t O P2C 22 donderdag 1 februari 2001 Blij zijn we met de geboorte van onze dochter MADELIEF Lisanne Johanna Rob en Jacqueline Schieman Vlasmarkt 14 4331 PE Middelburg Haarmode Jacqueline 30 januari 2001 1911 2001 Op 12 februari wordt WILLEM KLUIJFHOUT 90 jaar. Wie hem wil feliciteren is van harte welkom tij dens de receptie op 10 februari van 15.30-17.00 uur in Huys ter Schelde, Vlissingsestraat 38-40, Koudekerke. [Xl Hartstichting Evertsenstraat 26, 4371 BE Koudekerke "Veilig in Jezus' armen" Intens verdrietig om het te vroege afscheid, maar dankbaar voor alles wat hij binnen ons gezin bete kend heeft, delen wij u mee dat de Heer, na een zorg zaam leven, tot Zich heeft genomen, onze allerliefste zoon, broer en oom RENÉ DE MEULMEESTER in de leeftijd van 22 jaar. Arnemuiden: C. de Meulmeester J. de Meulmeester-van Halen Middelburg: Peter en Kj Rik Hj Johnny en Jacco en Goes, 31 januari 2001 4341 JD Arnemuiden Korenbloerrilaan 33 René is thuis, alwaar geen bezoek. De rouwdienst, waarbij u wordt uitgenodigd, en wel ke geleid wordt door de weleerwaarde heer Ds. L. H. Bouwkam, zal worden gehouden op maandag 5 fe bruari om 11.00 uur in de Gereformeerde Kerk, Kerklaan 4 te Arnemuiden. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben om 12.15 uur op de begraafplaats aan de Veerseweg te Arnemuiden. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in voornoemde kerk. Voorafgaande aan de rouwdienst is er van 10.15 uur- 10.45 uur gelegenheid tot afscheid nemen. René hield van bloemen. Indien wij u vergeten hebben een rouwbrief te stu ren, gelieve deze advertentie als zodanig te beschou- Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het plotseling overlijden van onze kleinzoon en neef RENÉ DE MEULMEESTER Arnemuiden: M. de Meulmeester-Marijs Arnemuiden: D. van Belzen T. van Belzen-de Meulmeester t Goes: J. Bruggeman J. Bruggeman-de Meulmeester Arnemuiden: A. van Glabbeek A. van Glabbeek-de Meulmeester Vlissingen: K. de Meulmeester I. Wever Nw. en St. Joosland: W. Cornelisse M. Cornelisse-de Meulmeester Neven en nichten 31 januari 2001. Lieve RENÉ Rust zacht. We zullen je erg missen. Rob, Eline, Lisette, Frank-Jelle, Anita, Renate. Jessica, Corina, Lia, Liseth, Ditta, Hanita, Suzanne, Jolanda Enige en Algemene kennisgeving Toen ik op deze aarde kwam heeft iemand mij gebracht ik heb de weg niet zelf gevonden door die donk're nacht En als ik straks weer wèg zal gaan naar de eeuwig groene dalen dan zal mij vast en zeker wel weer iemand komen halen. Toon Hermans Bedroefd berichten wij u het heengaan van mijn zoon, onze broer, zwager en neef MARIUS Marinus Pieter Verburg 18-06-1958 31-01-2001 Middelburg: J. C. Braamse Middelburg: W. J. Akkerman Oegstgeest: Marion en Finn Middelburg: Jan Willem Haarlem: A. M. Braamse Goes, 31 januari 2001 Heernisseweg 53 Correspondentieadres: Omloop 40, 4336 (H Middelburg Op vrijdag 2 februari is er van 19.00-20.00 uur ge legenheid om afscheid van Marius te nemen in zijn eigen huis. De afscheidsdienst zal worden gehouden zaterdag 3 februari om 11.00 uur in de Ned. Hervormde Kerk te Wolphaartsdijk, waarna aansluitend omstreeks 12.00 uur de begrafenis zal plaatshebben op de Al gemene Begraafplaats aldaar. Na afloop van de begrafenis is er in gebouw De Griffioen, te Wolphaartsdijk gelegenheid tot condo leren. MARIUS Voor ons was jij meer dan een goede vriend, je hoorde bij onze familie. Een iemand met zo'n eigen persoonlijkheid maakte jou en onze vriendschap zo speciaal. Willy Peter en Monique Tom en Ewa Ronald en Thérèse Derek MARIUS ongrijpbaar in het leven heeft de dood verlossing gegeven vele avonturen groots en uniek verre reizen, zoveel vrienden zo dichtbij en weer veraf Monique van Vuuren, Tom Hennie Broer Bert Timmerman Birgitte en Peter, Puck 't Liefste wat ik