PERSONEEL tempo-team O.LAZ. PZC Werk zoals jij dat wilt a LL STARS wvw.tempo-team.nl ADMINISTRATIEF MEDEWERKER M/V Hebben tastbare resultaten ook jouw voorkeur? =11 Ernst &Young co m m 11 Arbo assistent zaterdag 24 maart 2001 ALGEMEEN Diverse m/v Bel voor de leukste banen in Zeeland 0900-20.20.990, bezoek onze site en maak je keuze uit een zeer uitge breid aanbod van werk.Wil je liever direct persoonlijk contact?Kom dan langs op onze vestiging en/of bel voor een afspraak zodat wij jouw carrieremogelijkheden kunnen bespreken. Ook voor positieverbeteraars kunnen wij een hoop betekenen. lnformatie:(0l 15) 61 23 89, Chantal Pauwels-de Nijs Terneuzen, Nieuwstraat 66 Vakantiekracht m/v voor een bedrijf in Middelburg. De werkzaamheden bestaan uit het uitpakken van goederen en uitvoeren van magazijnwerkzaamheden.Voor deze functie zoeken we een enthousiaste kandidaat die van aanpakken weet Ben jij beschikbaar vanaf medio mei en wil je werken in de dagdienst, dan is dit dè vakantiebaan voor jou! lnformatie:(01 18) 67 90 30, Wieteke Molle Middelburg, Houtkaai 5 Vakantiekracht m/v voor een Vleeshandel te Middelburg. Het werk bestaat uit het stapelen van kratten en schoonmaken. Je beschikt over doorzettingsvermogen en weet van aanpakken. Tijdens de zomerperiode kun je hier voor een aantal maanden in de dagdienst aan de slag. lnformatie:(0l 18) 67 90 30, Marjolijn ten-Hacken Middelburg, Houtkaai 5 KANTOOR Secretariaatmedewerker m/v voor een Adviesbureau Ruimtelijk Beleid. Je taken bestaan uit licht secretariële werkzaamheden zoals; het behandelen van faxverkeer, e-mail berichten en de post- verdeling. Een redelijke beheersing van de computerpro gramma's Word en W.P. is belangrijk voor het kunnen uitvoeren van conversiewerkzaamheden. De arbeidsduur is 30/32 uur per week, werktijden zijn flexibel In te' delen. Dit is een opdracht voor minimaal 4 maanden, ter vervanging van zwangerschapsverlof lnformatie:(0l 18) 67 90 30, Petra van Oosterhout Middelburg, Houtkaai 5 Allround medewerker m/v voor een gerenommeerd hotel te Middelburg. Dit is een enorme afwisselende baan waarbij je ingezet wordt aan de receptie, de bar en het ontbijtbuffet De receptie werkzaamheden bestaan uit; het in- en uitchecken van de gasten en de rekeningen opmaken. Hiervoor beheers je over een basiskennis van computers. Je hebt een goede beheersing van de Nederlandse, Engelse en Duitse taal in woord en geschrift Deze vaste baan is voor 38 uur per week en de werktijden zijn voornamelijk van 06.30 uur tot 15.00 uur op door de weekse dagen. Een vriendelijk en representatief voorkomen zijn belangrijke functiever- eisten. lnformatie:(0l 18) 67 90 30, Petra van Oosterhout Middelburg, Houtkaai 5 DETAILHANDEL Afdelingschef AGF m/v voor een bestaande relatie in Terneuzen. De werkzaam heden bestaan uit het bestellen van produkten, het onderhouden van contacten met leveranciers en het geven van leiding aan ongeveer 6 personen.Voor deze fulltime funktie bezit je mbo+ werk-en denkniveau. Mensen die ervaring op een versafdeling hebben genieten de voorkeur. lnformatie:(01 15) 61 23 89, Bianca van der Heijden Terneuzen, Nieuwstraat 66 Afdelingshoofd kassa m/v voor een relatie in Terneuzen. De werkzaamheden bestaan uit geld-en goederenbehandeling, leiding