Gort excelleert voor thuispubliek Voorwaarts neemt revanche op Scheldesport Volleyballeiders morsen punten Zaamslag zet weer concurrent opzij demonstreert zijn Turnsters zijn nog onwennig klasse in Jumboloop Korfbalnederlagen Luctor en Zaamslag Stoffels loopt uit in volleybal Sas van Gent Zl6 Doelman houdt Terneuzense Boys op de been tegen 's-Heer Arendskerke (3-1) uitslagen agenda Driewegen medekoploper in zaalvoetbal Terneuzen door Aector Dooms AXEL - De basketbalsters van Voorwaarts hebben zich in de eerste klasse van de Zeeuwse basketbalcompeti tie gerevancheerd op Schel desport. Ditmaal was Voor waarts in Axel met 73-69 te sterk voor de Terneuzense ploeg, nadat het team eerder dit seizoen onderuit was ge gaan in de derby. De Axelse vrouwen legden de basis voor de overwinning in de eerste helft. Toen liep de formatie van trainster Maur een Vaal uit naar een verschil van tien punten: 38-28. De thuisclub begon geconcen treerd aan de wedstrijd en speelde bij vlagen sterk. Tus sen de dertiende en de zeven tiende minuut werd de be slissende kloof geslagen: 30- 17.' Aanvankelijk had Schelde sport daarop geen antwoord. Na rust kwamen de Terneu zense vrouwen beter uit de verf. Door hun beproefde tactiek - het spelen van full- courtpress - werd Voor waarts achteruit gedrongen. De marge bedroeg toen nog slechts drie punten: 38-35, Daarna gaf Scheldesport het initiatief weer prijs, waar door de Axelse ploeg de gele genheid kreeg om zich te her stellen. Collectief bleek Voorwaarts sterker; Schel desport was te slap aan de wedstrijd begonnen. ,,De voorbereiding was niet goed", zei coach André Boer. ,,Dit verlies was onnodig. Veel speelsters waren niet bij de les. We kregen te gemak kelijk punten tegen, terwijl we zelf te veel vrije worpen misten." Bij Voorwaarts was Petra Geelhoedt trefzeker met 20 punten. De overige punten werden verdeeld onder Ma- riek Nanninga (14), Marian ne Hommerson (12) en Sonja Geelhoedt (10). Voorwaarts - Volharding 71-54: De Axelse mannen be haalden een uitstekend re sultaat tegen koploper Vol harding. Voor de rust ging het duel nog gelijk op, hoewel Volharding een kleine voor sprong nam: 26-29. Halver wege de tweede helft raakte' Voorwaarts op toeren. Alles lukte en het vertrouwen nam toe. In die fase werd de marge door de Zeeuws-Vlamingen vergroot tot zeventien pun ten. De wedstrijd was daar mee een gelopen koers. Ruud de Bruin was bij Voorwaarts topscorer met 20 punten. Spelverdeler Arjan Joziasse nam elf punten voor zijn re kening, Daniël van Veen scoorde tien punten. SAS VAN GENT - De vrouwen van Stoffels Cleaning bouwden in de recreatieve volleybalcom petitie van Sas van Gent aan kop van de ranglijst hun voor sprong uit. De leidersploeg won zelf met 3-0 van Place du Mar- ché, terwijl de naaste belagers puntverlies leden. Savok 2 ging met 2-1 onderuit tegen Savok/Johan de Block. Cerestar won wel, maar moest een punt afstaan aan Swagema- kers: 2-1. Bij de gemengde ploe gen stuitte titelkandidaat Ger- rit de Jonge tegen Jeffrey's op taaietegenstand. Natweesetze- ges snoepte de veel lager geklas seerde opponent in het derde - bedrijf een punt af: 2-1. Ook