OMLTJL ///A THERMAL De Baan voor u? Stichting Arduin notarieel medewerkster m/v IBDO Afdelingssecretaresse (m/v) 11II— 'arks Verkoop medewerker m/v Notariskantoor Mr J. P. Muys te Kortgene Inkoper M/V CONSTRUCTIETEKENAAR BDO Consultants Personeel Organisatie (bij voorkeur fulltime, deeltijd van minimaal 80% bespreekbaar) Het secretariaat van Commerciële Zaken bestaat uit 3 medewerkers. In deze functie ben je primair werkzaam voor de managers van de afdelingen Marketing en Sales. In deze veelzijdige functie kun je een hoop energie en creativiteit kwijt. zaterdag 27 januari 2001 de m uizenaer ISrasseiry Wij zijn op zoek naar een parttime medewerker bediening m/v Jaarbetrekking. Wil je werken in een klein team? Heb je verantwoordelijksgevoel? Enige ervaring in de bediening? Ook wat talenkennis? Ben je beschikbaar in de avonduren? Je hoeft niet per se jong te zijn! Stuur dan een sollicitatiebrief naar: Brassery de Kluizenaer t.a.v. Mevr. S. Louws-Brasser Lammerensteeg 5 4331 MB Middelburg. Wij zijn ook leerbedrijfl Medewerker groenbeheer en techniek Camping de Oase Schrijf: Roelandsweg 8 4323 CS Renesse Kerntaken: het verrichten van alle secretariële werkzaamheden voor de manager(s) van de betreffende afdeling. Hieronder vallen agendabeheer, waarborgen telefonische bereikbaarheid, voorbereiding en afhandeling van vergaderingen, correspondentie etc. het verrichten van ondersteunende en administratieve werkzaamheden ten behoeve van de gehele afdeling. Denk hierbij aan voortgangsbewaking, beheer afdelingsarchief en het opstellen van overzichten en rapportages. Profiel: Wil je deze baan met succes kunnen invullen, dan verwachten we dat je: tenminste een MBO werk- en denkniveau en -opleiding hebt, bij voorkeur MBO-secretariële richting; beschikt over enkele jaren ervaring als secretaresse/management-assistente; stressbestendig bent, goed kunt organiseren en vooral ook kunt improviseren; redactioneel de nodige vaardigheid hebt en ook de Engelse taal beheerst; bereid bent alle voorkomende klussen aan te pakken, in voorkomende gevallen ook buiten de gangbare werktijden; een ruime ervaring hebt in de pc-toepassingen Word en Excel. Wat bieden wij? Werken bij DELTA betekent een bijdrage leveren aan een ondernemend en veelzijdig bedrijf dat sterk in ontwikkeling is. Wij stellen daar tegenover: een goed en compleet pakket arbeidsvoorwaarden dat gebaseerd is op de CAO voor Energie- en Nutsbedrijven; een participatieregeling en bedrijfsspaar- regelingen; mogelijkheden voor verdere ontwikkeling, waaronder opleiding en trainingen; volop ruimte voor eigen inbreng en initiatief in een informele organisatie met korte lijnen; een maximumsalaris van circa 4.455,= bruto per maand. Informatie: Voor informatie over deze vacature kun je contact opnemen met mw. C.C. Keim van Commerciële Zaken, telefoonnummer 0118-882129. Interesse? Sollicitaties, voorzien van een CV, kunnen vóór 10 februari a.s. gericht worden aan onderstaand (e-mail)adres, ter attentie van het Secretariaat van de afdeling Personeel Organisatie. Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. e drijven Postbus 5048 4330 KA Middelburg tel. (0118) 882000 Internet: http://www.delta-zld.nl e-mail: vacatures@delta-zld.nl Voor de sector Commerciële Zaken te Middelburg zoeken wij een N.V. DELTA Nutsbedrijven richt zich met circa 1.200 medewerkers op de levering van een integraal productenpakket; zij verzorgt voor Zuidwest-Nederland de distributie van elektriciteit, gas, water, radio- en televisiesignalen en telecommunicatie- en milieudiensten. Ook de productie van water en elektriciteit behoort tot haar