Seinen op groen voor HWP Olympia en Rapide laten het afweten PZC De Koning blokkeert RIA blijft in het spoor van Lebo in zesde klasse A Overvloedige oogst Zeeuwse schakers 19 Driebanders Loontjens geven winst uit handen Sasse schakers kansrijk in race voor promotie naar hoofdklasse Tennistalent Bauer krijgt beker De Rave en Hermus foutloos Nationale titel club Van Assche Zeeuws succes in Spado-cross Nederlaag Vlissingse squashers Jfj Koploper is te sterk voor Meeuwen maandag 11 december 2000 GOES - De driebanders van Loontjens Biljarts hebben in de tiende ronde van de competitie in de eerste divisie met 4-4 gelijkgespeeld tegen Ver meulen uit Hoeven. Daar door consolideert de Goe- se ploeg zijn positie in de top-vijf. In de eerste twee partijen wonnen Raymond Nico- dem en Richard de Bruin beiden in goede partijen van respectievelijk Huub Wilkowski en John Roovers, zodat er een 4-0- rüststand op het bord kwam. Lion van de San- den en Mark Janssen kon den de voordelige marge echter niet omzetten in winst. Teamleider Raymond Ni- codem sprak van een ge miste kans.' „Als je 4-0 voorkomt tegen de num mer twee van de ranglijst dan staan zij onder druk, want ze moeten winnen. Maar Lion en Mark had den hun dag niet. Erg jam mer." Fouten Vooral Van de Sanden raakte niets. Hij kreeg van zijn tegenstander Peter Ceulemans 50 beurten, maar wist slechts 24 ca ramboles bijeen te sprok kelen. Ook Janssen kreeg veel kansen van Lesle Menheer (59), maar maakte teveel fouten. Vol gens Nicodem is er echter nog geen man overboord. „Het is erg spannend in de top. Als koploper JC Keu kens van nummer drie Goudzwaard verloren heeft, dan staan we nog maar twee punten "ach ter." Nicodem en De Bruin kwamen ook in actie op de B-ranking van Budel. Ni codem verloor in de twee de ronde van Hans Vriens, De Bruin bereikte de der de ronde ten koste van Wilco van Wijk. De derde ronde wordt komend weekeinde gespeeld. door Koen de Vries SAS VAN GENT - De schakers van Het Witte Paard hebben za terdag een kleine horde geno men op weg naar promotie naai de hoofdklasse, het hoogste ni veau van Nederland. Het vreemdelingenlegioen uit Sas van Gent (zeven Belgen, een Schot en twee Nederlanders) versloeg het Utrechtse Paul Ke- res met 6-4. De competitie in de eerste klasse B belooft uiterst spannend te worden. Met Eindhoven, DD, Utrecht, Stukkenjagers en Het Witte Paard herbergt de tien ploegen tellende poule vijf kam pioenskandidaten. Het is zaak in elk geval tegen de kleintjes geen punten te verspelen en daarin slaagt HWP tot nu toe voorbeeldig. Na zeges op Delft- se SC en SMB 2 werd zaterdag Paul Keres aan de kant gescho ven. Van de titelkandidaten trof HWP alleen nog Utrecht, waar tegen werd gelijkgespeeld. De strijd tegen Paul Keres (de club is genoemd naar de Est (7- 1-'16 - 5-6-'75) die de Poulidor van het schaken werd genoemd: hij werd vier keer tweede op een WK) verliep in het kille gemeen - schapshuis De Roselaer vrij moeizaam. Volgens HWP-voor zitter Walter Cardon, op 1 december 71 geworden, geen wonder want zijn team speelde tegen 'één van de betere minde re goden uit de klasse'. Eindspel Daarbij kwam dat het tiental het moest doen zonder Hans Groffen, nog onvoldoende her steld van een operatie aan zijn hand, en er de plotseling opdui kende onkunde was in het eind spel. Na een vlotte remise van Wim Maes en een fraaie zege van Bart de Bruycker (hij ontliep in laatste instantie met een subtiel zetje remise via pat), zagen di verse HWP'ers geen kans een voordelige stand te verzilveren. Johan Goormachtigh vond in opperste tijdnood niet de juiste voortzetting en kon