Titelkansen stijgen voor Fortis Wesdorp nekt Stormvogel PZC Twee erelinten Ingeborg van Zeele Leiders maken geen fout in vierde klasse Vroege achterstand breekt Kapelle op Dammers Middelburg terug naar de afdeling 17 Souburgse korfbalploeg wint derby van concurrent Tjoba: 13-10 uitslagen agenda bw maandag 19 februari 2001 HEINKENSZAND - In tegen stelling tot een week geleden tij - dens de provinciale dressuur- kampioenschappen voor de klasse M was er zaterdag in de manege van Stal Vermue sprake van een winstpuntenregen. Vele erelinten werden in de door De Vlaandertse Ruiters georga niseerde wedstrijd vergezeld vanéén of zelfs twee bonuspun- ten. Ingeborg van Zeele zag haar tochtje over de Schelde beloond met twee oranje linten. De Bier- vlietse amazone stuurde in de klasse L Orlando in de eerste proef met 169 punten naar de eerste plaats en twee winsten. Het was, naar in de tweede proef bleek, slechts een warmlopertje. Daarin stelde Van Zeele de ruin zo netjes voor, dat de jury haar 179 punten schonk. De 179 pun ten bleken voldoende voor de hoogste dagscore. In de eerste proef kreeg Van Zee le de overwinning overigens niet cadeau. Toen de stofwolken in de piste van de Stal Vermue wa ren opgetrokken stonden ook voor Isabel van der Kuijl met Jade en Tamara Boone met Thyamo 169 punten op het scorebord. Het beslissende on derdeel, de zuiverheid van de gangen, spraken echter in het voordeel van Ingeborg van Zee le. Isabel van der Kuijl mocht zich bij de prijsuitreiking als tweede opstellen. Revanche Met een tweede plaats in de tweede proef revancheerde Ta mara Boone zich uitstekend. Annet Weststrate met Ganessa, zag haar rit naar Heikenszand zaterdag beloond met een derde plaats en een winstpunt (164). Elly Wabeke schreef vrij dag avond met Ulbe met 167 punten de klasse L op haar naam. Op het moment dat een stroomsto ring een deel van Heinkenszand alsmede de hippische accom modatie in duister hulde, stond de amazone uit Wolphaartsdijk met 169 punten aan de leiding en mocht daarmee nog eens twee winstpunten aan haar to taal toevoegen. Caroline Kodde had zich waar schijnlijk geen beter debuut in de klasse M2 kunnen voorstel len, De Kruiningse reed Mondy met respectievelijk 172 en 167 punten naar de hoogste eer. Carmen van der Hoek werd met de goed aan het bit lopende Un dercover in de eerste manche met 16 8 punten een sterke twee de. Jeannet de Groot eiste met Saf fier, na een derde plaats in de eerste proef, met 164 punten in de tweede omloop de tweede plaats voor zich op. Hoor Pieter van Klinken VLISSINGEN - De laatste drie jaar eindigden de korfballers vanFortis zowel in de zaal als op het veld steevast op de tweede plaats van de eerste klasse. Na zaterdag lijkt het de ploeg uit Oost-Souburg eindelijk te gaan hikken om te promoveren naar de overgangsklasse. Fortis schudde in eigen huis de voor naamste titelconcurrent, Tjoba uit 's-Heer Hendrikskinderen, van zich af: 13-10. Fortis gaat na de overwinning op Tjoba alleen aan de leiding in deeerste klasse G. Het blijft met nog drie duels te gaan wel ra zend