Gaan voor het resultaat Zeelandia f MBO-er voor een uitdagende verkoopfunctie in de binnendienst PZC ING Jat) BANK Hoofd Administratie zaterdag 9 december 2000 DEFENSIE vacaturenummer 001179 vacaturenummer 001178 Relatie manager M jf^e\fhet initiatief nemen, luisteren en analyseren. Om vervolgens met een des kundig advies te komen. En zo langdurige relaties met klanten op te bouwen. Dat is je werk als Rclatiemanager MKB bij het rayonkantoor Terneuzen. Samen met een accountmanager en assistent accountmanager vorm je een salesteam dat verantwoordelijk is voor het commerciële resultaat. Je bezoekt klanten en prospects, adviseert en levert maatwerk. Ter ondersteuning van je commerciële acti viteiten ben je actief in lokale netwerken. Heb je een HBO-opleiding, aange vuld met vakgerichte opleidingen, de nodige ervaring en affiniteit met binnenvaart? Ben je ondernemend, commercieel, klant gericht en initiatiefrijk? Stuur dan een sol licitatie naar ING Bank, t.a.v. mevrouw drs. G.J.H. Minnaar, adviseur Human Resources, Postbus 15, 4460 AA Goes. Voor meer informatie bel je met de heer G.J.M. Ultee, directeur rayonkantoor Terneuzen, telefoon (0115) 636 100. Ben je geïnteresseerd in een baan bij één van de meest veelzijdige ICT-bedrijven van Nederland? Ben je in het bezit r, van een MBO of een HBO diploma? Indien je beschikt over kennis van ICT en dienstverlenend bent ingesteld, dan is DTO voor jou een prima werkgever. DTO is op zoek naar helpdeskmedewerkers op verschillende niveaus, voor haar vestiging in Maasland. DTO is een full service ICT-bedrijf met ruim 1.300 automatiseringsdeskundigen; een bolwerk van knowhow en specialistische kennis. DTO is uniek in haar soort, omdat zij als een van de weinige ICT-bedrijven in Nederland vanaf het ontwerp tot en met de implementatie bij grootschalige en complexe projecten betrokken is. De belangrijkste klant van DTO is het Ministerie van Defensie ;n haar krijgsmachten, een klant die vraagt om producten die voldoen aan de allerhoogste eisen op het gebied van veiligheid en bedrijfszekerheid.Vaak voor bijna 100%. Daarom maken ook andere ministeries graag gebruik van de diensten van DTO. De Beheergroep Klankondersteuning is een nieuwe unit binnen de Divisie Beheer. Zij realiseert, beheert en exploiteert de systemen en netwerken van onze klanten.Volgens de nieuwste technische en bedrijfseconomische normen en de jongste voorschriften en service level agreements. Daarbij houdt de Beheergroep Klantondersteuning ook rekening met situaties die zich kunnen voordoen in tijden van vrede, crisis of oorlog. Onze klanten hebben éen centraal aanspreek punt voor vragen over hun systemen en netwerken: de sectie Centrale Helpdesk.Vanwege een uitbreiding van onze klantenkring en dienstver lening zijn wij per I januari as. op zoek naar een aantal: Medewerkers gebruikersondersteuningm/v vacaturenummer 001177 locatie Maasland klanten telefonisch oplossingen a: Verder stel je wijzigingsverzoeken op voor de Configuratie Management Database. Aan de hand van symp-tomen lokaliseer en analyseer je incidenten. Zonodig grijp je ir of laat je hard- of software vervangen. Je profiel Je werkt en denkt op MBO-niveau en hebt een ICT-opleiding afgerond. Je bent goed bekend met de ITIL-processen. Je klantgerichte houding is aangeboren, net als je teamgeest. Je werkt snel en oplossingsgericht. Je drukt je helder en bondig uit, zowel mondeling als op papier. Je hebt een duidelijke en prettige telefoonstem. Koninklijke Schelde Groep Sinds kort maakt de Schelde deel uit van de Damen Shipyards Group. Binnen dit concern zijn op de locaties Vlissingen en Vlissingen-Oost verschillende operationele eenheden actief op het gebied van maritieme dienstverlening. Het producten pakket van deze eenheden wordt gekenmerkt