Tmmm INTERNATIONAAL CHAUFFEUR een werkvoorbereider Ji|irpciclc PZC Wërltenmèt STRAIJER AANNEMER li I I Directeur JUNIOR SALES ENGINEER JJRIEENHUIZEN Projectleider/ Kennisdrager WPackaging versterken? Machinebediende «m, 5tart Werkt zeker Teamcoördinator m/v vakantiegevoel Recreatiecentra Nederland (RCN) is een toonaangevend bedrijf met 10 recrea tiecentra in Nederland en 2 in Frankrijk en heeft ruim 8.000 kampeerplaatsen en 1.000 bungalows. Voor het seizoen 2001 zijn wij op zoek naar een RECREATIELEIDER M/V voor ons centrum RCN de Schotsman in Kamperland, voor de periode van 15 februari tot 1 november 2001 Als recreatieleider ben je verantwoordelijk voor het activiteitenprogramma op het centrum en in de schoolvakanties heb je een team waaraan je leiding geeft. Ben je in het bezit van een rijbewijs, creatief, in staat te improviseren, heb je zakelijk inzicht, het vermogen om met (soms grote) groepen gasten om te gaan en een brede algemene ontwikkeling, dan nodigen wij je van harte uit om, binnen één week, te solliciteren! zaterdag 9 december 2000 Tevens zoeken wij ook recreatieleiders m/v voor onze centra in Zeewolde en Frankrijk. Je kunt je sollicitatiebrief richten aan: Recreatiecentra Nederland t.a.v. Wim Strijker Postbus 38 3970 AA Driebergen RCN heeft leuke banen in een prettig werkklimaat met een salaris conform de CAO voor de Verblijfs- recreatie en prima secundaire arbeidsvoorwaarden. Voor vragen over deze functies kun je bellen naar: 0343 - 51 35 47. DE ERKENDE HOOFDAANNEMER Weilandweg 2, 4326 SL Noordwelle Een imvob initiatief Straijer Aannemer is een bedrijf dat reeds jaren gevestigd is in Noordwelle (Schouwen-Duiveland, nabij Renesse). Sinds enkele jaren zijn wij gecertificeerd door de Stichting De Erkende Hoofdaannemer.. Dit betekent dat onze organisatie jaarlijks wordt getoetst op kwaliteit. Wij werken met een klein team, in hoofdzaak op het gebied van nieuwbouw en renovatie. Dit betekent afwisselend werk en ruimte voor eigen initiatieven. Wij zoeken met directe ingang: Functieomschrijving: Opleiding: Wij bieden u: opname van werkzaamheden voorbereiden offerte inkoop materiaal nacalculatie MTS Bouwkunde KOB of gelijkwaardig Bekendheid met automatiseringsprogramma's. een prettige werksfeer goede beloning gelegenheid tot verdere opleiding goede toekomstmogelijkheden Inlichtingen: mevr. L. C. Straijer-Slager, tel. 0111-462620 of 0111-653312. èe*°P Kinderopvang Tholen verzorgt kinderdagopvang, buitenschoolse opvang, gastouderopvang en thuisopvang in de Puk Muk huizen voor 85 kindplaatsen met 24 (parttime) medewerk(st)ers. Wij vragen per 1 januari 2001 een (M/V 24 uur per week) Functie-eisen: - HBO denk- en werkniveau met aantoonbare personeelsmanagementkwaliteiten - Affiniteit met kinderopvang - Uitstekende communicatieve vaardigheden en relationele capaciteiten - Kennis van en inzicht in bedrijfsvoering en financieel management Werkzaamheden: - Algehele dagelijkse leiding - Voorbereiding van de vergaderingen van het bestuur en zorgdragen voor de uitvoering van de daar genomen besluiten - Het ontwikkelen van de toekomstvisie alsmede het opzetten van een deskundigheidsbevorderingsprogramma in verband met uitbreiding - Het vertegenwoordigen van de instelling in overleg-situaties met de gemeente en andere overheden inzake het beleid en de financiering daarvan - Het zich op de hoogte houden van relevante ontwikkelingen in het kinderopvangbeleid Wij bieden: - Een uitdagende werkkring met uitbreidingsmogelijkheden - Een salariëring volgens inschaling CAO Kinderopvang