ERVAREN SECRETARESSE TOTAL schilders Servicemonteur (m/v) kelner of serveerster VAKANTIEKRACHTEN PZC i m eft er iemand otie gemaakt?' Gemeente Schouwen-Duiveland Beleidsmedewerker bouw en woningtoezicht (m/V) Inspecteur bouw en woningtoezicht (m/v) zaterdag 24 maart 2001 "Hé,een nieuw gezicht! Storemanager 'Öie precies aanvoelt wat onze klanten bedoelen |M|pSWE Men en WE Women. Moderne winkels waar hij en /ij zich thuis voelen. De 265 winkels van het mode '""concern WE Eurooe hebben een sterke positie n de internationale fashion retail. En niets staat een verdere exoansie in de weg. WE staat voor no-^onserse en resultaatge'-chtheid. Geen woorden, maar daden. Alïes gebeurt in eigen huis, van ontwerp en styling tot en me! marketing en sales. We 2fjo een sterk groetend concern met een scherp oog voor de mensen die met ons mee willen groeien Dit geldt ook voor de storemanager die we momenteel zoeken voor onze winkel in Terneuzen. je hebt een of HBO-opleiding gericht op de combinatie mode en commercie. Maar. belangrijker nog. je bent -precis;-. 5"ijié assertieve, ambitieuze doorzetter die bij WE past. Met je verkoopteam weet je resultaten te boeken öie: .klinken als een klok. Doorslaggevend daarbij zijn je capaciteiten als manager, je resultaatgerichtheid en je ^""kostenbewustzijn. Je runt je eigen winkel, met alle verantwoordelijkheden die daarbij horen. Het begin van een succesvolle loopbaan, want er zijn legio doorgroeimogelijkheden. Interesse? Bel voor meer informatie met Kees Kastncum. telefoon (06; 549 70 811. Stuur je soiiicl- tatiebrief met'c.v. naar WE Netherlands, afdeling P&O. Postbus 30200, 3503 AD Utrecht. Je kunt ook op i Internet kijken. WE Netherlands. Postbus 30200, 3503 AD Utrecht, tel. (030) 247 94 79. fax (030) 247 94 92 internet, www.wefashion.com E mail-, Jobs@we.nl Total Raffinaderij Nederland N.V. is een dochteronderneming van de oliemaatschappij TOTAL FINA ELF en het chemieconcern The Dow Chemical Company. De raffinaderij biedt werk aan 350 hooggekwalificeerde medewer kers. De hoofdactiviteiten De raffinaderij beschikt over een aardolieraffinagecomplex en een hydrocracker. Deze installaties verwerken respectievelijk aard olie en stookolie tot LPG, nafta, benzines, diesel, huisbrandolie, vliegtuigbrandstof, stookolie, che mische producten en zwavel. TOTAL RAFFINADERIJ NEDERLAND N.V. voor de afdelingen Operations en Maintenance Engineering CAFÉ RESTAURANT DE BEURS ZOEKT:, een enthousiaste zelfstandig werkende Wil je graag werken in een klein gemotiveerd team en ben je flexibel, reageer dan schriftelijk t.a.v. dhr. M. Brassem /Beursplein 11,4381 CAVIissingen 7 Tel.: 0118-410295 Fax 417445 De afdelingen De afdeling Operations is onderverdeeld in drie werkge bieden: het aardolieraffinagecomplex. het hydrocracker- complex en het tankpark met verpompingen en verladin gen van producten en grondstoffen. De afdeling Maintenance Engineering is verantwoorde lijk voor het onderhoud van de fabrieksinstallaties en de aansturing van de onderhoudsaannemers. De functie De doelstelling van de functie is aan managers en mede werkers van beide afdelingen een optimale secretariële serviceondersteuning te bieden. De normale taken als postbehandeling, telefoonbehandeling, notuleren, het ma ken van verslagen en rapporten en archiveren behoren tot het pakket. Ook beheert de secretaresse de agenda's en adressenbestanden. Het maken van presentaties en spreadheets ten behoeve van de managers geeft een extra toegevoegde waarde. Spreekt de functie je aan? Stuur een sollicitatiebrief met curriculum vitae aan: TOTAL Raffinaderij Nederland N.V. T.a.v. de heer P.M. Kok, afdeling HRCS Postbus 210 4380 AE Vlissingen TOTAL vraagt: Een secretaresse met minimaal 5 jaar ervaring met afgeronde secretariële opleiding (MBO-niveau) die beschikt over kennis van computerprogramma's als Excel, Word, Powerpoint en Microsoft Outlock en de vaardigheid om ermee om te gaan met de nodige zelfstandigheid en flexibiliteit in het wer ken in een secretaresseteam (5 mensen) Een goede kennis van de Engelse en Nederlandse taal en een redelijke kennis van de Franse taal is gewenst. TOTAL biedt: Een contract voor onbepaalde tijd (proeftijd twee maanden). Een