HAPRO ENTHOUSIASME M/V Hoofd magazijn Kwaliteitscontroleurs neckermann PZC Chemisch analist m/v Verpleegkundigen kwalificatieniveau 4 (m/v) SUING Chauffeur Buitenland PERSONEEL U bent een ervaren HBO-er bouwkunde? zaterdag 2 december 2000 Hapro International Is een toonaangevende producent van zonnebanken en autodokkaffers die warden geëxporteerd naar meer dori 30 landen. Onze producten worden ■gekenmerkt doof stijlvol design en innovatieve techniek. Ze worden geheel in eigen beheer ontworpen en geproduceerd. In de productie ligt de nadruk op assemblage en kunststof vaajümvormtechnieken. De organisatie Is sterk logistiek georiënteerd- Bij Hapro werken ruim 130 personen Hapro International maakt deel uit van de succesvolle VOL Groep. Deze bestaat uit 48 onofhankelijke werkmaat schappijen met in totaal ruim 4200 medewerkers. De VDL Groep heeft een vlakke organisatiestructuur met korte beleidslijnen. Hoewel de groep een forse omvang heeft biedt zij met haar vele vestigingen de voordelen van een klein en flexibel bedrijf. (mlv) r~~~l De functie Een veelzijdige en verantwoordelijke baan, waarbij je leiding geeft aan een team van 6 mensen. Je draagt zorg voor de correcte uitvoering van de totale goederenstroom, zowel inkomend als uitgaand, welke nodig zijn voor fabricage van onze producten. De goederen dienen op diverse externe werklocaties te worden aangeleverd, hetgeen een zeer nauwkeurige planning en administratie vergt. In de organisatie rapporteert het Hoofd magazijn aan de bedrijfsleider. Je profiel Een gedegen kennis van computer spreadsheet bestanden is voor deze functie onontbeerlijk, alsook de nodige leidinggevende ervaring. Leeftijdindicatie: ca. 30 jaar Je opleidingsniveau I ervaring MBO; bij voorkeur richting logistiek. Wij bieden Eèn boeiende functie binnen een dynamisch en sterk groeiend bedrijf waar de werksfeer informeel en open is. Hapro biedt je een uitstekend salaris en dito secundaire arbeidsvoorwaarden. Interesse? Stuur je sollicitatiebrief met C.V. naar Hapro International B.V. Antwoordnr.: 5358,4400VK Kapelle. Voor informatie kun je bellen met de heer A. Bastiaansen, (01 13) 362 362. Per e-mail kan ook: sollici (Acquisitie wordt niet op prijs gesteld.) SGS Laboratory Services, ressor terend onder de SGS Nederland Groep, werkt met name binnen de petro(chemische) sector en beschikt daarbij over een omvangrijke in spectiedienst en eigen laboratoria voor de petro(chemie), de milieu- en voedingsmiddelensector. Voor onze afdeling Chromatografie van ons milieulaboratorium te 's-Gravenpolder zijn wij op zoek naar kandidaten voor de functie van: De ónderneming is onderdeel van Société Générale de Surveillance Holding S.A. (SGS) te Genève. Met circa 36.000 medewerkers in 140 landen is SGS 's werelds grootste onafhankelijke organisatie op het gebied van controle, inspectie, ana lyse, advisering en certificering van systemen, werkwijzen en producten. Functie Als chemisch analist analyseert u zelfstandig binnen een professioneel team diverse orga nische milieuparameters, zoals de bepaling van PAK, PCB's, Pesticiden, Minerale olie, BTEX, VOCI en EOX m.b.v. HPLC, GC (FID, PID, ECD, MS) en microcoulometrische technieken. Profiel heeft een HLO/HBO-opleiding gevolgd (richting analytische chemie) en beschikt over enkeie jaren ervaring met bovengenoemde analyses. Daarnaast beschikt u over een kritische en praktische instelling. Tevens bent u flexibel, stressbestendig en heeft u affiniteit met computers. Reacties Indien u op korte termijn beschikbaar bent kunt u uw schriftelijke reacties, voorzien van C.V., binnen 14 dagen na plaatsing van deze advertentie sturen naar SGS Laboratory Services, t.a.v. de afdeling P&O, Postbus 200, 3200 AE Spijkenisse. Voor nadere informatie kunt u onze website bezoeken (www.sgs.nl) of contact opnemen met de heer C.R. Janse, tel. (0113) 