Zeeuwse derby voor 75 man PZC Barrage NK dammen staat bol van spanning ,26 Terneuzense basketballers gekozen in jeugdselectie Arbiter Zaman fluit 2500ste duel Heerlijk na het Kerstdiner Middelburg overspeelt VC Vlissingen in tweede helft bekerduel Francis Kloet kan eindzege nu al pakken De Frel blijft trainer HVV Van Iersel langer bij Bevelanders VCK oefent tegen Ronquières Rodenburg naar 't Zand Seolto houdt kersttoernooi Achilles '94 - Twente op 23 januari Climax volleybalseizoen uitslagen agenda door Aector Dooms TERNEUZEN - De Ter neuzense basketbaltalen ten Ilya van de Bosch (14 jaar) en Mitchel Kou- wijzer (13 jaar) maken deel uit van de Zuid-Ne derlandse selectie. Samen met tien Brabantse leef tijdsgenoten spelen de kadetten van de basket balclub Scheldesport 27 en 28 december selectie wedstrijden in Rotter dam. In het Topsportcentrum Stad Rotterdam Verzeke ringen moet de Zuid-Ne derlandse selectie het op nemen tegen de districten Oost, West, Noord en Noord-Holland. In juli wordt een tweede toer nooi met dezelfde selec ties afgewerkt, waarna de definitieve samenstelling van het Nederlandse ka- dettenteam volgt. Voor Mitchel Kouwijzer kwam de uitverkiezing als een volslagen verrassing. ,,We trainden met de se lectie sinds begin van het seizoen elke zondag op verschillende plaatsen in Brabant, Zeeland en Lim burg. We zijn gestart met 32 spelers. Daarvan vielen er tijdens de voorselectie wedstrijd telkens twee afHoe dichter de defini tieve selectie in zicht kwam des te meer ging het kriebelen. ,,We hadden het eigenlijk niet ver wacht. De Limburgse jon gens zijn allemaal afge vallen. Zelf ben ik pas dit jaar begonnen met bas ketballen. Daarvoor heb ik altijd gevoetbald", ver telt Mitchel Kouwijzer. De twee jonge basketbal lers weten niet wat hen volgende week te wachten staat. Ze hopen zich tegen de andere selecties in de kijker te spelen, hoewel ze beseffen dat het lastig zal worden. Het tweedaagse toernooi, met twee wed strijden per dag, wordt gehouden tijdens de Hol land Basketbalweek. MIDDELBURG - Z n knie wil niet meer zo. Maar zijn hart gaat nog altijd tekeer als hij een wed strijd mag leiden. Gisteravond floot scheidsrechter Loek Za man met het bekerduel Middel burg-Vlissingen de 2500ste wedstrijd van zijn carrière. Toch was het voor de Oostbur ger geen reden voor een feestje. ..Ik ga er in elk geval geen extra borreltje op drinken, want mor gen moet ik weer vroeg op", aldus de dinsdag 56 jaar gewor den Zaman. De Zeeuws-Vla ming is al 32 jaar als arbiter in dienst bij de KNVB. Door alle wedstrijden in de zaal en op het veld bij elkaar op te tellen, kwam hij gisteren op 2500 wed strijden. Dat is dus bijna tachtig wedstrijden per jaar. ..Iedere week fluit ik tenminste twee maal. Maar het komt ook wel eens voor - dat gebeurde vroeger met name - dat ik er vier leidt. Dan floot ik 's maandags in de zaal. woensdag landelijk, zater dag de jeugd en zondag de seni oren." (Advertentie) Dat klinkt lekker! donderdag 21 december 2000 door Björn Goorden MIDDELBURG - Middelburg- VC Vlissingen. Dé Zeeuwse der by van het verleden. Gisteren in Sportpark Nadorst deed weinig meer aan die hoogtijdagen herinneren. Meer dan een he kerontmoeting tussen een der de- en vierdeklasser is het niet meer. De topper uit het verleden was 'de tobber' van het heden geworden, aldus VC Vlissingen- trainer Izaak Rehatta. „Met twee b's dus! Ik vond het van daag een beschamende bedoe ling. Sjongejonge wat was het slecht." De Middelburgers won nen met 4-1. Sjaak van den Berg. vader van Middelburg-verdediger Pascal en olijke speaker/discjockey van de roemruchte voetbalver eniging uit de