'AN DIJKE Emergis PZC Groepsleerkrachten m/v l/raagt: Avondchauffeur (m/v Kapitein Leerling-verpleegkundigen (m/v) Ben je al langer op zoek naar werk? Wil je er zijn voor anderen? Geef je om zorgen? Ervaring en opleiding heb je niet nodig, wel de moed om deze kans te pakken... ADVANTA &KWS zaterdag 24 maart 2001 KOM WERKEN IN RESTAURANT SOLSKIN Een werkplek met uitzicht Wij zoeken een gemotiveerde MEDEWERKER BEDIENING m/v Ervaring gewenst. Leeftijd v.a, 25 jaar. Wij bieden een jaarcontract conform horeca-CAÖ. Schriftelijke sollicitatie richten aan: dhr. F. Bleijenberg Het bestuur van de vereniging voor Prot. Chr. Basisonderwijs in Midden Zeeuws-Vlaanderen vraagt voor haar basisscholen in Hoek en Terneuzen: Basisschool 't Kompas is een groeiende school met een enthousiast team. De school telt 120 leerlin gen en is gehuisvest in een mooi, ruim gebouw. Voor informatie over de vacature op 't Kompas belt u Adriaan Krijger: 0115- 441671 (S) of 441796 (P). De Oude Vaart is een basisschool met ruim 410 leerlingen in de wijk Oude Vaart. De leerlingen zijn verdeeld over 17 groepen. Voor informatie over de vacature op 'De Oude Vaart' belt u Ton Tissink: 0115-648840 (S) of 432180 (P). Basisschool 'De Hille' is een groeiende basisschool met ruim 160 leerlingen verdeeld over 7 groepen in de wijk Zeldenrust. Voor informatie over de vacature op 'De Hille' belt u Johan Dingemanse: 0115- 612445 (S) of 695257 (P). Wij vragen leerkrachten met: - een bewuste keuze voor het christelijk onderwijs, - enthousiasme, - een actieve betrokkenheid, - een flexibele instelling, - werklust en gevoel voor humor, - goede contactuele eigenschappen, - affiniteit met ICT in het onderwijs, - aandacht voor de individuele leerling en zorgverbreding in het algemeen. basisschool 't Kompas in Hoek groepsleerkracht m/v middenbouw (event, bovenbouw) per 1 aug. 2001 35 uur wtf: 0.9211 basisschool 'De Oude Vaart' in Terneuzen groepsleerkracht m/v groep 4 per 1 juni 2001 wtf: 1,0 basisschool 'De Hille' in Terneuzen groepsleerkracht m/v middenbouw per 1 aug. 2001 wtf: 1,0 Schoolverlaters worden nadrukkelijk verzocht op deze advertentie te reageren. Sollicitaties met uitgebreide Curriculum Vitae uiterlijk woensdag 4 april 2001 richten aan de secretaris van de vereniging mevr. J. M. Breukelman-Schilt, Maassingel 6, 4535 HD Terneuzen. Voor ca. 15 uur per week (3 uur per avond) Salaris volgens CAO TLN Sollicitaties alleen schriftelijk te richten aan: Van Dijke Sneltransport Logistiek B.V. t.a.v. Dhr. G.J. van Dijke Scottweg 6a 4462 GS Goes Scheepvaart en Agentuur Mij. oosterlee b.V. te breskens zoekt voor één van haar beunschepen op korte termijn een ervaren Zij die in het bezit zijn van een vaarbe wijs en ervaring op de Westerschelde genieten onze voorkeur. Graag uw schriftelijke reactie zenden aan: Scheepvaart en Agentuur Mij. Oosterlee b.v. Havenwestzijde 12, 4511 AR Breskens, tel. 0117-386041 t.a.v. dhr. J. of A.J. Oosterlee. HORECAMEDEWERKERS (STERS) GEZOCHT Bij camping Stelleplas en bungalowpark Hof van Zeeland zoeken wij voor een nieuw te openen ho recacentrum de Geertruidahoeve, dat het gehele jaar geopend is, enkele enthousiaste medewer- kers(sters). Het horecacentrum bestaat uit een multifunctionele ruimte voor vergaderingen, bruilof ten, feesten en partijen. Verder bestaat het hore cacentrum uit een brasserie, restaurant, terras, keuken en een snackbar. Voor al deze afdelingen zijn wij