Vissen gaat voor het voetbal PZC Hoek met krappe selectie naar Kozakken Boys Bekerronde valt slecht voor soccer De Pieper in topper Stoffel Schipper trainer Domburg langs Cinerent: 7-5 Zege De President ,23 Leon van Belzen (20) wil met Arnemuiden terug naar eerste klasse Terneuzen wil verbluffende serie herhalen Kampioenschap bandstoten start uitslagen Volleyballeiders morsen punten agenda De Jonge stapt op bij Wolfaartsdijk zaterdag 9 december 2000 VLISSINGEN - Door een 3-0- overwinning bij Best Vooruit maakte zondag-eersteklasser Terneuzen vorige week een ein de aan een mindere reeks. Trai ner Paul Telussa denkt ook mor gen in de wedstrijd tegen DFC weer de drie punten in huis te kunnen houden. „We willen nu onze verbluffen de competitiestart herhalen in de tweede helft van het sei zoen", zegt de trainer van Ter neuzen, „Vorige week hebben we daar een begin mee ge maakt. "Morgen zal Terneuzen tegen het Dordtse DFC volgens Telussa beter spelen dan het de afgelopen weken heeft gedaan. „Veel slechter kan het niet. In Dordrecht won Terneuzen met 2-0 van DFC. In de thuis wedstrijd van morgen kan trai ner Paul Telussa op Mike But na over alle spelers beschikken. Te lussa: „Ik moet een moeilijke keuze maken omdat bijna ieder een in een goede vorm verkeert. Wie er zondag in de basis staan weet ik dus nog niet, maar dat zullen die spelers zijn die ik op dat moment het beste vind." Kapelle Het vertoonde spel tegen LRC was niet van een hoog niveau, maar de drie punten waren in Kapelle daarom niet minder welkom. Zaterdag-eersteklas ser Kapelle bezet nu de vierde plaats en speelt vandaag de uit wedstrijd tegen Heerjansdam. Eerder dit seizoen werd het te gen die ploeg- 3=5L ,,Zover ik weet, wordt de ploeg door inter ne problemen een beetje uit de top van onze klasse gehouden", zegt trainer Alexander van Keulen. „De trainer is ontslagen en de spelersgroep bestaat voor al uit eilandjes. Daarom denk ik dat wij collectief sterker zijn." Van Keulen moet doelman Alex Lakké en Rob Oostrom missen door Barry van der Hooft ARNEMUIDEN - In de nacht van zondag op maandag ver trekt hij altijd van huis en op vrijdag keert hij weer terug. Le on van Belzen is visser en voet baller van Arnemuiden. Door zijn werk kan hij niet trainen, maar toch staat hij elke zater dag in de basisopstelling van trainer Adriaan Nieuwenhuij- se. „Af en t oe trainde ik nog wei eens op vrijdag maar daar had ik zaterdag teveel last van", zegt de 20-jarige middenvelder. Hij is nu anderhalf jaar werk zaam als visser, nadat hij daar voor een jaar plafonds had aan gelegd. Zijn moeder kon hem er jaren van weerhouden, maar het vissen trok hem al jaren en uit eindelijk besliste Leon van Bel zen toch zelf. „Ik wilde het heel graag", legt hij in een onvervalst Arnemuids accent uit „Voetbal kwam bij mij altijd op de eerste plaats, maar op een gegeven moment wist ik wel dat ik mijn geld daarmee niet zou kunnen verdienen. Ik heb daarom mijn werk op de eerste plaats gesteld en het voetbal komt op het twee de plan. Want ja, je moet toch geld verdienen hè." Dat hij ooit zijn brood met het voetballen zou kunnen verdie nen, was altijd zijn grote droom. Hij maakte op zijn vijftiende de overstap naar RBC, maar het avontuur duurde maar één sei zoen. „Elke maandag, woens dag en vrijdag werd ik met een busje opgehaald", vertelt Leon van Belzen. „Rond half zes weg en om half elf 's avonds terug. Ik heb