m PERSONEEL PERSONEEL Tènce Teamleider m/v Zeelandia ITM Gezocht: teamplaver met pit/ PZC MONTEUR Ter versterking van Hét management in Goes, zijn wij op zoek naar twee collega's voor de functie va Meer informatie over CZ vindt u ook op internet: www.cz.nl Automatiseerder M/V sa automatiserir^ Chauffeur m/v zaterdag 24 februari 2001 ITM Industrielaan 3 4431 NH 's-Gravenpolder Tel 0113-313233 Fax 0113-311080 e-mail: ITM@zeelandnet.NL LASERSNIJTECHNIEK PLAATBEWERKING ITM is een jong en dynamisch metaalbewerkingsbedrijf dat zich richt op de toelevering van plaatwerk en is gespecialiseerd in de lasersnijtechniek. Wij zijn op zoek naar twee nieuwe collega's: KANTBANKMEDEWERKER Iemand die het kant- en zetwerk verricht op een cnc gestuurde machine en dit werk zelfstandig kan uitvoeren. Wij zoeken iemand met MTS WTB of een bedrijfsschoolopleiding leeftijd tot 30 jaar ervaring is minder belangrijk dan een positieve instelling tov van het werk en je collega's Wil je werken in een leuke sfeer in een groeiend dynamisch bedrijf, dan bie den we een prima salaris met goede financiële en functionele vooruitzichten. MEDEWERKER METAALBEWERKING functie iemand die zijn collega's helpt met tal van werkzaamheden machines vullen, lossen, sorteren, laden/lossen met de heftruck etc. Wij zoeken iemand van ca. 16 t/m 20 jaar die flexibel is ingesteld en technisch inzicht heeft. Heb je interesse in een van de bovenstaande vacatures, dan nodigen wij je uit om te solliciteren. Voor aanvullende informatie kun je met ons bellen, 0113-31 32 33 vragen naar Karl Hoek van Dijke. deEX b.v. de Jonge IMPEX B.V. is specialist in dienst verlening op het gebied van slibontwatering en afvalwaterbehandeling bij overheden en bedrijven. Onze klanten bieden wij maat werk en integrale oplossingen aan. De bedrijfsactiviteiten en projecten hebben met name betrekking op de volgende werkterrei nen: Slibontwatering (waterbodems, communaal en industrieel slib) C> Slibverwerking (met hergebruik en nuttige toepassing) Afvalwaterbehandeling I> Verhuur van installaties voor slib- en afvalwaterbehandeling De mobiele installaties voor slibontwatering en afvalwaterbehandeling worden op locatie bij de klant ingezet. Het bedrijf met ca. 45 medewerkers heeft zijn geografisch werkgebied vooral in de Benelux, Frankrijk, Engeland en Duitsland. De organisatie heeft een open karakter, waarbij grote waarde wordt gehecht aan openheid en teamgeest. Het uitvoeren van de dagelijkse werkzaamheden vraagt een hoge mate van zelf standigheid, flexibiliteit en accuratesse. Wegens uitbreiding van onze activiteiten zijn wij op korte termijn op zoek naar een Functie-informatie: het onderhouden en repareren van onze wateringsmachines, zoals centrifuges, kamerfilterpersen, zeefbandpersen, en componenten hiervan zoals pompen e.d. het repareren van de installaties van onze klanten op locatie het werken in teamverband Wij vragen: een technische opleiding werktuigbouwkunde (of gelijkwaardig) op MBO niveau vakkennis en/of enige ervaring op dit gebied strekt tot aanbeveling het bezit van een rijbewijs BE een flexibele instelling, zorgvuldigheid en netheid Wat wij bieden: De geschikte kandidaten bieden wij, een zelfstandige en zeer afwisselende baan. Tevens bieden wij de juiste kandidaten een goede salariëring met bijbe horende secundaire arbeidsvoorwaarden, welke in overeenstemming zijn met de aard en karakter van deze functie. Indien u belangstelling heeft voor deze functie en van mening bent dat u een serieuze kandidaat bent, kunt u uw schriftelijke sollicitatie, vergezeld