AVA •MS DflTÜ Help jij mee onze bewoners een thuis te bieden? PZC ub VAN BREEMEN DELTA\ II li REIMERSWAAL Administratief medewerk(st)er ELECTRO zaterdag 24 maart 2001 technische handelsonderneming AUTOTECHNIEK - INDUSTRIETECHNIEK ZOEKT MEDEWERKERS MET GEVOEL VOOR SERVICE Voor onze vestiging in Goes willen wij op korte termijn in contact komen met: MEDEWERKER BALIEVERKOOP Onze gedachten gaan uit naar kandidaten met: MTS werk- en denkniveau technisch inzicht, autotechnische interesse een collegiale en flexibele houding goede contactuele eigenschappen de bereidheid om zich flink in te zetten klantgerichte instelling Voldoet u aan bovengestelde eisen en wilt u graag werken binnen een gezonde onderneming met enthousiaste mede werkers, dan kunt u uw schriftelijke sollicitatie v.v. pasfo to richten, binnen 8 dagen aan de directie van: T.H.O. Van Breemen B.V. Postbus 230 - 4600 AE BERGEN OP ZOOM WEMELDINGE f/<zc/<t/uwe*i H/emetdinyc is een modem uitgeruste haven aan de Oosterschelde met ca. 400 ligplaatsen. Op korte termijn zijn wij op zoek naar een: Havenmeester m/v - heeft affiniteit met de watersport - houdt van flexibele werktijden - bent klantvriendelijk en treedt op als gastheer tegenover de ligplaatshouders - heeft goede beheersing van Duits, Engels en Frans - voert gegevens in de computer in - wijst ligplaatsen toe - rekent met passanten af - zorgt voor onderhoud van gebouwen, steigers en haven - bent in bezit van vaarbewijs en marifooncertificaat Assistent Havenmeester m/v (fulltime) U - assisteert de havenmeester bij bovenstaande taken - heeft affiniteit met de watersport - houdt van flexibele werktijden Voor beide functies geldt de Hiswa - cao Heeft u interesse in deze afwisselende baan, stuur dan uw sollicitatie naar: Jachthaven Wemeldinge b.v., Sluisplateau 29,4424 BK WEMELDINGE of mail naar restnaut@zeelandnet.nl. Bel voor meer informatie naar lij de heer M. C. de Jonge 0113-622093 PATRICIA O' HALLORAN Figuurcorrectie- en Atslankinstituut zoekt FIGUURCONSULENTE 20 uur of iemand die daarvoor opgeleid wil worden. Functie: de figuurconsulente adviseert en begeleidt de dames die mijn instituut bezoeken om op basis van de TFM-methode af te slanken of Figuurcorrectie toe te passen. De aan te stellen kandidaat dient daarvoor ken nis te hebben van lichaams- en bewegingsleer. Goede omgangsvormen en een zeer representatief voorkomen zijn onontbeerlijk. Functie-eisen: mijn gedachten gaan uit naar een vrouw van tussen de 30 en 50 jaar met een medische oplei ding, bijvoorbeeld in de verpleging en/of sportmassage, of met een opleiding tot diëtiste. Verder dient de kandi daat een ambitieuze instelling te hebben en moet zij goed zelfstandig kunnen functioneren. Schriftelijke sollicitaties met foto richten aan: Patricia O' Halloran Lodo van Hamelstraat 3 4333 CR Middelburg tel. 0118-638777 "1 DELTA is een gezond en sterk expanderend bedrijf en biedt buitengewoon interessante functies, waarbij verantwoordelijkheid, ruimte voor eigen initiatief en vrijheid om te ondernemen centraal staan. Nutsbedrijven richt zich met circa 1.300 mede werkers op de levering van een integraal productenpakket; zij verzorgt voor Zuidwest- Nederland de distributie van elektriciteit, gas, water, radio- en televisiesignalen en telecommunicatie- en milieudiensten. Ook de productie van water en elektriciteit behoort tot haar activiteiten. De organisatie is een zeer actieve speler in de liberaliserende energie markt, waarin zij zich heeft ontwikkeld tot een succesvolle en markt gerichte partij. Voor