PERSONEEL m ïèMM 1L WaterLand Neeltje Jans - Maar "8®?*" \m -ar ADVERTEREN? Stichting Arduin PZC AK Boekhandel De Vries AK Selling this needs two years of special training. MSD Medewerkers horeca m/v Medewerkers huishoudelijke dienst m/v Medewerkers algemene dienst m/v Dierenverzorgers m/v J-** t zaterdag 27 januari 2001 Ondersteuning verlenen aan mensen met een verstandelijke handicap. Dat doe je natuurlijk bij de Stichting Arduin De Stichting Arduin: een dynamische organisatie ten dienste van mensen met een verstandelijke handicap, actief in het gestalte geven aan moderne inzichten in de Zorg- en Dienstverlening voor mensen met een verstandelijke handicap. Kernbegrippen zijn: Autonomie, zelfbepaling en dialoog Stichting Arduin Postbus 285 4460AR Goes Telefoon: 0113-246500 Wonen en werken voor mensen met mogelijkheden Stichting Arduin is een vooruitstrevende organisatie, die een toonaangevende positie inneemt binnen de veranderende visie op de zorg voor mensen met een verstandelijke beperking. Ter ondersteuning van cliënten in woningen in o.a. Middelburg, Vlissingen, Oost Kapelle, Meliskerke, Aagtekerke en Vrouwenpolder zijn wij op zoek naar: GASTVROUWEN/HEREN Gastvrouw/heer zijn binnen een woning van Arduin betekent: Het ondersteunen van cliënten op de volgende gebieden:. Verrichten van huishoudelijke taken, o.a. schoonmaken, koken, boodschappen doen, etc. Het creëren van een gezellige, huislijke sfeer. De algemene dagelijkse levensbehoeften zoals; wassen, aankleden en eten. De recreatieve activiteiten van de cliënten in en rond de woning. Deze ondersteuning kan worden geboden in de vroege ochtend, de namiddag/vroege avond en in het weekend Een Gastvrouw/heer brengt het volgende mee: Goed inzicht in het samen met de cliënten voeren van een huishouding. Je hebt hier voor geduld nodig, maar je moet ook initiatief kunnen nemen. Je ziet het als uitdaging om cliënten te ondersteunen in het zo zelfstandig mogelijk voeren van hun eigen huis houding, te ontdekken wat zij zelf kunnen en nieuwe (deel)taken uit te proberen. Gezien het werkgebied Walcheren is het wenselijk dat u over een auto beschikt. Wat bieden wij: Vaste contracten, waarbij het aantal uren bespreekbaar is. Ook invalcontracten zijn mogelijk. Goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden. CAO- Gehandicaptenzorg wordt gevolgd. Een dynamische werkomgeving met ruimte voor eigen initiatief. Nadere informatie over de vacature wordt graag verstrekt door Wilma Talstra of Petra van Leeuwen, Personeelsfunctionarissen, bereikbaar op nummer 0113-246500. Wilt u in aanmerking komen voor de functie van Gastvrouw/heer, stuur dan een schrif telijke sollicitatie met CV, onder vermelding van vacature nummer 2001-07, voor 7 februari a.s. aan: Stichting Arduin, t.a.v. sector PO&O, Postbus 285, 4460 AR GOES. Havenplein 14 - 4301 CB Zierikzee Tel. 0111-412674 - Fax 0111-417210 Gevraagd: BEDRIJFSLEIDER MA/ voor onze middelgrote boek/kantoorboekhan del in het centrum van Zierikzee. De juiste kandidaat voldoet aan onderstaand profiel: woonachtig op Schouwen-Duiveland of om geving boekhandelervaring - diploma vakopleiding leidinggevende kwaliteiten goede positieve en commerciële instelling Wij bieden: een uitdagende werkomgeving primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden volgens boekhandel CAO. salaris in overeenstemming met deze functie. Schriftelijke sollicitaties vóór 10 febr. naar: Boekhandel De Vries t.a.v. Th. Spinnewijn Havenplein 14 Bij Merck Sharp Dohme, kortweg MSD, gooien we onze Sales Representatives niet