PZC Goossen is een succestrainer verdegem aan Smile Services op weg naar zaaltitel Kampioenen gehuldigd in Sluis Topploegen bedrijfsvolleybal onder druk ,21 Oefenmeester kan vandaag metAZVV titel in derde klasse veroveren Hoek trekt Belg Terneuzen staat voor duel van de waarheid RES-cross afgelast Toyota met eigen werk in Formule 1 uitslagen agenda zaterdag 24 maart 2001 TERNEUZEN - In de eerste klasse C van hel zondagvoetbal wacht Terneuzen het duel van de waarheid. De equipe van trainer Paul Telussa moet op be zoek bij nummer twee Papen- dreclit. „Ik hoop dat iedereen ervan overtuigd is dat het nu menens gaat worden", stelt de Souburger. Terneuzen is met 32 punten uit zeventien wedstrijden koplo per. op de voet gevolgd door Pa- pendrecht. De Zuid-Hollandse formatie heeft na 16 duels 28 punten. Ook de nummers drie (TEC, 16-28) en vier (DBS, 15- 27) zijn nog kansrijk voor de ti tel. „We moeten niet te veel gaan rekenen", vindt Telussa. „Het nü om de instelling. Een oaar weken geleden gaven we concurrent DBS een pak slaag, waarna we vervolgens tegen DESK veel minder speelden. Dat was zo'n tegenstander die wat minder aansprak. Ik weet wel dat dat onbewust gebeurt, dat mag niet. In deze fase van de competitie is elke wed strijd héél erg belangrijk. Kapelle hoopt zich vandaag in de thuiswedstrijd tegen Seolto definitief veilig te spelen. De Zevenbergse formatie staat op de laatste plaats in de eerste klasse C. „We hebben de afgelo pen periode enkele mindere wedstrijden gespeeld", zegt Ka- pelle-trainer Alexander van Keulen, „ik hoop nu maar dat (we tegen deze iets mindere te genstander het zelfvertrouwen weer eens kunnen opvijzelen." Kapelle ontbreken Sander van Rijswijk (vakantie), Bertie (van der Heijde (hamstringbles sure), René van Boven (ge schorst), John Kivits (enkel kwetsuur). Jacco Bekenes is een vraagteken. Hij sukkelt met een .hamstringblessure. door Björn Goorden TERNEUZEN - Hij zegt het tus sen neus en lippen door, haast argeloos. Maar de glimlach die daarop volgt, is veelzeggend. „In de veertien jaar dat ik senio renelftallen train, ben ik al vijf keer kampioen geworden." Vandaag hoopt Jaap Goossen daar een zesde titel aan toe te voegen. Met derdeklasser AZ- VV. Zes op veertien, geen onaar dig curriculum vitae voor een (succes)trainer. De vriendelijke uitdrukking op het gezicht wordt nog vriende lijker als het gesprek richting het nakende kampioenschap gaat. „Als we ons zaterdag al buiten het bereik van onze con currentie spelen, feest ik tot in de kleine uurtjes door. Zeker weten. Maar..." AZW is er natuurlijk nog niet. Want er dient eerst gewonnen te worden, van Apollo'69, dat in het begin van de competitie de Axelse zaterdagvereniging nog aardig wist bij te benen. Nu is het gat inmiddels opgelopen tot liefst tien punten. „Maar ik moet nog zien of we zaterdag al kampioen worden", aldus een bloedserieuze Jaap Goossen. „Na de winterstop hebben we nooit meer ons normale niveau gehaald." Het gaat dan misschien wat minder met AZW. toch heeft de ploeg dit seizoen