Bepaal je eigen weg naar de top PERSONEEL AccoN zoekt: Assistenten Accountancy die geen hoogtevrees hebben Zeelart PZC Zicht op je carrière ^CCO]\J Rabobank zaterdag 24 februari 2001 Je hebt de ambitie om te gaan pionie ren binnen een snel groeiende ambitieuze organi satie. Bij voorkeur een organisatie die een professionele beroepshouding combineert met een informeel en per soonlijk karakter. AccoN is die organisatie, want AccoN biedt jou het houvast om zonder kleer scheuren de top te bereiken. AccoN is: Een eigentijdse en betrokken organisatie met 550 medewerkers, gevestigd in vijf provincies. Met 22 kantoren ondersteunt AccoN MKB- en Agrarische ondernemers in hun bedrijfsvoering. De expertise van AccoN is uiterst veelzijdig: van accountancy, fiscale, juridische en bedrijfseconomische dienstverlening tot P&O en IT-advisering. Ook agrarisch advies rekenen wij tot één van onze specialisaties. AccoN zoekt Vanwege onze sterke groei zijn wij voor onze kantoren te Bergen op Zoom, Goes, Middelburg, Oostburg, Zaamslag en Zierikzee op zoek naar: Ervaren Assistenten Accountancy Je bezit reeds een degelijke vakinhoudelijke basis en bent toe aan een volgende carrièrestap. Je bent in het bezit van een afgeronde opleiding HEAO AA/BE, SPD of HAS en hebt de ambitie om door te groeien naar een allround adviesfunctie. (Junior) Assistenten Accountancy Onder begeleiding van een ervaren collega maak je kennis met alle ins en outs van de accountancywerkzaamheden. Je slaagt in de loop van dit jaar of hebt inmiddels je diploma (HEAO AA/BE, SPD, HAS, MEAO-BA/MBA of VWO/HAVO) op zak en je bent zeer gemotiveerd om te starten in het Accountancyvak. AccoN biedt: een informele en dynamische werkomgeving veel aandacht voor persoonlijke ontwikkeling uitstekende opleidingsfaciliteiten, waaronder onze Masterclass SPD of AA de mogelijkheid om parttime werken te combineren met studeren uitstekende arbeidsvoorwaarden waaronder 100% studie- kostenvergoeding, studieverlof, 36 vakantiedagen en een premievrij pensioen Bel voor meer informatie met: Bergen op Zoom; Robert Lammerts Goes; Henk Verheuvel, Kees Stout, Rudy Dourlein of Harm Simonse Middelburg; John van der Valk Oostburg en Zaamslag; Wim Marijs Zierikzee; Kees-Jan Jonker 0164-243350 0113-215710 oir8-6ii45i 0117-456745 0111-416051 Onderneem je toekomst en surf naar www.accon.nl Mail je CV naar recruitment@accon.nl of stuur je sollicitatie naar Afdeling P&O Postbus 299, 6880 AG Velp ACCOUNTANTS ADVISEURS Koninklijke Zeelandia Groep is een internationaal opererende onderneming op het gebied van grondstoffen voor brood en banket van hoogwaardige kwaliteit. Het hoofdkantoor is gevestigd in Zierikzee. De onderneming heeft een aantal dochterondernemingen in binnen- en buitenland, waaronder Zeelandia HJ. Doeleman b.v. Bij de Koninklijke Zeelandia Groep werken in totaal 900 medewerkers, waarvan ongeveer 480 in Nederland. De marktgerichte productontwik keling en -innovatie én de steeds verdergaande internationalisatie maken Zeelandia tot een sterk groeiende onderneming. De medewerkers staan borg voor een moderne en gedegen dienstverlening in de vorm van levering van uit stekende producten en diensten aan de afnemers. "Kwaliteit" staat bij Zeelandia, als vooraanstaande producent van bakkerijgrondstoffen, bovenaan in het beleid en handelen en neemt een centrale plaats in handelen, denken en doen van de hele Zeelandia organisatie. Het zwaartepunt ligt weliswaar bij Operations en Research Development echter, toename van het strategisch belang van kwaliteitszorg, marktontwikkelingen, maatschappelijke ontwikkelingen en eisen van de overheid leiden er steeds meer toe dat er sprake dient te zijn van integrale kwaliteitszorg. Na interne doorgroei is een vacature ontstaan voor: Ouality-Assurance manager (m/"> "een ambassadeur van kwaliteit" Functie-inhoud: Algemeen: als Ouality-Assurance manager rapporteert u rechtstreeks aan de groepsdirectie en bent u verantwoordelijk voor beleidsvoorbereiding op gebied van kwaliteit. Ook bent u volledig verantwoordelijk voor de uitvoering van dit beleid. U geeft op effectieve wijze leiding aan de manager kwaliteitscontrole, en daarmee indirect