Tiola op valreep kampioen SLIPS Martin de Hamer blijkt een strafschopspecialist PZC GRATIS DE 4E Biezentrappers 1 haalt fors uit tegen Kloetinge 3 Derde kans voor Schouwse beloftes 3 SLOGGI 18 Tweede punt BC Zierikzee Jacobs Bobimat knokt zich naar gelijkspel Verrassende ontknoping indoor-tenniscompetitie Schelde geeft zich gewonnen DAMES- OF HERENSLIPS 9SCO/V Jean-Paul Harthoorn stijgt naar tweede plaats Snookerverlies STZ/Inperson uitslagen Sa Pinto moet onder het mes dinsdag 12 december 2000 ZIERIKZEE - Na een moeizame competitiestart met louter ne derlagen zijn de badmintonners van Zierikzee op de weg terug. Het is nog wachten op de eerste overwinning, maar in het thuis duel met Asterix 3 werd het tweede gelijkspel in drie wed strijden binnengehaald. Daar zag het na zes partijen nog niet naar uit, want BC Zierikzee keek met de gemengd-dubbel spelen nog in het verschiet tegen een 4-2-achterstand aan. In het enkelspel opende André Verloo weliswaar met een overwinning op Luc Strijbosch, maar Frans Koopman en de zusjes Amanda en Patricia van der Maas verlo ren alledrie hun enkelspelpartij Koopmans had in de derde game van de wedstrijd tegen Zeger de Groot een 9-3-achterstand te- ruggebrachttot 13-14. De Groot" maakte echter het beslissende punt. Amanda van der Maas had haar dag niet tegen Mirjam Molenwijk, maar Patricia van der Maas gal' goed partij aan Corrie Kuikman van wie ze eer der dit seizoen nog met 11-2 en 11-3 had verloren. Nu eindigde de partij in 9-11,11-9 en 3-11 In het mannen-dubbel knabbel den William van der Maas en André Verloo iets van de achter stand af, maar het vrou wendub- bel ging ondanks goed weer werk van de zus j es Va n der Maas toch verloren. De gemengd-dubbelspelen moest BC Zierikzee toen beide winnen om een gelijkspel te be halen en daarin slaagde het Schouwse team. Amanda van der Maas en André Verloo moes ten de eerste game nog prijsge ven, maar stelden vervolgens orde op zaken (15-12 en 15-6). Patricia van der Maas en Frans Koopman hadden een 'off- game' in de tweede reeks (1-15), maar stelden het gelijkspel vei lig in de derde game: 15-6. Zierikzee - Asterix 3 4-4. HE: André Verloo - Luc Strijbosch 15-6 15-7, Frans Koopman - Zeger de Groot 6- 15 15-5 13-15. DE: Amanda van der Maas - Mirjam Molen wijk 6-113-11, Patricia van der Maas - Corrie Kuik man 9-11 11-9 3-11. GD: Amanda van der Maas/André Verloo - Corrie Kuikman/Zeger de Groot 7-15 15- 12 15-6, Frans Koopman/Patricia van der Maas - Luc Strijbosch/Mir jam Molenivijk 15-12 1-1515-6. IID: William van der Maas/André Verloo - Zeger de Groot/Luc Strijbosch 15- 315-12. DD: Amanda van der Maas- Patricia van der Maas - Corrie Kuikman/Mirjam Molenwijk 8-15 12-15. door Hans Hollestelle VLISSINGEN - In de eerste klasse hebben de zaalvoetbal sters van Biezentrappers/Ger- ka Sport een 10-2-zege be haald op Kloetinge 3. Charlie Hair ging met 3-7 onderuit te gen Biezentrappers 3 en Kerk- hove Verhuur liep in de laatste seconde een gelijkspel mis te gen Schinkel Assurantie: 3-2. Biezentrappers/Gerka Sport 1 - Kloetinge 3 10-2: Aanvanke lijk zag het er niet naar uit dat Biezentrappers zo'n hoge score zou bereiken. Kloetinge nam zelfs twee keer de leiding: 0-1 en 1-2. Halverwege stond Bie zentrappers nog maar met 3-2 voor De thuisclub schakelde daarna over op een hogere ver snelling en liep gestaag uit. Kloetinge 3 kwam er niet meer aan te pas. Dorien Vervenne (5x), Trees Vervenne (4x) en Amanda Onderdijk bezorgden Biezentrappers/Gerka Sport de overwinning. Hilde Men- heere scoorde twee keer tegen. Charlie Hair - Biezentrappers- /Gerka Sport 3 3-7: De over winning van Biezentrappers- /Gerka Sport 3 had veel groter kunnen zijn, maar de ploeg ging wat slordig met de vele kansen om. Voor Charlie Hair maakten Tamara van Boven (2x) en Esther Nouse de doel punten. Marieke Verbruggen, Liesbeth Verbruggen (beiden 2x), Marcia Bosten, Imelda de Poorter en Marina van Hermon schoten raak voor de winnende ploeg. Kerkhove Verhuur - Schinkel Assurantie 2-3: Een gelijkop- gaande wedstrijd die, zo leek het, regelrecht op een gelijk spel zou uitlopen. Karin Thiel dacht daar anders over en in de laatste seconde van de wed strijd schoot zij Schinkel Assu rantie naar de overwinning. Karin Thiel schoot eerder ook al raak, evenals Inge Ligten-' burg. Sonja van Eenennaam en Mirjam van Belzen waren succesvol voor Kerkhove Ver huur. van onze sportredactie KAPELLE - De strijd om de herfsttitel in de gemengd eerste klasse van de disricts-indoor- tenniscompetitie heeft een ver rassende ontknoping gekregen. Tiola won met maximaal ver schil van hekkensluiter De Schelde en zette daarmee de achterstand van zeven punten op leider Souburg om in een kleine maar allesbeslissende voorsprong. Tiola was wel dank verschuldigd aan MLTC. De Middelburgers versloegen Sou burg (8-4). Het meespelen van Patrick Marteijn in de laatste twee wed strijden heeft Tiola dus geen windeieren gelegd. Had de rou tinier vorig weekeinde een be langrijk aandeel in de zege op TERNEUZEN - Zonder te spe len zijn de waterpoloërs van Schelde uitgeschakeld in het toernooi om de bondsbeker. De ploeg moest komend week einde aantreden tegen BZ PC Borculo maar die ploeg kon op z'n vroegst pas op zondagavond (19.15 uur) een zwembad huren. Schelde voelde weinig voor een lange reis op zondagavond en bedankte. Sneu voor Schelde is het feit dat de ploeg in de eerste en tweede ronde ook al niet speelde omdat de tegenstanders niet kwamen opdagen. van onze sportredactie ZIERIKZEE - Drie keer is wel licht scheepsrecht voor de voet balselectie van Schouwen-Dui- veland onder 23 jaar. Twee keer werd een oefenwedstrijd van de eilandelijke beloftes op het laatste moment afgelast vanwe ge hevige regenval. Woensdag avond krijgt de ploeg een nieu we kans tegen Kloetinge onder 23 jaar. In oktober werd het duel met de jeugdploeg van Kloetinge van wege zware regenval afgelast, een maand later kon de wed strijd tegen zonclag-zesdeklas- ser Renesse om dezelfde reden geen doorgang vinden. Morgen avond gaan de Schouwse jonge lingen in Brouwershaven voor hun derde kans. Leen Koster, trainer van Zierik zee Al, maakt