activiteiten. De organisatie is een zeer actieve speler in de liberaliserende energiemarkt, waarin zij zich heeft ontwikkeld tot een succesvolle en marktgerichte partij. DELTJ& Landal GreenParks exploiteert 16 bungalowparken met in totaal 3900 bungalows in Neder land, Duitsland en Tsjechië. Kenmerkend voor Landal GreenParks is de ruime opzet van de parken met meestal vrij in het groen gelegen bungalows. De parken beschikken o.a. over een overdekt zwembad, sauna, solarium, midgetgolf, tennisbaan, bowlingbaan, horeca-faciliteiten en een parkwinkel. Op Landal GreenParks PORT GREVE te BROUWERSHAVEN met 570 bungalows is een vacature voor een enthousiaste en actieve MEDEWERKER ZWEMBAD MW De zwembadmedewerker verricht onder meer alle voorkomende werkzaamheden in het zwembad zoals, toezicht houden, uitvoeren van recreatieprogramma's en het verzorgen van het zwembad. Daarnaast ook de uitvoering van allerlei activiteiten op het gebied van sport en recreatie op het park met de overige collega's. Profiel: MBO-opleiding op het gebied van Sport Recreatie, diploma zwemonderwijzer en een EHBO-diploma. Daarnaast relevante werkervaring in de recreatieve en toeristische sec tor. Enige beheersing (mondeling) van de Duitse taal. Kernwoorden zijn: sportief en creatief, servicegericht, positieve en flexibele instelling, goed in het organiseren van het werk en het oplossen van problemen. Goede contactuele vaardigheden en zowel zelfstandig als in team verband kunnen-werken. Tevens hebben wij een vacature voor een enthousiaste en actieve ZELFSTANDIG WERKEND KOK MW Profiel: organisatietalent, flexibel, stressbestendig en servicegericht en u kunt zowel zelfstan dig als in teamverband werken. en een MEDEWERKER BEDIENING MA/ Profiel: affiniteit met serviceverlening aan onze gasten. Beheersing (mondeling) van de Duit se taal. U kunt goed omgaan met mensen, bent goed in organiseren van het werk en kunt zo wel zelfstandig als in teamverband werken. Voor alle functies geldt dat wij medewerkers zoeken die met een grote mate van zelfstandig heid in een actieve werkomgeving willen werken Geïnteresseerd? Binnen 7 dagen schriftelijke sollicitaties aan Landal GreenParks, t.a.v. de heer H.T.M van Osta, Parkmanager Port Greve, Heernisweg 1, 4318 TN Brouwershaven. www.landal.nl Golff Supermarkt Dauwendaele is op zoek naar een enthousiaste Wij denken aan een iemand vanaf 17 jaar die studeert, wil gaan studeren voor- of al in het bezit is van het diploma drogisterij. Het salaris is volgens CAO. Zoek je een afwisselende full-time baan met leuke collega's? Bel of schrijf dan naar: Golff Supermarkt Badhuisstraat 6, 4371 EL Koudekerke. t.a.v. J. Dekker Tel. on8 - 551340 na 18.00 uur: 0118 - 612053 Verrukkelijk Verrassend Voordelig! Ondersteuning verlenen aan mensen met een verstandelijke handicap. Dat doe je natuurlijk bij de Stichting Arduin De Stichting Arduin: een dynamische organisatie ten dienste van mensen met een verstandelijke handicap, actief in het gestalte geven aan moderne inzichten in de Zorg- en Dienstverlening voor mensen met een verstandelijke handicap. Kernbegrippen zijn: Autonomie, zelfbepaling en dialoog Stichting Arduin Postbus 285 4460AR Goes Telefoon: 0113-246500 Wonen en werken voor mensen met mogelijkheden Stichting Arduin is een vooruitstrevende organisatie, die een toonaangevende positie inneemt binnen de veranderende visie op de zorg voor mensen een verstandelijke beperking. Voor cliënten in een aantal woningen op Walcheren en de Bevelanden zijn wij op zoek naar: ZORGMEDEWERKERS (M/V) die ondersteunen van cliënten met bijzonder gedrag als uitdaging zien Zorgmedewerker