(Iemerpoiiit Vertegen woordiger Fruit Chips b.v. PZC p=="O*<S&4E:* PERSONEELSFUNCTIONARIS Commercieel/administratief medewerker Uitvoerder Utiliteitsbouw m/v t PK BOUWGROEP zaterdag 24 maart 2001 Hilti Nederland B.V. behoort tot de internationaal zeer succesvolle Hilti Groep. Hilti is een wereldwijd werkende onderneming in de bevestigingstechniek voor de bouw en installatie. Wij zijn producent en aanbieder van hoogwaardige technologische producten. Tevens is Hilti dienstverlener en probleem oplosser voor haar klanten. Eigen verantwoordelijkheid, teamwork en permanente innovatie zijn wezenlijke zuilen van de ondernemingsfilosofie. voor de regio Zuid-Hollandse Eilanden/Breda/Bergen op Zoom/Roosendaal Wij zoeken iemand die: zijn/haar succes bewezen heeft in verkoop in het bezit is van een MBO-diploma dynamisch en ambitieus is en een leeftijd heeft tussen de 25 en 35 jaar woonachtig is (in de buurt) van de genoemde regio. Wat Hilti u kan bieden: een prestatiebelonend systeem en een auto van de zaak goede secundaire arbeidsvoorwaarden stabiele werkgelegenheid in een dynamische, multinationale organisatie intensieve product- en toepassingstrainingen ondersteuning door een goed presterend team carrièremogelijkheden. Bent u geïnteresseerd? Stuur, fax of e-mail (hoff@hilti.com) dan vóór 4 april 2001 uw schriftelijke sollicitatie (met C. V.) naar Hilti Nederland B. V., t.a.v. mevrouw H.C. van der Hoff, Postbus 92, 2650 AB Berkel en Rodenrijs. Hilti Nederland B.V., Industrieweg 5, 2651 BC Berkel en Rodenrijs. Telefoon 010 - 519 11 00. Fax 010 - 519 11 98. Terneuzen is met zo'n 35.000 inwoners de grootste gemeente van Zeeuwsch-Vlaanderen. Tot de gemeente behoren naast Terneuzen, de kernen Biervliet, Hoek, Sluiskil, Zaamslag en een gedeelte van Spui. Terneuzen is een industriële gemeente met veel economische ontwikkelingen. Wij werken samen met de gemeenten Axel en Sas van Gent aan een vrijwillige fusie per I januari 2003, waardoor een nieuwe gemeente zal ontstaan met ca. 55.000 inwoners. Het Gemeentelijk Instituut Toonbeeld maakt deel uit van de sector Maatschappelijke Zaken. Toonbeeld verzorgt cursussen op het gebied van muzikale, beeldende en dramatische vorming. De disciplines dans. literatuur en audiovisuele vormgeving worden incidenteel aangeboden. Toonbeeld is een instituut in verandering. September 1999 is men begonnen met de realisatie van het Instituutsbeleidsplan (IBP) dat in juni 1997 door de gemeenteraad is goedgekeurd. Met de inwerkingtreding van het IBP is het takenpakket van de leiding van Toonbeeld fors uitgebreid. Daarom zoeken we een: STAFMEDEWERKER PROJECTEN EN PR AA/V VACATURENUMMER O 1/O 1 voor gemiddeld 16 uur per week. In eerste instantie wordt een tijdelijk dienstverband aangeboden tot I januari 2003. FUNCTIE Tot uw taken behoren het mede initiëren en coördineren van projecten (b.v. workshops, lezingen) en evenementen (b.v. concerten, voorspeelavonden, exposities en excursies) voor cursisten van het instituut. Verder zorgt u in overleg met instanties voor het ontwikkelen en toezien op de uitvoering van projecten in binnen- en naschoolse situaties (b.v. verlengde schooldag) Tenslotte bent u verantwoordelijk voor en het mede uitvoeren van alle PR-activiteiten van het instituut en neemt u deel aan alle voor de functie relevante overlegvormen. UW PROFIEL U heeft een diploma academie voor beeldende kunst of conservatorium of daarmee vergelijkend. Daarnaast heeft u kennis van het werkveld (kunst)educatie. U kunt zelfstandig werken maar u bent ook in staat u aan te passen aan een team. Daarnaast moet u beschikken over uitstekende communicatieve vaardig heden, zowel schriftelijk als mondeling en organisatorische vaardigheden. Tevens wordt van u verwacht dat u representatief bent. Tenslotte moet u over vaardigheden beschikken met betrekking tot tekstverwerking (Word) en is het een pre indien