in Brouwersha ven zijn debuut als hoofdver antwoordelijke van de selectie. Hij nam dit seizoen het roer over van Cees Willemse, die vanwege drukke werkzaamheden een stapje terug deed. Koster heeft twintig spelers tot zijn beschikking voor het duel met Kloetinge onder 23 jaar. Er is één wijziging doorgevoerd in vergelijking met het eerder ge plande duel met Renesse. Dreischor-speler Fred van der Helm is vervangen door Zierik- zee-speler Perry Goedegebuure Advertentie Geldig voor alle modellen en kleuren van 1 t/m 31 december 2000. DOS, tegen De Schelde liet hij weer geen punten liggen. Zijn opponent Steffie Franken kwam in de single zelfs niet ver der dan één gewonnen game. Met Frank IJzerman veegde hij de vloer aan met het Vlissingse koppel. IJzerman was in het en kelspel de meerdere van Sven Bakker en Anneke Riemens en Daisy Boogaard troefden Am ber Zabicki en Linda Gruber af: 12-0. Souburg strandde dus in het zicht van de haven door van MLTC te verliezen. De Middel burgers openden met een per soonlijke overwinning van Jur- jen Schuurmans op John Nag- tegaal. Souburg kwam langszij via Niels Ossewaarde die Mi chael Joosse vloerde. Daarna sloeg de balans definitief door in het voordeel van MLTC. An- nemarie Ketting troefde Simo- ne Marijs af, Kimberley Goudt kwam geen moment in de pro blemen tegen Barbara Boone en samen gaven ze hun tegen standsters nogmaals klop. Het duo Nagtegaal/Ossewaarde bracht het verschil terug tot tweepunten, 8-4. In het duel tussen DOS en Sou burg 2 stond achteraf gezien weinig op het spel omdat Sou burg 1 verloren had. DOS won met 8-4. Arthur Siereveld- /Ferrry Sonnemans en like Meertens/Annick Malicki zorg den voor een 2-2-tussenstand, waarna de partijen in het dub belspel DOS de winst oplever den. In de tweede klasse boekte Hul ster Ambacht zijn zesde zege in successie waarmee het kampi oenschap een feit werd. Oppo nent Souburg 4 legde de Zeeuws-Vlamingen weinig in de weg. Via dubbele successen van Job Inghels, Davy de Kesel, Stephanie Pauwels en Tessy Kint, kwam de 12-0-totaalscore tot stand. Souburg 3 behield verder de beste kansen op de tweede plaats die rechtgeeft op promotie door Duiveland te verslaan. Goes sloot de compe titie positief af ten koste van DOS 2. Dat betekent dat Zierikzee op nieuw hofleverancier is, met vijf spelers. Behalve Goedegebuure zijn van Zierikzee Martin van der Schee, Perry Lukus, Maar ten Padmos en Lee Mol opgeroe pen. De overige spelers komen van negen andere Schouwse verenigingen. Alleen WIK'57, Ouwerkerk en Zonnemaire zijn niet vertegenwoordigd. Topscorer Van zaterdag-tweedeklasser Bruse Boys zullen George Geluk en Simon Boogaard acte de pré- sence geven. Van DFS komen Mariko Rouw en Leon de Bruine binnen de lijnen. Van Duiveland komen Wilmar van de Zande en Schouws topscorer (met dertien doelpunten) Barry Steenpoorte. Van Renesse zijn John Berre- voets en Guido Willemse opge roepen. Van ZSC'62 zijn doelman San- der Vaane en aanvaller Martin Kiesenberg opgenomen in de se lectie en van SKNWK, koploper in de vierde klasse B, Gert-Jan