VRAAGT: PRINS MAURITS JÈÊ "I h WERKEN AAN EEN UNIEK PROJECT! INKOPER AGRILAND r PZC OPEN DAGEN KALENDER 12 12 12 12 13 13 14 INFODAG13 DEC VAN 19.00 TOT 21.30 OOR Enthousiaste sport-/ zweminstructeur m/v 3 MEDEWERKERS VOOR DE SLAAPDIENST MONTEUR MOTORVOERTUIGEN zaterdag 2 december 2000 "vv!'"v"v>>"vV"vv"v Verhuurbedrijf van grondverzetmaehines Sloopbedrijf Aannemingsbedrijf grond-, water- en wegenbouw Wij zijn op zoek naar een Meewerkend voorman voor sloopwerken Meewerkend voorman in G.W.W.- sector Grondwerker Voor meer informatie en sollicitatie kunt u contact opnemen met de heer L. Sinke. Nishoek 38a, 44l6 PE Kruiningen Tel. 0113- 38 21 60/ 06- 533 227 59 dinsdag 12 december 20000 Jostede Iaanvang 19.30 uur lAbstede, Christelijk College voor Economie en Handel, Bontekoelaan 1, Utrecht. (030) 281 51 39 www.rocasa.nlabstede@rocasa.nl aanvang 19.30uur Christelijk College voor Techniek en Informatica, Columbuslaan 540, Utrecht (030) 28151SO E-mail: scutos@rocasa.nl dinsdag 12 december 2000 16.00-21.00 uur Amersteyn, Christelijk College voor Economie en Handel Leusderweg 30, Amersfoort (033) 4220900 www.rocasa.nl E-mail. amersteyn-eco@rocasa.nl dinsdag 12 december 2000 Hoog'-j aanvang 19.30 uur Hoogsticht, Christelijk College voor Dienstverlening, Zorg en Welzijn, Pagelaan 1, Utrecht (030) 2877110 www.rocasa nl e-maikhoogsticht@rocasa.nl Opleidingen op de terreinen van Communicatie, Economie, Educatie, Management Juridische Dienstverlening en Sociaal Werk. Rotterdam, Posthumalaan 90. Den Haag, Louis Couperusplein 19. Dordrecht, Spirea 3. Oegstgeest, Hazenboslaan 101. Bel voor meer info 0900-ICHTHUS (42 48 487) (22 ct p/m) of kijk op www.ichthus-hs.nl infodag 13 dec van 19.00 tot 21.30 uur Hogeschool Delft, Brasserskade 1 .Voor specialistische oplei dingen op economisch, bedrijfskundig of technologisch gebied, vanuit een agrarisch perspectief. Bel voor meer info 0900 - 42 48 487 (22ct p/m) of kijk op www.hsdelft.nl Hogeschool»» donderdag 14 december 2000: oomstyn 17.00-21.30 uur Amersteyn, Christelijk College voor Zorg en Welzijn Matthijs Vermeulenstraat 1, Amersfoort (033) 4791047 www.rocasa.nl E-mail: amersteyn-zw@rocasa.nl Wilt u ook adverteren in de Open Dagen Kalender? Bel dan 055-5388779 - een christelijke school daarbij gewoon een goede school is... Een middelgrote school: groot genoeg om veel mogelijkheden te kunnen bieden, klein genoeg om een school die in een tijd van economische wel vaart jonge mensen wil leren dat er diepere waarden bestaan en Christelijke Scholengemeenschap voor ATH/HAVO/VMBO/LWOO a. Engels b. Duits C. Verzorging (basisvorming) volledige betrekking 5 uur 8 uur (Hoofdvestiging 1200 leerlingen, neven vestiging 200 leerlingen) Op de grens tussen Zuid- Holland en Zeeland, buiten de Randstad, maar op korte afstand van de kust, de Brabantse en Zeeuwse steden en tal van natuur- Ingangsdatum: zo spoedig mogelijk. Sollicitanten dienen de grondslag van de school te onderschrijven (de Bijbel als het Woord van God naar de verklaring daarvan gegeven in de Drie Formulieren van Enigheid) en kerkelijk meelevend te zijn. Sollicitaties zo spoedig mogelijk aan de rector, de heer J. Boot, Postbus 181, 3240 AD Middelhamis. Inlichtingen bij de rector, school: 0187-482745 of privé: 0187-485624 of bij de heer