Hz?? Mfèideonse PERSONEEL RPC 'ADFRANSE' Vb PZC Opleidingsmanager m/v Docent Verpleegkunde m/v Freelance of parttime Docenten m/v Projectmedewerker Onderwijsondersteuning m/v II II V leerkracht Werken aan de Zeeuwse kust! V* it" - MONTEUR LANDBOUWWERKTUIGEN EN TRACTOREN LMB M. GIDEONSE Ihhh| Teamleider huishoudelijke zorg (v/m) Medewerker Technische Dienst m/v RPC enthousiaste voor het centrale secretariaat -J zaterdag 9 december 2000 De Hogeschool Zeeland is hét kennisinstituut op het gebied van hoger beroepsonderwijs in de zonnigste provincie van Nederland. Meer dan 300 collega's leveren direct of indirect een bijdrage aan het onderwijs dat door de ca. 3400 studenten wordt genoten. De kennis van de HZ wordt ook overgebracht in de vorm van bedrijfsopleidingen en consultancy. Hogeschool Zeeland De Hogeschool Zeeland is volop in beweging. Als één van de kleinere hogescholen van het land onderscheiden wij ons door constante vernieuwing en innovatie. Inmiddels is de HZ één van de koplopers in HBO-land op het gebied van internationalisering. De school heeft een zeer hoog voorzieningenniveau in vergelijking met haar omvang. Als kennisonderneming is de hogeschool gebaat bij professionele medewerkers met verantwoordelijkheidsgevoel, die borg staan voor resultaat en zich binnen hun vakgebied blijven ontwikkelen. Voor mensen die bovenstaand profiel aanspreekt hebben we de volgende vacatures: Hoewel de HZ haar studenten opleidt in Vlissingen, strekt hun toekomstig werkterrein zich uit van Zeeland tot ver over de landsgrenzen. Daar hebben ze dan ook volop carrièrekansen. De HZ is een moderne en internationale organisatie. De sfeer is er persoonlijk. Ze blinkt uit als het gaat om huisvesting en informatietechnologie. De HZ biedt collega's die hun verantwoordelijkheden kennen alle ruimte en kansen om zich verder te ontplooien. (1 fte) De te benoemen vrouw of man is in staat om op basis van de principes van integraal management de opleiding aan te sturen heeft een duidelijke visie met betrekking tot de toekomstige positie van de opleiding. De kandidaat is een voortreffelijk 'people manager' met een uitstekend communicerend vermogen, is in staat de medewerkers te motiveren en te enthousiasmeren en staat voor een coachende stijl van leidinggeven. De opleidingsmanager is sterk in het ontwikkelen en onderhouden van externe relaties en het opzetten van een kennis netwerk. Wij vragen een manager, die X een 1e graads onderwijsbevoegdheid heeft voor één van de kernvakken van de genoemde opleidingen de kwaliteit van de opleidingen uitbouwt -jc een netwerk onderhoudt met het beroepenveld jr een visie heeft op onderwijsontwikkeling en -innovatie en deze kan vertalen in praktisch toepasbare methodieken en methodes -k voor een deel lesgevende taken vervult een gedegen inzicht heeft van de gezondheidszorg met name de verpleegkundige beroepsontwikkeling (0,8 tot 1,0 fte) Ter versterking van het kernteam zijn wij op zoek naar een collega met bijvoorkeur een verplegingswetenschappelijke achtergrond en recente ervaring in de praktijk. Ervaring in het onderwijs is aanbevolen. Belangstelling voor ICT-toepassingen in het onderwijs stellen wij op prijs. Ter versterking van de HBO-V en haar activiteiten op het terrein van bij en nascholing zoeken wij enkele collega's, die onderwijsonderdelen kunnen verzorgen op het gebied van: "k Verpleging ~k Gezondheidszorg Toegepast zorgonderzoek en innovatie De functie-eisen staan in de kolom rechts van deze. Voorts ten behoeve van productontwikkeling op het gebied van zorgcoördinaèie, innovatie, onderzoek, kwaliteitszorg en deskundigheids bevordering., De tijdelijke.aanstelling kan variëren van 20 tot 40%, voorts is freelance inzet mogelijk op projectbasis. De functie-eisen staan'in de kolom rechts van deze. De arbeidsvoorwaarden Voor alle vacatures geldt dat er eerst een tijdelijk contract wordt aangeboden voor de duur van één jaar. Bij een goede functievervulling wordt na één jaar een contract voor