Tierie en Leon Goedegebuure. Brouwershaven en Mevo leve ren respectievelijk Frank Kris- telijn en Rudy van der Linde en Sander Uil treedt namens Dreischor aan Het duel begint om 19.30 uur op sportpark in Brouwershaven en staat onder leiding van scheids rechter Maarten Bruynes uit Bruinisse. Kimberley Goudt (hier op archieffoto) won met MLTC van Souburg. door Björn Goorden NIEUWDORP - Tot afgelopen weekeinde wilde het nog niet zo vlotten met de scoringsdrift van Nieuwdorp-aanvoerder Martin de Hamer. De teller stond na twaalf competitie wedstrijden pas op één. In de met 5-0 gewonnen wedstrijd tegen hekkensluiter WIK kwam daar verandering in, want Martin de Hamer bleek een strafschopspecialist pur sang. Driemaal mocht hij aanleggen en driemaal ging de bal onhoudbaar in dezelfde hoek. De eerste penalty vond de ras echte Nieuwdorper de moei lijkste. „Het was de belang rijkste. De beslissende 2-0. Dan moetje hem perse maken. Bij mijn derde strafschop, de uitgelezen mogelijkheid op 5- 0, stond ik toch met een heel ander gevoel achter die bal. In welke hoek zal ik hem dit keer leggen, dacht ik bij mezelf Ook de derde ging in dezelfde hoek. „Eén keer zat de doel man van WIK er dichtbijmaar als je ze goed neemt, gaan ze er allemaal in. Dan heeft de kee per geen kans." Met de drie verzilverde straf schoppen tegen WIK, bracht Martin de Hamer zijn sei zoenstotaal op vier. De eerste goal maakte hij ook al tegen WIK, in de uitwedstrijd. Vier doelpunten in dertien wed strijden vindt hij nog maar mager. „Ik heb dit seizoen ze ven, acht wedstrijden rechts back gespeeld. Dan komt het maar sporadisch voor dat je voor de goal komt." De 26-ja- rige Bevelander is dan ook blij dat hij sinds kort weer terug op zijn vertrouwde positie rechts op het middenveld speelt. De aanvoerder bekent over het hart van een aanvaller te be schikken. „Het allermooiste in het voetbal is toch het scoren. Een assist is ook wel aardig, zeker. Maar doelpunten ma ken, dat geeft pas echt een kick." Al vanaf zijn zevende voetbalt Martin de Hamer voor Nieuw - dorp. Zijn cluppie. „Ik ken niks anders. Ik ben een echte Nieuwdorper." Hij acht de kans dan ook groot dat hij de rest van zijn voetbaldagen bij de huidige derdeklasser slijt. „Of ik een nieuwe mister Nieuwdorp word? Nou, dat zou best eens kunnen. Want ik heb het hier ongelooflijk goed naar mijn zin. Het is een fan tastische vereniging, ik ken hier iedereen." Toch sluit hij een vertrek niet uit. Mocht ooit nog eens een gerenommeerde club belangstelling in hem to nen, dan valt er te praten. „Maar dan moet het wel een flinke stap hogerop beteke nen." Het liefst zouMartin de Hamer die stap met Nieuwdorp ma ken. Dat lijkt er dit seizoen echter nog niet in te zitten. Nieuwdorp staat op dit mo ment op de vierde plaats in de derde klasse A. AZ VV heeft in middels echter al een straat lengte voorsprong genomen van veertien punten. Een pe- riodetitel lijkt dus het maxi maal haalbare. „Ach, daar denken we niet eens aan. Of beter gezegd: daar willen we niet eens aan denken. Het klinkt als een cliché, maar