Werk OM DAAR IS ALLES VOOR TE ZEGGEN... SPOW ZEELAND...? fb PROMOTIE-MEDEWERKER (M/V) R EP LAND PZC RJES555 2 flexibele kleine zelfstandigen PERSONEEL enthousiaste collega's m/v ervaren verslagge radio SEPAZ ZOEKT KANDIDATEN VOOR DE FUNCTIE VAN ECONOMISCHE ACQUISITIE sepaz@zeeland-seaports.com fb T 0031 (0) 115 647457 fb M 0031 (6) 20245894 zaterdag 24 maart 2001 de Jonge IMP EX b.v. de Jonge IMPEX B. V. is specialist in dienst verlening op het gebied van slibontwatering en afvalwaterbehandeling bij overheden en bedrijven. Onze klanten bieden wij maat werk en integrale oplossingen aan. De bedrijfsactiviteiten en projecten hebben met name betrekking op de volgende werkterrei nen: Slibontwatering (waterbodems, communaal en industrieel slib) -Slibverwerking (met hergebruik en nuttige toepassing) Afvalwaterbehandeling •Verhuur van installaties voor slib- en afvalwaterbehandeling De mobiele installaties voor slibontwatering en afvalwaterbehandeling worden op locatie bij de klant ingezet. Het bedrijf met ca. 45 medewerkers heeft zijn geografisch werkgebied vooral in de Benelux, Frankrijk, Engeland en Duitsland. De organisatie heeft een open karakter, waarbij grote waarde wordt gehecht aan openheid en teamgeest. Het uitvoeren van de dagelijkse werkzaamheden vraagt een hoge mate van zelf standigheid, flexibiliteit en accuratesse. Wegens uitbreiding van onze activiteiten zijn wij op korte termijn op zoek naar een SALES MANAGER met bij voorkeur enige relevante werkervaring Functie-informatie: •het onderhouden van onze bestaande relaties in Engeland en Frankrijk •het uitbreiden van onze activiteiten in bovengenoemde landen •het voorbereiden en zelfstandig uitwerken van offertes •u bent verantwoordelijk voor de door u verworven projecten •u rapporteert rechtstreeks aan de directie Wij vragen: •een praktische en kostenbewuste instelling •goede communicatieve vaardigheden en contactuele eigenschappen •verantwoordelijkheidsgevoel en flexibele instelling ondernemerskwaliteiten •beheersing van meerdere vreemde talen (Engels, Frans) vakkennis en ervaring op dit gebied strekken tot aanbeveling Wat wij bieden: De geschikte kandidaat bieden wij een zelfstandige en zeer afwisselende baan. Tevens bieden wij de juiste kandidaat een goede salariëring met bijbehorende secundaire arbeidsvoorwaarden, welke in overeenstemming zijn met de aard en karakter van deze functie. Indien u belangstelling heeft voor deze functie en van mening bent dat u een serieuze kandidaat bent, kunt u uw schriftelijke sollicitatie, vergezeld van een uit- C.V., binnen 14 dagen richten aan: de Jonge IMPEX b.v., t.a.v. de directie, Postbus 55, 4430 AB 's-Gravenpolder. NESS is een nieuw, internationaal high-tech bedrijf in de revalidatiemarkt met als speerpunt de thuisbehandeling van patiënten met een centraal neurologische aandoe ning, zoals een beroerte. NESS-producten, zoals de onlangs geïntroduceerde NESS Handmaster, zijn een unieke combinatie van niet invasieve, innovatieve (behandel) techniek en thuisbehandeling door patiënten. Hiermee speelt NESS in op een al lang be nde behoefte aan mogelijkheden voor thuisbehandeling door patiënten. Een behoef je tot op heden niet kon worden ingevuld. De Nederlandse vestiging maakt deel uit de NESS-groep en verzorgt de Nederlandse markt. NESS is voor verschillende regio's per direct op zoek naar: Fysiotherapeuten/Ergotherapeuten I biedt een uitdagende baan in een jong, dynamisch, succesvol en innovatief be- drijf. Bij een fulltime dienstverband bieden wij naast een uitstekend salaris een uitge- pakket aan secundaire arbeidsvoorwaarden inclusief een auto van de zaak. meer informatie kunt u bellen met mevr. Tami Kalir op telefoonnummer: 079-3716155. Wilt u solliciteren dan kunt u uw brief met C.V. richten aan NESS Europe B.V. t.a.v. de heer C.P.J. Zuiderwijk, Directeur, postbus 614,2700 AP Zoetermeer. STICHTING PROTESTANTSE OUDERENZORG OP WALCHEREN De Stichting Protestantse Ouderenzorg op Walcheren biedt aan ouderen huisvesting, verzorging en verpleging. De Stichting bestaat uit zorgcentrum Swerf-Rust woonzorg centrum Hof ter Veste en woon- en dienstencentrum Bastion in Middelburg