bij RBC behoorlijk veel ge leerd, maar ik kon niet overweg met de trainer. Het was zo'n cios-mannetje en hij zette me een heel jaar linksback. Toen ik aan het einde van het seizoen vertelde dat ik weg ging, vertel den ze me dat ze voor het vol gend seizoen heel andere plan nen met me hadden. Maar ik had mijn besluit al genomen en ik ben weggegaan. Of het een juis te beslissing was, zal ik nooit weten. Maar het jaar bij RBC was in elk geval geen beste erva ring." Over de club RBC is Leon van Belzen ook niet zo te spreken. „Het niveau waarop we speel den was mooi, maar het elftal Leon van Belzen: „Naar Veere of Oostkapelle zal ik nooit gaan, want dan hoef ik me hier in Arnemuiden denk ik niet meer te vertonen." foto Lex de Meester stelde niet veel voor. Alleen John Taks zit van die ploeg nu bij de selectie. Ik vond het net zo'n veredelde amateurclub. We kregen bijvoorbeeld trainings pakken om naar de wedstrijden aan te doen. Maar daar moesten we zelf driekwart van betalen. Het was gewoon heel slecht ge regeld." Toen hij bij RBC wegging hoef de Van Belzen niet lang na te denken naar welke vereniging hij zou gaan. Hij keerde als van zelfsprekend terug bij zijn club: Arnemuiden. Zijn debuut in het eerste liet niet lang op zich wachten. Leon van Belzen was vijftien jaar en zeven maanden oud toen hij Jan Poortvliet af loste als jongste speler ooit in het eerste van Arnemuiden. „Dat kwam vooral omdat er toen nogal wat blessures waren. Trainer Cees Houtepen stelde me telkens op, maar haalde me ook voor het einde van de wed strijd naar de kant. Vooral fy siek was het zwaar en ik werd makkelijk opzij gezet." Feyenoord Toch bleven zijn optredens in de hoofdmacht niet onopgemerkt, want Van Belzen werd uitgeno digd voor een aantal proeftrai- ningen bij Feyenoord. „Ik heb een keer of tien bij Feyenoord getraind, maar ik kwam niet bij de definitieve selectie. Ik was geloof ik nummer zeventien. Maar het was prachtig om mee te maken, trainen op Varken oord. De professionaliteit straalde ervan af. Maar ik moet toegeven dat ik er op dat mo ment weinig vertrouwen in had. Ik zat in de puberteit en maakte van veel dingen een probleem." Samen met Johnny Crucq vormt Leon van Belzen momenteel het centrale duo op het middenveld van de zaterdag-tweedeklasser. Hij geniet als hij praat over zijn club, maar baalt een beetje van het niveau waarop hij speelt. „Uit naar Dinteloord en Rijs- oord vorig seizoen, dat sprak wel aan. Maar met alle respect: uit naar 's-Heer Arendskerke, dat vind ik echt niks. Er staan dan honderd toeschouwers, van wie zeventig uit Arnemuiden." „En bijna alle ploegen in onze klasse spelen verdedigend en laf tegen ons. Alleen Terneuzense Boys, SSV'65 en Veere zijn voet ballende ploegen waar wij lek ker tegen spelen. We hebben niet voor niets tegen ploegen als Yerseke en Kogelvangers gelijk gespeeld en van Dauwendaele verloren. Maar we moeten met deze ploeg kampioen worden of in elk geval promoverenAnders hebben we het niet goed ge daan", meent Leon van Belzen, die de laatste wedstrijden, na een mindere periode, weer goed in zijn vel zit. En die goede vorm hoopt Leon van Belzen vandaag in de thuis wedstrijd tegen Veere te etale ren. De wedstrijd in Veere ein digde eerder dit seizoen in een 1 - 4-overwinning voor Arnemui den. Van Belzen: „De uitslag was wat geflatteerd, maar de winst was terecht." Ook van daag gaat hij uit van drie punten tegen