HMHB PontMeyer Nedalco PROVOOST NAVEST Stichting Arduin ervarenzelfstandige en handige t PZC <C®1&9'58 MEDEWERKER HELPDESK IT {V/U) met spirlT MEDEWERKER KWALITEITSCONTROLE (V/M) met Quality Medewerkers Gastenadministratie m/v AutoCad tekenaars (m/v) constructeurs (m/v) Product manager/marketeer M/V Wij vragen voor direct een service monteur cv monteur/loodgieter CV INSTALLATEURS - LOODGIETERS zaterdag 3 februari 2001 Koninklijke making quality alcohol naturally Koninklijke Nedalco is een joint venture (opgericht in 1899) van de Nederlandse suikerprodu centen COSUN en CSM. De Nedalco Groep heeft een toppositie in Europa, als producent van zuivere, natuurlijke alco hol. Voor de Europese drankenindustrie is de zuivere alcohol die de Nedalco Groep produceert een onmisbare grondstof. Een groot aantal Europese drankenconcerns gebruikt onze alcohol in hun gerenommeerde top merken. Ook voor talrijke producten uit de azijn-, cosmetica-, farmaceutische, medische en chemische industrie, vormt de alcohol van de Nedalco Groep een essentieel bestanddeel. In Nederland heeft de Nedalco groep twee vestigingen in Bergen op Zoom en Delfzijl, in België een vestiging in Gent (Belgalco) en in Italië een vestiging in Forlimpopoli (Orbat). Om de inter nationale distributie en service zo efficiënt mogelijk te laten verlopen heeft Nedalco behalve de productie- en distributiebedrijven, twee verkooppunten in Londen en Madrid. Wij zijn op zoek naar: De functie De afdeling IT maakt deel uit van "Financiën en Administratie" van het concernkantoor in Bergen op Zoom. In deze functie ben je verantwoordelijk voor: Het 1' lijnsbeheer van de informatie-, auto- matiserings- en communicatiesystemen van Nedalco voor de verschillende vestigin gen; het participeren in projecten ter verbete ring van de verschillende systemen. Spreekt het je aan om: Te fungeren als centraal meldpunt voor vragen en problemen voor de verschillende vestigingen; deze vragen en problemen te analyseren en op te lossen; het beheer te voeren van hard- en software systemen (o.a. J.D. Edwards/ One World, No vell, Unix, Citrix, en Windows NT en pc's onder Windows 95/98 met Office 2000 en Group wise); nieuwe technologie toe te passen en in te voeren. Is het antwoord op deze vragen JA en heb je: Een relevante MBO/MBO+ opleiding; een service gerichte, flexibele en probleem oplossende instelling; brede algemene IT-kennis; specifieke know-how van Novell en de ge noemde Microsoft systemen. En ben je op zoek naar een nieuwe uitdaging in een dynamische omgeving stuur dan je sollicitatie naar onderstaand adres. Voor nadere vragen over de inhoud van de functie kun je contact opnemen met de heer drs. E de Jong, hoofd afdeling IT, tel.: 0164-213400 De functie Het QC-laboratorium maakt deel uit van de afdeling Process Development Quality Control en houdt zich o.a. bezig met kwali teitscontrole van grondstoffen en eindpro ducten. In deze functie ben je verantwoordelijk voor: Het uitvoeren van analytische werkzaam heden m.b.t. de kwaliteitscontrole van grondstoffen, het productieproces, eindpro ducten, service-analyses t.b.v. onze klanten en klachtenafhandeling; het uitvoeren van ad hoc-analyses t.b.v. trouble shooting-activiteiten in de fabrie ken; het nemen van initiatieven en het doen van verbeteringsvoorstellen m.b.t. tot de snel heid, kwaliteit en/of kosten van de analy ses, teneinde de service voor zowel onze externe als interne klanten te verbeteren; het verwerken van de verkregen gegevens in een lab-databestand, waarbij afwijkingen direct worden gesignaleerd en gecommuni ceerd aan de chef kwaliteitscontrole en an dere betrokkenen; het verzorgen van calibratie en onderhoud van alle op het laboratorium aanwezige analyse-apparatuur en glaswerk; het beheren van de