Zeeuwse hoofd stad, deed het leed van de verga ne glorietijd geforceerd af met een 'grapje'. „Ooit zaten er nog zevenduizend mensen op de tri bunes, ja, toen het nog een echte klassieker was." En met een lach: „Maar vandaag ook hoor! Alles is weer uitverkocht, er is geen kaartje meer te krijgen. Ze komen alleen niet. Haha!" Er stonden amper 75 mensen op de tribune. De zuchten van het publiek, de massale vreugdekreten, scheld partijen en het gezang lijken voor eeuwig verstomd. De stem men van de coachende en vloe kende spelers waren gister avond angstvallig goed te horen. Daarbij was het spelpeil niet al te hoog en de tempera tuur laag. Izaak Rehatta had zich dan ook duidelijk niet ver maakt. „Balletjes die van voe ten afspringen enzovoort enzo voort. Het niveau was zo enorm laag. Van beide kanten." Te tam Daar was Huib Meerman, zijn collega van Middelburg, het to taal niet mee eens. „Ach, het zijn woorden van de verliezer, hè. Al moet ik toegeven dat we de eer ste dertig minuten niet sterk hebben gespeeld. We begonnen veel en veel te tam. Maar het laatste uur vond ik van onze kant uitstekend. We hadden de wedstrijd compleet in handen en waren gewoon de betere ploeg. Het was slechts wachten op onze doelpunten." De Middelburgse vierdeklasser kwam goed weg dat het na een halfuur niet met 3-0 achter stond. De ploeg had dat met na me aan Miloud Akhiyad te dan ken, die uit drie levensgrote kansen slechts eenmaal scoor de Rehatta: „Als Miloud al die ballen er gewoon inschiet, of af legt.Dan stonden we bij de rust met een nulletje of drie voor." De Molukse oefenmeester had zich vooral bij de eerste misser van zijn spits opgewonden. Ak hiyad was na het omspelen van doelman Michel Jansen van Ga len op een uitzichtloze positie bij de achterlijn beland. In plaats van de bal terug te leggen op zijn instormende ploeggeno ten, kapte hij terug en schoot hij de bal huizenhoog over en naast.Op dat moment was ik in staat hem van het veld te halen", zei Rehatta die Akhiyad de ne gentig minuten liet volmaken Want: ..Miloud kan er weinig aan doen. Hij is dermate indivi dualistisch ingesteld dat hij zo'n oplossing gewoon niet ziet. Ik heb meer van die jongens. Ze kunnen uitstekend voetballen, maar missen basiskwaliteiten als het overzicht." In de dertigste minuut lukte het Miloud Akhiyad uiteindelijk toch. Een voorzet van Ender Ig- dezi belandde via een volledig mislukte halve omhaal van Mehdi Said voor de voeten van de aanvaller: 0-1. Twee minuten later stond het alweer gelijk. Spits-voor-één-avond Ramon Gabriëlse kopte een strakke voorzet van Michel Sinke naast de voor Ruud Pennings ingeval len Tarek Seighani. Pennings was eerder met een ambulance afgevoerd naar het ziekenhuis, na een ongelukkige botsing met Gabriëlse. Daar bleek de bles sure aan zijn schouder mee te vallen. Ramon Gabriëlse bleek een uit stekende spits. Want ook de tweede treffer van Middelburg nam hij voor zijn rekening. Een doelpunt dat wel moest vallen, want de Middelburgers heers ten in de tweede helft. VC Vlis singen kwam er niet meer aan te pas. Invaller Paul Constandse deel de in de 84ste minuut de gena deklap uit. De helpende hand die doelman Tarek Seighani toestak, pakte hij met twee han den aan. Constandse kreeg de bal doodleuk in de voeten ge speeld. de getergde middenvel der - hij werd voor dit duel door trainer Huib Meerman gepas seerd - bleef koel: 3-1. Ferhan Topal zorgde daarna voor het hoogtepunt van de avond. Met een prachtige volley van 25 me ter liet hij Tarek Seighani kans loos. Trainer Huib Meerman: „Ik ben zeer tevreden. Door deze over winning gaan we met een goed gevoel de winterstop in. Het