arinc. PZC Maaskant Shipyards Maaskant Shipyards AC^RTimarICT Maaskant Shipyards PERSONEEL zoekt werkgelegenheids- adviseurs ir randstad werkgelegenheidsdiensten VERS CHEF 37 commercieel medewerker binnendienst stichting ter weel lid Raad van Toezicht Stellendam - Bruinisse scheepswerven - machinefabrieken - dokken - reparatie - lierenbouw MAASKANT SHIPYARDS is een gerenommeerd bedrijf, dat zich toelegt op de bouw en reparatie van voornamelijk visserijschepen en machinebouw. Wij streven naar een optimale dienstverlening, kwaliteit, flexibiliteit en vakmanschap. Voor onze vestiging te Bruinisse zijn wij op zoek naar een: ALLROUND MONTEUR-BANKWERKER Wij vragen voor deze functie: - ervaring als monteur-bankwerker - zelfstandig kunnen werken - opleiding LTS-B aangevuld met vakopleiding - enige kennis pneumatiek en hydrauliek strekt tot aanbeveling Wij bieden: - afwisselend werk - ruimte voor eigen initiatief - opleidingsmogelijkheden - goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden. Wij verwachten uw schriftelijke sollicitatie met C.V. graag binnen 14 dagen. MAASKANT SHIPYARDS, Postbus 9, 4310 AA Bruinisse t.a.v. de Bedrijfsleiding. Voor telefonische inlichtingen kunt u terecht bij de heer J. Kostense, tel. 0111 - 481710 Ben je dienstverlenend en heb je affiniteit met onze doelgroep Dan mag je deze vacature niét missen! Het bedrijf Randstad Werkgelegenheidsdiensten (RWD) begeleidt en bemiddelt mensen met een afstand tot de arbeidsmarkt, zoals langdurig werk lozen en arbeidsgehandicapten, naar werk. In samenwerking met werkgevers, gemeentes, UVI's en andere betrokken partijen, ontwik kelt RWD daartoe trajecten en voert die verder uit De functie Voor de vestigingen Rotterdam, Den Haag, Goes en Leiden zijn wij op zoek naar werkgelegenheidsadviseurs Als werkgelegenheidsadviseur voer je gesprekken met kandidaten die een afstand tot de arbeids markt hebben en stel je met hen een persoonlijk ontwikkelingsplan op. Je begeleidt en traint kandidaten met als doel hen voor te bereiden op de arbeidsmarkt. Je bent medeverantwoordelijk voor de acquisitie van werkervaringsplaatsen en banen bij werkgevers. Daarnaast onderhoud je contacten met opdrachtgevers, scholingsinstituten en bemiddelingsorganisaties Het profiel Als werkgelegenheidsadviseur ben je commercieel ingesteld en in staat om zelfstandig en resultaatgericht te werken. Je bent dienst verlenend en hebt affiniteit met onze doelgroep Je beschikt over een HBO/academisch werk- en denkniveau, een rijbewijs en enige jaren relevante werkervaring. De aanbieding Wij bieden je een goed salaris, tantième en aantrekkelijke secundaire arbeidsvoorwaarden Daarnaast wordt met jou een individueel ont wikkelingsplan opgesteld, waarin aandacht wordt geschonken aan jouw persoonlijke en professionele ontwikkeling. Solliciteren Voor meer informatie kun je contact opnemen met Isabel Pouw, tele foon (020) 569 82 56. Je kunt je sollicitatiebrief met c v sturen naar Randstad Werkgelegenheidsdiensten, Afdeling P&O, t.a.v. Isabel Pouw, Wildenborch 5, 1112 XB te Diemen of mailen naar isabel_pouw@randstad nl Stellendam - Bruinisse scheepswerven - machinefabrieken - dokken - reparatie - lierenbouw MAASKANT SHIPYARDS is een gerenommeerd bedrijf, dat zich toelegt op de bouw en reparatie van voornamelijk visserijschepen en machinebouw. Wij streven naar een optimale dienstverlening, kwaliteit, flexibiliteit en vakmanschap. Voor onze vestiging te Bruinisse zijn wij op zoek naar een: LOGISTIEK /TERREINMEDEWERKER Wij vragen: - opleiding LTS - in bezit