C- Line moest tegen Stoffels Clea- I ning verrassend een punt inle- veren. Fabricom en Acke, alle- bei in de bovenste helft van de rangschikking geklasseerd, boekten wel de volle winst. maandag 11 december 2000 door Aector Doorns TERNEUZEN - Drie minuten voor tijd van het duel tussen Terneuzense Boys en 's-Heer Arendskerke werd zaterdag doelman Ronald Gort van de thuisclub uitgeroepen tot de man van de wedstrijd. Het was illustratief voor het wedstrijd beeld waarin de 38-jarige Boys doelman kon excelleren. 's-Heer Arendskerke had na rust een doorlopend overwicht, maar kon de 3-1-achterstand niet meer wegpoetsen. Deels door onkunde in de afwerking, maar vooral ook door een vlek keloos optreden van Gort, die met fraaie reddingen zijn ploeg voor tegentreffers behoedde. Er waren nog meer spelers bij Terneuzense Boys die hun aan deel in de winst hadden. Zo had Marco Faassen aan twee mo menten voldoende om te scoren, waardoor zijn ploeg met een 2- 1-voorsprong kon gaan rusten. Daarnaast speelde Robbie Jonkman bij vlagen zeer sterk. De middenvelder, die soms uit zijn evenwicht dreigt te raken, demonstreerde zijn gave trap- techniek door zijn medespelers van bruikbare ballen te voor zien. Jonkman stond niet voor niets aan de basis van de eerste treffer én hij scoorde op een be- langri j k moment het derde doel punt. In die fase hing de gelijk maker van 's-Heer Arendskerke in de lucht. Bij een van de spaar zame tegenaanvallen liet de vrijgespeelde Mario de Fouw een voorzet los. De bal werd door de tegenstander voor de voeten van Jonkman gekopt, waarna de middenvelder de bal vanaf de rand van het zestien metergebied achter doelman Lenhard Meulmeester volleer de: 3-1. Handhaven Het was zaterdag afhaken of handhaven aan de top van de tweede klasse. Dat besefte ook Terneuzense Boys-trainer Eddy van der Hooft. „Na een goede competitiestart is het spel niet meer zoals het wezen moet. Ik denk dat dit normaal is, want veel clubs hebben er mee te ma ken. We hebben gelukkig onze laatste wedstrijd voor de win terstop gewonnen. We blijven meedoen." Van der Hooft gaf zaterdag toe dat het spel van zijn ploeg naar mate de wedstrijd vorderde wegzakte. ,,Je zag het tien mi nuten voor de rust al aankomen. In de tweede helft gaven we nog meer terrein prijs. Aan de ande re kant verzuimde 's-Heer Arendskerke zelf de kansen af te maken. Dat derde doelpunt viel op een gunstig moment." In de eerste helft golfde het spel op en neer. Aanvankelijk kreeg de thuisclub de betere kansen. Zo waren Marco Faassen en Ma rio de Fouw dicht bij een doel punt. De trage verdediging van de Bevelanders werd nogal eens verrast door de lange bal. Daar van was het eerste Boys-doel punt een schoolvoorbeeld. Jonkman stuurde de bal rich ting Tim Louwiesse, die plotse ling alleen doelman Lennard Meulmeester voor zich wist. Via het lichaam van Meulmeester kwam de bal bij Faassen te recht. De spits schoot de bal in het lege doel: 1-0. Een minuut later was de stand alweer gelijk. De Boys-verdedi ging reageerde niet attent op een voorzet, waardoor de vrij staande André Tange van dicht bij kon inschieten. In eerste in stantie redde doelman Gort de inzet, maar de terugspringende bal werd door Gerben Eversdijk tegen de touwen gewerkt: 1-1 Vijf minuten later zette Faassen zijn ploeg op een 2-1 - voor sprong. De onberekenbare spits wist zich tussen vier tegenstan ders heen te frommelen en de bal tegen het net te schieten. 