u kennis heeft van software op het gebied van grafische vormgeving. O LUS AAN BOD U werkt in een organisatie die in ontwikkeling is en waar een modern pakket aan arbeidsvoorwaarden wordt geboden. Het betreft een nieuwe functie waarvan het functieniveau door middel van functiewaardering nog definitief dient te worden vastgesteld. Het salaris bij aanvang is afhankelijk van opleiding en werkervaring. INFORMATIE U kunt voor nadere informatie contact opnemen met de coördinator van het Gemeentelijk Instituut Toonbeeld, mevrouw Anne-Lies Soet, tel. 0115 612 246. SOLLICITATIE Uw schriftelijke sollicitatie met CV kunt u uiterlijk tot 27 maart 2001 richten aan het College van Burgemeester en Wethouders van de gemeente Terneuzen, Postbus 35, 4530 AA Terneuzen. INTERNET Surf voor algemene informatie ook naar onze internetsite: http://www.terneuzen.nl Postbus 35, 4530 AA Terneuzen OOSTERSCHELDF. THUISZORG Oosterschelde Thuiszorg is actief op Noord- Zuid Beveland, Schouwen Duiveland, Tholen en Sint Philipsland. Zij biedt een breed pakket diensten op het gebied van de thuiszorg: - verpleging - verzorging - huishoudelijke zorg - voorlichting - dieetadvisering - ouder- en kindzorg - uitleen verpleegartikelen Oosterschelde Thuiszorg biedt werk aan circa 1450 medewerkers en bemiddelt ruim 500 alphahulpen. OOSTERSCHELDE THUISZORG HOOFDVESTIGING Hollandiaplein 1, Goes telefoon (0113)249200 Voor de afdeling Personeel Organisatie is Oosterschelde Thuiszorg op korte termijn op zoek naar een voor 20 uur per week. De functie-inhoud: Oosterschelde Thuiszorg beschikt met 10 medewerkers over een centrale stafafdeling Personeel Organisatie. Vanuit deze afdeling adviseert en ondersteunt u zowel het lijnmanagement bij het realiseren van een adequaat personeelsbeleid als bent u belast met de praktische uitvoering van allround P O-taken. Samen met collega-personeelsfunctionarissen levert u een actieve bijdrage aan de ontwikkeling van het personeels- en organisatiebeleid en het P O-instrumentarium en participeert u in projecten. Het profiel: U heeft een afgeronde relevante HBO-opleiding, bijvoorbeeld P A of AP/PB en bij voorkeur ervaring in een "allround" personeelsfunctie. U beschikt over professionele kennis en toepassingsvaardigheden, zowel naar beheerstaken als ontwikkelingstaken. U bent flexibel en klantgericht, neemt duidelijke standpunten in en kunt deze zowel schriftelijk als mondeling helder verwoorden. U bent een P O-professional die affiniteit heeft met en beschikt over kennis van het benaderen van een dynamische arbeidsmarkt. Humor, relativeringsvermogen en overtuigingskracht zijn u niet vreemd. Het aanbod: - Een zelfstandige afwisselende functie binnen een organisatie met ruimte voor initiatief en ontplooiing. Een arbeidsovereenkomst voor onbepaalde duur. Arbeidsvoorwaarden conform de CAO-Thuiszorg. Een salariëring in salarisschaal 9, minimaal 4.197,00 en maximaal 5.937,00 per maand bij een fulltime dienstverband. Informatie en sollicitatie: Voor meer informatie over de functie kunt u contact opnemen met het hoofd van de afdeling P O, de heer B. Koek, tel.: 0113 - 249200. Uw schriftelijke sollicitatie met c.v. kunt u, onder vermelding van sollicitatie/bktot 3 april richten aan: Oosterschelde Thuiszorg, afdeling P &0 Postbus 79, 4460 AB Goes. Fruit Chips B.V. Spoorstraat 16 4431 NK 's-Gravenpolder Telefoon: 0113-312920 Fruit Chips B.V. is een jonge dynamische onderneming, die zichbez houdt met de productie van groente-, fruit- en aardappelchips, voor zowel eigen als private label. Sinds kort maakt de onderneming deel uit van The Hain Celestial Group, een Amerikaanse onderneming in natuurlijke en biologische voeding. Voor een nieuw op te zetten marketing sales afdeling zijn wij op zoek naar Functie-inhoud: - behandeling van in- en uitgaand telefoon- en faxverkeer; - administratieve ondersteuning account managers; - bijhouden