PERSONEEL Wij zijn zwanger! Hkrinm\ .bent u onze vervanger? Emergis PZC Assistent accountants m/v Schipper Accountants Las Vegas Automaten B.V. HALBEHEmtDERm/v tevens CAISSIER(E) J. van Belzen b.v. Constructiebankwerkers Machinaal plaatwerker Leerling constructiebankwerkers Junior Systeembeheerders Stagiaires constructiebankwerkers en machinebankwerkers Administratief medewerk(st)er Vaste dienstverbanden ook mogelijk! VERZORGENDEN (niveau 3) en HELPENDEN (niveau 2) M/V Verpleegkundige/woonbegeleider kwalificatieniveau 4 (m/v) zaterdag 24 maart 2001 Met zo'n 200 collega's, verdeeld over 7 vestigingen, heeft Schipper Accountants haar cliënten een breed scala van diensten te bieden. In verband met uitbreiding van onze activiteiten zijn wij ondermeer voor de locaties Goes,Vlissingen, Zierikzee, Middelharnis en Terneuzen op zoek naar De functie: Vanuit de betreffende locatie verricht je voor een uiteenlopende groep opdrachtgevers werkzaam heden op het gebied van accountancy. Je verzorgt aangiftes, verwerkt administraties en stelt jaar rekeningen op. Daarnaast controleer je de door cliënten verwerkte administratieve gegevens Aard en niveau van de werkzaamheden zullen optimaal worden afgestemd op jouw wensen en mogelijkheden. Parttime invulling van de functie is eventueel bespreekbaar. Wij vragen: Met een financieel administratieve vooropleiding op tenminste MBO-niveau, ben je bij ons aan het juiste adres. Heb je daarnaast al enkele jaren relevante werkervaring opgedaan en wil je verder groeien? Wij hebben de moge lijkheden voor een passende job, nu en in de toekomst. Ben je accuraat, flexibel en collegiaal en ben je ervan overtuigd dat jouw inzet bijdraagt aan de tevredenheid van onze klanten, reageer dan snel! Eerst meer weten? Dat kan natuurlijk. Aanvullende informatie over functie en mogelijkheden geven we graag. Je kunt daarvoor altijd terecht bij de betreffende vestiging of bij de afdeling P&O in Goes, telefoon: 0113-239473. Actuele informatie, adressen en telefoonnummers kun je vinden op onze website, www.schipperaccountants.nl. Stuur je schriftelijke reactie voorzien van CV naar Schipper Accountants, t.a.v.Wolter Jan Kliphuis, Manager P&O, Postbus 8,4460 AA in Goes,E-mail: wkliphuis@schipperacc.nl.Vanuit onze website kun je ook rechtstreeks per e-mail reageren. Schermerhornstraat 2, Goes Tel. 0113-239400, fax 0113-230930, vvwvv.schipperaccountants.nl Garage Verbrugge b.v. DAI Garage Verbrugge is een onderneming met 45 medewerkers en de en gevarieerde klantenkring Het is een garagebednjt dat de dealerschappen voert van DAF. G i bestelwagens. Pallinger laad-/loskranen alsmede bezit een uilgebrei- IN AF terreinwagens Onze DAF truckatdellng zoekt voor direct een enthousiaste PARTSMANAGER M/V j Opleiding: minimaal MTS autotechniek (MBO) met HBO denk- er Leeftlld: 25-30 jaar ice- en klantgerichte Instelling - enige jaren ervaring in deze branche is een pre - goede communicatieve vaardigheden kennis van/ervaring met geautomatiseerde systemen - goede kennis van de Engelse taal Werkzaamheden: U bent verantwoordelijk voor het inkopen va diensten. U onderhoudt met 2 magazijnmec contacten met onze werkplaats en onze klantenkling U draagt zorg voor het behoor on optimaliseren van do logistiek, inkoop en bevoorrading Tevens maakt u doel uit van ons Managementteam er verantwoordelijk voo bieden wij een passend salaris. Uitsluitend