op zoek naar zowel: Fulltime-, parttime-, oproep- medewerkers en afwashulpen Goede en gezellige gastheer gastvrouw Flexibel in werk tijden Leeftijd vanaf 17 jaar Weekenden werken mag geen probleem zijn Voor informatie of een afspraak: Oe eSeertr-UBciahoewe Stelleweg 5 4451 RL Heinkenszand Tel: 0113-567445 Vragen naar Mevr. A. Boerlage Of Stuur een e-mail: Andrea.boerlage@wanadoo.nl mrnm Centrum voor Geestelijke Gezondheidszorg Emergis is een professionele organisatie voor geestelijke gezondheidszorg in Zeeland. Het is één van de grotere werkgevers in Zeeland. Bijna 900 mensen zetten zich dagelijks in voorde circa 6000 mensen die gebruik maken van de zorg die Emergis biedt. Zij doen dat op meer dan dertig verschillende locaties verspreid over de provincie. Wij zijn op zoek naar: die per i september 2001 kunnen starten met de opleiding tot MBO- of HBO-verpleegkundige, differentiatie psychiatrie. Het theoretische gedeelte van de MBO-opleiding wordt verzorgd door het ROC-Zeeland, die van de HBO-opleiding door de Hogeschool Zeeland. Het aanbod De eerste negen maanden van de MBO-opleiding zit je op school en krijg je de kans om kennis te maken met de praktijk. Gedurende deze periode ontvang je een bruto zakgeld van 750.- per maand. Aansluitend leer je in 3 jaar het beroep van verpleegkundige in de praktijk. Voorde H BO-opleiding geldt datje de eerste 2 jaar op school zit, waarbij je in het eerste leerjaar recht hebt op studiefinanciëring en vanaf het tweede leerjaar het reeds eerder genoemde bruto zakgeld ontvangt. In het 3e en 4e leerjaar leer je in de praktijk het beroep van verpleegkundige. Voor beide varianten geldt dat je tijdens de praktijkleerperiode een salaris ontvangt conform de CAO Geestelijke Gezondheidszorg, op basis van een 32-urige werkweek. Verder nemen wij vanaf het moment dat er sprake is van een zakgeldregeling, studie- en boekengeld voor onze rekening. Het profiel Ben je in het bezit van MAVO-4 op D-niveau of VMBO gemengde leerweg, en ben je 17 jaar of ouder dan kom je in aanmerking voor de opleiding tot MBO-verpleegkundige. Ben je in het bezit van een HAVO of VWO- diploma dan kan je de HBO-variant volgen. Uw reactie Wil je meer informatie over de opleiding tot verpleegkundige, dan kan je contact opnemen met Ruud de Munck, opleidingsadviseur. Het telefoonnummer is 0113 26 72 n. E-mailen kan natuurlijk ook: munck@emergis.nl. Schriftelijke sollicitatie, onder vermelding van vacaturenummer 2001.39 linksboven op de envelop, kan je vóór 1 mei 2001 richten aan Emergis, dienst Personeel en Opleiding, t.a.v. Ruud de Munck, opleidings adviseur, Postbus 253, 4460 AR Goes. Het e-mailadres is: P&0@emergis.nl. Kijkt u ook eens op onze website: www.emergis.nl Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie u/ordt niet op prijs gesteld. Ceestelijke gezondheidszorg bieden dichtbij huis. in heel Zeeland. Samen zoeken naar het beste antwoord op ieders persoonlijke vraag. Mensen behandelen, begeleiden en verzorgen. Deskundig en degelijk. Dat is wat Emergis doet, dagelijks. Diverse instellingen en organisaties in de gezondheidszorg in Zeeland zijn op zoek naar mensen die hun teams komen versterken. Zij hebben op dit moment 24 vacatures voor in- en doorstroombanen. Na een korte training kan je direct aan de slag. BAANVAARDIGHEIDSTRAINING De werkgevers in de zorgsector organiseren in samenwerking met het Regiepunt l/D-banen een baanvaardigheidstraining, die