aan deze afdeling met 13 medewerkers. Tevens zorgt u voor de aansturing en uitvoering van de kwaliteitszorgtaken en daaraan gerelateerde projecten. Belangrijke aandachtsgebieden: naast het continue initiëren, ontwikkelen en implementeren van verbeterprocessen in brede zin, zult u zich vooral gaan richten op de volgende aandachtsgebieden: - het beleid richting leveranciers verder vormgeven en implementeren - het structureel uitdragen van kwaliteit en het verhogen van kennis in de organisatie op het gebied van onder andere: klanten, processen en producten door opleiding, training en instructie - verbeteren en handhaven van de kwaliteit van het gehele productontwikkelings- en voortbrengingsproces.op basis van bestaande ISO/ HACCP richtlijnen alsmede op basis van externe ontwikkelingen - vastlegging, beoordeling en certificering van het kwaliteitssysteem - het mede opstellen en uitvoeren van een kwaliteitsbeleid voor de buitenlandse dochterbedrijven en joint ventures - het beheersen van kwaliteitskosten. Functie-eisen: - relevante universitaire opleiding, aangevuld met een gerichte opleiding op, of ervaring met, het gebied van kwaliteitsborging en kwaliteitsmanagement - goede kennis van (technische) processen in de levensmiddelenindustrie - sterke onafhankelijke persoonlijkheid met zeer goed ontwikkelde communicatieve en leidinggevende vaardigheden - meerjarige ervaring in een (kwaliteits)managementfunctie - conceptuele "denker" en een praktische "doener". Solliciteren: Wij vragen u uw sollicitatiebrief met uitgebreid C.V. binnen twee weken te richten aan Zeelandia HJ. Doeleman b.v.,t.a.v. mevrouw B.P.A. van Wingen-Dölle, directeur P&O, Postbus 9, 4300 AA Zierikzee. Voor nadere informatie over de functie-inhoud kunt u contact opnemen met de heer HJ. Doeleman, directeur, telefoonnummer 0111-419341. Zeelandia HJ. Doeleman b.v., bezoekadres Poststraat 11,4301 AA Zierikzee telefoon: 0111-419000 fax: 0111-416951 Geef je ambitie toekomst Zee, zon en strand. Rabobank Noordwest-Walcheren is gevestigd in één van de aantrekkelijkste toeristi sche streken van Nederland. Een bruisende regio met veel kansen en mogelijkheden voor wonen en wer ken. Als Rabobank onderhouden we vanuit onze coöperatieve identiteit een sterke band met ons werkgebied. Duurzame relaties, lokaal en regio naal hebben bij ons hoge prioriteit. Vooral in de zakelijke relaties is deze betrokkenheid van groot belang. Persoonlijk contact met klanten staat voorop. '3- Interesse? Voor meer informatie over deze func tie kun je contact opnemen met mevrouw A.M.Joosse, personeels- adviseur, telefoon (0118) 587127 of de heer C.Verhage, manager bedrijven, telefoon (0118) 587149. Je brief met c.v. kun je binnen 14 dagen sturen naar Rabobank Noordwest- Walcheren, afdeling personeelszaken, Postbus 9, 4357 ZG Domburg. Assistent-Bedrijvenadviseur Als Assistent-Bedrijvenadviseur speel je een belangrijke rol in het Bedrijventeam. Jij bent samen met de bedrijvenadviseur verantwoordelijk voor de marktbewerking van een groep klanten. Jij ondersteunt de adviseur door verkoopsignalen en relevante externe gegevens door te spelen en je bent degene die de basis voor de marktbewerking legt. Zo zijn de marktselecties, rapportages en financiële analyses van jouw hand. Daarnaast ben je voor klanten een belangrijk aanspreekpunt. Waarbij je dus al de nodige advieservaring op doet. Een functie voor een echte team.worker die goed kan luisteren. Met de ambitie om na een jaar of twee door te groeien naar bedrijvenadviseur. Heb je een opleiding op minimaal HBO-niveau, bij voorkeur HEO/HEAO-BE, kennis of ervaring op het gebied van bedrijfs- financieringen, verzekeringen en fiscale aspecten voor bedrijven en heb je affiniteit met de agrarische branche? Ben je bceid tot het volgen van aanvullende opleidingen en trainingen en heb je uit stekende commerciële en contactuele vaardigheden, goede mon delinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheden en een pro-actieve en klantgerichte instelling? Ben je ondernemend, representatief, enthousiast en flexibel? Dan zijn wij op zoek naar jou! Noordwest-W'alcheren

Provinciale Zeeuwse Courant | 2001 | | pagina 42