PZC Schakers treffen vermaarde club Noorse skilegende slaat weer toe U zegt 't maar. Zeeuwse profronde alleen verder Bauer is favoriet voor tennistitel Dammers Souburg gelijk met Gapinge Zweeds goud op biatlon uitslagen Arendskerke wint oefenduel Heerenveen trekt aanvaller Kokmeijer aan Russen willen eigen profploeg Vassiliev twee jaar geschorst agenda 't Vervolg wint kartwedstrijd business center Middelburg vrijdag voor de beker tegen Panfox woensdag 7 februari 2001 bw 24 door Frits Bakker GRONINGEN - De Delta Prof ronde, die op zaterdag 8 sep tember wordt gereden, gaat dit jaar zelf het rennersveld sa menstellen. Voor de vorige edi tie van de Zeeuwse wedstrijd werd nog nauw samengewerkt met de organisatoren van de Henk Vos Memorial in Gronin- door Koen de Vries MIDDELBURG - Twee jaar ge leden was het een regelrechte sensatie: de schakers van het be scheiden Middelburg versloe gen in de eerste ronde van het bekertoernooi Europees- en veelvoudig nationaal kampioen Panfox. Het lot heeft onlangs beslist dat David en Goliath el kaar opnieuw treffen in het be kertoernooi. Vrijdag reizen de schakers uit Breda, die nu als spelers van Ordina door het le ven gaan, voor de tweede keer naar Middelburg af. Cor Jansen, een van de vier spe lers die vrijdag in Ontmoetings centrum Dauwendaele de eer van Middelburg verdedigen en twee jaar geleden ook van de partij was, probeert het Calime- ro-effect nog wat aan te scher pen: „Wij spelen onderin in de tweede klasse en zij hebben twee teams in de Meesterklasse. Als zij met een sterk team ko men, zijn we volslagen kans loos. Ze hebben ons twee jaar geleden zwaar onderschat." Trein De veteraan van Middelburg (62 vernacht dat er van onder schatting dit keer geen sprake zal zijn. Ordina zal zich niet op nieuw laten verrassen. „Rini Kuyfeen van hun beste spelers, vertrok destijds toen de wed strijd nog bezig was. Hij wilde de trein halen en dacht dat zijn ploeggenoten het karwei wel zouden afmaken." Dat gebeurde niet. De partijen hielden elkaar in evenwicht (2-2 en toen meteen daarna de bar rage begon, was Kuyf al onder weg naar Brabant. Ook nu werd het gelijk, maar scoorde Mid- POKLJUKA - De Zweed se Badalena Forsberg heeft tijdens de wereldti telstrijd biatlon in de Slo veense plaats Pokljuka goud gewonnen op de 15 kilometer. De 33-jarige greep dins dag in een totaaltijd van 45 minuten en 13 secon den voor de vijfde keer in haar loopbaan een we reldtitel. Het zilver ging naar de Noorse Liv Grete Skjel- breid-Poiree, die een ach terstand had van 37,3 se conden. Op de derde plaats eindigde Olena Zoebrilova uit de Oekra- ine. Zij moest een minuut en 9,2 seconden toegeven op Forsberg. SID gen. Die koers is op aanvraag van de organisatoren ver plaatst van 6 september naar 20 juli. De internationale wielrenunie UCI heeft toestemming gege ven voor de verplaatsing. Vol- delburg beter aan de hoogste borden. Zeker is dat de Bredanaars net als toen hun allersterkste spe lers thuis houden. „Voor ons is de beker niet zo interessant", zegt Ordina-voorzitter Henk Verstappen. „Maar gezien de nederlaag van vorige keer, moe ten we nu maar revanche ne men." Ordina zal geen Grootmeesters naar Middelburg sturen, hoewel de club over een groot arsenaal wereldtoppers beschikt. Ordina door Joost Lammers ST. ANTON- De Noorse alles- kunner Kjetil André Aamodt sloeg gisteren weer toe. Met zijn wereldtitel op de combinatie gens de Groningse organisato ren was het niet mogelijk in die