PERSONEEL PERSONEEL Jeans Inn WEA EHERCULES PZC VLISSIflGCn Wie kiest voor de kiest voor Cargill toekomst, Consulent Klantbeheer m/v ADMINISTRATIEF MEDEWERKER PERSONEEL SALARISSEN M/V Wij zoeken een pittige persoonlijkheid Shift Supervisor m/v Senior Accountant (m/v) zaterdag 24 februari 2001 Viissingen is een stad aan zee, met stranden, een bruisende branding en met veel maritieme bedrijvigheid. Het is er aantrekkelijk wonen, met korte woon-werkafstan- den en alle voorzieningen die een middelgrote stad biedt. Een stad met veel ambities, zoals blijkt uit de ont- wikkeiingsvisie Stadskoers Viissingen 2010, die in samenwerking met inwoners, bedrijven en instellingen tot stand kwam. De organisatie verkeert in een ontwikkelings proces om die ambities met een eigentijdse rolinvulling waar te kunnen maken. Met werkwijzen die zich laten typeren als vraag gericht, open. flexibel, snel, doelmatig en klantvriendelijk! Ter versterking van de sectie sociale zaken zijn wij op zoek naar een voor 1,0 formatie equivalent Functie-informatie: De te verrichten werkzaamheden bestaan onder andere uit het afhandelen van hercontroles, aanvraag- behandelingen bijzondere bijstand, aanvraagbehandeling van cliënten die binnen 6 weken na beëindiging uitkering weer bijstand aanvragen. U geeft uitvoering aan de aan de sectie Soza opgedragen taken in het kader van uitstroom U biedt beperkte primaire initiële psychosociale hulp. U verstrekt voorlichting en informatie met betrekking tot de toepassing en uitvoering van diverse regelingen en wetten. Een opleiding hbo-sjd of heo-juridisch aangevuld met ta-gsd danwel vakopleiding Abw-specialist. Gronaige kennis van sociale wetgeving, sociale voorzieningen en voorliggende voorzieningen. Kennis van de arbeidsmarkt Drie jaar praktijkervaring in een vergelijkbare functie Analytisch en methodisch inzicht, planmatig en zelfstandig kunnen werken, oplossings -en resultaat gericht en goede communicatieve vaardigheden. De functie is gewaardeerd in schaal 9. Salarisgrenzen van minimaal f 50 378,- (aanloopschaal) tot maximaal f 82.853,— (functieschaal) bruto per jaar volgens de salaristabel van 1 januari 2001Tevens kent de gemeente Viissingen diverse aan- ikkel"" trekkelijk secundaire arbeidsvoorwaarden. Nadere informatie: Voor nadere informatie over de vacature consulent klantbeheer kunt u contact opnemen met de heer P. Vrancken, teamleider bij de sectie sociale zaken, telefoon (0118) 48 75 19. Aan belangstellenden wordt verzocht hun schriftelijke sollicitatie, binnen 14 dagen na het verschijnen van deze advertentie te richten aan het college van burgemeester en wethouders van Viissingen en deze te sturen aan Barbara van Wingerden, Postbus 3000, 4380 GV Viissingen Solliciteren per E-mail kan ook: MST@Vlissingen.nl Deze vacature en verdere informatie omtrent de gemeente Viissingen vindt u ook op de site www.gemeentebanen nl Om het aantal vrouwen en vertegenwoordigers van etnische minderheden binnen ons personeels bestand te verhogen hanteert de gemeente een voorkeursbeleid. Vrouwen en zij die tot een etnische minderheid behoren en die denken aan de functie-eisen te voldoen, worden dan ook nadrukkelijk uit genodigd te solliciteren Bij gebleken geschiktheid wordt aan hen de voorkeur gegeven. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. QUALITY FREEWEAfl zoekt enthousiaste medewerkers: Bedrijfsleider m/v Verkoopmedewerker m/v Magazijnmedewerker m/v Er zijn zowel fulltime- als parttimemogelijkheden. Ben jij enthousiast en heb je zin in een nieuwe uitdaging én wil je je ontwikkelen in een groeien de organisatie? Schrijf dan een sollicitatiebrief. Vermeld daarin het aantal uren dat je bij ons zou willen werken en voor welke functie jij in aanmer king wilt komen. Stuur deze brief met cv en een recente pasfoto binnen vijf dagen naar Jeans Inn BV, t.a.v. André Schout, Handelsweg 21A, 4387 PC Viissingen. Middelburg Viissingen Oost-Souburg Goes Heinkenszand Roompot Recreatie Beheer B.V. is marktleider in de Zeeuwse recreatiebranche en beheert en exploiteert o.a. vakantie-/bungalowparken, campings, zwembaden en jachthavens in heel Zeeland. Als gevolg van vertrek van een collega zijn wij namens onze cliënt op zoek naar een kandidaat voor de functie van: (fulltime) Taakomschrijving: het verzamelen van mutaties en gegevens ten behoeve van de personeels- en loonadministratie: het administreren en verwerken van gegevens voor de salarisverwerking: het registreren en archiveren van personeels- en loongegevens; Het bewaken van de voortgang van gegevensaanlevering en -verwerking. Functie-eisen: MBO werk- en denkniveau; accuratesse; kennis van geautomatiseerde systemen waaronder Windows 95, Word, Excel en Exact. ervaring in soortgelijke functie, dan wel met deze werkzaamheden is een pre. Tevens dient u in het bezit te zijn van rijbewijs B en eigen vervoer. Heeft u belangstelling voor deze functie dan kunt u uw schriftelijke sollicitatie voor 10 maart 2001 sturen naar WEA Zeeland, afdeling Werving en selectie, Postbus 280, 4460 AR Goes. E-mail: amperse@weaholding.nl Voor verdere informatie over deze functie kunt u contact opnemen met de heer J. Amperse AA, tel.: 0113-250100. Maatschap Westelijke Accountantskantoren Zeeland GOES MIDDELBURG OOSTBURG RENESSE ZIERIKZEE Wedges Werken bij McCain is werken bij een gevestigde naam. Oorspronkelijk gestart in Canada is McCain uitgegroeid tot een diepvriesspecialist van wereldformaat met meer dan 55 productiebedrijven in J l landen en ruim 16.000 medewerkers. McCain is de absolute marktleider op het gebied van diepvries aardappelproducten; één op de drie frietjes is een McCain-frietje! In Nederland heeft McCain moderne productiebedrijven in Hoofddorp, Lewedorp en Lelystad. Hier wordt een breed assortiment vervaardigd. Voortdurende innovatie van ons productenpakket en kwaliteitsbesef van zowel medewerkers als klanten zorgen voor een regelmatige groei van ons concern en dragen ertoe bij dat iedereen graag met McCain aan tafel zit. Wij zoeken voor onze vestiging te Lewedorp ei die in de 4-ploegendienst met mens en middel zorg draagt voor een optimaal productieproces van aardappel tot verpakte frites door: direct en indirect leiding te geven aan ca. 15 medewerkers) de werkzaamheden te coördineren en te regelen; toe te zien op een juiste uitvoering van de werkzaamheden volgens voorschriften; een juiste personeelsbezetting op de afdelingen te regelen, nauwe contacten te onderhouden met de kwaliteitscontroleur, aardappel- keurmeester en voorman van de inpakafdeling; het evalueren en bespreken van de kwaliteitsgegevens en indien nodig aanpassingen in het productieproces te laten aanbrengen. Wij vragen: een opleiding op MBO/HBO-niveau, bij voorkeur richting levensmiddelen technologie of MAS/HAS; tenminste twee jaar aantoonbare leidinggevende ervaring; bereidheid in 4-ploegendienst te werken; woonachtig te zijn in de omgeving van Lewedorp of bereid te zijn daar naar toe te verhuizen; persoonskenmerken: daadkrachtig, goede communicatieve