spannend. De Souburgers hebben Tjoba op twee punten achterstand gezet, maar HKC volgt op slechts één punt. Vrien denschaar staat net als Tjoba op twee punten. De kans is groot dat de beslissing pas in de laat ste competiewedstrijd valt. Dan speelt Fortis tegen HKC en Tjo ba tegen Vriendenschaar. Tjoba kon alleen de eerste tien minuten echt imponeren. Daar na domineerde Fortis vrijwel de hele wedstrijd. Tjoba-trainer Han Verbeke snapte het niet. „Die eerste tien minuten speel den we exact zoals we hadden afgesproken. Daarna probeer den de spelers te veel voor eigen succes te gaan. Waarom? Ik weet het niet." Helderblauw De man in vorm bij Tjoba was in die eerste minuten Robert van Schaik. Alle ballen gingen vol gens afspraak naar hem toe. Hij kon daardoor binnen acht mi nuten twee keer scoren: 2-0. Nog eens zeven minuten later was het al 4-0. De lucht was hel derblauw voor Tjoba, maar be trok daarna razendsnel. Chaim Koole bracht in twee mi nuten tijd de achterstand terug' tot twee treffers (4-2). Via Es ther Kasse en Wander Koole werd de stand in vijf minuten zelfs gelijkgetrokken. ,,We had den aanvankelijk te weinig tem po in ons spel en speelden te veel op intuïtie, in plaats van eerst na te denken", vertelde coach Peter Crucq na de wedstrijd. De ruststand was 5-5. In de tweede helft ging Fortis op dezelfde voet verder. Met doel punten van Wander Koole en Robin Wisse zette Fortis als snel een voorsprong op het score bord: 7-5. Dat voordeel werd, behalve een gelijkestand van 9-9, de hele tweede helft niet meer weggegeven. Voor uitblinker Chaim Koole, met vijf doelpunten topscorer van de wedstrijd, was het grote aantal toewschouwers een ge not. ,,Het is lekker om met zo veel publiek te spelenAls je dan nog wint ook, is dat alleen maar mooier." Hoewel hij de uitblin ker was, was Koole niet vies van zelfkritiek. Bij een 9-7-voor- sprong miste hij een straf worp. „Dat mag nooit. Schiet je hem erin, dan is de wedstrijd ge speeld." Voor Fortis-trainer Peter Crucq was het geen zorg. Hij was al lang blij dat de punten in Vlis- singen bleven. Hij was direct na de wedstrijd het middelpunt van de belangstelling. Door de spelers werd hij op de schouders genomen en door de fans uitge- van onze sportredactie WIJK EN AALBURG - Kapelle was de beter voetballende ploeg, maar kwam niet in het zestienmetergebied van tegen stander Wilhelmina '26. De ploeg van trainer Alexander van Keulen verloor in Wijk en Aalburg met 2-0. Trainer Alexander van Keulen: „Wilhelmina vecht tegen degra datie en dat was in het duel dui delijk te zien. Wij konden daar niet mee omgaan. Wilhelmina kwam s/iel op voorsprong en kon daarna achterover leunen Na vier minuten kwam Kapelle al op achterstand. Anton Ver steeg maakte de goal. Kapelle had in de eerste helft veel balbe zit, maar kon geen moment in de door Daaf Kasse MIDDELBURG - Het doek is gevallen voor de Middelburgse damclub. Het enige Zeeuwse tiental in de tweede klasse C verloor zaterdag met 9-11 van Schiedam 2 en kan degradatie niet meer ontlopen. In de eerste klasse A verloor PWG 