zomaar in het diepe. Als onderdeel van Merck Co Inc., een van de grootste en meest innovatieve farmaceutische concerns ter wereld, genieten we een grote reputatie waar het gaat om kwaliteit er. betrouw baarheid. Als Sales Representative bij MSD bespreek je de laatste ontwikkelingen op medisch gebied met artsen en specialisten en breng je onze innovatieve genees middelen bij hen onder de aandacht. Daarom stellen we zeer hoge eisen aan het kennisniveau en aan de contactuele vaardig heden van de mensen die ons vertegen woordigen. Dat houdt in, dat je je baan zult starten met een intensieve training, waarin je alles te weten zult komen over de geneesmiddelen die jij gaat ver tegenwoordigen. Na die training word je verantwoordelijk voor het rayon Zeeland. Binnen dat rayon bouw je een vertrouwens relatie op met artsen en specialisten. Je speelt flexibel in op hun eisen en wensen en gebruikt al je overtuigingskracht om ongerede twijfels weg te nemen. Jij bent Sales Representative immers hun belangrijkste bron van kennis over onze geneesmiddelen. En dus zullen ze van jou een sluitend antwoord ver wachten op al hun vragen. Daarbij houd je één ding altijd in het oog: uiteindelijk gaat het ons om de patiënt en zijn onze producten 'slechts' een middel om de kwaliteit van diens leven te verbeteren. Om succesvol te zijn als Sales Representative bij MSD moet je in elk geval beschikken over een flinke dosis over tuigingskracht, doorzettingsvermogen en inlevingsvermogen. Daarnaast ben je ambi tieus en heb je een opleiding op minimaal HBO-niveau. Tegenover die bescheiden eisen staat een ruimhartige beloning, zowel financieel als in andere opzichten - en een op jouw wensen en ambities afgestemde ontwikke ling - zowel op persoonlijk als op professio neel gebied. Geïnteresseerd in een beter leven? Stuur een korte motivatie met CV naar Merck Sharp Dohme, t.a.v. Désirée Hairwassers, Human Resources Adviser. Postbus 581, 2003 PC Haar lem. Telefoon: (023) 515 37 15. E-mail: desiree_hairwassers@merck.com. Kijk voor meer informatie over MSD op www.msd.nl Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. WaterLand Neeltje Jans is al enige decennia de grootste dagattractie van Zeeland. Naast films en tentoonstellingen over de Ramp 1953 en de Deltawerken nemen bezoekers een kijkje in het binnenste van de Oosterscheldekering. In de afgelopen jaren zijn attracties ontwikkeld zoals het dolfijnencentrum, de waterspeelplaats en het waterpaviljoen. In 2001 breidt WaterLand opnieuw uit met een zeehondenverblijf, een roggen-aaibassin, de vertoning van de 3D-film 'Waterworld' en een toeristisch treintje op het park. Met het entreebewijs van WaterLand Neeltje Jans kan gratis een bezoek gebracht worden aan het Museum Watersnood 1953 in Ouwerkerk en Ecoscope, het trendy eco-activiteitencentrum in Renesse. Op korte termijn zijn wij op zoek naar Uw taak: Een afwisselende baan met werk aan de uitgiftecounter, afruimen tafels, bediening en zelfstandig werken in één van de horeca-units; 'Koffiehoek', 'Snackcorner' of'de Lekkerbek'. Uw werk omvat tot maximaal 38 uur per week, ook op feestdagen en in weekenden. Functie-eisen: Voor deze functie is bij voorkeur een relevante horeca-opleiding en enige ervaring gewenst. Motivatie, flexibiliteit en gastgerichtheid zijn erg belangrijk. Uw taak: Een gecombineerde functie. U zorgt voor het schoonhouden van de toiletgroepen en verleent assistentie in de spoelkeuken. Uw werk omvat tot maximaal 38 uur per week, ook op feestdagen en in weekenden. Functie-eisen: Voor deze functies is