l'i'M I 01 i i RmröSSÏÏ ega'sj /H «Mtzr PERSONEEL FC HAPRO PZC Grafisch ADMINISTRATIEF MEDEWERKER MA/ medewerker gevraagd Wij breiden uit! HTS'er en MTS'er bouwkunde gevraagd. FRANC KRUITBOSCH RECLAME V O ®iMfg DIRECTIESECRETARESSE Inkoper (m/v) zaterdag 9 december 2000 want daarvoor gaat de voordeur wagenwijd open. De Vries Communicatie Centrum is een bijzonder bedrijf omdat het alles in huis heeft op het gebied van ontwerpen, media en drukken. Met de verdere uitbouw van de organisatie zijn we op zoek naar nieuwe collega's, échte professionals met toegevoegde waarde. Ook uw gouden tip is Wij bieden een gratis weekend in een luxe vakantie bungalow voor degene met de gouden tip die één van onze 3 vacatures vervult Je kent een (ver) familielid of een goede vriend (in) die in het profiel past van één van nevenstaande functies én naar Zeeland (terug) Nil? Laat het ons snel weten! We hebben al een aantal weekenden vrijgehouden. Voor ons bedrijfsbureau zoeken we een relatiebeheerder/ordermanager In deze functie ben je dé schakel tussen klant en studio/drukkerij. 3e weet alles van het grafische vak: van calculeren tot factureren en automatisering. Een perfecte briefing opstellen is daar een belangrijk onderdeel van. 3e antenne staat gericht naar creatief en mooi werk. 3e bent iemand die initiatieven neemt, commercieel is, doorgaat tot een opdracht goed is afgewerkt en aanvoelt wat een opdrachtgever wiL 3e bent accuraat en hebt plezier in het regelen en het voor elkaar krijgen van zaken. 3e kunt goed met cijfers omgaan, bent kostenbewust en zorgt voor bewaking en aanscherping van de orderprocedures. Wat we te bieden hebben? In ieder geval een afwisselende baan met uitdaging en toekomstperspectief. We hechten veel waarde aan deze functie, vandaar dat de sollicitatie procedure plaatsvindt in samenwerking met OAZ Advies (Werving Selectie). L ordermanager Relatiebeheerder Voor onze studio zoeken we een grafisch ontwerper Iemand die weet wat het is om aan de hand van een briefing een ijzersterk ontwerp te bedenken en ook uit te voeren. 3e hebt durf en lef om met afwijkende ideeën te komen. 3e denkt mee in het creatieve concept, in taal, vorm en beeld. 3e hebt wel een aantal jaren ervaring als junior-ontwerper en bent toe aan een job waarin je je lekker kunt uitleven. 3e vriend(in) heet Mac en wacht op jouw creatieve input. ontwerper Voor onze drukkerij zoeken we een ervaren drukker 3e hebt oog voor kwaliteit, omdat we onder andere veel huisstijlen drukken waaraan hoge eisen worden gesteld. Nieuwe machines, zoals een Speed- master 52 staan tot je beschikking. Heb je ook ervaring op een vierkleurenpers in het 50/70 formaat, dan is dat mooi meegenomen. Het is de bedoeling dat we 4 dagen van 9 uur gaan draaien. De Vries Communicatie Centrum is een full-service reclamebureau met een uitstekend geoutilleerde drukkerij in huis. Met ruim 20 collega's wordt gewerkt aaneen bijzonder totaalconcept op het gebied van reclame en dnrkwerk vanuit een fraai pand in het centrum van Zierikzee. Wil je meer weten over één van deze functies of solliciteren? Bel of schrijf naar Corstiaan de Vries. 3annewekken 2, Postbus 78 4300 AB Zierikzee T 011145 4141, F 011145 4150, info@devriescom.nl YACHTSERVICE Mulder Yachtservice is een modem bedrijf dat met behulp van eigentijds materiaal werkt aan motor- en zeiljachten, volgens normen van deze tijd. Wij verrichten alle voorkomende werkzaamheden, van houtbewerking tot schilderwerk en van motoren tot elektronica. Wij zijn op zoek naar een: VOOR 20/24 UUR PER WEEK FUNCTIEOMSCHRIJVING: beheer en verwerking van debiteurenadministratie beheer en verwerking van crediteurenadministratie beheer en verwerking van urenadministratie uitvoeren en verwerken van betalingen correspondentie voorkomende werkzaamheden WIJ ZOEKEN IEMAND MET: MEAO met boekhoudkundige ervaring verantwoordelijkheidsgevoel en een grote mate van zelfstandigheid affiniteit met de watersport kan een voordeel zijn leeftijd vanaf 23 jaar WIJ BIEDEN: Een zelfstandige functie in een prettige werkomgeving. Salariëring en arbeidsvoorwaarden volgens HISWA cao. Schriftelijke sollicitaties kunt u binnen 8 dagen richten aan: Mulder Yachtservice, Deltastraat 17, 