BouwCenter JeJagerTolhoek PZC tempo-team PROJECTEN Administratief Medewerker M/v HBO-ers en MBO-ers voor uitdagende functies binnen onze ICT-afdeling WORD JIJ ONZE NIEUWE COLLEGA MET TWEE RECHTER HANDEN \3I -te#- SERVICEMONTEUR BINNEN- EN BUITENDIENST (M/V) S M Z - I T ARBEiDSfgf Bureau zaterdag 16 december 2000 - ü.Tg£^- Tempo-Team Projecten, een label van Tempo-Team, richt zich op het ter beschikking stéllen van gespecialiseerd personeel ten behoeve van uitvoeringsorganisaties in de sociale zekerheid. Met name gemeentelijke sociale diensten en kredietbanken vormen de doelgroep. Het betreft functies in de volle breedte van het werkveld, zoals bijstandsconsulenten, juridisch medewerkers, budgetconsulenten, WVG-consuienten etc. Voor diverse Diensten Sociale Zaken in Zuid-West Nederland zoeken wij: (aankomend) Bijstandsconsulenten (m/v) li behandelt aanvragen in het kader van de Nabw, IOAW, IOAZ enWVG. Tevens verstrekt u informatie en geeft voorlichting over bovenstaande wetten en zonodig verwijst u door Ook het verrichten van (periodieke) hercontroles en aibe*dsmarkttoeleiding behoort tot de werkzaamheden U start in januari 2001 een cursus. Na een theorie-gedeelte van 24 dagdelen gaat u 6 weken stage lopen bij een Sociale Dienst in de regio. Na deze stage bent u in staat drt werk zelfstandig te verrichten en wordt u via onze organisatie gedetacheerd bij klanten. Voor deze functie hebt u een afgeronde hbo-.of academische opleiding analytisch denkvermogen en goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardighede n Daarnaast ligt uw Interesse bij Diensten Sociale Zaken en hebt u affiniteit met de doelgroep.Tevens bent u bereid binnen de regio Zuid-West Nederland te werken. Natuurlijk nodigen wij u ook uit te reageren op deze advertentie indien u reeds ervaring hebt in het werkveld. Geïnteresseerden voor de regio West-Brabant. Zuid-Holland en Zeeland kunnen hun schriftelijke sollicitatie met CV richten aan: Tempo-Team Projecten ta.v. mevr.A. Hendriks Nieuwe Ginnekenstraat 38 4811 NS Breda Voor meer informatie kunt u ook bellen: (076) 533 06 40 www.tempo-team.nl BouwCenter is een toonaangevend, commercieel samenwerkingsverband van zelfstandige regionale leveranciers van professionele bouwmaterialen, keukens, tegels en sanitair. Met in totaal 78 vestigingen is zij de grootste leverancier van bouwend BouwCenter De Jager-Tolhoek is een zelfstandige regionale groothandel in bouw-, hout/plaat- en afbouwmaterialen, keukens, tegels en sanitair en is lid van de landelijke BouwCenter Organisatie. Ons leveringsgebied is Zuid-West-Nederland. Voor onze vestiging te Goes zijn wij op zoek naar een kandidaat voor de onderstaande vacature: Voor een periode van een half jaar - 3 dagen per week Wat we verwachten U bent verantwoordelijk voor het verrichten van administratieve werkzaamheden ter onder steuning van het in- en verkoop proces. Daarnaast draagt u zorg voor de juiste verwerking van de gegevens in het geautomatiseerd systeem Uw profiel U bent op zoek naar een uit dagende functie. U hebt minimaal een MEAO werk- en denkniveau. U bezit ruime, aantoonbare ervaring op administratief gebied. U hebt gevoel voor ordelijk heid en systematiek Ruime ervaring met administratieve automa tiseringssystemen. Leeftijdsindicatie 25-35 jaar. Wij bieden u Een uitdagende functie in een innoverende werkomgeving. Een prima voorwaardenpak- ket in overeenstemming met uw capaciteiten. Sollicitatie Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen 8 dagen sturen naar: BouwCenter de Jager-Tolhoek t.a.v. de afdeling Hoofd Personeelszaken, Postbus 2, 4460 AA Goes. Goes Stanleyweg 2 Vlissingen, (bij de Zeelandhallen) Industrieweg 11 Tel. 0113 - 246600 Tel. 0118 - 410444 Shop/Showroom/Groothandel Shop □amen Shipyards Group Damen Shipyards Group is een toonaangevende, internationaal opererende moderne groep van bedrijven die gespecialiseerd zijn in maritieme dienstverlening in de breedste zin van het woord. Oamen heeft met een omzet van ca. 1,5 miljard een solide marktpositie opgebouwd. Koninklijke Schelde Groep Sinds kort