's-Gra- venpolder in een slechte wed strijdmet 7-13 van IJmuiden. De dammers van Middelburg vochten voor hun laatste kans. fegen subtopper Schiedam 2 moest absoluut gewonnen wor den. Het werd een uitermate spannende wedstrijd in het Van uttershof. Na de eerste tijclcon- trole was de stand nog in even- Jricht, dankzij remises van Ad trapman, Jaap de Jonge, Arie Kammeraat, Piet Nieuwenhuij- zen en Wim Koppejan: 5-5. Ei- genlijk hadden de Middelbur gers op een 6-4-voorsprong' «weten staan, want Ad Trap man miste in tijdnood de winst. Bennie Provoost, met afstand de meest productieve speler bij ddelburg, bracht zijn team op een 7-5_V00rSprong ^oor een eindspel in winst om te zetten. n een soortgelijk eindspel "joest Frans Blaas even later de ag strijken, zodat de stand veer in evenwicht was. Peter unselaarkwam remise over- ren niet veel later kon Jan oens diezelfde uitslag laten noteren. 5^9 was inmiddels duidelijk ne Middelburgers de wed- breid gefêteerd. De zege werd opgedragen aan de oefenmees- ter. Crucq wilde er echter niks van weten. Hij verwees voor commentaar naar zijn spelers. „Zij hebben het gedaan", riep hij. „Ze verdienen een enorm compliment." Chaim Koole bleef ondanks de overwinning nuchter. „Het kwam niet door de spanning dat we zo slecht speelden in het be gin. We hadden alleen te weinig vertrouwen. Dat kwam pas na ons eerste doelpunt. Strafworp Dat was dan wel een strafworp, maar daaruit hebben we wel de benodigde veerkracht gehaald. In de tweede helft deelden we meteen de eerste klap uit, door twee keer achter elkaar te sco ren. Tjoba kon het gelukog niet meer achterhalen. De spelers van Tjoba zaten er verslagen bij. Sommigen moes ten zelfs even een traantje weg pinken. Trainer Han Verbeke was niet echt teleurgesteld. „Fortis heeft verdiend gewon nen. Ze maakten het ons moei lijk en er zat niet meer in. Zij hebben de kracht om op de juis te momenten te pieken. Dat hadden wij vandaag niet." Fortis-Tjoba 13-10. Scores Fortis: Chaim Koole 5, Wander Koole 4, Es ther Kasse en Robin Wisse (beiden 2 Scores Tjoba: Robert van Schaik 3, Astrid Kole 2, Eric van Zon, Koen Verbeke, Herbert van Boven, Arnold Glaser en Ilse Boogaard (allen 1). 'zestien' van Wilhelmina'26 ko men. Dat was vooral te danken aan de stugge verdediging van de thuisploeg. In de tweede helft was het niet anders. Twintig minuten na rust maakte Wilhelmina'26 2-0. André Ver steeg kopte raak. Kapelle kreeg nog één grote kans met een strafschop. Jacco Bekenes faal de echter vanaf elf meter. Wilhelmina'26 - Kapelle 2-0 (1-0). 4. Anton Versteeg 1-0, 65. André Ver steeg. Scheidsrechter: F. V'os (Am- merzoden). Aantal toeschouwers: 100. Kapelle: Edwin Overbeeke; Jacco Bekenes, David den Hollander, Marco BorghartRob Oostrom (63. René van Boven); Jon Herselman, Danny Nouse (58. Edwin van Dam), Niels Koole, John Kivits; Sander Rijswijk, Peter Willem.se. Fortis-speler Robin Wisse pakt de rebound in een duel met Koen Verbeke van Tjoba. Robert van Schaik (links) kijkt toe. foto Ru ben Oreel Vlissingse waterpoloërs verliezen derby van De