PERSONEEL nm BOZ GROUP VERKOPER M/V LAMPENIER Planningsfunctionarissen mm Wij bieden een uitdagende nieuwe functie in een prettige werkomgeving. Kinderopvang is bespreekbaar. Salariëring volgens de CAO Thuiszorg, schaal 5, minimaal f 19,01 tot maximaal f 26,17 bruto per uur. S Thuiszorg Walcheren KIN BON Koel- en Vriesveem Vlissingen bv ASSISTENT CONTROLLER HEFTRUCKCHAUFFEURS Cd LU U 1/1 LU Q Verkoopmedewerksters COMSTRUCTIEBANKWERKERS Stichting Woonzot]; verzorgenden m/v SCHELDE COLLEGE ADVISEUR FINANCIËN (M/V) zaterdag 24 maart 2001 Bent u een regelaar? Binnen de afdeling Huishoudelijke Zorg is op projectbasis ervaring opgedaan met de nieuwe functie van plannings functionaris. Door de goede projectresultaten wordt deze functie verder binnen de organisatie geïntroduceerd. Daarom zoeken wij drie Twee functionarissen voor het rayon Middelburg met een contractomvang van gemiddeld 18 uur en gemiddeld 25 uur per week. Eén functionaris voor het rayon Vlissingen met een contract- omvang van gemiddeld 15 uur per week. - De planningsfunctionaris draagt zorg voor de personeelsinzet inzake de uitvoering van de zorgverlening met behulp van een geautomatiseerd planningssysteem. In het kader van de plan ning heeft u telefonisch contact met cliënten en medewerkers. Knelpunten in de planning bespreekt u met de operationeel manager. Bij de functie horen diverse administratieve werk zaamheden en u verzorgt de postverwerking naar medewerkers en cliënten. Voor deze functie vragen wij bij voorkeur een opleiding op HAVO-niveau, aangevuld met een administratieve opleiding, bijvoorbeeld MEAO. Daarnaast heeft u kennis, ervaring en affiniteit met de computer en de programma's Word en Excel. Belangrijke persoonskenmerken voor deze functie zijn: kunnen plannen en organiseren, klantvriendelijke instelling, commu nicatief, stressbestendig, slagvaardig, nauwkeurig, flexibel, creatief en een teamspeler willen zijn. Informatie over de functie is te verkrijgen bij Wilma van Hoogevest, operationeel manager Huishoudelijke Zorg (0118-655600). Informatie over de arbeidsvoorwaarden is te verkrijgen bij Corine Boeije/lneke Muizelaar, rayonconsulenten personeel en organisatie (0118-684000). Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen 10 dagen richten aan de heer L.Q. Phernambucq, voorzitter Raad van Bestuur. Deze vacature wordt tegelijkertijd intern en extern verspreid. Bij gelijke geschiktheid hebben interne kandidaten voorrang. Thuiszorg Walcheren staat voor een klantgerichte organisatie met tal van thuiszorgdiensten en produkten van hoge kwaliteit. Deze diensten zijn: Alphahulpverlening Huishoudelijke Zorg Verpleging Verzorging Gespecialiseerde Verzorging Ouder- en Kindzorg Voedings- en dieetvoorlichting Cursussen Thuiszorg Aanvullende Service Uitleen, verhuur en verkoop van verpleegartikelen door het Thuiszorgcentrum Algemeen Maatschappelijk Werk Buredu Sociaal Raadslieden Schuldhulpverlening. Thuiszorg Walcheren heeft bijna 18.000 TAS-leden. Breestraat 15 postbus 323 4330 AH Middelburg telefoon (0118) 684000 iv.thuiszorgwalcheren.nl STICHTING KINDERBOERDERIJ MIDDELBURG Het Bestuur van de Stichting Kinderboerderij Middelburg vraagt voor Kinderboerderij 'De Klepperhoeve' per 14 mei of zo spoedig mogelijk daarna een MEDEWERKER KINDERBOERDERIJ (M/V) Voor 24 uur per week Voor deze functie is het nodig dat je de opleiding MAS richting dierverzorging hebt af gerond. in het bezit bent van het diploma Bedrijfshulpverlening BHV (of bereid bent dit diploma te behalen), en het rijbewijs BE hebt. Verder vinden we het belangrijk datje zelfstandig kunt werken en flexibel bent. Het is vanzelfsprekend datje een kindvriendelijke uitstraling hebt en datje affiniteit hebt met de schooljeugd. Ervaring met dierverzorging is welkom, maar niet noodzakelijk. Het werk bestaat uit het uitvoeren van alle voorkomende werkzaamheden op de boerde rij, zoals het verzorgen van de dieren