4. Ben JIJ er zo één...? Uittil VGA WEA PZC UITBENERS m/v VLEESBEWERKERS m/v -> ALGEMENE MEDEWERKERS m CHAUFFEUR BINNENLAND m SOFTWARE-ONTWIKKELAARS MEDEWERKERS HELPDESK h zoekt clientservicemede- werkers voor de Rabobank ->r randstad zaterdag 24 februari 2001 ZEEUWSE VLEESHANDEL De Zeeuwse Vleeshandel B.V. is een groothandel in vlees en vleesproducten, gevestigd In Middelburg. In een modern bedrijf ver werken wij varkens- en rundvlees voor supermarkten en slagerijen. De werkzaamheden starten in de vroege morgen en eindigen half in de middag. Op korte termijn zoeken wij een aantal mensen die graag bereid zijn hard te werken en op regelmatige basis enkele betaalde overuren maken. Ben jij er zo één...? Wij vragen: VARKENS- EN RUNDVLEES VARKENS- EN RUNDVLEES voor deze twee functies zoeken wij personen, die in het bezit zijn van een SVO diploma of die reeds geruime tijd ervaring hebben in deze werkzaamheden ■t}1 Inpakken van vlees en ondersteunende werkzaamheden. voor deze functie is een goede gezonde arbeidsinzet al voldoende Bij gebleken positieve instelling behoort doorgroei zeker tot de mogelijkheden Afleveren van bestellingen bij onze afnemers. Hiervoor is een chauffeursdiploma vereist en rijbewijs BCE Zelfstandigheid en accuratesse-is in deze functie essentieel. Voor alle functies geldt: Een 36- urige werkweek als basis. Honorering volgens CAO Vleesgroothandel Vroege aanvangstijden. (5.00 uur) Goede secundaire arbeidsvoorwaarden Normale werkweek van maandag t/m vrijdag (chauffeur om toerbeurt op zaterdag) Uw interesse gewekt? Graag uw schriftelijke sollicitatie binnen 14 dagen na het verschijnen van deze advertentie richten aan de directie van: Zeeuwse Vleeshandel B.V. Elektraweg 15, 4338 PK Middelburg. Tel. (0118) - 63 73 36 E-mail: zvhvlees@planet.nl Gemeente Noord-Beveland De gemeente Noord-Beveland is een gemeente met circa 6900 inwoners, gelegen in het centrum van Zeeland. De gemeentelijke organisatie wordt naar verwachting op korte termijn omgevormd van 4 afdelingen naar twee sectoren Grondgebied en Samenlevingszaken en een stafafdeling. Op dit moment bestaat de gemeentelijke organisatie nog uit 4 afdelingen, te weten Financiën, Algemene Zaken, Welzijn en Grondgebied. Daarnaast is er een stafbureau Personeel en Organisatie De afdeling Grondgebied heeft twee bureaus, Openbare Werken en VROM Het bureau Openbare Werken heeft een buiten- en binnendienst en is belast met het beheer en onderhoud van de openbare ruimte, het onhverpen en realiseren van infrastructurele werken en het beheer van de gemeentelijke gebouwen. Wegens vertrek van de huidige medewerker is er bij de cluster Civieltechmek van het bureau Openbare Werken een vacature ontstaan. Wij zoeken een: Ervaren medewerker civiele techniek (m/v) voor 36 uur per week Wat wordt uw taak? U bent werkzaam op het bureau Openbare Werken, bij de cluster Civieltechniek. Door de beperkte omvang van de organisatie dient u in staat te zijn om taken uit te voeren vanaf een doelstelling tot en met de realisatië. Aan die clustertaak geeft u, samen met een colle ga, in hoofdlijn inhoud aan: - Beleidsvoorbereiding en -advisering op het gebied van civiele techniek in het algemeen, -Technische en administratieve voorbereiding van civieltechnische werken, -Toezicht en controle op en directievoering over uitvoering van werken door derden: - Overleg met en begeleiding van externe adviesbureaus; - Het bewaken van de processen, procedures en kredieten terzake de taken; - Deelnemen In overlegstructuren en projecten, zowel intern als extern; - Volgen van (technische) ontwikkelingen en deze zonodig implementeren; - Meewerken aan het opstellen van (meerjaren)planningen en voorcalculaties ten behoe ve van de begroting en het leveren van gegevens ten behoeve van de gemeentereke ning en Bestuursrapportages; - Meewerken aan het opstellen en actualiseren van plannen voor het wegenbeheer