31 92 00. SGS Laboratory Services Een bedrijf is 20 goed als de mensen die er werken. Dat geldt zeker voor een postorderbedrijf als Neckermann, waar mensen het belangrijkste kapitaal zijn. Neckermann BV is een bloeiende onderneming die deel uitmaakt van het Duitse concern Karstadt- Quelle. Deze organisatie telt ruim 121.000 medewerkers en behoort tot de grootste handelsonder nemingen in Europa. Neckermann biedt via de dikke catalogus en Internet een assortiment aan van zo'n 40.000 artikelen. Dit gaat van kleding en schoenen tot wasmachines en stereo installaties. Voor de activiteiten in Nederland en België heeft Neckermann één organisatie met verschillende vestigingen in beide landen. In totaal werken daar ruim duizend medewerkers. Dagelijks komen bij onze kantoren in Terneuzen en het Belgische Temse duizenden bestellingen binnen. Vanuit onze expeditiecentra in St. Jansteen, Vogelwaarde en Meer (B) worden de bestellingen verzendklaar gemaakt en binnen 24 uur bij de klant afgeleverd. De nieuw opgezette afdeling Kwaliteit, Arbo en Milieu valt onder de divisie Personeel en Algemene Zaken in St. Jansteen. Vanwege uitbreiding van deze afdeling is hier plaats voor twee medewerkers met gevoel voor kwaliteit en gebruiksvriendelijkheid. M/V Voor 40 uur per week Wij willen onze klanten de beste service en artikelen bieden. De goederenleveringen moeten dan ook voldoen aan de kwaliteits- en verpakkingseisen van Neckermann. Als artikelen aankomen, voer jij een kwaliteitscontrole uit, rapporteert en wikkelt de administratie hierover af. Het gaat in eerste instantie om meubelen. Je bekijkt of duidelijke montagevoorschriften en gebruiksaanwijzingen aanwezig zijn. Hierbij let je met name op de gebruiksvriendelijkheid van de producten. Daarnaast adviseer je de divisie Inkoop over je ervaringen met de leverancier. Wie zoeken we? Het liefst heb je een opleiding als meubelmaker of stoffeerder afgerond. Opgedane werkervaring of een brede interesse in dit vakgebied zijn ook prima. PC-ervaring met het MS-Office pakket en kennis van de Duitse en Engelse taal zijn pluspunten. Herken je jezelf in dit profiel? Dan ben jij wellicht de kwaliteitscontroleur die wij zoeken. Naast een passend salaris en goede secundaire arbeidsvoorwaarden biedt Neckermann een prettige werkomgeving met enthousiaste collega's. Voor meer informatie over de functie kun je contact opnemen met Wendy van Langevelde afdeling Personeelszaken telefoon: 01 14 - 318553. Heb je interesse? Stuur dan je sollicitatiebrief met C.V. binnen twee weken naar Neckermann BV, postbus 342, 4560 AH Hulst, t.a.v. Wendy van Langevelde. Een psychologische test maakt deel uit van de sollicitatieprocedure. Geslechtendijk 10 4564 BP St. Jansteen Emergis is een professionele organisatie voor geestelijke gezondheidszorg in Zeeland. Het is één van de grotere werkgevers in Zeeland. Bijna 900 mensen zetten zich dagelijks in voorde circa 6000 mensen die gebruik maken^-^i van de zorg die Emergis biedt. Zij doen dat op meer dan dertig verschillende locaties verspreid over de provincie. Binnen de sector Langdurige Zorg en Wonen, afdeling 30-31-32 ontstaan per i januari 2001 onderstaande vacatures. Afdeling 30-31-32 is een afdeling met 36 plaatsen, waar vooral cliënten verblijven die vanwege hun psychiatrische handicap niet meer zelfstandig kunnen wonen. De begeleiding richt zich vooral op het in stand houden van de ADLfuncties van de cliënten en het voorkomen van crisissen. Fulltime en parttime. De functie Naast het vaststellen van verpleegkundige hulpvragen van cliënten, staat het bieden van ADL-zorg, begeleiding, structuur en het scheppen van een veilig leefklimaat voor de cliënten centraal. Verder levert u een bijdrage aan het beschrijven en vaststellen van verpleegdoelen, acties en planning in een verpleegplan. Het profiel Binnen een