•EuregioTüinen PERSONEEL Zeeuws-Vlaanderen HOONDERT tempo-team A PZC CBS^ 3o Kantonnier Waterkeringen m/v Eilanden ALGEMEEN MANAGER (m/v) Werk zoals jij dat wilt LL STARS www.tempo-team.nl personeelsfunctionaris m/v Pit Beton Heipalenfabriek Kamperland B.V. BETON PRODUCTIEMEDEWERKERS 's-Heerenhoek stichting Jeugdzorg zeeland GEDRAGSDESKUNDIGE zaterdag 24 februari 2001 Waterschap Zeeuwse Eilanden voert zi|n taken uit In de provincie Zeeland In het gebied boven de Westerschelde. Het hoofdkantoor is tot medio 2003 gevestigd in Goes en daarna in Middelburg. Waterschap Zeeuwse Eilanden zorgt met ongeveer vierhon derd medewerkers voor degelijke waterkeringen, aanleg, onderhoud en veiligheid van plattelandswegen, een optimaal peilbeheer, een goede kwali teit van het oppervlaktewater en zui vering van het afvalwater. De ambtelij ke organisatie bestaat uit vier sectoren (Waterkeringen, Waterbeheer, Wegen en Middelen) en een Staf. Aan het hoofd van de organisatie staat de secretaris-directeur. Binnen water schap Zeeuwse Eilanden wordt een werkomgeving nagestreefd waarin voor alle medewerkers sprake is van een duidelijke taak, een eigen verant woordelijkheid en differentiatie In de beloning. Functie-informatie De kantonnier Waterkeringen in het gebied op en rond het Veerse Meer heeft onder meer de volgende taken: - houden van regelmatige inspecties van steigers en oevers alsmede inspecties na storm, - verrichten van klein onderhoud aan de grasmat van het dijklichaam en eilandjes, afrasteringen, vaste en drijfsteigers (bij voorbeeld schoonspuiten, over water Voor werkzaamheden op en rond het Veerse Meer (voor gemiddeld 37 uur per week) vac.nr. 01/09 Binnen de sector Waterkeringen, afdeling Beheer Onderhoud, in het gebied op en rond het Veerse Meer is een vacature voor de functie kantonnier. De afdeling houdt zich voornamelijk bezig met het verzorgen van Beheer en Onderhoud van de Waterkeringen, de objecten in het Veerse Meer en van de lokale.aspecten van het ver- gunnings- en ontheffingsbeleid. Dijkbewaking en inspecties zijn tevens onderdeel van het takenpakket. vervoeren, vervangen van kapotte dek- delen, palen en paalmutsen, afmeerrin- gen, leis- en schilderwerk), aan de oevers (grind- en asfoltaanvulling), het renover en vein vaste en drijfsteigers, het aan brengen van zwemmarkeringen, - het verrichten van terreinonderhoud, de loods en de afmeerkade, - het bedienen van een samengestelde houtbewerkingsmachine, - het besturen van een werkboot kleiner dan 15 meter, het bedienen van de lier en de marifoon, - het uitvoeren van klein onderhoud aan het schip, - hulpverlening aan watersporters, - onderhouden van contacten met recre anten. Functie-eisen - LBO/VBO Timmeren of gelijkwaardig denk- en werkniveau - Ruime ervaring met bovengenoemde of vergelijkbare werkzaamheden - Zowel zelfstandig als in groepsverband kunnen werken - inzetbaar zijn bij calamiteiten en in voorkomende gevallen de bereidheid tot overwerk (ook in het weekend) - aantoonbare affiniteit met de waterke ringen en watersport - in bezit van rijbewijs BE - in bezit vein een passend vaarbewijs - woonachtig of bereid te gaan wonen op Walcheren of Noord-Beveland Algemeen Het salaris voor deze functie bedraagt maximaal 4.085,00 bruto per maand en wordt bepaald aan de hand van opleiding, leeftijd en ervaring. Verder kent het waterschap de overig bij de overheid gebruikelijke rechtspositierege lingen, toegespitst op de sector water schappen. Het waterschap is aangeslo ten bij de interprovinciale ziektekosten regeling (IZR). Waterschap Zeeuwse Eilanden hanteert een beoordelings- en beloningsbeleid waarbij de aandacht gericht uitgaat naar her functioneren