van rijbewijs B-E - hijsbewijs en diploma heftruckchauffeur, of bereid dit te halen Wij bieden: - afwisselend werk - ruimte voor eigen initiatief - opleidingsmogelijkheden - goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden. Wij verwachten uw schriftelijke sollicitatie met C.V. graag binnen 14 dagen. MAASKANT SHIPYARDS, Postbus 9, 4310 AA Bruinisse t.a.v. de Bedrijfsleiding. Voor telefonische inlichtingen kunt u terecht bij de heer J. Kostense, tel. 0111 - 481710 Agrimarkt BV is een succesvolle detail handelsonderneming met twee eigen winkelformules, Agrimarkt supermarkt en Agriland Op dit moment hebben wij 1 supermarkt en 6 zelfbedieningszaken met een gemengd assortiment waarin diervoeding, planten en tumartikelen belangrijke assortimen tsonderdelen zijn. In de komende jaren zullen wii onze keten van winkels verder uitbouwen. Bij ons bedrijf werken 190 werknemers in een levendi ge en afwisselende omge ving. De organisatie is marktgericht en reageert flexibel op veranderingen en trends. Het centraal kantoor is gevestigd in Wemeldinge. Agrimarkt BV is een dochteronderneming van de Coöperatieve Zuidelijke Aan- en Verkoopvereniging UA. I De geconsolideerde L laaromzet bedraagt 300 miljoen gulden. zaterdag 27 januari 2001 Voor uitbreiding en versterking van ons team zijn wij op zoek naar een ervaren voor de afdeling Aardappelen, Groente en Fruit* De kandidaat die wij zoeken heeft "vers" in zijn vingers zitten, is op de hoogte van assorti- mentsontwikkelingen en trends en speelt daar op in met wekelijks wisselende en aantrekkelijke presentaties. Deze merchandiser weet van zijn afdeling telkens weer een uitnodigend theater van kleur en suggesties te maken. In de nieuw te bouwen winkel krijgt deze afdeling dan ook een prominente plaats U bent een teamspeler die leiding geeft aan diverse verkoopmedewerkers binnen uw afde ling. U denkt in vers en bent verantwoordelijk voor maar één kwaliteit: DE BESTE. Aan de positionering 'Duidelijk de Goedkoopste' geeft u invulling met marktconforme verkoopprijzen. U weet, in combinatie met uw verantwoorde lijkheid voor de calculatie, het uiteindelijk ren dement voor deze afdeling te behalen en verder uit te bouwen. Samen met de winkelmanager, zijn assistent en 5 collega's vormt u het winkel kader. op termijn uitbreiding met Kant&Klaar maaltijden Wii bieden u interessant 0: en afwisselend jbtC. werk binnen een groeiende en suc cesvolle organ i- satie met bij de JjE- functie passende primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden Binnen de organisatie heerst een plezierige en informele sfeer waar het prettig werken is. Voor meer informatie kuntu contact opnemen met de heer J. Baaijens, winkelmanager Agrimarkt Goes, telefoon 0113 - 21 40 20. Uw brief kunt u richten aan Agrimarkt BV, afdeling P&O, postbus 4, 4424 ÏG Wemeldinge, t.a.v. de heerS. van der Linden. Sollicitaties per e-mail kunt u versturen aan Svdlinden@czav.nl automatisering b.v. Harinck Automatisering bv is een softwarehouse welke detacheringsopdrachten voor haar cliënten vervult. Wegens vele aanvragen zijn wij dringend op zoek naar: PROGRAMMEURS EN SYSTEEMBEHEERDERS met diverse expertises (o.a. Oracle, Visual Basic, C/C++, Internet, Novell, Unix, NT) Wat wij zoeken? Minimaal MBO werk- en denkniveau, gedegen kennis van Windows 95/98 en één van boven staande expertises, kennis van de Engelse taaj in woord en geschrift, een representatief voorko men, goede contactuele eigenschappen, in het bezit van rijbewijs B, bereidheid tot reizen en een flinke dosis