Sollicitatie: - Uw sollicitatie dient u binnen 10 dagen te richten aan: De secretaris van het bestuur van de stichting Kinderopvang Tholen e.o. Mevr.N. Groenendijk, Kuipersdreef 48, 4691 L5 Tholen Een assessment kan deel uitmaken van de selectieprocedure Informatie: Voor nadere informatie kunt u telefonisch contact opnemen met dhr. A. van Giersbergen, bestuursvoorzitter. Tel. 0166 - 663275 dagelijks tussen 19.00 en 21.00 uur H.T.S.'er en geen ervaring? Aangezien onze omzet stijgt, mede veroorzaakt door de hoge olieprijs en goedkope EURO, zoekt Airpack Nederland B.V. op korte termijn een: Na een gedegen opleiding zal hij de verkoop moeten continueren en vergroten. Airpack Nederland B.V. is fabrikant van lucht- en gas- compressorinstallaties voor de petrochemische industrie en vooral actief in het Midden- en Verre Oosten. Carly, mijn naaste medewerkster is altijd aanwezig om u de nodige informatie over deze betrekking te geven, echter voor u haar belt bezoek eerst onze webpage www.Airpack.nl Heeft u interesse stuur dan uw sollicitatiebrief met cv naar het volgende adres: Airpack Nederland B.V., P.O. Box 197, 4300 AD Zierikzee. t.a.v. Carly Romeijn Wegens uitbreiding van haar werkzaamheden is Drieënhuizen Transport B.V. op zoek naar een in het bezit van rijbewijs B/C/E en chauffeursdiploma CC V-B. Wij zoeken gemotiveerde chauffeurs die het een uitdaging vinden om in het trucktransport (vervoer van nieuwe en gebruikte vrachtwagens) werkzaam te zijn op internationale ritten. Drieënhuizen Transport B.V. Postbus 53 1230 AB Loosdrecht Tel. 035-5823326 TWZ is intermediair voor studenten, afgestudeerden en bedrijven. Wij detache ren en bemiddelen jong afgestudeerde MBO 'ers en HBO'ers met maximaal vijf jaar werkervaring. Voor MBO- en HBO-stu- denten zoekt TWZ bijba nen die aansluiten bij de opleiding. Voor bedrijven creëert dat de mogelijk heid om onderzoeken, pro jecten en overige werk zaamheden uit te beste den. Supertalenten gezocht TWZ is momenteel voor Heije Konstruktie VOF te Tholen op zoek naar een: Heije Konstruktie is momenteel bezig een pro ject te ontwikkelen om de interne organisatie gestructureerd in kaart te brengen. Aspecten als het coördineren van de productie en het struc tureren van managementinformatie horen hier bij. Als projectleider heb je onder meer de volgende taken: - Het voeren van overleg met klanten en toele veranciers; - Het verwerken van zwakkere punten in een plan van aanpak; - Het bestuderen en structureren van de order portefeuille; - Het mondeling en schriftelijk rapporteren naar de bedrijfsleider; - Het bijwonen of leiden van projectvergade ringen. Uiteraard zijn er na een succesvolle afronding van het project diverse doorgroeimogelijkheden voor je binnen dit bedrijf. Voor deze functie zijn we op zoek naar een HBO werk- en denkniveau. Een technische ach tergrond HTS-Bouwkunde of gelijkwaardig ge combineerd met kennis en ervaring is een ver eiste. Tevens dien je in het bezit te zijn van rij bewijs B. Van geïnteresseerde kandidaten ontvangen wij graag voor 29 november een uitgebreid CV met een korte motivatiebrief. Deze kun je richten aan Cindy Kerste. Voor vragen kun je bellen naar 0118-479207 of mailen naar ckerste@twz.nl. BLfiqDCN KOM JIJ ONS TEAM Blagden Packaging Nederland B. V. in Halsteren is een onderdeel van de Internationale Blagden Packaging groep met zusterbedrijven in België, Frankrijk, Spanje, Duitsland, Oostenrijk en Engeland. Onze onderne ming produceert en verkoopt stalen en blikken verpakkingen vaten, blikken, bussen