maakt de Schelde deel uit van de Damen Shipyards Group Binnen dit concern zijn op de locaties Vlissingen en Vlissingen-Oost verschillende operationele eenheden actief op het gebied van maritieme dienstverlening. Het productenpakket van deze eenheden wordt gekenmerkt door technologische geavanceerdheid en diversiteit. Schelde ICT-Afdeling Vanaf 1 januari 2001 is de Schelde ICT-afdeling verantwoordelijk voor de gehele ICT infrastructuur binnen de Koninklijke Schelde Groep. Dit na het besluit om na een aantel jaren van uitbesteding de ICT-taken weer in eigen beheer te nemen. Ie lijns helpdeskmedewerker Functie-inhoud: U registreert incidenten ((vër)storingen en vragen), die gemeld kunnen worden door klanten, medewerkers of leverancier. U voert, indien noodzakelijk, herstelwerkzaamheden uit bij de klant (on-site). U biedt daar waar nodig ondersteuning en u bewaakt de (kwaliteit van de) uitvoering. Functie-eisen: Uw opleidings- resp. werk- en denkniveau: MBO+. U bezit algemene kennis van de taakgebieden van de automatiserings afdeling zoals: datacommunicatie, pc hard- en software (MS-Office, Internee Explorer), kantoorautomatisering (Windows 95/98/2000 en Windows NT), centrale computersystemen en databases. U hebt minimaal een half jaar ervaring op het gebied van automatisering/helpdesk. U bezie kennis op het gebied van procesgericht werken (ITIL). Algemene eisen/randvoorwaarden: Deze vacature betreft een fulltime functieplaats. U bent stressbestendig. U bezit zeer goede communicatieve vaardigheden. U hebt een klant-, service- en resultaatgerichte houding. Se lijns helpdeskmedewerker Functie-inhoud: U bent verantwoordelijk voor analyse en oplossing van de naar de 2e lijn doorgezette incidenten. U voert herstelacties uit vanaf de helpdesk en op locatie (bij de klant). U ondersteunt gebruikers binnen het kader van gemaakte afspraken, bij het omgaan met, en de werking van automatiseringsmiddelen. U neemt indien nodig waar voor de le lijns helpdeskmedewerker. Functie-eisen: Uw opleidings-, werk- en denkniveau: MBO+; U bezit algemene kennis van de taakgebieden van de automatiserings afdeling zoals: datacommunicatie, pc hard- en software (MS-Office, Internet Explorer), kantoorautomatisering (Windows 95/98/2000 en Windows NT), centrale computersystemen en databases. Het scala van activiteiten van de Schelde ICT-afdeling varieert van beleidsvorming en -uitvoering tot en met projecten. Hieronder verstaan wij onder andere de helpdesk, serverbeheer, netwerkbeheer, applicatiebeheer en -migraties. De afdeling bedient haar klanten door, in overleg, de systemen up-to-date te houden, problemen op te lossen, verbeteringen aan te brengen waar nodig, en nieuwe technologieën toe te passen daar waar dit voordelen kan bieden. Voor de nieuw op te zetten helpdesk vragen wij kandidaten voor de functie van: U hebt minimaal twee jaar ervaring op het gebied van automatisering/helpdesk. U bezit kennis op het gebied van procesgericht werken bijv. ITIL. Algemene eisen/randvoorwaarden: Deze vacature betreft een full-time functieplaats U bent stressbestendig. U bezit zeer goede communicatieve vaardigheden U hebt een klant-, service- en resultaatgerichte houding. Senior Be lijns helpdesk medewerker Functie-inhoud: U bent verantwoordelijk voor analyse en oplossing van de naar de 2e lijn doorgezette incidenten. U voert herstelacties uit vanaf de helpdesk en op locatie (bij de klant). U geeft operationeel leiding aan de helpdesk medewerkers (le en 2e lijn). Het leidinggeven omvat o.m.: - planning, werkverdeling en controle op de uitvoering, - houden van werkoverleg, - het doelmatig organiseren van het werk. U houdt daarbij rekening met (externe) ontwikkelingen en het doorvoeren van veranderingen in het werkproces en/of de organisatie. U evalueert het totale Exploitatie- Beheerproces en rapporteert t.b.v. de performance van de afdeling Helpdesk aan de Manager Exploitatie &c Beheer. Functie-eisen: Uw opleidings- resp. werk- en denkniveau: HBO; U bezit algemene kennis van de taakgebieden van de automatiserings afdeling zoals: datacommunicatie, pc hard- en software (MS-Office, Internet Explorer), kantoorautomatisering (Windows 95/98/2000 en Windows NT), centrale computersystemen en databases. U hebt minimaal twee jaar ervaring op het gebied van automatisering/helpdesk. U bezit kennis van procesgericht werken bijv. ITIL. U hebt aantoonbare managementkwaliteiten. Algemene eisen/randvoorwaarden: Deze vacature betreft een fulltime functieplaats. U bent stressbestendig. U bezit zeer goede communicatieve vaardigheden. U hebt een klant-, service- en resultaatgerichte houding. Standplaats voor bovenstaande vacatures is Vlissingen. Vanzelfsprekend kunt u rekenen op uitstekende arbeidsvoorwaarden Informatie Nadere informatie omtrent deze functie kunt u inwinnen bij de heer ing. F.H.M. Bouten, telefoon 0118-48 26 53. Solliciteren Enthousiast geworden? Stuur uw schriftelijke sollicitatie met uw CV naar: Koninklijke Schelde Groep BV, t.a.v. de heer A. Siereveld, afd. Personeelszaken, Postbus 16, 4380 AA Vlissingen BELTING SYSTEMS BV AUTOMATION BV Is op zoek naar een: TMF-Belting Systems BV is gespecialiseerd in het ontwerpen en fabriceren van speciale interne transportsystemen zoals band-.rondtransporteurs. koel tunnels e.d TM F-Automation BV is gespecialiseerd in bet liandlen van automatische toevoegsystemen naar inpakmacbines Heeft de vacature uw interesse gewekt, stuur uw sollicitatiebrief met CV voor 31 december 2000 TM F Belting Systems BV T.a.v. mevr. M.A. Klos Scottweg 12 4462 GS Goes Functie-inhoud: - het monteren van RVS transport systemen zowel intern als extern - het verlenen van service aan RVS transportsystemen (Europa) - enige affiniteit met elektro en/of besturingstechniek - bankwerken /laservaring (tig) Functie-eisen: - MTS werktuigbouwkunde of gelijk waardig niveau - Gevraagde leeftijd 22-35 jaar - Minimaal 2 jaar werkervaring in soortgelijke branche - Geen 8 tot 5 mentaliteit - In bezit van rijbewijs B Wij bieden een goed salaris en secundaire arbeidsvoorwaarden a.h.v. opleiding en ervaring volgens CAO Metaalnijverheid Voor meer informatie over de vacature telnr. 0113-227268 Koninklijke Schelde Groep Wij wensen u fijne feestdagen en een goed "digitaal" 2001 Een vertrouwd adres voor IT dienstverlening Trainingen Bedrijfstrain ingen Systeembeheer Advisering Detachering Europees Computer Rijbewijs SMZ-IT Loskade 15a 4331 HV Middelburg tel: 0118 650365 email: smz-it@smz-it.com website: www.smz-it.com PC-Cursussen Onze PC cursussen zijn weer gestart. U kunt nu inschrijven voor onze begeleide zelfstudiecursussen. Onder begeleiding van een vakkundig docent gaat u direct aan de slag. Start doorlopend. Windows 95, 98, NT Word basis vervolg Excel basis 8i vervolg, Access basis vervolg Powerpoint, MS Publisher Frontpage, Outlook MS Internet Explorer MS Project, Corel Wordperfect Corel Quattro Pro PC-Opleidingen Voor systeembeheer bieden wij de volgende opleidingen, A-plus vanaf 22 februari 2001. NT Server, 3 dagen, 9 januari 2001. Novell Netware, 3 dagen, 20 februari 2001. Network-plus vanaf 18 januari 2001. De langere opleidingen worden soms afgesloten met een stage. Voor info bel 0118-650365 of kiik op onze website. Foto: Hei Inventief Hebt u in het verleden een diploma in de zorg behaald? En wilt u uw oude vak weer oppakken? De diverse instellingen en organisaties in de gezondheidszorg in Zeeland zijn op zoek naar mensen die hun teams komen versterken. Herintrederscursus voor zorgfuncties Arbeidsvoorziening Zeeland verzorgt in samenwerking met TSO Zorgsector Zeeland de herintrederscursus voor zorgfuncties, die binnenkort van start gaat. De cursus wordt uitgevoerd door ROC Westerschelde inTerneuzen. Voor informatie kunt u bellen met Francien Pieters van het ROC Westerschelde, telefoon 0115 - 641 682. De informatiemiddag over de cursus vindt plaats op dinsdag 19 december om 13.30 uur. Belangstelling? Ga dan langs bij het Arbeidsbureau in de buurt en meldt u zich aan voor de informatiemiddag bij Francien Pieters. Ah Het Arbeidsbureau staat voor u klaar.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2000 | | pagina 38