Kwaliteit komt een keer boven Tennissers ontsnappen in tiebreak PZC Dressuurruiters openen in stijl Belgisch Dreamteam wint bedrijfssoccer Gelegenheidskoppel verrast in Kapelle Roy Hendriksen berust in bijrol bij Veendam Felius schakelt Blackman uit uitslagen Zijn rol bij eerstedivisionist Veen dam is niet te benijden. De club staat voorlaatste op de ranglijst, al leen Haarlem deed het tot dusver slechter. „We vallen bijna van Tele tekst af", geeft Roy Hendriksen toe. Nog erger voor de 31-jarige voetballer is de plek die hij inneemt op de reser vebank. De oud-Middelburger, twee jaar geleden als versterking overgeko men van Cambuur Leeuwarden, is in Veendam op een zijspoor geraakt. „Het is eigenlijk te gek voor woorden. Jongens die minder goed kunnen voetballen dan ik staan nu in de ba- door Eldridge Pentury MIDDELBURG - Het einde van het jaar komt in zicht, het begin van de voorbereiding op de tweede competi tiehelft nadert. Roy Hendriksen heeft de kerst doorgebracht in Middelburg en meldt zich op 3 januari in Veendam voor de eerste training. De feestdagen hebben geen moment geleden onder de Veendamse malaise. „Leuk is anders", zegt Hendriksen. „Het einde van mijn carrière nadert en dan wil je natuurlijk zoveel mogelijk spelen. Als ik een jaar of twintig was had ik mijn contract waarschijnlijk zo ingeleverd en gezegd: jongens, tot kijk ik ga ergens anders voetballenNu lig gen de zaken anders. Ik ben bijna 32 en heb in 1999 een in financieel op zicht mooi contract getekend. Toen ik nog bij Eindhoven speelde, werkte ik nog. Het was soms rennen en vliegen. Waarom zou ik nu dan droevig doen? Er zijn mensen die dagelijks om zeven uur van huis gaan met hun brood trommeltje en 's avonds om zeven uur thuiskomen. Ik ben nu fullprof-voet- baller, weet goed wat ik heb. Ik leg me neer bij de situatie zoals die nu is." Hij heeft een goede verstandhouding met trainer Martin Koopman. „Maar echte vrienden zullen we nooit wor den", verzekert Hendriksen. „In de uitwedstrijd tegen VW (op 4 novem ber) werd ik gewisseld. Sindsdien heb ik niet meer in de basis gestaan. Ik heb een gesprek met 'm gehad en gevraagd wat hij met mij van plan was. Ik ben altijd eerlijk tegen mensen en ver wacht dat ze dat ook altijd tegen mij zijn. Koopman zei dat hij me niet meer als verdediger wilde gebruiken. Ik kwam alleen nog maar in aanmerking voor een plaats op het middenveld." Hendriksen ging geen discussie aan. „Want het is toch niet belangrijk wat ik vind. Hij is de trainer, hij beslist." Omdat Koopman andere spelers de voorkeur gaf op het middenveld, werd Roy Hendriksen verbannen naar de reservebank. Zoals ook gebeurde met Theo ten Caat. De afgelopen weken speelde Hendriksen regelmatig mee met de reserves van Veendam. Dat was behoorlijk wennen voor de oud-voet baller van VC Vlissingen, Middel burg, Hoek, RBC, Eindhoven en Cam buur. Hendriksen: „Ik zeg altijd maar zo: elke nieuwe situatie maakt je rij ker maar het mag duidelijk zijn dat ik het er niet mee eens ben. Het is eigen lijk te gek voor woorden dat