door technologische geavanceerdheid en diversiteit. Schelde Marine Services Schelde Marine Services is actief op het gebied van in- en verkoop van reservedelen voor scheeps- dieselmotoren en is actief op het gebied van technische en logistieke dienstverlening voor de koopvaardij. De klanten van Schelde Marine Services zijn de grotere rederijen, die via een wereldwijd agentennet werk van haar diensten gebruik maken. Schelde Marine Services is een platte organisatie en bestaat uit een team van 20 medewerkers die de inkoop, voorraad, verkoop, services en expeditie verzorgen. Wegens uitbreiding van de activiteiten zijn wij voor de afdeling Verkoop op zoek naar een MBO-er die ons team komt versterken. De volgende vacature is vacant: Technisch Verkoper Binnendienst Cm/vD Uw taak omvat onder meer de verkoop (wereldwijd) van onderdelen voor een specifiek motortype. Functie-eisen: een technische opleiding op MBO-niveau (bij voorkeur Scheepswerktuigkundige) Commerciële vaardigheden. Goede contactuele eigenschappen. Goede beheersing van de Engelse taal (spreken en schrijven). Goede beheersing van de Duitse taal (spreken). Teamplayer. Eigen initiatief. Vanzelfsprekend kunt u rekenen op uitstekende arbeidsvoorwaarden. Informatie Nadere informatie omtrent deze functie kunt u inwinnen bij: de heer C. Flipse, General Manager, telefoonnr. 0118 - 48 23 25. Solliciteren Enthousiast geworden? Stuur uw schriftelijke sollicitatie met uw CV naar: KSG Maritieme Bedrijven BV T.a.v. de heer A. Siereveld, afd. Personeelszaken, Postbus 555, 4380 AN Vlissingen. SECSDSHipviinDsaKDaiP p Schelde Groep Acquisitie wordt niet op prijs gesteld. www.dto.mindef.nl Koninklijke Zeelandia Groep is een internationaal opererende onderneming op het gebied van grondstoffen voor brood en banket van hoogwaardige kwaliteit. Het hoofdkantoor is gevestigd in Zierikzee. De onderneming heeft een aantal dochterondernemingen in binnen- en buitenland, waar onder Zeelandia H.J. Doeleman b.v. Bij Koninklijke Zeelandia Groep werken in totaal 900 medewerkers, waarvan ongeveer 480 in Nederland. De marktgerichte productontwikkeling en -innovatie én de steeds verdergaande internationalisatie maken Zeelandia tot een sterk groeiende onderneming. De medewerkers staan borg voor een moderne en gedegen dienstverlening in de vorm van levering van uitstekende producten en diensten aan de afnemers Binnen ons distributiecentrum is een vacature ontstaan voor: De afdeling De functie Teamleider Dagelijks bestellen vele binnen- en buitenlandse klanten een of meerdere van de vele producten uit het Zeelandia-assortiment. In ons centraal distributiecentrum in Zierikzee worden deze producten vervolgens verzendklaar gemaakt, waarbij moderne automatiseringssystemen ondersteuning bieden. Een juiste aansturing en begeleiding van onze magazijnmedewerkers is hierbij onmisbaar. Je stuurt 8 tot 10 magazijnmedewerkers direct aan. Samen zorgen jullie er voor dat de te verrichten werkzaamheden zodanig worden uitgevoerd dat wordt voldaan aan de gestelde doelen op het gebied van kwaliteit, kwantiteit, levertijd en kosten. Afspraken op het gebied van veiligheid en ARBO hou je hierbij nauwlettend in de gaten. Je coördineert het werkaanbod, coacht teamleden, bevordert de goede werksfeer en stimuleert de teamgeest. Daarnaast werkje nieuwe (tijdelijke) collega's in, je beoordeelt en evalueert op structurele wijze het functioneren van de teamleden en je voert werkoverleg. Tenslotte is ook begeleiding van ziekteverzuim een belangrijke taak. Functie-eisen Je hebt een afgeronde MBO-opleiding, bij voorkeur richting logistiek, aangevuld met training(en) op middle management niveau. Daarnaast beschik je over enige aantoonbare leidinggevende ervaring en heb je affiniteit met logistieke processen