en het onderhoud van de gebouwen en het geven van voorlichting aan de (vaak jonge) bezoekers. Je werkt in een klein, enthousiast team dat bestaat uit de beheerder, de assistent-beheerder en de natuureducatief medewerker. Daarnaast werkje samen met een aantal vrijwilligers. Het regelmatig in de weekenden werken hoort bij de baan. Wanneer je meer wilt weten over deze leuke baan, dan kun je overdag contact opnemen met de beheerder, Annamarie Kopppelaar, telefoon 0118-627142. Als je wilt solliciteren, stuur dan je brief voor 7 april naar: Bestuur van de Stichting Kinderboerderij Middelburg Meiveldpad 55 4336 XW Middelburg. (Cold Store Flushing) is een dienstverlenend bedrijf op liet gebied vein opslag, expeditie en verwerking van koel- en vriesgoederen. Het bedrijf heeft santen niet gelieerde ondernemingen een belangrijke positie op het gebied van importbehandeling, op-/overslag en transport van bevroren overzeese producten. O.a. wordt een belangrijk gedeelte van de Europese import van vruchtensappen en -concentraten afgewikkeld, afkomstig uit diverse landen in Noord-, Midden- en Zuid-Amerika. het Verre Oosten, het Middellandse Zeegebied etc. Van Bon is een zeer flexibele organisatie waar in kleine, zeer goed gemotiveerde teams wordt ge werkt. Het kwaliteitsniveau van de dienstverlening wordt m de gehele wereld als zeer lioog erva ren. Mede dankzij deze reputatie is liet bedrijf, veelal op exclusiviteitsbasis, werkzaam voor markt leiders in hun sector. Voor de vestiging in Vlissingen-Oost zijn wij op zoek naar een ONDERHOUDSMONTEUR die bereid is een opleiding te volgen met betrekking tot koeltechniek. Functie-inhoud: samen met een collega verantwoordelijk voor alle technische as pecten binnen het bedrijf, o.a.: - onderhoud van de productie-installatie - temperatuurinstelling en -registratie - onderhoud koelinstallaties, heftrucks en gebouwen Functie-eisen: - opleiding MTS Elektrotechniek of een gelijkwaardige opleiding - kennis van of ervaring met lastechnieken is een pre - STEK-diploma strekt tot aanbeveling - flexibiliteit m.b.t. werk en werktijden - geen bezwaar tegen het verrichten van storingswerkzaamheden op zon- en feestdagen - accuratessé - ruime mate van zelfstandigheid - woonachtig in de directe omgeving Belangstellenden kunnen hun schriftelijke sollicitatie, voorzien van een C.V., richten aan ons hoofdkantoor: Koel- en Vriesveem Vlissingen bv t.a.v. Afd. Personeelszaken Mw. A. Schiks Zandstraat 141 6658 CS Beneden-Leeuwen Voor eventuele nadere inlichtingen kunt u contact opnemen met de heer P. H. Moen. telefoon 0118-460922. De BOZ Group bestaat uit 4 business units met de volgende activiteiten: O&E Bergen op Zoom b.v. voor ontwerp en engineering, Metaalwerken Bergen op Zoom b.v. maakt plaatwerkproducten, Coating Bergen op Zoom b.v. is gespecialiseerd in oppervlaktebehandeling en Assemblage Bergen op Zoom b.v. assembleert producten. De opdrachtgevers komen uit binnen- en buitenland. Sinds 1975 heeft de BOZ Group zich ontwikkeld tot een innovatieve partner van verschillende industriële sectoren voor de machine-industrie en de apparatenbouw. Binnen de BOZ Group zijn 100 mensen werkzaam. Namens onze opdrachtgever zijn wij op zoek naar kandidaten (MA/) voor de functie van: Functie: - assisteren bij het opstellen van begrotingen van de business-units; - het bewaken van budgetten en analyseren van verschillen; - assisteren bij het voorbereiden van de jaarrekening; - assisteren bij het opstellen van de maandelijkse balans en resultatenrekening; - verzorgen van managementinformatie. Profiel: - opleiding op HBO-niveau (HEAO-BE; SPD) - gedegen kennis van Excel; -- kennis en/of ervaring met Acces en Visual Basic is een pre; - woonachtig in de regio of de bereidheid tot verhuizen. Aanbod: - uitdagende, dynamische functie in een gezond, modem bedrijf; - een goed salaris en dito secundaire arbeidsvoorwaarden. Als u belangstelling