Schelde strijd niet meer konden winnen. De vraag resteerde slechts of Jan Boone het in het eindspel nog kon redden. Toen zijn te genstander één voor één alle schijven kon oppeuzelen moest Boone zich gewonnen geven, waarmee de nederlaag en de de gradatie een feit waren. De dammers van PWG/'s-Gra- venpolder verloren zaterdag voor de tweede achtereenvol gende maal met grote cijfers. Na de ontluisterende 15-5-neder- laag tegen CAB werd het zater dag tegen het op papier bepaald niet sterke IJmuiden 'slechts' 13-7. Vijf spelers van de Zuid- -Bevelandse ploeg deden het zaterdag naar behoren. Erwin Hamers en Arjo Kousemaker sprongen er in positieve zin uit. Zij lieten hun opponenten kans loos. Remise Aart Walraven en Dominique de Rooijwerden met een gelijkspel karig beloond. Ook De Belg Geert Vercruysse speelde remi se. De overige vijf spelers pres teerden onder de maat. Daaf Kasse ging aan het eerste bord kansloos ten onder tegen de sterke Kees Pippel. Teamcap tain Kees Rijk werd langzaam weggedrukt en moest het in het eindspel opgeven. Hetzelfde lot onderging Andres van den Berge en aan de onder ste twee borden konden de twee invallers Evert Wiskerke en Ko Louwerse het ook niet bolwer ken. door Aector Dooms TERNEUZEN - De vorm van de dag was zaterdag in Terneuzen doorslaggevend in de waterpo- loderby tussen de mannen van De Schelde en Stormvogel. Bas Wesdorp groeide in het zwem bad De Honte uit tot de man van de wedstrijd, door De Schelde met vier treffers naar een 5-4- winst te schieten. Waar de Vlissingers faalden in de afwerking schoot Wesdorp uit alle hoeken raak. Vier keer scoren in één wedstrijd; het was de uitblinker nog nooit overko men. „Ik ben van nature geen veelscorende speler. Ik ben al blij dat ik per wedstrijd af en toe eens een goaltje meepik, maar wat hier vanavond gebeurde was fantastisch. En dat in zo'n wedstrijd", zei de matchwin naar, die na afloop door de Ter- neuzense aanhang werd bedol ven onder de felicitaties. „Een prachtig moment", vond hij. Het was al lang geleden dat Stormvogel had verloren van De Schelde. Zolang de teams el kaar in de bondswedstrijden treffen, slaagde de ploeg van trainer-coach Kees Rijnhout er niet in om te winnen. Verlies was volgens Stormvogelspeler-trai ner Patrick Vader ook zaterdag niet nodig geweest, hoewel hij de eerste was om toe te geven dat de winst van de rivaal verdiend was. „Als je door uitsluitingen bij De Schelde veertien keer een overtalsituatie hebt en daaruit slechts twee keer kan scoren dan verdien je niet om te win nen. Het geeft ook aan dat wij de wedstrijd bepaalden, maar dat we er te weinig mee hebben ge daan." „Daarbij moet gezegd worden dat onze jonge ploeg ook moei lijk tot scoren kwam door het pressen van De Schelde. Ze ga ven geen ruimte weg." Vader was voor het overige diktevre- den over het spel. „We hebben zelfs flitsender gespeeld dan te gen koploper ZDHC, waarvan we vorige week wonnen. In het Terneuzense kamp ver wees trainer-coach Rijnhout eveneens naar de overtalsitua tie, waarin zijn ploeg negen keer in de gelegenheid kwam