's-Heer Arendskerke ging daarna op jacht naar de gelijkmaker, Ter neuzense Boys miste zaterdag twee van zijn steunpilaren - Je roen van de Broeke (geschorst) en Jan Gerard Hartman (gebles seerd) - en dat was vooral in ver dedigend opzicht merkbaar. Ay- han Atmaca had het moeilijk tegen de beweeglijke Frank Goedegebure en ook langs de flanken werden de Boys-verde digers nogal eens voorbijgelo pen. Laatste man Gerard Maas hield echter het hoofd koel door geen enkel risico te nemen. Toch kon ook de routinier niet belet ten dat Gerben Eversdijk twee keer in vrije positie mocht aan leggen voor een schot, dat eerst door Gort werd gepareerd en in de herkansing over het doel ging- De eerste kans na rust was voor Jordi van Bunderen. De flegma tieke middenvelder stuitte op de doelman, waarna ook Jonkman de bal niet voorbij Meulmeester kreeg. Daarna was het 's-Heer Arendskerke dat de klok sloeg. Vooral Gerben Eversdijk ver prutste enkele opgelegde kan sen. Halverwege konden de Zeeuws-Vlamingen zich even ontworstelen aan de druk, wat bekroond werd met het verlos sende doelpunt van Jonkman: 3-1. In de slotfase verzuimden de invallers Leon Goossen en Robbert Rijnberg de score ver der op te voeren. Terneuzense Boys: Ronald Gort; Sjoerd RijnhoutGerard Maas, Ay- han Atmaca, Cees Duitemeijer; Ma rio de Fouw, Wim van Beijsterveldt (65. Leon Goossen), Robbie Jonk man (70. Peter Hamelink), Jordi van Bunderen (S3. Robbert Rijnberg); Marco Faassen, Tim Louwiesse. doorWim Broekhoven VLISSINGEN - In de vierde klasse A van het zaterdagvoet bal zette leider Zaamslag con current Colijnsplaatse Boys met 2-1 opzij. MZVC won in Middel burg met 5-1 van Cadzand, ter wijl Spui thuis Wolfaartsdijk versloeg met 3-0. Zaamslag - Colijnsplaatse Boys 2-1: De ongeslagen leider was vanaf het begin wel beter, maar paal, lat en eigen onvermogen voorkwamen een treffer. Tien minuten voor rust werd het zelfs 0-1 door een van richting veran derde kopbal van Jos Siereveld. Zaamslag zette de tegenstander na de rust vervolgens volledig vast op eigen helft. Twintig mi nuten voor tijd leverde dat de gelijkmaker op van Jacco den Hamer. Vijf minuten later sloot diezelfde Den Hamer een scrim mage af met de winnende tref fer. MZVC - Cadzand 5-1: Cadzand strafte via Bart de Koning hal verwege de eerste helft de te slappe instelling van de thuis ploeg af. Die verbeterde prompt en nog voor rust kon Alexander Bom gelijkmaken. Na de rust heerste MZVC en via Michel Ridderhof, René Jagt, Alexan der Bom en Ronald Melaard werd het een ruime 5-1-zege. Spui - Wolfaartsdijk 3-0: Wolfaartsdijk had de interne problemen (het vertrek van de voorzitter en trainer Carlos de Jonge) waarschijnlijk nog niet goed verwerkt, want de over winning van de thuisploeg kwam simpel tot stand. Voor rust scoorden Gert-Jan Vlaan der en Martin Kalisvaart en vlak voor tijd Michel Fieret. Marco