nog geen wed strijd verloren. En dat moet tot en met komend weekeinde zo blijven, is de stille wens van de oefenmeester. Nou ja, stille: We spelen tegen de nummer twee van deranglijst, thuis. Een beter moment om kampioen te wor den, is er niet. Ik vind dan ook dat we zaterdag móeten winnen van Apollo. Ik zou hevig teleur gesteld zijn als het niet gebeur de." Ongeslagen kampioen, het lijkt ongekend. Echter niet voor Jaap Goossen. Hij maakte het al eens eerder mee, en dan nog niet eens zo lang geleden. In 1998 vierde de Axelaar met Terneuzense Boys reeds in februari een kam pioenschap. „Het was op Valen tijnsdag", herinnert hij zich. „Was ook een goed moment." Het daaropvolgende seizoen leidde hij de zaterdagploeg uit doorAector Dooms HULST - De zaalvoetballers van Smile Services hebben op weg naar het kampioenschap in de eerste klasse Zeeuws-Vlaan deren de laatste moeilijke hin dernis genomen door Red Road- house met 6-3 te verslaan. De verwachting is dat de Terneuze- naren op de slotdag tegen het laaggeklasseerde Wentzler Pau wels de titel pakken. De enige overgebleven concur rent Première Zaman Sport won met 9-3 van Vervaet. Onderaan blijft De Gravin na het 6-2-ver- lies tegen Max Korting stevig op de laatste plaats. Red Roadhouse-Smile Services 3-6: De Terneuzenaren speelden Red Roadhouse inde eerste helft van de mat. Na de 1-4-achter- stand wilde de thuisclub zich met naar de slachtbank laten voeren. Door treffers van John ny Smits (2x) en Marijn Taal man werd de stand iets draaglij ker, De koploper behield grip op de wedstrijd. Mike van Rossem was met drie doelpunten goed op schot. Stefan Dobbelaar (2x) en Delano Bronne waren mede verantwoordelijk voor de ver diende winst van Smile Servi- De Schelde/Leugenboom-Ar- rew 6-10: De ploeg van coach AXEL - De tweede wedstrijd in net kader van de strijd om de RES Trofee gaat vandaag niet door. Het slechte weer van de laatste dagen heeft het Smitsschorre- orecuit in Axel totaal onberijd baar gemaakt, waardoor het bestuur van de stichting RES besloten heeft de wedstrijd af te gelasten. Het is nog niet bekend wanneer deze wedstrijd zal worden ingehaald. sen. „Ik had daar een seizoen voor uitgetrokken, maar na een halfjaar begon het al te lopen. We hebben het in mijn eerste seizoen zelfs tot de allerlaatste wedstrijd in de nacompetitie gebracht. Alleen jammer dat die verloren ging." De trainer, die in het dagelijkse leven bij de belastingdienst in Terneuzen werkt, kan niet onte vreden zijn over de prestaties van zijn team. Alhoewel, de Ax elaar staat bekend als een trai ner die streeft naar perfectie. Al zul je dat nooit bereiken, beseft hij terdege. Want voetballers zijn mensen. „Toch moet je stre ven naar perfectie. Je moet vooruit, want stilstand is ach teruitgang. Ik wil prestaties le veren, want het voetbalspelletje is gemaakt om te winnen en te verliezen. Dat laatste doe ik niet AZ W-trainer Jaap Goossen: „Ik vind dat we zaterdag móeten winnen van Apollo. Ik zou hevig teleur gesteld zijn als het niet gebeurde." foto