geven aan 25 personen en andere voorkomende werkzaam heden voor de kassagroep.Voor deze fulltime funktie beschik je over een mbo+/ hbo werk- en denkniveau en ben je een echte teamplayer. Interesse gekregen...? Kom snel langs of e-mail je CV naar Bianca.van.der.Heijden@tempo-team.hl. informatie:(Q l i 5) 61 23 89, Bianca Van der Heijden Terneuzen, Nieuwstraat 66 Aanpakkers m/v voor een relatie in Huist en Terneuzen. De werkzaam heden bestaan uit het vullen van de vakken jn de winkel, verzorgen van de presentatie en het opruimen van het magazijn.Tevens is er voor I persoon 10 uur werk in de avonduren in de slagerij. Mensen die enkele avonden per week beschikbaar zijn worden gevraagd te reageren. Kom snel langs en schrijf je in voor dagjeswerk. informatle:(0l 15) 61 23 89, Bianca van der Heijden Terneuzen, Nieuwstraat 66 HORECA/CATERING Kok m/v voor een hotel In Vllsslngenj De werkzaamh uit het zelfstandig a la carte bereiden van functie is per I april en voor 40 uur. Bij g< heid zal gewerkt worden met een jaarcon lnformatie:(OI 18) 41 48 70, c) Vlissingen, Torenstraat 5 Vakantiekrachten m/v voor een café-restaurant in Domburg. Op dit moment zijn we nog op zoek naar medewerkers bediening en ijs/loketverkopers.Voor de functie medewerker bedie ning heb je ervaring en ben je op korte termijn beschik baar. Heb je meer interesse in de functie van ijs/loketver koper, dan is het belangrijk dat je gemotiveerd bent en dat je de hele zomervakantie kan werken.Voor beide functies is het een pré als je in het bezit bent van eigen vervoer. lnformatie:(0l 18) 67 90 30, Marjolijn ten-Hacken Middelburg, Houtkaai 5 INDUSTRIE Productiemedewerkers m/v voor een bedrijf in Vlissingen. De werkzaamheden zijn het machinaal verzagen van MDF platen en deze vervol gens stapelen en verpakken. Het betreft een functie voor 40 uur, van maandag tot vrijdag, met uitzicht op vast. lnformatie:(0l 18) 41 48 70, Cynthia Kikkert Vlissingen, Torenstraat 5 Havenwerker m/v voor en bedrijf in Vlissingen-OosLVoor deze functie moet je gemotiveerd zijn en van aanpakken weten. Er zijn zowel fulltime als parttime mogelijkheden. lnformatie:(01 18) 41 48 70, Cynthia Kikkert Vlissingen, Torenstraat 5 Produktiemedewerkers m/v voor diverse bedrijven in de regio Zeeuws-Vlaanderen. Momenteel hebben wij vacatures openstaan voor zowel dames als heren. Ben jij op korte termijn beschikbaar en is het werken in ploegendiensten voor jou geen enkel probleem, aarzel dan niet en bel voor meer informatie en/of kom langs op de vestiging. lnformatie:(01 15) 61 23 89, Miranda Haak Terneuzen, Nieuwstraat 66 LOGISTIEK Chauffeur/ belader m/v voor een bedrijf in Vlissingen. Wij zoeken 8 chauffeur Beladers voor de periode van 3 maanden, startende begin april. U bent in het bezit van een groot rijbewijs en een chauffeursdiploma. De werkzaamheden worden gerouleerd. Het betreft een functie voor 40 uur. lnformatie:(01 18) 41 48 70, Cynthia Kikkert Vlissingen, Torenstraat 5 Chauffeur m/v voor een bedrijf in Vlissingen-Oost De werkzaamheden zijn het laden en lossen van nieuwe auto s. U moet mini maal 2 jaar uw rijbewijs hebben en voldoende rijerva ring. lnformatie:(QI 18) 41 48 70, Cynthia Kikkert Vlissingen, Torenstraat 5 Manager inkoop/ logistiek m/v voor