minder goede voetballers spelen, en ik moet toekijken. Ik heb destijds voor vier jaar getekend, en heb dus nog tweeën half jaar te gaan. Ik mag weg, mits een andere club geïnteresseerd is in me. Voor mezelf weet ik dat er iets moet gebeuren bij Veendam. De ploeg heeft al zeven keer achtereen verloren. Dat kan toch niet zo doorgaan?" Uitlatingen Hendriksen is voorzichtig. „Want ik wil niet hebben dat Veendam een stok heeft om me te slaan. Ik blijf erbij dat kwaliteit een keer komt bovendrij ven." Hij weet dat Veendam-directeur Henk Nienhuis hem in zekere zin steunt. „Maar ik wil geen speelbal worden van Nienhuis en Koopman. De media in het noorden zijn gek op zulke conflicten maar ik doe er niet aan mee. SBS 6 wilde me laatst na een wedstrijd voor de camera halen voor commentaar. Maar nee, ik wilde geen uitlatingen doen die verkeerd vallen." Hij heeft wat dat betreft geleerd van het verleden. „De ambities van Veen dam spraken mij een jaar geleden enorm aan. Ook daarom ben ik naar de club gegaan. Maar er is tot dusver nog weinig van terecht gekomen. In een interview heb ik vorig jaar gezegd wat er allemaal loos was. Ik zei dat we te weinig kwaliteit hadden, dat we weinig hadden aan de spelers die van Heerenveen overkwamen omdat het om de nummers 20 tot en met 25 ging. We werden er eerder zwakker dan sterker van. Ook heb ik geroepen dat het niet verstandig is geweest om twaalf spelers weg te doen, terwijl er maar vijf voor terugkwamen. Je oude schoenen gooi je toch ook niet weg voordat je nieuwe hebt? Met jonge spelers kun je best wat bereiken, maar niet op deze manier. Mijn kritiek werd me niet in dank afgenomen, maar uit eindelijk heb ik wel gelijk gekregen. Kijk maar waar we nu staan op de ze ventiende plaats." Glimlach De glimlach die Roy Hendriksen siert zal ondanks alles blijven. „In heel mijn carrière heb ik van dag tot dag geleefd. Ik heb alles altijd maar op me af laten komen. Nu doe ik dat dus weer." Het kan, weet Hendriksen uit ervaring, zo weer anders zijn. „Als ik na de winterstop door blessures of wat dan ook toch speeltijd krijg en drie keer scoor ben ik weer het mannetje. Zo gaat dat in dit bekrompen wereld je. Kijk naar Marinus Dijkhuizen. Hij kwam niet aan spelen toe bij FC Utrecht maar zit nu wel bij het Schot se Dunfermline", aldus Hendriksen, die goed bevriend is met Dijkhuizen en getuige is tijdens diens bruiloft. Hendriksen hoopt dat zijn carrière uiteindelijk een waardig einde krijgt. Over de toekomst heeft-ie zo z'n fan tasieën. „Ik volg via het Cios een trai nerscursus. Oefenmeester 2 en 3 doe ik in één jaar. Ik had niet verwacht dat het me zo goed zou bevallen. Ik loop stage bij de A-junioren van Cambuur Leeuwarden. Het is fantastisch." „Ik heb nu twee kinderen. De jongste is nu anderhalf, als ze vier is zijn we terug in Zeeland. Dat staat vast Ik ga ervan uit dat ik dan nog voetbalIs het niet als prof, dan als amateur. Het lijkt me mooi om te eindigen onder Paul Telussa. Hij heeft me destijds van Vlissingen naar Middelburg gehaald toen niemand het in