heb bezeten 40 jaar de spil van mijn bestaan. Vraag me niet dit te vergeten en gewoon weer door te gaan. Na een werkzaam leven, vol zorg en toewijding voor zijn gezin en allen die hem dierbaar waren, is plotseling van ons heengegaan mijn lieve man, onze pa en opa PETER RIDDERING echtgenoot van Ineke von Hout in de leeftijd van 54 jaar. Terneuzen: I. Riddering-von Hout Terneuzen: J. Riddering A. Riddering-Snabel Kayleigh, Nick Terneuzen: D. Riddering B. Riddering-Lehmann Ashley, Kim Middelburg: F. van Doeselaar M. van Doeselaar-den Hamei- Sanne, Jannes 4536 GB Terneuzen, 30 januari 2001. Bachlaan 81 De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op zater dag 3 februari om 14.00 uur in het crematorium "Terneuzen", Bellamystraat 28c. Na afloop van de crematieplechtigheid is er gelegen heid tot condoleren in de hal van het crematorium. Wilt u, indien U geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Door de tranen van dit uur sluipt de glimlach van de herinnering. De fijne uren met die goede mens, die stem, die ogen en dat hart, dat hart vooral. Lieve herinnering. Bedroefd en verbijsterd zijn wij door het plotselinge overlijden van onze zwager en oom PETER RIDDERING echtgenoot van Ineke von Hout Wie in ons hart voorleeft vergeten we nooit Cor en Nelly de Pauw Fini en Nicole Peter Suzet en Robbie Met grote verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het plotselinge overlijden van onze neef PETER RIDDERING echtgenoot van Ineke von Hout Onze gedachten gaan uit naar zijn vrouw, kinderen en verdere familie. Wij hopen dat ze de kracht kun nen vinden om dit verlies een plaatsje te geven. Biervliet: Kees en Jo de Regt Rinus de Regt PA Een toekomst zonder jou. Zonder je advies. Zonder je steun. Zonder je liefde. Ik moet er maar het beste van maken. Maar ik zal je verschrijkkelijk missen. Johnny Alle jaren veel van je geleerd, zelfs tot de laatste dag. Ik zal je missen. Ik hou van je. PEETJE Geen discussies meer, nooit meer kunnen dansen, je was m'n vriend Pique PETER Zoveel herinneringen aan jou op papier niet te beschrijven. Ze zitten in mijn hart en zullen er altijd blijven. Ik mis je! Bianca Opa PÉ Je zei altijd: "als ik jullie niet meer had, waar zou ik het dan allemaal nog voor doen" Maar nu ben jij er niet meer.... Nooit meer je haren kammen, nooit meer tegen je aan liggen, nooit, nee nooit meer. En dat doet pijn, ontzettend veel pijn. Kayleigh en Nick Dag lieve OPA BOOT ^7 Nooit meer: "mijn vriend" Nooit meer: "nog een kus" Nooit meer: "ik wil met opa mee" Altijd herinneringen. Altijd in ons hart. Opa, we houden van je! Ashley en Kim Lieve OPA PETER Wij sturen je een brief aan een rode ballon jij bent nu heel ver en wij zien alleen de sterren ze zeggen dat je dood bent en dat wij nooit meer met je kunnen spelen maar hoe kun je nou dood zijn wij houden toch van jou? jij hoort toch bij ons? kunnen wij je niet wakker kussen? Sanne en Jannes Geschokt zijn wij door het plotselinge overlijden van onze broer, schoonbroer en oom PETER RIDDERING echtgenoot van Ineke von Hout Wij wensen zijn vrouw, kinderen en kleinkinderen veel sterkte om dit zware verlies te dragen. Carl, Sonja, Sonny, Silvia Geschokt zijn wij met het bericht, dat is overleden onze lieve buurman PETER Wij wensen de familie veel sterkte toe. Marco, Els en Catharina Bedankt PETER Je was een fijne buurman. Willy, Tonny, Davy Wij vinden geen woorden om het te zeggen, hoe wij je zullen missen, allemaal. Het diepste gevoel is moeilijk uit te leggen. Het hart spreekt een niet uit te spreken taal. Groot is de leegte die hij achterlaat mooi zijn de herinneringen die blijven. Nog vol ongeloof en intens verdrietig zijn wij om het plotselinge verlies van mijn lieve man, onze zorgzame vader, schoonvader en trotse opa WILHELMUS JACOB