Inspraakbijeenkomsten O arinc LU LU CO CC LU O. enthousiaste bel(l)(st)er PZC over de Vijfde Nota over de Ruimtelijke Ordening in Nederland SHOWROOMVERKOPER m/v Van der Velde MARKETING EN VERKOOP TALENT» zaterdag 24 maart 2001 Ministerie van Volkshuisvesting, Ruimtelijke Ordening en Milieubeheer In de nota 'Ruimte maken, ruimte delen' heeft het kabinet zijn voornemen gepresenteerd voor een nieuw nationaal ruimtelijk beleid in de komende 20 jaar. De nota 'Ruimte maken, ruimte delen' is de Vijfde Nota over de Ruimtelijke Ordening in Nederland. Tijdens de inspraakperiode over deze nota worden inspraakbijeenkomsten georganiseerd in de vier landsdelen: Noord, Oost, Zuid en West. Over de Noordzee wordt een aparte bijeenkomst georganiseerd. Het ministerie van VROM nodigt alle belangstellenden van harte uit om deel te nemen aan deze bijeenkomsten. Waarom de nota 'Ruimte maken, ruimte delen'? Het huidige rijksbeleid inzake de ruimtelijke orde ning staat in de Vierde Nota over de Ruimtelijke Ordening Extra (Vinex). Deze nota is aan herziening toe. In de komende decennia is er een grote vraag naar ruimte voor wonen, werken, recreatie, infra structuur, natuur landschap en water. De welvaart neemt toe en de kwaliteit van de ruimte lijke inrichting moet aan steeds hogere eisen voldoen. Beleidskeuzen zijn nodig, keuzen die ook voor uw regio consequenties hebben. Wanneer de bebouwing toeneemt, kunnen natuurgebieden en open landschappen in de verdrukking komen. Mensen werken en recreëren steeds vaker buiten hun eigen woonplaats. Er zijn stedelijke netwerken ontstaan. Gemeenten zullen daar samen, in overleg met de provincies, de locaties van woonwijken, bedrijfsterreinen, wegen, openbaar vervoersvoorzie ningen en nieuwe recreatiegebieden moeten bepalen. Ook komen hoge waterstanden steeds vaker voor. Een betere bescherming tegen overstro mingen is daarom noodzakelijk. Ook daarvoor bevat de Vijfde Nota een visie. De opzet van de inspraakbijeenkomst Vanaf 17.00 uur is er een informatiemarkt. Op deze markt wordt u nader geïnformeerd over de belang rijke thema's van de nota en over de specifieke onderwerpen, die van belang zijn voor uw regio. Om omstreeks 19.00 uur zal minister Pronk de hoofdlijnen van de nota uiteenzetten. Aansluitend wordt u van harte uitgenodigd om deel te nemen aan de discussie. Daarbij is er gelegenheid om uw inspraakreactie op de Vijfde Nota Ruimtelijke Ordening kenbaar te maken. U kunt uw reactie ook schriftelijk indienen bij: Inspraakpunt Vijfde Nota Ruimtelijke Ordening Postbus 1354 3800 BJ Amersfoort U kunt ook via de website formeel inspreken: www.vijfdenota.nl Hoe kunt u deelnemen? Alle geïnteresseerden, betrokken partijen en belangen-; organisaties zijn van harte welkom. Om een beeld te krijgen van het aantal deelnemers per bijeenkomst verzoeken wij u vriendelijk bij gewenste deelname onderstaande bon aan ons te retourneren. Waar en wanneer? De bijeenkomst voor de regio Zeeland, Noord- Brabant en Limburg wordt gehouden op: - maandag 9 april, 17:00 - 20:30 uur, Tilburg Schouwburg, Schouwburgring 42, Tilburg, telefoon (013) 549 03 90. Over deelname aan de bijeenkomsten kunt u nadere inlichtingen krijgen via het volgende telefoon nummer: (033) 4677512. Overige informatie over de inspraakprocedure Over de inspraakprocedure kunt u nadere inlich tingen krijgen via telefoonnummer 0900-4677722 of 0900-INSPRAAK (30 cent per minuut). De nota kunt u bestellen bij: Servicecentrum Uitgevers Postbus 20014 2500 EA Den Haag Bestellen kan ook per fax (070-3789783), telefonisch (070-3789880) of per e-mail (verkoop@sdu.nl), onder vermelding van het referentienummer 9012090474. De prijs van de nota bedraagt fl. 89,-. De nota is dus niet verkrijgbaar via het