van de contractstanden; - planning van afleveringen; - facturering; - verwerken van statistische gegevens. Functie-eisen: - HEAO werk- en denkniveau (CE/EL) - kennis van modere talen, met name Engels; - ervaring met geautomatiseerde systemen (Word en Excel); - zowel in teamverband als zelfstandig kunnen werken. Het salaris is afhankelijk van leeftijd en ervaring. Uw schriftelijke sollicitaties kunt u, binnen 10 dagen na het verschij nen van deze advertentie, richten aan: Fruit Chips B.V. t.a.v. de directie Postbus 73 4430 AB 's-Gravenpolder Werving Selectie in Bouwkunde en Civiele Techniek Centerpoint is een toonaangevend, landelijk werkend werving selectiebureau gespecialiseerd in de bemiddeling van functies in het midden en hoger kader en het management in de vakgebieden bouwkunde en tiviele techniek. Centerpoint is actief vanuit zes vestigingen. Deze vestigingen zijn sterk regionaal georiënteerd en daardoor goed ingevoerd in de regionale arbeidsmarkt voor bouwkundigen en civieltechnici. Onze opdrachtgever, gevestigd op Walcheren, is een snel groeiend regionaal opererend aannemings bedrijf dat zich richt op de realisatie van projecten in de utiliteitsbouw, woningbouw, betonbouw, renovatie en restauratie. De organisatie heeft regionaal een sterke marktpositie en is vooral actief in de provincie Zeeland, Goeroe-Overflakkee en een gedeelte van West-Brabant. In verband met een aanhoudende groei van haar activiteiten is onze opdrachtgever op zoek naar kandidaten voor de volgende functie: Als uitvoerder utiliteitsbouw bent u bij onze opdrachtgever reeds vanaf het werkvoorberei dingsstadium bij het bouwproject betrokken. In samenwerking met de projectleider stelt u de overallplanning en detailplanningen vast en u werkt deze gezamenlijk uit tot terreinplannen, bouwroutings en leveringschema's. Tijdens de uit voering bent u de sturende en coördinerende kracht van het project. U geeft leiding aan de eigen vaklieden en de onderaannemers en u stelt uw eigen weekplanningen samen. U zorgt daar mee voor een efficiënte afroep en inzet van mate riaal, materieel, onderaannemers en eigen perso neel. U controleert de leveringen en het uitge voerde op basis van kwaliteit en kwantiteit en u bewaakt de manuren en de inzet van materiaal, materieel en onderaannemers. U bent verantwoor delijk voor de oplevering van het project binnen de daarvoor gestelde tijd en werkbegroting. U sig naleert meer- en minderwerk, u verzorgt de corres pondentie naar leveranciers en onderaannemers en u woont bouwvergaderingen en werkbespre kingen bij. Tevens ziet u toe op de naleving van de gestelde regels ten aanzien van Arbo en vei ligheid. U rapporteert rechtstreeks aan de project leider. Het profiel van de geschikte kandidaat: Om in deze functie de utiliteitsbouwprojecten van onze opdrachtgever tijdens de uitvoering op pro fessionele wijze aan te sturen en te coördineren beschikt u over een afgeronde bouwkundige oplei ding op MBO en/of HBO niveau. U heeft enkele jaren ervaring opgedaan bijvoorbeeld als deeluit- voerder of (assistent) uitvoerder in de utiliteits bouw en u bent toe aan een vervolgstap in uw carrière. U beschikt over goede communicatieve vaardigheden en u bent sterk betrokken bij de projecten die u uitvoert. Onze opdrachtgever biedt u: Uitstekende primaire en secundaire arbeidsvoor waarden met daaraan gekoppeld een motiverende omgeving voor zelfontplooiing en verdere scho ling en opleiding. Indien u geïnteresseerd bent in de bovenstaande functie neemt u dan vrijblijvend contact op met de heer R.J. Meerman van onze vestiging Breda op telefoonnummer 076-5204070. Wij zijn op werkdagen telefonisch bereikbaar van 8.30 uur tot 20.00 uur. Of stuur uw curriculum vitae naar: Centerpoint Adviesgroep B.V., Mauritsstraat 15, 4811 EN Breda. Of mail naar breda@centerpointadvies.nl Uw gegevens worden door ons strikt vertrouwelijk