tenslotte een pion van de tegenstander niet meer stoppen (0-1) en Gun- ter Deleijn moest zich neerleg gen bij remise nadat hij een kansrijke stelling in enkele HWP-kopman Paul Motwani (links) werkt aan zijn zege tegen Paul Keres-speler Bart Karstens. zetten om zeep had gebracht. Hij schrijnendst was de neder laag van Kees Nieuwelink, een van de twee Nederlanders in de Zeeuwse gelederen. Zijn tegen stander E. Nicolai verbruikte bijna al zijn bedenktijd om twee pionoffers te aanvaarden, maar accepteerde daarmee een op het oog vernietigende aanval. Nieu welink over wat er toen gebeur de: „Ik had nog één uur over en hij tien minuten. Ik had twintig zetten uitstekend geschaakt,, maar verpestte alles in de daar opvolgende twee zetten. Het ergste was dat ik daar ruim drie kwartier over deed." Dankzij een zege van Paul de Jonghe bleef de stand in even wicht en toen kopman Paul Motwani uit een op het oog ge lijke stelling plotseling de winst binnenhaalde tegen de voorma lige Zeeuw Bart Karstens, leek alles toch nog goed te komen. Mare Laefosse miste ondanks groot materiaalvoordeel de winst (remise), maar dankzij een knappe zege van Geert van der Stricht haalde HWP de volle buit binnen. Mare de Waal kon toen remise aanbieden aan zijn tegenstander. Bordpunten Zo op het oog liggen de kaarten er goed bij voor HWP, al mop perde Kees Nieuwelink niet on terecht dat zijn ploeg, te veel bordpunten laat liggen. En die zijn beslissend wanneer teams gelijk eindigen. Anderszijds heeft HWP met de Schot Paul Motwani een schaker in huis die weinig steken zal laten vallen en hetzelfde geldt voor Geert van der Stricht. Hij schaakt elk jaar een beetje beter en is inmiddels lid van het Belgische team. Motwani, die zijn geld voor een groot gedeelte verdient met het schrijven van schaakboeken, en Van der Stricht zijn beiden nog ongeslagen. „Dat speelt heel erg lekker", vindt Kees Nieuwelink. „Je weet dat zij punten zullen pakken." Een ander wapen van de Sasse schakers is de brede se lectie. De ploeg kan naast het foto Peter Nicolai tiental dat zaterdag speelde in cidenteel een beroep doen op Ivo Timmermans (hij verhuist per 1 januari van Schotland naar Maastricht), Helmut Cardon (is verhuisd van Schotland naar Den Haag), de in Luxemburg woonachtige Sch,ot Tim Upton en de Belg Van Heirzeele. Het Witte Paard - Paul Keres (i-4: Paul Motwani - B. Karstens 1-0, Geert van der Stricht - D. de Beer 1-0, Johan Goormachtigh - E. Oos- terom 0-1, Gunler Deleijn - W. van- der Fliert remise, Kees Nieuwelink - E. Nicolai 0-1, Mare de Waal - J. Sandbrink remise, Wi-m Maes - M. Hochstenbach remise, Bart de Bruycker - F. Konings 1-0, Mare Lacrosse - A. Both remise. Peter de Jonghe - H. Schipper 1-0. KRUININGEN - Silvana Bauer uit Kruiningen is een groot tennistalent. Dat onderkent ook de Nederlandse tennisbond (KNLTB). Zaterdag tijdens de districtsvergadering van de af deling Zeeland werd bekendgemaakt dat de bond Bauer bin nenkort de Renaud-beker zal uitreiken, als erkenning voor haar goede prestaties dit jaar. Bauer won dit jaar de Masters en is in haar leeftijdscategorie oppermachtig. Bovendien presteerde ze ook sterk in internationale toernooien. „De Renaud-beker wordt maar zelden uitgereikt", aldus voorzit ter Jaap Everwijn van de KNLTB-afdeling Zeeland. „Delaat- ste keer dat het gebeurde was in 1996. Toen kreeg Michelle Gerards hem, die staat nu hoog op de nationale ranking geno teerd. Het is dus een hoog gewaardeerde prijs." GOES - Diederik de Rave en Stef Hermus hebben de voor- sprong op hun concurrenten in poule C van het Janvier Dan- cemasters Jeugdcircuit vergroot tot