periode een sterk rennersveld vast te leggen. Hoewel de koers nu plaatsvindt tijdens de Ron de van Frankrijk, is dat pro bleem op 20 juli minder groot, zet cracks als Van Wely, Soko- lov, Gurevich, Van der Wiel, Van der Doel. Vaganian en Bosboom slechts zelden in het bekertoer nooi in. „Tot de finale, mochten we die halen, zullen we alleen Meesters inzetten. We beschou wen het bekertoernooi als een amateurgebeuren", aldus Ver stappen, die niet wil zeggen over welk budget zijn club jaarlijks kan beschikken. „Dat zijn din gen waarover we in de schaak wereld niet spreken." Het vertrouwen in een goed re- zette hij een nieuw record neer, want nog nooit veroverde een skiër zoveel WK-medailles. Waar veel favorieten in het Oos tenrijkse St. Anton sneuvelden, wist Aamodt zijn zenuwen on der controle te houden. Michae- le Dorfmeister won de titel bij de vrouwen. „De laatste is altijd de beste", zei Aamodt na zijn winnende race. Het was niet zo maar een overwinning, want hij be schreef dankzij deze prestatie een nieuw blad in zijn toch al imposante geschiedenisboek. Het was voor de 29-jarige all- rounder, geboren en getogen in de Noorse hoofdstad Oslo, de veertiende WK-medaille. Een nieuw record. Aamodt liet zijn landgenoot Lasse Kjus en de in middels gestopte Luxemburger Girar-delli, die allebei op der tien WK-medailles staan, ach ter zich. De Noorse routinier was lange tij d nauwelij ks te verslaan op de van onze sportredactie VLISSINGEN - In de eerste klasse van de Zeeuwse dam- bond werd de topper tussen Ga- MIDDELBURG - In poule A van de bedrijvencompetitie karten in Middelburg heeft Eet café 't Vervolg uit Domburg de overwinning behaald. Het team, dat uit Robert Kloek, Frits Raas, Ben en Bob Bevaart bestond, was in een spannend gevecht verwikkeld met Glo- omdat er in die periode weinig eendaagse wedstrijden zijn. Lieu we Rienstra, voorzitter van de Delta Profronde, is ver rast door de verplaatsing van de Vos Memorial. „We zijn tot nu toe nog niet in contact ge- sultaat is aan de kant van Mid delburg niet al te groot. De re sultaten in de tweede klasse zijn tot nu toe tegenvallend. De ploeg bungelt onder aan de ranglijst van de op twee na hoogste klasse van Nederland. Te veel spelers worstelen met hun vorm. Jansen: „Het is knud de op dit moment, maar er valt niemand iets te verwijten. Ie dereen deelt namelijk in de ma laise." Middelburg treedt naast Jansen aan met René Tiggelman, Johan reuzenslalom en de Super-G. Na een reeks blessures heeft hij zijn scherpte verloren, maar met zijn ervaring weet hij op beslissende momenten regelmatig het aan stormende talent achter zich te houden. In tegenstelling tot Kjus en andere favorieten liet Aamodt zich maandag al niet verrassen door de verraderlijke slalompiste. Hij nam in de twee de ran weinig risico. Pieken „Mijn races waren zeker niet perfect, maar bij dit onderdeel komt tactiek op de eerste plaats", verklaarde hij na af loop. Ook op zijn favoriete afda ling ging Aamodt niet vol risico naar beneden, maar de gecon troleerde manier was voldoende om het Oostenrijkse talent Ma rio Matt en de Zwitserse oudge diende Paul Accola in de eind stand achter zich te houden. Michaela Dorfmeister zorgde bij de vrouwen dat de Oosten rijkse skifanaten weer met op- pinge en Souburg gespeeld. De Souburgse dammers begonnen de wedstrijd met één verlies- punt minder. Het duel eindigde in 8-8. balcar. Vijf minuten voor het einde kwam er een einde aan dit gevecht door een stop