zorg- en verpleegcentrum Nieuw-Sandenburgh in Veere en woonzorgcentrum De Tienden in Zoutelande. De stichting richt zich op ontwikkeling van nieuwe zorgvormen, waardoor de organisatie sterk in beweging is. De Stichting Protestantse Ouderenzorg op Walcheren heeft op korte termijn twee vacatures voor de functie van Bejaarden-/ziekenverzorgende m/v I 32 uur per week II 20 uur per week op locatie Swerf-Rust in Middelburg. De functie omvat de volgende taken scheppen van voorwaarden voor optimale zelfstandigheid van bewoners: begeleiden van bewoners met psycho-sociale problematiek, fungeren als contactverzorgende van een aantal bewoners; verrichten van verzorgende/verpleegtechnische handelingen; verzorgen van informatie-uitwisseling met collega's. Het profiel Wij verwachten: diploma verzorgende niveau 3 of 3-IG; goede sociale vaardigheden, goede uitdrukkingsvaardigheid; het vermogen om een positieve bijdrage te leveren aan het afdelingsteam; flexibele inzetbaarheid volgens wisselend rooster; affiniteit met de identiteit van de Stichting. De arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAO Verpleeg- en Verzorgingshuizen. Het salaris bedraagt afhankelijk van opleiding en ervaring, bij een volletijd arbeidsduur; maximaal 3.928.00 bruto per maand (salarisschaal 6). De pensioenregeling van het PGGM is van toepassing. In 2001 zal de functie opnieuw worden gewaardeerd conform FWG 3.0. Inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij Irveline Uil, zorgcoördinator Swerf-Rust, telefoonnummer 01 18-630317. De sollicitatie kunt u vóór 7 april 2001 richten aan Stichting Protestantse Ouderenzorg op Walcheren, t.a.v. Rianne Wattel, personeelsfunctionaris, L. Stommesweg I 4335 AX Middelburg, onder vermelding van vacaturenummer 013015 en de voorkeur voor I of II. De sollicitatiegesprekken zullen plaatsvinden op 12 april 2001 Acquisitie n a.v. deze advertenüe wordt niet op pnjs gesteld. THUISHULP Voor een relatie zoeken wij een thuishulp voor het verrichten van huishoudelijke en verzorgende/begelei dende werkzaamheden bij een gehandicapt persoon. Het betreft een vast dienstverband voor 15 uur per week. De werktijden zijn in onderling overleg te bepalen. Meer informatie bij Annemiek Adriaansens, Arbeidsbureau Goes, tel. 0113 - 24 05 00. Vacaturenummer 43514-01 Automonteur/berger Voor een auto- en bergingsbedrijf op Noord-Beveland zijn wij op zoek naar een automonteur. U hebt bij voorkeur het diploma le monteur en het RBW-C of u bent bereid dit te behalen. U kunt zelfstandig werken. Meer informatie bij Jaap Varkevisser, Arbeidsbureau Goes, tel. 0113 - 24 05 00. Vacaturenummer 43338-01. INDUSTRIEEL SPUITER Voor een werkgever zijn wij op zoek naar een indu strieel spuiter. U kunt omgaan met diverse spuitappa ratuur (Air-mix, elektrostatisch, HVLP en Airless) en u hebt kennis van diverse verfsoorten of u bent bereid dit te leren. Meer informatie bij Jaap Varkevisser, Arbeidsbureau Goes, tel. 0113 - 24 05 00. Vacaturenummer 39528-00. MONTAGEMEDEWERKER STAALCONSTRUCTIE Voor het monteren van loodsen door heel Nederland zijn wij op zoek naar twee zelfstandige medewerkers. Bij gebleken geschiktheid bestaat de mogelijkheid door te groeien tot meewerkend voorman. Het betreft een fulltime vaste baan van maandag tot donderdag met drie overnachtingen. U hebt technisch inzicht, u kunt tekening lezen en op hoogte werken. Meer informatie bij Nelleke van Goethem, Bianca Pauwels, Mirella Lambert of RiaWenzler, ArbeidsbureauTerneuzen, tel. 0115 - 67 96 79. Vacaturenummer 43751-01. WONINGSTOFFEERDER Voor een werkgever in de gemeente Hulst zijn wij op zoek naar een allround woningstoffeerder. U hebt bij voorkeur ervaring met werkzaamheden als gordijnen ophangen, vloeren leggen, enz. Meer informatie bij Mirella Lambert of Bianca Pauwels, Arbeidsbureau Terneuzen, tel. 0115 -67 96 79. Vacaturenummer 44008-01 MONTEUR Voor een bedrijf in de regio Hulst zijn wij op zoek naar een monteur voor montage en reparatie van transportbanden. De werkzaamheden vinden plaats in heel de Benelux en kunnen fysiek zwaar zijn. U hebt technisch inzicht en u kunt probleemoplossend werken. Motivatie en inzet zijn