PERSONEEL W«rk Tènce PERSONEEL Wielemaker bv PZC Inpakkenuitpakken aanpakken A Pal?t deze zin je? MAGAZIINMAN Hostellerie Schuddebeurs Gastvrouw/Gastheer (parttime of fulltime) Labour Service Zeeland BV Medewerker bedrijfsadministratie en vastgoed ujegener huls-aan-hulskranten Wegener uitzendbureau Rustenburg BEJAARDENHELPENDE zaterdag 24 februari 2001 bem Dan ben jij onze nieuwe Ben je een doorzetter die precies kan werken met een flexibele instelling, solliciteer dan nu voor een interessante baan. Dc baan: het verwerken van in- en uitgaande goederen Onze wensen: - minimaal LBO-niveau - magazijnervaring - geen 9 tot 5 mentaliteit Ie profiel: - collegiale instelling, teamworker een stressbestendige en stabiele persoonlijkheid Wij bieden: v* een leuke baan binnen een gezond bedrijf met prima '"arbeidsvoorwaarden. Mensen met ambitie groeien mee met PWG. je sollicitatiebrief voorzien van CV en recente pasfoto stuur je binnen 14 dagen aan onderstaand adres: PWG Bedrijfsveilige Kleding B V. t.a.v. afdeling personeelszaken Postbus 103 4460 AC Goes PWG Bedrijfsveilige Kleding B.V. Donkereweg 35 4317 NL Schuddebeurs (3 km van Zierikzee) Telefoon: 0111-415651 E-mail: Schuddebeurs@Horecagids.nl WWW.horecagids.nl/schuddebeurs Zoekt voor uitbreiding van het team van medewerkers Bij voorkeur met een MHS SVH-opleiding of ruime ervaring in soortgelijke bedrijven Wat minder ervaring, maar wel de juiste instelling, geen probleem. Via een intern opleidingstraject brengen we je snel de noodzakelijke dingen bij. Wij bieden een vaste, leuke jaarbetrekking in een prettige werkomgeving met leuke collega's en een prima beloning (reiskostenvergoeding). Lijkt het je wat om op professioneel niveau de gasten het naar de zin te maken, neem dan contact op met de heer L. Ezinga. Transport-Lifting Containerseri ices AfvaUogistiek Wielemaker B.V. is een dynamisch familiebedrijf, waarin totaal 65 medewerkers werkzaam zijn. De dienstverlening van dit allround transportbedrijf, is primair gericht op bedrijven en organisaties in de provincie Zeeland en reikt tol ver over de landsgrenzen. Wegens het binnen afzienbare tijd bereiken van de VUT-gerech- tigde leeftijd, is er een vacature ontstaan voor de functie van: ADMINISTRATIEF MEDWERKER M/V (40 uur per week) Tot zijn of haar taken behoren: - Ordenen en controleren administratie (inter)nationale ritten. - Gegevens (inter)nationale rillen invoeren voor facturering. - Verzend gereed maken facturen en archivering. Functie-eisen: - Opleidingsniveau MEAO commercieel/administratief. - Routinematige bedieningsvaardigheid van computer - Ervaring met office programma's Behoorlijke geografische kennis. - Zelfstandige en accurate werkinstelling. - Bereidheid om in klein teamverband te werken. - Correcte behandeling van enigszins vertrouwelijke gegevens. Geboden wordt: Een prettige werksfeer en een beloning volgens de CAO voor het Beroepsgoederenvervoer over de weg. In verband met spoedige indiensttreding gaarne uw sollicitatie met curriculum vitae. uiterlijk binnen één week na hel verschij nen van deze advertentie richten aan: Wielemaker B.V. Postbus 8117 4330 EC Middelburg Wij zijn op zoek naar goed gemotiveerde medewerk(st)ers die van aanpakken we ten. Dit voor loods- en havenwerkzaamheden voornamelijk in Vlissingen-Oost Wij vragen: Ouder dan 18 jaar In bezit van eigen vervoer Flexibele en gemotiveerde instelling Wij bieden: Vaste baan Goed salaris Doorgroeimogelijkheden Ook zijn er mogelijkheden voor personen die parttime of op oproepbasis willen wer ken. Reacties binnenIO werkdagen schriftelijk naar: Labour Service Zeeland BV T.a.v. Personeelszaken Postbus 11 4440 AA OVEZANDE De natuur die Staatsbosbeheer beheert, is van ons allemaal. We kunnen er allemaal van genieten, maar we moeten er natuurlijk ook verstandig mee omgaan Staatsbosbeheer probeert hieraan tegemoet te komen door zoveel mogelijk open te staan voor de wensen van het Nederlandse publiek, zonder daarbij de natuur geweld aan te doen. Daarvoor beheren we bossen, landschappen en andere natuurterreinen, herstellen we waardevolle gebieden en stellen we terreinen open voor openluchtrecreatie Daarnaast werkt Staatsbosbeheer ook aan bijvoor beeld duurzame houtproductie van vernieuwbare grondstoffen. Dit werk brengt ons in contact met zeer diverse doelgroepen zoals overheden, natuur- en milieu organisaties en natuurlijk de Nederlandse burgers. De relatie tussen de verschillende