een club waarvan Leon van Belzen nooit het shirt zal dragen, „Naar Veere of Oostka pelle zal ik nooit gaan, want dan hoef ik me hier in Arnemuiden denk ik niet meer te vertonen." van onze sportredactie VLISSINGEN - Angelo Nijs- kens staat met Hoek nog voor hete vuren in de laatste weken voor de winterstop. De selectie, die door het vertrek van een viertal spelers al zo kwetsbaar is, werd deze week nog verder uitgedund. Bart Poppe is voor minstens vier weken uitgescha keld, Kubu Leinbi haakte don derdag op de training gebles seerd af en John Bentschap Knook is nog onzeker. Hoek speelt vandaag de lastige uitwedstrijd tegen Kozakken Boys. „Daar hebben ze de laat ste weken de mouwen nogal op gestroopt", keek Nijskens giste ren vooruit. „Wij zullen het ook van onze wilskracht moeten hebben, willen we daar een kans hebben." Hoek staat na twee slechte we ken (Dosko en Oostkapelle) weer met twee benen op de grond. Nijskens: „Ik heb, toen ik als trainer begon, al gezegd: we moeten niet te veel omhoog kij ken. Het zal al een hele klus zijn om erin te blijven." Bart Poppe speelt zeker niet te gen Kozakken Boys. In de wed strijd tegen Oostkapelle bles seerde de Belgische verdediger zich aan de rechterenkel. Hij moet vier tot zes weken rusten. Kubu Lembi is nog een twijfel geval. John Bentschap Knook heeft last van duizeligheid. Nijskens: „Hij wist zaterdag te gen Oostkapelle niet eens meer hoe hij de wedstrijd had uitge speeld." Oostkapelle Na de stunt van vorige week te gen Hoek heeft Oostkapelle weer vertrouwen gekregen voor het verdere Verloop van de com petitie. De ploeg speelt vandaag thuis tegen Sparta Nijkerk. Op Ramon Telussa en Harro Ha zelaar na kan trainer Rens Griep over al zijn spelers be schikken. Hazelaar, die geveld werd door een acute blinde darmontsteking, kan pas na de winterstop weer spelen, „We gaan tegen Sparta Nijkerk op dezelfde manier voetballen als vorige week", vertelt Griep. Sparta Nijkerk, de nummer vier van de hoofdklasse, haalde uit de laatste vier wedstrijden slechts twee punten. „Met 110 procent inzet moeten het daar om ook Sparta Nijkerk moeilijk kunnen maken", denkt Griep. „Het zou lekker zijn als we voor de winterstop nog punten kun nen pakken." Oostkapelle staat nu op de elfde plaats. „Dat is waar we aan het begin van dit seizoen op hebben ingezet", zegt Griep. „We moe ten uiteindelijk drie ploegen on der ons houden. Als we dat niet doen, komen we natuurlijk in degradatieproblemen. Maar we hebben deze week wat nage- babbeld over de prestaties van de afgelopen tijd en we blijven vol vertrouwen voor de rest van de competitie." Kloe tinge Kloetinge krijgt vandaag Achil les Veen op bezoek. Hoewel de ploeg van oud-Kloetinge-speler Onno Doeland in degradatie- nood verkeert, denkt Kloetinge- trainer Diederik Hiensch niet dat het gemakkelijk gaat wor den voor zijn ploeg. De oefen- meester waakt voor onder schatting. „Ik heb Achilles Veen zien spe len tegen Dovo en het verbaast me dat een team met zoveel goe de voetballers zo laag staat", zegt Hiensch. „Juist tegen deze ploegen moet je goed uitkijken. Je mag ze niet onderschatten, laag geklasseerde ploegen gaan altijd voorop in de strijd om de benodigde punten te pakken." Hiensch wil de aansluiting met de topvier blijven behouden en zal dus moeten winnen. „Ik ver wacht namelijk niet dat de an dere ploegen punten zullen verspelen. Ik hoop wel dat Oost kapelle tegen