Wegener GEBR. DOMINICUS BY PZC PERSONEEL Media s. Marketing U bent niet voor één gat te vangen zaterdag 25 november 2000 steenhouwery, sanitair, wand- vloertegels, haarden stijlschouwen Gebr. Dominicus b.v. is een middelgrote onderneming met in totaal 60 medewer kers en levert haar producten zowel aan particulieren als aan het bedrijfsleven. De produkten waar mee de onderneming zijn cliënten bedient zijn te onderscheiden in vijf groepen. wand- vloertegels: woonkamers, bad kamers, toiletten enz. sanitair: badkuipen, wastafels, meubels, kranen enz. natuursteen: aanrechtbladen, vensterbanken enz. baarden: kachels, haarden, stijlschouwen,- enz. sierpleisters: spachtelputz, graniet- structuurpleister, enz. Schrifelijke sollicitaties binnen 14 dagen aanbieden aan: Gebr. Dominicus bv Postbus 50 4360 AA Westkapeile Tel. 0118-571436 Fax 0118-571410 Voor de showroom- en bedrijfsbureau receptie hebben wij per direct plaats voor een: Receptioniste/telefoniste/secretaresse 36 uur per week Taakomschrijving: - Het op representatieve wijze ontvangen van bezoekende relaties en cliënten. - Het afhandelen en/of doorverbinden van binnenkomende telefoongesprekken. - Lichte administratieve werkzaamheden zoals per computer systeem verwerken van klantenrekeningen en het opstellen van fakturen. - Telefonisch afspraken vastleggen met cliënten voor technisch vooronderzoek op locatie's. Functie eisen: - MEAO secretariaat - Bekend met computers - Representatieve eigenschappen - Nauwkeurige en positieve instelling Voor het bedrijfsbureau hebben wij per direct plaats voor een: Medewerker planning verkoop 36 uur per week Taakomschrijving: - Hoofdtaak: planning uitvoering werken - Samen met het bedrijfsbureau-team zorg dragen voor een goed verloop van de werkvoorbereiding en planning. - Onderhouden van telefonisch contact met particuliere klanten en aannemers. - Het begeleiden en adviseren van de bezoekers in de toonzalen. - Uitwerken van technische gegevens tot offertes. Functie eisen: - HTS- of MTS bouwkunde - Bekend met computers - Representatieve eigenschappen - Nauwkeurige en positieve instelling Gebr. Dominicus bv biedt haar werknemers goede secundaire arbeidsvoor waarden en een salaris gebaseerd op opleiding, ervaring, leeftijd en motivatie. Funhouse is een Amusementscentrum met een keur aan kansspelen, videospelen en behendigheidsspelen. Voor Funhouse Renesse zoeken wij Fulltime, parttime en flex-partime MEDEWERKERS M/V De functies zijn aanvankelijk voor bepaalde tijd. Bij gebleken geschiktheid kan het dienstverband worden omgezet naar een functie voor onbepaalde tijd. Functie-informatie De medewerker creëert een goede speelsfeer en optimale omstandigheden voor de bezoekers van het amusementscentrum en ziet toe op handhaving daarvan. De medewerker onderhoudt in algemene zin sfeerbevorderende contacten met bezoekers en gedraagt zich als gastheer of gastvrouw. De medewerker houdt het amusementscentrum ordelijk en representatief en signaleert gebreken en defecten aan automaten. De medewerker houdt controle op het (speel)gedrag van bezoekers en treedt zonodig corrigerend op. Functieprofiel LBO/MBO-niveau goed kunnen functioneren in teamverband; goede contactuele eigenschappen; een initiatiefrijke en flexibele instelling; bereid in wisselende dag- avond- en weekenddiensten te werken; onbesproken gedrag, waardoor het verkrijgen van een bewijs van "goed gedrag" geen bezwaar vormt; bereid zijn tot het volgen van bedrrjfscursussen; 21 jaar of ouder. Wij bieden een boeiende en afwisselende functie; een grote mate van zelfstandigheid; een prettige organisatie met enthousiaste collegae; goede arbeidsvoorwaarden. Spreekt één van de bovenstaande functies je aan? Stuur dan je brief met C.V. voor 6 december a.s. naar Recreatieprojecten Zeeland BV, Postbus 456, 4330 AL Middelburg, t.a.v. mevrouw A. Simonse, afdeling personeelszaken. Voor verdere informatie over deze