en automatisering. Je bent bereid om in een 3-ploegendienst te werken. Ben je besluitvaardig, pro-actief en help je zelf ook graag een handje mee? Dan ben jij wellicht de teamleider die we zoeken. Wat bieden wij Wij bieden je een afwisselende en zelfstandige functie in een sterk groeiende internationale organisatie, tegen een passend salaris en uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden. Scholingsmogelijkheden, kinderopvang en een ruime verhuiskostenregeling maken hiervan bijvoorbeeld deel uit. Dan ontvangen wij graag binnen twee weken een sollicitatiebrief met uitgebreid C.V. gericht aan Zeelandia H.J. Doeleman b.v., t.a.v. mevrouw W.E. Impens, P&O-functionaris, Postbus 9,4300 AA Zierikzee. Wil je meer informatie over de functie? Neem dan contact op met de heer A. Aarnoutse, hoofd Distributiecentrum (toestel 297). Zeelandia H.J. Doeleman b.v., bezoekadres Poststraat 11,4301 AA Zierikzee telefoon: 0111-419000 fax: 0111-416951 □amen Shipyards Group Damen Shipyards Group is een toonaangevende, internationaal opererende moderne groep van bedrijven die gespecialiseerd zijn in maritieme dienstverlening in de breedste zin van het woord. Damen heeft met een omzet van ca. 1,5 miljard een solide marktpositie opgebouwd. hei| heiploegl shellfish int. Goudschelp B.V. te Yerseke en Mieras B.V. te Arnemuiden zijn onderdeel van Heiploeg Shellfish International N.V., een Nederlandse holding maatschappij van een aantal schaal- en schelpdierverwerkende bedrijven in binnen- en buitenland. Beide ondernemingen verwerken eer» gro te diversiteit aan schelpdieren tot zowel diepvries- als conservenproducten, welke aan klanten in geheel Europa worden geleverd, Eén groot gedeelte van de aangeleverde schelpdieren wordt door de eigen vloot gevangen. Thans vindt op de locatie Yerseke nieuwbouw plaats ten einde op korte termijn de productie van beide bedrijven te integreren. Vooruitlopend hierop zijn de afdelingen verkoop, logistiek en admini stratie reeds samengevoegd in Yerseke. 0m one team in Yerseke te versterken zijn wij op zoek naar een (m/v) verantwoordelijke functie voor een accurate administrateur DE FUNCTIE U wordt verantwoordelijk voor de financiële administratie van beide bedrijven en het aanleveren van betrouwbare cijfers. Uw werk zaamheden betreffen diverse op de financiële administratie voorkomende werkzaamheden zoals het controleren en coderen van bescheiden en het invoeren van boekingen. Hierbij wordt u onder steund door een ervaren collega. Tevens levert u gegevens aan ten behoeve van de centraal gevoerde salarisadministratie. Daarnaast brengt u de diverse financiële processen in kaart en structureert u de verwerking en verslaglegging hiervan. U rapporteert rechtstreeks aan de con troller en assisteert deze bij de analyse van de gegevens. UW PROFIEL U heeft een administratieve oplei ding, minimaal MEAO, SPD of vergelijkbaar en beschikt over kennis van boekhouden, opgedaan door opleiding of werkervaring. Door uw gestruc tureerde manier van werken bent u in staat om binnen korte tijd processen te ordenen en te over zien. U staat voor uw vak en weet het belang van een accurate financiële verslaglegging op uw col lega's over te dragen. Als persoon bent u sociaal en communicatief vaardig, u werkt nauwgezet en staat open voor veranderingen. GEBODEN U gaat onderdeel uitmaken van een bedrijf dat continu in ontwikkeling is in een func tie waarbij u de vrijheid krijgt uw taken naar eigen inzicht te plannen. U werkt nauw samen met de controller en denkt mee bij de analyse van de cij fers. Een klein team met professionele collega's garandeert een prettige en informele werksfeer. Uiteraard kunt u rekenen op een prima beloning en aanvullende arbeidsvoorwaarden. IS UW INTERESSE GEWEKT? Stuur dan uw sol