en het gemeentelijk rioleringsplan; -Opstellen en beheren van grondexploitatieberekeningen; - Opnemen, onderzoeken en afwerken van klachten; - Overige in het werkveld voorkomende werkzaamheden binnen de afdeling. Wat verwachten wij van u? - Een HBO denk- en werkniveau en een relevante opleiding in het vakgebied, waarbij aanvullende kennis op het gebied van verkeer en riolering een pre is; - Inzicht en gevoel voor ambtelijke procedures en bestuurlijke besluitvormingsprocessen; - Kennis van en vaardigheid met automatisering zoals Word, Excel, AutoCad en Microstation; - Kennis en ervaring met het opstellen van bestekken en calculaties volgens de RAW systemiek; Goede communicatieve en redactionele vaardigheden; Ruime ervaring met genoemde werkzaamheden en een flexibele, doortastende, initiërende, klantgerichte en dienstverlenende instelling; -Gevoel voor integraal en projectmatig werken; - Ervaring in het overleggen met belangengroepen; - U bent in het bezit van rijbewijs B en eigen auto en dient bereid te zijn deze tegen ver goeding in te zetten voor het werk; -U woont of gaat wonen in of op redelijke afstand van de gemeente Noord-Beveland Wat bieden wij u? Werken in een boeiende functie, in een collegiale en integrale werksfeer waarvoor wij, afhankelijk van opleiding en ervaring een bruto maandsalaris kunnen bieden van maximaal 6.393,- schaal 9 (exclusief 3,3% verhoging per 1 mei 2001Naar verwachting zal in 2001 een functiewaardering plaats vinden van de gemeentelijke functies. Een hogere salaris schaal kan dan tot de mogelijkheid behoren. Daarnaast kent de gemeente Noord-Beveland uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden, zoals variabele werktijden, studiemogelijkhe den, een p.c. privé-project, een fietsenplan etc. Inlichtingen: inlichtingen over de functie kunt u verkrijgen bij het hoofd van het bureau Openbare Werken den heer A. Meeuwse, telefoon 0113-377369, bij het hoofd van de afdeling Grondgebied, de heer J. Quist, telefoon 0113-377355 of bij de staffunctionaris Personeel Organisatie, de heer C. H. Poortvliet, telefoon 0113-377312. Sollicitaties: Uw sollicitaite met curriculum vitae kunt u binnen 7 dagen na het verschijnen van deze advertentie richten aan Burgemeester en Wethouders van Noord-Beveland, postbus 3, 4490 AA Wissenkerke. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. y f-e. s s SOFTWARE Voor de afdeling Sofware Ontwikkeling (20 medewerkers) te Zierikzee zijn wij op zoek naar: Ons huidige product, dat door bijna 1700 bedrijven wordt gebruikt, is gebouwd in Foxpro. Ook wordt er gewerkt aan een geheel nieuw product, dat ontwikkeld wordt met Delphi en Interbase. Ontwikkelaars kunnen op beide projecten worden ingezet, afhankelijk van interesses en capaciteiten. Wij boeken nieuwe collega's die professionele software kunnen ontwerpen en bouwen en interesse hebben in database georiënteerde toepassingen. Wij v r<5 e i werk- en denkniveau op minimaal HBO-niveau; resultaatgerichte houding en doorzettingsvermogen; ervaring met het programmeren van administratieve toepassingen is een pré; affiniteit met de installatiebranche. Voor onze afdeling Support (vestiging Zierikzee) zijn wij op zoek naar: De helpdesk van de afdeling Support te Zierikzee verleent telefonische ondersteuning aan de gebruikers van ons software-pakket. De ondersteuning aan de gebruikers bestaat zowel uit het beantwoorden van vragen over de software als uit het creatief oplossen van diverse automatiseringsproblemen. Wi Z-oeKe m Syntess Software BV is een software-huis met vestigingen te Zierikzee en Gorinchem. Syntess ontwikkelt, levert en ondersteunt een standaard ERP- pakket voor het MKB, met name installatiebedrijven. Onze vooraanstaande marktpositie is gebaseerd op kwaliteit, betrouwbaarheid en het hanteren van een strategie op lange termijn. "acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld nieuwe