Werk Tèncef Gezocht: teamplaver met pit/ enthousiaste directeur (m/v) PZC Uitvoerder Civieltechnisch projectcoördinator VEE Chauffeur m/v i f z e v d h n r c a u Calculator/ werkvoorbereider monteur zaterdag 31 maart 2001 Deze week bij het Arbeidsbureau MEDEWERKERS HORECA Voor diverse horecabedrijven op Walcheren zoeken we koks, medewerkers bediening, afwashulpen, kamer meisjes en assistent-keukenhulpen. Er zijn volop vacatures! Voor meer informatie kunt u contact opnemen met Maria Grims, Jaap Raats of Beb Thijs, Arbeidsbureau Middelburg, tel. 0118 - 68 34 00. LEERLING-KAPPER Voor een kapsalon zijn wij op zoek naar een leerling kapper. U hebt een voltooide kappersopleiding en bij voorkeur wat ervaring. Verder leren is ook mogelijk. Het betreft een tijdelijk dienstverband voor 32 uur per week. Meer informatie bij Talitha Folmer of Martin van de Ven, Arbeidsbureau Zierikzee, tel. 0111 -41 29 53. Vacaturenummer 44147-01. HUISHOUDELIJK MEDEWERKER Voor een particuliere huishouding met een persoons gebonden budget zoeken wij een huishoudelijk mede werker. De werkzaamheden bestaan uit licht huishou delijke taken in een jong gezin met huisdieren. U hebt bij voorkeur een afgeronde SVH-opleiding en u vindt kwaliteit en hygiëne belangrijk. Het betreft een vast dienstverband voor 12 uur per week. Meer informatie bij Joke Bijl, Arbeidsbureau Zierikzee, tel. 0111 -41 29 53.Vacaturenummer 44398-01. Voor alle vacatures geldt: m/v ARBEiDStgf Bureau Het Arbeidsbureau staat voor u klaar. ZELFSTANDIG WERKENDE KOK KEUKENHULPEN Op recreatiepark Stellplas Hof van Zee land zoeken wij voor een nieuw te openen horecacentrum de Geertruidahoeve, dat het gehele jaar geopend is, enthousiaste medewerkers. Het centrumgebouw be staat uit een brasserie, restaurant, terras, keuken en een snackbar. Voor de keuken zijn wij, per 23-04-2001op zoek naar: Zelfstandig werkende kok m/v Leeftijd vanaf 23 jaar flexibel voor alle voorkomende werkzaamhe den in de keuken Met HACCP kunnen werken Wij bieden je een uitdagende baan, waar in je al je creativiteit kwijt kunt in onze buffetten en a la carte kaart Tevens zijn wij nog op zoek naar enkele medewerkers(sters) in de keuken die de kok kunnen bijstaan in zijn werkzaamhe den. Voor een sollicitatieformulier: De Geertruidahoeve Vragen naar Mevr. A. Boerlage Stelleweg 5 4451 RL Heinkenszand Tel: 0113-567445 E-mail: andrea.boerlaae@wanadoo.nl Door groeiende werkzaamheden binnen de markt Zeeland en de Zuid-Hollandse Eilanden zijn xoe voor onze regionale vestiging in Goes op zoek naar colle ga's die de ambitie hebben om een bijdrage te leveren aan een verdere uitbouw van onze activiteiten binnen dit gebied. (vac.nr. 01-4-06) Communicatief vaardige mbo-er (civiele- of cultuurtechniek) met enige leidinggevende ervaring binnen realisatieprojecten. Je verzorgt in deze functie de dagelijkse aansturing van realisatieprojecten op het gebied van civiele techniek, sportaccommodaties en milieuwerken. Tot het takenpakket behoren het bewaken van kwaliteit, planning en kosten van deze projecten, alsmede het bijhouden van de werkenadmini- stratie en het afroepen en keuren van leve ranties. Daarnaast onderhoud je werkcontacten, geef je instructies en voorlichting aan mede werkers en houd je toezicht op arbeidsomstandig heden en veiligheid. Een rijbewijs is in deze functie noodzakelijk. (vac.nr. 01-4-07) Veere is een aantrekkelijke gemeente op het Zeeuwse schiereiland Walche ren. Als woongemeente aantrekkelijk voor de ruim 22.000 inwoners, verspreid over 13 kernen en enkele buurtschappen. Als toeristische-, recreatieve en groene gemeente aantrekkelijk voor de vele toeristen door een 34 km. lange kust met bossen, duinen en strand, het Veerse Meer en het agrarisch middengebied. Tenslotte aantrekkelijk door het aanwezige culturele erfgoed zoals het historische stadje Veere, diverse