en go pe nalty voor 't Vervolg. Globalcar finishte als tweede, Hans Ver kerk Keukens als derde. De snelste rondetijd (37.01) werd neergezet door Ruud Teur- lings van Globalcar. weest, maar op de UCI-kalen- der waren onze wedstrijden weer gekoppeld. Het lag voor de hand dat we samen op zoek zouden gaan naar sterke ploe gen. Wat het betekent voor ons, kan ik nog niet inschatten. We de Wolf en Sven Stange. Ze schaakten de afgelopen weken weliswaar niet briljant, maar zijn altijd in staat te stunten. „In het bekertoernooi weet je het nooit", erkent Ordina-voorzit ter Verstappen. „In de competi tie speel je met tien tegen tien, in de beker maar met vier tegen vier. Er hoeft maar één speler te falen en het wordt heel moeilijk om te winnen." In Breda wordt nog een beetje vaag gedaan wie er vrijdag ach ter de borden verschijnen. In de geheven hoofd kunnen rondlo pen. Zij leidde de dans om het goud en zag op het erepodium nog twee landgenotes naast zich staan. Tweede werd titelverde digster Renate Götschl, als der de eindigde Selina Heregger. De Oostenrijkers had het succes op het snelste nummer bij de vrouwen hard nodig. De we reldtitelstrijd had tot nu toe louter teleurstellingen opgele verd voor het thuisland, dat zich grote zorgen begon te maken over de prestaties van de eigen skihelden. De titels waren te rechtgekomen bij deelnemers uit Frankrijk, de Verenigde Sta ten en Duitsland. Verrassend Ook twee jaar geleden in de Amerikaanse plaats Vail, ston den drie Oostenrijkse specialis tes na de afdaling op het podi um. Toen was Götschl het sterkst, voor Dorfmeister en Stefanie Schuster. De zege van Dorfmeister was Souburg nam voorsprong door winst van Van Daele op Waan- ders, maar Den Hollander trok de stand recht door een zege op Bronke. Na twee remises bracht Kesselaar Gapinge op voor sprong door Van 't Padje te ver slaan. Vogel en Rampersad speelden gelijk, daarna wist Al- laart de stand weer in evenwicht te brengen door de nestor van Gapinge, Izak Walraven, te ver slaan. Na vier uur spelen beslo ten L. Walraven en Alewijnse tot remise, waardoor een eind stand van 8-8 werd genoteerd. De derde kanshebber in deze klasse, Middelharnis, zag de kansen op de titel slinken door zullen het nu alleen moeten doen." Op de dag voor de Delta Prof- ronde wordt nog wel wedstrijd Groningen-Münster gereden. De Henk Vos Memorial wordt gehouden ter nagedachtenis aan de in 1999 overleden Henk Vos, oud-voorzitter van de Ver eniging van Beroeps Wielren ners. eerste ronde van het bekertoer nooi toen Ordina Spijkenisse, dat in dezelfde klasse als Mid delburg uitkomt, met 4-0 ver morzelde speelde het kwartet Hoogedoorn-Van Mil-Homme- les-Timmerman. Een team met zo'n 250 ELO-punten meer dan Middelburg: 2356 tegenover on geveer 2100. De bekerwedstrijd tussen Mid delburg en Ordina wordt vrij dag gespeeld in Ontmoetings centrum Dauwendaele en begint om 19.30 uur. toch enigszins verrassend, om dat ze deze winter nog geen en kele afdaling voor de wereldbe ker had gewonnen. Wel werd ze eerste in een Super-G en een reuzenslalom. Op trainingen had ze ook niet echt uitgeblon ken. „Vandaag deed ik in de wedstrij d wat ik eigenlij k ook in de trainingen had willen laten zien", zei Dorfmeister. Het Oostenrijkse kamp was zondag nog in rouw gedompeld na het verongelukken van Alois Lippburger, coach van de ski springers. „We zijn eigenlijk met onze gedachten ergens an ders". gaf Dorfmeister aan. „Maar het leven gaat toch door. Voor