aantrekkelijk salaris Een voltijdfunctie van 36 uur (40 uur per week met 14 ADV-dagen en 25 vakantiedagen) Een werkomgeving met prettige collega's Variabele werktijden. Meer informatie? Bel dan de heer Kok op 0113-619227 en/of bezoek onze website www.trn.nl. Uw brief met CV kunt u ook e-mailen naar pieter.kok@trn.nl en petra.smits@trn.nl onder vermel ding van: Sollicitatie. Roggeveenj) Rustenburg De Humanistische Zorg Stichting Jacob Roggeveen en de Hervormde Stichting Rustenburg bieden huisvesting, verzorging en verpleging aan ouderen. Beide stichtingen maken deel uit van het concern Zorgstroom Walcheren. Voor de komende zomerperiode zijn wij op zoek naar enthousiaste voor de verzorging, huishouding en keuken Wij vragen: minumumleeftijd 16 jaar respect voor de ouder wordende mens een positieve bijdrage kunnen leveren aan het team Wij bieden: een salaris conform de cao V&V, afhankelijk van opleiding en ervaring verschillende arbeidsovereenkomsten zijn bespreekbaar Heb je belangstelling voor vakantiewerk binnen een van onze stichtingen dan kun je tot donderdag 5 april a.s. je schriftelijke sollicitatie richten aan de Humanis tische Zorg Stichting Jacob Roggeveen, Noordsingel 106, 4333 AD Middelburg, t.a.v. afdeling personeelszaken. Geef in je sollicitatiebrief aan of je in aanmerking wilt komen voor werken in Rustenburg of Roggeveen. Geef ook even aan of je voorkeur hebt voor de verzorging, huishouding of keuken. De gemeente Schouwen-Duiveland is per 1 januari 1997 ontstaan uit samenvoeging van de zes voormalige gemeenten op dit 'eiland'. De gemeentelijke organisatie bestaat uit de sectoren Externe Contacten, Maatschappelijke Aangelegenheden, Grondgebiedzaken, Algemene en Interne Zaken en een stafbureau. Binnen de sector Externe Contacten zijn bij de afdeling Bouw en Milieuzaken vacatures ontstaan voor de volgende functies: voor 36 uur per week. Uw werkzaamheden bestaan voornamelijk uit: juridisch toetsen van bouwaanvragen op grond van bestemmings plannen, de Bouwverordening en het Bouwbesluit; verrichten van planologische werkzaamheden voor aangevraagde bouwvergunningen en meldingen (artikel 11, artikel 15, artikel 17 en artikel 19 WRO) en het bewaken van termijnen; toetsen van principeverzoeken aan het ruimtelijke ordeningsbeleid; adviseren over bouw-juridische zaken, bestuursrechtelijke sancties en dergelijke; behandelen van bezwaar- en beroepschriften; vertegenwoordigen van de gemeente in gerechtelijke procedures; verrichten van juridisch ondersteunende werkzaamheden binnen het onderdeel bouw- en woningtoezicht; verrichten van werkzaamheden voor aanschrijvingen, het zorg dragen voor de procedure bij clandestiene bouwactiviteiten en het gebruik van (illegale) bouwsels. Wij vragen van u: een relevante HBO-opleiding of een aantoonbaar gelijkwaardig werk- en denkniveau; bij voorkeur ervaring in een soortgelijke functie; enige ervaring op het gebied van Woningwet, Wet Ruimtelijke Ordening en Bouwverordening; goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid; goede contactuele eigenschappen; affiniteit met automatisering strekt tot aanbeveling. Wij bieden u: Uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden, zoals flexibele werk tijden, een uitgebreide verlofregeling, kinderopvang, studiefaciliteiten en betaald ouderschapsverlof. Een salaris dat afhankelijk van leeftijd, opleiding en werkervaring minimaal 3.887,00 (EUR 1.763,84) bruto per maand (aanloopschaal 8) en maximaal 6.393,00 (EUR 2.901,02) bruto per maand bedraagt (functieschaal 9) bij een 36-urige werkweek (salarispeil 1 januari 2001). voor 36 uur per week. De inspecteur verzorgt de technische ondersteuning bij vergunning verlening en voert handhavingswerkzaamheden uit op het taakgebied van de afdeling. Uw werkzaamheden bestaan voornamelijk uit: behandelen van aanvragen om bouwvergunningen; toetsen van bouwplannen aan het bouwbesluit, de bouw vergunning en andere wettelijke regelingen; adviseren over op te leggen (technische) voorschriften; uitoefenen van controle op in uitvoering zijnde bouwwerken, alsmede signaleren van overtredingen; uitvoeren van diverse verder voorkomende werkzaamheden op de afdeling; rapporteren over bovengenoemde werkzaamheden; ondersteunen van diverse gemeentelijke acties; voeren van overleg met publiek, aannemers, architecten e.d. Wij vragen van u: een afgeronde M.T.S.