van een uit gebreide C.V., binnen 14 dagen richten aan: de Jonge IMPEX b.v., t.a.v. de directie. Postbus 55, 4430 AB 's-Gravenpolder. Wat verwachten wij van jou? CZ kent een beperkt aantal managementlagen. Eén daarvan vormt de functie van team leider. Wij zijn zowel op zoek naar een teamleider voor de afdeling Klantenservice als voor de afdeling Notabehandeling Verzekerden. In de functie van teamleider stuur je een team aan van circa 15 medewerkers. Je bent verantwoordelijk voor een zo optimaal mogelijke procesgang en dienstverle ning en je draagt actief bij aan een goed werkklimaat; Je draagt zorg voor een juiste formatieve bezetting, zowel qua aantallen als qua kennis en vaardigheden; Je bent verantwoordelijk voor het zo efficiënt mogelijk inzetten van de medewerkers gerelateerd aan het te verwachten werkaanbod; Je informeert en coacht medewerkers en fungeert als intermediair tussen de mede werkers van je team en de manager; Je draagt zorg voor afstemming van taken van je eigen team en die van andere teams; Je denkt beleidsmatig mee over en werkt mee aan verbeter- en ontwikkelplannen, voor CZ in het algemeen en voor je eigen afdeling in het bijzonder. Wie zoeken wij? Een contactvaardige, enthousiaste persoonlijkheid met een afgeronde HBO-oplei- ding danwel een MBO-opleiding aangevuld met relevante werkervaring; Je ziet het als een uitdaging deze managementfunctie, die nog in ontwikkeling is, samen met je collega's verder vorm te geven; Je bent je ervan bewust dat onze medewerkers de cruciale schakel zijn in de contacten met onze klanten en daardoor een grote invloed hebben op ons succes als zorg verzekeraar. Vanuit dit besef worden zij door jou gestimuleerd in hun persoonlijke ontwikkeling en weet je het beste uit hen naar boven te halen; Je bent initiatiefrijk, ondernemend en je durft verantwoordelijkheid te nemen; Je beschikt over commercieel inzicht en probleemoplossend vermogen; Ervaring in een leidinggevende functie en/of call center omgeving (voor teamleider Klantenservice) is een pré. Wat mag je van CZ verwachten? Een zelfstandige en afwisselende functie binnen een professionele organisatie die volop in beweging is. Naast een prettige werkomgevingbieden wij een prima arbeidsvoorwaarden pakket. Voor wie bereid is verantwoordelijkheid te nemen voor zijn of haar eigen loop baan bieden wij trainings- en opleidingsfaciliteiten voor persoonlijke ontwikkeling. Je gemiddelde werkweek heeft minimaal 34 arbeidsuren. Is je interesse gewekt? Als ook jij graag onderdeel uitmaakt van CZ en je bent geïnteresseerd in de functie, nodigen wij je uit om te reageren. Indien je een voorkeur hebt voor één van de twee afdelingen dien je dit duidelijk boven aan je brief te vermelden. Je schriftelijke reactie kan je binnen 1 o dagen sturen naar CZ, t.a.v. mevrouw A.M.W. Kempees(personeelsadviseur), afdeling HRM, Postbus 4400,4460 CZ GOES (telefoonnummer 0113-274603). E-mail kan ook: Marielle.kempees@cz.nl (CZ gebruikt MS WORD '97 als tekstverwerker). Wil je meer weten over de functies, dan kan je je wenden tot de heer B.C. Bommeljé, manager Klantenservice, telefoonnummer (0113) 27 45 59 of de heer H. Wattel, manager Notabehandeling Verzekerden, telefoonnummer (0113) 27 47 49. Een psychologisch onderzoek zal tijdens de afrondende fase deel uitmaken van de selectieprocedure. Actief in Gezondheid Met meer dan 1,8 miljoen verzekerden, ruim 1.800 personeelsleden, een jaaromzet van ruim 6,5 mil jard gulden en veel ambities is CZ op de markt van zorg en verzekeringen een belangrijke landelijke en