de afdeling Nettenservice district Zuid, met standplaats Terneuzen, hebben wij de volgende vacatures: 2e Monteur Nettendienst E/C Kerntaken: Binnen deze functie verricht je graafwerkzaamheden, monteer je laag- en hoogspanningsmoffen en assisteer je bij de montage van verdeel- en transformatorkasten en schakelstations. Daarnaast los je storingen op en voer je onderhoud uit aan CAI-netten. Voor deze functie zoeken wij kandidaten die ons product en de klant centraal stellen. Profiel: Kandidaten beschikken over een LTS-E diploma, het VEV-diploma Monteur Laagspanningsnetten, een CAI-opleiding aansluitingen (bijvoorbeeld MHA-module CAI) en bereidheid aanvullende opleidingen te volgen. Daarnaast is vereist een rijbewijs B(E). In verband met wacht- en storingsdiensten moet je in Terneuzen of omgeving wonen. 2e Monteur Nettendienst G/W Kerntaken: Binnen deze functie verricht je graafwerkzaamheden en ben je bezig met aanleg, onderhoud en saneren van het distributienet. Tevens assisteer je bij de aanleg, het onderhoud en het saneren van transportleidingen. Voor deze functie zoeken wij kandidaten die ons product en de klant centraal stellen. Profiel: Kandidaten beschikken over een LTS-diploma (bij voorkeur wtb) en de opleiding assistent distributiemonteur G/W en bereidheid aanvul lende opleidingen te volgen. Daarnaast is vereist een rijbewijs B(E). In verband met wacht- en storingsdiensten moet je in Terneuzen of omgeving wonen. Salarisindicatie: Voor beide functies geldt een maximum salaris van circa 4.200,— bruto per maand. Informatie: Voor informatie over deze functies kun je contact opnemen met Freddy Meesters, districtsmanager Zuid, telefoonnummer (0115) 88 51 23. N.V. DELTA Nutsbedrijven heeft in Zeeland een sterke positie verworven op de markt van telefonie, datatransmissie en audiovisuele dienst verlening. De afdeling TeleCaiNetten (TCN) heeft hierin een centrale rol. Voor deze afdeling op het hoofdkantoor in Middelburg zoeken wij een Coördinator Procesbewaking Ondersteuning De groep Procesbewaking Ondersteuning werkt naast en onder steunend voor de groepen Transmissie Communicatietechnologie, Infrastructuur Netwerken en Audio/Video Multimediasystemen en vervult een actieve rol in de controle en verbetering van de processen binnen de gehele afdeling TCN. Kerntaken: leiding geven aan een aantal subgroepen welke belast zijn met administratieve en technische ondersteuning, klanteningang proces bewaking, en bewaking van het netwerk (managementcentrum); ontwikkelen en samenstellen van managementrapportages op afdelingsniveau; opstellen van budgetten, kostprijsberekeningen, offertes, financiële analyses en nacalculaties; financiële begeleiding van projecten; beheer van het Bedrijfs Middelen Beheersysteem; opstellen van servicelevel en operational level agreements (SLA's en OLA's) bewaking kwaliteitsbeleid binnen de afdeling (ISO en VCA); onderhouden van contacten met financiële/bedrijfseconomische afdelingen binnen DELTA. Profiel: een afgeronde Hbo-opleiding, bij voorkeur richting bedrijfskunde of bedrijfseconomie; minimaal enkele jaren ervaring in een leidinggevende functie, bij voorkeur in een technisch/commerciële omgeving; ervaring met beheer en optimalisering van financiële systemen en administratieve processen. Daarnaast ben je bekend met kwaliteitszorgsystemen. goede communicatieve eigenschappen. Je bent analytisch ingesteld, besluitvaardig, klantgericht en gewend initiatieven te nemen. Affiniteit met de telecombranche is een pré. Een psychologisch onderzoek