etc.) voor onder meer de chemische industrie en verf- en voedingsmiddelenindustrie. Momenteel werken er bij ons in Halsteren circa 160 medewerkers. Onze productie is onderverdeeld in teams. Voor diverse teams zijn wij op zoek naar een voor het bedienen van verschillende productie machines. Ben jij in het bezit van een LTS diploma en wil je in de toekomst het VAPRO A diploma behalen, reageer dan op deze advertentie. Wat hebben wij te bieden: Een prettige werksfeer in een groeiend bedrijf met goede secundaire arbeidsvoorwaarden. Belangstelling: Wil je méér weten over de inhoud van de functie en het werken bij ons bedrijf, neem dan direct telefonisch contact op met onze productiemanager Ed Been, tel.: 0164-681129 (ook buiten de werkuren). Tijdens de kantooruren kun je ook contact opnemen met Anneke Baay, tel.: 0164-650661 Blagden Packaging Nederland B.V. Steenbergseweg 42 4661 RH Halsteren De Stichting Start Kans is het not-for-profit onderdeel van het concern Start. Start Kans zet zich in voor werkzoekenden die als gevolg van eën handicap, chronische aandoening of sociale achterstand belemmerd worden bij het vinden en behouden van een betaalde baan. Met ruim 230 personeelsleden en 35 vestigingen is Start Kans de grootste aanbieder van begeleid werken in Nederland. De werkwijze is tot nu toe vooral ingezet voor werkzoekenden met een verstandelijke handicap. Vanuit deze basis ontwikkelt Start Kans in kleinschalige pilots passende dienstverlening voor mensen met andere handicaps. De dienstverlening vindt haar financieringsbasis in de wetgeving op het gebied van sociale zekerheid Jobcoach Als jobcoach geeft u de werkzoekende intensieve individuele ondersteuning bij het zoeken en behouden van een passende betaalde baan. Vervolgens geeft u training en begeleiding op de werkplek. U adviseert en ondersteunt werkgevers en collega's en u onderhoudt contacten met alle betrokken partijen. Profiel Start Kans zoekt kandidaten met een HBO werk- en denkniveau, affiniteit of ervaring met mensen met een verstandelijke handicap. U heeft werkervaring in de zakelijke dienstverlening en bent resultaatgericht. Daarnaast bent u in staat bondige en objectieve rapportages af te leveren. U beschikt over een gezonde dosis inlevingsvermogen en doorzettingsvermogen. U heeft uitstekende sociale en communicatieve vaardigheden en bent in het bezit van rijbewijs B en auto. Wij bieden Start Kans biedt uitdagende functies en mogelijkheden een loopbaan op te bouwen binnen een succesvolle organisatie in een dynamische en expanderende markt. Als onderdeel van de Start-organisatie biedt Start Kans uitstekende arbeidsvoorwaarden, zoals een 36-urige werkweek en uitstekende opleidingsfaciliteiten. De cultuur van de organisatie kenmerkt zich door integriteit, klantgerichtheid, ondernemerschap, samenwerking en verantwoordelijkheid. Uw reactie Heeft u interesse? Stuur dan uw sollicitatie met curriculum vitae binnen 14 dagen aan Start Kans, afdeling personeelszaken, t.a.v. de heer A.A.J. den Boer, Postbus 478, 2800 AL Gouda, telefoon (0182) 69 56 13. Meer informatie over Start Kans kunt u vinden op internet: www.start.nl. Stichting Kans THUISZORG ZEEUWS-VLAANDEREN Thuiszorg Zeeuws- Vlaanderen is een regionaal werkende organisatie, gevestigd in Temeuzen. Wij hebben als doel: "Het bevorderen van de zelfstandigheid van mensen in de thuissituatie." Om dit te bereiken leveren wij huishoudelijke hulp, verpleging, verzorging en begeleiding. Ook bieden wij dieetadvisering en voedingsvoorlichting, ouder- en kindzorg en de