Ons Eiland DTP'ers m/v MEDEWERKER 22 A •^7 Stichting Cultureel Erfgoed Zeeland MACHINIST PZC Wij zoeken jongeren 'die al werkend een vakQ^K\vj5 willen leren j^QQO," A ATOFINA NOVA Chemicals® DÉTACHÉ/' Brooymans van de Gruiter wonen diezijn Bediening medewerker m/v Magazijnmedewerker m/v tempo-team uitzendbureau Consulent streektalen MONTEUR Jachtwerf de Grevelingen Meulenberg drukkers vormgevers drukkerijbinder snijder mn zaterdag 30 december 2000 Uitgever sroaa tschappij Zuidwest 10 Nederland bv Uitgeversmaatschappij Zuidwest-Nederland bv - onderdeel van de Wegener Dagbladen - is de grootste mul timedia uitgeverij in het zuid westen van ons land. Onze organisatie richt zich op de informatiemarkt door middel van: BN/DeStem. dagblad voor Zuidwest-Nederland, met een oplage van 165.000 exemplaren; Zuidwest Weekkranten, uitgeefster van een tiental huis-aan-huis bladen met een geza menlijke oplage van 800.000 exemplaren per week. Uitgeversmaatschappij Zuidwest-Nederland bv is een modern en dynamisch bedrijf. We beschikken over een tiental rayonkantoren, verspreid over Zuidwest-Nederland Voor Weekkrant Ons Eiland zijn wij op zoek naar enthousiaste (1x36 uur en 1x24 uur ma. t/m woe.) De werkzaamheden bestaan onder andere uit: Het ontwerpen en vervaardigen van commerciële advertenties en advertentie- producten Het vormgeven van tekst- en advertentie-pagina's Paginaplanning en voortgangscontrole advertentiestroom Het inscannen van afbeeldingen en foto's Het invoeren van advertentie-teksten Het corrigeren van advertenties Functie-eisen. Grafische MTS Ruime ervaring met QuarkXpress, Adobe Photoshop en Adobe Illustrator Klant- en resultaatgerichte instelling Voor inlichtingen en schriftelijke sollicitaties (tot uiterlijk 12 januari 2001) kunt u zich richten tot Thom Schaar, bladmanager business unit Middelharnis, Postbus 90, 3240 AB Middelharnis, telefoonnummer 0187-475840. STICHTING k i n d e r p v a n 9 DE BEVELANDEN Kinderopvang De Bevelanden biedt voor 0 lol 16-jarigen kinderopvang, buitenschoolse en naschoolse opvang, kleinschalige opvang, tieneropvang, gastouderopvang en (huisopvang in de vijf Bevelandse gemeenten Kinderopvang De Bevelanden biedt kinderopvang in diverse vormen in de vijf Be velandse gemeenten. Onze klanten zijn natuurlijk in de eerste plaats kinderen en hun ouders. Ook bedrijven, instellingen en gemeenten die meebetalen aan kinder opvang behoren tot onze klanten. Kinderopvang is een groeisector. Kenmerken van onze organisatie zijn: groei, ont wikkeling, kwaliteit en vernieuwing. Voor de buitenschoolse opvang Floddertje in Goes-Zuid zoeken wij een Groepsleidster voor 15 tot 25 uur per week Voor dit werk is het nodig dat je beschikt over: aantoonbare ervaring met kinderen in de leeftijd van 4 tot 12 jaar flexibele inzetbaarheid i.v.m. zowel voorschoolse als naschoolse opvang en op vang tijdens de schoolvakanties affiniteit met kinderen in de leeftijd van 8 tot 12 jaar een relevante opleiding op middelbaar niveau enthousiasme en creativiteit capaciteiten om een bijdrage te kunnen leveren aan nieuwe ontwikkelingen in de buitenschoolse opvang Deze functie wordt ingeschaald volgens de CAO Kinderopvang. Wanneer je belangstelling hebt voor bovenstaande vacature en informatie wilt, kun je telefonisch contact opnemen met Hanneke Schoonen. sectormanager kinderop vang/bso, op dinsdag 2 januari tussen 10.00 en 11.00 uur, telefoon 0113-228139. Schriftelijke reacties, voorzien van c.v. kun je voor 10 januari a.s. richten aan Kinderopvang De Bevelanden, t.a.v. Yolanda van Hekke, personeelsfunctionaris. Montgomerystraat 10, 4463 KC Goes. De vacatures zijn ook intern gepubliceerd. Bij gelijke geschiktheid hebben interne kandidaten voorrang. Stichting SAVEPRO staat voor