Sparta Nijkerk weer voor een verassing kan zorgen." De Kloetinge-trainer moet het vanmiddag stellen zonder de geblesseerden Johan de Goede ren en Erwin Dek. Zij zullen pas na de winterstop weer hersteld zijn. Björn Langeveld blijft langs de lijn vanwege een schor sing. door Frits Bakker Stoffel Schipper (rechts) hier nog op de bank van Oostkapelle. foto Lex de Meester door Aector Doorns AXEL - Het Axelse zaalvoet balteam De Pieper rekende in een rechtstreeks duel om de koppositie in de tweede klasse regio Zeeuws-Vlaanderen af met Videotheek Cinerent: 7-5. De Pieper maakte een gemoti veerde indruk tegen de Terneu zen aren en de winst was terecht. De Pieper-Cinerent: 7-5 Koplo per Cinerent nam een 4-0-voor- sprong, maar zag De Pieper te rugkomen tot 4-4. Cinerent nam opnieuw een voorsprong, maar verloor met 7-5. De Axelse ze venklapper kwam tot stand via Willem-Jan Verdoorn (3x), Wim Sinke (2x), Peter Bakker en Jo- chem de Dijcker. Voor Cinerent scoorden Michel de Ridder en Jimmy Coone beiden twee keer WALSOORDEN - Het districts kampioenschap biljarten vijfde klasse bandstoten wordt van 9 tot en met 16 december in café De Scheldegalm in Walsoorden gehouden. Via de vooxnvedstrijden hebben de volgende spelers zich ge plaatst: 1. A. Vasseur (TMW Sluis), 2. G. van Dorsselaer (De Steense Carambole), 3. R. Dob belaar (BV Dow), 4. P. van Gae- ver (JBH), 5. C. Smits (Ons Ver maak), 6. C. van Eek (BW)7. A. van de Lee (De Steense Caram bole) en 8. A. Jung (De Kastanje De reserves zijn J. Ballegeer (Concordia), P. van Meurs (TMW) en J. van Damme (JBH). door Wim de Vos WESTDORPE - In de strijd te gen de degradatie uit de eerste divisie van de competitie pool biljarten Kanaalzone boekte De President een belangrijke zege. De Terneuzense ploeg klopte middenmoter New Generation X met 4-2, waardoor meer af stand van de onderste plaatsen werd genomen. De drie laagst geklasseerde ploegen verloren hun wedstrijd allen met 5-1. Bovenaan wijzigde er evenmin iets. Koploper De Tukker uit Westdorpe klopte de reserves van Cody's met 5-1. High Aces uit Terneuzen was met dezelfde en de vijfde treffer was van Er- win van de Wege. Marinet-Van Strien 2-4: DeTer- neuzenaren blijven meedoen voor een toppositie. Het resul taat was het gevolg van een sterk collectief optreden, waar in Jan-Piet Schoonakker (hij scoorde tweemaal) zijn ploeg op sleeptouw nam. Ronnie Verhage en Evert Martens namen de ove rige goals voor hun rekening. Michael Clippelaar en Dave de Jong scoorden voor Maitnet. Morres 3-Morres 2 5-4: De span nende derby eindigde verras send in een nipte 5-4-over winning voor het derde team. Denny Mac Taggart (2x), Mi chael Freijzer (2x) en Peter de Bree waren verantwoordelijk voor de winst. Bij de rust was de stand 3-2. Morres 2 moest ge noegen nemen met de inbreng van Larry Vink, Patrick Boone, Jeroen Kiel en een eigen doel punt van Edwin Burm Qutility-Dow 4-7: Qutility is de laatste weken van slag. Op de winst van Dow viel niets op af te dingen. Lex Janse maakte zijn reputatie als topschutter waar met vier doelpunten. Ludwig Kalisvaait, Branko Boksic en Joery Loonstijn gaven de zege van Dow nog meer kleur. René Busropan was met drie treffers goed op schot bij Qutility, Frans Riekwel scoorde éénmaal. HKC-De Ruyter 3-2: Een be langrijke zege voor HKC, dat overigens nog niet van de laat ste plaats af is. Johan Plamont bepaalde met een hattrick het verschil. De