kan tot de procedure behoren. Informatie: Voor informatie over deze vacature kun je contact opnemen met Pieter Geurts, hoofd van de afdeling TeleCaiNetten, telefoonnum mer: (0118) 88 30 01. Wat bieden wij? Werken bij DELTA betekent een bijdrage leveren aan een ondernemend en veelzijdig bedrijf dat sterk in ontwikkeling is. Wij stellen daar tegenover: een goed en compleet pakket arbeidsvoorwaarden dat gebaseerd is op de CAO voor Energie- en Nutsbedrijven; een participatieregeling en bedrijfsspaarregelingen; mogelijkheden voor verdere ontwikkeling, waaronder opleiding en trainingen; volop ruimte voor eigen inbreng en initiatief in een informele organisatie met korte lijnen; Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Interesse? Sollicitaties kunnen vóór 7 april 2001 gericht worden aan onderstaand (e-mail) adres, ter attentie van het Secretariaat van de afdeling Personeel Organisatie. V. DELTA Nutsb edrijven Postbus 5048 4330 KA Middelburg tel. (0118) 882000 Internet: http://www.deltanutsbedrijven.nl e-mail: vacatures@delta-zld.nl Jobsupport is een uitzendorganisatie met een nieuwe visie. Wij onderscheiden ons door te communiceren op een eigentijdse manier zoals de markt van nu dit van ons verwacht. Ben jij commercieel ingesteld, beschik je over HBO werk- en denkniveau en zoek je een moderne werkomgeving met volop mogelijkheden? Stuur een sollicitatiebrief met cv, pasfoto en de vermelding "Intercedent Middelburg" naar ic@jobsupport.nl of Jobsupport, Postbus 1099, 4801 BB, Breda t.a.v. de heer C-J. Danen A GEMEENTE Oude Plein 1 4416 AK Kruiningen Postbus 70 Tel.: Fax: Internet: E-mail: 4416 ZH Kruiningen (0113) 395 000 (0113) 395 333 www.reimerswaal.nl gemeente@reimerswaal.nl De sector Gemeentewerken van onze gemeente bestaat uit de afdelingen Administratief en Beheer (A+B) en Civiel Technische Werken (CTW). Op de afdeling A+B is momenteel een vacature voor een voor 18 uur per week (mogelijk in de toekomst uit te breiden tot 22 uur in de week) Op de binnendienst van de afdeling A+B werken 13 medewerk(st)ers aan diverse taken. Van u wordt verwacht dat u zowel zelfstandig als in teamverband kunt werken. Uw taken: In deze administratieve functie komt u met de volgende onderwerpen in aanraking: administratieve begraafplaatsen: uitgeven van graven en koopaktes, verlenen van vergunningen en de daarbijbehorende facturering. U adviseert ook omtrent de legesbedragen; havenzaken: administratie van ligplaatsen in de jachthaven en de vissershaven, facturering havengelden en laad- en losloon; recreatievoorzieningen: advisering omtrent realisering volkstuinencomplex en facturering van huur van volkstuinen. Advies- en administratieve werkzaamheden met betrekking tot de Reimerswaalse strandjes: rampenbestrijding: u neemt in geval van een ramp deel aan het in regionaal verband opererend Beleids Ondersteunend Crisisteam. Uw opleiding: We verlangen een mbo-opleiding (bijvoorbeeld meao). U kunt met de gebruikelijke kantoorautomatise ring overweg (Word, Excel) en u kunt uitstekend zelfstandig werken. Ook het samenwerken met collegae moet voor u geen probleem zijn. Uiteraard heeft u een flexibele instelling en bent u bereid zich incidenteel in te zetten voor andere werkzaamheden. Wij bieden: Een leuke baan op een afdeling met een prima werksfeer. Het salaris bedraagt minimaal f 3.007,— en maximaal f 4.560,-- bruto per maand bij een fulltime dienstverband (schaal 6). Ingaande 1 mei 2001 worden de salarissen met 3,3 verhoogd. Verder kent onze gemeente de volgende aantrekkelijke