Charles Strijd Terneuzen naar de nacompetitie van de tweede klasse. Daarna maakte hij de overstap naar AZ- W, de club waar hij opgegroeid is en jarenlang jeugd- en twee de-elftaltrainer was. „Ik heb vier schitterende jaren gehad bij Terneuzense Boys, het doet me ook zeer goed dat ze het nu zo goed doen.Toch ruilde hij in de lente van '99 de top van de tweede klasse in voor AZW. Een ploeg die ieder jaar weer moest knokken om zich nog der deklasser te kunnen blijven noemen. „Je kunt het een stap terug noemen, ja. Maar m'n ge voel vertelde me dat ik weg moest bij Terneuzense Boys, om vervlakking te voorkomen. Bo vendien was AZW nog altijd mijn cluppie, ik zag er ook een enorme uitdaging in om ze weer uit het dal te halen." Ruim anderhalf jaar geleden stapte de Axelse oefenmeester bij AZW binnen. Hij weet zijn eerste dag bij de club nog haar fijn te herinneren. „Wat ik toen aantrof... Pff. Dat wil je gewoon niet geloven. Ik herkende de club niet meer terug. Ik zal een voorbeeld geven: toen ik begon, hadden mijn spelers de conditie voor slechts een halve wed strijd. Vonden ze het gek dat ze in de tweede helft telkens zo veel doelpunten tegen kregen." Het moest anders, het roer moest om. De opgave was zijn spelers daarvan te overtuigen. „En dat kost tijd", weet Goos- Sinds de komst van de Axelaar en voorzitter Philip Becht - een duo dat bij Terneuzense Boys al voor successen zorgde - is AZW een vereniging met ambities. „Ik werk alleen met jongens die met mij de geleidelijke weg naar boven willen volgen. Tuurlijk heb ik er begrip voor als er spe lers dat niet'kunnen opbrengen, maar dan spelen ze ook niet in mijn team." Uiteindelijk bleek dat er veel jongens met hun coach mee wil den. Het team waar Goossen nu naar alle waarschijnlijkheid kampioen mee zal worden, is opgebouwd rondom dezelfde spelers waar de trainer mee be gon. Spelers die toen tegen de gradatie knokten. Het maakt de prestatie van Jaap Goossen des te groter, vindt de buitenwacht. De Axelaar wordt overladen met complimenten, er is zelfs- belangstelling van andere clubs. De Zeeuws-Vlaming laat zijn hoofd echter niet op hol brengen. „Laatst las ik een stuk over me terug in de krant. 'Jaap Goossen maakt zich onsterfe lijk' stond erboven. Het was een leuk stukje, maar zo'n kop... Tja, ik vind dat je alles wel in juiste proporties moet blijven zien." Jaap Goossen blijft bijna altijd met beide benen op de grond staan, bijna, want als AZ- W zaterdag kampioen wordt staat hij zichzelf toe een poosje mee te zweven in de euforie. Marcel Verdurmen sneed met snelle acties door de Hoekse verdediging. Peter Drumont liet zich gelden met vier treffers. Gi- no Vink (3x) en Michael de Block (2x) en Edwin Martins zorgden voor de dubbele cijfers. Peter Hamelink (3x), John de Ritter (2x) en Jan d'Haens lieten het verschil niet te hoog oplo pen: 6-10. Max Korting-De Gravin 6-2: Nikki de Wolff had met drie treffers een fors aandeel in de winst. Job Zwegers (2x) en Gyon Asselman bepaalden de eind stand op 6-2, waarbij Jurgen Zohlandt