Samenwerkingsverband voor de Procesindustrie in West-Brabant/Zeeland. Deze stichting ondersteunt de opleiding namens dit samenwer kingsverband. (www.savepro.nl) De procesindustrie zoekt jonge mensen die de opleiding tot operator willen volgen. Een aantal bedrijven en het opleidingsinstituut Détaché Total Training Management B.V. hebben daarom de handen ineengeslagen. Détaché verzorgt de the orie van de opleiding. De Beroeps Praktijk Vorming (stage) gebeurt bij één van de bedrijven. Drie van deze samenwerkende bedrijven, Shell Moerdijk, Nova Chemicals te Breda (voorheen Bredase Polystyreen Maatschappij) en Atofina in Vlissingen zoeken samen met het opleidingsinsti tuut Détaché in Bergen op Zoom, 20 gemotiveer de jonge mensen. Deze opleiding tot operator duurt 2 jaar en geeft uitzicht op een baan met een uitstekend toe komstperspectief. Je les- en boekengeld wordt volledig betaald door de bedrijven waar je de Beroeps Praktijk Vorming krijgt. Gedurende de gehele studie ont vang je een vergoeding van minimaal ƒ500,00 per maand (voor 18 jarigen). De hoogte van deze ver goeding is afhankelijk van je leeftijd. Daarnaast ontvang je een reiskostenvergoeding. Bonus: na het behalen van het diploma VAPRO-B ontvang je bovendien een bonus van ƒ4000,- bruto Om deel te kunnen nemen aan de opleiding moet je minimaal beschikken over het MAVO VBO diploma op C niveau met natuur- en wiskunde of VWO HAVO vooropleiding. Ook als je geen schoolverlater bent maar staat ingeschreven als werkzoekende bij het arbeidsbureau zien we je graag! Je moet dan wel over één van de gevraagde diploma's of opleidingen beschikken. Ben je geïnteresseerd? Vul dan onderstaande bon in, stuur hem binnen 1 week op en je krijgt een uitnodiging voor een voorlichtingsbijeenkomst. Deze bon kan in een gefrankeerde enveloppe verzonden worden naar het opleidingsinstituut: DETACHE Total Training Management B.V. Postbus 228 4600 AE Bergen op Zoom Telefoon: 0164 - 24 70 60 TOTAL TRAINING MANAGEMENT BV Adres Postcode Woonplaats Telefoon Geboortedatum Mijn vooropleiding is: VBO MAVO C D HAVO VWO ik sta ingeschreven bij het arbeidsbureau vraagt voor alle voorkomende werkzaamheden waaronder bezorgingen en restauratie. Ben je tussen de 18 en 20 jaar, in het bezit van rijbewijs, technisch inzicht en in staat om zelfstandig te werken, maar ook in teamverband, kom langs of schrijf een brief met foto naar: Brooymans van de Gruiter t.a.v. Dhr. G. v.d. Gruiter Langeviele 29 4331 LR Middelburg voor een restaurant in Domburg. De werkzaamheden bestaan o.a. uit het opnemen van bestellingen, uitser- veren van maaltijden en drankjes en het afruimen van de tafels.Wij zijn op zoek naar bijvoorbeeld studenten die vanaf januari tot en met de zomer full- of parttime beschikbaar zijn. Eigen vervoer is niet noodzakelijk, mee rijden met een collega is mogelijk. Daarnaast ben je flexibel ingesteld en representatief. Ben je geïnteresseerd Laat dan snel iets van je horen. lnformatie:(0l 18) 67 90 30, Wieteke Molle Middelburg, Houtkaai 5 voor een bedrijf in Middelburg. De werkzaamheden bestaan o.a. uit het pieken en pakken van producten. Weet je van aanpakken en beschik je daarnaast over een heftruckcertificaat en groot rijbewijs neem dan snel con tact met ons op. Het betreft een fulltime functie voor langere tijd. lnformatie:(0l 18) 67 90 30, Marjolijn ten-Hacken Middelburg, Houtkaai 5 www.tempo-team.nl Op 1 april 2001 gaat de Stichting Cultureel Erfgoed Zeeland van start. Deze stichting die gevestigd is te Middelburg werkt op provinciale schaal. Zij richt zich met name op de beleidsterreinen monumentenzorg, monumentenwacht, archeologie, geschiedbeoefening, musea en de Zeeuwse streektalen. Hebt u belangstelling voor deze uitdagende functie en meent