arbeidsvoorwaarden: verzekeringen en hypotheek met korting, mogelijkheid verlof te kopen of te verkopen, sparen van verlof, variabele werktijden, kinderopvang, betaald ouderschapsverlof en een regeling met fiscale voordelen voor aanschaf van een computer en fiets. Informatie: Informatie over de functie kunt u krijgen bij de heer mr. F.L.A.R Marquirtie, directeur van de sector Gemeentewerken. De heer Marquinie is bereikbaar op telefoonnummer (0113) 395 233. Solliciteren: Om te solliciteren moet u een sollicitatieformulier opvragen bij het secretariaat van werken, telefoon (0113) 395 312. Het ingevulde sollicitatieformulier moet uiterlijk 5 april 2001 bij ons binnen zijn. Het formulier kunt u sturen aan burgemeester en wethouders van Reimerswaal, Postbus 70, 4415 ZH Kruiningen o.v.v. vac. GW. Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Stap in de opleiding tot Helpende of Verzorgende. Wil jij je verder ©ntwikkelem? 0 Ben jij enthousiast en klantgericht? Zie je betaald leren en werken zitten? Vind je een baangarantie ook niet mis? de vurssche waar de mens iemand is In Zorgcentrum De Vurssche in Axel wonen momenteel 81 cliënten intramurar en 8 extramuraal. Daarnaast is er een dagverpleging voor psychogeriatrisch: patiënten en een project dagverzorgim. In 2001 wordt de capaciteit uitgebreid-;: 60 verpleeghuis geïndiceerde cliënten Onze cliënten zijn voornamelijk ouderen die ondersteuning nodig hebben op hel gebied van zorg en dienstverlening. Wij gaan daarbij uit van hun vragen en Lees dan door en reageer! De opleiding lol Helpende niveau 2 leidt op voor zorg voor de huishouding en bewonerszorg. Je gaat 2 dagen per week naar school en 2 tot 3 dagen per week werk je in de praktijk (je ontvangt dan een maandsalaris). De opleiding duurt 2 jaar. Na je opleiding krijg je een vaste baan aangeboden. Voor deze opleiding moet je tussen de 1 6 en 45 jaar oud, enthousiast en klantgericht zijn. De opleiding voor Verzorgende niveau 3, leidt op voor de zorg voor de ouder wordende mens. Je start met 7 maanden vooropleiding (in die periode ontvang je zakgeld), waarna je gaat werken in de praktijk (je ontvangt dan een maand salaris). De totale opleiding duurt 3 jaar, bij fulltime dienstverband. Voor deze opleiding moet je tussen de 16 en 45 jaar oud zijn en in het bezit van het diploma VBO-V met tenminste twee vakken op C-niveau (waaronder Nederlands) of een MAVO- diploma of een overgangsbewijs naar HAVO-4 of VWO-4. Ook met het Helpende diploma kun je in stromen in niveau 3. Je krijgt dan een jaar studiekorting. Voor leerling verzorgenden bestaat de mogelijkheid om de leer-/arbeidsovereenkomst aan te gaan tussen de 24 en 36 uur. Na je opleiding krijg je een vaste baan aangeboden. Informatie en solliciteren De opleidingen starten per 1 september, de selectie nu al. Meld je aan! Solliciteren kan binnen 2 weken bij één van de onderstaande instellingen (naar jouw voorkeur) Verpleeghuis De Blaauwe Hoeve, t.a.v. de afdeling P&O, Truffinoweg 2, 4561 NT Hulst. Informatie Loeki Koenen, opleidingscoördinator, tel. 0114-38 13 81 Verpleeghuis De StteBle, t.a.v. de afd. P&O, t.a.v. Lucy D'Hoore, Veerhoeklaan 7, 4501 AE Oostburg. Informatie Anja Steijaert, opleidingscoördinator, tel. 0117 - 45 92 56 Verpleeghuis Ter Schorre en Zorgcentrum De Vurssche, t.a.v. de afdeling PO&O, Postbus 275, 4530 AG, Terneuzen. Informatie: Ingrid Groeneveld, opleidingscoördinator, tel. 0115 -67 89 10. Ter Schorre waar de mens iemand is In Verpleeghuis Ter Schorre in Terneuren wonen 225 cliënten, voornamelijk