en Gerben Dierickx de doelpunten van De Gravin voor zijn rekening namen. Première Zaman Sport-Vervaet 9-3: Première Zaman Sport pro fiteerde van zwak verdedigen bij Vervaet. Tristan van Acker (2x), Maarten Thomas (2x), Evert Verwer, Jean-Claude Everaert, Peter Bouman, Cees Gabriels en Norbert Baart ver deelden de productie van de thuisclub. Vervaet had in Wim Steijns (2x) en Jurgen Zohlandt zijn doelpuntenmakers. Wentzler Pauwels-GTI 7-10: Ook Wentzler Pauwels maakte kennis met de geldingsdrang van GTI, dat via treffers van Jean-Paul Eggermont (3x), Bennie Maes (3x), William Freijzer (2x), Bennie van den Brande en Giovanni Verbrae- ken totstandkwam. De zeven klapper van Wentzler Pauwels werd gerealiseerd door Wim De- laere (4x), Patrick Vonk (2x) en Dirk van Damme. Ploegaert-Amstelhoekje/Vdeco 4-2: Een terechte winst voor de Philippinenaren. Harry Vermei- re (2x), Paul de Putter en Huib Dhuyvetter hadden het vizier op scherp staan. Frank van Drongelen en Peter van de Velde deden iets terug voor de Axe laars. Vier minuten voor tijd staakte de scheidsrechter het duel vanwege provocaties aan beide kanten. MARSEILLE - De Fin Mika Salo (rechts) onthult samen met de Schot Allan McNish de nieuwe Toyota Formule 1-bolide. Volgend seizoen doet Toyota mee in het Formule 1-circuit. Gisteren presenteerde de Japanse autofabrikant de wagen op het circuit Paul Richard in Marseil le. Links staan twee topmannen van Toyota: de Japanner Akihiko Saito en de Zweed Ove Anderson. foto Jean-Paul Pelissier/RTR door Lucien Roelandt SLUIS - In de raadzaal van het Belfort in Sluis werden vrijdagavond door de wet houder van Sportzaken Jacky Boogaard en sportambtenaar Willy Schram de sportkampioenen van de gemeente Sluis- Aardenburg gehuldigd. Wethouder Boogaard noemde het eerbe toon voor de bijzondere prestaties een goede gewoonte. „Deze huldiging draagt in belangrijke mate bij aan de sociale contacten tussen burger en bestuurder. Een gelegenheid bij uitstek om informeel met elkaar te debat teren. Het doet mij dan ook een groot ge noegen dat er weer zo'n groot aantal spor ters uit onze gemeente het seizoen heeft afgesloten met een kampioenschap. Een prestatie die niet zo maar komt aanwaai en, maar het resultaat is van doorzettings vermogen en trainingsarbeid. Het bete kend de kroon op het werk. Willy Schram vroeg extra aandacht voor de vrijwilliger. „Zonder vrijwilligers, is sport onmoge lijk. Terecht is het jaar 2001 daarom geweid aan deze belangrijke mensen achter de schermen. Reden voor de ge meente om ook deze mensen met een bij zondere verdienste bij deze huldiging te betrekken. Willv de Cocq is zo iemand. Vijftig jaar lang was hij dag en nacht in de weer voor de voetbalclub Aardenburg. Het is dan ook bijzonder jammer dat hij juist nu niet hier, maar in het ziekenhuis vertoeft." De gehuldigden, individueel: Mevr. A. de Vriend Biljartvereniging Hof van Eede); Mevr. L. Gielisse (regionaal-, nationaal-. Europees- en wereldkampioen Italiaanse windhondjes, Chinese en Mexicaanse naakthonden); Terese