4301 RC Zierikzee. Tel. inlichtingen: Mevr. W. Rienks, 0111-416488. Accountants-en Adviesgroep Rijkse Onze organisatie is actief op het gebied van dienstverlening in het financiële vlak. Naast het verlenen van accountancywerkzaamhe- den verstrekken wij adviezen op fiscaal be drijfseconomisch en automatiseringsgebied. De dienstverlening richt zich met name op middelgrote en kleine ondernemingen, vrije beroepen, alsmede verenigingen en stichtin gen. Er is sprake van een informele bedrijfscultuur, waarbij flexibiliteit, korte communicatielijnen en een actieve en persoonlijke cliëntgerichte benadering voorop staan. Buitenruststraat 6 4337 EH Middelburg Postbus 325 4330 AH Middelburg Telefoon 0118-678900 Fax 0118-638838 Van der Spiegelstraat 12 4461 LL Goes Postbus 2257 4460 MG Goes Telefoon 0113-215670 Fax 0113-215818 Torenstraat 15 4353 AA Serooskerke Postbus 6 4353 ZG Serooskerke Telefoon 0118-592610 Fax 0118-591325 Als gevolg van de groei van onze organisatie zijn wij, voor al onze vestigingen, op kor te termijn op zoek naar: BEGINNEND ASSISTENT-ACCOUNTANTS De functie omvat met name het in teamverband controleren en samenstellen van jaar rekeningen van onze cliënten en het verzorgen van de rapportage hierover, alsmede het verzorgen van fiscale aangiften voor onze cliënten. Functie-eisen Opleiding op HEO-BE of MEAO fin./adm. niveau, danwel VWO In teamverband kunnen functioneren Goede contactuele eigenschappen Goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid Kennis en ervaring met automatisering Grote mate van zelfstandigheid ERVAREN ASSISTENT-ACCOUNTANTS De functie omvat met name het leiding geven aan een klein team, belast met het con troleren en samenstellen van jaarrekeningen van onze cliënten en het verzorgen van de rapportage hierover, alsmede het verzorgen van fiscale aangiften voor onze cliën ten. Functie-eisen Duidelijke affiniteit met cliënten in de MKB-sector Minimaal enige jaren ervaring in de accountancy Opleiding op HEO-BE niveau, NIVRA/NOVAA studerend In teamverband kunnen functioneren Goede contactuele eigenschappen Goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid Kennis en ervaring met automatisering Grote mate van zelfstandigheid Wat bieden wij: Naast uitstekende primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden, waaronder een goede studie(kosten) regeling, bieden wij ruime kansen voor verdere doorgroei binnen onze organisatie, alsmede een prettige werksfeer. Heeft u interesse in een van deze functies met veel afwisseling, verantwoordelijkheid en zelfstandigheid dan wordt u verzocht uw schriftelijke sollicitatie, voorzien van een c.v. binnen 14 dagen na het verschijnen van deze advertentie te richten aan. Accountants- en Adviesgroep Rijkse t.a.v. de heer J.J.F. Lammers Postbus 325 4330 AH Middelburg notarieel medewerker m/v Frantzen Van Sisseren Notarissen is een middelgroot notariskantoor gevestigd nabij het centrum en het NS-station te Goes. Wij zijn op zoek naar een gedreven en punctueel notarieel medewerker die ondersteunende werkzaamheden voor de notarissen en kandidaat notarissen zal gaan verrichten Onze voorkeur gaat uit naar een full-time dienstverband. Wij verwachten van de kandidaat dat zij/hij in het bezit is van goede contactuele eigenschappen. Voorts is tact, secuur werken alsmede een collegiale instelling van groot belang voor het optimaal functio neren. Ervaring in het notariaat is voor u en ons een voordeel. informatie Nadere inlichtingen kunt u inwinnen bij Mw. A.G.C, de Fretes- van Liere, 0113-232520. Sollicitaties met c.v. kunt u tot 14 dagen na het verschijnen van deze advertentie sturen naar Frantzen Van Sisseren Notarissen, t.a.v. Mw. A.G.C. de Fretes - van Liere, Postbus 14, 4460 AA Goes. Frantzen Van Sisseren MARINE TRADING SERVICES BV Frankrijkweg 3 - 4389 PB Vlissingen-Oost Postbus 80 - 4450 AB Heinkenszand Tel0113-613706 Fax 0113-614129 met vestigingen in: Krimpen aan de IJssel - Yerseke - Terneuzen - Temse (B) Wij zoeken een SERVICEMONTEUR Uw taken omvatten het inspecteren en repareren van: bovenloopkranen hijsmaterialen staalkabels ketting werk elektrotakels Wij bieden een goed salaris en secundaire arbeids voorwaarden en hiervoor vragen wij: geen 9 lot 5 mentaliteit gedegen technische kennis accurate, stressbestendige en flexibele instelling rijbewijs BE Gelieve uw schriftelijke sollicitatie te richten aan Dhr. W. de Looze ADVISEREND INGENIEURSBUREAU Kojo Engineering b.v. Vlissingen Kijk op www.kojo.nl HEB JE TWEE RECHTERHANDEN EN BEN JE OP ZOEK NAAR EEN NIEUWE UITDAGING? Dan hebben wij de juiste baan voor je! We zoeken een BELETTERAAR/MONTAGEMEDE- WERKER (m/v) voor 40 uur per week, die zich gaat bezighouden met het beletteren van voertuigen, gevels en ruiten, en het maken van reclameborden en span doeken, evenals hiermee samenhangende montage werkzaamheden. Kun je zelfstandig werken, ben je handig en precies,, en kom je bijvoorbeeld uit de bouw- of schildersector, dan zou deze afwisselende job iets voor je kunnen zijn. De leeftijd is niet direct van belang; je moet echter wel in het bezit zijn van een topmotivatie evenals inzet, en van een rijbewijs B-E. We bieden een baan met veel vrijheid, waarbij je komf te werken in een klein team van ervaren mensen, die je de nodige ondersteuning kunnen geven. Je krijgt een goed salaris met dito secundaire arbeids voorwaarden, en het gebruik van een bedrijfsauto voor woon-werkverkeer behoort tot de mogelijkheden. Interesse? Bel, mail of schrijf voor I 6 december '00 naar onder staand adrës als je toe bent aan een nieuwe uitdaging! Pr. Irenestraat 2-1, 4481 BA - Kloetinge, tel. 0113-227547. e-mail: franc@franckruitbosch.nl vereniging voor cfinsldijk. ondcnvljs middelburg De VCO is een vereniging met zeven scholen voor basisonder wijs in Middelburg, Sint Laurens en Arnemuiden, met een totaal van 1.750 leerlingen. De Cederhof is een school voor christelijk basisonderwijs in de wij ken Stromenwijk, 't Zand en Griffioen. De school heeft op twee locaties een breed onderwijsaanbod De organisatie kent een onder- en bovenbouw met teamleiders, die samen met de directeur en adjunct-directeur het manage mentteam vormen. De school telt 272 leerlingen. Het bestuur van bovengenoemde vereniging roept solli citanten op voor de functie van GROEPSLEERKRACHT (m/v) per 8 januari 2001 voor een kleutergroep van Cederhof (wtf. 0.5161). Profiel affiniteit met kleuters; kunnen werken en overleggen met de collega in de parallelgroepen; jonge leerkrachten zijn welkom; een opbouwende inbreng in het teamoverleg; ervaring is wenselijk, maar enthousiasme is minstens zo belangrijk Functie-eisen de vereiste onderwijsbevoegdheid; inzet voor het christelijk onderwijs uit persoonlijke overtuiging; kerkelijke meelevendheid. Inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij de directeur van de school, de heer M. P. W. van de Velde (tel. school 0118- 650214 privé 0118-615013) of bij de beleidsmedewer ker voor personeelszaken, mevr. G. A. Kappert-Munk (tel. kantoor 0118-650232 privé 0118-611513). Schriftelijke sollicitaties dienen uiterlijk 20 december 2000 in het bezit te zijn van het bestuur van de Vereniging voor Christelijk Onderwijs Middelburg, Postbus 233, 4330 AE Middelburg. Selectiegesprekken zijn gepland in week 2. De sollicitatiecode volgens de CAO PO is van toepas sing. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie is niet gewenst. De leukste Erotiekcatalogus Pabo is dé trendsetter in Nederland, België, Frankrijk, Oostenrijk, Engeland en Duitsland op het gebied van erotiek per postorder. Wij zijn een uiterst profes sioneel postorderbedrijf dat een sterke groei doormaakt. We zetten per jaar enkele hoofdcatalogi en nog diverse kleinere mailings uit. Onze filosofie is gebaseerd op vrijheid en respect voor ieders erotische wensen, We bieden daartoe een breed assortiment aan voor hem en haar en hechten daarbij grote waarde aan discretie en maat schappelijke normen. Op ons hoofdkantoor in Walsoorden in Zeeland (op 30 minuten afstand van Antwerpen), werken momenteel ruim 100 enthousiaste mensen- Als gevolg van het vertrek van onze huidige secretaresse is Pabo B.v. op zoek naar een parttime (24/28 uur per week) De functie In deze functie ben je verantwoordelijk voor alle vookomende werkzaamheden die ten. behoeve van de directie moeten wor den uitgevoerd. Je verricht de posfbehandeling en archivering van stukken. Daarnaast regelt men