COZIJNSEN (Wim) echtgenoot van Loes de Man Geboren op 17 mei 1943 te De Bilt en overleden op 30 januari 2001 te Biervliet. Biervliet: L. Cozijnsen-de Man Oostburg: Lisette Cozijnsen Patrick van Landschoot Yvette Biervliet: André Cozijnsen Annette Lij baart 4521 AH Biervliet, 30 januari 2001. Jacoba van Beierenstraat 4 Gelegenheid tot afscheid nemen van onze Wim, vrijdag 2 februari van 19.00 tot 19.50 uur, in het Mortuarium van het Antonius Ziekenhuis te Oost burg. De rouwdienst wordt gehouden op zaterdag 3 fe bruari a.s. om 10.30 uur in de Ned. Hervormde Kerk te Biervliet, waarna de begrafenis zal plaats vinden op de Algemene Begraafplaats aldaar. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in H.C.R. de Gentsche Poort, Gentse straat 94 te Biervliet. Gelieve geen bezoek aan huis. Degenen die onverhoopt geen persoonlijke rouw brief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Lieve OPA Ik zal je ontzettend missen. Yvette Met grote verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze collega en gewaardéef- demedewerker, na bijna 27 jaar meer dan trouwe dienstverlening, WIM COZIJNSEN Wij wensen Loes, de kinderen en verdere familie veel sterkte toe in deze moeilijke tijd. Gebr. du Puy en medewerkers Biervliet, 30 januari 2001. Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het plotseling overlijden van WIM COZIJNSEN sinds 1978 gewaardeerd lid en oud-bestuurslid van onze wielerclub Wij wensen Loes, kinderen en familie veel sterkte toe om dit verlies te dragen. Leden en Bestuur Trimclub Willem Beukelszoon Biervliet Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het plotseling overlijden van ons bestuurslid en wie lervriend de heer WIM COZIJNSEN Wij verliezen met Wim een zeer gewaardeerd be stuurslid. Wij wensen Loes, kinderen en verdere familie veel sterkte toe. Wielercomité Biervliet Ons bereikte het droevige bericht dat is overleden ons lid WIM COZIJNSEN Wij wensen Loes en kinderen veel troost en sterkte toe, voor nu en de komende tijd. Terneuzense Onafhankelijke Partij (TOP) Bestuur, fractie en leden Verbijsterd en vol ongeloof zijn wij geconfronteerd met het plotselinge overlijden van onze collega en medewerker ARNO FRANKEN Ruim 27 jaar was Arno in diverse functies werk zaam binnen onze organisatie. Hij had nog zoveel plannen, waarbij voor hem het directe contact met boeren en tuinders steeds cen traal stond. Met toewijding heeft hij al die jaren een waardevolle bijdrage geleverd aan de ontwikkeling van de land- en tuinbouw in ons werkgebied. Wij wensen Leidy, Maikel, Jojanneke en verdere fa milie heel veel sterkte. Medewerkers, directie en bestuur ZLTO Tilburg, 29 januari 2001 ARNO Wij kunnen het niet geloven, dat wij onze collega, nestor, vertrouwenspersoon en coach moeten mis sen. Altijd was je er voor ons, altijd ruimte voor een opbeurend praatje of een grapje. Je gastvrijheid heb ben we menigmaal mogen ervaren. Jouw humor en gezelligheid, je deskundigheid en re lativerend vermogen zullen we in onze herinnering bewaren. Arno, we zullen je missen. Wij wensen Leidy, Maikel, Jojanneke en verdere fa milie heel veel kracht toe in deze moeilijke tijd. Collega's ZLTO regio West Etten-Leur, 29 januari 2001. Bedroefd delen wij u mede dat wij geheel onver wachts afscheid hebben moeten nemen van onze lie ve vader, schoonvader en opa ADRïAAN KOOMAN weduwnaar van Catharina van de Pas in de leeftijd van 76 jaar. Middelburg: Marja en Frans Villée-Kooman Ilse Oosterhout: Ruud en José Kooman-Korrel Bas, Evelien, Anne Middelburg, 31 januari 2001 Gerbrandylaan 118, Correspondentieadres: Joh. Postkwartier 50, 4333 EG Middelburg. Er is gelegenheid tot afscheid nemen op maandag 5 februari a.s. van 10.00 tot 10.30 uur in rouwcen- trum 'Middelburg', Buitenhovelaan 1 De crematie zal aansluitend plaatsvinden om 11.