voorbereidt op werken in de zorg. Deze is bestemd voor mensen die al langer op zoek zijn naar werk. De training start op maandag 28 mei en duurt 4 weken. In deze 4 weken werk je aan jouw wensen, kwaliteiten en mogelijkheden om in de zorg aan het werk te gaan. Voor informatie kun je bellen met Ans Vleugel, telefoon 0113-250497 of Marco van Heest, Regiepunt l/D-banen, telefoon 0113-250073. Belangstelling? Meld je dan aan voor de informatiemiddag op donderdag 12 april a.s. om 14.00 uur. Je kunt je telefonisch opgeven op bovenstaande telefoonnummers. keukenassistent 32 uur per week assistent mantelzorg 32 uur per week (3 x) 20 uur per week (2 x) administratief assistent 10 uur per week 12 uur per week 16 uur per week 19 uur per week 32 uur per week (2 x) 37 uur per week administratief medewerker 37 uur per week huishoudelijk medewerker 16 uur per week (2 x) 20 uur per week thuishulp A, 16 uur per week 20 uur per week 32 uur per week medewerker logistiek 36 uur per week medewerker klussendienst 32 uur per week (2 x) aankomend technisch medewerker 37 uur per week Het Regiepunt I/D-barten is onderdeel van Transferpunt Viazorg VAN DERH AVE Advanta VanderHave is een vooraanstaande onderneming in zaaizaden. Tot haar kernactiviteiten behoren de veredeling, productie, verwerking en verkoop van plantaardig uitgangsmateriaal voor de belangrijkste landbouwgewassen en begroeningsgrassen. Nieuwe variëteiten, hogere opbrengsten van goede kwaliteii en minder milieubelastende teeltmethoden vormen de leidraad in geavanceerde researchprogramma's. Het bedrijf heeft zijn hoofdkantoor in Kapelle en maakt deel uit van de internationaal toonaangevende zaaizaadgroep Advanta, een gezamenlijke dochteronderneming van Cosun en AstraZeneca, met 2.500 medewerkers en tienrallen werkmaatschap pijen in Europa, Noord- en Zuid-Amerika, Afrika, Azië en Australië. Jaarlijks verkoopt de Advanta-groep voor 800 miljoen gulden aan landbouwzaaizaden. Member of Advanta Vanuit Kapelle (Zld.) coördineert Advanta VanderHave de productie, verwerking en verkoop van haar landbouwzaaizaden. Voor onze technische dienst zijn wij op zoek naar een medewerker technische dienst m/v in tweeploegendienst Uw functie Als medewerker technische dienst bent u, onder leiding van het afdelingshoofd, verantwoordelijk voor het onderhoud van installaties en machines, het verhelpen van storingen en het verbeteren en ontwikkelen van nieuwe en bestaande installaties en machines. Verder assisteert u bij overige voorkomende werkzaamheden binnen het team van de technische dienst. Uw werktijden zijn maandag tot en met vrijdag van 04:30 uur tot 13:00 uur of van 13:00 uur tot 21:30 uur. üe twee ploegen wisselen wekelijks van werktijden. Uw profiel U bent in het bezit van een diploma MTS werktuigbouwkunde of heeft dit niveau bereikt door uw ervaring. Kennis van PLC-techniek en pneumatiek is gewenst. U kunt zowel zelfstandig als in teamverband goed functioneren en beschikt over een flexibele instelling. Uw reactie Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen twee weken richten aan Advanta Seeds BV, afdeling Personeelszaken, postbus 14420 AA Kapelle, tel. 0113 - 34 79 11. Mailen kan ook: personeel@nl.advantaseeds.com Informatie Nadere inlichtingen omtrent de functie kunt u inwinnen bij de heer J.W. de Putter, hoofd technische dienst, tel. 0113 - 34 79 11. Weg- en waterbouwer met overwicht en overzicht op de