Faassen (links) van Terneuzense Boys neemt de bal aan. Rechts Stefan van Sabben van 's-IIeer Arendskerke. foto Peter Nicolai Bdg VjlllllclVerbeke Nieuwe oefenstof geïntroduceerd op Zeeuws-Vlaams kampioenschap door Aector Doorns doorWim de Vos TERNEUZEN - Vooraf gaf hij aan een tijd te willen lopen van 1 uur en 20 minuten over de halve marathon tijdens de Jumboloop in Terneuzen. Hij liep zo ont spannen dat hij er uiteindelijk een ware demonstratie van maakte. Kurt Vanhaverbeke kende zaterdag geen enkele schroom; zelfs een bloedneus, opgelopen kort na het vertrek, kon hem niet tegenhouden. Een schitterende race bezorgde de Belg een voorsprong van ruim vijfenhalve minuut op de als tweede gefinishte Frank Verschorre uit Breskens. En de tijd van Vanhaverbeke? 1.14.22 was een duidelijk bewijs van de vorm waarin hij verkeert. Voor Vanhaverbeke was de hal ve marathon in Terneuzen een geslaagde test: meer dan vijf mi nuten onder het vooraf gestelde doelOverigens was de tij d bij na drie minuten boven zijn per soonlijk beste tijd op de halve marathon. Vorig jaar liep hij in het Belgische Kuurne 1.11.30. Gelet op het verschil tussen Vanhaverbeke en de concurren tie was er sprake van weinig spanning. Toch leek de Belg in eerste instantie behoorlijk te genstand te ondervinden. Zijn van onze sportredactie HULST - In de eerste klasse van de bedrijfsvolleybalcompetitie voor vrouwen in Hulst kwam zowel Van Waterschoot als Za- man Sport de dertiende speel dag niet ongeschonden door. Van Waterschoot liep tegen één verliespunt aan, Zaman Sport zelfs tegen twee. Van het leidende duo trof Za man Sport in De Fikser de num mer drie van de ranglijst en moest Van Waterschoot het op nemen tegen nummer vier Ver hulst Woninginrichting. De Fikser bleek van meet af op de volle winst te willen spelen te gen Zaman Sport en onder streepte dat in de eerste en twee de set met 15-11 en 15-2. Pas daarna konden de titelverdedi- landgenoot Jan de Ruyck bleef nog enigszins in zijn spoor, maar De Ruyck sloeg op een be paald moment in de wedstrijd een verkeerde weg in en hij ver dween uit de wedstrijd. Vanhaverbeke kreeg al kort na het vertrek een bloedneus. Van die handicap leek hij geen hin der te ondervinden. Hij zette de wedstrijd naar zijn hand, vrees de even Jan de Ruyck, maar na dat één van de twee grote omlo pen was afgelegd (en De Ruyck de wedstrijd had verlaten en de bloedneus was behandeld) had Vanhaverbeke meteen een rian te voorsprong. In het tweede deel van de wedstrijd bouwde hij de voorsprong steeds verder uit. Eenvoudig en ontspannen kwam Vanhaverbeke na 21 kilo meter winnend over de streep. Het duurde daarna ruim vijf minuten voordat de nummer twee, Frank Verschorre, zich meldde. Bij de vrouwen was er de come back van Addie Dieleman. De atlete uit Sas van Gent was maanden uit de roulatie door een blessure. Zaterdag bleek zij weer volledig hersteld te zijn en liep ze een voorbeeldige race, die ze bekroonde met de over winning. De Belgische Cindy Mees werd op ruim zeven minu ten tweede. gers met 25-10 aan de goede kant van de score blijven: 1-2, Van Waterschoot verslikte zich in de eerste set van het duel