Autobedrijf Legemaate CHEF WERKPLAATS Stichting Ter Weel logopedist Systeembeheerder m/v ervaren chauffeur DAI AMBULANCE VERPLEEGKUNDIGEN bij Silogroep De Groene Goes zoekt niet zomaar een monteur maar een eerste autotechnicus VOLVO DE GROENE - GOES zaterdag 31 maart 2001 Boerenweg 4, 4301 SG Zierikzee tel. 0111-412686 Een mooie combinatie van leidinggeven, technische werkzaamheden en klantencontact Functieomschrijving: Als chef werkplaats werkt u zelf mee en geeft u leiding aan de werkplaats in al zijn facetten. Naast interne werkzaamheden als het bijhouden van de werkplaatsadministratie, het instrueren, controleren en begeleiden van medewerkers, het aannemen, plannen en coördineren van aangeboden werk krijgt u iedere dag te maken met bestaande en nieuwe klanten. Functie-eisen: diploma 1ste monteur en eventueel APK2 bevoegdheid ervaring in de personenautowerkplaats gevoel voor klanten, commercie, service en organiseren Wij bieden: een zeer afwisselende baan bij een ervaren dealerbedrijf waarin u zelf de werkplaats leidt u blijft zich ontwikkelen door middel van allerlei cursussen en trainingen u werkt met een kleine en enthousiaste club mensen een passend salaris en goede secundaire arbeidsvoorwaarden U kunt uw sollicitatie richten t.a.v. dhr. E Legemaate aan bovenstaand adres. Stichting Ter Weel omvat twee zorgcentra, één in Goes en één in Krabbendijke. Beide zorg centra bestaan uit een gecombineerd verpleeg huis en een verzorgingshuis, waarbij wij zorg bieden aan veelal oudere mensen vanuit de visie 'de cliënt centraal'. Ten behoeve van de zorg aan de cliënten van de verpleeghuizen en de dagbehandeling zijn wij met ingang van 15 mei 2001 op zoek naar een Uw functie: U draagt zorg voor een optimale logopedische zorg aan de cliënt door middel van onderzoek en individuele of groepsbehandeling. Het hoofddoel hierbij is het ontwikkelen, herstellen of verbeteren van de communicatieve moge lijkheden van de cliënt ter optimalisatie van het verstaan, het spreken, het begrijpen en het begrepen worden. Ook het geven van aanwijzingen aan het verzorgend en verplegend personeel en relaties van de cliënt is hierbij van belang. Verder voert u de administratie die voortvloeit uit de functie en vindt regelmatig overleg plaats met de verpleeghuisartsen en medebehandelaars. Voor meer informatie over de functie kunt u contact opnemen met Joop Dieleman, manager bewonerszorg in Krabbendijke, tel: 0113-503240. Uw bagage: - een diploma logopedie - zelfstandig kunnen werken - bij voorkeur affiniteit met de ouderenzorg - goede communicatieve vaardigheden - een enthousiaste en collegiale instelling Ter Weel biedt: - een functie voor 16 uur per week, waarbij minder uur bespreekbaar is - flexibele werktijden - veel ruimte voor eigen inbreng - een salaris in functiegroep FWG 50 van de CAO V&V - een dienstverband voor onbepaalde tijd Herkent u zichzelf? Schrijf dan een sollicitatiebrief met c.v. voor 14 april naar de afdeling P, O O, Joannaplantsoen 14462 AV te Goes. De Stichting Zorg Lichamelijk Gehandicapten verleent dien sten op het gebied van verzor ging in combinatie met opvoe ding aan kinderen en verzorging in combinatie met begeleiding aan volwassenen met een lichamelijke handicap De dienstverlening gaat uit van het recht van de cliënt op zelf beschikking en doet een beroep op de eigen verantwoordelijk heid, de zelfredzaamheid en de zelfstandigheid van de cliënt en zijn of haar omgeving en vult deze, afhankelijk van de hulpvragen, door middel van de dienstverlening aan. De dienstverlening kan, afhankelijk