om te scoren. „Wij hebben er ook te weinig mee gedaan. Verdedi gend liep het goed. We moesten druk blijven zetten, zodat Stormvogel een keer een gat moest laten vallen. Dat is aardig gelukt", concludeerde hij. Stormvogel begon goed aan het wedstrijd. Er waren nog geen twintig seconden gespeeld of Dennis van de Ketterij schoot zijn ploeg naar een 1-0-voor- sprong. Het antwoord van de rr'vy /y - 'rt v Stormvogel (donkere caps) bestookt het doel van De Schelde. foto Peter Nicolai thuisclub liet niet lang op zich wachten. Met een prachtige lob scoorde Bas Wesdorp de gelijk maker. vervolgens schoot Chris van Roy en zijn frustraties van de laatste weken weg. Invaller doelman Ko Mechielsen was kansloos op de snoeiharde inzet: 2-1. In de tweede periode werd er niet gescoord. De derde periode bracht meer opwinding. Binnen twee minuten leek Wesdorp met twee treffers de genadeklap uit te delen, maar in de laatste se conden van de periode wist Jan Kees Mol de achterstand tot 4-2 te verkleinen. Strafworp In de laatste periode leek het voor De Schelde toch nog fout te gaan. Binnen een minuut was de stand gelijkgetrokken. Aan de derde Vlissingse treffer ging een omstreden strafworp vooraf. Doelman Serge van Bochove, die fraaie reddingen verrichtte, zou de boosdoener zijn geweest. Patrick Vader verzilverde het buitenkansje: 4-3. Vlak daarop buitte Gerco Koks een man- meersituatie uit: 4-4. Een minuut later kroonde Bas Wesdorp zich tot goudhaantje, door de bal vanuit een moeilijke positie over Ko Mechielsen in het doel te schieten: 5-4. Door dit resultaat zijn de Terneuze- naren, die de vijfde overwinning op rij iDoekten, naar een gedeel de derde plaats met Stormvogel opgeklommen. De Vlissingers hebben wel een wedstrijd min der gespeeld. De Schelde-Stormvogel 5-4.1. Den nis van de Ketterij 0-1, 2. Bas Wes dorp 1-13. Chris van Royen 2-1,13. Bas Wesdorp 3-1,15. Bas Wesdorp 4- 1, 15. Jan Kees Mol 4-2, 16. Patrick Vader (strafworp) 4-3, 16. Gerco Koks 4-4,17. Bas Wesdorp 5-4. Aan tal toeschouwers: 80. van onze sportredactie VLISSINGEN - In de vierde klasse van het zaterdagvoet bal wonnen de leiders alle maal hun wedstrijd: Zaamslag klopte Krabben- dijke met 0-3, Nieuwland versloeg Borssele met 3-1 en MZ VC-Hoedekenskerke ein digde in 6-1. Colijnsplaatse Boys was met 0-2 te sterk voor Spui. Wolfaartsdijk versloeg Cadzand met 2-1 en Wissenkerke verraste met een 1-3-zege op Wemeldinge. In de vierde klasse B was het een mooi weekend voor SKNWK. De koploper ver sloeg Smerdiek (1-0)), terwijl de concurrentie punten ver loor. Wemeldinge-Wissenkerke 1- 3: Vanaf de aftrap scoorde Roy Jeremiasse voor de thuisclub, maar daarmee was de koek voor Wemeldin ge meteen op. Wissenkerke was gewoon beter en via Robbin Moreauw en een schitterende vrije trap van Ronald van Ouwerkerk leid de de ploeg bij rust verdiend met 1-2. Wemeldinge drong na rust wel aan, maar een treffer van Steven Dees - een kwartier voor tijd - besliste de partij definitief. Spui-Colijnsplaatse Boys 0- 2: Waar Spui voor rust een strafschop claimde en hem niet