geeft toch een goed gevoel om een oefen... Eh, een bekerwed strijd te winnen." Het was een verspreking die alles zegt over de waarde die een Middelburg- VC Vlissingen dezer dagen met zich meebrengt „Het is wat an ders dan vroeger, ja. Ik weet nog wel dat er hier tweeduizend man op de tribune zaten. Toen ik nog speelde, leefden we een aan tal weken naar zo'n wedstrijd toe. Was het nog een echt pres- tigeduel. Nu geldt dat prestige ook nog wel. Maar zoals het vroeger was.Nee. Die tijd is ge weest. De ware derbygevoelens heersen enkel nog maar bij de oudere supporters." Middelburg - VC Vlissingen 4-1 (1-1). 30. Miloud Akhiyad 0-1, 32 Ramon Gabriëlse 1-1, 75 Ramon Gabrielse 2-1, 84. Paul Constandse 3-1. 86. Ferhan Topal 4-1. Scheids rechter L. Zaman (Oostburg). Aan tal toeschouwers: 75. Middelburg: Michel Jansen van Ga len; Hans Koole, Pascal van den Berg, Piet Baan, Ruud Sanderse: Ruud Mesu (46. Ronnie Mesü), Jan de Rijke (46 Paul Constandse), Tu- ran Dogan, Michael Sinke; Ferhan Topal, Ramon Gabriëlse (87. René Florisse). VC Vlissingen: Ruud Pennings (23. Tarek Seighani); Jurjen Mooibroek, Valentino Blommaert, Nasser Gas- hi, Stephan Bonarius; Hassan Achekhlaf (80. Hassan Boughmari), Jason Pattiasina, Michael Boedhoe, Ender Igdezi; Mehdi Said (58. Leroy Grootvaar), Miloud Akhiyad. Francis Kloet is zaterdag een van de grote kanshebbers bij Rabo Top-dressuurcompetitie in Heikant. foto PieterHonhoff door Lucien Roelandt HEIKANT - Het is niet ondenkbaar dat de Rabo Top- dressuurcompetitie zaterdag in manege Heikant al wordt beslist. Mocht Francis Kloet erin slagen de der de wedstrijd uit een reeks van vier te winnen, is ze ver zekerd van goud. Kloet won immers met Joiner de eerste twee wedstrij den Weet de amazone uit Burgh-Haamstede dit huza renstukje in het Hulster kerkdorp te herhalen, is de buit voor 99 procent binnen. In de wetenschap dat men het slechtste resultaat van de vier mag laten ver vallen, is het voor Francis Kloet dan al voldoende als ze op 10 maart in Vrouwenpolder in de ring verschijnt. Zo ver is het echter nog niet. De verschillen zijn ge ring. Het verschil tussen de koploper en de nummer vijftien op de ranglijst (Cathalijne van Gorsel) be draagt slechts vier punten. Een concurrente voor Kloet is Miranda Weijermans. Zij won bij haar eerste optreden met Matrichta de klasse Zl. Door de promo tie naar de klasse Z van de Grijpskerkse amazone vindt in het hippisch centrum in Heikant tussen de twee rivalen een i'echtstreekse confrontatie plaats. Bij winst heeft Weijermans dus alsnog alle kansen in ei gen hand. Maar ook Sonja de Feiter, die de competitie tijdens het indoorseizoen 1998-1999 op haar naam schreef, zou voor Francis Kloet nog wel eens roet in het eten kunnen gooien. De Feiter heeft in Kingsley een geweldig paard. Dat bewees ze door de eerste wedstrijd in de klasse Z2, toen Francis Kloet nog in de klasse Zl uitkwam, op haar naam te schrijven. Ook in Heinkenszand vormde ze een bedreiging voor Francis Kloet. De Feiter leek zelfs rechtstreeks op de overwinning af te stevenen, maar helaas voor de 27-jarige amazone toonde de Elcaro-zoon zich tegen het einde van de proef erg kij- kerig, waardoor de overwinning alsnog aan haar neus voorbijging. De Schouwse amazone reist nu met de nodige revanchegevoelens naar Zeeuws-Vlaande ren. Ook Laurens van Lieren zal ongetwijfeld de tocht over de Westerschelde graag bekronen met een zege. De tijdens de outdoor al enkele jaren oppermachtige jeugdinternational uit Schore, zal ongetwijfeld ook het indoorseizoen wel eens willen bekronen met een overwinning. Voor het achttienjarig talent is winnen de boodschap. Laatste