een bedrijf in Zeeuws Vlaanderen .Je bent de spil binnen dit internationaal georienteerd bedrijf .Je taken bestaan uit het zorg dragen voor de inkoop, het onder houden van contacten met toeleveranciers en het uit voeren van controle op de kostprijs bewaking. Vooraadbeheer, factuurcontrole en het beheren van logistieke proces komen jou bekend voor. Je beschikt minimaal over een opleiding op MBO-niveau bijvoor beeld MTS-werktuigbouwkunde met gedegen werk ervaring of een diploma op HBO niveau.Minimale basis kennis van de Engelse en Duitse taal is een vereiste. Nieuwsgierig geworden - bel voor meer informatie en stuur bij voorkeur z.s.m. je uitgebreide C.V. naar chantal.pauwels@tempo-team.nl. lnformatie:(0l 15) 61 23 89, Chantal Pauwels-de Nijs Terneuzen, Nieuwstraat 66 Heftruckchauffeur m/v Voor verschillende relaties in de regio Bergen op Zoom zijn wijn op zoek naar gemotiveerde heftruckchauffeurs. De werkzaamheden zijn zowel in dag-als in ploegen dienst Een certificaat is een pre, ervaring is een must Je bent verantwoordelijk voor laden en lossen en het uit voeren van de controle op in -en uitgaande goederen. Ben je geinteresseerd neem dan snel contact op. lnformatie:(0164) 23 53 51, Judith Boer Bergen op Zoom, Koevoetstraat 47 SCHOONMAAK Kamerschoonmaak m/v voor een hotel in Vlissingen. Wij zoeken iemand vanaf I april, die voor een periode van 8 maanden voor 4 a 5 ochtenden per week beschikbaar is. De werkzaamheden bestaan uit het schoonhouden van de kamer, bedden opmaken en het sanitair schoonhouden. U krijgt een baslscontract voor 10 uur per week bij Tempo Team. U werkt gemiddeld ongeveer 16 uur per week en krijgt dus altijd Voor minimaal 10 uur uitbetaald. Informatie:(01 18) 41 48 70, Cynthia Kikkert Vlissingen, Torenstraat 5 Schoonmaakpersoneel m/v voor verschillende bedrijven in Vlissingen en omstreken. De werkzaamheden bestaan uit het schoonmaken van kantoren en sanitair. De werktijden zijn overdag, of in de avond uren. lnformatUs:(QI 18) 41 48 70, Roy Weeber Vlissingen, Torenstraat S Medewerker kameronderhoud m/v voor een hotel in Domburg.Wij zoeken 2 a 3 vlotte werkers die per persoon 3 kamers per uur kunnen schoonmaken. De aanvang van het werk Is in april en de opdracht duurt een half jaar. De werktijden zijn van maandag t/m vrijdag van I0:00u tot I4:00u. Heb je inte resse of wil je meer informatie kom dan snel bij ons langs! lnformatie:(0l 18) 67 90 30, Wieteke Molle Middelburg, Houtkaai 5 TECHNIEK Grondstoflosser m/v Voor General Electric Plastics zijn wij op zoek naar een grondstoflosser. Het gaat om een functie voor minimaal 6 maanden in dagdienst.Vereisten: veiligheidscertificaat, heftruckervaring, kunnen werken met Word en Excel, je moet zelfstandig kunnen werken, na training en opleiding het kunnen lossen van grondstoffen, verder moetje na verloop van tijd mensen aan kunnen sturen.Taken: vullen van bigbags, plaatsen van bestellingen, voeren van com municatie en administratie. Goed salaris en goede arbeidsvoorwaarden. Heeft u interesse, bel dan zo spoedig mogelijk naar Tempo Team. Informatie:(0l64) 25 94 00, Martlne Ruitenbeek Bergen op Zoom, Koevoetstraat 47 Operator m/v Voor General Electric Plastics zijn wij op zoek naar een operator die voor langere tijd aan de