uitvoering van onze infrastructuurbouw in Zeeland en Noord-Brabant. KWS: bouwen aan Nederlands infrastructuur. KWS, Koninklijke Wegenbouw Stevin bv, is sterk in de uitvoering van infrastructurele op drachten op basis van eigen onderzoek, ont wikkeling en ontwerp. Of het nu het plaatsen van een rioolput is of een reconstructie van straten, parkeerterreinen en de riolering in een complete stadskern, we maken het. Sinds onze eerste activiteiten in 1901 zijn we uitgegroeid tot een eigentijdse onderneming met ruim 1.800 medewerkers. Dit jaar bestaan we dus 100 jaar, waarvan de laatste 50 jaar met het predikaat "Koninklijk". Bouwen aan Nederlands infrastructuur, daar zijn we goed in. Onze kracht is kwaliteit, betrouwbaarheid en innovatie. Vandaar altijd nieuwe oplossin gen zoeken, zoals versneld consolideren, van asfaltmengels met bijzondere eigenschappen en het werken met nieuwe contractvormen. Wij zijn een efficiënte en sterk gedecentraliseerde organisa tie van infrastructuurbouwers in heel Nederland die vooral opereren als locale aannemer. Vanuit de 26 vestigingen, die tot de 9 KWS-districten behoren, kunnen onze van vakmensen zowel grote, complexe als kleine projecten aan. KWS maakt deel uit van Koninklijke Volker Wessels Stevin n.v. Voor KWS Noord-Brabant/Zeeland, met name vanuit onze vestigingen Goes en Klundert, staan wij open voor de professionele inbreng van een asfaltuitvoerder. De grond van je werk. Als asfaltuitvoerder heb je je eigen asfaltploeg van bouw- CAO medewerkers die je leiding geeft en coacht. Met hen doe je onze asfaltwerken van de grond komen. Van A tot Z ben je erbij betrokken. Je maakt schetsen en overlegt die met de opdracht gever. Je zorgt voor de geplande inzet van mensen en machines. Je ziet toe op de uit voering voor wat betreft kwaliteit (VCA- normen), Arbo-, milieu- en veiligheidsregels, tijd en kosten, hetgeen ook inhoudt dat je van een werk de administratie bijhoudt. Het profiel dat bij je past. MTS- of HTS-opgeleide weg- en waterbouwer, beide niveaus hebben we nodig. Asfaltuitvoerder met minimaal 3 jaar werkerva ring in het vakgebied en een gedegen kennis van de standaard RAW 1995/2000. Klant-en resultaatgerichte collega en teamwerker met overwicht en overzicht op het werk. KWS: je krijgt er alle ruimte. Als wegenbouwer hanteren we de UTA-CA0, maar hebben we ook zo onze eigen voorwaar den om het werken bij KWS voor iedereen aantrekkelijk te maken, zoals bijvoorbeeld regelingen voor een leaseaüto, een flexibel pensioen en een PC-privé. We houden reke ning met mensen, hun werk en werkplek en hun toekomst. Investeren in opleiding en positieverbetering is bij KWS een normale zaak. Werken in een organisatie met een resultaatgerichte bedrijfscultuur, korte lijnen, een no-nonsense aanpak en informele sfeer is voor jou zeker zo belangrijk. Past KWS in je straatje? Solliciteer! Voor meer informatie over de functie kun je contact opnemen met Martin Dees of Geijo Oostdijk, telefoon 0113 213 510. Je sollicitatiebrief en je CV kun je binnen 14 dagen na verschijnen van dit blad sturen aan de afdeling Personeel Organisatie, t.a.v. Astrid van Vliet, Koninklijke Wegenbouw Stevin bv, Postbus 8290, 3503 RG Utrecht. Of per e-mail reageren: avanvliet@kws.nl Kijk voor onze andere vacatures ook op onze website: www.kws.nl Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Gewoon mensenweff

Provinciale Zeeuwse Courant | 2001 | | pagina 48