van Lare (provinciaal-, nationaal, Europees- en wereldkampioen triat- en duatlon); Mevr. Bon te (Vogelvereniging De E delzang er); Dhr. M. de Graaf (Vogelvereniging De Edelzander). Mar- linda Eggermont (Zwemvereniging Scheldes- troom Breskens); Willy de Cocq (Aardenburgse Voetbalclub AVC). Teams. Voetbal: Dl-, D2-. F2- en Fl-pupillen Aardenburgse voetbalclub AVC; E2- en Fl-, en F2-pupillen SV Sluis; Zaalvoetbalvereniging Oud Sluis. Tennis: Vrouwenteam, herenteam en mixedteam 35+ tennisclub SJEF; Derde mixed- team LTV Sluis. Biljart: Team TMWSluis. Bad minton. eerste seniorenteam BC Schepnet Sluis. Kgnonze sportredactie HULST - In de eerste klasse «ouwen van de bedrijfsvolley- oaleompetitie in Hulst kwam tan Waterschoot met nog vier wedstrijden op het programma ®pnieuw op gelijke hoogte met 'aman Sport. Terwijl Van Waterschoot met 3- van De Fikser won, moest Za- man Sport een belangrijk punt prijsgeven aan Cerestar Bene lux: 2-1. Met het eind van de competitie in zicht begint kennelijk ook de druk op de twee belangrijkste kampioenskandidaten groter te worden. Zoals Van Waterschoot vorige week nog een punt liet liggen in het duel met Ferket en de Maat, zo moest Zaman Sport dus genoegen nemen met twee in plaats van drie winstpunten. De koploper won in het duel met Cerestar zowel de eerste als der de set (15-11 en 25-19), maar verloor de tweede met 15-13. Van die nederlaag profiteerde Van Waterschoot dankbaar door De Fikser met 3-0 opzij te zetten: 15-13, 15-8 en 25-22. Dat was genoeg om Zaman Sport op de ranglijst te achter halen. In de tweede klasse vrouwen eindigde de topper tussen SC Morres en Adviesbureau Haulez in een 2-1-overwinning voor Haulez. De voorsprong van SC Morres liep daarmee terug naar tien punten, maar is nog altijd zo groot dat SC Morres aan drie punten uit de resterende vier wedstrijden voldoende heeft om promotie te bewerkstelligen. In de eerste klasse mannen dreigt Luctor Banden in de be slissende fase van de competitie het spoor bijster te raken. De nummer één van de ranglijst leed tegen RCS 2 een verrassen de 1-2-nederlaag en werd zo doende voorbijgestreefd door RCS 1. door Jan Dagevos HOEK - Hoek heeft voor vol gend seizoen opnieuw een spe ler aangetrokken. Nadat eerder al overeenstemming werd be reikt met de Belgische spits Rino van Oost, heeft de zaterdag hoofdklasser zich nu verzekerd van de diensten van Jan Verdeg- hem. De Belgische verdediger wordt vanmiddag gepresen teerd. Verdeghem (32) geldt als een ijzersterke verdediger, die ook op het middenveld uit de voeten kan. Op dit moment is bij Ham- me actief, dat derde nationaal speelt. De Belg kwam in het ver leden ook al eens uit voor Eeklo. De leiding van Hoek sprak afge lopen week ook met Joeri Pardo van Club Brugge. De linkermid denvelder (21hakt maandag de knoop door. Verder heeft de hoofdklasser nog altijd belang stelling voor Erik van de Wate ring (Dosko), Tonny Mols (Ra cing Wetteren) en Gaza Ambiti (Eeklo). Van de huidige selectie hebben Jurgen Belpaire en Bar ry van der Hooft