u aan de gestelde eisen te voldoen dan ontvangen wij graag uw sollicitatiebrief. U kunt deze, onder vermelding van vacaturenummer 20/03, richten aan de Stichting Cultureel Erfgoed Zeeland i.o., p/a Provincie Zeeland, directie WEB, Postbus 153, 4330 AD Middelburg. Uw brief dient uiterlijk op 19 januari 2001 in ons bezit te zijn. De Stichting Cultureel Erfgoed Zeeland ondersteunt integtraal de activiteiten en or ganisaties gericht op het behoud, het beheer, de toegankelijkheid, het onderzoek en de ontsluiting van het cultureel erfgoed van Zeeland. Dit tracht zij te realiseren door: (integrale) projecten met een accent op educatie en participatie te ontwikkelen, te initiëren en eventueel te coördineren; de provinciale steunfunctietaken uit te voeren; een stimulerend en publieksgericht beleid te voeren; overheden, particuliere organisaties en andere derden te ondersteunen en te advi seren; diensten en faciliteiten te verlenen. De Stichting CultureeTErfgoed Zeeland zoekt wij contact met kandidaten voor de vacante deeltijdfunctie (50% deelbetrekking) Uw taak: De consulent heeft tot taak op een ontwikkeling gerichte en innovatieve wijze invul ling te geven aan de functie, binnen de kaders van het aan de stichting opgedragen takenpakket. Het doel is de kwaliteit van het uitvoerende werk te verhogen. De werkzaamheden bestaan uit: (methodische en programmatische) adviezen geven voor het ontwikkelen, onder steunen en uitvoeren van projecten; informatie inwinnen en verstrekken; ontwikkelingen signaleren en organisaties daarover adviseren; vernieuwingen, samenwerkingsvormen en -verbanden stimuleren; nieuwe initiatieven stimuleren w.o. deskundigheidsbevordering; nieuwe programma's en methoden invoeren. Bovendien zal de provincie Zeeland een verzoek indienen om het Zeeuws te erken nen als regionale taal volgens het Europees Handvest voor Regionale Talen en Ta len van Minderheden. Indien deze erkennning verkregen wordt, vloeien daaruit de volgende deeltaken voort: onderzoeken welke inspanningsverplichtingen (incl. de reikwijdte daarvan) voort vloeien uit een eventuele erkenning van het Zeeuws als regionale taal; adviseren over nog te ondernemen stappen rond die verplichtingen. Wij zoeken een kandidaat die: beschikt over een HBO werk- en denkniveau, bij voorkeur op basis van een afge ronde HBO-opleiding; gedegen kennis van en ervaring met het werkterrein heeft; een enthousiaste en initiatiefrijke opstelling combineert met creativiteit; zowel zelfstandig als in teamverband kan functioneren; beschikt over goede contactuele vaardigheden; zich helder mondeling en schriftelijk weet uit te drukken. Actieve of passieve kennis van de Zeeuwsse streektalen strekt tot aanbeveling. De stichting biedt: een salaris, afhankelijk van capaciteiten en ervaring van maximaal 3.465,- bruto per maand (zijnde 50% van 6.930,- bruto per maand, norm 1-2-2001). Op jaarba sis betekent dit inclusief vakantietoelage én eindejaarsuitkering een maximum bruto- jaarsalaris van 45.500,-. De stichting volgt de provinciale rechtspositie, hetgeen onder meer inhoudt: goede secundaire arbeidsvoorwaarden zoals het pensioenverzekeringspakket van het ABP, het ziektekostenverzekeringspakket van de Interprovinciale Ziektekosten regeling (IZR) en een kinderopvangregeling. Doelgroepenbeleid: De stichting streeft naar een evenredige vertegenwoordiging van vrouwen, en in diensttreding van gehandicapten en leden van etnische minderheden. Daarom wor den geïnteresseerden uit deze prioriteitsgroepen uitdrukkeliijk uitgenodigd te sollici teren. Informatie: Over de functie-inhoud kunt u vanaf 8 januari 2001 telefonisch aanvullende informa tie inwinnen bij de heer W.F.M.G. de Meurichy, directeur a.i. van de stichting i.o., te lefoon 