regionale spelbepaler. CZ werkt aan de omslag van een traditionele zorgverzekeraar naar een leveran cier van allerlei diensten in en rond de gezondheids zorg. Een boeiende en ingewikkelde klus, die alleen vruchten afwerpt als de primaire processen, zoals het inschrijven van verzekerden en de afwerking van nota's en declaratiestot in de puntjes verzorgd zijn. Daarom zijn we op zoek naar talenten die samen met ons de schouders zetten onder deze primaire processen. De afdeling Klantenservice telt circa 35 medewer kers. Deze medewerkers zorgen met elkaar voor een professionele afhandeling van gemiddeld 1000 tele foontjes per dag. Als frontoffice draagt deze afde ling bij aan de optimalisering van de dienstverlening aan onze klanten. De afdeling Notabehandeling Verzekerden, onder deel van onze backoffice, telt circa 70 medewerkers. Deze afdeling, bestaande uit vierteams, stelt zich onder andere ten doel om op vlotte en juiste wijze de door verzekerden ingediende declaraties te verwerken. Delta Automatisering voorziet bedrijven van betrouwbare oplossingen op het gebied van kantoorautomatisering. Dit doen we reeds meer dan 10 jaar Onze activiteiten richten zich op het ontwerpen, verkopen en onderhouden van PC netwerken gebaseerd op MS Windows. Tevens zijn wij leverancier van Unit 4 financiële software. Wij zijn per direct op zoek naar een: Wat ga je doen: •Installeren en onderhouden van PC (netwerken), ook op lokatie. •Onderhouden van klantcontacten. •Helpdesk voor zowel hard- als software Wat vragen wij: •Kennis van Windows 95/98, NT en 2000 (eventueel Linux) •Goede kontactuele eigenschappen •Rijbewijs •Flexibele instelling Wat bieden wij: •Dynamische werkomgeving met veel afwisseling •Mogelijkheden tot het volgen van opleidingen en cursussen •Salaris afhankelijk van kennis en ervaring. Interesse? Heb je interesse, stuur dan een brief met CV naar: Delta Automatisering Tav Ab Kole Nobelweg 16 4462 GK Goes Mailen kan natuurlijk ook. Stuur je mail naarabkole@delta-automatisering.nl Wil je meer weten over de functie en ons bedrijf, kijk dan op onze website www.delta-automatisering.nl Tènce! uitzendbureau zoekt versterking: een teamplayer met pit. Een kordate, servicegerichte regelaar, die weet wat wordt verwacht en dat ook waarmaakt. Een punctueel persoon die zich thuis voelt in een jonge, snel groeiende en dynamische onderneming. Kortom: Tènce! zoekt een voor de vestiging Goes. De functie Als chauffeur bij Tènce! uitzendbureau werkje in een hecht team met een duidelijk eigen verantwoordelijk heid. Je werk is verantwoordelijk en boeiend. Je ver voert flexwerkers en onderhoudt contacten met op drachtgevers, collega's en flexwerkers. Je verzorgt een gedeelte van de begeleiding van de flexwerkers, draagt bij aan hel oplossen van calamiteiten en bent 24 uur per dag bereikbaar. Het aanbod Vanzelfsprekend doen wij onze chauffeurs een pas send aanbod: een goed salaris met bijbehorende se cundaire arbeidsvoorwaarden. Verder zorgen wij voor een op de functie afgestemde opleiding. Tèticè! uitzendbureau is een werkmaatschappij vein Vebego. Vehega is beluilve in Nederland en Belgie ook actief in Engeland. Frankrijk. Duitsland. Zwitserland. Italië. Portugal en Polen. De eisen Je bent punctueel, flexibel, creatief, assertief, onder-1 nemend, enthousiast, zelfstandig, gedreven, commu-f nicatief en representatief. Daarnaast beschik je overfjl een geldig rijbewijs en MBO werk- en denkniveau. Ben jij die gemotiveerde chauffeur die wij zoeken? Je reactie Denk je dal jij onze nieuwe teamplayer bent en daag! deze baan jou uit? Stuur dan uiterlijk voor 1 maart a.s. jouw brief met CV naar: Tènce! uitzendbureau, Westwal 7. 