monumenten, klederdracht en folklore. De ambtelijke organisatie, met circa 210 medewerkers, bestaat uit drie sectoren: Bestuur en Samenleving, Grondgebied en Middelen en een stafafdeling Personeel en Organisatie. De ambitie van Veere is het bereiken van een flexibele, klantgerichte en open organisatie. Vanaf 2000 is de organisatie gehuis vest in een modern gemeentehuis in de kern Domburg. Interne Dienstverlening is één van de 3 afdelingen van de sector Middelen. Deze afdeling is belast met o.a. de postverzorging, archivering, receptie, catering, bestuurssecretariaat en schoon maak. De afdeling bestaat naast het hoofd uit 20 medewerkers die werkzaam zijn op bovengenoemde vakgebieden Naast de twee medewerkers postzaken/archiefverzorging zoeken wij wegens vertrek van de huidige medewerker een enthousiaste MEDEWERKER POSTZAKEN/ARCHIEFVERZORGING m/v (fulltime, 36 uur per week, tijdelijk voor 2 jaar) De functie: Je bent belast met het sorteren en inboeken van poststukken en registreert poststukken in het postregistratiesysteem. Je verricht de voortgangs- en afdoeningsadministratie, draagt zorg voor rappellering en adviseert hierover. Je maakt poststukken verzendgereed. Je houdt |e ook bezig met het kopiëren en inbinden van stukken en je assisteert bij de archiefverzorging met name dossiervorming, -ordening, -beheer en informatieverstrek king. Je geeft inlichtingen aan medewerkers over het werkterrein. Daarnaast verricht je overige werkzaamheden passend binnen de doelstellingen van de sector dan wel de afdeling. Betrekkingsomvang: Het is een fulltime functie voor 36 uur per week. Je hebt een tijdelijke aanstelling voor 2 jaar, per direct. Afhankelijk van de mate waarin digitalisering plaatsvindt wordt begin 2003 vastgesteld wat de definitieve formatie-omvang wordt voor dit taakonderdeel. Het profiel: Voor deze functie is een vbo werk- en denkniveau noodzakelijk, bijvoorbeeld mavo. De opleiding SOD I of vergelijkbaar is vereist. Je beschikt over enige kennis en ervaring bin nen het vakgebied, Je hebt goede administratieve en contactuele vaardigheden. Je bent een tactvol persoon met een flexibele, oplossingsgerichte instelling en kunt zelfstandig werken. Arbeidsvoorwaarden: Het salaris is afhankelijk van opleiding en ervaring en bedraagt maximaal f 4.481,-- 2.033,-) bruto per maand (functieschaal 5, peil 01 -05-2001fulltime) exclusief 8 vakantiegeld en een eindejaarsuitkering. De gemeente hanteert een systeem van uitloop- schalen. Daarnaast kent de gemeente Veere een aantrekkelijk pakket secundaire arbeids voorwaarden (o.a. variabele werktijden, betaald ouderschapsverlof, kinderopvang, pc-privéproject, (ver)kopen van vakantie-uren en een spaarloonregeling). Overige informatie: Voor nadere informatie kunt u contact opnemen met het afdelingshoofd Interne Dienst verlening, Geert Ridderbos, telefoonnummer (0118) 55 53 75 en/of personeelsadviseur, Judith van Bakergem, telefoonnummer (0118) 55 53 90. Belangstellenden voor deze functie wordt verzocht hun sollicitatie te richten aan burgemeester en wethouders van Veere. ca.v. de stafafdeling Personeel en Organisatie, Postbus I000, 4357 ZV Domburg, onder vermelding van vacaturenummer 01/08 in de linkerbovenhoek van de envelop. Uw brief dient uiterlijk 13 april a.s, ontvangen te zijn. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Van voetbalveld tot autosnelweg, van park tot complete woonwijk of van bedrijfsgebouw tot natuurgebied; de ingenieurs van Oranjewoud geven al vijftig jaar vorm aan Nederland. Kennis en daadkracht: vormen de basis voor onze huidige, gezichtsbepalende rol; visie, marktgerichtheid én creativiteit zfjn de pijlers van onze succesvolle marktpositie. Oranjewoud kent een zestal landelijk aangestuurde Business Units; Mobiliteit Infrastructuur. Stad Ruimte, Bodem Water, Sport Techniek, Bouw Object Informatie. Met grote vestigingen