chemicaliënvoorraad. Bijzonderheden De werkzaamheden worden uitgevoerd conform het ISO-kwaliteitssysteem; voor het uitvoeren van de analyses wordt gebruik gemaakt van geavanceerde analy se-technieken zoals GLC, HPLC, AAS, NIR, UV/VIS, het bij toerbeurt werken op weekend- en feestdagen maakt deel uit van het wer- krooster. Wat vragen wij van je: Je bent een echte teamworker met uitste kende communicatieve en sociale vaardig heden; je komt graag met initiatieven en nieuwe ideeën; je hebt verder een vakgerichte opleiding ge volgd, bijvoorbeeld MLO analytische che mie en enige jaren werkervaring. Kennis van fermentatieprocessen is gewenst Ben je geïnteresseerd, stuur dan je sollicitatie naar onderstaand adres. Voor nadere vragen over de inhoud van de functie kun je contact opnemen met de heer ir. W.T.A.M. de Laat, manager Process Development Quality Control, Tel. 0164 213 400 Wat heeft Nedalco te bieden: Nedalco heeft een goed pakket "eigentijdse" arbeidsvoorwaarden waaronder een studie kosten-regeling en biedt ruimte voor ontwikkeling in een dynamische, internationale omgeving. Stuur je sollicitatie binnen 14 dagen naar: Koninklijke Nedalco t.a.v. de heer drs. C.D. Beindorff, manager P&O, postbus 6,4600 AA Bergen op Zoom, of E- mail: c.beindorff@nedalco.nl www.nedalco.com Ondersteuning verlenen aan mensen met een verstandelijke handicap. Dat doe je natuurlijk bij de Stichting Arduin De Stichting Arduin: een dynamische organisatie ten dienste van mensen met een verstandelijke handicap, actief in het gestalte geven aan moderne inzichten in de Zorg- en Dienstverlening voor mensen met een verstandelijke handicap. Kernbegrippen zijn: Autonomie, zelfbepaling en dialoog Stichting Arduin Postbus 285 4460AR Goes Telefoon: 0113-246500 Wonen en wenken voor mensen met mogelijkheden ONDERSTEUNEND ZORGMEDEWERKER BIJ STICHTING ARDUIN: Werk met perspectief voor mensen zonder baan! Stichting Arduin zoekt medewerkers die op grond van arbeidsverruimende maatre gelen van de overheid (I&D-regeling), willen werken bij Stichting Arduin om, samen met collega's, cliënten te ondersteunen in hun woning of op hun werk-, of dagbestedingeenheid. Binnen de sector wonen worden ondersteunend Zorgmedewerkers gezocht die mede werkers assisteren bij hun werk in de woning van de clienten. Het accent ligt hier met name op huishoudelijke taken, maar ook het assisteren bij de dagelijkse verzor ging/begeleiding van clienten kan tot uw taak behoren.. Binnen de sector Dagbesteding kunt u komen werken in een van de Arduinse Bedrijven, of in een dagbestedingproject voor cliënten die meer ondersteuning nodig hebben. Het werk bestaat uit het assisteren van de medewerkers bij de dagelijkse activiteiten. Uitdrukkelijk zijn wij op zoek naar kandidaten die wonen en willen werken in de gemeente Middelburg en Vlissingen. Voor een instroom/doorstroombaan komt u in aanmerking wanneer u langer dan 1 jaar als werkzoekend geregistreerd staat bij het Arbeidsbureau of werkzaam bent in een WIW-betrekking of andere I&D-baan. Ook herintreders nodigen wij uit om te solliciteren. Aanstelling vindt plaats op voorwaarde van goedkeuring van de gemeente. Informatie wordt u graag gegeven door Wilma Talstra of Petra van Leeuwen, Personeelsfunctionarissen, telefoonummerOl 13-246500. Uw sollicitatiebrief kunt u, voorzien van uw CV, opsturen naar Stichting Arduin, t.a.v. de sector PO&O, Postbus 285, 4460 AR Goes, onder vermelding van vacature nummer 2001-10 Roompot Zeeland Vakanties is de grootste verhuurorganisatie van Zeeland en bemiddelt o.a. bij de verhuur voor bungalows en villa's. De gastenadministratie regelt de administratieve afhandeling vanaf de boeking totdat de gast op één van onze parken arriveert. Op deze afdeling kom je o.a. in aanraking met: annuleringszaken, het bijboeken van extra's, het wijzigen van gemaakte boekingen, het versturen van aanreisinformatie, betalingen en aanmaningen. Een enthousiast team zorgt ervoor dat de gasten goed voorbereid en met plezier op vakantie gaan. De gastenadministratie is op dit moment op zoek naar 2 We zoeken collega's die graag willen werken in een prettige omgeving, binnen een leuk team, een actieve werksfeer ambiëren en zich wekelijks gedurende 38 uur optimaal en flexibel willen inzetten. Wat zijn je taken Telefonisch en schriftelijk contact met de gasten na reservering. Verzenden van reserveringen en aanmaningen. Verwerken van in- en uitgaande betalingen. Wat verwachten wij Flexibiliteit. Goede communicatieve vaardigheden. Affiniteit met toerisme (MBO/MTRO/TIO). Enthousiasme, inlevingsvermogen en een goede motivatie. Efficiënt en effectief kunnen werken. Verantwoordelijkheidsgevoel. Goede kennis van de Duitse taal. Eigen vervoer. Interesse in deze functie Stuur dan je schriftelijke reactie naar: Roompot Zeeland Vakanties, t.a.v. Eline Dentz, Postbus 12, 4493 ZG Kamperland. Bel voor meer informatie: 0113-374214 of mail naar: dentz.e@roompot.nl. HOLLAND MATERIAL HANDLING HMH Holland Material Handling levert interne transport- en opslagsystemen, veelal volauto matisch PLC- en/of computergestuurd. Onze klanten waarderen onze innovatieve kwaliteit en flexibele aanpak. Wij zoeken voor uitbreiding van ons jonge en thousiaste team een: TEKENAAR/CONSTRUCTEUR MA/ U bent van pril idee, ontwerp, layout, samen stelling, detailtekening, uitbesteding en fabrica ge tot en met proefdraaien bij de klant betrok ken bij het tot stand komen van onze projecten. Uw werkzaamheden spelen zich af achter het scherm met Auto-Cad. Heeft u hiermee min. 3 jaar ervaring, interesse in innovatieve machinebouw, aarzelt u dan niet ons te schrijven. Voor meer informatie bezoek onze website: ww.hmh-handling.ni Stuur uw sollicitatiebrief met CV naar: HMH Holland Material Handling B.V. Penningweg 13-15 4879 AE Etten-Leur t.a.v. de directie U|y|l-| ||1| tel.:076-5015150 HOLLAND MATERIAL HANDLING Verzantvoort Constructeurs bv is een ingenieursbureau werkzaam op het gebied van de bouw- en weg en waterbouw Wegens een gestage groei van de orderportefeuille zijn er vacatures ontstaan bij onze vestiging aan de Transportweg 10 te Oostburg voor: en Gezien onze werkmethodiek zoeken wij naar colle ga's met constructief inzicht, inzet en doorzettings vermogen en die passen in ons team. Wij bieden een goede werksfeer en goede secun daire arbeidsvoorwaarden. Belangstellenden kunnen contact opnemen met de heer R. Lelieveld, tel. 0117-450030 of de heer P. Roumen, tel. 073-5213976 of schrijven naar post bus 348, 5240 AH te Rosmalen Varian is wereldwijd marktleider op het gebied van chromatografische instrumenten, supplies, accessoires en sen-ices. In 1998 werd de samenwerking tussen het beursgenoteerde Varian Inc. (USA) en Chrompack International B.V een feit. Vanuit Middelburg wordt de fabricage van een omvangrijk productassortiment, de verkoop en de sen-ices gecoördineerd voor Europa en het Midden-Oosten. De continue stroom van technologische ontwikkelingen, introducties van hoogwaardige nieuwe producten en het ontginnen van nieuwe marktsegmenten vraagt om nieuwe staf- en kaderleden die de uitdaging van een betrekking met internationale allure aankunnen. Binnen de afdeling Marketing Instrumenten in Middelburg is een vakature voor een De werkzaamheden zullen bestaan uit: Voorbereiden en uitvoeren van het product marketingplan binnen het kader van het Business Unit marketingplan. Initiëren nieuwe produkten; vaststellen prijs beleid. forecasting en catalogusnummers. Opstellen, indienen en uitvoeren van marketingplan. Plannen en uitvoeren van nieuwe product introducties. Voorbereiden van promotioneel materiaal (catalogus, direct mail, leaflets, reprints, adverts, posters en slides). Verwijderen van producten uit het assortiment Deelname aan het Leading Worldwide Taskteam voor de betreffende Product-groep. Geïnteresseerden nodigen wij graag uit. binnen twee weken na verschij ning van deze advertentie, een sollicitatiebrief te sturen aan de afdeling Personeelszaken: Varian B V. Postbus 8033, 4330 EA Middelburg. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met Gerda van de Beek Tel.: 0118-671215. e-mail: gerda van.de.beek@varianinc com of Vincent van Hese Tel.. 0118-671269, e-mail: vincent.van.hese@varianinc.com www. varian inc. com Wij nodigen kandidaten met verschillende opleiilings- en ervaringsnivos op het gebied van Marketing uit te solliciteren. Verder verwachten wij dat onze kandidaat: Een technische achtergrond heeft (is een pré) Zelfstandig, pro-aktief en sturend kan werken De Nederlandse en Engelse taal goed beheerst zowel in woord als geschrift. Over goede contactuele eigenschappen beschikt. Wij bieden een zelfstandige baan. in een klein team. bij een groeiend internationaal bedrijf V VARIAN a I Provoost r Navest is een allround loodgie ters- en installatie bedrijf. Het vakgebied f omvat o.a. sanitair, J leidingsystemen en l complete verwarming en f luchtbehandeling I voor zowel particulier als industrie. in het bezit van WA 1 certificaat rijbewijs BE zelfstandig kunnen werken* daar staat veel tegenover zoals*' een prima werksfeer met afwisselend werk. een goed salaris en secundaire arbeidsvoorwaarden. Voor vakmensen zeker de moeite waard om even contact met ons op te nemen. Vraag naar A.C. de Rijke (0118-464061 Andorraweg 14389 PG Vlissingen Oost PontMeyer is onderdeel van de PontEecen Groep, het grootste handelsbedrijf in hout, plaat- en bouwmgterialen in Nederland (1.700 medewerkers, omzet circa Fl. 1,0 mld. en meer dan 55 vestigingen). Wij helpen aannemers en bouwprofessionals aan de juiste materialen op het juiste moment. We bezorgen grote bestellingen op de bouw en bieden een unieke drive-in-formule voor wie zelf langs wil komen voor een dagelijkse werkvoorraad. Voor projectonwikkelaars, aannemers, installateurs en andere bouwprofessionals is PontMeyer echter niet alleen maar leverancier, maar vervult zij ook een belangrijke adviesfunctie. Wanneer u meer over PontMeyer en onze producten te weten wilt komen dan kunt u ons nu ook bezoeken op onze website: www.pontmeyer.nl Voor de vestiging Middelburg zijn wij op zoek naar: COMMERCIEEL MEDEWERKER BINNENDIENST Wij zoeken een commerciële collega die als verkoper binnendienst ons verkoopteam komt versterken. Je bent woonachtig in de regio Middelburg en hebt bij voorkeur ervaring opgedaan in een vergelijkbare functie in een handelsbedrijf hout en plaatmateriaal. Kennis van onze branche is uiteraard een pré. Je werkt en denkt op MBO niveau, bijvoorbeeld MTS bouwkunde of MEAO in een commerciële richting. Tevens kun je goed omgaan met ge automatiseerde gegevensverwerking. Als servicegerichte relatiebouwer weet je jezelf uitstekend te presenteren. Wij bieden je een gedegen inwerkperiode en een collegiale werksfeer in een bedrijf waar zelfstandig gewerkt wordt in een klein team. Verder bieden wij ruimte voor initiatief, een prima salaris en een leuke baan binnen een groeiend bedrijf. Interne of externe opleidingen behoren zeker tot de mogelijkheden. Voor meer informatie kun je contact opnemen met de heer M.R. de Jong, manager PontMeyer Middelburg tel. (0118) 62 44 42. Je sollicitatie voorzien van CV kun je binnen 2 weken richten aan PontMeyer Middelburg B.V., Postbus 8030, 4330 EA Middelburg.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2001 | | pagina 58