oudeis? die door somatische of psycho geriatrische problemen behoefte hebben aan verzorging en ondersteuning. Ter Schorre heeft ook een dagbehandei; voor 14 mensen. Verpleeghuis Ter Scten maakt samen met Zorgcentrum De Vurssche en zes andere zorginstefece in Zeeland deel uit van de Stichting voor Regionale Zorgverlening (SVRZ). SVRZ ziet het als haar verantwoordelijkheid daar waarmogelijk aan te sluiten op de (wijzigende) behoeften en wensi de ouder wordende mens. cihaiïius Verpleeghuis De Blaauwe Hoeve in Hete maakt deel uit van de Stichting Curamus, Het is een aantrekkelijke en dynamische organisatie in het hart van Oost Zeeuws- Vlaanderen. Binnen de instelling werken enthousiaste medewerkers die zich optimaal inzetten voor een persoonlijke zorg van hoge kwaliteit aan de bewonsn Het verpleeghuis De Blaauwe Hoeve fe'ss plaats aan twee somatische en twee psychogeriatrische afdelingen metin totaal 120 bewoners. Stichting Woonzorg Wen Zeeu wy- Vlaanderen Verpleeghuis De Stelle is een gecombi neerd verpleeghuis voor mensen die intensieve verzorging nodig hebben. Er verblijven 133 bewoners, verdeeld «K diverse verpleegafdelingen. Het verpleeghuis levert ook zorg aan andere verzorgingshuizen. Naast de complete verpleeghuiszorg rich ten wij ons ook op een goed woon-, leef- en werkklimaat, waarbij vooral aandacht wordt besteed aan de bewoner als individu. tCAHAAXSTBAAT 44 O.-SOU&URO, 0118-471777 Al 15 jaar verzorgen wij de verkoop/advies en reparaties van wit- en bruingoedartikelen. Omdat de service bij ons in een hoog vaandel staat zijn wij op korte termijn op zoek naar een klantvriendelijke en servicegerichte verkoper/ bezorger m/v Functie-eisen: - basiskennis techniek - MBO-niveau - enige verkoopervaring (wordt in de praktijk verder ontwikkeld) - goede uitdrukkingsvaardigheid - collegiaal - flexibel - leeftijd+25 jaar - goede gezondheid (i.v.m. bezorgingen) - rijbewijs B Wij bieden: - een 40-urige werkweek van dinsdag t/m zaterdag incl. 1 koop avond - een leuke, interessante job - altijd veranderend artikelenpakket (nieuwe ontwikkelingen in het vak) - zelfstandigheid - verschillende taken binnen het bedrijf Gaarne schriftelijke sollicitaties met C.V. binnen 7 dagen naar Kanaalstraat 44,4388 BN Oost-Souburg. Oceanwide Marine Services Oceanwide Marine Services b.v. verzorgt scheepsmanagement voor motor- en zeil schepen in de passagiersvaart. Met deze schepen worden avontuurlijke reizen onder nomen in de Poolgebieden en Galapagos. Hel totale scheepsproduct (w.o. onderhoud, ombouw en dokkingen) wordt in eigen beheer ontwikkeld. Wij zijn per direct op zoek naar kandidaten voor de functie van: Technisch Inspecteur (scheepswerktuigkundige) U bent verantwoordelijk voor; Inkoop van onderdelen en goederen en administratieve verwerking hiervan. Technisch management van de schepen incl. dokkingen en projecten. Uitwerken van 1SM. U rapporteert aan de scheepsmanager en herkent u in de volgende profielschets: Scheepswerktuigbouwkundige i.b.v. SWTK B of C. Ruime ervaring aan boord van schepen in de functie van SWTK. Ervaring in het plannen en begeleiden van dokkingen en projecten. Ervaring met ISM. Goede beheersing van de Nederlandse en Engelse taal (Spaans is een pre). Belangstellenden voor deze functie kunnen hun sollicitatiebrief (incl. c.v.) binnen 14 dagen richten aan: Oceanwide Marine Service b.v., t.a.v. de heer A. G. Stoll, Bellamypark 11,4381 CG Vlissingen, tel. 0118-413 748, mobiel: 06-5339 0558.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2001 | | pagina 32