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Ha- vendijk te Middelburg. Na de crematieplechtigheid is er gelegenheid de fa milie te condoleren in de condoleanceruimte van het crematorium. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Met droefheid geven wij kennis, dat van ons is weg genomen mijn zwager en onze oom ADRIAAN KOOMAN Vlissingen: A. Poortvliet Vlissingen: M. M. Bronke-Poortvliet G. Bronke en kinderen Vlissingen, 31 januari 2001. Op 24 januari bereikte ons het bericht dat op 76-ja- rige leeftijd is overleden ons gewaardeerd lid BERT PUNSELIE De leden van de Jeu de Boules Middelburg wensen Corrie veel sterkte. Komt tot Mij, allen, die vermoeid en belast zijt, en Ik zal u rust geven; Matthéüs 11 28 Nimmer klagend, stil dragend is na een langdurig ziek zijn van ons heengegaan mijn geliefde man, on ze lieve vader, schoonvader, grootvader en over grootvader JOHANNES DE JONGE Numansdorp, 8 september 1923 t Zierikzee, 31 januari 2001 Zierikzee: J. de Jonge-Hoogwerf Zoetermeer: Jan en Marga Zierikzee: Adri Laren: Coby en Chris Almere: Lia en Carlo Wijk en Aalburg: John Brijdorpe: Ineke en Jan klein- en achterkleinkinderen Teelinckstraat 4 4301 KM Zierikzee De herdenkingsdienst zal gehouden worden maan dag 5 februari in de zaal van de Chr. Ger. kerk, Ze- vengetijstraat 11 te Zierikzee, aanvang 13.30 uur, waarna de begrafenis zal plaatshebben op de alge mene begraafplaats te Zierikzee, omstreeks 14.30 uur. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in bovengenoemde zaal. - Liever geen bezoek aan huis - - Geen bloemen Sterven doe je niet ineens, maar af en toe een beetje. En alle beetjes die je stierf, 't is vreemd, maar die vergeet je. 't Is je dikwijls zelf ontgaan; je zegt: 'Ik ben wat moe', en op 'n keer dan ben je aan je laatste beetje toe. Bedroefd dat we haar moeten missen, maar dank baar omdat we haar zo lang in ons midden mochten hebben, geven wij u kennis van het overlijden var\ onze lieve, zorgzame moeder en oma CORNELIA HEIJT-SPRUIJT sinds 25 april 1999 weduwe van Pieter Heijt Oostkapelle, t Vlissingen, 2 december 1924 31 januari 2001 Vlissingen: Jannie en Bennie van Wezel-Heijt Jacqueline en Ronnie Middelburg: Loes en Frank Knol-Heijt Hennie en Monique Michel Eddy Aagtekerke: Huib en Maaike Heijt-Maljaars Dennis Corné Sjoerd Middelburg: Peter Heijt Correspondentieadres: Bonedijkestraat 147, 4382 HE Vlissingen Onze dank gaat uit naar het personeel van verpleeghuis Vliedberg (afd. Golfbreker) voor de liefdevolle verzorging. Onze moeder en oma is opgebaard in rouwcentrum 'Middelburg', Buitenhovelaan 1 Gelegenheid tot afscheid nemen op maandag 5 fe bruari a.s. van 10.45 tot 11.15 uur in het jeugdge- bouw aan de Markt 65 te Westkapelle, waarna de afscheidsdienst zal worden gehouden. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de al gemene begraafplaats aan de Kerkeweg te Westka pelle om 12.15 uur. Na de plechtigheid is er gelegenheid de familie te condoleren in bovengenoemde gebouw. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Verdrietig delen wij u mede dat de Heere heeft weg genomen onze geliefde zuster, schoonzuster en tan te CORNELIA HEIJT-SPRUIJT Den Helder: J. Spruijt S. Spruijt-Elzinga Middelburg: W. Koppejan-Spruijt J. Koppejan Gapinge: L. Spruijt M. S. M. Spruijt-Stolker Middelburg: A. Spruijt J. Spruijt-Mol neven en nichten Vlissingen, 31 januari 2001 Mij langt na di, gezelle mijn; Egidiuslied BERTUS LIMONARD - Hubertus Joannes - 23-04-1922 t 31-01-2001 Kaat Limonard-Martens Kristien Limonard Ernest van Turenhout Pim Puck f Flip Familie Limonard Familie Martens Benedenstraat 7a, 4453 CG 's-Heerenhoek Vrijdag 2 februari zal om 19.00 uur een Avondwa ke worden gehouden in de parochiekerk van de H. Willibrordus te 's-Heerenhoek, waarna er gelegen heid is tot condoleren en afscheid nemen in het mortuarium naast de kerk. De uitvaartdienst, waarbij u wordt uitgenodigd, zal worden gehouden zaterdag 3 februari om 10.30 uur in voornoemde parochiekerk, waarna de graflegging zal plaatsvinden op het R.K. Kerkhof te 's-Heeren hoek. Na de begrafenis is er in 'De Jeugdhoeve' te 's-Hee- renhoek eveneens gelegenheid tot condoleren. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, dan kunt u deze advertentie als zodanig beschouwen. Je wilt het niet verwachten, maar het gebeurt. Bedroefd vernamen wij het overlijden van ons zeer gewaardeerd en toegewijd lid van onze Parochiever- BERTUS LIMONARD Vele jaren heeft hij zijn krachten ingezet voor onze parochie als lid van de parochievergadering, lid van het herenkoor, orgelrestaurateur, geschiedschrijver en klussenman. In dankbaarheid voor alles wat hij voor onze pa rochie gedaan heeft, willen wij hem gedenken. Wij wensen zijn vrouw, dochter, schoonzoon en kleinkinderen Gods kracht toe dit verlies te kunnen dragen. Het Parochiebestuur en Parochievergadering H. Willibrordus 's-Heerenhoek Heden bereikte ons het droeve bericht dat is overle den ons oud-bestuurslid BERTUS LIMONARD We verliezen in hem een markant en geliefd dorps mens. We wensen de familie veel kracht. Carnavalsstichting de Koenkelpot God heb ik lief, want die getrouwe Heer nam, toen ik riep, met toegenegen oren mijn woorden aan. Hij zal mij blijven horen en levenslang ben ik niet eenzaam meer. Psalm 1161 Bedroefd omdat wij haar moeten missen, maar met een dankbare herinnering aan haar grote liefde en zorg voor ons, delen wij u mede dat is overleden onze moeder en oma PIETERNELLA CORNELIA FEIJ-VAN DER LEEK weduwe van Adriaan Johannes Feij Koudekerke, Vlissingen, 25 december 1915 31 januari 2001 Elsloo (Fr.): Philip Feij en Janny Schout Almere-Buiten: Joke Feij Oost-Souburg: Gerard Feij en Ingrd Blanken Middelburg: Nelleke Seymour-Feij Klein- en achterkleinkinderen Zorgcentrum "Ter Reede" Correspondentieadres: Hoofdweg 19, 8424 PJ Elsloo (Fr.) 0561 421080 Gelegenheid tot afscheid nemen op zaterdag 3 fe bruari van 16.00 tot 16.30 uur in het uitvaartcen trum "De Voorzorg", Industrieweg 20 te Vlissingen. De begrafenis zal plaatshebben op maandag 5 fe bruari om 13.00 uur op de algemene begraafplaats te Vlissingen. (Samenkomst op de begraafplaats). Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in eerdergenoemd uitvaartcentrum. Al het werk in je leven. Al je zorgen en verdriet. Daar was je tegen opgewassen. Maar je ziek zijn ontnam je alle kracht. Moederlief rust nu maar zacht. Intens verdrietig om het afscheid, maar dankbaar voor alle zorg en liefde waarmee zij ons tot het laatst toe omringde, geven wij u kennis dat nog onverwacht van ons is heengegaan, onze zeer lieve moeder, schoonmoeder en oma PAULINA STEIJNS weduwe van Richard Gerard Van Haeren in de leeftijd van 86 jaar. Maleisië: Koen van Haeren Jasminah Van Haeren-Hassan Maxim Nur Dini Aniqah 29 januari 2001 Antoniusstraat 14, 4587 CP Kloosterzande Gelegenheid tot afscheid nemen vrijdag 2 februari van 19.00 tot 19.30 uur in de rouwkamer van Woonzorgcentrum Antonius, Pastoor Versterplein 1Kloosterzande. De uitvaartdienst wordt gehouden zaterdag 3 febru ari om 10.30 uur in de kerk van de H. Martinus, pa rochie Ter Duinen te Kloosterzande. Aansluitend zal de crematieplechtigheid plaatsvin den in Crematorium "Terneuzen". Bellamystraat 28c, Terneuzen. Gelegenheid tot condoleren na de plechtigheid in het Crematorium. Meer familieberichten op pagina 18 Begrafenis- en Crematieverzorging OVERTOOM-GROEN S. M. OVERTOOM Badhuisstraat 37 - 4381 LN Vlissingen Telefoon 0118 - 413417 - 412772 Rouwcentrum, Van Dishoeckstraat 620

Provinciale Zeeuwse Courant | 2001 | | pagina 22