-opleiding, richting bouwkunde. Als u door opleiding en werkervaring beschikt over een vergelijk baar werk- en denkniveau wordt u ook uitgenodigd te solliciteren. ervaring op het gebied van en bekendheid met de Woningwet, de Wet Ruimtelijke Ordening en Bouwverordening; goede contactuele eigenschappen; goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid; eigen vervoer t.b.v. de werkzaamheden; affiniteit met automatisering strekt tot aanbeveling. Wij bieden u: Uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden, zoals flexibele werk tijden, een uitgebreide verlof- en ADV-regeling, betaalde kinderop vang, betaald ouderschapsverlof en studiefaciliteiten. Een salaris dat afhankelijk van leeftijd, opleiding en werkervaring minimaal 3.497,00 (EUR 1.536,00) bruto per maand (aanloopschaal 7) en maximaal 5.848,00 (EUR 2.569,00) bruto per maand bedraagt (functieschaal 8) bij een 36-urige werkweek (salarispeil 1 januari 2001). Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Belangstelling voor 1 van deze 2 vacatures? Uw schriftelijke sollicitatie kunt u tot uiterlijk 9 april 2001 sturen aan de gemeente Schouwen-Duiveland, ter attentie van de afdeling P&O, Postbus 5555, 4300 JA in Zierikzee onder vermelding van de vacature op de enveloppe. Voor nadere informatie over de procedure en de inhoud van de functies kunt u terecht bij Dhr. K.M. Rouw, afdelingshoofd Bouw- en Milieuzaken, telefoon 0111-452240. - Zomer en Winter werk - Een goed salaris - Elk jaar nieuwe kleding - Een veiligheidskoffer - Ruimte voor ambitie - Jong en dynamisch bedrijf SCHILDERS EN AFWERKINGS BEDRIJF GELUK Op korte termijn zijn wij op zoek naar goede die binnen een mooie en gezonde onderneming alle seizoenen willen werken, samen met circa 95 collega's. Geluk Schilders is ISO-9002 en VCA gecertificeerd en voert projecten uit door geheel Zuid-West Nederland. Dus grote kans dat je dicht bij huis werkt. Mede afhankelijk van je voorkeur en ervaring wordt je ingezet in nieuwbouw, renovatie en/of onderhoudswerk. Ook in de particuliere sector hebben we echter een goed gevulde orderportefeuille. Heb je ambitie en de kwaliteiten dan is er toekomst voor je. Een goed salaris wekelijks op tijd is bij Geluk Schilders nooit anders geweest. Jaarlijks wordt een ruime set bedrijfskleding verstrekt en je veiligheidskoffer wordt tijdig bijgevuld Kortom, het is prettig werken bij Geluk Schilders. Het zeer lage percentage personeelsverloop bevestigt dat Heb je belangstelling, neem gerust kontakt op met onze personeelsfunctionans Dhr. J. Dek. Telefoon 0167-572664. Je mag natuurlijk ook schriftelijk solliciteren. Je brief kun je zenden naar Geluk Schilders, Postbus 6, 4675 ZG Sint-Philipsland of naar info@gelukschilders.nl. Sint-Philipsland Industrieweg 4 Telefoon 0167-572664 Bruinisse Tarwestraat 15 Telefoon 0111-483200 Hobart Foster Holland is een verkoop-, marketing- en serviceorganisatie van grootkeukenapparatuur en is onderdeel van de PMI Food Equipment Group. Met eigen fabrieken in diverse landen, levert Hobart Foster appararuur aan o.a. hotels, restaurants, cateringbedrijven, instellingen, scholen, slagerijen en bakkerijen. Omdat onze huidige servicemonteur met pensioen gaat zoeken wij een enthousiaste Uw functie U installeert, repareert en onderhoudt Hobart en Foster apparatuur van onze klanten. Wij vragen: een elektro-opleiding (VEV) of gelijkwaardig brede technische ondergrond een klantgerichte houding in het bezit van rijbewijs B woonachtig in de provincie Zeeland Wij bieden: een afwisselende en zelfstandige functie binnen een dynamische organisatie een uitgebreide opleiding een goed salaris een serviceauto een onkostenvergoeding Herkent u zich in dit profiel? Stuurt u dan binnen 10 dagen een sollicitatiebrief met c.v. en onder vermelding van wanneer u eventueel beschikbaar bent, naar: Hobart Foster Holland b.v., t.a.v. de heer H.C. Weijand (Servicemanager), Pompmolenlaan 12, 3447 GK Woerden. Voor meer informatie: tel (0348) 46 26 26.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2001 | | pagina 47