kans Linda Wille strijdt met Keban L voor haar laatste kans. In de eerste wedstrijd behoorde de Axelse tot het kwartet dat de tweede plaats moest delen. Tot ieders verrassing waren de beslissende onderdelen ook voor het algemeen klassement van toepassing. Waardoor Wille vijf punten achter haar naam kreeg. Het vrijwil lig uit het hoofd rijden van haar proef in het tweede treffen kwam haar duur te staan. Ze ging hierdoor tot tweemaal toe in de fout. Bij een overwinning heeft de zeventienjarige amazo ne alle troeven echter nog in eigen hand. Indien Linda Wille met deze druk om kan gaan behoort een zege ze ker tot de mogelijkheden. Advertentie) door Pieter van Klinken ZOUTELANDE - Nina Hoek- man-Jankovskaja, Tanja Chub en Karen van Lith strijden vrij dag en zaterdag in een barrage om de Nederlandse damtitel bij de vrouwen. In het Beach Hotel te Zoutelande moeten de drie uitmaken wie nu echt de beste is, omdat dat eind november niet lukte. Ze eindigden allen op de eerste plaats. De barrage wordt gespeeld vol gens het zogenaamde Fischer- systeem. Alle dammers krijgen per partij twintig minuten be denktijd. Na iedere zet krijgen ze er tien seconden bijzodat het totaal uitkomt op ongeveer een halfuur. De wedstrijden duren dan gemiddeld een uur Karen van Lith bijt vrijdag om twaalf uur het spits af tegen Ni- na Hoekman. Vervolgens speelt Hoekman tegen Tanja Chub en die neemt het in de laatste partij van de dag op tegen Van Lith. Zaterdag beginnen om tien uur de returns Eindigen de vrou wen dan weer gelijk, dan wordt deze wedstrijdvorm zaterdag avond nog een keer herhaald Russische roulette Aart Walraven, de organisator van het NK, kan voor de komen de barrage geen favoriet aange ven. „Het is een soort Russische roulette, om maar eens een pas sende term te gebruiken (Chub en Hoekman zijn van oorsprong Oekraïens). Bij sneldammen weet je nooit hoe iemand met de tijdsdruk omgaat. Het zal in ie der geval bijzonder spannend worden." Van Lith had zich deze barrage kunnen besparen. De damster van Excelsior Den Bosch had op het reguliere NK dé kans op de titel, maar maakte een grote fout in haar partij tegen Chub, zodat ze net niet genoeg punten voor de titel had. De Rosmalen- se was al elfmaal Nederlands beste damvrouw, van 1986 tot 1996 won ze elke keer. Nina Hoekman-Jankovskaja van damhoofdklasser Vorden is de regerend nationaal kampioe ne. Zij won vorig jaar de finale van Tanja Chub. Hoekman is met snel en impulsief spel voor iedere dammer een gevreesde opponent. De derde deelneem ster is Tanja Chub van DDV uit Dordrecht. Zij werd een jaar eerder Nederlands beste. Te vens won zij in de afgelopen twee jaar de Nederlandse snel- damtitel, hetgeen vooral voor de barrage van dit weekeinde veel belooft. VieuxjU HULST - John de Frel blijft trainer van HW'24, de zondag derdeklasser uit Hulst. Het bestuur van de club zat al snel op één lijn met de trainer uit Bergen op Zoom, omdat de clublei ding en de selectie zeer te spreken zijn over de samenwerking met De Frel. HVV staat momenteel op de derde plaats. KAMPERLAND - Tonny van Iersel blijft ook volgend jaar trainer van zaterdag-derdeklasser Bevelanders. Hij verleng de zijn contract met één jaar. „Zowel het bestuur als de spelers willen met hem verder", aldus voorzitter Leo Goudswaard van de Kamperlandse voetbalclub. „De resultaten vallen nu nog wattegen, maar wij denken dat daar spoedig verandering in zal komen." Bevelanders staat met dertien punten uit der tien wedstrijden op de voorlaatste plaats in de derde klasse A. KOUDEKERKE - De voetbalvereniging VCK speelt zaterdag een oefenwedstrijd tegen het Belgische Ronquières. De