me zag zitten. We hebben een heel goede band. Samen met hem een team trainen lijkt me ook wel iets moois." Roy Hendriksen wandelt door de binnenstad van Middelburg. foto Ruben Oreel door Aector Doorns SAS VAN GENT - Het ABAB- soccertoernooi voor bedrijven prestatief kreeg gisteren in Sas van Gent een Belgische win naar. Het Dreamteam uit Ert- velde maakte zijn naam waar door in de finale met 2-1 't Bier winkeltje uit Terneuzen te ver slaan. Roel Alberti van 't Bierwinkel tje zorgde voor een snelle 1-0- voorsprong, maar de Belgen zetten de situatie recht via tref fers van Davy Martelaere en uit blinker Sam IJsebaert (Club Brugge): 2-1. De finalisten stre den met open vizier. Spelers eta leerden hun klasse, maar ook de doelmannen waren uitstekend op dreef. In eerste instantie hield Frans van der Veen de Terneuzenaren in de wedstrijd. Vervolgens moest de Belgische doelman Jo- han Statuis al zijn talenten to nen op schoten van Antoine Thoen (Kemzeke). Barry van der Hooft (Hoek) en Dominique Verlinde (Sluiskil). Ook andere GOES - Virgil Greeve en Tom Felius hebben gisteren de halve finales van het Zuid West Lea se-tennistoernooi in Goes be reikt. De twee spelen vandaag tegen elkaar voor een finale- plek. Het optreden van Tom Felius was bijzonder om te zien. De Vlissinger heeft sinds de zomer een complete gedaanteverwis seling ondergaan. In juni van dit jaar was Felius nog een wildebras. Hij gooide met zijn racket alsof het niets was en schold veelvuldig op zichzelf. Gisteren stond er een andere Felius in de Schelde- tennishal in Goes. Hij was rus tig, nam de tij d om te serveren en liep tussen de punten door over de baan alsof hij doodmoe was, starend naar zijn racket. Het leek alsof hij met zijn hoofd bij iets heel anders was dan bij de wedstrijd die hij speelde. „Dat is niet zo", zei hij achteraf. „Ik ben alleen enorm veranderd en sta uiterst geconcentreerd op de baan." In de kwartfinale bleek dat Dy lan Blackman niet zo goed om kon gaan met de gedaantever wisseling van zijn tegenstander. De Zeeuws-Vlaming verloor met 4-3. amateurvoetballers als Hubert van den Hemel (Terneuzen) en Jean Dooms (Zaamslag) maak ten deel uit van het team. Op de goed bezette tribune in de gemeentelijke sporthal viel re gelmatig te genieten van soccer van hoogstaand niveau. De spectaculairste wedstrijd was de halve finale tussen Ploegaert en het Dreamteam. De ploeg uit Philippine verspeelde i n de slot fase een 3-0-voorsprong, die door doelpunten van Edward Marteijn, Marnix Schieman en Huub Dhuyvetter tot stand was gekomen. Enkele spelers verlo ren het hoofd, waardoor scheidsrechter Loek Zaman ge dwongen werd twee minuten- straffen uit te delen. Sam IJsebaert profiteerde van de chaos in de Ploegaert-verde- diging door in zijn eentje de drie doelpunten, waarvan twee in de laatste veertig seconden, voor zijn rekening te nemen. Na de 3- 3-eindstand moesten er vijf shoot-outs worden genomen. De Belgen benutten er drie. Marnix Schieman miste de laat ste shoot-out, waardoor zijn ploeg op twee bleef steken. In