van de medewerker. Dit beleid draagt er toe bij dat de waarde ring voor het werk (onder meer) tot uit drukking komt in het toekennen van periodieke salarisverhogingen. Informatie Informatie over de functie kan tijdens kantooruren worden ingewonnen bij het districtshoofd van de afdeling Beheer en Onderhoud, de heer P. Westerbeke (tele foon 0113-241413). Sollicitaties Uw schriftelijke sollicitatie kunt u, binnen tien dagen, richten aan: De secretaris- directeur van waterschap Zeeuwse Eilanden, t.a.v. afdeling Personeel Organisatie. Postbus 114. 4460 AC Goes. E-mail: p&.p@wze.nl. Vermeld s.v.p. het vacaturenummer in de linkerbovenhoek van de brief en de envelop of de e-mail. Waterschap Zeeuwse Eilanden wil in het kader van de Wet Samen het aandeel allochtonen in zijn personeelsbestand vergroten. Sollicitanten uit deze doel groep, die aan de gestelde eisen vol doen, worden uitdrukkelijk verzocht te reageren. Acquisitie naar aanleiding van deze adverten tie wordt niet op prijs gesteld en zal ook niet worden gehonoreerd Vanaf september 2001 is het bestuur op zoek naar De algemeen manager rapporteert rechtstreeks aan het bestuur van de stichting. In de beginfase dient de algemeen manager samen met het bestuur en haar adviseurs de bedrijfsvoering op te zetten. In de aanvangsfase is een part-time arbeidsovereenkomst bespreekbaar. De belangrijkste taken zijn: adviseren van het bestuur uitvoeren van het vastgestelde beleid verantwoordelijk voor de dagelijkse leiding (waaronder Sales Promotie) onderhouden contacten met relevante organisaties Functieprofiel: manager met vakgerichte opleiding op HBO-niveau (bijvoorbeeld NHTV/HEAO/MER) ervaring met leidinggeven teamgerichte werkinstelling representatief Het salaris is overeenkomstig de zwaarte van de functie en zal in onderling overleg worden vastgesteld- Voor nadere informatie kunt u contact opnemen met de voorzitter de heer drs. H. Eversdijk, telefoon 01 13 551 928 of met de projectleider de heer drs. B. van de Hoef, telefoon 0652 168 773. Ook kunt u meer informatie lezen op de internet-site: www.euregiotuinen.nl Schriftelijke sollicitaties kunt u tot 14 dagen na het verschijnen van deze oproep richten aan het Bestuur van de Stichting EuregioTuinen, Postbus 138, 4500 AC OOSTBURG. HORECA/CATERING ALGEMEEN Doktersassistente m/v voor een arbodienst in Vlissingen. Het gaat om o.a. het uitvoeren van functie-onderzoek, inclusief bloed- en urine-onderzoek, spreekuurondersteuning, baliewerk- zaamheden, invoer van gegevens en het uitwerken en verzorgen van rapporten en brieven. Hiervoor beschikt u bij voorkeur over een diploma mdgo-AG en bedrijfs- audiometrie.Verder heeft u een goede mondelinge en schriftelijke taalvaardigheid. Daarnaast kunt u goed met MS-office omgaan en bent u klantgericht, accuraat en enthousiast. In het bezit van een rijbewijs en eigen ver voer is een pré. Deze fulltime baan is voor langere tijd. lnformatie:(0l 18) 41 48 70, Cynthia Kikkert Vlissingen, Torenstraat 5 KANTOOR Secretaresse m/v voor een arbodienst in Vlissingen. Het gaat om o.a. tele foonbehandeling, agendabeheer, maken van presentaties in Powerpoint, notuleren, archiveren, uitwerken en distri bueren van brieven en rapportages en bibliotheekbe heer. Hiervoor heeft u een secretaresse-opleiding, goede mondelinge en schriftelijke taalvaardigheden, uitgebreide kennis en ervaring met MS-office. Daarnaast kunt u zowel zelfstandig als in teamverband werken en u bent klantgericht, initiatiefrijk en representatief. Kennis van medische terminologie en ervaring is een pré. Deze parttime baan 32 uur per week is voor langere tijd. lnformatie:(0l 18) 41 48 70, Cynthia Kikkert Vlissingen, Torenstraat 