collega's die met enthousiasme en geduld samen met de klant problemen op willen lossen. Wij vragen MBO- of HBO-opleidingsniveau; ervaring met telefoonwerk en boekhoudkundige vaardigheden; kennis van MS-DOS, MS-Windows versies 95, 98, ME; enthousiasme, klantgerichtheid en een professionele houding; affiniteit met de installatiebranche is een pré. Synteff (oftwtire ?V b(e<Ht ruimte voor initiatieven in een stimulerende werk omgeving met enthousiaste vakbekwame collega's; de mogelijkheid om te werken aan een breed toegepast en hoog gewaardeerd product; een boeiende baan met goede perspectieven in een sterk bedrijf; uitstekende arbeidsvoorwaarden. V u/ (ollifit'At'ic Voor verdere informatie over bovenstaande functies kunt u contact met ons opnemen: functie Software-ontwikkeiaars: dhr. Huug Win field (0111-418040, privé 0111-641052); functie Medewerkers helpdesk: dhr. Niek Hesp (0111-418040) of onze homepage bezoeken (www.syntess.nl). Stuur uw sollicitatie met c.v. (binnen 14 dagen) naar SYNTESS Software BV, t.a.v. Drs. H.W.J. Winfield (vacature Software-ontwikkeiaars) of t.a.v. Dhr. N.A. Hesp (vacature Medewerkers helpdesk), Postbus 127, 4300 AC Zierikzee of naar vacature syntess.nl Als dienstverlenend bedrijf in de wereld van de elektronica speelt DCI Electronics vofeen meer dan bescheiden rol. Ontwikkeling van klantspecifieke producten van autowasse rette tot zonnebank, het verlenen van service aan allerhande apparaten en de productie van elektronica (in nauwe samen werking met LeTÉ) vormen de hoofdactiviteiten. Opdrachtgevers verspreid over geheel Nederland zijn te vin den binnen de overheid (RWS), de maritieme sector en tal van apparatenbouwers. Voor de afdeling engineering zijn wij op zoek naar: Sr. engineers elektronica (m/v) Taken: - opstellen van (offerte)specificaties en calculaties; - ontwerpen en uitwerken van schema's; - ontwerpen pcb lay-out; programmeren embedded software - uitvoeren van functionele en EMC beproevingen prototypes. Functie-eisen: - minimaal HTS Elektronica opleiding; - ruime ervaring in soortgelijke functie; - brede kennis op het gebied van analoge en digitale technieken; en van diverse processoren (tenminste de 8051 familie); - ervaring in het programmeren in C en zo mogelijk in assembly. engineer elektronica (m/v) Taken: - ontwerpen en uitwerken van schema's: - ontwerpen pcb lay-out; - functioneel testen prototypes, - verzorgen van documentatie Funqtie-eisen: - HTS Elektronica opleiding; ervaring in soortgelijke functie is een pre; - kennis op het gebied van analoge en digitale technieken - ervaring met processoren; - het is een pre als in C of assmbiy geprogrammeerd kan worden Wij bieden een absoluut gevarieerde job binnen een enthousiaste groep collega's, goede voorzieningen en een passende beloning. Geïnteresseerd? Richt dan uw sollicitatie aan; DCI Electronics vof t.a.v. de directie Postbus 100 4420 AD Kapelle E-mail: LA.Keijts@dci-electronics.nl Tel. 0113 344880 Ben jij het toekomstige visitekaartje van de Rabobank? Randstad gaat voor de Rabobank in Zeeland een team starten voor cliëntservicemedewerkers De baan Als cliëntservicemedewerker ben je het eerste aanspreekpunt voor de cliënten van de Rabobank Tot je taken behoren onder andere het verrichten van kashandelingen zoals het wisselen en storten van geld en het geven van advies over bankproducten. Daarnaast signaleer je verkoopkansen van bankproducten en verwijs je cliënten door naar d adviseurs. Je bent inzetbaar op meerdere kantoren van de Rabobank. Het profiei Je beschikt over een MBOwerk- en denkniveau en hebt affiniteit met de financiële branche Uiteraard ben je klantvriendelijk en commercieel ingesteld. Bovendien ben je accuraat en representatief en beschik je over goede communicatieve vaardigheden en eigen vervoer. ©sssse aanbieding! Als medewerker in dit team ben je verzekerd van een contract bij Randstad voor minimaal