thuisclub hield stand, hoewel De Ruyter via doelpunten van Jack Èveraert en Robin de Witte nog terug in de wedstrijd kwam: 3-2. cijfers te sterk voor plaatsge noot No Ma'am en ook New Gravin uit Westdorpe behaalde eveneens dat resultaat tegen Zondagsvermaak uit Sint-Jan steen. Door die uitslagen bleven de onderlinge verschillen exact hetzelfde. BCH 2nd Team voerde zijn voorsprong in de tweede divisie nog verder op. Zelf wonnen ze met 4-2 van First Ladies terwijl het als tweede geklasseerde Het Hoeckhuys uit Axel niet verder kwam dan een gelijkspel (3-3) tegen The Riff. En omdat West- bury uit het Belgische Sint- Niklaas met 4-2 verloor van de senioren van Zondagsvex-maak nam The Riff de derde stek over. GRIJPSKERKE - Hij kan het voetbal niet missen en gaat daarom volgend jaar weer als trainer aan de slag. Stoffel Schipper traint volgend seizoen de zondag-vijfdeklasser Dom burg. „Ik heb gemerkt dat het een club met ambitie is", ver klaart hij de overstap naar het zondagvoetbal. De Walcherse club neemt na dit jaar afscheid van Hans van de Rafelaar, die er aan zijn tweede seizoen bezig is. Domburg staat op de tweede plaats achter kop loper Hansweertse Boys. Dooi de versterkte promotie is de kans groot dat de club volgend jaar in de vierde klasse kan uit komen. Stoffel Schipper: „Ze hebben potentie genoeg om nog hoger te spelen. Dat is voor mij een reden geweest om voor Domburg te kiezen. Ik moet ook zeggen: zo veel is er verder niet op Walche ren en ik ben door niemand an ders benaderd." Stoffel Schipper was tot dit jaar trainer van Oostkapelle. Hij promoveerde met de club, waar hij ook als speler jarenlang een van de gangmakers was, naar de hoofdklasse, maar had eerder al zijn afscheid aangekondigd. Na de promotie werd hij opgevolgd door Rens Griep. door Frits Bakker VLISSINGEN - Het Zeeuws- Vlaamse soccertoernooi, dat rond de jaarwisseling altijd goed is voor zo'n duizend toe schouwers, wordt in de wielen gereden door de volgende be kerronde op het veld. HVV'24 uit Hulst is daarin gekoppeld aan hoofdklasser Kloetinge. Terneuzen speelt een uitwed strijd tegen Zaamslag. De wed strijden worden op zaterdag 6 januari gespeeld. Terneuzen, HVV'24 en Zaamslag zijn geplaatste ploe gen voor het soccertoernooi, dat in Sas van Gent wordt gespeeld met veldvoetbalteams. Terneu- zen was de winnaar van de twee voorgaande edities. Trainer Paul Telussa had al vei-zekerd met zijn sterkste ploeg naar het soccertoernooi te komen. Dat wordt nu verhinderd door het vastgestelde programma voor de vierde bekerronde. Hans Lauret, organisator van het soccertoernooi, is verbolgen over de handelswijze van de KNVB. „Ze hadden ons in een vroeg stadium verzekerd dat er op 6 januari geen bekerpro gramma zou zijn. Daarom heb ben we ons toernooi op die dag gezet, maar we worden nu zwaar gedupeerd." Terneuzen heeft zich wel al be- van onze sportredactie WOLPHAARTSDIJK - Voet balvereniging Wolfaartsdijk en trainer Carlos de Jonge hebben hun samenwerking met onmid dellijke ingang beëindigd. Waarom beide partijen uit el kaar zijn gegaan, wilde vice- voorzitter Jan Blok niet naar buiten brengen. Eei-der deze week stapte voor zitter Sjako Schipper ook al op bij zaterdag-vierdeklasser Wolfaartsdijk. Uitleg over zijn reid verklaard de wedstrijd op een eerder tijdstip te spelen. Fons Baart, namens de club: „We zullen Zaamslag vragen of ze op een dooi'deweekse dag willen