gisteren te ken nen gegeven te blijven. „We willen naar een kern van achttien kwalitatief degelijke spelers toe", legt trainer Angelo Nijskens uit. „In plaats van elk seizoen tegen degradatie te strijden, willen we nu wel eens een rustig seizoen in het linker rijtje meemaken." Van de oefenmeester hoeft er van de oude kern niemand weg. „Zeker niet zoals ze nu spelen", stelt hij. Ronald van Sliedregt, Geert Bosschaart en John Bent- schap Knook hebben volgens Nijskens aangegeven te willen blijven. „Maar ze hebben nog wat bedenktijd gevraagd en die krijgen ze." Kristof Verbiest (Evergem) en Wesley Roman (Maldegem) vertrekken aan het eind van dit seizoen. Hoek kan zich vandaag in de thuiswedstrijd tegen GVW zo goed als veilig spelen. De thuis club moet het stellen zonder de geblesseerden Musa Kanu, D ja mei Buijsse en KubuLembi. Ar jan Koopmans is weer speel- klaar. Oostkapelle Oostkapelle-trainer Stoffel Schipper heeft goede hoop in het thuisduel met Bennekom. Atletiek Pretoria. Grand Prix II. Mannen, 100 m: 1 Nagel (ZAf) 10,15, 4. Boldon (Tri) 10,30. Van Balkom in de series 10,37.200 m: 1. Van Balkom (Ned) 20,36 (evenaring Ned. record), 2. Du Plessis (ZAf) 20,39, 3. Crawford (VSt) 20,41. 400 m: 1. Mok- ganyetsi (ZAf) 45,13 800 m: 1. Mulaudzi (ZAf) 1.47,37 3000 m: 1. Cheriuyot (Ken) 7.59,25. 110 m horden: 1. Olijars (Let) 13,33. 400 m horden: 1. Herbert (ZAf) 48,52. Ver: 1. Louw (Nam) 7,90 m. Pols- hoog: 1. Boerlasjenko (Rus) 5,86 m. Dis cus: 1Alekna (Lit) 67,52 m, 2. Kruger (ZAf 64,61. Kogelslingeren: 1. Ziolkowski (Pol) 80,21 m. Vrouwen, 100 m: 1. Kislova (Rus) 11,29, 2. Ottey (Jam) 11,31.200 m: 1. Maduaka (GBr) 23,14. 400 m: 1. Guevaro (Mex) 50,18. 800 m: 1. Afanasajeva (Rus) 2.02,19.400 m horden: 1 Teresjoek(Oek) 54,12. Ver: 1. Lawrence (ZAF) 6,20 m. Ko gel: I.VanWyk(ZAf) 17,25 m. Biljarten Heiloo. Finale nationale beker drieban den. Groep A: Twentevisie - Princesse- /Preciform 1-1 (Rudolph-Dekker3-0, Pijl- Klompenhouwer 1-2, Zanetti - Van de Looy 3-0, Burgman - Brants 0-3), TAS - Ijspaleis 2-0 (Carlsen - Valentijn 2-1, Ha- braken - De Bruijn 1-2, Jaspers - Leppens 3-0, Nelin - Philipoom 3-0. Eindstand: 1. TAS 3-6, 2. Twentevisie 3-3, 3. Ijspaleis 3-2, 4. Princesse/Preciform 3-1. TAS en Twentevisie geplaatst voor halve finales. Bridge Sorrento. EK paren. Finale, stand na twee van de vier zittingen: 1. Werdelin- /Cohen (Den) 56,86 procent, 11. Drijver- /DeWijs (Ned) 53,83. Hulst. A-lijn: 1. Kint-Van Leeuwen, 2. De Waeie-Stam, 3. Herman-Van de Dries. B- lijn: 1, Baggen-Van de Wielen, 2. Rottier- Van Rattingen, 3. echtpaar Luyckx. C-lijn: 1. Van de Linden-Ter Burg, 2. Smulders- Stallaert, 3. Bracke-Van de Rest D-lijn: 1 Wendels-Kint, 2. De Wolf-Heijndrickx, 3. Van Driesche-Oomens. E-lijn: 1. echt paar Theissen, 2. Hesseling-Sanders, 3. Bun-Lockefeer. Handboogsport Schaatsen Schaken .zondag— H Surfen Eerstè wedstrijd om Roha-bokaal. Orga nisatie: Zuidwest 7. Locatie: Schotsman Kamperland. Aanvang: 11.30 uur. In schrijven tussen 10.00 en 11.00 uur. De tegenstander mag