de andere halve finale had 't Bierwinkeltje het niet gemak kelijk tegen Broomchemie, dat via Michel de Vries (Terneuzen) een 0-1-voorsprong nam. Door doelpunten van Barry van der Hooft, Antoine Thoen en Jean Dooms leek 't Bierwinkeltje toch nog op een gemakkelijke zege af te gaan, maar het was wederom Michel de Vries die de spanning terugbracht, 't Bier winkeltje hield uiteindelijk stand: 3-2 De vier halvefinalisten waren de poulewinnaars. Broomche mie wist zich in de poule hier voor ternauwernood te plaat sen. Broomchemie had in de slotfase tegen Jong ABAB, dat moest winnen, aan een af standsschot van Geert de Poor ter (Terneuzen) voldoende om een 3-3-gelijkspel én een halve finaleplaats af te dwingen, 't Bierwinkeltje had zich door drie soepele overwinningen (4- 2, 5-1, 6-2) gemakkelijker ge plaatst. Ploegaert had twee overwinningen en een gelijkspel nodig, terwijl het Dreamteam in de sterkste poule de meeste te genstand kreeg van Smile Ser vices (2-2). Marnix Schieman werd met ne gen doelpunten topscorer, voor Sam IJsebaert met acht treffers en Michel de Ruijsscher met zes, Michel de Vries en Antoine Thoen scoorden vijf keer. Sam IJsebaert werd unaniem geko zen tot de beste speler KAPELLE - Rino van Oosten (foto) en Ton Brand hebben op het Sjoemeltoernooi in Kapelle de halve finales van het mannendubbel in de categorie C2 bereikt. Die prestatie is vrij uniek voor twee spe lers die vrijwel niet meer tennissen. Van Oosten heeft zich meer toe gelegd op het volleybal en Ton Brand is sinds kort zeer bedreven in het hardlopen. Toch blijkt dit hen niet te hinderen. Het duo won vrij eenvoudig van Wilfried van Hees en Bram Kot met 8-4. foto Willem Mieras doorEduard Hofman TERNEUZEN - Op het Kiwa- nis-tennistoernooi in Terneuzen werd het duo Lisette De- ruyck/Ria Eshuis aan het wan kelen gebracht. Een sterke tie break voorkwam echter een verrassing. Het mannendubbel Van Acker/De Baets opende het toernooi sterk. Het koppel Jongsma/Langeraert werd met 10-7 verslagen. Succes was er ook voor Albicher en Van der Peyl. Na de neder laag in hun eerste poulewed strijd wonnen ze ditmaal van Bouman en Van der Hooft (12-6), waarmee de tweede ron de binnen bereik blijft. Bij de vrouwen hadden Lisette Deruyck en Ria Eshuis, als tweede geplaatst, het in hun openingspartij tegen Gysen- /Van Loo Spaans benauwd. Bij het verstrijken van de reguliere speeltijd was de partij in even wicht en moest de tiebreak de beslissing brengen. Deruyck en Eshuis bleken daarin over sta len zenuwen te beschikken: 8-7 Wendy de Kesel en Rene van Gassen, als tweede geplaatst in het C2-gemengd dubbel, maak ten hun favorietenrol waar. In het openingsduel met De Jong/De Zeeuw moesten ze wel diep gaan. Uiteindelijk klaar den ze de klus met minimaal verschil: 11-9 Boddaert en Boddaert hadden minder moei te om Hough en Hiensch op de knieën te krijgen: 11-6 Op het ABN-Amro-jeugdtoer- nooi in Hulst was Stefan Ver- straeten ook in zijn laatste pou lewedstrijd tegen Jochem Wuijts succesvol. In een gelijk- opgaande partij bleek