schnltelijke sollicitaties met uitgebreide C V 4530 AM Terneuzen w.garagoverbruggc.nl vraagt: Leeftijd bij voorkeur 35 jaar of ouder. Goede secundaire arbeidsvoorwaarden. Brieven naar: Muyeweg 8 4306 AV Nieuwerkerk Las- en Constructiebedrijf Wij richten ons op de venwerking van staal, r.v.s. en aluminium en zijn voorna melijk actief op de markt van industriële dienstverlening, staalbouw en weg en waterbouw. Wegens uitbreiding van onze werkzaamheden zoeken wij op korte termijn: Liefst met enige ervaring of opleiding op VMBO/MBO-niveau Voor bediening van onze CNC gestuurde afkantpers/plaatschaar. Bij voorkeur opleiding op VMBO-niveau. Mogelijkheid om binnen ons bedrijf de SOM-opleiding te volgen. Schoolverlaters kunnen ook reageren op de hierboven genoemde functies. Wij bieden Een uitdagende functie in een modern bedrijf met veel afwisselende werk zaamheden Prettige werksfeer Diverse opleidingsmogelijkheden Goede arbeidsvoorwaarden en beloning Uw mondelinge en/of schriftelijke sollicitatie met C.V. liefst binnen 14 dagen aan onderstaand adres. Industrieterrein Buitenhaven Postbus 30 - 4380 AA Vlissingen Tel. 0118-461387 - Fax: 0118-470946 AUTOMATISERING B.V. Harinck Automatisering bv is een softwarehouse welke detacheringsopdrachten voor haar cliënten vervult met name op het gebied van Oracle. Wegens vele aanvragen zijn wij dringend op zoek naar: Die willen worden opgeleid tot Oracle Database Administrator Om in aanmerking te komen voor deze interne cursus zoeken wij: Minimaal MBO werk- en denkniveau, gedegen kennis van Windows 95/98, kennis van de Engelse taal, leeftijd tot 30 jaar, een representatief voorkomen, goede contactuele eigenschappen, in bezit van rijbewijs B, bereidheid tot reizen een een flinke dosis doorzettingsvermogen. Indien je niet voldoet aan bovenstaande criteria is het onnodig te reageren. Wat wij bieden na een afgeronde opleiding? Hoe beter je bent, hoe beter de voorwaarden. Interesse? Stuur je sollicitatiebrief inclusief UITGEBREID curriculum vitae op naar Harinck Automatisering BV, Westhavendijk 156, 4463 AE te Goes, of mail naar: info@harinck.nl Wegens toename en uitbreiding van onze werkzaamheden zoeken wij op korte termijn: Opleiding: VBO-Metaal met eventueel aanvullende vakdiploma's. Functie-eisen: Zelfstandig en in teamverband kunnen werken Werkervaring strekt tot aanbeveling. Wij bieden: Salaris overeenkomstig met de functie. Functie voor bepaalde tijd die, bij gebleken geschiktheid, gewijzigd wordt in onbepaalde tijd. Mogelijkheden voor opleidingen. U kunt uw schriftelijke sollicitatie met C.V. richten aan: Overlasko Konstruktie B.V., Frankrijkweg 9, 4455 TR Nieuwdorp. Tel. 0113-613130. bEENkAkkER Beenhakker is een gespecialiseerd leverancier van revalidatieartikelen en -hulpmiddelen voor gehandicapten. Deze producten worden geleverd aan de eindgebruiker. Naast gereed product wordt een belangrijk deel van de producten individueel aangepast aan de wensen van de eindgebruiker. Revalidatiehulpmiddelen Él ■UMtS ISO 9W2 °ZZZ' In verband met een sterke groei van onze leveringscontracten vragen wij voor ons kantoor in Kapelle Biezelinge: Functie U houdt u bezig met administratieve werkzaamheden, waaronder archive ring, order- en offerteverwerking, facturatie en het beantwoorden van de telefoon. Profiel U heeft een MAVO/HAVO of MEAO-diploma. U beschikt over goede ken nis van de Nederlandse taal en u vindt het leuk om in teamverband te wer ken. Het betreft een fulltime functie (38 uur p/wk). Wij bieden u een afwisselende baan in een gezellig team met goede secun daire arbeidsvoorwaarden. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met mevrouw Goedhart op het hoofdkantoor in Capelle aan den IJssel, 010-4580088. Belangstellenden kunnen hun schriftelijke sollicitatie binnen 8 dagen richten aan: Beenhakker Revalidatiehulpmiddelen T.a.v. mevrouw A.C. Goedhart Postbus 787 2900 AT Capelle aan den IJssel Namens de cliënten die voor hun zorg- en ondersteuningsvragen hebben gekozen voor Verpleeghuis Ter Valcke in Goes, zijn we op zoek naar in verschillende parttime dienstverbanden. Uw taken Door uw verplegende, verzorgende en begeleidende werkzaamheden ten dienste van de cliënten levert u een bijdrage aan de continuïteit en de kwaliteit van het zorgproces. Ook begeleidt en ondersteunt u, waar nodig, familieleden en/of contact personen van onze cliënten. Uw inbreng U heeft een afgeronde opleiding ziekenverzorgende/verzorgende niveau 3 of helpende niveau 2. U beschikt bovendien over uitstekende sociale vaardigheden. U bent ook bereid tot het werken volgens rooster. Let op: ook herintreders worden van harte uitgenodigd te solliciteren! Wij bieden u Een contract voor een aantal uren per week [5/2 of 11 of 16V2 of 22 of 27'/2 per week). In overleg is ook een dienstverband van 32 of 36 uur per week mogelijk. Het gaat om vaste dienst verbanden, maar u kunt ook tijdelijk aan de slag. De arbeidsvoorwaarden zijn volgens de CAO V&V (Verpleging en Verzorging) en de functies zijn opgenomen in de FWG (Functiewaardering Gezondheidszorg). Afhankelijk van ervaring bedraagt het maximum salaris voor niveau 3 4 289,00 en voor niveau 2 3.967,- bij een fulltime dienstverband. Inlichtingen Voor meer informatie kunt u telefonisch contact opnemen met Ter Valcke, de heer J. Verheye, hoofd zorg, telefoon 01 13 - 240 000. Solliciteren U kunt uw schriftelijke sollicitatie, voorzien van CV, binnen 7 dagen na het verschijnen van dit blad, richten aan de afdeling PO O van de Regio Oosterschelde SVRZ, verpleeghuis Ter Valcke, Postbus 101, 4460 AC Goes. N.B. Tevens zijn wij op zoek naar een Apothekersassistent voor 8 uur per maand; werktijden van 09.00 uur tot 15.00 uur; met bereidheid tot vervangen van collega's. Inlichtingen bij de heer J. Verheye, zie boven. Ook op deze functie kunnen herintreders reageren! In Verpleeghuis Ter Valcke in Goes worden 175 cliënten met psycho geriatrische of somatische problematiek verzorgd en behandeld- Onze cliënten zijn voornamelijk ouderen, die ondersteuning nodig hebben op het gebied van zorg en dienstverlening. Wij gaan daarbij uit van hun vragen en wensen. Er zijn in Ter Valcke 20 plaatsen voor reactivering en revalidatie, in samen werking met het regionale ziekenhuis. Daarnaast is er een afdeling dagbehan deling en een afdeling palliatieve zorg Ter Valcke heeft bovendien kleinschalige projecten psychogeriaterie en somatiek en substitutieprojecten en verpleegunits bij collega-verzorgingshuizen. De komende jaren staat volledige nieuwbouw, in de vorm van onder andere kleinschalige woonvoorzieningen, centraal. Ter Valcke is een moderne, zorg- verlenende organisatie met een uitgebreid dienstenpakket. De 425 medewerkers vormen samen de spil van een innovatieve dienstverlening. Wij hechten grote waarde aan