slag wil.Vereisten: veiligheidscertificaat en gemotiveerd.Taken: het gaat voornamelijk om ondersteuning van de plant Noryl, mengen, schoonmaken, heftruckrijden, afwegen van pro ducten en verpakking verzorgen.Tevens moetje bereid zijn om in de toekomst een VAPRO diploma te behalen. lnformatie:(OI64) 25 94 00, Martine Ruitenbeek Bergen op Zoom, Koevoetstraat 47 Operator m/v Voor General Electric Plastics zijn wij op zoek naar ope rators die in 5 ploegendienst willen werken en voor langere tijd aan de slag willen.Vereisten:VCA, heftruck certificaat of relevante ervaring,VAPRO certificaat en een goede fysieke gezondheid, het werk kan zwaar zijn. Taken: afwegen van grondstoffen en kleurstoffen aan de hand van lijsten in de computer, vullen van mengers, aan- en afvoer van materiaal voor extruders, instellen van machine, schoonhouden van de werkomgeving, het oplossen van kleine storingen en kwaliteitscontrole. God salaris en goede arbeidsvoorwaarden, heb je interesse bel dan snel lnformatie:(0i 64) 25 94 00, Martine Ruitenbeek Bergen op Zoom, Koevoetstraat 47 I e operator m/v Voor een ui-verwerkendefabriek in Sint Maartensdijk zijn wij op zoek naar een I e operator die fulltime, voor langere tijd in 2 ploegendienst aan de slag wil. Functie- eisen:VAPROA (minimaal de basis), beheersing van de Nederlandse taal in woord en geschrift, leidinggevende capaciteiten, omgang met computers, inpakrapporten invullen, flexibel (qua werktijden) en collegiaal.Taken: zorgdragen voor het inpakken van cups, controleren van verpakkingen, opbouwen van de lijn volgens instructie, bedienen van de lijn, gewichtscontrole, schoonmaakplan HACCP, controle metaal en alle andere voorkomende werkzaamheden. Heb je interesse, bel dan snel!! lnformatie:(0l 64) 25 94 00, Martine Ruitenbeek Bergen op Zoom, Koevoetstraat 47 Heftruckers m/v voor diverse bedrijven. Bij voorkeur ben je al in het bezit van je certificaat maar dit is niet altijd noodzakelijk.Wel ben je gemotiveerd, bereid om je cerficaat te behalen en wil je zowel in ploegen als in dagdienst werken. Je dient wel in het bezit te zijn van eigen vervoer. Als je al rele vante ervaring hebt dan isde kans groot dat jij in aan merking komt voor een vaste baan lnformatie:(0l 15) 61 23 89, Miranda Haak Terneuzen, Nieuwstraat 66 Operators m/v Momenteel hebben wij meerdere vacatures voor opera tors in diverse richtingen, b.v. proces-operators, machine-operators enz. Je vindt het geen probleem om in ploegen te werken en ben in het bezit van eigen ver voer en bereid tot het accepteren van opdrachten in de gehele regio Zeeuws-Vlaanderen. Kandidaten met en zonder ervaring worden uitgenodigd om te reageren. lnformatie:(01 15) 61 23 89, Chantal Pauwels-de Nijs Terneuzen, Nieuwstraat 66 tempo-team MET TEMPO-TEAM ALL STARS HAAL JE ER MEER UIT. Openbaar Lichaam Afvalstoffenverwijdering Zeeland Bij de afdeling Middelen zoeken wij een enthousiaste kandidaat voor de functie van voor 36 uur per week Uw werk bestaat uit: - debiteuren- en crediteurenadministratie, w.o. budgetcontrole en boekingsgereed maken van te betalen facturen en invorderingsopdrachten alsmede zonodig overgaan tot dwanginvordering - het verzorgen van de maandaangifte BTW - het verzorgen van de salarisadministratie - het