de start heb ik een gebedje gepreveld en dat is verhoord. Mijn race was niet perfect, want ik miste aan de top de ideaie lijn. Maar ik heb dat goed kunnen maken. Dit is zo mooi." Dorfmeister was met haar tijd van 1.36,20 veertienhonderdste seconde sneller dan haar voor gangster Götschl. GPD/RTR thuis te verliezen van PWG 's- Gravenpolder 4 met 10-6. Alleen Spee wist te winnen. Voor PWG waren er zeges voor De Jong, Op 't Hof en Sinke. De inhaalwedstrijd tegen dezelfde tegenstander werd in 's-Gra- venp older wel gewonnen met 9- 7. Door zeges van Van de Veer, Mackloet, Spee en Verolme. Nu was er winst namens PWG voor De Jonge, De Leeuw en Versluis. Door deze uitslagen krijgt de competitie een spannend slot. Gapinge speelt zijn laatste wed strijd in en tegen Middelharnis, de dammers uit Middelharnis moeten nog op bezoek bij Sou burg. door Pieter van Klinken VLISSINGEN - Drie Zeeuwen nemen dit weekeinde deel aan het Nederlands kampioenschap indoortennis voor junioren in Enschede. Silvana Bauer (14) uit Kruiningen, Heieen Maen- hout (11) uit Terneuzen en René Lindenbergh (13) uit Goes ko men in actie op het drie dagen durende toernooi. De grootste Zeeuwse kansheb ber voor een nationale titel is Silvana Bauer. Zij won op twee na alle wedstrijden van het win ter jeugdcircuit. Twee keer kon ze niet meedoen, omdat ze toer nooien speelde in Zuid-Ameri- ka. Karen Rombouts uit Huis- sen won de beide toernooien waar de Kruiningse ontbrak. Bauer speelt in de categorie meisjes tot en met zestien jaar. Haar voornaamste concurren ten zijn Pasquale Jansma (Al- mere) en Karen Rombouts, res pectievelijk de nummers twee en drie van de ranglijst tot 16 jaar. Bauer is als eerste ge plaatst voor het NK. Schouderblessure Voor Heieen Maenhout (meisjes -14 jaar) en René Lindenbergh (jongens -14 jaar) zijn de kansen op de titel gering. Maenhout komt net terug van een schou derblessure. Ze is nu weer drie weken aan het trainen. Maen hout is de jongste deelneemster aan het nationaal kampioen schap en is de nummer twee op de ranglijst voor meisjes tot en met twaalf jaar, achter Michae la Krajicek, een nichtje van Ri chard Krajicek. De twee mogen meedoen aan de titelstrijd tot veertien jaar, om dat er voor hun leeftijdscatego rie geen kampioenschap is. Bo vendien zijn ze goed genoeg voor een hoge klassering. Districtstrainer Luc Govers verwacht voor Heieen Maen hout een plaats in de kwartfina le. „Ze heeft de afgelopen drie weken weer goed getraind. Bo vendien waren haar resultaten in het jeugdcircuit goed." Zelf denkt Maenhout dat ze de twee de ronde kan halen. „Het ligt aan de loting, maar alles wat meer is, is mooi meegenomen." Voor René Lindenbergh is een goede loting eveneens noodza kelijk om tot een aansprekend Dammen Eerste klasse Zeeuwse dambond. Gapinge-Souburg 8-8. A. Riemens-P. Fi- lius 1-1,1. Walraven-P. Allaart 0-2, A. den Hollander-M. Bronke 2-0, J. Kesselaar-J. van 't Padje 2-0, L. Walraven-A. Alewijn se 1-1, J. Vogel-B. Rampersad 1-1, P.van Keulen-W. de Beer 1-1, W. Waanders-L. van Daele 0-2. Middelhamis-PWG 's-Gravenpolder 4 6- 10. J. van Hoorn-W. Koppejan 1-1, A. van de Veer-J. de Jonge 0-2, I. Mackloet-M. Anthonisse 1-1, C. Spee-P. Versluis 2-0, H. Verolme-I. Op 't Hof 0-2, J. Dekker-W. de Leeuw 1-1, L. Koese-J. Straaijer 1-1, J.v an de Ouden-E. Sinke 0-2. PWG 's-Gravenpolder 4-Middelharnis 7- 9. W. Koppejan-A. van de Veer 0-2, J de Jonge-J. van Hoorn 2-0, W. de Leeuw-J. Dekker 2-0, D. Huissoon-I. Mackloet 