we kijken van wedstrijd tot wed strijd. Wehebben eenhele jon ge groep, die nog heel wissel vallig is. Ik ben met mijn 26 zelfs één van de oudste spelers. De ene week lukt bijna alles, de andere week schoppen we nog geen deuk in een pakje bo ter." door Barry van der Hooft VLISSINGEN - Bovenaan de ranglijst van het Zeeuwse topscorersklassement veranderde weinig. Patrick Baumgarte scoorde één keer voor AZVV, bracht zijn totaal op vijftien en blijft daardoor alleen koploper. Nummer twee Raymond Mohr scoorde ook een keer en hij krijgt op de tweede plaats gezelschap van Apollo'69- spits Jean-Paul Harthoorn. Harthoorn nam beide treffers van Apollo in het met 2-1 gewonnen duel met DFS voor zijn rekening. Het waren zijn der tiende en veertiende treffer van dit sei zoen. WHS-spits Patrick Ketting bezet alleen de vierde plaats. Eén plaats lager staan Kloetinge-aanvaller Erik de Groe ne (hij scoorde één keer) en Dominique Verlinde, die niet in actie kwam. Zeeuwse topscorerslijst: 1. Patrick Baumgarte (AZVV) 15 doelpunten; 2, Jean-Paul Harthoorn (Apollo'69) en Ray mond Mohr (SSV'65) beiden 14 doelpunten: 4. Patrick Ketting (WHS) 13 doelpunten; 5. Erik de Groene (Kloetinge) en Dominique Vertinde (Sluiskil) beiden 12 doelpunten; 7. Jaap den Doelder (AZ W), Wilfred van den Dries Patrij zen), Werner Bisschop (Steen), Vincent de Rijke (Walcheren) en Bud Aschman (Hansweertse Boys) allen 11 doelpunten; 12. Mischa van der Hoek (Renesse) 10 doelpunten; 13. Lionel Lord (Veere), Leon de Bruine (DFS), Raymond Uytterhoeve (Apollo'69), Frank Al- laart (Serooskerke), Harm Rietjens (IiVV'24) en Jan Bosman (Hulsterloo) allen 9 doelpunten 19. Ronald van Sliedregt (Hoek), Peter Willem se (Kapelle), Jacky de Smit (Arnemuiden)Rob bie Jonkman (Terneuzense Boys), Peter Kaste lein (Nieuwdorp), Elmar Verhage (WIK'57), Gerrit. Petersen (Hansweertse Boys), Jackie Minderhoud (Noormannen) en Maarten de Groene (Philippine) allen 8 doelpunten. doorJoop van den Oudenhoven RILLAND - De topontmoeting in de tweede divisie van de lan delijke competitie driebanden groot tussen Jacobs Bobimat en Miga Visaul eindigde in een re mise. Hierdoor blijft een status quo gehandhaafd tussen beide koplopers. Jacobs Bobimat - Miga Visual 4- 4: Rudy de Laet had het tegen Johnny van de Gaer erg moei lijk. Via de tussenstanden van 12-14 en 14-18 zakte het ver trouwen steeds verder wegen moest hij gelaten toezien dat zijn tegenstander de resterende 22 caramboles in 8 beurten af werkte, 20-40 na 32 beurten. Ook Raymond Vande Wouwer kon het niet klaren tegen Ton Persijn. Hij leunde te veel op de MIDDELBURG - De snooke raars van STZ/Inperson hebben in de eredivisie een nederlaag geleden tegen Sliedrecht. Het werd in Middelburg 5-4. Sliedregt kwam met Ramond Fabrie naar Middelburg. Hij won alle drie zijn frames en had een groot aandeel in de winst van de bezoekers. Namens ST Z/Inperson won John van Oor schot twee frames, Jacco de Vis ser één en Chris van Renswoude eveneens één. verdediging en vergat zelf te scoren. Dat deed Persijn wel en na 37 beurten bereikte hij