heeft voor bovengenoemde functie, dan kunt u uw sollicitatiebrief,voorzien van een curriculum vitae, uiterlijk tot 14 dagen na verschijnen van deze advertentie zenden aan: Adviesbureau Aanwas, Aanwas 34A, 4641 JJ Ossendrecht, t.a.v. de heer F. van der Linden. Tel: 0164 672790. Fax: 0164 672582. E-mail: aanwas@hetnet.nl De winkelketen met 80 verlichting-speciaalzaken zoekt voor haar vestiging in Goes (Ganze- poortstraat 16) een Vind je, net als wij, dat verkopen een vak is? Heb je enige winkelverkoopervaring en een volwas sen, commerciële, klantvriendelijke uitstraling? Ben je enthousiast voor je vak? Heb je gevoel voor interieur en woninginrichting? Zie je werk, wil je de handen uit de mouwen steken, werk je graag in teamverband? Neem dan direct contact met ons op en bel voor een oriënterend gesprek 0499-334668 en -/of kom langs en haal een sollicitatieformulier bij de winkelvestiging. Ook herintreders (m/v) zijn welkome kandidaten. Lampenier BV - afd. Personeelszaken, Postbus 2415680 AE Best; tel. 0499-334668 (tijdens kantooruren) fax 0499-395339 E-mail: dir@lampenier.nl DIT Logistics is een jonge organisatie die zich heeft gespecialiseerd in het projectmatig aanpakken van logistieke vraagstukken. DIT Logistics richt zich als toeleverancier van professionele labour voornamelijk op de transportsector en fysieke distributieketens en koppelt hieraan de juiste kenniservaring en opleidingen. DIT Logistics staat garant voor creatieve en innovatieve oplossingen van capaciteitsvraagstukken. Ter versterking van onze selfsupporting teams zijn wij op zoek naar: Bk je bent gemotiveerd, flexibel, klantgericht, ervaren en in het bezit van eigen vervoer. Bezit van v.v.a.1 en een heftruckcertificaat is een pré. DIT biedt je een uitstekend salaris met prima secundaire voorwaarden, een goede werksfeer en goede doorgroei mogelijkheden. Heb je interesse? Stuur dan je sollicitatiebrief met CV naar: DIT Logistics, postbus 2094, 4460 MB Goes, fax (0113) 270976, T.a.v. Richard Taekema. Bel voor meer informatie (0113) 270896 of E-mail r.taekema@dit-techniek.nl. Kijk ook op internet: www.dit-techniek.nl Bedankt voor je interesse in DIT Logistics Delscher Mode is sinds kort gevestigd op een prachtige locatie aan de Grote Markt in Goes. Ben jij ook toe aan een nieuwe uitdaging? Dan is dit je kans! In verband met uitbreiding van het verkoopteam zoekt Delscher Ga je graag en gemakkelijk met mensen om? Denk en handel je klantgericht? Heb je oog voor trends? Durf je snel beslissingen te nemen? Genietje van drukte, veel klanten en grote bedrijvigheid? Dan ben jij de persoon die wij zoeken! Onze voorkeur gaat uit naar mensen tussen 30 en 45 jaar oud. Het aantal uren is bespreekbaar (zowel fulltime als parttime). Heb je interesse? schrijf een sollicitatie met c.v. en recente pasfoto naar Delscher Mode, of kom even langs in onze nieuwe zaak aan de Grote Markt in Goes. fr7 DELSCHER MODE Grote Markt 11-13 4461 AH Goes Tel: 0113 227607 ==mrmall* ~==r Wij zijn een jong en dynamisch constructiebedrijf met een zeer gevarieerd orderpakket dat op korte termijn op zoek is naar; met ervaring, in de leeftijd tussen 20 en 45 jaar. Opleiding: VBO-Metaal en/of M.T.O. werktuigbouwkunde met eventueel aanvullende vakdiploma's. Functie-eisen: Zelfstandig en in teamverband kunnen werken Wij bieden: Een goed salaris overeenkomstig met de functie Een aangename werksfeer. Mogelijkheden voor verdere opleidingen. Uw sollicitatiebrief met c.v. te richten aan: M&S Constructiebedrijf B.V. Postbus 8115 4330 EC Middelburg telefoon: 01 18-650800; fax: 01 18-650801 Voor eventuele informatie kunt u contact opnemen met de hee R. Schipper of de heer L. Minderhoud. West Zeeuws-Vlaanderen Verpleeghuis De Stelle te Oostburg is een verpleeghuis voor mensen d; intensieve verzorging nodig hebben en levert naast de zorg binnen het ver pleeghuis ook zorg aan verschillende verzorgingshuizen binnen