spelen." Veere speelt in de bekerronde thuis tegen Goes. Oostkapelle moet het opnemen tegen 's-Heer vertrek wilde Schipper niet ge ven. Volgens vice-voozitter Blok lagen er bestuurlijke be sluiten aan ten grondslag waar mee Schipper zich niet kon ver enigen. Andere bronnen binnen de club melden echter dat Schipper zijn besluit heeft genomen nadat hem bekend was geworden dat het eerste elftal van Wolfaarts dijk willens en wetens een onge rechtigde speler had opgesteld. Het gaat om Jarno Waterham die op 11 november in Middel burg meespeelde tegen MZVC Arendskerke en Bruse Boys treft het Brabantse Virtus. Middelburg-Vlissingen is nog een duel uit de derde ronde, dat voor zondag 7 januari gepland staat. De winnaar speelt in de vierde ronde een uitwedstrijd tegen Nieuwdorp, waarvoor nog geen datum is vastgesteld. tex-wijl hij door de KNVB ge schorst was. Volgens het KNVB-orgaan Offi ciële Mededelingen, waarin on der meer de schorsingen zijn opgenomen, staat vermeld dat Watei-ham met ingang van 10 november voor één duel was ge schorst. Geen van de betrokkenen wil commentaar geven op de ge beurtenissen. Jan Blok: „De re den van de breuk tussen Carlos de Jonge en voetbalclub Wolf aartsdij k is intern en willen we graag intern houden." Biljarten Poolbiljarten. District Kanaalzone Eer ste divisie: New Gravin-Zondagsver- maak 5-1, De Tukker-Cody's 2 5-1, Che- vy's-De Gravin 6-0, High Aces-No Ma'am 5-1, De President-New Generation X 4-2, Cody's-Tricky Hot Shots 5-1. Stand: De Tukker 10-75, High Aces 10-67, New Gra vin 10-66, Chevy's 10-61, Zondagsver- maak 10-46, The New Generation X 10- 42, De Gravin 10-38, Cody's 10-36, De President 10-31, No Ma'am 10-26, Cody's 2 10-22, Tricky Hot Shots 10-13. Tweede divisie: The Riffbitches-Team X 1-5, Zon dagsvermaak Sr-Westbury 4-2, Het Hoeckhuys-The Riff 3-3, Roskam-Dream Team uitg, New Cody's-Play for Fun niet gespeeld, First Ladies-BCH 2nd Team 2- 4. Stand; BCH 2nd Team 10-79, Het Hoeckhuys 10-51, The Riff 10-48, West- bury 10-47, First Ladies 10-46, Zondags- vermaak Sr 10-44, Team X 10-42, Dream Team9-41,PlayforFun9-30, New Cody's 9-28, Roskam 9-23, The Riffbitches 10-21. Tweede bekerronde: Chevy's-Westbury 7-0, Zondagsvermaak-New Generation X 5-2, Roskam-No Ma'am 1-5, New Gra vin-Tricky Hot Shots 6-1, Dream Team- First Lady's 5-2, De Tukker-Cody's 5-2, Play for Fun-The Riffbitches 6-1De Presi dent-The Riff 4-2. HULST - In de eerste klasse vrouwen van de bedrijfsvolley- balcompetitie in Hulst kwam zowel Van Waterschoot als Za- man Sport de dertiende speel dag niet ongeschonden door. Van Waterschoot liep tegen één verliespunt aan, Zaman Sport zelfs tegen twee. Van het leidende duo trof Za man Sport in De Fikser de num mer drie van de ranglijst en moest Van Waterschoot het op nemen tegen nummer vier Ver hulst Woninginrichting. Vooral voor Zaman Sport had de der tiende speeldag weinig goeds in petto De Fikser bleek van meet af op de volle winst te willen spelen en onderstreepte dat in de eei'ste en tweede set met 15- 11 en 15-2-overwinningen. Pas daarna konden de titelverdedi gers met 25-10 aan de goede kant van de score blijven: 1-2. Van Waterschoot verslikte zich in de eerste set van het duel met Verhulst Woninginrichting in de tegenstander, maar hield daar na het verlies beperkt tot één en kel punt: 13-15, 15-7 en 25-19. Voor Verhulst betekende die ne derlaag wel een terugvalnaar de vijfde plaats. Vierde