de fi nish: 15-35. Het was aan Jos Verhei jen en Flor Waumans om nog een gelijkspel te forceren. Beide toonden een prima wed strijdmentaliteit. Waumans speelde een uitstekende partij tegen Hans de Groot. Hij snelde in 43 beurten naar de winst. Ver hei jen maakte vervolgens de partij uit na 50 beurten (35—26). I5V Jacobs - 't Venneke 4-4: Al- varo Schepers kon het niet red den tegen Marijnissen en ver loor met 22-30 na 50 beurten. Ook Piet Kox had geen schijn van kans tegen sterk spelende Embregts, 17-45 na 41 beurten. Martin Verbaarendse zorgde' dat de kansen intact bleven en versloeg de Graaf met 30-25 na 65 beurten. Jan Jacobs stelde de remise voor zijn team veilig door Dam geen kans te laten, 25-19 na 54 beurten. Oudenbosch - 3B-SD Meubel- rama 2 8-0: Een pikant duel werd op tafel één uitgevochten. Oud 3B-SD speler Rinus Pan-' kow stond voor de thuisploeg tegenover Wil Ernst. Zij maak ten er een spannende strijd van die nipt in het voordeel vanPan- kow uitviel, 30-28 na 42 beur ten. Ton van Beveren was geen partij voor Van Peer, 30-18 na 41 beurten. Ook Ron Speijer moest zijn meerdere erkennen in een goed spelende Sep, 25-16 na 46 beurten. Ger de Klepper onderging hetzelfde lot en ver loor van den Braber met 25-20' na 62 beurten. Basketbal Amerikaanse profcompetitie (NBA): To ronto Raptors - Phoenix Suns 87-95, Bos ton Celtics - Denver Nuggets 104-102, New Jersey Nets - Dallas Mavericks 73- 99, Sacramento Kings - Miami Heat 101- 97, Los Angeles Lakers - Detroit Pistons 112-88. Schaken New Delhi. WK. Mannen, kwartfinales, tiebreak. Anand (Ina) - Khalifman (Rus) 2 1/2 - 1 1/2, Sjirov (Spa) - Barej'ev (Rus) 1 1/2 -1/2, Grisjoek (Rus) - Tkachiev (Fra) 1 1/2 - 1/2. Indeling halve finales (over 4 partijen): Anand - Adams (Eng), Sjirov - Grisjoek. Vrouwen, halve finale, tie- break. Xie (Chn) - Kovalevskaja (Rus) 1 1/2 -1/2. Finale: Xie-Qin (Chn). ZSB-hoofdklasse. Vierde ronde: SVWZV 2 - VI issingen 1,5-6,5, Goes - SVWZV 4-4, Landau - Terneuzen 2,5-5,5, Middelburg 2 - Souburg 2 4-4, De Zwarte Dame vrij. Stand: Terneuzen 7 matchpunten, 22,5 bordpunten, Vlissingen 6-17*, Landau 5- 17, SVWZV 4-17, Souburg 2 3-14*, Goes 3-12,DeZwarte Dame 2-12*, Middelburg 2 2-10*. SVWZV 2 0-6,5. een wedstrijd minder gespeeld Skiën foto Ruben Oreel Sestrière. Mannen, WB slalom. Eind stand na twee manches: 1. Buraas (Noo) 1.52,75 (56,50 56,25), 2. Albrecht (Oos) 1.53,04 (56,97 56,07), 3. Bourgeat (Fra) 1.53,99 (59,29 55,70), 4. Kimura (Jap) 1.54,00, 5. Seer (Oos) 1.54,04,6. Minaga- wa (Jap) 1.54,14 (58,00 56,14). Bijzon derheid: Schilchegger (Oos) won, maar werd gediskwalificeerd wegens het mis sen van een poortje. Stand WB: 1Buraas 150 punten, 2. Schilchegger 100,3. Aam- odt (Noo) 96. Stand WB algemeen: 1. Maier (Oos) 616, 2. Eberharter (Oos), Kjus (Noo) 409. Sportprijsvragen Lucky Day. Trekking van 11 december: 1 -8-9-10-16-17-23-29-31-34-35-37- 38-41 -48-50-56-57-63-75. (onder voorbehoud) Lotto Jackpot van 13 miljoen gulden: geen winnaar. Eerste prijs van 1 miljoen: geen winnaar; tweede prijs van 150.000,00: geen