negen punten. Zelf won nen de Goese tennissers met maximaal verschil van Diederik van Es en Tjeerd de Wit. Jesper Pijnen en Ries Anbeek gingen met 4-2 onderuit tegen Lennart Huis in 't Veld en Jasper Kra mer, Mick Luyx en Serge van Bremen verloren zelfs met 6-0 van Jermo Stoel en Philou Lovzolo. Met nog twee achterstal lige wedstrijden voor de boeg zijn Bastiaan en Stijn Steunen berg begonnen aan een tot dusver succesvolle inhaalrace. Nathalie en Sophie de Schepper, die in de B-poule bij de meis jes htm vierde zege op rij boekten (4-2 tegen Kim van Eenen- naam en Eva Verdonk), zagen hun rivalen niettemin toch iets dichterbij komen. Marloes Meulmeester en Lisanne Bolder- heij klopten Linda Oranje en Noortje Maas met 6-0 en ver kleinden het verschil daardoor tot vier punten EDAM - De jeugdige turner Anthony van Assche heeft met zijn ploeg Rotterdam Toptumen het nationale teamkampi oenschap binnengesleept. De Zeeuws-Vlaamse gymnast had zaterdag in Edam een groot aandeel in de overwinning van zijn ploeg, want hij had op alle zes toestellen de hoogste score. Op het onderdeel voltige liet hij zelfs een tien noteren. Zijn dagscore was 58.275 punten; het totaal van het team bedroeg 168.150. Op de tweede plaats eindigde het combinatieteam Koudekerke/Bergen op Zoom met 157.075 punten. Youri Hanssens verzamelde op zes toestellen 54.775 punten, Carlo van de Minde 54.650 en Vazgen Khachanov turnde op vijf toe stellen 39.000 punten bijeen. BERGEN op ZOOM - Een aantal Zeeuwse atleten heeft goed gepresteerd bij de jaarlijkse Spado-cross in Bergen op Zoom. Ron Abuys (Veteranen Nederland) behaalde na lange tijd weer eens een overwinning bij de mannen H60 met een tijd van 33 minuten en 9 seconden over de 8 kilometer. Veteraan H40 Jan de Bart (AV'56) bleef op de derde plaats zijn clubge noot Jan de Wilde ruim voor. De uit Zierikzee afkomstige Marlies de Graaf, die uitkomt voor Typhoon, won de cross bij de vrouwen in een tijd van 17 minuten en 50 seconden. Wilma van Zee (AV'56) finishte als vierde bij de vrouwen D35. PAPENDRECHT - Het squashteam van Vlissingen, dat uit komt in de tweede divisie, heeft een ruime nederlaag geleden tegen The Bridge. In Papendrecht werd het 4-1. Voor de Vlis- singers won alleen Dimitri Kayser (3-0), terwijl Michel Koke laar (0-3), Berny Bal (2-3) en Piet Smallegange (0-3) verloren. Vlissingen staat ondanks de nederlaag nog steeds derde. doorEduard Hofman TERNEUZEN - De Zeeuwse hockeyers waren gisteren niet erg succesvol. Met drie invallers kon Olypia geen vuist maken te gen Krimpen, terwijl Rapide zich blameerde tegen Pijnacker. Lichtpuntje was de winst van de vrouwen van Rapide op Bom- melerwaard. Krimpen - Olympia 3-1: Een ge havend Olympia, met invallers voor Robert van Hemert, Hen drik Bene Perdock en Paul van Hemert, liet het snel afweten. Bij een 2-0-achterstand scoorde Roger van de Zande tegen. „Het gemis van drie spelers wil ik niet als excuus voor deze nederlaag aanvoeren. We lieten te snel de kopjes hangen", verklaarde Olympia-coach Iris van der Beek de nederlaag. Pijnacker - Rapide 7-0: Voor Rapide ziet het er, na opnieuw een nederlaag, somber uit. De achterstand op de concurrentie bedraagt inmiddels al tien pun ten en het vertoonde spel is ook niet om over naar huis te schrij ven. Bij 2-0 kregen de Hulstena ren twee strafballen tegen, die door Roeland Alders VLISSINGEN - De Zeeuwse schaakteams hebben in de vier de ronde van de landelijke com petitie goed gepresteerd. Het derde team van HWP greep zijn eerste zege in de derde klasse en hetzelfde gold voor debutant Souburg. In de tweede klasse speelde Middelburg gelijk. Al leen HWP 2 pakte geen punten. Middelburg - Overschie 4-4: Middelburg pakte een belang rijk punt tegen de mede-degra datiekandidaat. Opmerkelijk was dat op de onderste drie bor den werd gewonnen. Bert Hen- derikse, Henrik Porte en Wil lem-Jan Pannekoek boekten allen hun eerste winst. Johan de Wolf zag daarentegen geen kans een gewonnen eindspel te ver zilveren (0-1) en tot overmaat van ramp gaf Sven Stange in een gelijke stelling zijn dame weg. Gedetailleerd: 1. R. Tiggelman - R. fokkink remise. 