0-2, C. Janse-C. Spee 0-2, J. Straaijer-H. Ver olme 0-2, E. Sinke-M. Klink 1-1, P. Ver- sluis-l. Koese 2-0. Stand: 1Gapinge 17-10,2. Souburg 1 6- 9, 3. Middelharnis 1 6-8, 4. PWG 's-Gra venpolder 4 7-3,5. Aagtekerke 2/Oostka- pelle 1 6-2 Darts Beker. Eerste knock-out-ronde. Tref punt-La Pampa 13-0, Hart van Middel burg-Mutsen Co 13-0, The Scumbags- The Flying Birds 12-1, High Five-The Flightstones 2-11, Pechiney 2- 't Geintje 9-4, De Dolle Trolen-The Triple Players 0- 13, De Trap-The Arrows 2 3-10, The Ar rows-Yip Plaza 2 13-0, Walk Inn 2-Yip Pla za 3-10, Trefpunt 2-Pechiney 4-9, De Bas- ken-Mad House 7-6, The Duke 2-Gompy 2 1-12, De Trap 2-Beer United 6-7, Kanta- ria-Game On 7-6, Tramzicht-Mid City 12- 1, The Oldies-'t Veerhuis 7-6, EMM-Mid VLISSINGEN - 's- Heer Arendskerke was gisteravond in een oefendeul met 4-1 te sterk voor GPC. Bij rust leidde de thuisclub al met 2-0. Op een prima bespeelbaar veld kwam tweedeklasser 's-Heer Arendskerke in de 25e minuut op voorsprong. Hierbij kreeg het de hulp van GPC-doelman Erik Schipper, die op ongeluk kige wijze de bal in eigen doel sloeg. Frank Goedegebure bracht de stand op 2-0. Na de pauze scoorden Patrick Kreule en Frank Goedegebure voor cle thuisclub. Jimmy Pinas redde de eer voor GPC. HEERENVEEN - Niels Kok meijer speelt volgend seizoen voor SC Heerenveen. De 23-jarige vleugelspits is een driejarig contract met de Friese club overeen gekomen. Kok meijer, op dit moment met zeven treffers clubtopscorer bij Volen- dam, is aan het einde van het seizoen transfervrij. Kokmeijer, die aan zijn derde seizoen bezig is bij Volendam, speelde daar voor bij de amateurs van ADO'20. ANP resultaat te komen. „Linden bergh hoort thuis tussen de tien de en de twintigste positie", zegt Govers. „Hij is de laatste tijd enorm gegroeid. Ik denk alleen dat hij pas in de zomer goed ge noeg is voor topprestatie op het NK." De kanshebbers voor de titel in de klasse van Lindenbergh zijn Robin Haasse uit Den Haag en Igor Si j sling uit Amsterdam. In de klasse van Maenhout is de top heel breed. De Zeeuwse tennissers vertrek ken morgen al naar Enschede, zodat ze alvast kunnen wennen aan de hal en baan. De kampi oenschappen duren van vrijdag tot en met zondag. In alle cate gorieën doen 32 tennissers mee. MOSKOU - De Russen willen volgend seizoen met een eigen wielerploeg in de hoogste klasse van de wielersport uitkomen. Dat is het streven van Alexan der Goesjatnikov, oud-renner en tegenwoordig voorzitter van de Russische wielerbond. De meervoudig etappewinnaar uit de Vredeskoers wil de Russi sche toppers die nu voor buiten landse ploegen fietsen, overha len naar het vaderland terug te keren. Hoofdsponsor van de ploeg zou het olieconcern Gas- prom moeten worden. Succes volle Russen in het peloton zijn onder meer Konisjev, Ivanoven Tonkov. RTR MOSKOU - Schansspringer Dmitri Vassiliev is voor twee jaar geschorst door de Interna tionale Ski Federatie. De Rus werd onlangs betrapt op het ge bruik van dope. Vassiliev houdt vol dat hij slechts een afslankmiddel tot zich heeft genomen. Vassiliev was dit seizoen de eerste Russi sche schansspringer in twintig j aar die bij de eerste drie van een wereldbekerwedstrijd eindig de. Vassiliev mist nu in elk geval de Olympische Winterspelen in Salt Lake City. RTR City 2 4-9, The Wicked-The Desperado's 0-13, Gompy 3-The Cabby's 2-11, Hart van Middelburg 3-Walk Inn 3 9-4, The Du ke-Hart van Middelburg 2 12-1. Tweede knock-out-ronde. La