afspraken, houdt de agen da's bij, organiseert de diverse overlegbijeenkomsten en bereidt deze voor. Je ontvangt bezoekers, leidt deze rond en fungeert ols centraal 'aanspreekpunt' Ook het verzorgen van correspondentie in de Nederlandse, Engelse en Duitse taal en maken van presentaties behoren tot jouw taak. Tevens ben je verantwoordelijk voor het regelen van zakenreizen, voor zowel de neder- landse ols buitenlandse collega's, De kandidaat We zoeken kandidaten die opleiding Schoevers directiesecretaresse of een daaraan gelijkwaardige opleiding hebben gevol gd Daarnaast heb je meerdere jaren ervaring in een vergelijkbare functie. Je dient in staat te zijn om zelfstandig te werken en uiterst discreet om te gaan met vertrouwelijke informatie. Uiteraard moet je beschikken over uitstekende beheersing van de Nederlandse en Engelse taal in woord en geschrift. Goede kennis van Duits is een pré. Goede kennis van de programma' s Word, Excel en Powerpoint is noodzakelijk. Pabo biedt Wij bieden een interessante parttime funktie voor een zelfstandige, flexibele persoonlijkheid in een modern en sterk groeiend bedrijf Binnen Pabo B.V. heerst een open en informele bedrijfscultuur met korte communicatielijnen, waar samenwerking en collegialiteit belangrijk is. Uiteraard bieden wij voor deze functie een passend salaris en goede secundaire voorwaarden Kortom: beschik je over een flexibele, accurate en dienstverlenende instelling en voldoe je aan bovengenoemde eisen? Stuur dan |e sollicitatiebrief vóór 23 december a.s. naar PABO B.V. afd. Personeelszaken, t.a.v. Monique Kindt, Postbus 274, 4560 AG te Hulst, Meer gedetailleerde informatie over deze functie kun je verkrijgen bij Margot Blommoert, tel. 0114 687 700. Hapro International is een toonaangevende producent van zonnebanken en autodak koffers die worden geëxporteerd naar meer dan 30 landen. Onze producten worden gekenmerkt door stijlvol design en innovatieve techniek. Ze worden geheel in eigen beheer ontworpen en geproduceerd. In de productie ligt de nadruk op assemblage en kunststof vacuümyorm- technieken. De organisatie is sterk logistiek georiënteerd. Bij Hopro werken ruim 130 personen. Hopro International maakt deel uil van de succesvolle VDL Groep. Deze bestaat uit 48 onafhankelijke werkmaatschap pijen met in totaal ruim 4200 medewerkers, De VDL Groep heeft een vlakke organisatiestructuur met korte beleidslijnen Hoewel de groep een forse omvang heeft biedt zij met haar vele vestigingen de voordelen van een klein en flexibel bedrijf In verband met onze groei zoeken wij op korte termijn een: De functie Binnen de afdeling inkoop ben je verantwoordelijk voor de initiële afspraken met leveranciers. Je zorgt voor de best mogelijke inkoopcondities binnen en/of buiten het bestaande leverancierspakket. Schaalvergroting en marktoriëntatie behoren tot je takenpakket. Aan de hand van de door jou gemaakte afspraken zullen je twee collegae op de afdeling inkoop de bestellingen doen en zorg dragen voor de afwerking. Intern communiceer je met diverse afdelingen, o.a. met R&D omtrent nieuwe ontwikkelingen in de markt. Je rapporteert aan hoofd inkoop en werkvoorbereiding. Je profiel Je beschikt over goede communicatieve eigenschappen. Gezien de functie zit het onderhandelen je in het bloed. Vanzelfsprekend ben je stressbestendig, flexibel en gesteld op een hoge mate van orde en netheid. Je leeftijd is 30-35 jaar. Opleidingsniveau ervaring Je opleidingsniveau is HBO in een technisch logistieke richting. Nevi I en II zijn gewenst. Enkele jaren ervaring als zelfstandig inkoper is een vereiste. Je beheerst de Engelse en Duitse taal, Frans is een pré. Wij bieden Een functie binnen een dynamische werkomgeving, waarin snel acteren een belangrijke rol speelt. De werksfeer is informeel, open en direct. Hapro biedt je een uitstekend salaris en dito secundaire arbeidsvoorwaarden. Interesse? Stuur je sollicitatiebrief met C.V binnen 10 dagen naar: Hapro International B.V Antwoordnummer 5358, 4400 VK Kapelle. Voor informatie kun je bellen met de heer j. Schut. (0113) 362 362. Per e-mail kan ook: sollicitatie@hapro.com. (Acquisitie wordt niet op prijs gesteld.)

Provinciale Zeeuwse Courant | 2000 | | pagina 8