K. Pater (conrector), school: 0187-482745 of privé: 0187-605130. T^C.S.G. PRINS MAURITS HOOFDVESTIGING MIDDELHARNIS: KONINGIN JULIANAWEG 57, TEL 0187 - 482745 NEVENVESTIGING STELLENDAM: SCHOOLSTRAAT 29, TEL. 0187 - 491356 Roompot Zeeland Vakanties is de grootste verhuurorganisatie van Zeeland en bemiddelt i o.a. voor bungalow-/'vakantieparken en campings. Roompot Zwemschool is voor Hof Domburg op zoek naar een Het gaat om 15 uur zwemles per week en kan naar wens worden aangevuld met het geven van andere sportinstructie of toezicht houden in het zwemparadijs. Wij zijn op zoek naar iemand met bij voorkeur een C.I.O.S.- of A.L.O.- diploma of ervaring op het vakgebied, verder zal er een interne opleiding volgen. Een geldig E.H.B.O.-diploma is een pré. Heeft u vragen of bent u geïnteresseerd Neem dan contact op met Robert-Jan Provoost, tel.: 0118-588256 of 06-51394811 of schrijf naar: Hof Domburg, t.a.v. R.J. Provoost, Schelpweg 7, 4357 RD Domburg of mail naar provoost.r-j@hofdomburg.nl HOF,DOMBURG, Aan het Vlissingse Hogewegplein start Verpleeghuis Vliedberg uit Koudekerke een uniek project: 'zelfstandig wonen met verpleeghuiszorg'. Het project biedt een scheiding van wonen en zorg voor mensen met een verpleeghuisindicatie. Dit betekent zelfstandig wonen -met of zonder partner- waar bij de ondersteunende zorg wordt geboden door Verpleeghuis Vliedberg. Het appartementencomplex aan het Hogewegplein heeft 64 appartementen. Er zijn 12 aangepaste appartementen beschikbaar voor het project. Daarnaast zijn er nog 4 appartementen beschikbaar voor lichamelijk gehandicapten aan wie Verpleeghuis Vliedberg zorg verleent. De appartementen liggen verspreid over het complex. In de visie van Verpleeghuis Vliedberg op wonen, leven en zorg staat centraal dat cliënten zoveel mogelijk doorgaan met leven zoals men gewend is. Aspecten als zelfbeschikking, privacy en respect volle bejegening worden als vanzelfsprekend ervaren. Leidraad is de individuele zorgvraag van de cliënten. Op basis daarvan wordt de zorg multidisciplinair aangeboden. De organisatie van de zorg verlening is zodanig flexibel dat op elk gewenst moment kan worden ingespeeld op de veranderde zorgvraag. Dit betekent dat 24 uur per dag zorgverlening op afspraak en afroep beschikbaar is. Voor dit project zoeken wij: Wie zoeken we: Enthousiaste, flexibele personen, die het een uitdaging vinden te werken in een project waar nog niet alle werkwijzen en regels bekend zijn. Mensen die terdege beseffen dat men bij mensen thuis werkt en dit ook in hun attitude tot uiting laten komen. Daarnaast is zelfstandig werken en investeren in een goede samenwerking een vereiste. Ook vragen we een diploma op kwalificatie niveau 3 met ervaring in verzorgende taken. Waar gaat het om: Contracten voor onbe paalde tijd van 10 nachten per maand in slaapdienst van 23 00 tot 7.00 uur, met aansluitend een dienst van 7.00 tot 8.30 uur. U heeft een eigen slaapkamer in een appartement dat als uitvalsbasis voor de zorgverleners dient. Bij aanvang van uw dienst gaat u slapen en u bent door middel van een personenalarmeringssysteem op afroep beschikbaar voor onze cliënten. Van 7.00 tot 8.30 uur helpt u de cliënten bij het starten van de dag. De CAO Verpleeg- en Verzorgingshuizen dient als basis voor de