drie jaar. Tevens kun je werken aan je persoonlijke ontwikkeling door het volgen van het bijbehorende leer- en werktraject. Dit traject bestaat uit een goede opleiding en aanvullende trainingen die je goede carrièreperspectieven bieden in het bankwezen. S©8iïciteE,es? Denk je dat dit jouw baan is en voldoe je aan het bovenstaande profiel, neem dan contact op met Jolien Joosse, telefoon (0113) 27 48 20 Natuurlijk kun je ook langskomen op de V/d Spiegelstraat 2 in Goes voor meer vacatures ga naar www.randstad.nl Maatschap Westelijke Accountantskantoren Zeeland GOES MIDDELBURG OOSTBURG RENESSE ZIERIKZEE Wij zoeken voor al onze vestigingen enthousiaste collega's voor de volgende functies4 Typist/telefonist/receptionist m/v (20-32 uur) Taakomschrijving: ontvangen van cliënten en verzorgen van koffie/thee; aannemen van telefoon; postbehandeling; typen en controleren van rapporten, teksten en brieven; archief en dossierwerkzaamheden; overige administratieve werkzaamheden. Functie-eisen: afgeronde HAVO/MEAO-opleiding; goede kennis van Word en Excel; goede beheersing van de Nederlandse taal; kennis van de moderne talen (Engels, Duits). beschikken over goede communicatieve en contactuele vaardigheden; accuratesse en representativiteit; flexibiliteit en zelfstandigheid en tevens in teamverband kunnen werken, Ook herintreders verzoeken wij te solliciteren. Cliëntbegeleider Agrarisch (32-40 uur) Taakomschrijving: verzorgen en bespreken van jaarrekeningen van cliënten; verzorgen van diverse rapportages en belastingaangiften; begeleiden van cliënten op een actieve commerciële wijze. Functie-eisen: HAS-. HEAO- of SPD-opleiding ervaring en/of affiniteit met de agrarische sector; minimaal 2 jaar ervaring bij een accountantskantoor; ervaring met geautomatiseerde gegevensverwerking; beschikken over goede communicatieve en contactuele vaardigheden; doelgerichtheid, stressbestendigheid en de beschikking over een groot doorzettingsvermogen; goed in teamverband kunnen werken; Cliëntbegeleider MKB (40 uur) Taakomschrijving: verzorgen van jaarrekeningen van cliënten; verzorgen van diverse rapportages en belastingaangiften; begeleiden van cliënten op een actieve commerciële wijze. Functie-eisen: afgeronde HEA0-BE of SPD-opleiding; minimaal 2 jaar ervaring bij een accountantskantoor; ervaring met geautomatiseerde gegevensverwerking; beschikken over goede communicatieve en contactuele vaardigheden; doelgerichtheid, stressbestendigheid en de beschikking over een groot doorzettingsvermogen; goed in teamverband kunnen werken; U kunt uw sollicitatie richten aan: WEA ZEELAND Afdeling Werving en selectie Postbus 280 4460 AR Goes of E-mail: w.riemens@weazeeland.nl Voor verdere informatie kunt u contact opnemen met: Goes 0113-232620 Middelburg 0118-656365 Oostburg 0117-452959 Renesse 0111-461540 Maatschap WEA Zeeland; onderdeel van WEA Holding B V, gevestigd te Goes, Middelburg, Oostburg, Renesse en Zierikzee, is een team van accoun tants, belastingadvi seurs, juristen en bedrijfsadviseurs Wij zijn een full ser vice-onderneming met ruim 100 mede- iverkers die de ken nis van een grote organisatie combi neert met een per- soonlijke betrokken heid van een klein schalig kantoor. Onze ondernemende adviseurs zijn enthousiast, deskun dig en cliëntgericht. Het cliëntenbestand is gevarieerd zowel qua branche als omvang. Wij werken voor middelgrote en klei ne bedrijven. Daarnaast kunnen wij ook grote onder nemingen en non- profitorganïsaties tot onze cliëntenkring rekenen. Wij bieden een zelf standige baan in een ongedwongen en prettige werksfeer, tegen een goed sala ris aangevuld met- goede secundaire arbeidsvoorwaarden, 'waaronder winstde- lingsregeling, pre- mie-/spaarloonrege- ling en opleidings mogelijkheden. Maatschap Westelijke Accountantskantoren Zeeland GOES MIDDELBURG OQSTBURG RENESSE ZIERIKZEE

Provinciale Zeeuwse Courant | 2001 | | pagina 47