functie kun je je richten tot mevrouw A. Simonse 0118 - 634400. Wegener is volop in beweging: het concern groeit in binnen- en buiten land, de diversiteit aan branches leidt tot nieuwe product-markt combinaties en de ontwikkelingen op internet en automatiseringsgebied worden op de voet gevolgd. Vacature 000900 Algemene informatie: Het Waterschap Zeeuws-Vlaanderen, waarvan het hoofdkantoor in Terneuzen is geves tigd, heeft een beheersgebied van 73.000 hectare en een inwonertal van 100.000. Het waterschap heeft tot taak de zorg voor de waterkering, het waterpeil, de kwaliteit van het oppervlaktewater en de wegen in het buitengebied. De ambtelijke organisatie is onderverdeeld in drie sectoren en een stafafdeling te weten: Waterbeheer, Waterkeringen Wegen, Middelen en de stafafdeling PIOC. De secretaris is het hoofd van de ambtelijke organisatie. De dienst telt ca. 170 medewerk(st)ers. Bij het bedrijfsbureau van de sector waterkeringen en wegen is een vacature ontstaan voor de functie van: Functienummer 2001 Juridisch administratief medewerker (m/v) (38 uur per week) De functie houdt het volgende in: Behandelen van aanvragen voor vergunningen en ontheffingen op het gebied van waterkeringen en wegen; - toetst en beoordeelt de aanvragen zowel technisch als juridisch - adviseert over de toekenning van de aanvragen - stelt vergunningen en ontheffingen op - verzorgt de administratief - procedurele afhandeling en bewaakt termijnen - informeert aanvragers over de procedure, criteria e.d. - behandelt mede klachten, afwijzingen, bezwaarschriften en beroepszaken Adviseren over algemeen juridische aangelegenheden betreffende de sector water keringen en wegen - toetst beleidsnotities op juridische aspecten - adviseert over juridische aangelegenheden de sector betreffende - adviseert over handhaving Verrichten overige werkzaamheden - concipieert brieven, nota's e.d. Functie-eisen: HBO-niveau; bijvoorbeeld HEO Management Economie en Recht Analytisch en synthetisch-methodisch denkniveau Ervaring en kennis met wet- en regelgeving inzake de taakvelden van het water schap is een pre Goede mondelinge en schriftelijke communicatievaardigheden Flexibele instelling Zowel zelfstandig als in samenwerking 1 teamverband kunnen werken Arbeidsvoorwaarden: Voor de functie geldt salarisschaal 8, maximaal f 5.507,- bruto per maand als salarisindicatie. De bij de waterschappen gebruikelijke rechtspositieregelingen zijn van toepassing. Voor verder informatie is de heer RJ. Stouten telefonisch te bereiken op nummer (0115) 641190. Belangstellenden worden verzocht hun schriftelijke sollicitatie, onder vermelding van het betreffende vacaturenummer, tot uiterlijk 11 december 2000 te richten aan het water schap Zeeuws-Vlaanderen, ter attentie van de heer F.C.M. de Vries, hoofd stafafdeling PIOC, Postbus 88, 4530 AB Terneuzen. Terneuzen, 25 november 2000 Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Waterschapï Zeeuws - Vlaanderen Postbus 88, 4530 AB Terneuzen Bezoekadres: Kennedylaan 1Terneuzen Telefoon 0115 - 641000, Fax 0115 - 641200 Zoek jij als pas afgestudeerde academicus of hbo-er een journalistieke loopbaan bij een regionaal dagblad, dan heeft Wegener je veel te bieden. Wij bieden je een specifiek op dagbladjournalistiek gerichte opleiding en trai ning en wij stimuleren je bij je loopbaanontwikkeling. Heb jij recent je academische of hbo studie afgerond? Beschik je over jour nalistieke talenten, brede belangstelling voor media en maatschappelijke ontwikkelingen en goede sociale vaardigheden? Kortom, ben je een aan komend journalist die van aanpakken weet en die zich verder wil ont wikkelen, dan willen wij graag met jou in contact komen! Wil je meer weten, neem dan contact op met de heer L. Enthoven, projectmanager, tel. 06 51310299, e-mail: l.enthoven@wugo.wegener.nl of kijk op www.wegener.nl Je kunt je sollicitatiebrief met c.v. richten aan Marcel Janssen, Wegener NV, afdeling CP8>0, e-mail: m.janssen@wegener.nl Postbus 26. 