zijn binnen een woning van Stichting Arduin betekent: Het stimuleren van de zelfredzaamheid van de cliënten, dus helpen daar waar nodig. Het begeleiden en ondersteunen van cliënten in hun zorgvragen op het gebied van wonen en vrijetijdsbesteding. In een zelfsturend team, samen met collega's zoeken naar nieuwe mogelijkheden om aan de vragen van de cliënten tegemoet te kunnen komen. Werken in een rooster met wisselende diensten afgestemd op de wensen van de cliënten (o.a. weekend- en slaapdiensten). Zorgmedewerkers brengen het volgende mee: Een opleiding tot Z-, of B verpleegkundige, bij voorkeur met ervaring in de psychiatrie. Deskundigheid, doorzettingsvermogen en zelfstandigheid. Respect en inzet voor onze cliënten, de verstandelijk gehandicapte medemens. Ideeën m.b.t. het stimuleren van de zelfstandigheid van de cliënten, Een goede instelling, evenwichtigheid en het tegen een stootje kunnen. Ervaring in het werken met cliënten met een verstandelijke beperking en problema tisch gedrag. U bent in bezit van een rijbewijs. Wat bieden wij: Vaste contracten, waarbij het aantal uren bespreekbaar is. Ook invalcontracten zijn mogelijk. Goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden. De CAO-Gehandicaptenzorg wordt gevolgd. Een uitdagende dynamische werkomgeving met veel ruimte voor eigen initiatief. Nadere informatie over de vacature wordt graag verstrekt door Frank Passchier, coach of Petra van Leeuwen, Personeelsfunctionaris, bereikbaar op telefoonnummer 0113- 246500. Durf je de uitdaging aan en voldoe je aan de gestelde eisen, stuur dan een schriftelijke sollicitatie met CV, onder vermelding van vacaturenummer 2001-06, voor 7 februari a.s aan Stichting Arduin, sector PO&O, Postbus 285, 4460 AR GOÊS Transportbedrijf Fa. A. Kop en Zn. Tussenriemer 3, 4704 RT Roosendaal, zoekt op korte termijn: CHAUFFEUR INTERNATIONAAL tevens CHAUFFEUR BINNENLAND i.b.v. rijbewijs BC (E) voor distributie- werk. Tel. afspraak 0165-522060 is op zoek naar een enthousiaste vereisten: - goed afgeronde Havo- of VWO-opleiding - representatief - goede contactuele eigenschappen - bereid tot het volgen van cursussen, studiekosten worden vergoed - ervaring gewenst, maar niet noodzakelijk. Schriftelijke reacties voorzien van Curriculum Vitae gaarne binnen 14 dagen op onderstaand adres Postbus 14 4484 ZG Kortgene tel. 0113-30 21 54 Varian is wereldwijd marktleider op het gebied van chromatografische instrumenten, supplies, accessoires en services. In 199S werd de samenwerking tussen het beursgenoteerde Varian Inc. (USA) en Chrompaek International BA', een feit. Vanuit Middelburg wordt de fabricage van een omvangrijk produetassortiment, de verkoop en de services gecoördineerd voor Europa en het Midden-Oosten. De continue stroom van technologische ontwikkelingen, introducties van hoogwaardige nieuwe producten en het ontginnen van nieuwe marktsegmenten vraagt om nieuwe staf- en kaderleden die de uitdaging van een betrekking met internationale allure aankunnen. Binnen de afdeling Inkoop is een vakature voor een De werkzaamheden zullen bestaan uit: Inventariseren van de inkoopbehoefte binnen de afdeling. Tijdig beschikbaar krijgen van het toegewezen goederenpakket op basis van de juiste prijs/kwaliteit verhouding. Onderhouden van contacten tussen leveranciers en interne klanten. Onderhandelingen met leveranciers. Wij zoeken iemand die: Een MBO-opleiding heeft. Zelfstandig is. De Engelse taal beheerst. Kennis heeft van Windows software pakketten. Service gericht is. Over goede contactuele eigenschappen beschikt. Wij bieden een zelfstandige baan, in een klein team, bij