Verstrae- ten net over iets meer inhoud te beschikken: 8-5. In de finale treft hij Dominique Asselman Bij de vijftienjarigen rekende Stijn van Doeselaer in de halve finale af met zijn Belgische te genstander Davy Bulteel: 6-3 6- 2. De als tweede geplaatste Da vy de Kesel kwam moeiteloos een ronde verder door Peter Jouret te verpletteren: 13-0. In de leeftijdscategorie tot en met 13 jaar plaatsten de favorieten Sander Swolfs, Gillis Derijcke- re, Ruben Joos en Kevin de Rooy zich voor de halve eindstrijd David van de Velde en Marlon de Maagt (tot en met 9 jaar) drongen door tot de finale ten koste van Maaten Rikken en Philip Devetter. Bij de meisjes tot en met 13 jaar haalde Hanne Acke uit Eeklo het nipt tegen Esther Arens" 6-5 Ook Nathalie de Schepper had meer moeite met Evi de Smet dan ze had verwacht. Pas in de slotfase kon ze de winst naar zich toe trekken: 7-5. In de cate gorie tot en met 11 jaar drongen Sophie de Schepper en Rianne- ke de Ritter door tot de laatste vier. De Schepper klaarde de klus tegen Tahni van Hoeck moeiteloos: 9-2. De ongeplaats te De Ritter versloeg de Belgi sche nummer drie Laura Castaldo: 5-4. In de jongste leeftijdsgroep plaatste Audry Maenhout zich met tweemaal 6-0 ten koste van Jeske Boeding voor de finale. zaterdag 30 december 2000 door Lucien Roelandt GOES - De dressuurruiters heb ben het wedstrijdgedeelte van Indoor Zeeland gisteren in stijl geopend. Het hoge niveau van de 22e editie werd onderstreept door een aantal combinaties met twee winstpunten. Laurens van Lieren stal daarbij de show door de klasse M2 met Hexa gon's Ollright met 178 punten op zijn naam te schrijven. Ook Tannie van Belzen met Odeste en Mascha Bustraan met Obelix beantwoordden aan de hooggespannen verwachtingen. Zij toonden zich met respectie velijk 172 en 170 punten ieder de sterkste in een L-rubriek. De klasse M2 geldt voor veel combinaties als erg lastig. Dat gaat zeker niet op voor Laurens van Lieren en de vierjarige Hexagon's Ollright. Dat bleek uit de vele zevens en achten op het protocol Vooral in de uitge strekte draf en de verzameling liet de vos een sterke indruk achter. De ruin lijkt hiermee in de voetsporen van zijn vader, Van Lierens toppaard Hexa gon's Rubiquil, te treden. Groei Hexagon's Ollright werd bij zijn verrichtingen overigens uitste kend gesteund door zijn ruiter. Dat bleek uit de acht als rap portcijfer voor de houding en zit van de ruiter en het effect van de hulpen. Chanthal de Rooy on derstreepte de groei van de Zeeuwse basis. De amazone uit Yerseke stuurde de veel front vormende en soepel bewegende ruin Nairobi met 170 punten naar de tweede plek. De Rooy mocht door dit resultaat ook nog twee bonuspunten aan haar totaal toevoegen, waarmee de promotiegrens aardig in zicht komt. Marjolein van Kerckho- ven uit Ossenisse reed de met veel elastiek door het lichaam bewegende Kingston H met 161 punten naar de derde plaats. Een afscheid van de klasse Ml met het Zeeuws indoorkampi oenschap lijkt voor Sanja Din- gemanse bij een wens te blijven De Kapelse