5 medewerker commerciële bin nendienst m/v voor een bank in Middelburg op de afdeling Financieel Advies. Je ondersteunend in advisering voor financiële beleggingen,zoals orderaanname en portefeuillebeheer. Dit is een functie waarvoor je moet beschikken over minimaal MBO-niveau en cijfermatig inzicht. Deze baan Is fulltime en met uitzicht op een vast dienstverband. Er zijn binnen deze organisatie mogelijkheden voor interne cursussen en opleidingen, kortom zeer goede toekomst perspectieven. informatie:(0l 18) 67 90 30, Petra van Oosterhout Middelburg, Houtkaai 5 medewerker Secretariaat m/v voor een bankrelatie in Middelburg. Je hebt ondersteu nende taken voor het managementteam, de directie, PR en de afdeling personeelszaken. De werkzaamheden bestaan o.a. uie het uitwerken van correspondentie, ver gaderstukken versturen/aanvullen en personeelsmutaties invoeren, je beschikt over een goede automatiserings kennis, met name van Word en Sapiens en een secreta riële achtergrond. Belangrijk is een nauwe samenwerking intern en communiceren met collegabanken. Deze vaste baan is gedurende 4 maanden een folltime functie daarna bestaat de mogelijkheid parttime te gaan werken. lnformatie:(0i 18) 67 90 30, Petra van Oosterhout Middelburg, Houtkaai 5 Manager Catering m/v voor een bedrijfsrestaurant in Vlissingen-Oost. Dit object maakt deel uit van een landelijke cateraar. Hiervoor heeft u een opleiding op minimaal mbo-niveau en beschikt u over ervaring in soortgelijke functie. U geeft leiding aan circa 7 medewerkers en u bent stressbe stendig, kritisch en scherp ingesteld. Deze fulltime baan is voor langere tijd. Informatie:(0l 18) 41 48 70, Cynthia Kikkert Vlissingen, Torenstraat 5 Cateringbeheerder m/v voor een locatie in Vlissingen. Deze locatie maakt deel uit van een landelijke cateraar. Hiervoor beschikt u over ruime ervaring in de catering en kunt u leiding geven aan maximaal vijf medewerkers.Verder beschikt u over een ruime mate van inzicht- en organisatievermogen. Deze fulltime baan is voor langere tijd. lnformatie:(0l 18) 41 48 70, Cynthia Kikkert Vlissingen, Torenstraat 5 horeca medewerkers m/v Voor diverse horeca gelegenheden in en rond Middelburg. Zijn wij op zoek naar gemotiveerde vakan tiekrachten die graag aan de slag willen. De werkzaam heden bestaan o.a. uit: barwerkzaamheden, serveren van maaltijden en drankjes en het klaarmaken van desserts. Ben je op zoek naar leuk vakantie werk, reageer dan snel. lnformatie:(0l 18) 67 90 30, Marjolijn ten-Hacken Middelburg, Houtkaai 5 INDUSTRIE Operators m/v Voor General Electric Plastics zijn wij op zoek naar ope rators die fulltime in ploegendienst willen werken. Het is een bedrijf met zeer goeie toekomstmogelijkheden. Vereisten:Vapro, heftruckcertificaat enVCA (veiligheisdi- ploma) of veel werkervaring. Ben jij de persoon die wij zoeken bel dan snel naar Tempo Team!!1 lnformatie:(OI64) 25 94 00, Martine Ruitenbeek Bergen op Zoom, Koevoetstraat 47 TECHNIEK Technisch Tekenaar m/v Voor een machinefabriek in Halsteren zijn wij op zoek naar een technisch tekenaar. MTSWTB is een vereiste en ook ervaring met Autocad 14 is een pre! Het gaat om een fulltime baan voor langere tijd, met uitzicht op een vast contract! lnformatie:(0164) 25 94 00, Martine Ruitenbeek Bergen op Zoom, Koevoetstraat 47 tempo-team MET TEMPO-TEAM ALL STARS HAAL JE ER MEER UIT. De Stichting ZorgSaam Zeeuws-Vlaanderen bestaat uit Thuiszorg en Ziekenhuis Zeeuws-Vlaanderen. Ons doel is alle inwoners van Zeeuws-Vlaanderen goede gezondheidszorg bieden. Dankzij de inzet en het enthousiasme van onze 2000 medewerkers kunnen we kwaliteitszorg garanderen. Op dit moment hebben wij binnen de