vaardigheden, initiatiefrijk en flexibel; kennis van Windows. Wij bicden: McCain betaalt voor deze boven-CAO-functie een goed salaris verhoogd met 29,5 ploegcntoeslag, en biedt daarnaast een uitgebreid pakket secundaire arbeidsvoorwaarden, waaronder 26 vakantiedagen, 8% vakantiegeld, een pensioenregeling, een flexibele prépensioenregehng en een tweetal bedrijfsspaarregelingen. Geïnteresseerd? Voor meer informatie kunt u terecht bij de afdeling personeelszaken, telefoonnummer: 0113-615600. Uw schriftelijke reactie kunt u voor 10 maart as. sturen naar ons postadres: McCain Foods Holland B V., Postbus 295,4460 AR Goes, t.a.v. de heer P.J. Pieters, Human Resources Officer, Constant de lekker Cargill is wereldwijd hoofdrolspeler in de dynamische voedselketen. In Nederland zijn we een van de twintig grootste ondernemingen, met diverse vestigingen. Binnen onze vestiging in Bergen op Zoom worden mais en tarwe tot zetmelen en glucose verwerkt. Deze producten vinden voornamelijk hun weg naar de levensmiddelen-, golfkarton- en papierindustrie. Bij deze vestiging bestaan momenteel de volgende vacatures: Procesoperators (m/v) voor diverse units Ons productieproces is opgedeeld in units. Als lid van een klein team ben je samen met de andere teamleden Verantwoordelijk voor het gehele productieproces van zo'n unit.Via geavanceerde computers bestuur je in een schone en veilige werkomgeving een proces waarbij productkwaliteit vooropstaat. Dit betekent uitdagend en verantwoordelijk werk waarin je je talenten volledig tot hun recht kunt laten komen en ontplooien. Gedurende de inwerkperiode zullen, we je vertrouwd maken met alle ins en outs van deze job. Binnen de productie-units wordt in vijfploegendienst gewerkt. Heb je MTS-Procestechniek of minimaal een Vapro-B- opleiding, zijn enthousiasme en flexibiliteit jouw sterke eigenschappen en spreekt zelfstandig werken in een collegiaal team je aan? Dan willen we beslist kennis met je maken. Elektro/meet- en regelmonteur (m/v) voor de afdeling Elektrotechnische Dienst Automatisering speelt een belangrijke rol in onze productieprocessen. Als elektrotechnisch meet- en regelmonteur voer je onderhouds-, reparatie-, revisie- en installatiewerkzaamheden uit aan de elektrotech nische apparatuur, de procescomputers en de bijbehorende randapparatuur. Je hebt regelmatig overleg met je chef en het productiekader over storingen, prioriteiten en mogelijke aanpassingen en verbeteringen van de systemen. Je bent in het bezit van het diploma MTS-Elektrotech- niek en hebt gevoel voor industriële automatisering. Bij voorkeur heb je al werkervaring opgedaan in de procesindustrie. Inzet, initiatief en het vermogen tot samenwerken zijn noodzakelijk, evenals goede con tactuele eigenschappen, flexibiliteit en een behoorlijke dosis enthousiasme. Je kunt je mondeling en schriftelijk goed uitdrukken in zowel het Nederlands als het Engels. In verband met storingsdiensten dien je ook bereid te zijn werkzaamheden buiten de dagdiensturen te verrichten. Logistiek medewerker (m/v) voor de afdeling Logistiek Aan jou de taak de uitgaande goederenstromen te organiseren en te coördineren. Je voert binnen komende orders in het computersysteem in en je bevestigt orders en gedane verladingen. Je onderhoudt telefonisch contact met o.a. buitenlandse kantoren en klanten en transporteurs in binnen- en buitenland. Daarnaast heb je intensief contact met onder meer de afdelingen Productie,Verkoop,Accounting en Customer Service. Naast een opleiding op minimaal HEAO-niveau