ont moeting begint om 14.30 uur. Ronquières komt uit in de derde klasse zondag. Bij de club speelt Frederic StassinHij stond in het verleden onder contract bij Standard Luik en FC Luik. MIDDELBURG - Lennart Rodenburg speelt komende com petitie voor 't Zand. De Souburgse tafeltennisser volgt Riny Kasse op, die geen trek had om verder te spelen. Rodenburg stapt over van Rijnsoever uit Katwijk, dat uit de tweede divi sie degradeerde. Eerder kwam hij onder meer uit voor Mid delburg-Zuid. Het eerste mannenteam van 't Zand kent de laatste tijd veel nieuwe gezichten. Na de overstap van Kalun Yu naar Duits land en het daarmee samenhangende vertrek van zijn met- Zeeuwse teamgenoten Jurgen Pastoors en Ted van den Berg, zou begin van dit seizoen het tweede team Jeroen Louws ga rijn Veijgen, Dennis van Boven) de plaats van het eerste inne men. Op het laatste moment haakte Van Boven echter af, waarna oud-gediende Riny Kasse bereid werd gevonden zijn plaats in te nemen. Nu Kasse afhaakt, treedt Rodenburg toe tot 't Zand 1De ploeg degradeerde in november naar de twee de divisie, maar denkt met Rodenburg een rol van betekenis te kunnen spelen in de tweede divisie. VLISSINGEN - Korfbalvereniging Seolto uit Vlissingen or ganiseert op dinsdag, tweede kerstdag, het traditionele kerst toernooi voor spelers tot 2 5 j aar. Dit is alweer het vierde kerst- korfbaltoernooi in successie. Er doen slechts vier teams mee aan het toernooi dat door de geringe opgave een naamsveran dering heeft ondergaan. Het is omgedoopt in 'Seolto-vier- kamp'. De deelnemende teams zijn eersteklasser Fortis (Oost- Souburg), hoofdklasser Oranje Wit (Dordrecht), overgangs- klasser Swift (Middelburg) en de organiserende derdeklasser Seolto uit Vlissingen. De wedstrijden duren 2 5 minuten en het toernooi begint om 11.00 uur in sporthal Baskensburg. ZEIST - De KNVB heeft het bekerduel tussen amateurclub Achilles '94 uit Assen en FC Twente vastgesteld op dinsdag 23 j anuariDe bond voldoet hiermee aan het vonnis van de presi dent van de rechtbank in Utrecht, waar Achilles'94 de zaak aanhangig had gemaakt. De president had bepaald dat het eerder verboden duel gewoon moet worden gespeeld. ANP TERNEUZEN - Op de slotdag van de najaarscompetitie van het Terneuzense bedrijfsvolley- bal (Bevobo) stonden nog drie titelduels op het programma. BN/Stem/Koerier 2 maakt na de 3-0-zege op De Pannen- schuur in de voorjaarscompeti tie zijn opwachting in de hoog ste afdeling. In de tweede klasse A mocht De Hoop na de 2-1-overwinning op Garage Vervaet naar de huldi ging, Artland Artland 2 was (met de medewerking van Scheldesport 2) voor het duel met Cysouw Optiek al zeker van het kampioenschap in 3A. „Een voortreffelijke start van het seizoen", telde voorzitter Wim de Meester bij de huldiging van de kampioenen zijn zege ningen. „Bij het dertigjarig be staan is de Terneuzense Bevobo nog altijd een bloeiende vereni ging. Waar andere clubs een te rugloop kennen in het aantal le den, groeien wij nog altijd. We hebben een wachtlijst waarop twee teams staan die graag in stappen en draaiden deze na jaarscompetitie zonder ernstige blessures. In de voorbije dertig jaar schreven we bijna 1800 le den in", zei een trotse voorzitter. „Dit heb ik voor een deel aan' jullie te danken", toonde De Meester de koninklijke onder scheiding die hij eerder dit jaar mocht ontvangen. De afsluiting van het seizoen vond zijn climax in drie duels waarin nog wat op het spel stond. In de eerste klasse B haal de BN/Stem/Koerier 2 tegen De Pannenschuurmet 3-0 (15-9 15- 8 10-7) de buit (het kampioen schap en promotie) binnen, in 2 A pakte een technisch beter