0118-670887. Vanaf 2 januari 2001 kunt u een informatiemap opvragen bij de heer T.W. Visser, telefoon 0118-631462, E-mailadres: tw.visser@zeeland.nl de Jonge de Jonge SEBRA b.v. is een jong bedrijf, dat actief is op het gebied van bewerken en verwerken van kunststoffen en reststoffen voor her gebruik en secundaire brandstoffen. Wegens uitbreiding van onze activiteiten zoeken wij op korte termijn een: voor het onderhoud en reparaties aan onze machines Taakomschrijving: het onderhouden en repareren van onze machines en onderdelen hiervan, zoals shredders, verkleinmachines, maalmachines, pelletpersen en rijdend materieel. bereid zijn om alle voorkomende werkzaamheden uit te voeren m.b.t. het productieproces bereid zijn om storingsdiensten uit te voeren. Functie-eisen: een technische opleiding werktuigbouwkunde (of gelijkwaardig) op MBO-niveau. vakkennis en/of enige ervaring op dit gebied strekt tot aanbeveling. een flexibele instelling, zorgvuldigheid en netheid. Wat wij u bieden: De geschikte kandidaat bieden wij een goede salariëring met bijbehorende secundaire arbeidsvoorwaarden, die in overeenstemming zijn met de aard en het karakter van de functie. Indien u belangstelling heeft voor deze functie kunt u uw schriftelijke sollicitatie met een uitgebreide c.v. binnen 10 dagen richten aan: De Jonge Sebra b.v. Postbus 8053 4330 EB Middelburg Dealer voor de Benelux van de Zweedse JSjAfAD Zeiljach ten (www.najad.com). Onderhoud, reparatie en winterstalling van schepen. Watersportwinkel. Wij zoeken op korte termijn een: ERVAREN DIESELMONTEUR m/v Tot uw belangrijkste taak gaat behoren de reparatie en het onderhoud van kleine scheepsdiesels, het installeren van nieuwe motoren en alle daarbij be horende werkzaamheden. Daarnaast ook de reparatie en het onderhoud van buitenboordmotoren. Bent u wel een ervaren dieselmonteur maar nog niet be kend met scheepsdiesels, dan zorgen wij voor een toegespitste opleiding. Wij bieden een zelfstandige en afwisselende job aan in een plezierige werk omgeving met een salariëring volgens de HISWA CAO met daarbij een spaar loonregeling, reiskostenvergoeding en opname in het pensioenfonds. Sollicitaties, zowel schriftelijk als mondeling, kunt u richten aan: Jachtwerf de Grevelingen bv T.a.v. Kees Hundersmarck Haven Kloosternol 1 4322 AK Scharendijke Tel. 0111-671490 Fax 0111-672203 E-mail: jachtwerf@grevelingenyachting.nl Met spoed gevraagd: voor hydraulische rupskraan Ervaring vereist! Loon- en verhuurbedrijf FA. VAN DE VELDE ZN. Reacties aan: J. W. van de Velde Heuvelsweg 11, 4321 TE Kerkwerve Telefoon 0111 -692104 is een gerenommeerd grafisch multimedia-bedrijf dat haar op drachtgevers kent vanuit o.a. de industie, (semi)-overheid, detailhandel en particuliere sector. Voor de versterking van ons enthousiaste team zijn wij op zoek naar een: fulltime De functie: Tot je werkzaamheden behoren o.a. het snijden, boren, verga ren, brocheren, nieten, vouwen, verzendklaarmaken van diver se soorten drukwerk. Tevens ben je verantwoordelijk voor de goederenontvangst. Het functieprofiel: Je bent in het bezit van een diploma grafisch vakman grafisch technicus of gelijkwaardig. Je bent nauwkeurig, flexibel en hebt gevoel voor techniek, je bent collegiaal en kunt zowel goed in teamverband als zelfstandig functioneren. Tevens heb je enkele jaren ervaring in eenzelfde functie. Wij bieden: - een passend salaris volgens de grafische c.a.o. - een uitdagende functie met eigen verantwoordelijkheid - een plezierige werkomgeving. Gelieve je schriftelijke sollicitatie binnen 7 dagen na het ver schijnen van dit blad te richten aan: Meulenberg drukker vormgevers t.a.v. H. C. Joossens Rotterdamsekaai 61 4331 GN Middelburg

Provinciale Zeeuwse Courant | 2000 | | pagina 22