winnaar; derde prijs van 100.000,00: geen winnaar; vierde prijs: 7 winnaars, elk 1.500,00; vijfde prijs: 1000 winnaars, elk 1.000,00. Euroloterij Laatste zes cijfers goed (440.742 gulden), geen winnaar; laatste vijf cijfers goed (11.018,50): geen winnaar; laatste vier cijfers goed (1.101,80): 13 winnaars; laat ste drie cijfers goed (110,10): 130 win naars; laatste twee cijfers goed (11,00): I146 winnaars; laatste cijfer goed (2,20): II.816 winnaars. Toto Eerste prijs: geen winnaars; tweede prijs. 2 winnaars, elk bruto 3.551,10; derde prijs: 9 winnaars, elk bruto 1.972,80. Tennis Kapelle. Districts-indoorcompetitie. Ge mengd eerste klasse. De Schelde-Tiola 0-12. S. Fanken-P. Marteijn 1-13, S. Bakker-F. IJzerman 4-10, A. Zabickï-A. Riemens 1-14, L. Gruber-D. Boogaard 7-9, S. Franken/S. Bakker-P. Marteijn/F IJzerman 2-14, A. Zabicki/L. Gruber-A. Riemens/D. Boog aard 2-9. MLTC-Souburg 8-4 J Schuurmans-J. Nagtegaal 14-5, M, Joosse-N. Osse waarde 5-13, A. Ketting-S. Marijs 7-6, K. Goudt-B. Boone 10-6, J. Schuur- mans/M. Joosse-J. Nagtegaal/N. Osse waarde 8-9, A. Ketting/K. Goudt-S. Ma rijs/B. Boone 9-4 DOS-Souburg 2 8-4. A. Siereveld-R. Al ders 12-4, F. Sonnemans-D. Lau 17-1, M. Kloosterboer-I. Meertens 2-11, M. Dobbelaer-A, Malicki 5-6, A. Siere- veld/F. Sonnemans-R. Alders/D. Lau 13-4, M Kloosterboer/M. Dobbelaer-J. van Bellen/A. Malicki 11-3. Gemengd tweede klasse: Souburg 4-Hulster Ambacht 0-12. M. de Witte-J Inghels 3-15, J. Wiggers-D. de Kesel 4-13, B Kooger-S. Pauwels4-11, F, Wis- se-T. Kint 3-10, M. de Witte/J. Wig- gers-J. Inghels/D. de Kesel 0-15, B Koo- ger/F. Wisse-S. Pauwels/T. Kint 5-8. Goes-DOS 2 8-4. R. Hermus-I. van der LISSABON - Portugal moet het 28maart2001inhet WK-k wali - ficatieduel tegen Nederland waarschijnlijk stellen zonder aanvaller Sa Pinto. De speler van Sporting Lissabon moet een operatie aan de rechterknie on dergaan en is mogelijk voor zes maanden uitgeschakeld. Sa Pinto beschadigde de knie za terdag in het competitieduel met. Belenenses (2-1). Bel 5-7, A. Pijnen-J. van Belzen 10-4, F. Barends-A. de Roover 5-11, I. Spinne wijn-A. van Uden 10-5, R. Hermus/A. Pij nen—I. van der Bel/J. van Belzen 9-6, F. Barends/I. Spinnewijn-A. de Roover/A van Uden 10-5. Souburg 3-Duiveland 12-0. J. Bish-S Stins 10-6, M. Ketting-L. de Munnik 13-1, E. Verdonk-C. Boot 10-5, K. van Eenennaam-E. Goossens 12-1, J Bish/M. Ketting-S. Stins/L. de Munnik 6-5, T. Mahassen/K. van Eenennaam-C Boot/E. Goossens 11-3. Voetbal Toto Divisie. Helmond Sport-Haarlem 3 0, Eindhoven-Emmen 3-1, FC Zwolle-GA Eagles 4-1, MVV-ADODenHaag 3-1. Excelsior 16 11 3 2 36 48-26 Den Bosch 16 11 1 4 34 28-12 FC Zwolle 16 9 4 3 31 39-19 Telstar 16 9 3 4 30 27-24 GA Eagles 16 9 2 5 29 35-30. Volendam 16 9 2 5 29 25-20 Helmond Sp 16 7 4 5 25 34-20 Emmen 16 7 4 5 25 32-22 CambuurL. 