De Hoop in de ontmoeting tegen andere titelkandidaat Garage Vervaet na de 2-1 -zege (15-126- 15 14-12) de hoofdprijs. In 3A slaagde Artland Art land 2 er in om na de degradatie in de voorjaarscompetitie nu weer terug te keren op het ni veau van de tweede klasse B. Nadat naaste belager URS een punt had verspeeld bij Schelde sport 2 wist Artland Artland zich al zeker van kampioen schap. Door een mindere con centratie ging daardoor de ei gen wedstrijd tegen Cysouw Optiek met 2-1 verloren. Sportprijsvragen Lucky day van woensdag 20 december. Winnende getallen: 5 - 6 -10 - 20 - 24 - 32 - 33-35-36-37-42-43-50-64-65-73-74- 76 - 77 - 80. Belgische midweeklotto. Winnende ge tallen: 4 -19 - 26 - 34 - 35 - 40. Reservege tal: 25. Joker 8 1 9 3 3 6 8. (sportprijsvragen onder voorbehoud) Voetbal Eredivisie FC Utrecht - RKC 2-1, Feye- noord - Vitesse 2-0, Willem II - NEC 2-0 Feyenoord 17 14 1 2 43 41-16 16 11 18 11 18 10 PSV 16 11 4 1 37 31-11 Vitesse 18 11 4 3 37 36-25 Ajax 18 10 3 5 33 45-24 RodaJC 18 9 3 6 30 35-25 Willem II 18 7 6 5 27 27-22 NEC 18 6 9 3 27 24-19 FC Utrecht 18 8 3 7 27 34-30 RKC 18 7 6 5 27 19-16 NAC 17 7 3 7 24 24-28 AZ 18 6 5 7 23 28-32 FC Twente 17 5 5 7 20 26-31 Groningen 17 5 4 8 19 23-28 Heerenveen 17 4 7 6 19 19-26 Graafschap 18 4 1 13 13 24-38 Sparta 18 3 4 11 13 23-37 RBC 16 3 0 13 9 21-43 FortunaS 17 1 4 12 7 12-41 Belgie. Competitie: Standard - Harelbe- ke 3-0, Charleroi - Beveren 5-0, Germinal Moeskroen 4-1, Antwerp FC - Westerlo 1-3, Lierse - Aalst 2-0, Anderlecht - St.Truiden3-2, Lokeren - La Louvière 3-1, RC Genk - Mechelen 3-1. Stand: Brugge 17-48, Anderlecht 18-48, Standard 18-34, Charleroi 18-32, Gent 17-31, Westerlo 18- 31, Moeskroen 18-30, Lierse 18-28, Loke ren 18-27. Germinal 18-25, Beveren 18- 23, Antwerp FC 18-22, RC Genk 18-21, St. Truiden 18-13, Aalst 18-13, Mechelen 18- 10, La Louvière 18-9, Harelbeke 18-7. vé RZG/Vrevok (Ned) 3-0 (25-23 25-1825- 18), Sisley Treviso (Ita) - Tours (Fra) 3-0 (25-19 25-22 25-13). Stand: 1. Treviso 3-6 (9-2), 2. Tours 3-4 (6-6), 3. Olympiakos 3-2 (7-6), 4. Vrevok3-0 (1-9). Terneuzen. Bevobo-competitie. IA: Art land Artland-Foto Neelemans 0-3, Peu geot Dees-BN/Stem/Koerier 3-0 Stand: Dow 30 (kamp Peugeot Dees 29, Foto Neelemans 23, Broomchemie 15, BN /Stem/Koerier 12. Drukkerii Meesen 12, Artland Artland 4 (degr.). IB: PSOVZ - De Pooter 0-3, BN/Stem/Koerier 2-De Pannenschuur3-0. Stand: BN/Stem/Koe rier 2 26 (kamp.). Deltan 24, Scheldesport 23. De Pooter 16. Dow 2 14, De Pannen- schuur 14, PSOVZ 8 (degr.) 2A: garage Vervaet-De Hoop 1-2, Echo Audio-Dow3 3-0. Stand: De Hoop 26 (kamp Garage Vervaet 24, Echo Audio 23, NHI-copyser- vice 18. Meesen Drukkerij 2 13, Dow 311, IVIO Opleidingen 9 (degr 2B: Peugeot Dees 2-Gemeente 0-3, PSOVZ 2-Deltan 2 0-3 Stand: Jacobs Tuinarchitectuur 31 (kamp Gemeente 22, Visser Smit Ha- nab 22, Deltan 2 18, Rabobank 18, Peu geot Dees 2 10. PSOVZ 2 5 (degr 3A: Scheldesport 2-URS 1-2, Starco-Zeeland Seaports 2-1, Cysouw Optiek-Artland Artland 2 2-1. Stand: Artland Artland 2 27 (kamp.), URS 25, Scheldesport 2 23, Starco 19, Cysouw Optiek 13. Zeeland Seaports 9, BN/Stem/Koerier 3 5 (degr.) 3B: PSOVZ 3-Bianca Damesmode 1-2, V &K C1000 Hoek-Scheldesport 3 3-0, IVIO Opleidingen 2-Gemeente 2 3-1. Stand: Bianca Damesmode 34 (kamp.), IVIO Op leidingen 2 24, BN/Stem/Koerier 4 19, V &KC1000 Hoek 18, PSOVZ 315, Gemeen te 2 13, Scheldesport 3 2. Volleybal donderdag Rijswijk. Champions League i groep D: Olympiakos Piraeus (Gri) - Geo- 11 Voetbal KPN eredivisie: RBC - FC Twente, PSV Fortuna S., Groningen - SC Heerenveen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2000 | | pagina 66