in Heerenveen, Deventer, Almere, Oosterhout, Geleen, Rijswijk en t'apelle aan den IJssel is Oranjewoud altijd binnen handbereik. Zo combineren we inzicht in landelijke ontwikkelingen met diepgaande kennis van lokale omstandigheden. Tènce! uitzendbureau zoekt versterking: een teamplayer met pit. Een kordate, servicegerichle regelaar, die weet wat wordt verwacht en dal ook waar maakt. Een punctueel persoon die zich thuis voelt in een jonge, snel groei ende en dynamische onderneming. Kortom: Tènce! zoekt een voor de vestiging Goes De functie Als chauftèur bij Tènce! uitzendbureau werk je in een hecht team met een duidelijk eigen verantwoor delijkheid. Je werk is verantwoordelijk en boeiend. Je vervoert flexwerkers en onderhoudt contacten met opdrachtgevers, collega's en flexwerkers. Je verzorgt een gedeelte van de begeleiding van de flexwerkers, draagt bij aan het oplossen van calamiteiten en bent 24-uur per dag bereikbaar. Het aanbod Vanzelfsprekend doen wij onze chauffeurs een pas send aanbod: een goed salaris met bijbehorende se cundaire arbeidsvoorwaarden. Verder zorgen wij voor een op de functie afgestemde opleiding. De eisen Je bent punctueel, flexibel, creatief, assertief, onder nemend, enthousiast, zelfstandig, gedreven, commu nicatief en representatief. Daarnaast beschik je over Tènce! uitzendbureau is een werkmaatschappij van Vebego Vehego is behalve in Nederland en België ook actiefin Engeland, Frankrijk, Duitsland, Zwitserland. Italië. Portugal en Polen. een geldig rijbewijs en MBO werk- en denkniveau. Ben jij die gemotiveerde chauffeur die wij zoeken'? Je reactie Denk je dat jij onze nieuwe teamplayer bent en daagt deze baan jou uit? Stuur dan uiterlijk vóór 6 april a.s. jouw brief met CV naar: Tènce! uitzendbureau, Westwal 7, 4461 CM Goes t.a.v. Blazien de Looff. Voor mee/ informatie over de functie, of andere vragen kun je contact opnemen met Jan Ridderhof, chauffeur in Goes. Telefoonnummer 06-51083491 mm www.tence.nl Goes@tence.nl Westwal 7, 4461 CM Goes Telefoon 0113-230976 Zelfstandige MTS/HTS-er (weg- en waterbouw of civiele techniek) met enkele jaren relevante werkervaring. In opdracht van overheid en bedrijfsleven coördineer je de voorbereiding van civieltechnische werken voor de inrichting van stedelijk en landelijk gebied. Rioleringswerkzaamheden, wegreconstructies en bouw- en woonrijp maken zijn hier een onderdeel van. Tot het takenpakket behoren verder het in grote lijnen uitzetten van werk zaamheden, het deelnemen aan werkoverleg, het bewaken van de projectkosten en het aan sturen en coachen van de projectmedewerkers. Tevens geef je ondersteuning bij het initiëren van nieuwe civieltechnische marktcontacten en het onderhouden daarvan. Om in deze functie succesvol te kunnen zijn, beschik je over goede communicatieve vaardigheden en heb je gevoel voor openbaar bestuur en besluitvormings processen in het bedrijfsleven. (vac.nr. 01-4-08) Accurate mbo-er (MTS of MBCS) met enige calculatie-ervaring. Tot je takenpakket behoort het calculeren voor zowel directieramingen als inschrijvings- en werkbegrotingen. Ook verstrek je adviezen over wet- en regelgeving, onderaan nemers, leveranciers en in te zetten materiaal. Je maakt planningen voor de realisatie van projecten, onderhoudt normen en prijsbestan- den en doet voorstellen voor (verbetering van) werkmethoden. Daarnaast draag je zorg voor het onderhouden van in- en externe contacten. Kennis van Windows, WECAP, milieusanering en sport- en recreatieterreinen is in je voor deel. Je bent communicatief vaardig, kunt doel matig en nauwgezet werken en functioneert ook onder werkdruk goed. Meer informatie: Alex Meertens, telefoon (0113) 2) 71 00 of e-mail alex.meertens@oranjewoud.nl Reageren: Ingenieursbureau Oranjewoud Human Resources T.a.v. Ton Bosman Postbus 8590 3009 AN Rotterdam E-mailen kan ook, via: hrm.west@oranjewoud.nl. Vul dan functie en vacaturenummer in als onderwerp van je boodschap. (jëenkigenleus huiyau") ww w.urajxjewoud-iii Ver. PCO Veere Noord-Beveland is een vereniging waaronder vijftien scholen met ruim 1400 leerlingen en 100 leerkrachten ressorteren. Ver. PCO Veere Noord-Beveland biedt de kinderen op haar scholen de gelegenheid hun talenten optimaal te ontwikkelen. Daarbij gaan we ervan uit dat er voor elk kind een unieke plaats in de samenleving is, passend bij zijn mogelijkheden. Kinderen worden begeleid door professionele leerkrachten, die zich laten inspireren door een christelijke I evensovertuiging. Deskundigheid, persoonlijke betrokkenheid en enthousiasme staan centraal in onze organisatie. Het adres van onze vereniging is: Dam 10 Postbus 370 4330 AJ Middelburg Het bestuur voor Protestants Christelijk Onderwijs te Vee re/ Noord-Beveland zoekt per 1 augustus 2001 voor de C.B.S. "Valerius" te Veere een "Valerius" heeft momenteel 76 leerlingen en een onderwijsteam van 5 leer krachten. Het bestuur zoekt iemand die organisatietalent, leidinggevende capaciteiten heeft en vertrouwd is met de managementtaken die bij de functie van directeur van een basisschool horen. Van de nieuwe directeur wordt sociale betrokkenheid verwacht: oog voor het welbevinden van de leerlingen en leerkrachten. Momenteel wordt in de kern van Veere een nieuwe school gebouwd. Deze school wordt in augustus 2001 in gebruik genomen en zal bestaan uit 4 groepslokalen, een speellokaal en een gemeenschapsruimte. Aanvullende eisen zijn: een protestants christelijke levensovertuiging; vorm kunnen geven aan de Christelijke identiteit van de school in deze tijd; de opleiding Schoolleider Primair Onderwijs gevolgd hebben of bereid zijn te volgen; een enthousiaste, stimulerende stijl van leidinggeven; duidelijke onderwijsvisie en kennis van actuele ontwikkelingen; affiniteit hebben met de problematiek van een kleine school; naast de functie van directeur ook lestaken op zich willen nemen; zich in willen zetten voor buitenschoolse activiteiten; een sterk probleemoplossend vermogen hebben en eindverantwoordelijkheid kunnen dragen. De mogelijkheid is aanwezig om in deze functie parttime te werken (minimaal 4 dagen). Het bestuur biedt: een enthousiast team; een splinternieuwe school op een prachtige locatie; moderne onderwijsmethoden; ondersteuning van het managementteam; sterke betrokkenheid van ouders. Inlichtingen Voor inlichtingen kunt u contact opnemen met de heer Toine Poppelaars, voorzitter van de schoolcommisie, 0118-501862, of mevr. Heieen Slingenberg, wnd. directeur, 0118-501704 of 0118-506021 (school). Uw sollicitatie kunt u vergezeld van uw curriculum vitae binnen 10 dagen na het verschijnen van dit blad opsturen aan CBS "Valerius", Kerkstraat 6, 4351 AK Veere. Eventuele gesprekken vinden plaats in week 19. De sollicitatiecode van het NPSC wordt gehanteerd. Een psychologisch onderzoek maakt deel uit van de procedure. Aannemingsmaatschappij Zeeland B.V., Postbus 3, 4453 ZG 's-Heerenhoek Tel. 0113-351710 email: aanneming@sagro.nl Sagro is een toonaangevende aannemingsgroep die aan haar opdracht gevers een breed pakket van activiteiten biedt, met name op het gebied van sloopwerk, grond-, weg- en waterbouw en milieu. Wegens uitbreiding van ons machine- en wagenpark zijn wij op zoek naar een enthousiaste en ervaren Vereist: Sollicitatieprocedure: - diploma le monteur bedrijfswagens Schriftelijke sollicitaties binnen - diploma APK bedrijfswagens 10 dagen te richten aan - eventueel diploma Veiligheid I bovenstaand adres t.a.v. de heer - groot rijbewijs J.A. Sinke Zonder ervaring en diploma's Wij bieden u: onnodig te solliciteren. - fulltime dienstverband - salaris en secundaire arbeidsvoor waarden conform C.A.O. Bouwnijverheid Harde Werkers Met Inzicht

Provinciale Zeeuwse Courant | 2001 | | pagina 30