doorzettingsvermogen. Wat wij bieden Een meer dan uitstekend salaris, auto van de zaak, prima secundaire arbeidsvoorwaarden, verre gaande doorgroeimogelijkheden, afwisselende opdrachten, mogelijkheid om bij de cliënt in vaste dienst te gaan en het volgen van opleidingen en cursussen. Interesse? Stuur uw sollicitatiebrief, inclusief uitgebreid curriculum vitae, op naar Harinck Automatisering bv, Westhavendijk 156, 4463 AE te Goes. Mailen kan ook: info@harinck.nl. Bel voor inlichtingen 0113-228179. De mosselbusiness is boeiend, maar ook veeleisend. Daar weten we bij Prins Dingemanse alles van. Prins Dingemanse is al jaren één van de toonaangevende producenten van mosse len en oesters in West-Europa, met Nederland, België, Frankrijk, Engeland en Spanje als be langrijkste afzetgebieden. Via gespecialiseerde groothandelskanalen levert Prins Dingemanse zijn kwaliteitsproducten aan de horeca, de visspeciaalzaken en de grootwinkelbedrijven. (fulltime) m/v Wegens vertrek van één van onze medewerksters naar het buitenland, zijn wij op korte ter mijn op zoek naar een nieuwe collega om ons team te versterken. De functie: Samen met uw collega's van de verkoop binnendienst verzorgt u de telefonische verkoop en de daarmee samenhangende administratieve werkzaamheden. Tevens kunt u worden ingezet t.b.v. de klantenservice en marketingactiviteiten. U werkt intensief samen met de verkoop buitendienst en de diverse productieafdelingen. Prins en Dingemanse vraagt: Uitstekende commerciële en communicatieve vaardigheden Een commerciële opleiding op MBO-niveau Iemand die in teamverband wil werken en een collegiale opstelling heeft Relevante ervaring in een dergelijke functie Flexibele instelling. Dit houdt in dat u bereid bent om indien nodig op zaterdagmorgen en/of zondagavond te werken Kennis van de moderne talen Wij bieden u: Een prettige werksfeer Goede arbeidsomstandigheden Uitstekende arbeidsvoorwaarden Heeft u interesse in deze baan stuur dan binnen 10 dagen uw sollicitatiebrief met CV naar: Prins Dingemanse B.V., Postbus 63, 4400 AB Yerseke t.a.v. mw. C.A. van Loon-Noussen, afdeling Personeelszaken. Stellendam - Bruinisse scheepswerven - machinefabrieken - dokken - reparatie - lierenbouw MAASKANT SHIPYARDS is een gerenommeerd bedrijf, dat zich toelegt op de bouw en reparatie van voornamelijk visserijschepen en machinebouw. Wij streven naar een optimale dienstverlening, kwaliteit, flexibiliteit en vakmanschap. Voor onze vestiging te Bruinisse zijn wij op zoek naar een: (aankomend) LIERMONTEUR Wij vragen: - opleiding LTS/MTS - enige kennis pneumatiek strekt tot aanbeveling - in bezit van rijbewijs Wij bieden: - afwisselend werk - ruimte voor eigen initiatief - opleidingsmogelijkheden - goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden. Wij verwachten uw schriftelijke sollicitatie met C.V. graag binnen 14 dagen. MAASKANT SHIPYARDS, Postbus 9, 4310 AA Bruinisse t.a.v. de Bedrijfsleiding. Voor telefonische inlichtingen kunt u terecht bij de heer J. Kostense, tel. 0111- 481710 A Stichting Ter Weel omvat twee zorgcentra, één in Goes en één in Krabbendijke. Beide zorgcentra vormen een combinatie van een verpleeghuis en een verzorgingshuis, waarbij wij zorg bieden aan veelal oudere mensen vanuit de visie 'de cliënt centraal'. Kwaliteit staat hierbij voorop. De organisatie heeft een totale capaciteit van 325 bedden en ongeveer 550 medewerkers in dienst. Stichting Ter Weel heeft een Raad van Toezicht, bestaande uit 7 perso nen. Gemiddeld komt men 4 keer per jaar bijeen. Voor de