PERSONEEL DIRIGENT wv 'De Ruyterstadsingers' DE KONINKLIJKE LUCHTMACHT ZOEKT PERSONEEL VOOR DE VLIEGBASIS WOENSDRECHT PZC TECHNISCH BELEIDSMEDEWERKER M/V 'h Agerland SPAARS' SELECT Directiesecretaresse Het gemengd koor uit Vlissingen zoekt per 1 februari a.s. een in het bezit van het diploma Amateur Koordirigent van de SNK, of gelijkwaardig Verder dient de kandidaat over goede contactuele eigen schappen te beschikken en de bereidheid te hebben tot samenwerking met de muziekcommissie t.a.v. repertoirekeuze; Enige jaren ervaring in het leiden van een koor is een pre; 'De Ruyterstadsingers' is een algemeen koor van circa 35 leden en viert in 2001 zijn 35-jarig jubileum. Er wordt a capella en/of met piano/orgelbegeleiding gezon gen. Het repertoire omvat zowel wereldlijke als geeste lijke muziek. De leden zijn actief in het volgen van stemvorming en koorscholing. De repetities worden in de regel op maadagavond gegeven. Van de sollicitanten wordt gevraagd dat zij bereid zijn een proefdirectie te geven. Sollicitaties graag voor 3 januari 2001 aan de secretaris, dhr. C. R. A. Havermans, Dongestraat 74, 4388 VN Oost-Souburg, telefoon 0118-467026, die desgewenst ook nadere informatie verstrekt. Luchtmacht is een modern technisch vliegbedrijf waar ruim 13.000 mensen werken. Op de Vliegbasis Woensdrecht zoeken wij op dit moment mannen en vrouwen voor Bewaking, Horeca, Transport, Geneeskundige Verzorging, Materieel, Telefooncentrale en de afdeling Communicatie en Informatie Systemen. Interesse? Op maandag 18 december 2000 geven wij in Goes een voorlichtingsavond. Tijdens deze voorlichting krijg je meer te horen over de opleidingen, werkzaamheden, salaris en studie mogelijkheden. Kom je door de keuring en selectie heen, dan bieden wij jou een plaatsingsgarantie op de Vliegbasis Woensdrecht gedurende de tijd van je contract. Redenen genoeg om te komen. Wat vraagt de Luchtmacht van je? Een afgeronde LBO/VBO/LTS op minimaal B/C niveau of MAVO-opleiding. Heb jij dat niet, ook met je LBO/VBO-A of als je de opleiding niet hebt afgemaakt, hebben wij vacatures. Ben je tussen de 17 en 27 jaar oud en heb je de Nederlandse nationaliteit of ben je bereid die aan te vragen, geef je dan telefonisch op voor de voorlichtingsavond op maandag 18 december 2000 bij Mevr. Serier op Vliegbasis Woens drecht, Zij is te bereiken op telefoonnummer 0164-692503 (tussen 08.00 en 16.00). Na aanmelding ontvang je dan een informatiepakket en een uit nodiging op je huisadres. Buiten deze tij den en in de weekeinden kunt u het antwoordapparaat inspreken waarna je o spoedig mogelijk word teruggebeld, ie Luchtmacht: The Perfect Blue. zaterdag 9 december 2000 Het Openbaar Lichaam Afvalstoffen-verwijdering Zeeland is een gemeenschappelijke regeling voor de 17 gemeenten boven en onder de Westerschelde, alsmede één waterschap met gezamenlijk circa 370.000 inwoners. De doelstelling van het Openbaar Lichaam is het behartigen van de gemeenschappelij ke belangen op het gebied van de afvalstof fen-verwijdering. Op een doelmatige en milieutechnisch verantwoorde wijze worden afvalstromen be- en verwerkt. Om dat doel te bereiken worden er onder meer 10 milieustraten opgericht. Het O.LAZ. vormt het logistieke knooppunt voor (gescheiden) afvalstromen ten behoeve van verwerking (hergebruik, compostering of verbranding). De verwerking van het resterend gedeelte vindt plaats op de door haar beheer de stortplaatsen in Nieuwdorp en Sluiskil. Openbaar Lichaam Afvalstoffenverwijdering Zeeland Bij de afdeling Uitvoering is een uitbreidingsvacature ontstaan voor de functie van voor 36 uur per week Uw werk bestaat uit: - het opstellen van adviezen ten aanzien van technische ontwikkelingen in de afvalstoffenverwijdering - het opstellen van adviezen omtrent de implementatie van ontwikkelingen in de wet- en regelgeving m.b.t. de afvalstoffenverwijdering - het organiseren en uitvoeren van projecten op het gebied van afvalstoffenverwijdering, preventie, hergebruik en recycling - het opstellen van bestekken inzake de uitvoering van werken en projecten - het opstellen van adviezen m.b.t. projecten op het gebied van aanpassing, beheer en onderhoud van de stortplaatsen - het mede verantwoordelijk zijn voor kwaliteit, kosten en voortgang van projecten - het verrichten van overige werkzaamheden Wat wij wensen: - een