distributiecentrum van VROM. Wel geeft het ministerie van VROM een samenvatting van de nota uit. Deze bevat een verkorte weergave van de nota en de integrale tekst van de planologische kernbeslissing. De samenvat ting is gratis te verkrijgen via het distributiecentrum van VROM, telefoon: 0900-8052 (40 cent per minuut) of fax: 0900-2018052 (40 cent per minuut). Het distributienummer van de samenvatting is 15563/179- Tenslotte geeft het ministerie van VROM een publieksfolder uit, waarin tevens een inspraakwijzer is opgenomen. Deze folder is beschikbaar via uw gemeente. U kunt de nota ook raadplegen op het internet: www.vijfdenota.nl Aanmelding als deelnemer aan een regionale bijeenkomst adres postcode woonplaats meldt zich als deelnemer aan voor de bijeenkomst op 9 april 2001 Ik kom metpersonen (aantal inclusief uzelf) Deze bon uiterlijk vóór 2 april opsturen naar: Bureau Regiobijeenkomsten Vijfde Nota Antwoordnummer 1300 3800 WB Amersfoort Fax: (033) 4677513. Aanmelden kan ook via internet: www.vijfdenota.nl Imabo is een grote en toonaange vende groep in bouwmaterialen. Zo 'n 35 zelfstandige bouw- materialenhandelaren (met in totaal ongeveer 50 vestigingen) bundelen inkoop, logistiek en professionele dienstverlening. Imabo is daardoor een van de voornaamste leveranciers van bouwmaterialen voor zowel de professionele verwerker als de consument. Voor de SHOWROOM zijn wij op korte termijn op zoek naar goed gemotiveerde kandi daten voor de functie van voor de productgroepen afbouw en ruwbouw. Het betreft hier een functie op fulltime basis. Functie-eisen: - minimaal MBO werk- en denkniveau aangevuld met relevante verkoopervaring; - creativiteit en inventiviteit, om de wensen van de klant te vertalen in concrete orders; - klantvriendelijk en representatief; - gevoel voor vormgeving en interieur; - productkennis van het aangeboden assortiment in de showroom Wij bieden u: - de mogelijkheid om mee te denken en mee te groeien in de ontwikkeling van onze organisatie; - een uitdagende en verantwoordelijke baan; - een salaris en arbeidsvoorwaarden overeenkomstig met de zwaarte van de functie. Uw sollicitatie met curriculum vitae kunt u richten aan: Anker-Desein Bouwmaterialen BV, Postbus 32, 4380 AA Vlissingen. imabo Onze opdrachtgever is Topa Verpakking B.V. in Voorhout. Toonaangevend leverancier van een complete lijn van verpakkingsmaterialen met als afnemers industriële bedrijven en handelsondernemingen. De kracht van de organisatie? Het 'just in time' leveren van hoogwaardige verpakkingen in zowel kleine als middelgrote aantallen. Hiervoor staan meer dan 75 jaar ervaring en een team van gekwalificeerde specialisten. Topa Verpakking heeft een eigen ontwikkelingsafdeling en werkt met de meest geavan ceerde testapparatuur. Kwaliteit en service staan voorop! Dit wordt onder andere gewaarborgd door een ISO-9001-certificering. Om het bestaande succes (in rayon Noord-Brabant) te kunnen continueren, zijn wij namens onze opdracht- ?ever, op zoek naar enthousiaste en gemotiveerde kandidaten m/v voor de unctie van: topa verpakking bv werving en selectie salesfuncti.es Postbus 140 5260 AC Vught (073) 65 65 755 info@velde.nl Voor meer informatie en vacatures: i www.velde.nl bent u een pro-actieve relatiebouwer met ondernemersmentaliteit? Dan past deze uitdaging prima bij u! Na een professionele inwerkperiode wordt u al snel verantwoordelijk voor dè verkoop aan uw relaties, waaronder enkele key-accounts. U sluit orders af op basis van commercieel inzicht en onderhandelingsvaardigheden! Daarnaast gaat u actief op zoek naar nieuwe klanten, die u vindt binnen alle denkbare branches. Door uw kennis van het productenpakket weet u vertrouwen te wekken. Uw advies leidttot het opstellen