onbepaalde tijd aangebodèn. Oè inschaling voor de fur Opleidingsmanager Docent Verpleegkunde/Freelance of parttime Docenten Proj ectmede werker Aanloopschaal 12 Aanloopschaal 10 Aanloopschaal 6 (max. f 9144,=) (max. f 6890,=) (max. f 4445,=) bails van dé CAO-MBO - is'als volgt; Functioned schaal 13 (fnax. f 9919,=) 'Functionele schaal 11 (fnax. f 8040',-=) FuncHoneié. schaal 7 (rfiax. f 4903,=) Wij vragen: X een relevante HBO of WO opleiding -jc uitstekende communicatieve vaardigheden ~k affiniteit met de studentendoelgroep j< klantgerichte attitude gedegen kennis van de gezondheidszorg De projectmedewerker regelt en plant stageplaatsen, maakt overzichten, bereidt roosters voor en bewerkt onderwijsmaterialen, studiegidsen, readers, bewaakt planningen en lopende processen etc. Wij vragen: X HBO werk en denkniveau ~k goede communicatieve en sociale vaardigheden flexibiliteit en creativiteit "k probleemoplossend vermogen X kennis van of affiniteit met gezondheidszorg(onderwijs) kennis van Word, Acces en Excel kennis en ervaring in verpleging en/of gezondheidszorg X tactische, corrigerende en controlerende capaciteiten Nadere informatie over de bovenstaande functies verkrijgt u bij de Dienst Personeel Organisatie Ontwikkeling. Daarvoor bfilt,ü:rr)et de perspneelsfunctidnaris J. Beekman, 0118-489221 of het hoofd van de Dienst, A. de Korte, 0118-489214. Een assessment-onderzoek maakt deel uit van de selectieprocedure, v'- Schriftelijke sollicitaties stuurt u uiterlijk binnen 10 dagen na verschijning, onder vermelding vari de betreffende yaCature^naar de Hogeschool Zeeland,,t.a.v. de Dienst P&OO, Postbus 364, 4380 AJ Vlissingen. www.HZeeland.nl I ■"«mi.! f nli LANDBOUW MACHINE BEDRIJF vraagt per direct een die in staat is om zelfstandig te werken. Wij bieden u een verantwoordelijke en afwisselende functie en een beloning die hier mee in overeenstemming is. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met M. Gideonse, telefoon 0118-628390 (bedrijf) of 0118-623479 (privé). Uw sollicitatie, bij voorkeur schriftelijk, zien wij graag voor 18 december tegemoet op onderstaand adres: Voltaweg 1, Postbus 8061, 4330 EB Middelburg. Thuiszorg Walcheren U beschikt over leidinggevende capaciteiten en een flinke dosis enthousiasme? Dan bent u misschien de persoon die wij zoeken voor de functie van 1. Voor het rayon Vlissingen voor gemiddeld 26 uren per week (aanstelling is vooralsnog voor de duur van 1 jaar, waarna verlenging voor onbepaalde tijd tot de mogelijkheden behoort) 2. Voor het rayon Middelburg voor gemiddeld 20 uren per week (tijdelijk in verband met vervanging ziekte) Als teamleider bij Thuiszorg Walcheren werkt u onder de verantwoordelijkheid van de rayonmanager en geeft u leiding aan een team medewerkers. U bent verantwoordelijk voor het klantgericht en efficiënt realiseren van de zorgverlening. U weet uw medewerkers hiertoe steeds te motiveren. Uiteraard bent u ook verantwoordelijk voor een aantal praktische zaken, zoals administratie, planning en coördinatie van de werkzaamheden. Al met al heeft u als teamleider een boeiende functie: "U regelt, organiseert en motiveert!" Wij verwachten van u een afgeronde opleiding op HBO- niveau, bijvoorbeeld HEAO of HBO Personeel Arbeid of daarmee vergelijkbaar. U beschikt over leidinggevende capaci teiten en u heeft met name goede sociale, administratieve en organisatorische vaardigheden. Bovendien vragen wij van u collegialiteit, stressbestendigheid en een grote mate van zelfstandigheid. Wh bieden een uitdagende functie in een prettige werk omgeving, salariëring volgens de CAO Thuiszorg minimaal 3.718,00 en maximaal 5.171,00 bruto per maand op basis van een 36-urige werkweek en goede secundaire arbeidsvoor waarden, zoals opname in het pensioenfonds, een spaarloon regeling en een regeling kinderopvang. Voor meer informatie kunt voor functie 1 contact opnemen met mevrouw T. Speijer, rayonmanager Vlissingen en voor functie 2 met de heer J. Arts, rayonmanager Middelburg, tel: (0118) 655600, of met mevrouw C. Boeije en/of mevrouw I. Muizelaar, rayonconsulenten personeel organisatie, tel: (0118) 684000. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen 10 dagen richten aan de heer L.Q. Phernambucq, voorzitter Raad van Bestuur. Thuiszorg Walcheren staat voor een klantgerichte organisatie met tal van thuiszorgdiensten en produkten van hoge kwaliteit Deze diensten zijn: Alphahulpverlening Huishoudelijke Zorg Verpleging Verzorging Gespecialiseerde Verzorging Ouder- en Kindzorg Voedings- en dieetvoorlichting Cursussen Thuiszorg Aanvullende Service Uitleen, verhuur en verkoop van verpleegartikelen door het Thuiszorgcentrum Algemeen Maatschappelijk Werk Bureau Sociaal Raadslieden Schuldhulpverlening, Thuiszorg Walcheren heeft bijna 18.000 TAS-leden Thuiszorg Walcheren Breestraat 15 postbus 323 4330 AH Middelburg telefoon (0118) 684000 www.thuiszorgwalcheren.nl Wegens uitbreiding van onze aktiviteiten zoeken wij op zo kort mogelijke termijn kandidaten voor de functie van: Functie-eisen Zelfstandig kunnen repareren van computers en randapparatuur Bekend met Novell Netware/ Windows NT-server Bekendheid met Un*x/Linux In staat tot analyseren en oplossen van probleemsituaties in netwerken Beheerst het installeren van programmatuur Uitstekende kennis van MS-DOS (verschillende versies), MS-Windows 3.x, MS-Windows '95/'98 en Windows NT/2000 Bekend met telecommunicatie/routers Ervaring met administratieve software In bezit van rijbewijs Profielschets Stress-bestendig MBO/HBO Werk- en denkniveau y In staat zelfstandig te werken en in teamverband y In bezit van goede contactuele eigenschappen en teamspirit Gewend contact met relaties te onderhouden y Bereid in voorkomende gevallen ook 's avonds of in het weekeinde te werken Interesse in kennis van nieuwe media zoals b.v. Internet ca; Benieuwd naar onze internetwinkel? http://conipaq.afa.nl Ö8Ö 8e88e8e 8 8 8 8 8 8 8 8 8 8 8 automatisering bu 8 Adfranse Automatisering b.v. is specialist in netwerken, maatwerkprogrammatuur, computercommunicatie en alle automatiseringstoepassingen. Optimale dienstverlening en een hoge kwaliteitsnorm hebben dooi de jaren heen een goede naam als automatiseringsspecialist in de regio Zuid-West Nederland opgeleverd. Adfranse Automatisering b.v. is geautoriseerd reseller van Exact software en van Compaq, Laser en Hewlett Packard apparatuur. Daar naast zijn wij Novell Networking Partner en beschikken we over een eigen technische dienst. Uw schriftelijke reactie met C.V. kunt u richten aan de Directie. Voor eventuele inlichtingen kunt u contact opnemen met de heer J.D. Courtin. Adfranse Automatisering b.v. Noordland 1, Postbus 26 4450 AA Heinkenszand. tel: 0113-563759 fax: 0113-563749 Email: info@afa.nl http://www.afa.nl Vlissingse Schoolvereniging VLISSINGSE SCHOOLVERENIGING Govert Flincklaan 1, 4383 WB Vlissingen Postbus 352, 4380 AJ Vlissingen tel.: 0118-467591 fax: 0118-460329 Voor de periode januari t/m juni 2001 is er bij de Vlissingse Schoolvereniging een vacature voor 32 uur p/w voor een voor werkzaamheden in de groepen 2, 3 en 4. De functie kan eventueel gesplitst worden. De Vlissingse Schoolvereniging is een school voor Neutraal Bijzonder Onderwijs. De leerlingen komen uit de regio Vlissingen. Er wordt klassikaal les gegeven met voldoende ruimte voor zelfwerkzaamheid en individuele begeleiding. De school zet haar leerlingen aan tot zelfstandig handelen, verantwoordelijk heid en respect voor ieders levensover tuiging op politiek en religieus gebied. De personeelsformatie bestaat uit 14 leerkrachten, verdeeld over negen groepen, alsmede vakleerkrachten voor gymnastiek, handvaardigheid en een remedial teacher. FUNCTIE-EISEN Het bestuur zoekt een enthousiaste flexibele leerkracht met enige ervaring in de onder- of middenbouw affiniteit met het neutraal bijzonder onderwijs vaardigheid in het werken met computers de bereidheid om zich in te zetten voor naschoolse activiteiten INLICHTINGEN Inlichtingen worden u graag