op de functie gerichte HBO-opleiding - kennis op het gebied van milieutechniek, logistiek, civiele- en afvaltechniek - kennis op het gebied van bodembeschermende voorzieningen of de bereidheid deze kennis op korte termijn te ontwikkelen - inzicht in wet- en regelgeving op milieugebied - bekendheid met softwarepakketten Excel, Word, Exact - goede contactuele vaardigheden en een zorgvuldige houding t.o.v. projectmatig werken - enige jaren ervaring in een soortgelijke functie strekt tot aanbeveling. Uw salaris: Het salaris bedraagt, afhankelijk van opleiding en ervaring, maximaal 6393,-. bruto per maand (schaal 9-per 1.1.2001), bij een 36-urige werkweek. Wilt u meer weten: Nadere informatie over deze functie krijgt u van het hoofd van de afdeling Uitvoering, de heer P. Driessen (tel. 0113-676771). Kandidaten werkzaam bij één van de bij het O.LAZ. aangesloten gemeenten (Wissels), genieten bij gebleken geschiktheid de voorkeur. Sollicitaties: Uw sollicitatie stuurt u binnen 10 dagen na het verschijnen van deze krant naar het O.L.A.Z., t.a.v. Personeelszaken, Postbus 28, 4450 AA Heinkenszand. Commerciële acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. TEL.: 0113 67676? FAX' 0113 6767èi POSTBUS 28 - 44-50 AA >3; HEINKENS#*^^® BEZOEKADRIiS!|É|g POLENWEG 4 - 4455 s|l NlEUWDöfÉ HAVENNUMMER 728< Agerland richt zich als werkmaatschappij van Cehave Landbouwbelang op de agribusiness. Vanuit diverse vestigingen in Zuid- Nederland zijn dagelijks ruim 175 medewerkers actief op het gebied van onder meer de in- en verkoop, opslag en distributie van meststoffen, gewasbeschermingsmiddelen, zaai- en pootgoed, foerage en diverse agrarische bedrijfsbenodigdheden. Om haar klanten optimaal van dienst te kunnen zijn, exploiteert Agerland een aantal BoerenBondwinkels, welke gecombineerd worden met zogenaamde Agrocentra voor de professionele agrarische gebruikers. Wij zoeken op korte termijn kandidaten voor de volgende functie: De functie In nauw overleg met het hoofd verkoop ontwikkelt u de commerciële activiteiten voor uw regio op akkerbouwgebied. Dit houdt onder meer in dat u op professionele wijze de producten zoals meststoffen, gewasbeschermingsmiddelen, zaaizaad en pootgoed aan onze klanten verkoopt. U bent een deskundige op het gebied van deze producten en kunt, mede dankzij uw gedegen manier van advisering, de afnemers overtuigen van de voordelen van het door u aangeboden pakket. U weet zich daarbij ondersteund door een organisatie die goed en efficiënt de klanten op hun wenken bedient. Wij bieden Een uitdagende job met prima perspectief Een prima team om in te werken Een uitstekend salaris met aantrekkelijke arbeidsvoorwaarden Informatie Voor meer informatie over één van deze buitendienstfuncties kunt u contact opnemen met de heer A. Bosch, commercieel manager (telefoon 0475-498070). Behorend tot Coöperatie Cehave Landbouwbelang Uw profiel Het betreft een pittige functie, waarvoor wij zelfstandige collega's zoeken met veel doorzettingsvermogen. Een gedegen opleiding op HAS-niveau is vereist, het bezit van spuitlicenties een pre. Maar ook een commerciële instelling en goede commerciële vaardigheden zijn noodzakelijk om deze functie goed te vervullen. U bent bij voorkeur woonachtig in het werkgebied of bereid u daar te vestigen. Solliciteren Stuur een brief met uitgebreid c.v. naar: Agerland BV, afdeling Personeel Organisatie t.a.v. de heer P. Pouwels, manager PSsO Postbus 3096, 6093 ZH Heythuysen Draag jij bij aan het effect van Spaar Select? Het bedrijf Spaar Select is het grootste onafhankelijke advies bureau in de financiële dienstverlening. Maandelijks worden circa 10.000 consumenten geadviseerd door onze Accountmanagers, waarbij de kwaliteit van het advies hoog in het vaandel staat. Op dit moment heeft Spaar Select 32 franchisekantoren die allemaal de beschikking hebben over een eigen callcenter waar een team van agents telefonisch voorbereidend werk verricht voor de Accountmanagers. De Callcenter-Manager bege leidt zijn team door middel van product- en verkooptraining en persoonlijke coaching. Tevens is de Callcenter-Manager verantwoordelijk voor werving en selectie en neemt hij of zij plaats in het Management Team. Het profiel \f\ Het ideale profiel van een Callcenter-Manager is iemand tussen de 23 en 35 jaar op MBO-niveau (met één jaar