verzorgen van en de afdracht van loonbelasting, pensioen- en IZA-bijdrage, premies sociale verzekeringswetten etc. - het up to date houden van het personeelsinformatiessysteem - het registreren van het ziekteverzuim en correspondentie met de Arbo-dienst - overige werkzaamheden Wat wij wensen: - MBO-niveau, financieel/economisch - Kennis van administratieve systemen en dwanginvordering - Aanvullende kennis op het gebied van salarisadministratie - Bekendheid met softwarepakketten Excel, Word, Exact. - Enige jaren ervaring in een soortgelijke functie strekt tot aanbeveling. Uw salaris: Het salaris bedraagt voorshands, afhankelijk van opleiding en ervaring, maximaal f 4996,- bruto per maand (schaal 7), bij een 36-urige werkweek en onder voorbehoud van een definitieve vaststelling van de functieschaal. Wilt u meer weten: Nadere informatie over deze functie kan worden verkregen bij het Hoofd van de afdeling Middelen, de heer L.M. Westdorp (tel. 0113-676769) of bij de heer M.P. van Stel, coördinator boekhouding (tel. 0113-676765). Kandidaten, werkzaam bij één van de bij O.LAZ. aangesloten gemeenten, genieten bij gebleken geschiktheid de voorkeur. Commerciële acquisitie n.a.v. advertentie wordt niet op prijs gesteld. Sollicitaties: Sollicitaties dienen binnen 10 dagen na het verschijnen van deze krant te worden gericht aan het het O.L.A.Z., t.a.v. Personeelszaken, Postbus 28, 4450 AA Heinkenszand. TEL.: 0113 676767% FAX 0113 67676Ï POSTADR] POSTBUS 28 - 4450 AJU HEINKENSZ, BEZOEKADRi POLENWEG 4 - 4455 SX J N'IEUWD HAVENNUMMER 7280 info@ola2 BELASTINGADVIES 1.2a Bij Ernst Young doen we in cijfers en letters. En hoe abstract dat ook moge klinken, onze resultaten zijn tastbaar. Voor onze klanten, die zich ondersteund weten met zeer concrete adviezen. En voor onszelf. Want we bekleden een toppositie als het gaat om belastingadvies, rechtskundig advies en accountancy. Ernst Young Belastingadviseurs is een vooraanstaand fiscaal advieskantoor en werkt (internationaal multidisciplinair samen met onze accountants en juristen. We hebben een groot aantal fiscale specialistische adviesgroepen, waaronder de aangiftepraktijk. Voor ons kantoor in Terneuzen zoeken wij een (assistent) belastingadviseur (MEAO) Het voorbereiden en uitvoeren van aangiften voor inkomsten-, vermogens- en vennootschaps belasting is je eerste verantwoordelijkheid. Ook verwerk je administraties. Voor deze functie heb je een MEAO- of vergelijkbaar diploma nodig en daarnaast is werkervaring in de belasting wereld een pre. Naast je werkzaamheden word je in staat gesteld een gerichte opleiding te gaan volgen. Gevoel voor service, inlevingsvermogen, commercieel denken, flexibiliteit en werken in teamverband zijn je sterke punten. Kwaliteit leveren is een uitdaging voor je. Ernst Young biedt een dynamische werkomgeving, competitieve arbeidsvoorwaarden en een breed pakket opleidingen. Stuur je sollicitatie (met CV) naar Ernst Young Belasting adviseurs, t.a.v. Femke Hellings, p/a Postbus 113, 4530 AC Terneuzen of mail naar: nlhelli1@ey.nl. Voor meer informatie kun je bellen met Henri Moeliker, tel: 0115-645100 of kijk op www.ey.nl. BELASTINGADVISEURS From thought to finish ARBO Commit Arbo is één van de grootste arbodiensten van Nederland. Er