inspirerend en collegiaal team zijn wij op zoek naar ervaren B-verpleegkundigen of verpleegkundigen kwalificatieniveau 4, die zowel zelfstandig als in (multidisciplinair) teamverband kunnen werken. Daarnaast verwachten wij van de kandidaten dat zij affiniteit hebben met de doelgroep en bereid zijn onregelmatig te werken. Gezien de samenstelling van het team gaat de voorkeur uit naar mannelijke kandidaten. Het aanbod Goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden conform de CAO GGZ horen bij deze functie. Uw reactie Wilt u meer informatie over de functie, dan kunt u contact opnemen met de heer S. de Mey, teamleider afdeling 30-31-32. Het telefoonnummer is 0113 26 76 29 of piepernummer 157, e-mailen kan natuurlijk ook: s.a.demey@emergis.nl. Schriftelijke sollicitatie, onder vermelding van vacaturenummer 2000.93 linksboven op de envelop, kunt u vóór 12 december 2000 richten aan Emergis, dienst Personeel en Opleiding, F.P.H.M. Willemen, wnd. hoofd dienst Personeel en Opleiding, Postbus 253, 4460 AR Goes. Het e-mailadres is: p&o@emergis.nl. Kijkt u ook eens op onze website: www.emergis.nl Geestelijke gezondheidszorg bieden dichtbij huis, in heel Zeeland. Samen zoeken naar het beste antwoord op ieders persoonlijke vraag. Mensen behandelen, begeleiden en verzorgen. Deskundigen degelijk. Dat is wat Emergis doet, dagelijks. INTERNATIONAAL B.V. Smidsweg 1b 3286 LC Klaaswaal (NL) Telefoon 0186 - 57 20 11/ 57 20 30 Fax 0186 - 57 28 19 Ter versterking van ons team zoeken wij Voornamelijk transporten van en naar België/ Duitsland/ Frankrijk. Bij voorkeur in het bezit van ADR-Certificaat. Informatie Adrie Plomp 0186- 572 011/ 06- 514 134 02 Kojo Engineering b.v. ADVISEREND INGENIEURSBUREAU Vlissingen •ELEKTROTECHNIEK «INSTRUMENTATIE «INDUSTRIËLE AUTOMATISERING •WERKTUIGBOUW «PIPING «BOUWKUNDE «CIVIELE TECHNIEK Kijk op www.kojo.nl Werken bij Archikon is inspirerend en uitdagend. Twintig medewerkers werken in een constructieve sfeer aan interessante en afwisselende opdrachten. Voorbeelden daarvan zijn het zorgcentrum Nieuw-Sandenburgh in Veere, verpleeghuis Ter Valcke in Goes, Rabobank West-Flakkee en woningen Vijverhof in Terneuzen. De groei die ons architectenbureau doormaakt is voor een groot deel te danken aan de inzet en gedrevenheid van ons team. Daarom zijn wij voor drie nieuwe vacatures op zoek naar een gezonde dosis: Momenteel bieden wij uitdagende functies als: aankomend projectleider ervaren projectleider ervaren bouwkundig tekenaar De aankomend projectleider heeft een HTS-opleidingsniveau en goede bouwkundige kennis. Verantwoordelijkheidsgevoel, affiniteit met architec tuur en goede communicatieve vaardigheden zijn belangrijke kenmerken. De ervaren projectleider bezit daarnaast nog andere kwaliteiten. Want leidinggevend en organisatorisch mag deze projectleider zich ervaren noemen. Ervaring is er ook bij het begeleiden en coördineren van projecten, zowel klein als groot. Vanzelfsprekend heeft de projectleider een goed inzicht in de bouwkosten. De bouwkundig tekenaar heeft een MTS/HTS-opleidingsniveau en enkele jaren praktijkervaring (werkend met AutoCad). Kennis van de bouw regelgeving en goede communicatieve vaardigheden completeren het profiel. Voor deze functies zoeken wij inspirerende en resultaatgerichte personen. Naast een uitdagende functie in een dynamisch bedrijf, mag u van Archikon goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden verwachten. Het salaris is afhankelijk van de functie, uw leeftijd en ervaring. Stuur uw sollicitatiebrief met c.v. binnen twee weken naar ons adres. Meer informatie kunt u inwinnen bij de heer C. Adriaanse. Archikon bv, Beatrixlaan 20, 4461 PN Goes, tel.: 0113-223620 ('s avonds 0113-563675), fax: 0113-233119, e-mail: archikon@zeelandnet.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2000 | | pagina 44