heb je bij voorkeur werkervaring in een soortgelijke baan en in ieder geval affiniteit met logistiek. Als klantgericht teamworker moet je zeer accuraat, gestructureerd en zelfstandig kunnen werken, een servicegerichte instelling hebben en het leuk yinden tal van in- en externe contacten te onderhouden. Gezien het internationale karakter van ons bedrijf is het noodzakelijk dat je - naast het Nederlands - ook de Engelse, Duitse en Franse taal goed beheerst. Werken bij Cargill betekent deel uitmaken van een toonaangevend en innovatief bedrijf, met een plezierige en informele sfeer. Bovendien biedt Cargill een goed salaris, prima secundaire arbeidsvoorwaarden en volop vakinhoudelijke uitdagingen. Is je interesse gewekt? Stuur dan binnen veertien dagen je c.v. en begeleidende brief, met vermelding van de functie, naar Cargill, t.a.v.Angelique van Opdorp, Human Resources Department, Postbus 34, 4600 AA Bergen op Zoom. Een mailtje sturen kan ook, naar angeiique_van_opdorp@cargiii.com Hercules Incorporated is een inter nationaal chemieconcern, waar binnen ongeveer 11.000 mede werkers gezamenlijk een omzet realiseren van tien miljard gulden. In Nederland zijn de verkoop- en ondersteunende afdelingen in, Rijswijk gevestigd. Productie bedrijven en laboratoria zijn in Barneveld, Zwijndrecht en Middelburg gesitueerd. Onze producten kennen vele toepas singen, zoals kleefstoffen, druk inkten, papier, verf, voedings- en genotmiddelen, cosmetica, farmaceutica, textiel- en bouw producten en waterchemicaliën. De vestiging Middelburg heeft ook activiteiten met Europese Resins-vera n twoordelijkheden De vestiging Hercules BV in Middelburg neemt een vooraanstaande plaats in binnen de Resins Divisie van Hercules Inc. Met de uiterste zorg voor kwaliteit, veiligheid en milieu en met de modernste technologie worden hier hoogwaardige harsproducten gemaakt. Voor de afdeling Finance Control in Middelburg zijn wij op zoek naar geschikte kandidaten voor de functie van DE FUNCTIE OMVAT IN HOOFDZAAK: opstellen en analyseren van maandelijkse managementrapporten: bijhouden van de project- en vaste-activa-administratie; controleren van de maandelijkse goederenstroom: maken van kostprijscalculaties; meewerken aan de opstelling van het jaarlijkse budget; beschrijven en optimaliseren van administratieve processen. VAN GESCHIKTE KANDIDATEN VERWACHTEN WIJ: een afgeronde opleiding HEAO-BE/BA, SPD of gelijkwaardig; minimaal drie jaar werkervaring, bij voorkeur in een productieomgeving; een sterk analytisch vermogen; uitstekende beheersing van spreadsheettoepassingen (Excel); goede beheersing van de Engelse taal in woord en geschrift; een 'teamplayers-'mentaliteit; bij voorkeur kennis van SAP/R3. HERCULES BIEDT: Een interessante en veelzijdige baan binnen een dynamische, internationaal georiën teerde onderneming. U kunt rekenen op een uitstekende werksfeer, een prima salaris en aantrekkelijke secundaire arbeidsvoorwaarden. SOLLICITEREN: Voor nadere informatie kunt u contact opnemen met de heer A.J.M. van der Valk, Plant Controller, telefoon (0118) 67 82 11. Uw schriftelijke sollicitatie, vergezeld van een uitgebreide c.v., kunt u binnen tien dagen richten aan Hercules BV, t.a.v. de heer G.H. Drost. Supervisor Human Resources. Postbus 8018,4330 EA Middelburg. Een psychologische test maakt deel uit van de selectieprocedure. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. KWALITEIT HEEFT BIJ ONS EEN STREEPJE VOOR! McCain Spicy

Provinciale Zeeuwse Courant | 2001 | | pagina 38