2. J. de Wolf - E. Brandenburg 0-1. 3. S. Stange - C. Feelders 0-1.4.C. Jansen - K. Looij- mans 0-1. 5. C. de Wolf - .4. Segers 6. B. Henderikse - H. Ochtman 1-0. 7. H. Porte-R. Ruijtenberg 1-0. 8.'WJ. Pannekoek - H. Smit 1-0. HWP 2 - CSV 3-5: Een terechte nederlaag tegen het sterke team uit Capelle aan den IJssel. Al snel werd een 3,5-0,5-achter- stand bereikt. Daarna wonnen Ger van Rij en Rudi van de Wijn- hele hun partijen nog wel, maar dat was te laat. Gedetailleerd: l.J. Krijgelmans - O. van Veen 0-1. 2. M. v/d Zalm - H. van Dijk 0-1. 3. B. Michiels - L. Compagnie rem. 4. F. Tack - H. Schouioten rem. 5. H. Provoost - L. Ziemerman 0-1. 6. R. v/d Wijnkele - R. Ammerlaan 1-0. 7. G. van Rij - S. Ammerlaan 1-0. 8. F. Snijders - R. Trimp 0-1. HWP 3 - Hillegersberg 4,5-3,5: De eerste zege van HWP 3 was een verrassing. Teamleider Henk de Ridder had geen tegen stander, zodat met een voor sprong kon worden begonnen. Door een winstpartij van Johan de Zwart en remises van Tom Lammens en Philip Bekaert werd al gauw een 3-1-voor- sprong bereikt. De andere par tijen waren niet zo snel klaar. Na lang ploeteren werden drie re mises uit het vuur gesleept. Gedetailleerd: 1. C. Dubbeldam - T Huzen remise. 2. Aden Hamer - A. Pietrow 0-1. 3. T. Lammens - A. Wierschell rem. 4. J. v/d Vreede - J. Uben rem. 5. J. Maas - T. Naaijkens rem. 6. H. de Ridder-N.O.G. 1-0. 7. J. de Zwart - N. Eimers 1-0. 8. P. Be kaert - L. Verhoeven rem. Groenoord - Souburg 3,5-4,5: De vroege voorsprong, bereikt door overwinningen van Jeroen Hekhuis, Roeland Alders en in valler Corné Boogaard, kwam niet meer in gevaar. Tactische remises van Rogier van Gemert en Collin Boelhouwer brachten de stand op 4-2 voor de Soubur gers, waarna Marcel Boelhou wer in gewonnen stelling het winnende halfje binnenhaalde. Gedetailleerd: 1. C.J. van Baarle- R. Steijn 1-0. 2. H. Uitenbroek - M. Toetenel 1-0. 3. A. Verschoor - C. Boelhouwer remise. 4. E. Smeek.es - R. van Gemert remise. 5, K. v/d Weij- den - R. Alders 0-1. 6. J van Beest - J. Hekhuis 0-1. 7. C. Sio - M. Boel houwer remise. 8. J. van Leeuwen - C. Boogaard 0-1. e benut werden. Nadat drie spe lers met geel tijdelijk naar de kant moesten, was het snel afge lopen: 7-0. Bonimelerwaard - Rapide 2-4: Een verdedigend ingesteld Ra pide liet de thuisploeg naar har- tenlust aanvallen en gaf de te genstander een lesje in het benutten van kansen. Saskia Haayer nam twee treffers voor haar rekening, terwijl ze aan de basis stond van de derde goal. Haayer opende de score met een strafbal, waarna ze in de der tiende minuut na een solo 0-2 maakte. Nadat een schot van Haayer gekeerd werd door de paal, pikte Marjan van Dorsse- laer de terugspringend bal op: 0-3. Daarna zakte de Hulster ploeg even weg (1-3), maar hal verwege het tweede bedx-ijf be slisten de bezoekers de wed strijd. Audrey van Ham dolde vijf tegenstanders en liet Anne- marie Totté 1-4 maken. Uit een strafcorner werd het nog 2-4. Beker In de districtsbekercompetitie voor vierdeklassers waren al leen de hockeyers van Middel burg succesvol. Thuis tegen Mistral behaalden ze een 