werkervaring) of HBO-niveau waar de volgende eigenschappen op van toepassing zijn: commercieel, flexibel, jonge-honden-mentaliteit, eerlijk, overtuigings kracht, leidinggevende capaciteiten, communicatief sterk, en leergierig. Voorts is het voor de kandidaat geen enkel probleem om in de avonduren te werken (welke worden gecompenseerd). j>*j Voor onze vestigingen in Axel en Middelburg zijn wij op zoek naar Callcenter-Managers. Wij bieden een zeer afwisselende baan met veel verantwoordelijkheid in een jong en snelgroeiend bedrijf, prima startsalaris en een goed toekomstperspectief. De procedure Voldoe je aan ons ideale profiel, of denk je om andere redenen geschikt te zijn als Callcenter-Manager, dan kun je binnen 10 dagen je motivatie inclusief c.v. richten aan de heer N. Schiettekatte, Rouaansekaai 23, 4331 HA MIDDELBURG, tel. 0118-67.40.00, fax 0118-67.40.01. Voor meer info kun je tijdens kantooruren contact opnemen. Geen baan maar een carrière Thuis bij boer en tuinder Werving Selectie In elk specialistisch vakgebied is er een top level. Werving Selectie van Secretary Plus Management Support bemiddelt landelijk in opdracht van bedrijven die op zoek zijn naar kandidaten op raad van bestuur- niveau. De selectie betreft uitsluitend secretaressen en managementassisterend personeel met een minimale werkervaring van vijf jaar op directieniveau. MANAGEMENT SUPPORT SECRETARY ^^ecretary Plus Management SuppoTt is een snel groeiende full-service organisatie, gespecialiseerd in het plaatsen, begeleiden en opleiden van secretaressen en management- assisterend personeel met 29 vestigingen in Nederland, België en Duitsland. Werkzaam Voor onze opdrachtgever, Koninklijke Nedalco B.V., gevestigd te Bergen op Zoom, zijn wij op zoek naar een Directiesecretaresse. De Nedalco Groep heeft een toppositie in Europa, als producent van zuivere, natuurlijke alcohol. Voor de Europese drankenindustrie is de zuivere alcohol die de Nedalco Groep produceert een onmisbare grondstof. Een groot aantal Europese distillateurs gebruikt hun alcohol in gerenommeerde topmerken. Ook voor talrij ke producten uit de azijn, cosmetica, farmaceutische, medische en chemische industrie, vormt de alcohol van de Nedalco een essentieel bestanddeel. Samen met je collega vorm je het directiesecretariaat en fungeer je voor elkaar als back-up. In jouw taak als directiesecretaresse ben je werkzaam voor de algemeen directeur en commercieel directeur. Je collega werkt voor de technisch directeur en financieel directeur. Je beheert de agenda's, regelt afspraken, organiseert verga deringen en verzorgt zelfstandig de correspondentie. Je notuleert en werkt rapportages uit. Tevens behoort het regelen van zakenreizen en het maken van presentaties tot jouw takenpakket. Alle taken voer je moeiteloos uit in een internationale werkomgeving. Je onderhoudt de veelal internationale contacten in met name de twee directeuren Nederlandse, Engelse en Franse taal. Je bene in staat vooruit te denken en je kunt snel schakelen bij onver wachte situaties. Aan één woord heb je genoeg en je stelt zelf je prioriteiten. Je bent gewend om als vertrou wenspersoon op te treden. Je beschikt over een HBO-denkniveau en over relevante secretariële ervaring binnen een internationale werk omgeving. Je hebt ervaring met Word, Excel en Power Point. Je beheerst de Nederlandse, Engelse en Franse taal uitstekend. Daarnaast heb je een goede kennis van het Duits en eventueel het Italiaans. Je hebt een open persoonlijkheid, bent flexibel en collegiaal, en levert een bijdrage aan een goede werksfeer. Je bent fulltime be schikbaar. Nedalco biedt je een zeer afwisselende functie binnen een internationale en dynamische werkomgeving met uitstekende arbeidsvoorwaarden waaronder studie faciliteiten. Herken je jezelf in het bovenstaande profiel, stuur dan je sollicitatiebrief met CV aan Secretary Plus Werving Selectie, t.a.v. mevrouw M. Eijkman, onder vermel ding van WS 00.11.29. Je kunt deze natuurlijk ook e-mailen naar w&s@secretarv-plus.com. SecTetaTy Plus Werving Selectie Lange Voorhout 20, 2514 EE 's-Gravenhage, Bezoek ook onze Internetsite: www.secretary-plus.com ,i.s 11 1 1 i\(,r Ni 1 m i) s1 1 o\ 1 u 1 mi i ii\m- >l< Ml I R IM URM Mil Tl 1 I I DON (Z7Z) 362 42 N<>.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2000 | | pagina 32