kreeg, waren de bezoe kers halverwege de tweede helft fortuinlijker. Nigel Hol mes tekende vanaf elf meter voor 0-1 en diezelfde speler zorgde tien minuten voor tijd ook voor de tweede treffer. MZVC-Hoedekenskerke 6-1 Via doelpunten van Dennis Bodrij, Rene Kerkhof en Alexander Bom leidde MZ VC na een kwartier al met 3-0. Remco Lenselink teken de na een uur voor 4-0, Arjo Zandee redde een kwartier voor tijd de eer voor de hek kensluiter, waarna Kex-khof en Bom nog voor 6-1 zorg den. Wolfaartsdijk-Cadzand 2-1: Cadzand kwam zeven minu ten voor rust op voorsprong door Guido Rainhard, maar Kees Kloosterman tekende kort daarna voor de gelijk maker. De winst in een ge- lij kopgaande wedstrijd ging via een treffer van Harm Fluijt naar de thuisclub. Krabbendijke-Zaamslag 0- 3: De koploper kwam binnen een kwartier een 0-2-voor- sprong, door goals van Jacco den Hamer en Arjan Oost- dijk. Alleen in het begin van de tweede helft leek de thuis ploeg terug te kunnen ko men, maar een tweede treffer van Den Hamer besliste de wedstrijd in het voordeel van de betere bezoekers. Nieuwland-Borssele 3-1: In een onplezierige wedstrijd won de thuisploeg moeizaam van de laaggeplaatste bezoe kers. Via een eigen doelpunt kwam Nieuwland na 18 mi nuten op voorsprong en Wil- co Kwekkeboom tekende nog voor rust voor 2-0. Ze ventien minuten na de thee kwam Borssele door Martijn B oone terug tot 2-1, maar vijf minuten voor tijd tekende Kwekkeboom vanaf elf me ter voor de bevrijdende 3-1. Duiveland-SPS 1-2: De eindstand stond al na 45 mi nuten voetbal op het bord en daarmee kreeg de thuisploeg te weinig. In de achtste mi nuut bracht Barry Steen- poorte met een geplaatste boogbal over de keeper Dui- veland op 1-0, twaalf minu ten later bracht Martin Quist SPS op 1-1. Esmir Kustura maakte na een halfuur spelen de winnende treffer. Vrederust-Stavenisse 1-1: In de eerste helft legde de thuis ploeg de basis voor het derde wedstrijdpunt van de com petitie. Harry Meeuwis bracht Vrederust aan de lei ding. Na rust kwam Stave- nisse sterk terug. Kees van Putten bracht zijn ploeg langszij maar ondanks kan sen voor de Zeeuwen, met on der andere een bal op de paal, werd er niet meer gescoord. Biljarten Klasse B1A Driebanden klein: OBK l-'t Raedthuys 1 2-5 B1B: De Sportvisser 1-ALM 3 2 -5. B2A: Vega bv 2-De Vier Linden 1 5 -2, LBV 3-Onda 2 5 -2, De Sportvrienden 1-OHGL1 2 -5, Avontuur 1-Drieb. De Kroon 1 5-2 B2B: BVJacobs 1-Onda 3 2-5, Delta 2-Scheldezicht 2 6 -1, OBK 3-De Sportvisser 2 5 -2, OHGL 2-OBK4 7-0, TOG 1 -LBV 4 2-5 C2 Libre: OHGL 3-De Toekomst 1 2-5, TOG 2-De Toekomst 2 2 -5, Delta 3-Onda 47 -0, Re- HaWe 2-Dampoort 1 5 -2. C3A: Avon tuur 2-De Toekomst 3 2 -5, OHGL 4-Del- ta 4 4 -3, Scheldezicht 3-A vontuur 2 2-5. C3B: OHGL 5-'t Raedthuys 2 2 -5, Schel dezicht 4-De Toekomst 4 7 -0, Avontuur 3-De Herberg 2 0-7. C5: Vega bv 5-BVW 2 2-7, BVW 3-De Sportvisser 4 3 -6, De Toekomst 5-Delta 6 5-4, Scheldezicht 6-De Herberg 3 9 -0. Lewedorp. Distr.kamp. 3e kl. bandsto ten: 1. Piet Maljaars (VEGABV) 12-2.20- 16, 2. Jan van de Guchte (HIO) 10-2.15- 11, 3. Jan Goudswaard (VEGABV) 10- 1.94-14, 4. Johan de Pundert (OHGL) 6- 2.04-16, 5. Sam de Kok (Onda) 6-1.82-11, 6. André de Broekert (HIO) 6-1.62-10, 7. Cees Verbeek (OHGL) 4-1.58-12,8. Rinus Hoogerland (ReHaWe) 2-1.44-14. Paardensport Heinkenszand. Dressuur LR en PC De Vlaandertse Ruiters. Paarden klasse M2: 1. Caroline Kodde/Mondy (Z-Bev.) 172,2. Carmen van der Hoek/Undercover (Een- drachtr.) 