7300 HB Apeldoorn. Wegener NV is de in Apeldoorn gevestigde, beursgenoteerde, onderneming in de informatie- en direct marketingindustrie. Wegener is de grootste uitgever van regionale dagbladen en huis-aan-huiskranten in Nederland en is daarnaast marktleider in Nederland en belangrijke speler in West-Europa op het gebied van direct marketing. Daarenboven ontwik kelt en exploiteert Wegener tal van internetproducten en diensten en exploiteert zij gemeentelijke informatiediensten, cartografische producten, geeft professionele en special interesttijdschriften uit, levert grafische pro ducten en diensten en is actief op het terrein van commerciële radio en televisie. Doelstelling De Stichting Oosteischetoteziekenhuizen is een dynamische organise die er naar streeft om voortdurend de kwaliteit van de zorg^yggr hjflr. patiënten'óp het hoogst •**.wjp«gelijke niveau te brengen en te houden.- Structuur De Stichting Oosterscheldeziekenhuizen met 1200 medewerkers eh êen capaci teit van 364 bedden verdeeld over de-locaties Goes en Zierikzee'biëfit vrijwel alle medische specialismen. Een fusie met Ziekenhuis Walcheren wordt voorbereid. Voor de patiënten zijn wij op zoek naar personen die belangstelling hebben voor de functie van: Algemeen lid Patiëntenraad Goede werkplek Om gezamelijk het gestelde doel te bereiken schept de Stichting Oosterscheldeziekenhuizen voorwaarden yvaardoor de medewerkers met plezierkutmen werkeoaen ^oede" mogelijkheden fcrijgeggdch te ontplooien. Algemene doelstellingen van de Patiëntenraad zijn: gevraagd en ongevraagd opvattingen kenbaar maken en voorstellen doen aan het ziekenhuis over alle aan gelegenheden betreffende patiënten zorg; het ziekenhuis adviseren over voorgenomen besluiten van de Raad van Bestuur met betrekking tot het zorgbeleid van het ziekenhuis, plannen tot vernieuwing of ingrij pende verbouwing van het ziekenhuis; het ziekenhuis adviseren met betrek king tot het bewaken van de zorg voor kwaliteit, patiëntenrechten, privacyreglement, patiëntenvoor lichting, klachtenbehandeling; relaties onderhouden met patiënten organisaties omtrent bovenstaande. bereid zijn deel te nemen aan een specifieke scholing of training; inwoner zijn van Schouwen- Duiveland, Noord- of Zuid Beveland, deelnemen op persoonlijke titel; minstens éen jaar beschikbaar zijn. De leden ontvangen een algemene onkostenvergoeding van fl. 75,- per bijgewoonde vergadering. Uitgesloten van het lidmaatschap van de Patiëntenraad zijn: personen die werknemer of medisch specialist zijn van de Stichting Oosterscheldeziekenhuizen. praktizerende, professionele hulp verleners of beroepsbeoefenaren in de (individuele) gezondheidszorg. Ingevolge de Wet Medezeggenschap Cliënten Zorginstellingen (WMCZ) heeft de Stichting Oosterschelde ziekenhuizen een voorlopige Patiëntenraad geïnstalleerd. De voorlopige Patiëntenraad best^t uit vijf personen, waaronder een onafhankelijk voorzitter. De Patiëntenraad wordt in samenwer king met de Stichting Kiaverbad Zeeland, belangenorganisatie voor patiënten/cliënten in de gezondheidszorg samengesteld. Informatie Belangstellenden kunnen voor nadere informatie contact opnemen met de Raad van Bestuur, telefoon (0113) 23 45 60 Een brochure Patiëntenraad is beschikbaar. Van de kandidaten wordt verwacht dat zij: op de hoogte zijn van de actuele ontwikkeling in de gezondheidszorg; bestuurlijke ervaring hebben, bij voorkeur in de gezondheidszorg; aantoonbare affiniteit hebben met de gezondheidszorg; Schriftelijke reacties voor 09-12-00 te richten aan de Raad van Bestuur, Postbus 106, 4460 BB Goes. De regionale dagbladuitgeverijen hebben hoofdvestigingen in Apeldoorn, Breda, Den Bosch, Eindhoven, Enschede, Houten, Nijmegen, Rijswijk en Vlissingen. OOSTERSCHELDEZIEKENHUIZEN mensen aan het werk voor mensen

Provinciale Zeeuwse Courant | 2000 | | pagina 60