werd Fer- ket en de Maat, dat met 15-6,15- 3 en 25-11 geen enkele moeite met Voorwaarts had. Cerestar Benelux won, zoals vernacht mocht worden, met 3-0 van WC Rhodos. In de eerste klasse man nen liet RCS zich niet het kaas van het brood eten in het duel met CVC Doolaege. Via 15-5 in de eerste set en 15-14 en 25-20 in de tweede en derde werd het 3-0. Luctor Banden 1, de nummer twee van de ranglijst, won even eens met 3-0. Bridge Viertallencompetitie senioren Walche ren, Zuid-Beveland en Zeeuws-Vlaande ren. learn Van Boven-team Biesbroeck 10-20, team Provily-team Mondeel 11- 19, team Meijer-team Wondergem 4-25, team Hietbrink-team Cammelot 17-17, in driehoek: team Van Veen, team Ridder- hof en team Verhaagen 17-18-9 Stand na 3 zittingen: team Biesbroeck 57 wp, team Wondergem 54, team Mondeel 53, team Van Boven 47, team Van Veen 46, team Ridderhof 46, team Provily 45, team Cammelot 45, team Hietbrink 42, team Meijer 37, team Verhaagen 31 Voetbal België, competitie: Standard - Moes- kroen3-3. Stand aan kop: Brugge 15 -42, Anderlecht 15 - 39, Standard 16 - 31, Moeskroen 16 - 29 Volleybal Hulst. Eerste klasse mannen: Commit Arbo-Luctor Banden 1 0-3, RCS 2-Start/S- mash 2000 2-1, RCS 2-CVC Doolaege 3-0. Tweede klasse mannen: Brandax-Luctor Banden 2 3-0, Ambulo-Rijk bv 2-1, ABN/Amro-De Troubadour 0-3. Eerste klasse vrouwen: Ferket en de Maat- Voowaarts 3-0, Zaman Sport-De Fikser 1 - 2, Verhulst Woninginrichting-Van Wa terschoot 1-2, Cerestar Benelux-WC Rhodos 3-0. Tweede klasse vrouwen- Eurogeroen-Wentzler Pauwels 0-3, Jong Morres 1-SC Morres 1 0-3, SC Morres 2- Haulez 1-2, CVC-Van Wesemael 2-1. Der de klasse vrouwen: Total de Beule-'t Hoeksken 3-0, De Bruijn-Tence 0-3, SC Morres 2-De Sterre 1-2. Standen. Eerste klasse mannen: 1RCS 1 14-29, 2. Luctor Banden 1 14-27, 3. Start/Smash 2000 14-25, 4. RCS 2 13-20, 5. CVC Doolaege 12-11, 6. Commit Arbo 14-5, Tweede klasse mannen. 1. Rijk BV 13-30, 2. Brandax 12-26, 3. De Trouba dour 11-19, 4. Ambulo 13-14, 5. Luctor Banden 2 12-11, 6. ABN/Amro 11-8. Eer ste klasse vrouwen: 1 Van Waterschoot 13-31,2. Zaman Sport 13-30,3. De Fikser 13-24, 4. Ferket en de Maat 13-21, 5. Ver hulst Woniniginrichting 13-20, 6. Ceres tar Benelux 13-19,7. WC Rhodos 13-5,8. Voorwaarts 13-5. Tweede klasse vrou wen: 1. SC Morres 1 12-31, 2. Haulez 12 23,3 SC Morres 2 12-20,4. CVC 12-18,5. Van Wesemael 12-16, 6. Eurogroen 12- 14, 7. Wentzler Pauwels 12-14, 8. Jong Morres 1 12-7. Derde klasse vrouwen: 1 Jong Morres 2 11-31, 2. Total de Beule 10-19, 3. Tence 12-19, 4. De Sterre 10-17, 5. 't Hoeksken 10-16, 6. SC Morres 3 11- 12,7. De Bruijn 11-0. Zwemmen Nieuwegein NK korte baan, eerste dag Vrouwen 50 vrij: 1 Van Rijn (De Kempvis 25,76, 2. Groot (AZ&PC) 26,12,3. Kosten (Scheldestroom) 26,21 400 vrij: 1 Kou wenberg (DWK-Xcess) 4.13,45 100 rug 1. Starink (DWK) 1.02,47. 100 school: 1. Baans (PSV) 1 09,36 200 vlinder: 1. Scheepbouwer (De Whee) 2.18,89. 200 wissel: 1. Schreuder (De Wheel 2.16,37 4x100 vrij: 1AZ&PC 3.47,61Mannen 50 vrij: 1. Veens (PSV) 22,31. zaterdag Biljarten Vijfde klasse bandstoten, Eindstrijd dis trict Zeeuwsch-Vlaanderen. Locatie: Ca fé De Scheldegalm in Walsoorden. Aan vang: 13.00 uur. zondag HN Biljarten Vijfde klasse bandstoten. Eindstrijd dis trict Zeeuwsch-Vlaanderen. Locatie: Ca fé De Scheldegalm in Walsoorden. Aan vang: 13.00 uur.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2000 | | pagina 73