belangengroepen en Staatsbosbeheer heeft vorm gekregen door onze Raad van Advies, die een stem in ons functioneren heeft Voor de regio West-Brabant-Deltagebied, standplaats Middelburg, zoeken we een medewerker bedrijfsad ministratie en vastgoed voor 18 uur per week (0,5 fte) U komt te werken voor het bedrijfsbureau. U bent verantwoordelijk voor een efficiënte en nauwkeurige verwerking van de gegevens voor de bedrijfsadmini straties. U controleert facturen, stelt betalingsopdrachten op, voert waar nodig overleg met beheerders en bewaakt de regionale budgetten. Knelpunten ten aanzien van kredietuitputting signaleert u tijdig We zoeken iemand met een mbo werk- en denk niveau U hebt mavo/havo PD afgerond of een meao BA-opleiding gevolgd en enige jaren werkervaring opgedaan in bedrijfsadministratie Uw salaris bedraagt tussen de 3 123,- en 4 363,- bruto per maand (schaal 5) bij een \tolledig dienstver band Inschaling is afhankelijk van kennis en ervaring B Voor meer informatie kunt u contact opnemen met dhr. M A. Bouwman, hoofd bedrijfsadministraties en vastgoed, telefoon 0118 - 673 235 of met dhr. J N van der Maas, hoofd bedrijfsbureau, telefoon 0118-673 000 Hl Uw sollicitatie richt u aan Staatsbosbeheer regio West-Brabant-Deltagebied, Postbus 5010, 4330 KA Middelburg, onder vermelding van 'sollicitatie' in de linker onderhoek van de enveloppe We zien uw reactie graag binnen 14 dagen tegemoet. staatsbosbeheer Media g. Marketing PSG Functionaris Em/v] De P&O afdeling Wegener Huis-aan-huiskranten Zuid is verantwoordelijk voor het sociaal beleid ten behoeve van circa 360 medewerkers verdeeld over 24 kan toren in Brabant en Zeeland. De functie Je levert binnen de kaders van het concernbeleid een bijdrage aan de ontwikkeling en uitvoering van het sociaal beleid binnen je eigen aandachtsgebied: Zeeland, West- en Midden Brabant waar ca. 180 medewerkers werkzaam zijn. De standplaats is Breda. Je bent verantwoordelijk voor de uitvoering van alle voorkomende personele taken. Belangrijke aan dachtsvelden zijn de personele begeleiding bij ver anderingsprocessen zoals de invoering van een divi siestructuur en verdere ontwikkeling van geauto matiseerde productieprocessen. Je rapporteert aan het hoofd P&O, onderhoudt functionele contacten met het hoofd(en) van Dienst en maakt deel uit van een afdeling van 6 medewerkers. De bezetting van deze afdeling bestaat uit 2 (sector-) personeelsfunctionarissen en 3 medewerkers personele administratie. Onze eisen Je bent een stevige all-round personeelsfunctiona ris met 3 jaar ervaring in een vergelijkbare functie. Je hebt een nuchtere resultaatgerichte instelling. Je bent een goede communicator die kan overtuigen en een actieve adviserende en ondersteunende positie inneemt. Je hebt een relevante opleiding op HBO-niveau. Indien nodig ben je bereid naar de regio te verhuizen. Informatie en reactie Informatie over deze functie verstrekt Anke van der Lans, hoofd P&O, tel. 013 - 5375 373. Een individueel assessment kan deel uitmaken van de selec tieprocedure. Algemene informatie over Wegener N.V. is te vinden op internet: http://www.wegener.nl Een schriftelijke sollicitatie binnen 14 dagen na verschijning van deze adverten tie richten aan: Wegener Huis-aan-huiskranten Zuid Anke van der Lans, hoofd P&O a.i. Postbus 628 5000 AP Tilburg Reageren per e-mail kan ook: m.kwaad@whz.wegener.nl Wegener Huis-aan-huiskranten Zuid BV maakt deel uit van Wegener NV, de in Apeldoorn gevestigde, beursgenoteerde, onderneming in de informatie- en direct marketingindustrie. Wegener is de grootste uitgever van regionale dagbladen en huis-aan-huiskranten in Nederland en is daarnaast marktleider in Nederland en belangrijke speler in West-Europa op het gebied van direct marketing. Daarenboven ontwikkelt en exploiteert Wegener tal v^n internetproducten en diensten en exploiteert zij gemeentelijke informatiediensten, cartografische producten, geeft professionele en special interesttijdschriften uit, levert grafische producten en diensten en is actief op het terrein van commerciële radio en televisie. Tènce! Goes is voortdurend op zoek naar gemoti veerde medewerkers. Wij hebben vacatures in ver schillende functies bij bedrijven op Noord-Beve land en Tholen: Productiemedewerkers/ Algemeen medewerkers m/v WBM Vrijwel dagelijks en op termijn hebben wij vacatures voor productiemedewerkers/algemeen medewerkers. Wil je snel aan de slag? Neem dan zo snel mogelijk contact op. Opleidingen zijn hier voor niet vereist. Wij zoeken mensen voor het in- en ompakken van food en non-food producten. Het betreft werk in dagdiensten en ploegensysteem, parttime en fulltime banen. Voor meer info: Martijn Harinck. 