van de hulpvragen van de cliënt en zijn of haar omgeving, 24 uur per dag, 7 dagen per week, of gedeeltes hiervan, geboden worden. De dienstverlening op het gebied van wonen vindt momen teel voornamelijk plaats in, of vanuit: Kinder Gezinsvervangend Te huis "de Tiende", Gezinsvervan gend Tehuis "de Ganzeveste", Woonvorm "de Watertoren", alle te Goes, Woonzorg-Centrum "de Cavalier" te Terneuzen, Woon vorm "de Wale" te Middelburg, Woonvorm "De Nieuwe Haven" en "Woontraining", beide te Vlis- singen. De dienstverlening op het ge bied van dagbesteding vindt mo menteel voornamelijk plaats in, of vanuit Aktiviteitencentrum Goes e.o. te Goes, AC De On derneming te Vlissingen en AC Zeeuwsch-Vlaanderen te Ter bezoekadres: lijnbaan 30 postbus 197, 4460 AD goes tel. (0113) 27 56 50 fax. (0113) 27 56 59 k.v.k. middelburg 41115268 De Stichting Zorg Lichamelijk Gehandicapten (ZLG) is op korte termijn op zoek naar kandidaten voor de functie: voor 32 uur per week (88,89%) A Het stafbureau, van waaruit de systeembeheerder zijn werkzaamheden ver richt, ondersteunt de cliënten en werknemers in de diverse centra voor wonen en dagbesteding vanuit de afdelingen: secretariaat, financiële- en salarisadmi nistratie en P&O. De basis is gelegd voor verdere regionalisering met als doel de zorg kleinschaliger en meer grensoverschrijdend te maken en dichter bij het milieu van de cliënt te organiseren. Het betreft een nieuwe, solistische functie binnen een organisatie die aan het begin staat van de ontwikkeling van automatiseringsbeleid. Functie-inhoud: Het zorgdragen voor de voortdurende beschikbaarheid van automatiserings systemen en het netwerk; Toezicht houden op de computersystemen binnen de gehele Stichting; Het verhelpen, registreren en afhandelen van storingen; Het installeren van nieuwe programma's, updates en apparatuur. Functieprofiel: Voltooide MBO-opleiding op het gebied van automatisering; Aantoonbare kennis op het gebied van Windows NT en MS-Offïce pakketten; Het werk zowel zelfstandig als in teamverband kunnen verrichten; Goede sociale en communicatieve eigenschappen; Goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid; Rijbewijs B in bezit van auto. Arbeidsvoorwaarden: De arbeidsvoorwaarden zijn overeenkomstig de C.A.O. Gehandicaptenzorg. Salarisindicatie (FWG 45/50) minimaal 3.809,- maximaal 5.834,- bruto per maand op basis van kennis en ervaring. Definitieve inschaling volgens FWG 3.0 moet nog plaatsvinden. Voor nadere informatie over de stichting Z.L.G. en/of deze functie kunt u contact opnemen met de heer H. Overdam, manager dagbesteding, tel.: 0113-275650. Indien u in aanmerking wilt komen voor bovenstaande functie, dan verwachten wij dat uw schriftelijke reactie vóór 11 april 2001 in ons bezit is. Sollicitaties s.v.p. richten aan mevrouw I.M. Umbgrove, afd. P&O, Postbus 197, 4460 AD Goes o.v.v. vacature systeembeheerder. Sollicitatiegesprekken zijn op vrijdag 20 april 2001 gepland. Acquisitie naar aanleiding van deze vacature wordt niet op prijs gesteld. stichting zorg lichamelijk gehandicapten tbv kinderen, adolescenten en volwassenen SCHUDDEBEURS BV MOL SCHUDDEBEURS BV is een groothandel in o.a. motorbrandstoffen, smeermiddelen en propaangas. Onze klantenkring bestaat o.a. uit de agrarische sector, de recreatie, transport en een 25-tal BP-tankstations. Na een dienstverband van bijna 37 jaar gaat onze huidige chauffeur met vroegpensioen. Daarom zoeken wij per 1 juni 2001 een (min. 38 u/pw) die dagelijks onze klanten in de landbouw-, transport- en tankstationsector voorziet van