uitleen van verpleegartikelen en hulpmiddelen. Onze werkzaamheden richten zich op drie rayons Dit zijn rayon West, rayon Midden en rayon Oost. Meer informatie over onze organisatie vindt u op www.zeelandnet.nl/ thuiszorg-zvl Voor rayon West zijn wij voor het team Verpleging en Verzorging Aardenburg/Sluis op zoek naar een: Voor 36 uur per week. UW TAKEN Op basis van een integrale benadering bent u als teamcoördinator samen met het team Verpleging en Verzorging verantwoordelijk voor een efficiënte en effectieve uitvoering van het primaire proces. U bent hiërarchisch verantwoordelijk en heeft de hierbij behorende beslissingsbevoegdheid. U geeft sturing aan het proces dat past bij een resultaat verantwoordelijk team. U doet verslag aan de rayonmanager. In samenwerking met het team bent u verantwoordelijk voor het bewaken van de kwantiteit en de kwaliteit van de geboden zorg. Verder helpt u mee aan de werkplanning en bent u waar nodig inzetbaar voor uitvoerende zorgverleningstaken. U stelt jaarlijks een werkplan samen, afgeleid van het rayonwerkplan. U zorgt voor een goede kwantitatieve en kwalitatieve personeelsbezetting, afgestemd op de zorgvraag. U herkent en signaleert ontwikkelingen in de zorg en de zorgvraag. Ontwikkelingen die van belang kunnen zijn voor het strategisch zorgbeleid geeft u door aan uw rayonmanager. Tevens verzorgt u aan de functie gerelateerde administratie. UW INBRENG U heeft een afgeronde HBO-V-opleiding of een gelijkwaardig diploma. U heeft deze scholing bij voorkeur aangevuld met een managementopleiding. U beschikt in ieder geval over minimaal twee jaar relevante werkervaring en leidinggevende capaciteiten. Bovendien beschikt u over goede sociale-, communicatieve- en onderhandelingsvaardigheden. U heeft ondernemingszin, bent initiatiefrijk en gericht op professionele samenwerkingsresultaten. Ook bent u bereid nadere scholing te volgen. U beschikt over een rijbewijs en een auto. WIJ BIEDEN Een dienstverband van 36 uur per week. Van de beschikbare uren wordt u 18 uur ingezet als teamcoördinator. De overige uren worden ingevuld met uitvoerende zorgverleningstaken in de functie van wijkverpleegkundige. Het salaris is conform CAO Thuiszorg, salarisschaal 9. Dit betekent minimaal 3.697,92 en maximaal 5.361,12 bruto per vier weken bij een fulltime dienstverband (=36 uur per week). De definitieve indeling hangt af van leeftijd en ervaring. INLICHTINGEN Voor meer informatie over deze functie kunt u tijdens kantooruren bellen naar de heer L. Vlaminck, rayonmanager West 0117 - 45 65 00 of de heer S. de Visser, personeels functionaris 0115 - 67 45 00. SOLLICITATIES Heeft u interesse in deze functie en ziet u zichzelf als onze nieuwe teamcoördinator? Stuur dan uw schriftelijke reactie voorzien van CV naar Thuiszorg Zeeuws-Vlaanderen, t.a.v. de heer S. de Visser, personeelsfunctionaris, Postbus 73. 4530 AB Terneuzen. Uw brief dient uiterlijk 10 dagen na verschijningsdatum van deze krant in ons bezit te zijn. Vermeld in de linkerbovenhoek: sollicitatie teamcoördinator, Wegens uitbreiding van onze klantenkring zijn wij op zoek naar: MEDEWERKER CALLCENTER M/V (c.a. 16 uur/week) Functie-eisen: ervaring als telefoniste MBO niveau, of gelijkwaardig flexibel ethousiasme, inzet en stressbestendig leeftijd tussen de 24 en 35 jaar Als jij geïnteresseerd bent in deze zeer afwisselende baan, schrijf dan een brief met je persoonlijke gegevens naar: Z.E.S. GOES BV, t.a.v. afdeling personeelszaken, Postbus 64, 4460 AB GOES

Provinciale Zeeuwse Courant | 2000 | | pagina 46