é)i de delta Saint-Gobain Isover Etten-Leur Ni1 rftTTtVi SAINT-GOBAIN ISOVER BENELUX 9E)d MM9 Ervaren Secretaresse Receptioniste We zoeken vandaag een financial controller voor de bancaire ontwikkelingen van morgen Rabobank Commercieel Verkoper m/v zaterdag 24 maart 2001 Ziekenhuis Walcheren ligt op een steenworp afstand van de Westerschelde. Net als de Schelde biedt ons ziekenhuis ruimte, uitzicht, soms storm en dan weer verstilde momenten. Waar we samen met passie voor mensen zorgen, willen wij elkaar ruimte bieden om de zorg te verbeteren en onszelf te ontwikkelen. De voorgeno men fusie met de Ooster- scheldeziekenhuizen in Goes evenals de gezamenlijke transmurale afdeling met Thuiszorg Walcheren passen hier uitstekend in. t.b.v. de schoonmaakdienst en linnendienst In het weekend of in de vakantie werken? Ziekenhuis Walcheren heet je welkom bij onze linnendienst of schoonmaakdienst! Binnen de linnendienst ben je bezig met het wassen van linnengoed met behulp van professionele apparatuur. Binnen de schoonmaakdienst bestaan de werkzaamheden uit het reinigen en eventueel desinfecteren van o.a. poliklinieken, paramedische en verpleegafdelingen en algemene ruimten. Liever in de avonduren aan de slag? Binnen de avondschoonmaakdienst zoeken we ook nog versterking! Zowel voor de locatie Vlissingen als het Medisch Centrum te Middelburg. Wie zoeken we: Voor de baan als weekendhulp schoonmaakdienst zoeken we mensen die gemotiveerd zijn om op zaterdag 4 1/2 uur te komen werken en af en toe op zondag. De werkzaamheden binnen de linnendienst worden voor 2 uur op zondag verricht. Voor beide functies denken wij aan scholieren. Voor de baan als medewerker avondschoonmaakdienst zoeken we twee accurate personen met een opleiding op lbo-niveau die van maandag tot en met vrijdag tussen 17.30 en 20.30 uur willen werken. Vakantiehulpen zijn welkom voor zowel dag-, avond- als weekendschoonmaakdienst. Wat we bieden: Werken bij Ziekenhuis Walcheren staat voor een prettige werksfeer in een professionele omgeving. Salariëring is afhankelijk van leeftijd en ervaring. Reageren? Interesse in één van deze banen bij Ziekenhuis Walcheren? Stuur uw sollicitatiebrief voor 7 april naar personeelsadviseur G.M. Boot, Ziekenhuis Walcheren, Postbus 3200, 4380 DD Vlissingen. Meer weten? Bel met mevrouw E.G.J. van Gessele, hoofd hotel, telefoon (0118) 42 53 52. Acquisitie n.a.v. deze vacature wordt niet op prijs gesteld. Ziekenhuis Walcheren MOOI WERK IN EEN PRACHTIGE OMGEVING Voor onze productielocatie zijn wij op zoek naar een: elektro-/meet en regel technicus Uitdagende functie voor een enthousiaste MTS-er Funrtieomschrijvirig: In deze functie bent u verantwoordelijk voor de uitvoering van reparatie- en onderhoud- werkzaamheden aan elektrisch- meet en regel installaties. Hierbij ligt voornamelijk de nadruk op het correctief en preventief onderhoud aan elektrische (hoog- en laagspan- ning) installaties, instrumentatie, regelapparatuur en geautomatiseerde systemen. In deze functie rapporteert u aan de chef elektro-/ meet en regel technische dienst. Het gaat hier om een functie in dagdienst. Op termijn bestaan er doorgroeimogelijkheden. Jouw achtergrond: Wij verwachten van u een afgeronde opleiding MTS-Elektrotechniek (of vergelijkbaar), eventueel aangevuld met specifieke cursussen of bevoegdheden. U beschikt bij voorkeur over 2 jaar ervaring in een vergelijkbare functie in een productiebedrijf. Tot slot bent u woonachting in (de omgeving van) Etten-Leur en bereid om deel te nemen aan de sema foonoproep regeling. U heeft een analytisch en probleemoplossend vermogen en gevoel voor nauwkeurigheid. Ons aanbod: Wij bieden u een zeer interessante, veelzijdige en verantwoordelijke functie. U kunt rekenen op een passend opleidingsprogramma en een goed pakket arbeidsvoorwaarden. Isover is de grootste isolatieproducent in de wereld en maakt deel uit van de Franse multinational Saint-Gobain. Saint-Gobain Isover B.V. Benelux richt zich op de verkoop en productie van glasvlies en minerale wol (glas- en steenwol} voor thermi sche en akoestische isolatietoepassingen. Bij Saint-Gobain Isover Benelux B.V. wérken 400 medewerkers, verdeeld over de verkoopkantoren i in Capelle a/d Ussel en Brussel en de productielo- j catie in Etten-Leur. Uw schriftelijke sollicitatie inclusief C.V., kunt u binnen 10 dagen na verschijningsdatum richten aan de heer E. Michels, Personeelsadviseur. Parallelweg 20, 4878 AH Etten-Leur. Voor meer informatie kunt u hem ook bellen: (076) 50 80 315. Bouwbedrijf 'De Deltab.v. is gevestigd te Middelburg en behoort reeds jaren tot de toonaangevende bouwbedrijven in Zuid-West Nederland. Wij zijn een middelgroot bouwbedrijf met circa 100 medewerkers. Wij zijn werkzaam in alle sectoren van de B&U-bouw. Ons bedrijf kenmerkt zich door een platte organisatiestructuur