Pampa- Trefpunt 0-13, Mutsen Co-Hart van Middelburg 1-12, The Flying Birds-The Scumbags 3-10, The Flightstones-High Five 8-5, 't Geintje-Pechiney 2 7-6, The Triple Players-De Dolle Trollen 12-1, The Arrows 2-De Trap 7-6, Yip Plaza 2-The Ar rows 1-12, Yip Plaza-Walk Inn 2 12-1, Pe- chiney-Trefpunt 2 9-4, Mad House-De Basken 4-9, Gompy 2-The Duke 2 6-7, Beer United-De Trap 2 6-7, Game On- Kantaria 9-4, Mid-City-Tramzicht 4-9, 't Veerhuis-The Oldies 9-4, Midcity 2-EMM 5-8, The Desperado's-The Wicked 11-2, The Cabby's-Gompy 3 11-2, Walk Inn 3- Hart van Middelburg 3 5-8, Hart van Mid delburg 2-The Duke 2-11 Skiën St. Anton. WK alpine. Vrouwen, afda ling: 1Dorfmeister (Oos) 1.36,20,2. Göt schl (Oos) 1.36,34, 3. Heregger (Oos) 1.36,37, 4. Rey-Bellet (Zwi) 1.36,90, 5. Kostner (Ita) 1.37,00, 6. Gerg (Dui) 1.37,02,7. Suhadolc (Slv) 1.37,45,8. Rec- chia (Ita) 1.37,56. Mannen, combinatie: 1. Aamodt (Noo) 2.58,25 (1.26,44/1.31,81), 2. Matt (Oos) 2.58,93 (1.26,98/1.31,95), 3. Accola (Zwi) 2.59,53 (1.25,55/1.33,98), 4. Schonfelder (Oos) 2.59,89, 5. Fattori (Ita) 3.03,13, 6. Bank (Tsj) 3.04,69,7. Pen (Slv) 3.06,17,8, Roy (Can) 3.06,40. Pokljuka (Slv). WK biatlon. Vrouwen, 15 km: 1. Forsberg (Zwe) 45.13,0, 2. Skjel- breid-Poiree (Noo) 45.50,3,3. Zoebrilova (Oek) 46.22,2,4. Petrova (Oek) 46.25,5,5. Bogali (Rus) 46.38,0, 6. Tofali (Roe) 47.02,4. Sportprijsvragen Lucky Day, trekking 6 februari: 13 -14-19 -21-26-29-32-33-36-37-40-43-48-56 - 57 - 60 - 62 - 64 - 65 - 78. (onder voorbehoud) Tennis Parijs. Vrouwen, 1,5 miljoen gulden. Eer ste ronde: Dragomir (Kro) - Hrdlickova (Tsj) 6-2 6-1, Kremer(Lux) - Glass(Dui)4- 6 6-4 6-1Huber (Dui/6) - Jeyaseelan (Can 6-1 6-3, Chadkova (Tsj) - Medina-Garn- gues (Spa) 6-2 6-3, Shaughnessy (VSt)- Testud (F ra/5) 7-6 4-6 6-3. Voetbal WK-kwalificatie. Aziatische zóne, groep 4. Singapore - Koeweit 1-1 (0-0). 61. Bas- har Abdullah 0-1,86. Noh Alam Shah 1-1 Frankrijk, competitie. Lyon-Marseille 1- 1, Rennes-St.Etienne 3-0. Wielrennen Cala Rajada. Ronde van Mallorca. Derde etappe: 1. Zabel (Dui) 163 km in 4.15.56, 2. Teutenberg (Dui), 3. McEwen (Aus),4. Desmet (Bel), 5. De Jongh (Ned), 6. De Los Angeles (Spa), 7. Van Dijck (Ned), 8. Riebenbauer (Oos), 9. Llorente (Spa), 10. Silloniz (Spa). Gardanne. GP La Marseillaise. 1. Pül (Den) 151 km in 3.32.19, 2. Larsen (Den), 3. Brard (Fra), 4. Oriol (Fra), 5. Halgand (Fra), Botsjarov (Rus) 2.39, 7. Farazijn (Bel) 2.43. Ronde van Langkawi. Eerste etappe, AlorSetar-Sungai Petani: 1. FraserlCan 182 km in 4.49.49,2. Koerts (Ned), 3. De- gano (Ita), 4 Quaranta (Ita), 5. Jansen (Ned) 0.02. Klassement: 1. Koerts 4.49.37,2. Fraser 0.02,3. Degano 0.08,4 Bettini (Ita) 0.09,5. Quaranta 0.12,6. Jan sen 0.14. woensdag Voetbal Amstel Cup, kwartfinales: Vitesse-AZ, Roda JC-PSV, FC Zwolle-FC Twente. Advertentie IMQKIA COMNGCWG PÊOPLE In combinatie ir Bij afsluiting va Nokia 6210 geschikt voor WAP met @-info ingebouwd trilalarm ingebouwd fax-/datamodem met infrarood poort ingebouwde voicedialling voor 10 namen en n Rijklaarpakket Volledig ingebouwd (Nokia-carkit, toestel, inbouw, antenne en dashmount). Met NLG 438,- korting nu voor NLG 849,- excl. BTW (NLG 1.010,- incl. BTW) n tweeiang FlcxiBcl'- Allround of Company a i nieuw individucel Flexibel* abonnement. DE ZAAK VOOR ONDERNEMERS De Oostenrijkse Michaele Dorfmeister suist door de lucht tijdens de race die goed was voor goud. foto Diether Endlicher/AP

Provinciale Zeeuwse Courant | 2001 | | pagina 24