met Verhulst Woninginrichting in de tegenstander, maar hield daar na het verlies beperkt tot één en kel punt: 13-15, 15-7 en 25-19. Voor Verhulst betekende die ne derlaag wel een terugval naar de vijfde plaats. Vierde werd Fer- ket en de Maat, dat met 15-6,15- 3 en 25-11 geen enkele moeite met Voorwaarts had. In de eerste klasse bij de mannen liet RCS zich niet het kaas van het brood eten in het duel met CVC Doolaege. Via 15-5 in de eerste set en 15-14en25-20inde tweede en derde set werd het 3- 0. Luctor Banden, de nummer twee van de ranglijst, won met 3-0 van hekkensluiter Commit Arbo: 15-1,15-7 en 25 -11. BRESKENS - De Zeeuws- Vlaamse turnkampioenschap- pen in Breskens waren zaterdag voor de deelneemsters de eerste kennismaking met de ver nieuwde oefenstof. Volgens penningmeester Riet van Voren van de organiserende vereni ging DIO uit Breskens viel het niveau van de voorgeschreven stof niet tegen. „Het is wennen, want de niveaus zijn behoorlijk verzwaard. Voor de turnsters is deze overgang een grote sprong. Er wordt nu oefenstof tot het hoogste niveau aangeboden." De kampioenschappen in sport hal Scheldeveste mochten nog niet als graadmeter voor het te verwachten niveau worden ge zien, want het turnseizoen is nog maar amper begonnen. Desondanks lieten de turnsters zich van hun goede kant zien. Zo leverde de elfjarige Marjolein Somers van EMM een uitste kende prestatie door met 34,85 punten bij de jeugd op niveau 5 de hoogste score van het kampi oenschap te halen. De veertienjarige Jolien Dees van Voorwaarts etaleerde haar klasse in de keuze-oefenstof ni veau 4 met ruim acht gemiddeld bij een totaal van 33,65 punten over de vier onderdelen. Daar naast sprongen de resultaten van de twaalfjarige Charlotte Gerritse (THOR), de twaalfjari ge Dena de Block (EMM) en de tienjarige Cécile van Leest er uit. Zij totaliseerden een pun tentotaal van boven de 33, In enkele categoriëen voldeed de brug niet aan de eisen. „Het is een verouderd type brug", zei Van Voren later. Daardoor werd er op drie onderdelen geturnd. Zo onderscheidde Adinda Lam mens van THOR zich bij de seni oren keuze-oefenstof 2 met een puntentotaal van 25,4; een ge middelde van ruim acht per toe stel. van onze sportredactie TERNEUZEN - In het zaalvoet balrayon Terneuzen kwam Driewegen/De Rooy op gelijke hoogte met koploper Kota Rad ja. Omdat Driewegen/De Rooy met 11-4 veel te sterk bleek voor Atoom Boys, hebben beide teams nu 27 punten. Het enige verschil is dat Kota Radja voor dat aantal negen wedstrijden nodig had en Driewegen/De Rooy tien. Marmara/du Puy kwam na twee Aan de Zeeuws-Vlaamse turn- kampioenschappen deden 54 meisjes mee, verdeeld over de turnverenigingen THOR Sas van Gent, Voorwaarts Axel, EMM Terneuzen en het organi- teleui'stellende resultaten op rij nog eens tot winst. Schipper Adhanco bleek weliswaar niet bereid om zich zonder meer ge wonnen te geven, maar werd uiteindelijk toch met 6-4 versla gen. Dow 2 kwam niet in actie, maar zakte toch drie plaatsen op de ranglijst, omdat de ploeg serende DIO. Door het verzwa ren van de proeven kon het gebeuren dat er maar één deel neemster op het hoogste niveau