amazone trok ook in Goes de progressieve lijn door. Ze stuurde de met veel opdruk van de grond komende Elcaro met 164 punten naar het oranje lint én richting promotie. Domi nique Geensen lijkt bij Gogolet- te de juiste benadering te heb ben gevonden De Heikantse reed de veel uitstraling tonende Belasco-dochter met 156 pun ten naar de tweede plaats Na drie wedstrijden is Mascha Bustraan met Obelix nog slechts één winstpunt verwij derd van promotie naar de klas se Ml. De met veel tact door de Zeelandhallen dansende hengst bewees met zijn score van 170 punten dat hij er klaar voor is. Met de 169 punten waarmee Marcelle de Kam met Baltimore de tweede plaats voor zich op eiste, bewees de Domburgse eveneens klaar te zijn voor een stapje hoger. Het duo wordt naar de klasse Ml ongetwijfeld vergezeld door Tannie van Bel zen, die met de voorbeeldig aan het bit lopende Jackson met 172 punten klasse L groep 2 op haar naam schreef. De overwinning in groep 2 van de klasse M1 werd met een score van 160 punten een prooi voor de Kortgeense Janis Lindhout met Evita. Basketbal Rotterdam. Holland Basketball Week. Halve finales, leper (Bel) Sao Paulo All Stars (Bra) 89-76, Khimki (Rus) - Union Olimpija Ljubljana (Slv) 90-82 33. Winnende kleur, groen. Euroloterij: 357560. Lucky Day: 6 10-12-13-14-20-22-32 34-35 36-37 39-51-53-58-64-71-77 78. (onder voorbehoud) Tennis Biljarten Zundert. Driebanden, invitatietoernooi. PouleC: 1.Ceulemans3-6,2. Burgman 3- 4, 3. De Backer 3-2,4. Van der Ven 3-0. Poule D: 1Nelin 3-5,2. Merckx 3-4,3. Ar nouts 3-2,4. Van Kuyk 3-0. Kwartfinales: Havermans (Ned) - Ru dolph (Dui) 50-47 (34 beurten/1,470- 1,382), Valentijn (Ned) - Horn (Dui) 50-47 (32/1,562-1,468), Nelin - Burgman 50-25 (29/1,724-0,862), Merckx - Ceulemans 50-31 (31/1,612-1,000) Paardensport Goes Indoor Zeeland. Paarden klasse Z1 1 Petra van Esch/Noa H (Gemonde) 393.2. Wies Kleiman/Borteldonk's Twar tria (Nispen) 377, 3. Karien de Groot/Lu- ciano (Bergen op Zoom) 364, Klasse M2: 1. Laurens van Lieren/Hexadgon's Oll right (Z-Bev.) 178, 2 Chantal de Rooy/Nairobi (Z-Bev.) 170, 3. Marjolein van Kerckhoven/Kingston H (Hulst) 161. Klasse Ml (groep 1): 1. Sanja Dinge- manse/Nicara (Paardebloem) 164, 2. Do minique Geensen/Gigoletta (Oranjer.) 156.3. Katja Huibregtse/Paatwe's Flipper (Z-Bev.) 154. Klasse Ml (groep 1): 1 San ja Dingemanse/Nicara (Paardebloem) 164, 2 Domique Geensen/Gigolette (Oranjer. Axel) 156, 3. Katja Huibregtse- /Paauwe's Flipper (Z-Bev.) 154. Klasse M1 (groep 2): 1Janis Lindhout/Evita (N- Bev.) 160, 2 Rafaela van de IJssel/Noud (Oranjezon) 159, 3 Marcelle de Kam/I- bouche (Oranjezon) 159 Klasse L (groep 1): 1. Mascha Buistraan/Obelix (Z-Bev) 170, 2. Marecelle de Kam/Baltimore (Oranjezon) 169, 3 Annemarie Hertzber- ger/Murfy (Weelr167 Klasse L (groep 2 1. Tannie van Belzen/Odeste (Gouwe Reyers) 172, 2 Adinda Volkers/Feanor (Paardebloem) 163, 3. Miranda Weijer- mans/Holanda (Scheldestad) 163. Klasse L (groep 2): 1 Meredith Buys/Loisrood- nood (Dirksland) 168, 2 Jessica van Nieuwenhuyzen/Orviel (Z-Bev.) 167, 3. Isabel van der Kuijl/Jade (Weelr.) 