168,3. Jeannet de Groot/Saffier (Paardebloem) 162, Klasse M1: 1, Anne ke Phernambucq/Nico (Weelr.) 169, 2. Annet Verstate/Londen (Weelr.) 168, 3. Tannie van Belzen/Odeste (Gouwe Rey- ers) 159. Klasse L (groep 1): 1. Elly Wabe- ke/Ulbe (Paardebloem) 166, 2. Letty Bouwman/Kevin (Z-Bev.) 162,3. Mariëlle Weststrate/Ganessa (Vlaandertse R.) 160. Klasse L (groep 2): 1. Ingeborg van Zeele/Orlando (Zwinr.) 169, 2. Isabel Kuijl/Jade (Weelr.) 169, 3. Tamara Boone/Thyamo (Weelr.) 169. Klasse B: 1. Daniëlle Heijnsdijk/Ottoliene (Paarde bloem) 177, 2. Liesbeth van Drie/Goliath (Allround) 173,3. Dolly Waltmans/Edwin (Allround) 171. Pony's klasse M2:1. Jes sica van Belzen/Samantha (Wallcheren) 165. Klasse Ml: 1, Annet Buteijn/Holly B (Scheldestad) 160. Klasse Lcat. DE: 1 Kim Stroo/Lodewijk (Weelr.) 167 Klasse L cat. ABC- 1. Sandra Beekman/Timme Will Teil (Paardebloem) 160. Klasse B: 1. Raisa Rentmeester/Latano (Weelr.) 165. Tweede proef. Paarden klasse M2:1. Ca roline Kodde/Monday 167,2. Jeannet de Groot/Saffier 164,3. Linda Janssen/Mus- kisar (Weelr.) 165. Klasse M1: 1. Anneke Phernambucq/Nico 168, 2. Annet Ver- strate/Londen 168,3. Tannie van Belzen- /Odeste 162. Klasse L (groep 1): 1. Elly Wabeke/Ulbe 169,2. Letty Bouwman/Ke vin 162, 3. (gelijk) Leonie Acda/Lucky Oneen Henny Koens/Wirzo(Weelr.) 158. Klasse L (groep 2): 1 Ingeborg van Zeele- /Orlando 179, 2. Tamara Boone/Thyamo 165,3. Mariëlle Weststrate/Ganessa 160. Klasse B: 1. Dolly Waltmans/Edwin 173, 2. Liesbeth van Drie/Goliath 171, 3. Da niëlle Heijnsdijk/Ottoliene 168. Pony's klasse M2:1Jessica van Belzen/Saman tha 169. Klasse M1:1. Benny Melse/Kelly (Oranjezon) 165. Klasse L cat. DE: 1. Kim Stroo/Lodewijk 154. Klasse L cat. ABC: 1 Sandra Beekman/Timme Will Tell 165 Klasse B: 1. Monique van Sabben/Avanti (Weelr.) 162. Voetbal A-junioren. Derde divisie: Dongen-TSC 3-0, Baronie-Papendrecht 2-3, Longa- Halsteren 1 -0, RCS -BSC 3-1Sarto-Excel- sior Maassl. 0-6, Sparta-Alexandria 1-4. Dongen 15-40 Papendr 15-18 Excel. M. 14-39 BSC 14-14 Baronie 15-32 Sarto 13-13 Halsteren 15-27 RCS 14-13 Alexandria 15-26 TSC 14- 9 Longa 14-19 Nv Sparta 14- 0 B-junioren. Derde divisie: Internos-AS- WH 1-1, Wilhelmina-Voab 2-0, Middel- burg-Terneuzen 0-1, WSC-Baronie 1-2. LRri -RCS 1-1, Willem II 2-Longa 6-0. Willem II2 14-42 WSC 13-19 Internos 15-29 Voab 15-18' Baronie 15-26 LRC 14-16 Terneuzen 16-25 RCS 14-15 Wilhelmina 14-21 Longa 15- 8 ASWH 15-20 Middelburg 12- 1 Zaalvoetbal Regio Walcheren. Eerste klasse: Zuid west Negen - Hydrofa 9-15, Taxicentrale - Café Tympaan 11-4, Reproba - Emergo 14-2, Klaassen Tweewielers - Arnemui- den 8-0, Jong Ambon - Groene Ster Ma- roc 5-4, Domburg ZV - Hebu Sport 3-5. Stand: Taxicentrale 19-52 (kampioen), CaféTympaan 19-34, Domburg ZV19-33, Arnemuiden 19-33, Jong Ambon 19-32, Zuidwest negen 19-29, Groene Ster Ma- roc 19-26, Reproba 19-24, Hebu sport 19- 22, KlaassenTweewielers 19-18, Emergo 19-16, Hydrofa 19-11. Tweede klasse: De Stoof - Garderen/Dekker 4-12, Westka pel Ie - VZV 8-2, DTP/Café Stout - WEA 0-5 Domburg ZV 2 - WZP16-6, Murre Moens Café Tympaan 2 9-4, Ontop - Torna 8-1 Stand: Westkapelle 19-39, WZP 19-38 DTP/Café Stout 19-38, Murre Moens 19 35, Ontop 19-32, Torna 19-31, WEA 19- 29, Garderen/Dekker 19-26, Café Tympaan 2 19-25, Domburg ZV 2 19-17, VZV 19-15, De Stoof 19-7. Afdeling Vlissingen. Derde klasse: De Dwaes - De Belt 6-3, vv Hebu sport - VAW 4-4, De Sloep/Vanuus - Concurrent Joen- eïtit 7-2. Stand: De Dwaes 16-36, Westka pelle 2 15-33, De Belt 16-30, VAW 16-30, Concurrent Joeneitit 16-28, vv Hebu Sport16-26, De Sloep/Vanuus 16-22, EPZ 15-15, PSVW 15-14, SSVW 16-14, Schin kel Assurantie 15-13, VZV 216-11. Vierde klasse: EPZ 2-Cafe Albatros 0-10, Torna 2 - Uiterton 2-7, VAW 2 - Schinkel Assuran1 tie 2 3-5, vv Hebu Sport 2 - Groene Ster Maroc 2 4-5, Westkapelle 3-De Sloep- /Vanuus 2 2-7, Provincie Zeeland - VZV 3 4-7. Stand: Uiterton 17-40, Hebu Sport 2 17-37, De Sloep/Vanuus 2 16-35, Café Al batros 17-30, Westkapelle 3 17-27, VZV 3 16-25, Torna 2 16-23, VAW 2 17-21, Groe ne Ster Maroc 2 16-19, Schinkel Assuran tie 2 16-12, EPZ 2 17-9, Provincie Zeeland 16-6. Vijfde klasse: Uiterton 2 - Hoechst- boys 17-1, Westkapelle 4-Twaalf 3-5, Mi-) niatuurWalcheren-De Belt21-6, Partner advies - Groene ster Maroc 3 3-0, Uiter ton 3 - Schinkel assurantie 4 2-7. Stand: Schinkel Assurantie 4 15-42, Uiterton 2. 14-33, Twaalf 15-31, Partner advies 15- 24, De belt 214-21, Uiterton 315-17, Mini- atuurWalcheren 15-16, Hoechstboys 15- 16, Schinkel Assurantie 3 14-15, Westka- pelle414-12, Groene Ster Maroc314-10. Afdeling Middelburg. Derde klasse: Draadkrabbers - Snelbinders7-0, Garde ren/Dekker 2 - Klaassen tweewielers 2 3- 4. Stand: Café Nationaal 19-50, Klaassen tweewielers 2 19-42, Snelbinders 19-41, Draadkrabbers 18-33, FC Laurens 18-28, Garderen/Dekker 2 18-26, Domburg zv 3 18-24, Inex 18-23, PKCZ 18-21, La pampa 19-20, Varian/Chrompack 19-20, fc Dau- wendaele2 19-15, NDW advocaten 18-5. Vierde klasse: Torentijd - Dekker/Tram per 0-5, FCZeeland - VPV 2-3, fc Laurens2 - fc Dauwendaele 3 2-0, fc Laurens 3 - Draadkrabbers 2 7-1, Gouwe gheyt - Domburg zv4 12-1. Stand: fc Duo 15-43, fc Dauwendaele 3 16-37, fc Zeeland 14- 27, Dekker/Tramper 14-26, fc Laurens 2 14-23, Gouwe gheyt 16-22, VPV 16-21, Torentijd 16-18, Domburg zv 4 15-14, Draadkrabbers 2 16-8, fc Laurens 3 16-6. Vrouwen. Eerste klasse: Eggermont - Kloetinge 3 6-0, Schinkel assurantie - Den Dullaert 4-1. Stand aan kop: Kloetinge 2 12-33, Biezentrappers/Gerka Sport 1 14- 29, Kloetinge 1 14-28, Biezentrappers- /Gerka Sport 3 15-23. maandag- Dammen PZDB-clubcompetitie. Hoofdklasse: Aagtekerke - Lammerenburg. Aan vangt.30 uur.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2001 | | pagina 17