licitatiebrief met c.v. onder vermelding van refe rentienummer 285.03491 St naar Mercuri Urval B.V., Claudius Prinsenlaan 126,4818 CP Breda, fax: 076 - 513 67 99, e-mail: sol.bre@mercuriurval.nl Voor meer informatie over de functie of de solli citatieprocedure kunt u contact opnemen met dhr. R. Looijmans, consultant Mercuri Urval. Telefoon: 076 - 513 67 02. mwm.mercuri-urval.com Je functie We vertrouwen de registratie en uitvoering van eerstelijns incident- onderzoeken aan |e toe. Daarnaast herstel je services en bied je Senior eerstelijns incidentafhandelaars m/v DTO, het meest veelzijdige ICT-bedrijf van Nederland. Je functie Als medewerker gebruikersondersteuning ben je de schakel tussen de klanten en de medewerkers van DTO. Je bent het luisterend oor en neemt telefonisch vragen en meldingen van onze klanten aan. Deze analyseer en beoordeel |e zodat je de klant een goed advies kunt geven. Complexe vraagstukken leg |e voor aan je team-leider.Verder draag je bij aan de ontwikkeling van procedures en standaardoplossigen. Je profiel Je werkt en denkt op MBO-niveau en weet veel van ICT. Je hebt plezier in het zoeken naar goede oplossingen voor vragen van klanten. Je stelt dienstverlening en klantvriendelijkheid uiteraard voorop. Je hebt een duidelijke en prettige telefoonstem. Tevens zijn wij op zoek naar: Eerstelijns incidentafhandelaars m/v Tot slot zijn wij ook op zoek naar: Je profiel Je werkt en denkt op HBO-niveau en hebt bij voorkeur een ICT-opleiding gevolgd, Je kent de ITIL-processen door en door. Je stelt |e klantgericht op en bent een teamspeler. Je gaat snel en doeltreffend over tot actie. Je drukt je helder uit. In woord en geschrift. Je hebt een duidelijke en prettige telefoonstem. Je beloning Je komt te werken binnen een professionele organisatie in een bruisende branche. Afhankelijk van opleiding en ervaring verdienen de medewerker gebruikersondersteuning en de eerstelijns incident- afhandelaar bij DTO maximaal f 4.282,- (schaal 6 van het BBAD). De senior eerstelijns incidentafhandelaar verdient bij DTO maximaal f 5.349,- (schaal 8 van het BBAD).We bieden je uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden, Denk aan uitgebreide opleidings mogelijkheden, studieverlof, ouderschapsverlof en flexibele werktijden. Je krijgt minimaal 23 vakantie- en 12 ADV-dagen en 8% vakantiegeld per jaar. Wil je meer weten over een van deze drie functies? Bel dan met Ellen Hage (Hoofd Centrale Helpdesk), telefoonnummer (0174) 538 036. Wil je meer informatie over de sollicitatieprocedure? Neem dan contact op met Manon Helleman, Sectie Recruitment, 06-51 56 87 50. Je sollicitatie stuur je, compleet met CV en onder vermelding van de functietitel en vacaturenummer voor 15 december aanstaande, bij voorkeur per e-mail naar: MB,Helleman@mindef.nl. Maar per post kan ook: DTO, Sectie Recruitment, gebouw 138, t.a.v. Manon Helleman, Postbus 90701, 2509 LS Den Haag. De eerste selectiegesprekken vinden plaats op woensdag 20 december in de namiddag en avond Bij gelijke geschiktheid genieten etnische minderheden, vrouwen en gehandicapten onze voorkeur. Je functie In de eerste plaats lokaliseer, analyseer en beschrijf je complexe incidenten.Vervolgens los je ze op. Daartoe inventariseer je mogelijke oplossingen en hun consequenties.Verder richt je je aandacht op herstel van services en desnoods grijp je in bij netwerk- en systeem- fouten. Bij wijze van vinger aan de pols onderhoud |e over incidenten intensief telefonisch contact met onze klanten. Heel complexe en riskante problemen leg je voor aan één van de probleembeheerders. Ten slotte ben je coach en adviseur van de eerstelijns incident afhandelaars en vervang je soms de teamleider.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2000 | | pagina 28