zijn, ver spreid over het land, zo'n 40.000 bedrijven bij ons aangesloten. Bij Commit Arbo werken ruim 600 mensen, verdeeld over het Hoofdkantoor in De Meern, 14 regionale vestingen en 35 spreekuurlocaties. In onze filosofie zorgen ge zonde medewerkers voor een laag verzuim en een positieve bijdrage aan het bedrijfsresultaat. Met onze dienstverlening willen wij, samen met onze relaties, bereiken dat medewerkers in een veilige en gezonde omgeving goed kunnen functioneren. Anders gezegd: Commit probeert het beste uit mensen te halen, zodat bedrijven het beste uit'zich zelf kunnen halen. Per I april 2001 zijn wij voor onze locatie in Goes op zoek naar een initiatiefrijke Als arbo assistent vormt u samen met bedrijfsartsen en arboadviseurs een team dat verantwoordelijkheid draagt voor optimale dienstverlening aan onze klanten. U bent het aanspreekpunt binnen de vestiging voor klanten en collega's en onder steunt hen wat betreft de administratieve werkzaamheden, en handelt (telefonische) vragen rondom verzuimbegeleiding af. beoordeelt 'Eigen verklaringen' van zieke medewerkers, waarna u de te onder nemen acties bepaalt. Daarnaast voert u telefonische controles die u instaat stellen ziekteverzuim situaties te beoordelen en afspraken te maken met de verzuimer. Het beheren van bedrijvendossiers is tevens een van uw verantwoordelijkheden Profiel Bijvoorkeur heeft u enkele jaren ervaring in een administratief inhoudelijke functie op mbo-niveau in de zakelijke dienstverlening. U heeft een klantgerichte instel ling, bent vriendelijk en professioneel. U werkt accuraat en wordt gewaardeerd als collega. Wij bieden U wordt ingeschaald, afhankelijk van uw ervaring in de CAO van Commit Arbo. De salarisschaal van de arbo-assistent loopt van f 2.990,- tot f4.273,- bruto per maand op full time basis. Op fulltime basis hebt u recht op 25 vakantiedagen en 12 ATV dagen. Bent u geïnteresseerd? Stuur een bondige brief met CV binnen 10 dagen naar Commit Arbo, ter attentie van mevrouw D. van den Bos, team-coördinator, Postbus 13, 4530 AA Terneuzen. Voor meer informatie kunt u telefonisch contact opnemen met mevrouw Van den Bos, telefoonnummer: 0115-678742. Een psychologisch onderzoek, de Commit ontwikkeltest, kan deel uit maken van de selectie procedure. Commit Arbo haalt het beste uit mensen. l Het Openbaar Lichaam Afvalstoffen vervvijderi ng Zeeland (O.L.A.Z.) is een gemeenschappelijke regeling voor de 17 Zeeuwse gemeenten, alsmede één Waterschap, met gezamenlijk circa 370.000 inwoners. De doelstelling van het O.LAZ. is het behartigen van de gemeenschappelijke belangen op het gebied van de afvalstoffen- verwijdering. Daartoe is zij verantwoordelijk voor de optimale verwijdering van de in Zeeland vrijkomende afvalstromen. Zij exploiteert daartoe 2 stortplaatsen, afvaloversfagstations en 10 milieustraten. Verder verleent het O.LAZ. diverse faciliteiten aan de deelnemende gemeenten. Het O.LA.L vormt het logistieke knooppunt voor (gescheiden) afvalstromen ten behoeve van verwerking (hergebruik, compostering of verbranding). De verwerking van het resterend gedeelte vindt plaats op de door haar beheerde stortplaatsen in Nieuwdorp en Sluiskil.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2001 | | pagina 30