salariëring. De functie wordt ingedeeld in FWG 35 met een maximum uitloop tot 4.209,-. Inschaling is afhankelijk van leeftijd, diploma en ervaring Interesse? Nadere informatie wordt graag verstrekt door Eveline Vercouteren, unithoofd, telefoonnummer 01 18-554333. Meer informatie over Verpleeghuis Vliedberg en de SVRZ vindt u op www.svrz.nl. Uw schriftelijke sollicitatie met CV dient u voor donderdag 14 december a.s. te richten aan mevrouw J. Hendriks, afdeling P&O van Verpleeghuis Vliedberg, Vlissingsestraat 19, 4371 RB te Koudekerke of via e-mail: vliedberg@svrz.nl. De sollicitatiegesprekken zullen plaats vinden op donderdag 21 december Uw Eigen Drogist Lokerse vraagt met spoed een DROGIST Gevraagd wordt: - Drogisterijdiploma - of assistent-drogistdiploma - of de bereidheid deze te gaan volgen - flexibele instelling Geboden wordt: - 20-urige werkweek - salaris volgens CAO Inlichtingen te verkrijgen bij: - Drogisterij Lokerse Verf en Behang T.a.v. Mw. K. Lokerse 's-G ravenstraat 24 4431 AC 's-Gravenpolder Tel: 0113-311380. Op de afdeling auto's hebben wij plaats voor Onze voorkeur gaat uit naar een 2e monteur die verder opgeleid wil worden tot 1 e monteur. Wij bieden: - Goede arbeidsvoorwaarden - Prettig werkklimaat - Opleidingsmogelijkheden Graag uw schriftelijke reactie naar van Weele B.V. Postbus 2 4470 AA Wolphaartsdijk Ver. PCOVeere Noojxl-Beveland is een vereniging waar onder vijftien scholen met ruim 1400 leerlin gen en 100 leerkrach ten ressorteren. Ver. POO Veere Noord- Bcvelandbiedfde kin deren op haar scholen de gelegenheid htm talenten'optimaal te ontwikkelen. Daarbij gaan we ervan uit dat er voor elk kind een unieke plaats in de samenle ving is, passend bij zijn mogelijkheden. Kinderen wórden begeleid doorpxofcs- stonele leerkrachten, die zich laten inspire ren door een christelij ke levensovertuiging. Deskundigheid, persoonlijke betrok kenheid en enthousias me slaan cehtnïal Door het vertrek van een van de collega's vraagt de Vereniging voor Christelijk Onderwijs te Veere/Noord-Beyeland voor haar protestants-christelijke basis- schooi "De Bergpadschool" te Grijpskerke met ingang van 1 februari 2001 een enthousiaste COLLEGA (M/V) I Het betreft een volledige baan voor groep I Als j ij - volledig bevoegd bent en je inzet voor buitenschoolse activiteiten, - breed inzetbaar bent, - op enthousiaste wijze met het team, de ouders en de kinderen wilt samen werken, - flexibel bent en goede contactuele eigenschappen hebt, bereid bent nascholing te volgen. dan moetje zeker solliciteren! Dit tref je aan: vereniging is. Dam 10 Postbus 370 - een school met ca. 130 leerlingen verdeeld over 6 groepen. - een school waar de computer wordt gebruikt, - een school waar zelfstandig wordt gewerkt door leerlingen en leerkracht. Wij hanteren de NPCS sollicitatiecode. Voor voorlichtingen kun je bellen met Pieter Kempe (dir.) tel. 0118- 596 116), Treinie Lobbezoo (Ikr. groep 1tel. 0118- 592 949 of Ben Bommeljé (voorzit ter schoolcommissie) tel. 0118- 593 069. Wij stellen prijs op een sollicitatiebrief, waarin je zoveel mogelijk van jezelf en je onderwijsvisie belicht. Je kunt jc brief tot uiterlijk 15 december 2000 1 richten aan De Bergpadschool, Bergpad 14364 BZ Grijpskerke. I De sollicitatiegesprekken vinden plaats op