16 5 6 5 21 23-23 Heracles 16 6 3 7 21 15-25 MVV 16 6 2 8 20 21-25 TOP 16 6 2 8 20 28-33 VVV 16 5 2 9 17 19-23 ADODenHaag 16 4 4 8 16 25-38 Dordr. '90 16 3 4 9 13 25-34 Eindhoven 16 3 4 9 13 23-34 Veendam 16 4 1 11 13 20-38 Haarlem 16 2 5 9 11 17-38' Schouwen-Duiveland. Senioren: WHS3- DFS 2 4-6, WIK 2 - Duiveland 3 0-2, Duive: land 4 - SSV'65 5 4-2, Hoedekenskerke2- Brouwershaven 2 1-1, Wemeldinge 2 - SKNWK 3 4-2, SKNWK 4 - Kruiningen 44- 2. Jeugd. A-pupillen: DFS A1 - Renesse A1 0-2, Bruse Boys Al - Unitas'30 A2 7-1/ (Bruse Boys A1 kampioen), B-junioren:' Zeeland Sport B1 - Zierikzee B1 5-3.C-pu- pillen: Kapelle C1 - DFS Cl 1-0, Dreischor C1 - Duiveland Cl 0-12 (Duiveland C1 kampioen), Walcheren C1 - Zierikzee C1 2-3, Zeelandia C1 - Bruse Boys C1 0-4- (Bruse Boys C1 kampioen). D-pupillen; Zeelandia D1 - DFS Dl 6-4, SKNWK D1 - Duiveland D1 6-2, Brouwershaven D1 - MevoDI 0-15, BevelandersD1 -Zierikzee D1 1-5, Zierikzee D2 - Bruse Boys D2 0-12 (Bruse Boys D2 kampioen), Zierikzee D3-, Borssele D1 4-7, Bruse Boys D1 - Terneu zen D2 4-2. E-pupillen: RCS E1 - DFS El 10-2, Duiveland E1 - DFS E2 14-2, DFSE3-. Domburg E2 4-0, Duiveland E1 - DFSE2 14-2 (Duiveland E1 kampioen), Bruse' BoysEI -ZierikzeeEl 2-11, Zierikzee E2- ZSC'62 E1 1-7, Mevo E1-Bruse BoysE2 6-4. F-pupillen: DFS F1 - WIK F1 6-0, Dui veland F1 - Bruse Boys F2 3-0 (Duiveland F1 kampioen), ZSC'62 F1 - Bruse BoysF2 2-6 (Bruse Boys F2 kampioen), De Meeu-, wen F2 - Brouwershaven F1 8-1, Zierik-- zee F1 - Zonnemaire F1 1-3, Bruse Boys F3 - Renesse F1 1-5, ZSC'62 F2 - Bruse, Boys F4 0-9, Mevo F1 - Bruse Boys F58-2 Vrouwenvoetbal Vijfde klasse: Tern. Boys 2-Meeuwen 31-1 3, NieuwlandsZierikzee 4-5. Sluiskil 11-26 Meeuwen3 11-11 Noormann. 10-25 Nieuwland 11- 6 Tern. B. 2 11-20 SVD 10-5 Zierikzee 12-16 Juniorenvoetbal A-junioren. Derde divisie: Dongen-Nivo Sparta 2-1, Baronie-Sarto 0-1, Longa-Ex-* celsior Maassluis 1-2, RCS-Alexandria3- 3, Halsteren-TSC 3-2, Papendrecht-BSC 2-4. Dongen 13-34 Sarto 11-15 Excel. M. 12-33 BSC 12-13' Baronie 13-26 RCS 12-10 Halsteren 13-24 TSC 12- 9 Alexandr. 13-23 Nv Sparta 12- 0 Longa 12-16 B-junioren. Derde divisie: Internos-Wil lem II2 0-1, Wilhelmina-LRC 0-1, Middel- burg-RCS 1-2, WSC-Longa 7-0, Terneu- zen-ASWH 0-0, Voab-Baronie 3-1 Willem II2 12-36 ASWH 13-16 Internos 12-22 Voab 12-15 WSC 11-19 LRC 12-15 Terneuzen 13-19 RCS 12-14 Wilhelmina 11-18 Longa 12- 5 Baronie 12-17 Middelburg 10- V C-junioren. Eerste divisie: Houten-FC Den Bosch 0-2, Fortuna Sittard-RCS 7-1, RKC-Alexandria 1-3, RBC-Willem II 1-5.' Elinkwijk-Spijkenisse 0-1 Willem II 13-35 Houten 11-13 Den Bosch 13-29 Elinkwijk 12-12 Omniworld 10-26 Alexandr. 13-12 TOP 12-25 Fort. Sitt. 11- 9 RBC 11-18 RKC 12-6 Spijkenis. 13-15 RCS 13- 5 SCHOUWEN Waterpolo Mannen bond derde klasse: Poseidon-ZDHC 7-8, Wiekslag-PZPC 7-8, DSZ-Schelde 3-9, Spartaan-BZC 3-8, District tweede klasse: SBC'2000 - Hieronymus 2 9-3, Nuenen-Njord 3 7- 12, WPC'98 2-Stormvogel 2 7-11. TRB RES 3-DBD 7-7, Ganze-PSV 5 13-4, WPC'98 3-ZVD0'74 13-2. District vierde klasse: Ganze 2-Bruinvis 3-19. Vrouwen district tweede klasse: Nuenen-HZPC 2 2-2, T reffers-Storm vogel 11 -2, Vennen- -TRB/RES 2 3-6, Nimo-Schelde 4-2, Es- zet-DBD 7-10 District vierde klasse. Treffers 2-Ganze7-7.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2000 | | pagina 32