stond ingeschreven. „Dat is jammer, want zonder concur- drie winstpunten in mindering kreeg als gevolg van het wange drag waaraan het zich vorige week tegen Schipper Adhanco schuldig had gemaakt. In de onderste regionen was er nog eens een overwinning voor hekkensluiter Smit Sportprij- zen. Tegep Unitron Nedworks rentie is men minder gemoti veerd", stelde Van Voren. De ervaren trainster was vooral be nieuwd hoe de andere vereni gingen zullen reageren op de nieuwe oefenstof. werd het 4-3. Dat was voldoen de om Broomchemie voorbij te streven, omdat die ploeg met 6-3 van Checkpoint verloor. De wedstrijd Dow 3 - Instuif kreeg in Dow een reglementaire win naar, toen bleek dat Instuif on voldoende spelers op de been kon brengen: 5-0. Overigens was er voor Atoom Boys, dat dus met 11-4 van Driewegen/De Rooy verloor, ook een zege. Tegen Sportkanti ne 't Zwaantje won het met 7-4. Bridge Herfstcompetitie BC Axel. A-lijn: 1. HH. Esselbrugge/De Wever 61,07 procent, 2. Mevr. Willemse/dhr. Geertse 56,46, 3. Mevr. Van de Wagt/dhr. Schelleman 56,07,4. HH. Moeliker/Vermunt 54,64. B- lijn: 1. Dhr. en mevr. Van de Casteel 61,61, 2. Mevr. Groenewoud/dhr. Van Bambost 59,38, 3. HH. Burm/Herrebout 55,36. C-lijn: 1. Dhr. en Mevr. Kooien 66,43, 2. Ds. Van de Hel/Smet 57,86, 3. Dhr. en mevr. Quist 55,76,4. Ds. Scheele- /De Vries 54,36. Eindstand. A-lijn: 1. HH Esselbrugge/De Wever 364,51 procent, 2. Mevr. Wil- lems/dhr. Geertse 363,25, 3. HH. Ambro- sini/Hamelink 362,62, 4. Ds. Wolfert/Za- man 359,52. B-lijn: 1. Mevr. Groene woud/dhr. Van Bambost 395,05, 2. HH. Bisschop/De Maagt 384,04, 3. Mevr. Stoelinga/dhr. Van Asperen 373,41, 4 Ds. De Regt/Vercauteren 362,23. C-lijn: 1 Ds. Van de Hel/Smet 439,74, 2. Ds. Bod- daert/Renique 402,82, 3. Dhr. en mevr. Kooien 398,56,4. Ds. Koers/Vons 394,99. Turnen Breskens. Zeeuws-Vlaamse turnkampi- oenschappen. Instap negen: 1 Kim Meertens, EMM puntentotaal 33,15. In stap 6: 1Stefani Ambrosini, Voorwaarts 30.1. Pupil acht: 1. Eline Vermeire, Voor waarts 34,7. Pupil 2 (7): 1. Manon Ritico, DIO 22,25. Pupil 2 (6): 1. Monique de Vries, Voorwaarts 33,3. Pupil 2 (5): 1Pau- lien van de Heuvel, EMM 32,85. Pupil 1 (6 1. Daphne de Groot, EMM 32,3. Jeugd vijf: 1. Marjolein Somers, EMM 34,85. Jeugd zes: 1. Leonie Couqué, THOR. Jeugd K5: 1. Charlotte Gerritse, THOR 33.2. Jeugd K4: 1. Dena de Block, EMM 33.0. Junior vijf: 1. Jolanda Oosterbaan, DIO 23,1. Junior K5: 1. Daniëlle van de Heuvel, EMM 32,25. Junior K4: 1. Jolien Dees, Voorwaarts 33,65. Senior K4: 1. Carla Simons, EMM 24,85. Junior K2: 1. Tessa Lammens, THOR 22,3. Senior K2: 1. Adinda Lammens, THOR 25,4. Instap NWS: 1. Elze van Leest, EMM 31,1. Pupil 2: 1. Cécile van Leest, EMM 33,9. Senior NWS: 1. Stefanie de Krijger, EMM 32,4. Trimlopen Terneuzen. Jumboloop, halve mara thon. Mannen: 1Kurt Vanhaverbeke (B) 1.14.22, 2. Frank Verschorre (Breskens) 1.20.03, 3. Harvy van Hauten (Sint-Jan steen) 1.23.05, 4, Peter de Vet (Axel) 1.24.28, 5. Henk van Tatenhove (Terneu- door Jan Roovers TERNEUZEN - De korfbal teams van Luctor en Zaamslag leden zaterdag hun derde com petitienederlaag. Daardoor verkeren beide ploegen in hun klasse in de