dinsdagmiddag 19 december 2000. Ter versterking van onze commerciële afdeling Agriland zijn wij op zoek naar een enthousiaste man of vrouw die toe is aan een tweede stap in zijn/haar carrière voor de fulltime functie van Agrimarkt BV is een succesvolle detailhandelsonderne ming met twee eigen winkelformules, Agrimarkt supermarkt en Agriland. Op dit moment hebben wij 1 supermarkt en 6 zelf bedieningszaken met een gemengd assorti ment waarin diervoe ding, planten en tuin- artikelen belangrijke assortimentsonderde len zijn. De komende jaren zullen wij onze keten van winkels ver der uitbouwen. Bij ons bedrijf werken 190 werknemers in een levendige en afwisselende omge ving. De organisatie is marktgericht en reageert flexibel op veranderingen en trends. Het centraal kantoor De omgeving De nieuwe medewerker komt te werken op de afde ling commerciële zaken Agriland. Deze afdeling ontwikkelt de Agrilandformule, verzorgt de ver taling naar de filialen en ziet toe op de juiste uit voering van de formule. Daarnaast wordt er inhoud gegeven aan het commercieel beleid. Tevens vormt de afdeling de spil in de samenstelling van het assortiment (exclusief levend groen) en de wijze waarop dit aangeboden wordt aan de consument. De functie U bent verantwoordelijk voor de inkoop, inkoop condities, assortimentsbepaling en calculatie van Wemeldinge. Agrimarkt BV is een dochteronderneming van de Coöperatieve Zuidelijke Aan- en Verkoopvereniging. De geconsolideerde jaaromzet bedraagt ruim 300 miljoen gulden. de complete artikelgroep (exclusief levend groen). Op basis van uw specifieke kennis van de produc ten en leveranciers, maar vooral ook vanuit uw gevoel voor de ontwikkelingen in de markt, geeft u invulling aan het assortimentsbeleid waardoor een optimaal en eigentijds artikelaanbod aanwezig is dat past binnen de Agrilandformule. Als inkoper bent u ook verantwoordelijk voor de verkoopprijsbepaling conform de formule uitgangs punten. U doet voorstellen voor promotionele acti viteiten en draagt mede zorg voor optimale schap- penplannen en presentatie in de filialen. Tevens ver zorgt u actuele productinformatie naar de filialen. U bent mede verantwoordelijk voor omzet-, marge- en rendementsdoelstellingen. Wij zoeken Een kandidaat met: - een opleiding op HBO-niveau of een gelijk waardig werk- en denkniveau - affiniteit met het assortiment dat binnen de Agrilandformule wordt gevoerd - aantoonbare inkoopervaring - een creatief en commercieel gevoel voor klanten, leveranciers en winkels - een goed analytisch vermogen en ervaring met geautomatiseerde gegevensverwerking kwaliteiten als teamspeler de mentaliteit van ambitieuze werker voor kwaliteit van werk en product open communicatie woonplaats in de regio Goes of bereidheid zich daar te vestigen Ons aanbod fen afwisselend Agrimarki BV biedt un succe5volle orgam waar hst prettig Interesse? Reageer dan meteen! Want er wacht een prima baan bij een succesvolle Zeeuwse detailhandelsor ganisatie. Stuur uw brief met uw CV aan: Agrimarkt BV, t.a.v. afdeling P&O, Postbus 4, 4424 ZG Wemeldinge Voor informatie over deze vacature kunt u kontakt opnemen met de heer S.G.J. van der Linden, hoofd personeel en organisatie. Zijn telefoonnummer is: 0113-629244

Provinciale Zeeuwse Courant | 2000 | | pagina 32