4-2- zege. Minder succes was er voor de Vlissingse mannen en de Middelburgse vrouwen. Middelburg - Mistral 4-2: Nadat Wesley Maljaars op aangeven van Jelle Warendorf de score had geopend, kwam een agres siever Mistral op 1-1. In het be gin van de tweede helf t k wa m de thuisploeg opnieuw op voor sprong door Michael Rots, maar binnen de minuut stond het al weer 2-2. Na een Middelburgse tempoverhoging mocht Wesley Maljaars, nadat hij binnen de cirkel onderuit was gehaald, aanleggen vanaf de witte stip: 3-2. In de slotfase hield Micael Rots overzicht toen hij oog in oog kwam te staan met de Bra bantse goalie: 4-2. Pelikaan - Vlissingen 4-0: Op een zwaar veld waren de bezoe- kers na een snelle treffer van Pe likaan al snel geklopt. Na de tweede treffer op slag van rust gooiden de Vlissingers de hand doek in dering: 4-0. Middelburg - Zevenbergen 0-4: Het veldoverwicht in de eerste helft werd in vier doelpunten uitgedrukt. Het ontbrak Mid delburg aan daadkracht. Inval ster Caroline Veringa, die Char lotte Arent verving in het doel, kon desondanks terugkijken op een goede wedstrijd. foto Peter Nicolai ATB'er Eric Vereecken gaat voor eigen publiek aan de leiding in Hulst. door Wim de Vos HULST - Voor de start van de zevende wed strijd om de Zeeuwse ATB Cup, zaterdag in Hulst, was het verschil van de gezichten af te lezen. Favoriet Eric Vereecken wist dat de moeilijkheidsgraad van het parkoers aan de Linie in zijn woonplaats behoorlijk laag was; hij zag er dan ook ontspannen uit. Bij Michel de Koning was er vooral de druk van het voor ei gen publiek rijden. Hij wilde koste wat kost goed presteren. Uiteindelijk bleek de spanning te groot voor De Koning. In de strijd om de tweede plaats - op winnaar Vereecken stond opnieuw geen en kele maat - moest De Koning het nadrukkelijk afleggen tegen Dennis Raadtgever. Natuurlijk was het een teleurstelling voor De Koning dat hij in Hulst niet echt mee had kun nen doen in de strijd om de tweede plaats. Na de wedstrijd was hij echter ook zo reëel om niet naar excuses te zoeken. „Het zat er vandaag gewoonweg niet in. Wat ik ook wilde, het ging niet. Het was geen kwestie dat het tussen de oren niet goed zat. Nee, het zat hem vandaag hier", zei hij terwijl hij naar zijn benen wees. „Mijn benen blokkeerden de hele wedstrijd, zodat ik niet echt aan kon zetten. Jammer, maar het is niet anders, De strijd met Eric Vereecken kon hij zo hele maal niet aangaan, hoewel De Koning in de aanloop naar de wedstri j d nog had aangegeven dat „Eric momenteel veel te sterk is voor de overige renners die meedoen aan de Zeeuwse ATB Cup". De Koning leek het in de beginfase nog wel te proberen, maar hij moest zich al snel gewonnen geven. Daarna ontspon zich een aardige strijd om de tweede plaats met Dennis Raadtgever en De Koning in de hoofdrollen. In eerste instantie reed Raadtgever het dichtst achter Vereecken. De Koning kon daarna op nieuw aansluiten en er zelfs vandoor gaan. Hij ontbeerde echter de kracht om die voorsprong vast te houden en moest toezien dat Raadtge ver weer aansloot en hem uiteindelijk ook nog achterliet. Dennis Raadtgever kende geen spanning, reed zijn eigen wedstrijd en slaagde er daardoor in om nog ver van De Koning weg te rijden. Ach ter De Koning reed Dick van den Berg uit Ga- pinge naar een opmerkelijke vierde plaats. Van den Berg reed in Hulst pas zijn vierde wedstrijd als wielrenner. Bij de veteranen had niemand een antwoord op de snelle start van de Belg Patrick Meers- schaert. Daardoor ontstond er een enigszins verwarrende strijd om de tweede plaats. Daan Verhulst hield daarin het hoofd koelHij werd