brandstoffen. Wij vragen: groot rijbewijs CE chauffeursdiploma ADR tankwagenvervoer flexibele instelling teamplayer Wij bieden: afwisselende en zelfstandige baan prima salaris en secundaire arbeidsvoorwaarden team van enthousiaste collega's Graag verzoeken wij u om uw schriftelijke sollicitatie voor 15 april a.s. te richten aan dhr. M. W. Mol. Mol Schuddebeurs BV Kloosterweg 11A 4317 NE Noordgouwe Garage Verbrugge b.v. Garage Verbrugge is een onderneming met - 45 medewerkers en dealer van DAF trucks GINAF terreinwagens. Mitsubishi bestelwagens. BMW personenwagens en Pallinger kranen Verder repareren en onderhouden wij alle merken getrokken mate- neet, laad/loskleppen. airconditioning en alarmsystemen. Voor onze aldellng Bedrijfswagens zijn wij op zoek naar een: j GEMOTIVEERDE MONTEUR M/V Opleiding: LTS/MTS autotechniek. Functie-eisen: - in staat zijn zelfstandig reparatie- en onderhoudswerkzaam heden uit te kunnen voeren. - in het bezit van diploma Hydrauliek en Pneumatiek - kennis van dieselmotoren. - bij voorkeur APK keurmeester bedrijfswagens. Wij bieden een prettige werksleer en uitstekende, primaire en secundaire arbeids voorwaarden. Voor verdere informatie kunt u telefonisch contact opnemen met onze aftersales manager. de heer Eric Temmerman, tel. 0031(0)115-681222 ol 0031(0)6- n handgeschreven sollicitatiebrief Garage Verbrugge B.V. T.a.v. de heer Eric Temmerman Postbus 530 4530 AM Terneuzen www.garageverbrugge.nl Pottenmarkt 2, 4331 LM Middelburg Tel.: 0118-625539 is op zoek naar een: enthousiaste medewerker m/v in de bediening 24 uur per week Eisen: In bezit zijn van sociale hygiëne - Bedrijfshulpverlening - Goede contactuele eigenschappen - Gewend in team te werken - Flexibele werktijden Ook kunnen wij voor de zomerperiode nog terrashulpen gebruiken. STEAK HOUSE^, is op zoek naar een: medewerker m/v voor de keuken 25 uur per week Eisen: Enige ervaring - Gewend in teamverband te werken - Flexibele werktijden Ook kunnen wij in Steakhouse de Tamboer nog vakantiehulpen gebruiken. Mocht u geïnteresseerd zijn in een van bovenstaande vacatures dan kunt u een sollicitatiebrief schrijven naar Paul Sanders, Pottenmarkt 2, 4331 LM in Middelburg Silo is een ven/oersbedrijf bestaande uit verschillende bedrijven en bestaat sinds 1934. Silo is gespecialiseerd in zorgvervoer met het accent op dienstverlening. Er worden per jaar ongeveer 150.000 ritten uitgevoerd. Eén van die bedrijven is Silo Ambulancezorg B.V. Dit bedrijf draagt zorg voorde ambulancezorg in de gebieden Goeree-Overfiakkee en Rotterdam-Zuid en omliggende gemeenten. Daartoe heeft het de beschikking over uitrukpunten in Ouddorp, Dirksland en Rotterdam. In verband met uitbreiding van de activiteiten op Goeree-Overfiakkee is Silo op zoek naar nieuwe collega's. Bij Silo Ambulancezorg B.V. krijgt u 60 collega's. Bij de Silogroep zijn in totaal ongeveer 150 medewerkers in dienst. Functie-eisen: - Minimaal verpleegkundig A opleiding - Ervaring/opleiding Sosa, IC, CCU, Anesthesie of Spoed Eisende Hulp - Rijbewijs - Contactuele/sociale vaardigheden - Teamplayer - Stressbestendigheid Arbeidsvoorwaarden: - 36-urige werkweek, onregelmatige diensten - Voor de functie van gediplomeerd ambulanceverpleegkundige geldt als functieschaal 8 van het CAO voor personeel in de ambulancezorg (maximaal fl 6.000,- exclusief toelagen) - Standplaats Dirksland/Sommelsdijk - Uitsluitend parate diensten Informatie/sollicitatie U kunt informatie inwinnen bij de heer P. Verduyn, telefoonnummer 010- 4858500. Uw sollicitatie kunt u tot 27 februari sturen naar