verstrekt door de heer R C, Kats, directeur, tel. 0118-467591privé 0118-460495 of mevrouw drs. L. G. Helwig-van Elsacker, voorzitter bestuur, tel. 0118-410646 SOLLICITEREN Uw sollicitatie, met cv, kunt u binnen 14 dagen na het verschijnen van deze advertentie richten aan het bestuur van de Vlissingse School vereniging t.a.v. mevrouw mr. N. van der Ploeg-Hogervorst. Postbus 352, 4380 AJ Vlissingen. experts in ontwikkeling en leren Voor ons hoofdkantoor in Sint Laurens (Middelburg) zoeken wij voor zo spoedig mogelijk RPCZ is actief in Zeeland (en daarbuiten) op veel terreinen waar ontwikkeling van mensen en organisaties een rol speelc RPCZ Voor- en Vroegschoolse Ontwikkeling is bezig met programma's ontwikkelingsstimulering in gezinnen en kindercentra, met training en verbeterings- trajecten in de kinderopvang, met opzetten van programma's op maat voor overheden. RPCZ Primair Onderwijs begeleidt en realiseert veranderingen, verbeteringen in basisscholen; invoeren van nieuwe methodes, verbetering van het klassenmanagement, invoeren van observatie- en registratie middelen, werken met computers in school, opzetten van de aanpak van een leerling met leer- of gedragsproblemen, adviseren van de schoolleiding, uitvoering van nascholing, projecten voor overheden. RPCZ Voortgezet Onderwijs is actief in v.o. roc's, hbo met praktijkgerichte adviezen, trainingen, invoeringstrajecten, projectleiding. Op het niveau van de individuele leraar, groepen leraren, de schoolleiding, de hele school worden blijvende effecten bereikt RPCZTAO is bezig met Training, Advies en Organisatieontwikkeling in bedri|ven en instellingen. Zelfsturing en resultaatgerichte communicatie zi|n daarbij centrale begrippen, Er wordt gewerkt met de individuele werknemer, de leidinggevende, het team, De medewerkers van het Centrale Secretariaat zijn actief op het gebied van: receptie, telefoon, offerte- en klantenadministratie, secretariaat van diverse afdelingen, vervaardigen en vormgeven van werkboeken en andere publicaties. Wij zoeken mensen die op hun eigen manier een combinatie te bieden hebben van de volgende kenmerken: zelfstandig en nauwkeurig werken; 1 gemotiveerd om snel en goed taken aan te pakken; meer denken in oplossingen dan in belemmeringen; bereid zich in te zetten voor alle voorkomende werkzaamheden; een jonge, enthousiaste, ondernemende instelling. i Voor dit werk moet je goed zijn in het werken op de computer (met name verwachten wij een goede beheersing van het programma Word, waarbij je goed thuis bent in de opmaakfaciliteiten van dit programma) én je moet duidelijk en aandachtig kunnen communiceren (met klanten, met collega's waarvoor je werkt, met de collega's waarmee je werkt). Je functioneert minstens op havo/meao niveau. Op dit moment zoeken wij een secretaresse (0,8 betrekking), een telefoniste administratief medewerkster (0,8 betrekking). Voor beide banen geldt de bovenstaande opsomming van taken. Het verschil zit hem voornamelijk in het feit dat de secretaresse een zelfstandige verantwoordelijkheid heeft voor bepaalde taakgebieden. De nieuwe collega's zullen werken in het hoofdkantoor te Sint Laurens. Het RPCZ heeft nu nog vier kantoren, er wordt gewerkt aan de realisering van centrale huisvesting. Werken in het centrale secretariaat is een intensieve job. Wij bieden daarvoor een open collegiale werksfeer, interne professionalisering in n een organisatie die volop in beweging is. n Rechtspositie en salariëring volgens de CAO onderwijsbegeleiding. Secretaresse salarisschaal 4 5 (f 2807,- - f4122,-), administratief medewerkster schaal 3 (f 2749,- - f3728,-). Sollicitaties dienen voor 18 december binnen te zijn bij de Directie n RPCZ, Noordweg 495, 4333 KE Middelburg. Sollicitatiegesprekken n vinden plaats op 20 december. Inlichtingen kunnen ingewonnen worden bij de teamleider van het Centrale Secretariaat, Frangoise Dees, tel. 0118 62 88 51. Regionaal Pedagogisch Centrum Zeeland

Provinciale Zeeuwse Courant | 2000 | | pagina 45