0113-230976. Schoonmaakmedewerkers m/v Wil je voor een paar uurtjes in de week wer ken en ben je niet bang om de handen uit de mouwen te steken? Dan hebben we regelmatig vacatures voor jou in de functie van schoonmaak- medewerker. Momenteel zoeken wij mensen voor verschillende objecten in Goes. Voor meer info: Erwin Heijboer, 0113-230976. Administratieve functies Zoek je een afwisselende baan in de admini stratieve sfeer dan kan je bij ons terecht! Zeer re gelmatig hebben wij vacatures in de administratie ve sector. Voor meer info: Sandra Baas, 0113-230976. Vakantiekrachten m/v Wij zijn al weer druk bezig met het plannen van de vakantiekrachten voor het aankomende zo merseizoen. Zoek je een leuke vakaptiejob, dan moetje beslist langskomen op de vestiging in Goes. We hebben o.a. werk in de horeca, detailhan del en productie. Aarzel niet en kom langs, bellen kan natuurlijk ook! Voor meer info: Sandra Baas en Erwin Heijboer, 0113-230976. Extra inschrijving: 1 maart 2001 van 19.00-22.00 uur bij Café Nationaal, Grote Markt 30, Goes. Westwal 17, 4461 CM Goes Telefoon 0113-230976 Fax: 0113-213993 www.tence.nl Staatsbosbeheer. Werken aan de mooiste kant van Nederland. MEESTERLIJK WERKEN IN DE BOUW Bouwpartners Projectdetachering BV is een jonge en snelgroeiende landelijk opererende leveran cier van flexibele arbeid in de bouw. Onze klanten zijn toonaangevende bouwondernemingen in heel Nederland; Bouwpartners Projectdetachering BV levert hen vanuit 12 vestigingen gemotiveer de en vakbekwame vaklieden, uitvoerders en werkvoorbereiders. De organisatie heeft inmiddels ruim 500 werknemers in vaste dienst. Voor onze nieuwe vestiging in Goes zoeken wij, voor de regio West-Brabant, Zeeland en Zeeuws- Vlaanderen een enthousiaste Buitendienstmedewerker (m/v) De buitendienstmedewerker is verantwoordelijk voor het coachen en begeleiden van door Bouw partners gedetacheerde vaklieden. Sociaal vaardig en met een prima commercieel inzicht is hij/zij uitstekend in staat de vernieuwende filosofie van onze organisatie op het gebied van individuele ar beidsvoorwaarden uit te dragen. De nieuwe buitendienstmedewerker is bovendien enthousiast, flexibel, toont initiatief, is collegiaal en vindt het een uitdaging om mee te werken aan de verdere groei van Bouwpartners Projectdetachering BV. Wij bieden, naast een uitdagende functie met optimale doorgroeimogelijkheden, een uitstekend sa laris en secundaire arbeidsvoorwaarden (w.o. premievrij pensioen en spaarloon), auto van de zaak. Bel voor 7 maart met: Thorsten Naler, vestigingsleider, 06-204 30 773 Rob van der Waals, regiomanager. 06-535 48 700 of reageer schriftelijk op onderstaand adres: Bouwpartners Projectdetachering BV Lucerna Flat, St. Josephstraat 65-67, 4611 MK Bergen op Zoom, tel. 0164-260956 De Hervormde stichting Rustenburg biedt aan ouderen huisves ting, verzorging en verpleging. De stichting bestaat uit zorgcen trum Rustenburg in Middelburg en woonzorgcentrum Beaufort in Arnemuiden. De stichting maakt deel uit van het concern Zorg- stroom Walcheren. Binnen het zorgcentrum Rustenburg ontstaat op korte termijn een vacature voor een vaceturenummer 01.058 Voor minimaal 20 uur per week in wisselende diensten. De functie: Het begeleiden, verzorgen van verzorgingsbehoeftige bewoners. Wij vragen: - diploma bejaardenhelpende of aantoonbare ervaring op dit niveau - goede sociale voorzieningen - zowel zelfstandig als in teamverband kunnen werken - affiniteit met de identiteit van de stichting Wij bieden: - arbeidsvoorwaarden conform de CAO-V&V, afhankelijk van opleiding en ervaring - vakantietoeslag 8% - opname in het PGGM-pensioenfonds. Informatie over de functie kunt u verkrijgen tijdens kantooruren bij mevrouw A. M. de Schipper-Siereveld, zorgmanager, telefoonnum mer 0118 612932. Heeft u belangstelling voor deze functie dan kunt u tot woensdag 7 maart a.s. uw brief onder vermelding van het vaca turenummer richten aan de Humanistische Zorg Stichting Jacob Roggeveen, Noordsingel 106, 4333 AD Middelburg, t.a.v. afdeling personeelszaken. De sollicitatiegesprekken zijn gepland op maandag 19 maart.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2001 | | pagina 40