belangrijker dan oplei ding; u krijgt een interne opleiding. Meer informatie bij Nelleke van Goethem of Bianca Pauwels, Arbeidsbureau Terneuzen, tel. 0115 - 67 96 79. Vacaturenummer 44259-01. FRITUURMEDEWERKER Voor een ff ituurbedrijf in Domburg zoeken wij een medewerker. De werkzaamheden bestaan uit het helpen van klanten, het bakken van frites en snacks en afrekenen. U kunt zelfstandig werken. Het betreft een tijdelijk contract dat bij gebleken geschiktheid om gezet wordt in een vast dienstverband. De werktijden kunnen in overleg met de werkgever bepaald worden. Het bedrijf is goed te bereiken met het openbaar ver voer. Meer informatie bij Jaap Raats, Arbeidsbureau Middelburg, tel. 0118 - 68 34 00. Vacaturenummer 43282-01 COMMERCIEEL MEDEWERKER BUITENDIENST Voor een assurantiekantoor in Goes zijn wij op zoek naar een commercieel medewerker buitendienst. De werkzaamheden bestaan uit het onderhouden van relaties met bestaande klanten en acquisitie van nieuwe klanten op de particuliere markt. De producten zijn hypotheken en verzekeringen. U hebt een hbo werk en denkniveau en ervaring in een buitendienstfunctie. Meer informatie bij Caroline Lobbezoo, Arbeidsbureau Goes, tel. 0113 - 24 05 00. Vacaturenummer 43577-01 MEDEWERKER BEDIENING Voor een horecabedrijf zijn we op zoek naar een gemo tiveerde medewerker voor de bediening. Een horeca- opleiding en ervaring zijn voordelen, maar belangrijker is dat u enthousiast, representatief en gemotiveerd bent. Het betreft een fulltime jaarcontract dat bij goed functioneren omgezet wordt in een vast dienstver band. Meer informatie bij Joke Bijl, Arbeidsbureau Zierikzee, tel. 0111 - 41 29 53. Vacaturenummer 43459-01. VRACHTWAGENCHAUFFEUR Voor een bekend verhuur- en baggerbedrijf zijn wij op zoek naar een vrachtwagenchauffeur. De werkzaam heden bestaan uit het vervoeren van afeetcontainers op afgesloten terreinen en het spannen van netten over de containers. U hebt aantoonbare ervaring als vrachtwagenchauffeur en u bent flexibel t.a.v. de werk tijden en werklocatie. Het betreft een vast fulltime dienstverband. Meer informatie bij Talitha Folmer of Martin van de Ven, Arbeidsbureau Zierikzee, tel. 0111 - 41 29 53. Vacaturenummer 44356-01. Voor alle vacatures geldt: m/v Arbeids Bureau Ridder Metalen Dak- en Wandsysternen b.v. Gevraagd: voor speciale metaalbekleding in Zierikzee. Hoogwaardig werk, hoge beloning. Periode van april t/m bouwvak vakantie. Ridder Metalen Dak- en Wandsysternen b.v. Voor inlichtingen: Pieter Spijker 06 - 53318420 lllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllilllllllllllllllllllllllllllllllllllillilllillllll Roompot Zeeland Vakanties is de grootste verhuurorganisatie van Zeeland en bemiddelt o.a. voor bungalows, appartementen, kampeerplaatsen, vakantietenten, stacaravans en campers. De boekingscentrale breidt uit. Daarom zouden wij graag reacties ontvangen van Wat zijn o.a. je taken Dagelijks komen op de boekingscentrale telefonisch heel wat reserveringen en vragen binnen. Een enthousiast team beantwoordt, informeert, adviseert, verhuurt, boekt en zet de gegevens in ons computersysteem. Ook per fax, brief of e-mail binnengekomen reserveringen worden door hen verwerkt. Wat vragen we? Flexibiliteit. Een prettig en duidelijk stemgeluid en goede communicatieve vaardigheden. Affiniteit met toerisme. Bij voorkeur een MEAO-/ MTRO-opleiding. Enthousiasme, inlevingsvermogen en een goede motivatie. Efficiënt en effectief kunnen werken. Verantwoordelijkheidsgevoel. Redelijke kennis van de Duitse taal. Wat bieden we? Een prettige werkomgeving. Een leuk team dat een actieve werksfeer ambieert boven een saaie. Een full-time of part-time baan (min. 4 dagen van 4 uur). Goede salariëring. Heb je interesse in deze functie? Bel dan maandag t/m vrijdag tussen 15.00 en 16.30 uur naar Anita Maas, tel.: 0113 - 374211. Omroep Zeeland groeit door en is daarom op zoek naar een: voor de rayonredactie Zeeuws-Vlaanderen (standplaats Axel). De rayonredactie Zeeuws-Vlaanderen vormt evenals de rayon redactie Zeeland Noord (studio Zierikzee) onderdeel van de centrale redactie die vanuit Oost-Souburg vijf media bedient: radio, televisie, tekst-tv, teletekst en internet. Op de rayonredactie Zeeuws-Vlaanderen is plaats voor een ervaren radioverslaggever (fulltime). Van de kandidaten wordt verwacht: Journalistieke opleiding op hbo-niveau Enige jaren ervaring Sterke affiniteit met Zeeuws-Vlaanderen In een team kunnen werken Stressbestendigheid Bereidheid op onregelmatige tijden te werken Bereidheid in Zeeuws-Vlaanderen te (gaan) wonen In het bezit zijn van een autorijbewijs en beschikken over eigen vervoer Omroep Zeeland biedt een volledig dienstverband (om te beginnen voor I jaar) op basis van een gemiddeld 36-urige werkweek. Salaris op basis van de omroep-cao, afhankelijk van leeftijd en ervaring. Telefonische informatie: Koen Mijnheer, programmaleider radio, (0118) 49 99 00. Sollicitaties schriftelijk, binnen 14 dagen, aan: Omroep Zeeland, t.a.v. Annelies in 'tVeld (P&O functionaris), Postbus 1090,4388 ZH Oost-Souburg. Op de envelop vermelden: sollicitatie verslaggever radio, of via e-mail: personeelszaken@omroepzeeland.nl Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selectie. Omroep Zeeland is de publieke regionale omroep voor de provincie Zeeland. Dagelijks worden radio- en televisie programma's verzorgd, gericht op iedereen in de provincie. De radio- en televisienieuws- redacties werken nauw samen. www.omroepzeeland.nl De werkorganisatie van SEPAZ bestaat op dit moment uit I medewerker. De kwaliteit van het werk van SEPAZ is voor een zeer groot deel afhankelijk van de bijdragen van vele informatieleveranciers (gemeenten, provincie, arbeidsvoorziening, onderwijs- en welzijnsïnstellingen, kamer van koophandel, etc.). Het onderhouden van de relaties in dit netwerk is daarom van eminent belang. Evenzo groot is het belang dat gehecht wordt aan het opbouwen van een netwerk van bedrijven en organisaties buiten de provincie met als doel zo effectief mogelijk informatie te verspreiden en in contact te komen met potentiële vestigingskandidaten. sepaz (stichting economische promotie acquisitie zeeland) is opgericht door alle zeeuwse gemeenten en de provincie zeeland. doel van deze pas opgerichte stichting is om bedrijven van buiten de provincie te interesseren voor ves tiging in zeeland. vooralsnog hebben de activiteiten van deze stichting een tijdelijk karakter (tot en met 2003). bij gebleken succes worden de activiteiten voortgezet. Deze wordt belast met voorbereidende en uitvoerende werk zaamheden voor alle promotie- en public relations activiteiten. Van kandidaten wordt verwacht dat zij: een afgeronde opleiding in het vakgebied promotie en public relations hebben (hbo) beschikken over improvisatietalent en een pioniersmentaliteit gevoel hebben voor bestuurlijke verhoudingen vaardig zijn in het werken met pc beschikken over rijbewijs en auto een zeer klantvriendelijke en representatieve attitude hebben. Wij bieden een vooralsnog tijdelijke arbeidsovereenkomst (tot oktober 2003), de uitdaging om een zeer grote bijdrage te leveren aan het succes van SEPAZ, een functie die u in contact brengt met alle spelers in het economische netwerk van Zeeland, een salaris en secundaire arbeidsvoorwaarden die passen bij de baan. SEPAZ is gehuisvest bij Zeeland Seaports, unit Terneuzen en wordt door deze organisatie secretarieel en administratief ondersteund. Nadere informatie over de functie kunt u inwinnen bij F.H. van Spaandonk, tel. 0115-647457 of 06-20245894. Reacties zijn welkom tot uiterlijk 2 weken na de verschijnings datum van deze advertentie. het product van sepaz bestaat uit twee - ECONOMISCHE PROMOTIE voor zeeland: het uitgeven van nieuwsbrieven, het verder ontwikkelen en beheren van een internetsite, deelname aan beurzen. verzorgen van advertentie campagne en persberichten. uitvoering geven aan - VESTIGINGSADVIEZEN geven aan bedrijven: inwinnen van alle relevante informatie over vestigingsmogelijkheden en vestigingsfactoren, het op basis daarvan opstellen van eventueel meerdere vestigingsadviezen toegespitst op het programma van eisen van vragende bedrijven. afstehhing en coördinatie met alle zeeuwse gemeenten is hierbij de verantwoordelijkheid

Provinciale Zeeuwse Courant | 2001 | | pagina 31