163. Klasse B (groep 1) 1 Bianca Kors/Oray en (Oranjer. Axel) 165,2 Corine Knojger- /Pardoes (Weelr.) 160, 3. Heidi Vergou- we/llasco (Weelr.) 156 Klasse B (groep 2 1 Linda Groeneveld/Morgan (Walche ren) 161,2 Marleen Louwerse/Ouventus (Sé-Ros) 159, 3. Annemijn Harten/May Day (Oranjezon) 158 Klasse B (groep 3) 1 Inge de Kok/Jalvo (Weelr.) 159. 2 Mo nique de Maat/Ostwind (Hulst) 158, 3 Debbie Priester/Jennifer (Weelr.) 158 Schaatsen Heerenveen NK sprint. Vrouwen, Ie 500 m: 1 Nuyt 38,91,2. Tim mer 39,03,3, Oonk 39,30,4 Leever 39,67. 5. Heins 40,00. 1e 1000 m: 1. Timmer 1.17,04, 2. Nuyt 1 17,60,3. Heins 118,83,4. Oonk 1.19,02, 5. Wijsman 1.20,01. Klassement na twee afstanden: 1 Tim mer 77,550, 2. Nuyt 77,710, 3. Oonk 78,810,4. Heins 79.415, 5 Leever 79,870 Mannen, 1e 500 m: 1 Wennemars 35,80, 2. Van Velde 36,43, 3 Coenen 36,59, 4 Straathof 36,64, 5 Leeuwangh 36,80 1e 1000 m: 1. Wennemars 1 10,54, 2 Straathof 1.11.73, 3 Coenen 1.12,25, 4 Oltrop 1 12,26, 5 Van Velde 1 12,36 Klassement na twee afstanden 1 Wen nemars 71,070. 2. Straathof 72,505, 3. Van Velde 72,610, 4 Coenen 72,715, 5. Leeuwangh 73,085 NK allround Vrouwen. 1500 m: 1 Groenewold 1 58.80, 2. De Jong 1 58,89, 3. De Loor 1 59,63, 4. Thomas 1.59.69, 5. Straathof 2.01,19 Klassement na drie afstanden: 1. De Jong 120,920, 2. Thomas 121,957, 3. Groenewold 122,153,4. De Loor 122,199, 5. Cramer 123,041. Mannen, 1500 m: 1. Tuitert 1.49,44, 2 Postma 1.49,45, 3. Verheijen 1.49,96, 4 Janmaat 1.50,13,5. Beulenkamp 1.50,35. Klassement: 1. Postma 112,963, 2. Uyt dehaage 113,244, 3 Beulenkamp 113,342, 4. Tuitert 113,670, 5. Janmaat 113,705. Skién Oberstdorf Vierschansentoernee. eer ste wedstrijd 1Schmitt (Dui) 268,6 pun ten (119*133 m). 2. Kasai (Jap) 263,5 (116,5+128,5), 3. Harada (Jap) 259,5 (119,5+128), 4. Malysz (Pol) 257,7,5 Han- nawald (Dui) 252,4 Stand wereldbeker: 1Schmitt 345 punten, 2 Hautamaki (fin) 210,3. Hannawald 175 Sportprijsvragen Lotto: 9 -11 -16 -17 - 23 - 34. Bonusgetal Terneuzen. Kiwanisdubbeltoernooi. Mannen dubbel C2: Van Acker/De Baets-Jongsma/Langeraert 10-7. Dl: Boender/Koene-De Feyter/Den Haan 6-10, De Bruin/Lauwereys-Karre- man/Stoffels 10-6, Bruinings/Stofferis -Van Dam/Moens 13-10, Bouman/Van der Hooft/Van Dorsselaer/Sponselee 9-10, Jorissen/Sinke-Kunst/Terluin 9-14, Faas/Vermeulen-Puylaert/Statu jew 13-8, De Bruin/Michielsen/Lim/Pi chel 13-4, Albicher/Van der Peyl-Bou man/Van der Hooft 12-6. D2: Sinke /Kleppe-Heede/Jansen 11-12, Van Ba len Wauters/Sinke/Kleppe 6-14, Bac/Van Hemert-Verstraeten/Werri 6-9, Van Benthem/Schelstraete-D'Hont/De Pooter 5-14, Baertot en metulder-De Graeve/Segers 7-8. Vrouwen dubbel D1: Deruyck/Eshuis -Gyssen/Van Loo 8-7 D2. Van den Bosch/De Waele-Dees/Kint 4-14, Braal- /Brandt-Dieleman/Kamphorst 10-9, Baecke/Van Waes-Morcus/De Rooy 10-7 Gemengd dubbel C2: De Jong/De Zeeuw-De Kesel/Van Gassen 9-11, Bod- daert/Boddaert-Houg/Hiensch 11-6 D1; Geryl/Vennix-Leenknecht/Asselman 13-8, Van Mieghem/Stoffels-De Putter /Kampman 10-6, Van