4461 CM Goes t.a.v. Blazien de Looft. Voor meer informatie over de functie, of andere vra-J1 gen kun je contact opnemen met Jan Ridderhof,, chauffeur in Goes. Telefoonnummer 06-51083491 u i tzendb u re au Koninklijke Zeelandia Groep is een internationaal opererende onderneming op het gebied van grondstoffen voor brood en banket van hoogwaardige kwaliteit. Het hoofdkantoor is gevestigd in Zierikzee. De onderneming heeft een aantal dochterondernemingen in binnen- en buitenland, waaronder Zeelandia HJ. Doeleman b.v. Bij de Koninklijke Zeelandia Groep werken in totaal 900 medewerkers, waarvan ongeveer 480 in Nederland. De marktgerichte productontwik keling en -innovatie én de steeds verdergaande internationalisatie maken Zeelandia tot een sterk groeiende onderneming. De medewerkers staan borg voor een moderne en gedegen dienstverlening in de vorm van levering van uit stekende producten en diensten aan de afnemers. Voor onze afdeling Research Development zoeken wij een: medewerker productinformatie specificatiebeheer De afdeling: Productinformatie Specificatiebeheer is een onderdeel van de afdeling Research Development. Het team bestaat uit een afdelingshoofd en zeven medewerk(st)ers. De afdeling is verantwoordelijk voor het verzorgen van productinformatie aan klanten in binnen- en buitenland. Daarnaast is de afdeling verantwoordelijk voor het beheer van specificaties en het ontwerpen en onderhouden van etiketten. Functie-inhoud: Je verstrekt productinformatie zowel aan interne als aan externe klanten in binnen- en buitenland. Dit zijn veelal technische vragen met betrekking tot productsamenstelling, voedingswaarde-informatie, allergie-informatie, wetgeving, HACCP en ISO. Je bent ook verantwoordelijk voor het beheer, het bewaken en het onderhouden van het specificatiebestand. Dit bestand bestaat uit product-, proces-, grondstof-, controle-, en verpakkingsspecificaties. Daarnaast lever je technische informatie voor etiketten aan. Functie-eisen: Voor deze afwisselende functie met internationale contacten is een HBO werk- en denkniveau vereist. Je hebt een afgerondë HBO-opleiding levensmiddelentechnologie, dan wel een HBO-opleiding diëtetiek gevolgd. Ervaring in een soortgelijke functie is een pré, maar geen vereiste. Je bent in staat zowel zelfstandig, als ook in teamverband te werken. Tevens ben je in staat om prioriteiten te stellen. Je werkt accuraat en dienstverlenend, maar je beschikt ook over een gezonde dosis vasthoudendheid en overtuigingskracht. Daarnaast is jouw schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid in de Nederlandse taal uitstekend. Je hebt voldoende kennis van de Engelse en Duitse taal om op een professionele wijze telefonische klantcontacten af te handelen. Tenslotte ben je te typeren als een betrouwbare, flexibele en stressbestendige persoonlijkheid die graag meedenkt en praktische oplossingen aandraagt om bestaande werkwijzen te optimaliseren. Solliciteren: Stuur je sollicitatiebrief met CV binnen twee weken naar de afdeling P&O, ter attentie van mevrouw W.E. Impens, P&O-functionaris, Postbus 9,4300 AA Zierikzee. Voor nadere informatie over de functie-inhoud kun je contact opnemen met mevrouw M.R.E. Kerckhaert, hoofd productinformatie en specificatiebeheer, telefoonnummer 0111-419493. Zeelandia H.J. Doeleman b.v., bezoekadres Poststraat 11,4301 AA Zierikzee telefoon: 0111-419000 fax: 0111-416951

Provinciale Zeeuwse Courant | 2001 | | pagina 28