van het juiste ontwikkelingstraject voor de gewenste verpakking. Immers, problemen zijn er om opgelost te worden! Uiteraard werkt u hierbij nauw samen met uw opdrachtgever. U bent zeer alert op en u analyseert ontwikkelingen in de markt. Succes in deze zelfstandige functie wordt bereikt door een open en direct samenspel met commercieel management, verkoop binnendienst en uw directe collega's. De ideale, kandidaat! Bent u gemotiveerd om actief nieuwe opdrachten binnen te halen? En deze daarnaast om te zetten in langetermijn- relaties? Dan hebt u wellicht de pioniersmentaliteit en het inzicht om een eigen koers te bepalen die wij zoeken! Door uw sterke persoonlijkheid weet u absoluut prioriteiten te stellen en gesprekspartners voor u te winnen. Door het nemen van initiatieven, creëert u daarnaast kansen die u direct benut. Uw werk- en denkniveau is MBO/HBO en uw leeftijd ligt tussen de 27 en 35 jaar. Bij voorkeur hebt u (aantoonbare) affiniteit met de verpakkingswereld. Enige jaren ervaring in de commerciële buitendienst is daarentegen een must. Tevens zijn volhardingszin, incasseringsvermogen en tact belangrijke factoren voor uw succes binnen de functie en binnen de organisatie. Topa Verpakking biedt u een actieve rol binnen een klein en flexibel team, waar ondernemingslust erg op prijs wordt gesteld! En waarin zeer aantrekkelijke salarisvoorwaarden, een goede provisieregeling en uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden worden geboden. Interesse? Stuur of e-mail dan binnen 10 dagen uw brief voorzien van cv. ter attentie van de heer W.N. van der Velden o.v.v. TP011BD. Voor meer informatie kunt u ook vragen naar mevrouw M. van Harberden. AUTOMATISERING B.V. Harinck Automatisering BV is een softwarehouse welk detacheringsopdrachten voor haar cliënten vervult, met name op het gebied van Oracle. Voor het opfrissen van ons klantenbestand zijn wij dringend op zoek naar een voor het bellen van klanten en het verwerken van gegevens (40 uur) Interesse? Stuur je sollicitatiebrief inclusief CV op naar Harinck Automatisering BV, Westhaven- dijk 156, 4463 AE te Goes, of mail naar: info@harinck.nl www.bison.nl Bison International is een dynamische, internationaal opererende onderneming, die in de Benelux marktleider is mei de bekende merken Bison, Velpon en CFS Internationaal zijn de lipnen en killen van Bison sterk vertegenwoordigd in meer dan 50 landen. Bison International behoort lol de Bolton Group, een snel groeiende multinationale onderneming mei gerenommeerde merken in diverse consumentenmarkten. Bison International maakte de laatste jaren een forse groei door. Ter ondersteuning van onze ambitieuze plannen voor de toekomst zijn wij op zoek naar Carrière-kansen in verkoop en marketing. 'DE FUNCTIE Gedurende een tweetal jaren krijgt u de kans om ervaring op te doen in zowel marketing ais verkoop. Afhankelijk van uw interesse en capaciteiten zult u vervolgens uw carrière uitbouwen in één van de twee richtingen. Het is de filosofie van Bison dat marketing managers ervaring dienen te hebben opgedaan in verkoop en dat sales managers enige tijd aan de marketing-kant hebben gewerkt. 'HET PROFIEL Kandidaten zijn 23 tot 27 jaar en hebben hun universitaire opleiding mei succes afgerond. Jonge mensen met een ondernemende, creatieve instelling en een hoge dosis doorzettingsvermogen. Toekomstige managers die op toef zijn naar een groei-functie in een dynamische onderneming met sterke merkartikelen. U kunt uw curriculum vitae, ondersteund door een beschrijving van uw ambities, zenden aan: Bison International, t.a.v. mevrouw S.C. Kievit, Postbus 160, 4460 AD Goes, telefoon 0113 - 235 720.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2001 | | pagina 40