Broekhoven/Van Broekhoven-Eshuis/De la Ruelle 8-11, Boddaert/Van Rumst-Van Boone/Van Boom 9-11. D2: Dieleman/Vanhyfte-Ny- huis/Libbenga 4-16. Hulst. ABN-Amro internationaal jeugd- toernooi Jongens tot en met 9 jaar: David van de Velde-Maarten Rikken 6-0,6-3, Philippe Devetter-Marlon de Maagt 6-0, 6-0. Tot en met 11 jaar: Dominic de Maagt-Hans van Broekhoven 7-3, Yorick Maenhout -Tom Neve 16-0 Tot en met 13 jaar: Sander Swolfs-Thomas Devetter 8-3, Ruben Joos-Niek van Damme 10-1, Pie- ter Voorbrood-Kevin de Rooy 1-8. Tot en met 15 jaar: Peter Jouret-Davy de Ke sel 0-13, Styn van Dorselaer-Davy Bul- teel 6-2, 6-3, Job Inghels-Erik Spon selee 9-3 Tot en met 17 jaar- Stefan Verstraeten-Jochem Wuyts 8-5 Meisjes tot en met 9 jaar Aubry Maen hout-Jeske Boeding 6-0,6-0 Tot en met 11 jaar Lore Ryckaert-Nathalie Jouret 6-2, Liselot Aarsen-Lisa de Bruijn 8-12, Michelle Aarts-Tahnie van Hoek 2-7, Laura Castaldo-Rianneke de Ritter 4-5, Tahnie van Hoeck-Sophie de Schepper 2-9 Tot en met 13 jaar: Esther Arens -Hanne Acke 5-6, Evi Desmet-Nathalie de Schepper 5-7. Zaalvoetbal Sas van Gent Bedrijventoernooi presta tieteams. Finale Dreamteam, Ertvelde (B)-'t Bierwinkeltje 2-1. Halve finale Dreamteam-Ploegaert Philippine 3-3 (Dreamteam winnaar na shoot-outs), 't Bierwinkeltje Broomchemie 3-2. Eindstanden poules. Poule A: 1. Ploe gaert 7 pnt2. Noordzee 6,3 Videotheek Cinerent 4, 4 ABAB Tilburg 0 Poule B: 1 Broomchemie 7 pnt2 Jong ABAB 7, 3 Maas Afbouw 3, 4. Van Steenberge 0 Poule C: 1 't Bierwinkeltje 9 pnt, 2. Schel de/Leugenboom 3. 3. Redaco 3. 4 Mari net 3 Poule D: 1 Dreamteam 7 pnt 2 Smile Services 5, 3 Reham Vastgoed 4, 4 ZVA Axel 0 Terneuzen. Groot Terneuzen-toernooi. C-junioren Finale: Terneuzen 1-Terneu zen 4 4-0 Eindstanden Poule 1 1 Ter neuzen 9 pnt., 2. Terneuzen 2 6. 3 Tem Boys 13,4. Zaamslag 1 0. Poule 2:1Ter neuzen 4 7 pnt, 2 Terneuzen 3 6, 3 Zaamslag 2 2, 4 Tern Boys 2 1. D-pupillen Eindstanden. Poule 1 1 Tern. Boys 7 pnt, 2. Zaamslag 6,3. Spui 4, 4. Terneuzen 0. Poule 2.1Terneuzen 2 7, 2. Zaamslag 2 6,3. T ern. Boys 2 2,4. Tern. Boys 3 1. Poule 3. 1 Terneuzen 3 12 pnt., 2. Terneuzen 4 9 3. Tern. Boys (meisjes) 4,4. Tern. Boys 5 2,5. Tern. Boys 41. E-pupillen. Eindstanden. Poule 1: 1. Zaamslag 7 pnt., 2. Terneuzen 4, 3. Tern. Boys 4,4 Hoek 1. Poule 2:1. Tern. Boys 2 9 pnt, 2 Terneuzen 2 6,3 Zaamslag 2 3,4. Spui 1 0 Poule 3:1 Terneuzen 7 7 pnt, 2 Hoek 2 5, 3 Zaamslag 3 (Terneuzen 3 n o g Poule 4: 1 Sluiskil 8 pnt, 2. Tern Boys 5, (Terneuzen 4en 6 n o g). Poule5: 1Sluiskil 212 pnt. 2 Zaamslag 4 2,3. Ter neuzen 5 2. F-pupillen Eindstanden Poule 1 (eerste jaars) 1 Terneuzen 9 pnt, 2 Zaamslag 4, 3 Hoek 2,4. Tern Boys 1 Poule 2 (eerste jaars) 1 Terneuzen 2 9 pnt2 Terneuzen 4 4, 3 Zaamslag 2 3, 4 Tern. Boys 2 1 Poule 3 (eerstejaars) 1 Terneuzen 3 12 pnt., 2 Sluiskil 4. 3 Hoek 2 1 Poule 4 (tweedejaars): 1 Terneuzen 9 pnt2 Hoek 4, 3. Zaamslag 2, 4. Tern. Boys 1. Poule 5 (tweedejaars) 1 Tern. Boys 2 7 pnt., 2 Sluiskil 4,3. Hoek 2 3,4. Zaamslag 21

Provinciale Zeeuwse Courant | 2000 | | pagina 77