Dienst Personeel en Organisatie een vacature voor een met een fulltime dienstverband, 36 uur per week Het ziekenhuis heeft alle algemene specialismen in huis. Het ziekenhuis diagnosticeert, behandelt, verpleegt en verzorgt de patiënten op drie locaties in de regio: De Honte in Terneuzen, Antonius in Oostburg en Liduina in Hulst (polikliniek). UW TAKEN: U adviseert en ondersteunt het management bij uitvoering van het personeelsbeleid binnen een bepaalde sector. U geeft daarbij zelfstandig uitvoering aan specifieke onderwerpen. Daarnaast levert u een bijdrage aan de verdere ontwikkeling van het P&0 beleid en aan de begeleiding van veranderingsprocessen. UW INBRENG: U beschikt over een HBO-opleiding personeelsmanagement en meerdere jaren ervaring in de eerder genoemde werkzaamheden. Bij voorkeur heeft u ook ervaring in en affiniteit met de gezondheidszorg. Wij verwachten bovendien dat u binnen Zeeuws-Vlaanderen woont of bereid bent te verhuizen, ZIEKENHUIS mms ZEEUWS-VLAANDEREN m m mms WIJ BIEDEN: Een fulltime dienstverband voor onbepaalde tijd. Een aanpas sing van het aantal uren per week tot 32 uur is vanaf januari 2002 bespreek baar. De functie is momenteel ingedeeld in FWG functiegroep 50 met een salaris van maximaal 5.744, - bruto per maand op fulltime basis. Doorgroei naar FWG functiegroep 55 met een maximumsalaris van 6.447,- is mogelijk. De overige arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAO Ziekenhuizen Het ziekenhuis kent de mogelijkheid tot kinderopvang. INUCHTINGEN: Voldoet u aan de gestelde eisen, bent u gemotiveerd en heeft u interes se? Inlichtingen worden verstrekt door de heer N.J.M Gi/sBl, hoofd Personeel en Organisatie, telefoonnummer 0115-688 131 (kantoor) cf0114-319 838 (privé) SOLLICITATIES: Uw sollicitatiebrief met CV dient uiterlijk 9 maart2001 in ons bezit te zijn. U kunt deze richten aan: Ziekenhuis Zeeuws-Vlaanderen, t a.v. de heer N.J.M. Gijsel, hoofd Personeel en Organisatie, Wielmgenlaan 2, 4535 PA Terneuzen zoekt i.v.m. toenemende werkzaamheden en toekomstige uitbreiding die gemotiveerd zijn om in onze fabriek op een collegiale manier samen met on ze huidige medewerkers de schouders eronder te zetten. Het betreft hier alle voorkomende werkzaamheden in onze fabriek. Deze werk zaamheden zullen zoveel mogelijk wisselend worden uitgevoerd. Bij gebleken geschiktheid behoort een vast dienstverband tot de mogelijkheden. Hierbij wordt aangedrongen op het volgen van cursussen in de betonproductie. Vanwege de leeftijdsopbouw van ons personeel zijn wij vooral op zoek naar jon ge. enthousiaste medewerkers, die tevens woonachtig zijn op Noord-Beveland of op korte afstand van Kamperland. Het betreft hier functies voor een volledige werkweek. Inlichtingen kunt u krijgen bij onze bedrijfsleider Dhr. J.G. Harinck tel. kantoor: (0113) 37 15 53 na 16.30 uur': (0113)221763 Uw sollicitatiebrief voorzien van CV binnen 2 weken richten aan de directie van: Pit Beton Heipalenfabriek Kamperland BV Postbus 4 4493 ZG KAMPERLAND Aannemings- en Verhuurbedrijf J. Hoondert Zn. BV is een bedrijf met een uitge breid en modern machinepark. De activiteiten bestaan o.a. uit het uitvoeren van GWW-projecten, industriële dienstverlening, puinrecycling, op- en overslag, en het verhuren van bouwmaterieel. De werkzaamheden vinden voornamelijk plaats in Zeeland, maar ook buiten Zeeland zijn wij actief. Met een groep jonge mensen bie den wij een uitgebreide service en voldoen wij aan de laatste veiligheids- en milieu- eisen die van een modern bedrijf verwacht mogen worden. In verband met uitbreiding van ons machinepark zijn wij op zoek naar een (Leerling) Telescoopkraanmachinist voor een A.T. (all