een groeiend internationaal bedrijf. Voor meer informatie kun je contact opnemen met Gerda van de Beek Tel.: 0118-671215, e-mail: gerda.van.de.beek@varianine.eom of René Wabeke Tel.: 0118-671262, e-mail: rene.waheke@varianine.com Heb je interesse, dan ontvangen wij graag jouw schriftelijke sollicitatie binnen 2 weken na verschijning van deze advertentie www.varianinc.com ■4 V VARIAN ALUMINIUM-RAMENDEUREN PUIENGEVELSBALKONHEKKEN Onze relatie, THERMAL BV, gevestigd te Roosendaal, is ruim een kwart eeuw ontwerper, producent en leverancier van maatwerk aluminium ramen, deuren, puien, gevels en balkonhekken. Dankzij haar hoogwaardige productkwaliteit en haar innovatieve ontwerpen en constructies heeft THERMAL BV een uitstekende reputatie in Zuid-Nederland en de Randstad. Voor haar klanten is THERMAL BV al jarenlang een organisatie, die in staat is constructief mee te denken en met efficiënte, effectieve en duurzame oplossingen weet te komen. Betrouwbaarheid, kwaliteit en tijdigheid van leveren zijn begrippen die intern gekoesterd en door klanten gewaardeerd worden. THERMAL BV beschikt over een uitstekend gevulde opdrachtenportefeuille. Tot de klantenkring behoren architecten, aannemers en de Rijksoverheid. De organisatie maakt een gezonde groei door en de vooruitzichten voor de toekomst zijn zeer rooskleurig te noemen. De hierboven uitgewerkte succesformule resulteert in een inspirerende werksfeer met uitstekende ontplooiingsmogelijkheden. Voor haar moderne ontwerp afdeling is THERMAL BV op zoek naar een: Een daadkrachtige perfectionist met gevoel voor metaal Bezoek onze internet site voor nog meer Interessante vacatures in het MKB en solliciteer online: www.bdo.nl/p&o In deze functie fungeert u als een belangrijke schakel tussen de productie en de opdracht gever. U draagt zorg voor de vertaling van de klantenwens naar innovatieve en accurate constructietekeningen, zonder daarbij de praktische uitvoerbaarheid uit het oog te verliezen. Daarnaast vormt een wezenlijk onderdeel van uw functie dat u bij lopende projecten alle benodigde materiaaltechnische voorbereidingen treft, zodat het productieproces geruisloos kan doorlopen. Dit houdt tevens in dat u verantwoordelijk bent voor het uittrekken van materialen ten behoeve van de inkoop. Bij dit alles treedt u in nauw overleg met zowel externe projectleiders en architecten als de eigen afdeling werkvoorbereiding. De functie biedt veel ruimte voor eigen initiatieven en verantwoordelijkheid. Bovendien staan de gedegen inwerkperiode en het opleidingsprogramma garant voor uw persoonlijke groei. Voor deze functie zoeken wij een kandidaat die beschikt over een technische opleiding op minimaal MBO-niveau (bij voorkeur in de richting Bouwkunde of Werktuigbouwkunde). U beschikt over circa 1-3 jaar relevante ervaring en u heeft daarbij ervaring opgedaan in tekenen met Microstation/Abravo-Cad/ Cam-software. U beschikt over teamspirit, maar bent daarnaast in staat zelfstandig uw werk te organiseren. U bent in staat effectieve oplossingen te bedenken waar anderen moeten afhaken. Tenslotte geldt affiniteit met het werken met aluminium als een grote pre. Spreekt het bovenstaande profiel u aan? Stuur dan uw sollicitatiebrief met curricu lum vitae vóór 12 februari aan BDO Consultants Personeel Organisatie, Postbus 31915203 DD 's-Hertogenbosch ter attentie van de heer drs J. Zegers. Mailen kan ook naar: sonja.verharen@bdo.nl. Voor vragen kunt u eveneens met hen contact opnemen: 073-6405 799. Uw reactie wordt vanzelfsprekend vertrouwelijk behandeld.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2001 | | pagina 46