Silogroep, Rijs- oordstraat 62-68, 3081 BX Rotterdam t.a.v. personeelszaken of silo-groep@hi.nl De Groene Goes B.V. is een sterk groeiend VoKo Dealer Bedrijf. In de nabije toekomst zullen wij een nieuw pand betrekken op een zichtlocatie in Goes. Wij hechten sterk aan het uitbouwen van onze stipte service, persoonlijke benadering en kwalitatief hoogwaardige werkplaats. Ter ondersteuning van ons hechte succesvolle team in Goes zoeken wij op korte termijn een autotechnicus. EN IEMAND DIE HET VAK WIL LEREN (aankomend) le Autotechnicus m/v Samen met onze mensen zorg je ervoor, dat de Volvo's van onze clienten blijvend in topconditie verkeren. We zoeken dan ook een enthousiaste vakman die de moderne autotechniek én de techniek van omgaan met klanten beheerst. Via voortdurende trainingen en cursussen blijf je daarbij overigens perfect op de hoogte. Je gereedschap: een afgeronde opleiding le autotechnicus, of hiermee bezig, of MTS Autotechniek. Bevoegdheid APK keurmeester is meegenomen. Uw sollicitatie Bel ons nu. Als je graag in een collegiaal team werkt en snapt hoe belangrijk de goede relatie met onze klant, de Volvorijder. is dan is dit voor jou dé uitdaging om te werken voor een bijzonder automerk. Uiteraard voor een prima salaris en dito voorwaarden. Reageren is gemakkelijk. Loop even binnen of bel met Bert Hazelhorst. OFFICIEEL DEALER Anjelierstraat 5-7 Goes Tel. 0113 - 275 000 Fax 0113 - 275 010 Personenwagens Internetadres: www.volvo-goes.nl E-mailadres: groeneauto@planet.nl Bravenboer Scheers is een onderdeel van Grontmij Industrie, Bouw Vastgoed. Wegens het vertrek van de huidige adviseur P&O zijn we voor twee bedrijfsonderdelen van B &S (200 m/v) op zoek naar een nieuwe enthousiaste collega. De bedrijven zijn gevestigd in Middelburg en Terneuzen, maar er zijn ook medewerkers werkzaam in Roosendaal. Adviseur P&O m/v Standplaats Middelburg of Roosendaal Functie-inhoud Naast de gebruikelijke P&O-activiteiten adviseer je, gevraagd en ongevraagd, de management teams van de twee bedrijven. Je neemt deel aan diverse overlegvormen en je denkt mee over het beleid van de vestigingen. Ook werkje, samen met je collega P&O'ers, mee aan het verder posi tioneren en professionaliseren van de P&O- functie in de divisie Industrie, Bouw Vastgoed. Functieprofiel Je hebt een afgeronde Hbo- of academische oplei ding op het gebied van P&O en minimaal drie jaar relevante werkervaring, bij voorkeur binnen een commercieel bedrijfje bent woonachtig in Zeeland of West-Brabant of bereid om daarheen te verhuizen en je beschikt over een rijbewijs. Je bent initiatiefrijk, tactvol, hebt doorzettingsvermogen en je bent goed in relaties leggen en onderhouden. Ons aanbod Grontmij is een gerenommeerd advies- en ingenieursbureau meteen informele, open en col legiale werksfeer. Daarbinnen bieden wij een functie waarin je een grote vrijheid van handelen hebt en waarin ruimte is voor eigen initiatief. Naast een goed pakket van primaire en secundaire arbeids voorwaarden kenmerkt Grontmij zich door uit stekende loopbaanmogelijkheden. Nadere informatie Voor nadere informatie kun je contact opnemen metdrs.J.F.A. Robinson, directeur P&O Grontmij en ad interim hoofd P&O Industrie, Bouw Vastgoed, telefoon (030) 220 76 50. Je schriftelijke sollicitatie met CV kun je binnen 14 dagen na publicatie richten aan: Grontmij Industrie, Bouw Vastgoed Personeel Organisatie t.a.v. mevrouw drs. S. Schepers Postbus 41 3730 AA De Bilt T (030) 694 32 10 E saskia.schepers@grontmij.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2001 | | pagina 28