gevarenzone. Atlas - Luctor 10-5: De uitslag maakte veel duidelijk. „Verde digend deden we het niet slecht, aanvallend kwamen we nooit uit de verf", keek aanvoerder Peter Durink van Luctor terug op een duel waarin zijn ploeg na 2-2 de tegenstander moest los laten, Na een aanvallend zwak ke eerste helft keek Luctor te gen een 5-2-achterstand aan. Ook na de pauze kon Luctor zich weinig kansen scheppen. Scores Luctor: Danny Hamelink 4, Jeltske Geelhoedt 1 zen) 1.24.58, 6. Danny Degroote (B) 1.25.31, 7. Rudie Neve (Sint-Jansteen) 1.25.55, 8. Dirk Swerick (B) 1.26.15, 9. j Paul Weemaes (Sint-Jansteen) 1,26.25, 10. Patrick de Boevere (Biervliet) 1.26.43, Vrouwen: 1. Addie Dieleman (Sas van Gent) 1.29.01, 2. Cindy Mees (B) 1.36.51, 3. Els Zweistra (Terneuzen) 1.51.57. 10 kilometer, mannen: 1. Tonnie Laurel (Zaamslag) 39.43, 2. Bart Meireleire (B) 39.49,3. Romain Schelfhout (B) 40.40,4. Wim Bakker (Terneuzen) 40.53, 5. Sjaak Boekhout (Terneuzen) 41.10. Vrouwen: 1. Leonie Ton (Axel) 41.21, 2. Saskia de Plukker (B) 41.36, 3. Sophie Welter (B) 48.47. 5 kilometer, mannen: 1Dirk Christiaens (B) 16.51, 2. Angelo van Goethem (Ter neuzen) 17.13, 3. George Valckx (Osse nisse) 17.43, 4. Jacq de Booy (Hulst) 19.15, 5. Francesco Degroote (B) 19.40. Vrouwen: 1. Magda de Boever (Terneu zen) 22.05,2. Bea Hinneman (Terneuzen) 23.02,3. Francesca Degroote (B) 23.28, Jeugd, 1 kilometer. Jongens: 1Tim Coe- nen (B), 2. Anthony Masson (B), 3. Brenl van Ballenberghe (B). Meisjes: 1. Mania Oppeneer (Terneuzen), 2. Sanne van Bal lenberghe (B), 3. D. Oppeneer (Terneu zen). Zaalvoetbal Terneuzen. Derde klasse: Atoom Boys- Sportkantine 't Zwaantje 7-4, Schippe- j r/Adhanco-Marmara/Du Puy 4-6, Drie- wegen/De Rooy-Atoom Boys 11-4, Dow 3-lnstuif 5-0 (regl.), Unitron Nedworks- Smit Sportprijzen 3-4, Checkpoint- Broomchemie 6-3. Stand: 1 Kota Radja 9-27; 2. Driewegen/De Rooy 10-27; 3. Marmara/Du Puy 10-25; 4. Gemeente Terneuzen 9-21; 5. Atoom Boys 10-19; 6. Dow 2 9-18; 7. Flux Electro 9-12; 8. Instuif 10-12; 9. Schipper Adhanco 9-10; 10. Sportkantine 't Zwaantje 9-9; 11. Check point 9-9; 12. Kees Mechielsen 9-8; 13. Unitron Nedworks 10-7; 14. Dow 3 10-7; 15. Smit Sportprijzen 10-6; 16. Broom chemie 10-3. maandag Voetbal Eerste divisie: Helmond Sport - Haarlem, Eindhoven- Emmen,FCZwolle-GA Eag les, MVV - ADO Den Haag. Zaamslag-Blauw Wit 8-ll:Een te slap gestart Zaamslag betaal de daar met de 1-5-achterstand al vroeg de tol voor. Met coach Anja Guerand voor Daniël de Rudder, die vorige week is ge stopt, op de bank kon het onsa- I menhangende spelletje van Zaamslag de bezoekers nooit verontrusten. Dat veranderde pas een kwartier voor tij d en na dat Pieter Hamelink voor Mar cel van Zuidam in het veld was gekomen. Dat bracht wat meer aanvallende dreiging mee, maar omdat te weinig mensen daarin meegingen kon Blauw Wit zon der veel moeite met de 11-8- overwinning vertrekken Scores Zaamslag: Ernst de Putter 4, Pieter Hamelink 2, Sandra Hame link, Frans Verpoorte 1 Turnster Samantha Melse van het Axelse Voorwaarts voert haar oefening uit op de evenwichtsbalk. foto Peter Nicolai

Provinciale Zeeuwse Courant | 2000 | | pagina 48