dan een ti telkandidaat zijn, de oefen meester sluit een stunt niet uit. „Als we een punt pakken, gaat de vlag uit", verzekert Schipper. Het optimisme van de oefen meester is gebaseerd op het goe de spel van vorige week tegen Kloetinge, de terugkeer van Thomas Ragut (hij begint zaterdag op de bank) en de goede trainingsarbeid. „We hebben donderdag met twintig man getraind en er is keihard gewerkt." Oostkapelle mist vandaag nog wel Jorrit Schuurman en Jean- Paul Mulder. Beiden zitten hun laatste wed strijd schorsing uit. Schipper: „Wat kaarten betreft staat ie dereen bij ons wel op scherp. Wij hebben in Nederland een bela chelijk systeem. Alle kaarten blijven meewegen. Dat is ge woon mensen pesten. Jorrit Schuurman kreeg onlangs zijn zesde gele kaart en werd voor drie wedstrijden geschorst. In België begin jena drie gele kaar ten weer op nul, dat is een veel beter systeem." Kloetinge Kloetinge kan de rest van het seizoen niet meer beschikken over Marcel Lourens. De middenvelder blijkt aan de wedstrijd tegen Oostkapelle een ernstige enkelblessure overge houden te hebben. „Hij heeft een tand in het talusbeen gebroken", zegt trai ner Diederik Hiensch. „Het talusbeen is een soort zadelge wricht en zit aan het enkelge wricht vast. Het is gebeurd toen hij een bal probeerde te blok ken." Vier duels Kloetinge kan vandaag in de uitwedstrijd ook niet beschik ken over Björn Langeveld, die naar aanleiding van zijn rode kaart tegen Spakenburg voor vier duels is geschorst. Verder zijn de geblesseerden Wouter Labrujère, Jan Baaijens en Johan de Goederen afwezig. Jordy Bakker en Ronnie Cre- mer, die de afgelopen maanden wegens zware blessures buiten spel stonden, hebben afgelopen week de groepstraining hervat en gaan als wisselspeler mee naar Werkendam. ov8,4. Leko 7,5. Gelfand, Karpov, Ljubo- jevic, Piket, Sjirov 5 1/2, 10. Almasi, Ivantsjoek 41/2,12. Van Wely 4. Sportprijsvragen Lucky Day Trekking van vrijdag 23 maart:4-9-18-26-27-28-29-30-32-36 -37-39-50-51 -53-59-65-71 -77-79. (onder voorbehoud) Tennis Miami. Master Series. Vrouwen, 6 mil joen gulden. Tweede ronde: Venus Wil liams (VSt/3) - Oremans (Ned) 6-2 6-0, Marrero (Spa) - Maleeva (Bul/12) 6-4 6-3, Henin (Bel/14) - Bovina (Rus) 6-2 6-2, Coetzer (ZAf/6) - Irvïn (VSt) 6-1 6-7 6-3, Kremer (Lux) - Weingartner (Dui) 6-4 5-7 6-3, Cacic (VSt) - Schnyder (Zwi) 6-2 6-4. Mannen, 8,3 miljoen gulden. Tweede ronde: Gaudio (Arg) - Siemerink (Ned) 7- 66-2, Ulihrach (Tsj) - Wayne Ferreira (ZAf 5-7 6-4 6-3, Balcells (Spa) - Safin (Rus/2) 4-6 6-4 6-3, Grosjean (Fra/15) - Mirnyi (WRu) 4-67-5 6-2, Ferrero (Spa/12) - Stoli- arov(Rus)6-4 6-1. Volleybal Florence. WK. Landenwedstrijden com pound. Mannen, achtste finales: Neder land - Groot-Brittanniè 260-260 Groot- Brittannië wint na tweede shoot-off. Ne derland tiende. Vrouwen, kwartfinales: Nederland - België 254-248. Halve fina les: Nederland - Verenigde Staten 254- 256. Om het brons: Nederland - Zwitser land 249-243. Nederland derde. Vancouver. WK kunstrijden. IJsdansen, stand na originele dans: 