tweede, met Fonny Martens als derde en Adri Jongenelen op de vierde plaats. door Hans van Belzen VLISSINGEN - In de zesde klasse A van het zondagvoetbal blijft Lewedorpse Boys door de winst op Schoondijke aan de leiding en volgt RIA W, dat won bij Biervliet, op één punt. In de zesde klasse B verloor zowel Vosmeer als Ouwerkerk. Lewedorpse Boys - Schoondijke 3-0: De score werd na een half uur geopend door Simon Smits, die na een kwartier in de tweede helft ook 2-0 maakte. Tien mi nuten voor tijd bepaalde John ny van der Klooster de eind stand op 3-0. Biervliet - RIA W 1-4: De score werd na een kwartier geopend door Pascal Wedage voor de be zoekers. Biervliet had pal voor rust enkele kansen op de gelijk maker. Tien minuten na rust zorgde Arjan de Meij op aange ven van zijn doelman, die ver uittrapte, voor 0-2. Hierna lie pen de bezoekers uit naar 0-4 door Geertjan de Smet en Arno Verlinde. Robbie Vermast scoorde kort voor het einde 1-4. Sluis - Robur 3-0: De thuisploeg kwam in de twintigste minuut op voorsprong door een vrije trap van Patrick Caniere. Een kwartier later werd het 2-0 door Nico Blomme, wat tevens de ruststand was. In de tweede helft bleef Sluis de betere ploeg. Michel Hennan bepaalde in de 89e minuut de eindstand op 3-0. Kwadendamme - Groede 0-1: Het duel werd gekenmex-kt door weinig hoogstaand voetbal. Het enige doelpunt kwam op naam van Bram Vercruysse uit een corner in de 31e minuut. SDO'63 - Oostburg 2-2: On danks een licht overwicht van de bezoekers opende Robbert Aartsen na een mooie solo de scoi'e voor de thuisploeg in de dertiende minuut. Oostburg had enkele kansen op de gelijk maker, maar het duurde tot de 65e minuut voordat Luc Maen- haut de 1-1 maakte. Vijf minu ten later was het 1-2 door Peter van der Linde. De gelijkmaker kwam twee minuten voor tijd van Erwin Schakelaar. Volharding - Terhole 2-9: De openingstreffer kwam op naam van John Sommeijer namens Volharding, waarna William Freyzer gelijkmaakte. De be zoekers kwamen hierna op een L-r2-voorsprong door Patrick Dobbelaar, maar opnieuw John Sommeijer maakte gelijk. Ter hole kon nog voor rust uitlopen naar 2-5 door Pati-ick Dobbe laar en Patrick Vonk (2x). Na x-ust was de ban gebroken en liep Terhole uit naar 2-9 door vier treffers van Patrick Vonk. FC Moerstraten - Vosmeer 1-4: Al na zes minuten trof Erik van Gastel doel voor de thuisploeg: 1-0. De tweede helft was al een halfuur oud toen Jacco Vaders gelijkmaakte. Binnen tien mi nuten werd de eindstand ver volgens bepaald op 1-4 door John Vx'oegop, Peter Moerland en Jasper deRegt. Ouwerkerk - Oudemolen 1-2: In een gelijkopgaande wedstrijd duurde het tot de 32e minuut voordat Juliën Totté op aange ven van Ex-win van de Maas de score opende voor de thuis ploeg: 1-0. Na een halfuur in de tweede helft kwam Oudemolen op gelijke hoogte en twee minu ten later was er de voorsprong voor de bezoekers. Ouwerkerk kon de kansen niet benutten. VLISSINGEN - Meeuwen verloor zaterdag in de tweede klasse van het vrouwen voetbal met 5-1 van koploper KRV. Kloe- tinge versloeg Terneuzen- se Boys met 4-0. KRV - Meeuwen 5-1: Al na drie minuten wees de zwakke arbiter bij een on opzettelijke handsbal naar de stip. Daarmee kwam de koploper simpel op voorsprong. Meeuwen deed na rust iets terug door Mix-anda Cij- vat, maar daarna liep KRV simpel uit naar 5-1. Kloetinge - Terneuzense Boys 4-0: De Terneuzense ploeg was geen paxtij voor Kloetinge. Uit de vele kansen scoor den Christel Ganseman, Carrie Lukasse, Anne Rooze en Tamara Jaco- busse voor de thuisploeg.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2000 | | pagina 19