geen specifieke opleiding vereist. Motivatie, flexibiliteit en gast gerichtheid zijn belangrijk. Sollicitatie: Voor de functies medewerker horeca en huishoudelijke dienst vóór 10 februari 2001 aan: WaterLand Neeltje Jans, Manager Horeca, de heer A.C.M. Heezen, Postbus 79, 4328 ZC Burgh-Haamstede; tel. om-655660, mobiel: 06-53779603. Voor diverse werkzaamheden in ons thema-attractiepark zoeken wij op korte termijn Uw taak: Een zeer afwisselende baan met werk bij een aantal attracties. U staat daar in direct contact met de gasten en straalt gastvrijheid uit. Bij toerbeurt controleert u tevens toegangsbewijzen, bedient de lift, bedient filmprojecties, houdt toezicht en helpt bij de schoonmaak van bijvoorbeeld de waterspeelplaats. Uw werk omvat tot maximaal 38 uur per week, ook op feestdagen en in weekenden. Functie-eisen: Voor de functie is geen specifieke opleiding vereist. Motivatie, flexibiliteit, vriendelijkheid en gastgerichtheid zijn erg belangrijk. Uw taak: Uw werk spitst zich toe op het toezicht en de verzorging van alle 'levende have' binnen het thema-attractiepark. In nauwe samenwerking met de bioloog zorgt u voor zeehonden, dolfijnen, roggen en diverse zee-aquaria. Uw werk omvat tot maximaal 38 uur per week, ook op feestdagen en in weekenden. Functie-eisen: Voor deze functie vragen wij de opleiding Middelbare Agrarische School of een vergelijkbare opleiding/ervaring. Motivatie, flexibiliteit, vriendelijkheid en gastgerichtheid zijn tevens erg belangrijk. U heeft van nature interesse in de omgang met dieren. Sollicitatie: Voor de functies medewerker algemene dienst en dierenverzorger vóór 70 februari 2001 aan: WaterLand Neeltje Jans, Manager Exploitatie, de heer M. de Vaan, Postbus 79, 4328 ZC Burgh-Haamstede; tel. 0777-655654 mobiel: 06-28865389. Overige informatie: Voor alle genoemde functies geldt dat u werkt op basis van de Horeca-CAO. Bovendien zijn alle functies in tijdelijk dienstverband van 28 maart tot eind oktober 2001. Schoolverlaters die voor een bepaalde periode beschikbaar zijn worden ook uitgenodigd te solliciteren. Reiskostenvergoeding vindt plaats op basis van openbaar vervoer. De vacatures en verdere informatie over WaterLand Neeltje Jans vindt u ook op www.neeltjejans.nl. TEL.: 0118-484321 of FAX 0118-470100! De betere stoffeerders móken het! Het motto van TMC Zeeland. Wij zijn namelijk aange sloten bij het Stijl&KIasse-gilde, een collectief van de betere woningtextielspecialisten. Met vestigingen in Goes, Kruiningen en Middelburgen straks ook in Bergen op Zoom komt TMC of beter gezegd komen onze stoffeerders bij steeds meer huishoudens over de vloer. Daarom zoekt ons stoffeerdersteam dringend versterking. Bent u als ervaren stoffeerder toe aan een nieuwe (collegiale) werkomgeving en heeft u het leggen van tapijt, vinyl en linoleum volledig onder de knie, dan voelt u zich bij TMC gegarandeerd thuis. Wat te denken van: Aangenaam werkklimaat afwisselende zelfstandige functie in gezond bedrijf prima salaris en overige arbeidsvoorwaarden Klaar voor de start? Laat ons weten wat u in huis heeft! Schrijf een brief naar: TMC Coes, La. v. Adrie Witte, Marconistraat 13, 4461 HH GOES of bel (0113) 22 4131 Goes Marconistraat 13 Tel: (0113) 22 41 11 Stijl&Klasse Tapijt en Co Wolshop Jan des Bouvrie Shop Kruiningen Zandweg tb Tel: (0113) 38 26 26 City Meubel Stijl&Klasse Tapijt en Cc City Slapen Middelburg Korendijk 34 Tel: (0118) 62 36 32 Stijl&Klasse Tapijt en Gordljnei WONINGINRICHTERS VAN FORMAAT WWW.TMCZEELAND.h

Provinciale Zeeuwse Courant | 2001 | | pagina 36