een gezond werkklimaat Via opleidingen en doorstromingsprogramma's bieden wij onze medewerkers extra groeimogelijkheden Ter Valcke in Goes maakt samen met zeven andere zorginstellingen in Zeeland deel uit van de Stichting voor Regionale Zorgverlening (SVRZ). Deze stichting is een efficiënte en innovatieve organisatie Onze kerntaak is het verlenen van 24-uurs zorg die beantwoordt aan de behoeften van onze cliënten. SVRZ ziet het ais haar verantwoordelijkheid daar waar mogelijk aan te sluiten op de (wijzigende) behoeften en wensen van de ouder wordende mens. Ter Valcke WAAR DE MENS IEMAND IS Centrum voor Geestelijke Gezondheidszorg Emergis is een professionele organisatie voor geestelijke gezondheidszorg in Zeeland. Het is één van de grotere werkgevers in Zeeland. Bijna 900 mensen zetten zich dagelijks in voor de circa 6000 mensen die gebruik maken van de zorg die Emergis biedt. Zij doen dat op meer dan dertig verschillende locaties verspreid over de provincie. Binnen de sector Langdurige Zorg en Wonen te Kloetinge, afdeling woonhuizen, is onderstaande functie vacant. De afdeling woonhuizen is een afdeling met 50 open plaatsen. Binnenkort wordt de afdeling verbouwd, waarbij voor iedere cliënt een ruime zit-slaapkamer beschikbaar komt, waardoor het aantal plaatsen teruggebracht wordt tot 40. De afdeling richt zich vooral op het, aangepast, wonen. Dit kan gebeuren op de afdeling zelf, maar ook als voorbereiding op het beschermd wonen en het weer zelfstandig gaan wonen van cliënten. Gewerkt wordt vanuit de rehabilitatievisie en -methodiek. voor 36 uur per week. Een kleiner contract (minimaal 24 uur per week) is bespreekbaar. De functie Je maakt deel uit van een kernteam, waarbinnen het verpleeg-/begeleidingsplan van cliënten wordt vastgesteld. Met directe collegae en in samenwerking met andere disciplines lever je een bijdrage aan de totstand koming en de uitvoering van het totale behandelplan. Het bieden van ADL-zorg, begeleiding, structuur en het scheppen van een veilig leefklimaat voor de cliënten staan hierbij centraal. Het profiel Je dient te beschikken over het diploma B-verpleegkundige, verpleegkundige kwalificatieniveau 4, een afgeronde HBO-SPH of MBO-SPW opleiding. Je moet zowel zelfstandig als in (multidisciplinair) teamverband kunnen werken en affiniteit hebben met de doelgroep. Je moet bereid zijn alle onregelmatige diensten te verrichten. Het aanbod Goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden conform de CAO GGZ horen bij deze functie. Uw reactie Wil je meer informatie over de functie, dan kan je contact opnemen met Marja van der Linden, telefoonnummer 0113 26 75 31. E-mailen kan natuurlijk ook: m.vanderlinden@emergis.nl. Schriftelijke sollicitatie, onder vermelding van vacaturenummer 2001.41 linksboven op de envelop, kan je vóór 4 april 2001 richten aan Emergis, dienst Personeel en Opleiding, Jacqueline Haver, personeelsadviseur, Postbus 253, 4460 AR Goes. Het e-mail adres is: P&0@emergis.nl. Kijkt u ook eens op onze website: www.emergis.nl Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Geestelijke gezondheidszorg bieden dichtbij huis, in heel Zeeland. Samen zoeken naar het beste antwoord op ieders persoonlijke vraag. Mensen behandelen, begeleiden m verzorgen. Deskundigen degelijk. Dat is wat Emergis doet, dagelijks.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2001 | | pagina 54