werkzaam heden wordt een financiële vergoeding verstrekt. Het bestuur van Stichting Ter Weel is opgedragen aan de Raad van Bestuur, de algemeen directeur. Vanwege het aflopen van de zittingstermijn van 2 leden, zijn wij op zoek naar 2 kandidaten voor de functie van Bij de samenstelling van de Raad wordt gestreefd naar zowel algemene bestuurlijke kwaliteit als spreiding van deskundigheden en achtergron den. Voor de huidige vacatures wordt gevraagd: Bestuurlijke ervaring Affiniteit met (gezondheids)zorg Bij voorkeur werkzaam in het bedrijfsleven Eén kandidaat woonachtig in de gemeente Reimerswaal. Naast reacties van kandidaten stellen wij ook reacties van mensen die mogelijke kandidaten kennen zeer op prijs. Voor suggesties en inlichtingen kunt u contact opnemen met mevrouw E.M.R. Heijers, voorzitter Raad van Toezicht, tel. 0113-301227 of de heer W.A. Hurkens, algemeen directeur, tel. 0113-216878. Belangstellenden wordt verzocht voor 12 februari a.s. hun schriftelijke reactie, voorzien van curriculum vitae, te richten aan de Raad van Toezicht van Stichting Ter Weel, Joannaplantsoen 1, 4462 AV Goes. TWZ is intermediair voor studenten, afgestudeerden en bedrijven. Wij detache ren en bemiddelen jong afgestudeerde MBO 'ers en HBO'ers met maximaal vijf jaar werkervaring. Voor MBO- en HBO-stu- denten zoekt TWZ bijba nen die aansluiten bij de opleiding. Voor bedrijven creëert dat de mogelijk heid om onderzoeken, projecten en overige werkzaamheden uit te besteden. Supertalenten gezocht TWZ is momenteel voor Scheldebouw B V. op zoek naar: AutoCAD 2000 Constructeurs Scheldebouw B.V. is wereldwijd toonaangevend op het gebied van ontwerpen, produceren en monteren van gevels en architectuurcomponenten van grote gebouwen. Het hoofdkantoor van onze opdrachtge ver is gevestigd in Middelburg en heeft vestigingen in Roosendaal en Antwerpen. In Middelburg alleen werken zo'n 200 werknemers. Het bedrijf maakt deel uit van een kleine multinational met 33 vestigingen in 20 landen. Door het kwaliteitsdenken consequent door te voeren in haar werkzaamheden, is de omzet sterk gestegen. Voor uitbreiding van de capaciteit van engineering zoekt onze opdrachtgever zowel voor de vestigingen Middelburg als Roosendaal meerdere AutoCAD 2000 Tekenaars Je hoofdtaak is het construeren van constructies van aluminium en staal. Dit doe je in een klein team waar zeer veel kennis aanwezig is. Je leert dus van je direc te collega's. Additioneel worden er cursussen georga niseerd in samenwerking met TU-Delft en leveran ciers op het specifieke vakgebied- Vooral de studie naar energiezuinige gevels staat in de belangstelling. Voor deze innovatie wordt nauw samengewerkt met de hoofdvestiging in Italië. Omdat het vakgebied der mate gespecialiseerd is, is het hebben van ervaring in de gevelbranche mooi meegenomen. Is deze ervaring niet aanwezig dan is dat ook geen probleem, je wordt binnen het bedrijf verder opgeleid. Je zult dus bereid moeten zijn door interne scholing je snel te bekwa men in dit interessante vakgebied. Je bent in het bezit van een HTS Werktuigbouwkun de- of Bouwkunde-diploma of hebt een afgeronde MTO opleiding Werktuigbouwkunde genoten met rui me relevante werkervaring. Je bent fulltime beschik baar. Van geïnteresseerde kandidaten ontvangen wij graag voor 3 februari een uitgebreid CV met een korte moti- vatiebrief. Deze kun je richten aan Ernst van Housselt. Voorvragen kun je bellen naar0118-479207 of mailen naar evanhousselt @twz.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2001 | | pagina 37