waarin onderlinge samenwerking ten behoeve van de bedrijfsdoelstellingen voorop staat. Bouwbedrijf 'De Delta' b.v.. Postbus 8017, 4330 EA Middelburg Tel: 0118-679000 Wij hebben een vacature voor een: Uw functie: Het verrichten van secretarieel werk, tekstverwerking, recep tie- en baliewerk. Verder het verzorgen van de correspondentie, het archive ren en redigeren van diverse documenten, bedienen van de telefooncentrale, agendabeheer, postverwerking, voorbereiden en notuleren van vergaderin gen. Uw profiel: Een afgeronde VWO-opleiding, aangevuld met een opleiding voor secretaresse of management assistente. Ervaring in soortgelijke functie is vereist. U bent flexibel, stressbestendig, klantvriendelijk, kunt zelfstandig werken, u bent 'de spin in ons web'. Verder bent u representatief en u heeft goede con tactuele eigenschappen. Zoekt u: Een verantwoordelijke baan met een grote mate van zelfstandig heid? Dan zien wij graag uw handgeschreven reactie met c.v. voor 31 maart a.s. tegemoet op nevenstaand adres t.a.v. de heer P. C. M. Vertelman (0118-679000). Gelegen in het groene hart van Zuid-Beveland, biedt Kapelie alles voor wie prettig wil wonen en werken. Een levendig dorp met goede voorzieningen. Binnen de Rabobank Kapelle-Wemeldinge staat een persoonlijke benadering voorop. Bankieren is mensenwerk en een optimale organisatorische inrichting is hierbij essentieel. De afdeling Bedrijfsvoering van de Rabobank Kapelle-Wemeldinge omvat de onderdelen Planning en Control, Systeembeheer, en Facilitaire Ondersteuning. Ten behoeve van Planning en Control zijn wij op zoek naar een Financial Controller. Als Financial Controller verzorg je de bestuurlijke informatie op financieel-economisch gebied. Samen met de commerciële afdelingen lever je het grootste deel van de sturingsinformatie, in de vorm van toegankelijke up-to-date rapportages met een heldere toelichting. Van jou wordt ook een belangrijke inbreng verwacht ten aanzien van de opzet en het geven van uitvoering aan de administratieve organisatie en interne controle bij de bank. Mer een HBO-opleiding in een bedrijfseconomische of bedrijfskundige richting en enkele jaren ervaring maak je bij ons een uitstekende start. Informatie? Bel voor de vacature met de manager bedrijfsvoering Jack van Baal. Telefoon: 0113-34 40 10. Geïnteresseerd? Stuur je brief met C.V. en pasfoto binnen 14 dagen aan de directie van de Rabobank Kapelle-Wemeldinge Postbus 30, 4420 AA Kapelie. Kapelle-Wemeldinge Onze opdrachtgever is een handelsonderneming binnen de Voedingsmiddelenindustrie en heeft als doelgroep de ambachte lijke versbedrijven. Het assortiment bestaat hoofdzakelijk uit food en gedeeltelijk non-food en beslaat het geheel van producten voor de (vers) detailhandel. De organisatie is actief sinds 1960 en is recent overgegaan naar een nieuw modern pand te Tholen. Ter versterking van de commerciële afdeling is onze opdracht gever op zoek naar een fulltime: "een actieve medewerker voor de binnendienst" DE FUNCTIE: Als commercieel verkoper maakt u deel uit van het verkoopteam dat werkzaam is voor het klantenbestand wat zich voornamelijk bevind in Zuidwest-Nederland. Men heeft een aanzienlijk relatiebestand opgebouwd, waarbij het persoonlijk contact centraal staat. Binnen de vers branche is er sprake van een sterk in ontwikkeling zijnde omgeving waarop u adequaat dient te reageren. Door middel van telefonisch verkoop benadert u de (potentiële) klanten en bent u verant woordelijk voor de door uw verkregen orders. Hiernaast verwacht men dat u meedenkt bij voorbereiding en uitvoering van speciale acquisitie activiteiten. DE FUNCTIE-EISEN: Om deze functie te kunnen vervullen dient u te beschikken over de navolgende opleidings- en ervaringseisen: MBOplus, werk- en denkniveau: Vakkennis en affiniteit met de food-sector; Flexibele en resultaatgerichte instelling; Commerciële en communicatieve vaardigheden; Goed in teamverband kunnen werken; Kennis van Exact is een pré. GEBODEN WORDT: Een verkoopfunctie binnen een dynamisch jong team; Ruimte voor eigen inbreng en het nemen van initiatieven; Een professionele moderne werkomgeving; Marktconform salaris en secundaire arbeidsvoorwaarden. UW REACTIE: Bent u op zoek naar een zelfstandige nieuwe uitdaging? Stuur dan vóór 7 april uw sollicitatiebrief met curriculum vitae, ondervermelding van referentienummer 012WS 0436 naar: LBC International, Afd. Human Resources Management Postbus 41, 4460 AA COES Of via e-mail: e.d.feiter@lbc-international.nl Nadere informatie wordt u graag verstrekt door mevrouw E.H. de Feiter-Uytterschout of mevrouw P. van Proosdij, bereikbaar tijdens kantoortijden onder nummer 0113-271200. Kleine Kade 45 4461 AS Coes Telefoon 0113-27 12 00 Fax 0113-27 12 12 www.lbc-international.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2001 | | pagina 37