behandeld. Een goed geolied team van circa 100 klantgerichte medewerkers is voor de klanten van de PK Bouwgroep het beste middel voor probleemloos bouwen en renoveren. De PK Bouwgroep ontleent haar kracht aan teambuilding. Niet de willekeurige samenvoeging van een aantal functies, maar de bewuste vorming van een groep gelijkgestemde mensen, die willen bouwen aan succes. Mensen met een eenduidige visie op kwaliteit, die eerlijk en zorgvuldig communiceren. Die weten dat service voor, tijdens en na de bouw essentieel is voor de relatie met de opdrachtgevers en essentieel voor het ontwikkelen, bouwen en onderhouden van succesvolle bouwprojecten. De PK Bouwgroep bestaat uit 3 divisies: Nieuwbouw en Vastgoedontwikkeling, Renovatie, Onderhoud Services en Industriële Bouw- en -onderhoud. U vindt de PK Bouwgroep in Oudelande, Bergen op Zoom en Breda. WVVWPK-BOUWGROEP.NL r DE KRACHTVAN TEAMBUILDING IHVOB E8XW Om de verdergaande groei van de organisatie te realiseren en om het goede kwaliteitsniveau te hand haven zijn zij voor de vestiging Vïm der Poel B.V Oudelande op zoek naar nieuwe collega's (m/v): HOOFDCALCULATOR De functie: In deze uitdagende functie bent u verantwoordelijk voor het geheel zelfstandig organiseren en verzorgen van geautomatiseerde voor- en nacalculaties. Tevens verzorgt u kostenramingen van kleine tot zeer grote bouwprojecten. Gevraagd wordt: een bouwkundige opleidingsachtergrond op MBO- of HBO-niveau of gelijkwaardig; een behoorlijke dosis werkervaring in de bouw op het gebied van calculaties; analytisch denkvermogen en een grote mate van accuratesse; zelfstandigheid, resultaatgerichtheid en stressbestendig; goede communicatieve vaardigheden in woord en geschrift. WERKVOORBEREIDER CALCULATOR De functie: In deze brede en afwisselende functie verzorgt u alle voorbereidende werkzaamheden ten behoeve van de diverse industriële locaties te Vlissingen-Oost. Tevens bent u verantwoordelijk voor het uitwerken van calculaties en de projectadministratie op deze locaties. Gevraagd wordt: een MBO werk- en denkniveau, bijvoorbeeld MTS-bouwkunde, KOB-opleiding of gelijkwaardig; bij voorkeur enige jaren werkervaring in de bouwsector; een flexibele instelling ten aanzien van de te verrichten werkzaamheden; stressbestendig, zelfstandig en een behoorlijke dosis eigen initiatief; goede communicatieve vaardigheden in woord en geschrift. ADMINISTRATIEF MEDEWERKER Min .32 uur per week De functie: In deze veelzijdige functie bent u verantwoordelijk voor zowel de debiteuren- als de crediteuren administratie en de verwerking van kas en bank. Tevens draagt u zorg voor de kostenbewaking van diverse projecten en verricht u in onderling overleg tal van verschillende boekhoudkundige werkzaamheden. Gevraagd wordt: een MBO werk- en denkniveau, bijvoorbeeld MEAO-BA, MBA, PDB of gelijkwaardig; bij voorkeur enige jaren werkervaring in een gelijkwaardige functie; kennis van gangbare automatiseringssystemen; zelfstandigheid en een grote mate van accuratesse; flexibele instelling ten aanzien van de te verrichten werkzaamheden. De PK Bouwgroep biedt: uitdagende functies binnen een dynamische en groeiende organisatie met ruimte voor eigen initiatief; professionele ondersteuning en mogelijkheden tot doorgroei; goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden. Informatie en sollicitatie: Heeft u interesse in één van deze uitdagende functies. Stuur dan uw sollicitatiebrief en CV binnen 10 dagen aan OAZ Advies, t.a.v. Edgar Zwanink, Schaepmanstraat 21,4463 SC Goes. U kunt hem bereiken op telefoonnummer 0113-256600 voor meer informatie. Fax; 0113-256610. E-mail: info@oaz.nl. Internet; www.oaz.nl. i ARBEIDSBEM1DDE1INGS VERGUNNING A 910016 Advies Centerpoint heeft vestigingen in Amsterdam, Arnhem, Breda, 's Hertogenbosch, Rotterdam en Utrecht.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2001 | | pagina 36