We? Zeeuws-Vlaanderen voor bewoners met een verpleeghuisindicatie. Vanwege uitbreiding van deze zorgprojecten zoeken wij nog enkele voor zowel fulltime als parttime dienstverband In het kader van deze projecten zijn er mogelijkheden om te werken binnen: Rozenoord te Sluis Ter Schelde te Breskens Huize Emmaiis te IJzendijke Coensdike te Aardenburg Wij vragen van u: Dat u in het bezit bent van een diploma ziekenverzorgende/bejaardenverze gende of een gelijkwaardig diploma. Verder bent u enthousiast, sociaol, heeft een warme persoonlijkheid en kunt zowel zelfstandig als in teamverbor: prima functioneren. Wij bieden u: Salariëring volgens FWG 35 (minimaal 2.956,- en maximaal 4 2£ maand op basis van een 36-urige werkweek). Overige arbeidsvoorwaardenzi' conform CAO Verpleeg- en Verzorgingshuizen. Ook als u voor langere tijd niet meer werkzaam bent binnen de zorg, is uwsc- licitatie van harte welkom. Eventuele her- of bijscholing kan voor u george- seerd worden. Informatie en sollicitatie: Voor meer informatie kunt u contact opnemen met dhr. J. B. Sanders, direc teur verpleeghuiszorg, tel. 01 17-459400. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u tot 9 april a.s. richten aan Stichfrc Woonzorg West Zeeuws-Vlaanderen, t.a.v. mevr. L. D'Hoore, (personeel functionaris), Veerhoeklaan 7, 4501 AE Oostburg. Het Schelde College is de school voor VMBO met een regionale functie voor Berge" op Zoom en omgeving. Het Schelde College heeft een vestiging in Bergen op Zoom,ir Hoogerheide en in Sint Maartensdijk. Er wordt onderwijs geboden in vier verschillende leerwegen in de sectoren economie, techniek en zorg welzijn. In totaal zijn er ca. 1250 leerlingen en ca. 170 personeelsleden. Voor organisatorische en administratieve ondersteuning van de gehele scholengemeenschap is er een Bureau Ondersteuning, dat rechtstreeks ressorteert onder de centrale directie. Hier zijn 3 adviseurs en 4 administratief medewerk(st)ers werkzaam In verband met vertrek van de huidige functionaris zijn wij voor het Bureau Ondersteuning op korte termijn op zoek naar een voor een full-time (36,86 uur per week) functie. Functie-inhoud: De adviseur financiën is belast met: het gevraagd en ongevraagd adviseren van de centrale directie; het voorbereiden van het financieel beleid voor de scholengemeenschap; het begeleiden van het management bij het uitvoeren van het beleid; het ontwikkelen en hanteren van een adequaat financieel instrumentarium; het verrichten van uitvoerende werkzaamheden en het aansturen van de administratieve ondersteuning. Functieprofiel: Voor het uitoefenen van deze functie dient de functionaris te beschikken over: een HBO werk- en denkniveau op het gebied van financiële administratie; brede kennis van financiële wet- en regelgeving; kennis van en vaardigheid in het proces van begroting, uitvoering cn verantwoordt binnen het onderwijs; inzicht in de taak, de organisatie en de werkwijze van een onderwijsinstelling en de consequenties hiervan voor het financieel-economisch beleid; sociale vaardigheid, communicatief vermogen, flexibiliteit; oplossings- en resultaatgerichte werkhouding. De functie van adviseur financiën is gewaardeerd in schaal 9, uitgaande van de CAO voor het Voortgezet Onderwijs. Ook voor de overige arbeidsvoorwaarden is deze CAO van kracht. Wilt u meer informatie over de aangeboden functie, dan kunt u contact opnemen met de voorzitter centrale directie, de heer L.M.J.M. Verbeek of met de adviseur P.O.&O., mevrouw E.A.M. Verweij-Brouwers, telefoon 0164-216460. De sollicitatiecode van de gemeente Bergen op Zoom is van toepassing. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u voor 1 april 2001 richten aan GSG Schelde College t.a.v. de adviseur P.O.&O., Postbus 938, 4600 AX BERGEN OP ZOOM. e-mailadres: info@scheldecolleoe.nl Bezoek ook onze web-site: www <rhpldecollëg£jl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2001 | | pagina 22