1. Fusar Poli- /Margaglio (Ita) 1,0, 2. Anissina/Peizerat (Fra) 1,6, 3. Lobasjeva/Averbukh (Rus) 2,8, 4. Bourne/Kraatz (Can) 3,4, 5. Drobi- azko/Vanagas (Lit) 3,8, 6. Chait/Sakhon- ovski (Isr) 4,8. Bedrijfscompetitie Hulst. Eerste klasse mannen: CVC Doolaege-Commit Arbo 3-0, Luctor Banden-RCS 2 1-2, RCS 1 -Start/Smash 2000 3-0. Tweede klasse mannen: Luctor Banden 2-De Trouba dour 0-3, Ambulo-Brandax 0-3, ABN/Amro-Rijk bv 0-3 Eerste klasse vrouwen: Ferket en de Maat-VVC Rho- dos 2-1, Verhulst Woninginrichting- -Voorwaarts 3-0. Cerestar Benelux- Zaman Sport 1-2. De Fikser-Van Water schoot 0-3. Tweede klasse vrouwen: Jong Morres 1-CVC3-0, Van Wesemael- -Wentzler Pauwels 1-2, SC Morres 2-Eurogroen 3-0, Haulez Adviesbu- reau-SC Morres 1 2-1. Derde klasse vrouwen: Tence-'t Hoeksken 3-0, Jong Morres 2-De Bruijn 3-0, SC Morres 3-Total de Beule 2-1. Standen. Eerste klasse mannen: 1. RCS 26-52; 2. Luctor Banden 1 26-52; 3. Start/Smash 2000 27-48; 4. RCS 2 26-39; 5. CVC Doolaege 26-22; 6. Commit Arbo 26-17. Tweede klasse mannen: 1. Rijk bv 26-61, 2. Brandax 26-53; 3. De T roubadour 24-45; 4. Ambulo 26-28; 5. ABN/Amro 25-24; 6. Luctor Banden 2 25-16. Eerste klasse vrouwen: 1. Van Waterschoot 24-55; 2. Zaman Sport 24-55; 3. Ferket en de Maat 24-48; 4. De Fikser 24-42; 5. Cerestar Be nelux 24-35; 6. Verhulst Woninginrich ting 24-35; 7. WC Rhodos 24-10; 8. Voorwaarts 24-7. Tweede klasse vrou wen: 1. SC Morres 1 24-61; 2. Haulez Ad viesbureau 24-513. SC Morres 2 24-40; 4. CVC 24-40; 5. Jong Morres 1 24-28; 6. Eurogroen 24-25; 7. Van Wesemael 24-24; 8. Wentzler Pauwels 24-18. Derde klasse vrouwen: 1. Jong Morres 2 22-61; 2. Tence 22-41; 3. Total de Beule 21-39; 4. De Sterre 21-33; 5. SC Morres 3 21-25; 6. 't Hoeksken 22-22; 7. De Bruijn 21-4. Wielrennen Monaco. Amber-toernooi. Zesde ronde: Anand (Ina) - Piket (Ned) 1 1/2-1/2, Van Wely (Ned)-Leko (Hon) 1-1, Sjirov (Spa) - Ivantsjoek(Oek) 1-1, Gelfand (Isr)-Topal- ov(Bul) 1-1, Kram nik (Rus) - Karpov (Rus) 1-1, Ljubojevic (Joe) - Almasi (Hon) 1-1. Stand: 1Anand 8 1/2, 2. Kramnik, Topal- GP van Portugal. Derde etappe, Marinha Grande - Oeiras: I .Edo(Spa) 196.8 km in 4.59.31, 2. Sarkauskas (Lit), 3. Bayarri (Spa), 4. Van Kessel (Ned), 5. Munoz (Spa 0.02. Klassement. 1. Edo 14.29.11, 2. Sarkauskas 0.17, 3. Kroon 0.23, 4. Vier houten 0.24, 20. Van Kessel 1.00, 53. Ve- neberg 1.40, 72. Löwik 1.55, 76. Duïjn 2.17, 82. Boerman 2.21. Zaalvoetbal Z-VI Eerste klasse: Red Roadhouse-Smi le Services 3-6; Phil. Ploegaert-Amstel hoekje/Vdeco 4-2; Schelde/Leugen boom Arrow 6-10; Max Korting-De Gra vin 6-2; Prem. Zaman Sport-Vervaet 9-3; Wentzler Pauwels-GTI 7-10. Stand: 1. Smile Services 21-52, 2. Prem. Zaman Sport 20-47, 3. Red Roadhouse 21-42, 4. Ploegaert 21-41, 5. Arrow 21-39, 6. Max Korting 21-29, 7. GTI 21-25, 8. De Schel de/Leugenboom 21-24, 9. Vervaet 20-23, 10. Amstelhoekje/Vdeco 21-21, 11. Wentzler Pauwels 21-13, 12. De Gravin 19-9. rfc METEO H1ANC5 EMC/ tikGNE>, j "AREU' j 'ao°.«s lAGHEfj

Provinciale Zeeuwse Courant | 2001 | | pagina 73