terrain) kraan Wij vragen iemand die: Minimaal in het bezit is van het theoriecertificaat van de vakopleiding voor machinisten van mobiele kranen 91 Ervaring is een pre Wij bieden een goed salaris, uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden en een uitstekende werksfeer. U kunt uw schriftelijke reactie binnen twee weken naar onderstaand adres verstu ren. Tevens is het mogelijk om gebruik te maken van het sollicitatieformulier dat vermeld staat op onze website: www.hoondert.nl Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de heer J. Hoondert. Aann. en verhuurbedrijf Hoondert BV Postbus 4 4453 ZG 's-Heerenhoek tel.. 0113-352510 e-mail: info@hoondert.nl De Stichting Jeugdzorg Zeeland is een provinciaal wer kende algemene en multifunctionele instelling met vier kernactivi teiten tw.: jeugdbescherming, jeugdhulpverlening, spel- en opvoedings voorlichting/preventie en pleegzorg. De Stichting Jeugdzorg Zeeland steil zich tot doel om in samenspraak met de jeugdigen, ouders, opvoeders en andere direct betrokkenen, een actieve en professionele bijdrage te leveren aan het voorkomen, verbeteren en herstellen van problematische opvoedingssituaties Momenteel werken er bij de stichting ongeveer I70 medewerkers. In verband met uitbreiding vragen wij een: (PSYCHOLOOG - ORTHOPEDAGOOG) M/V 32 uur (88,89%) tot 36 uur (100%) per week - vacaturenr. 0104 De functie Als gedragsdeskundige werkt u zowel voor de Jeugdbescherming als voor de Jeugdhulpverlening, met een voorlopig accent op de Jeugdbescherming. U geeft individuele consulten aan de uitvoerend hulpverleners en draagt bij aan het ontwikkelen van de kwa liteit van de hulpverlening. U diagnosticeert gedragsproblemen van cliënten en beoordeelt mede welke vorm van hulpverlening passend is op basis van de aangeleverde informatie, Verder neemt u deel aan in- en externe overlegvormen en draagt u bij aan ontwikkelingen op uw vakgebied. Uw standplaats is Middelburg. Uw profiel U heeft ervaring en/of affiniteit met het geven van consulten aan professionals en kunt structuur aanbrengen in uw werk en dat van anderen. U bent een opgewekte persoon lijkheid en beschikt over relativeringsvermogen. Daarnaast heeft u een cliënt- en resultaat gerichte instelling, bent u gericht op samenwerking en kwaliteit en beschikt u over uitste kende communicatieve vaardigheden. Uiteraard beschikt u over een afgeronde WO-ople;- ding richting klinische of ontwikkelingspsychologie dan wel orthopedagogiek. Een diagnos tiekbevoegdheid en registratie als gezondheidszorgpsycholoog strekken tot aanbeveling. Algemene informatie en sollicitatie De Stichting Jeugdzorg Zeeland biedt u een arbeidsovereenkomst voor de duur van I jaar met vooruitzicht op een vast dienstverband. Uw rechtspositie, salariëring en secun daire arbeidsvoorwaarden zijn geregeld conform de CAO-jeugdhulpverlening aangevuld met een aantal aantrekkelijke personele regelingen, Uw inschaling is afhankelijk van uw opleiding en ervaring en u neemt deel aan het PGGM-pensioenfonds. Inlichtingen over deze functie zijn te verkrijgen bij: dhr.J.F. Eijlanden algemeen directeur, mevr drs. l.j.G.R Neissen, gedragsdeskundige en mevr drs. J.H, van den Bosch, gedragsdeskundige. Allen te bereiken via het centrale telefoon nummervan Stichting Jeugdzorg Zeeland (0118) 67 76 00. Uw sollicitatiebrief met curriculum vitae dient u, onder vermelding van het vacaturenummer uiterlijk donderdag 15 maart 2001 te richten aan dhrW.K. Brandes, hoofd P&O, Stichting Jeugdzorg Zeeland, Postbus 62,4330 AB Middelburg. Een assessment kan deel uitmaken van de sollicitatieprocedure. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2001 | | pagina 30