HKPD PZC INGENIEURSBUREAU ZONNEVELD b.v. Wij zoeken voor onze vestiging Goes: te Goes zoekt: Particuliere Ziekenzorg Verpleging Zeeland Arts (m/v) Storingsmonteurs m/v Nedinram ✓x Schipper Accountants Artifex Interim elektromonteurs VAN DEN BERG MERTENS NOTARISSEN "Bruggen, viaducten, sluizen, wegen... ik heb ermee te maken als het om beheer en onderhoud gaat." zaterdag 18 november 2000 raadgevende ingenieurs voor bouw- en waterbouwkunde - Projectleider/Constructeur - le tekenaar Wij vragen: - passende opleiding en ervaring - teamgeest en enthousiasme Wij bieden: Een prettige werkomgeving, zelfstandigheid, afwisselend werk in teamverband, bijzondere projecten, ruimte voor persoonlijke ontwikkeling en een goede salariëring en arbeidsvoorwaarden. Informatie of sollicitatie: Ingenieursbureau Zonneveld b.v. t.a.v. de heer ing. L. van Dorp Postbus 4398 3006 AJ ROTTERDAM Tel: (010) 452 88 88, Fax: (010) 452 95 50 Adresgegevens vestiging GOES: Ingenieursbureau Zonneveld b.v. Fruitlaan 4 4462 EP GOES www.zonneveld-rotterdam.nl info@zonneveld-rotterdam.nl commerciële mensen om het jonge dynamische team te ondersteunen. Vacature 01: telemarketeer m/v voor avonduren, 5 avonden per week, 3 uur per avond, goede beloning, Functie-eisen: - goede telefoonstem - beheersing Nederlandse taal (spreekvaardigheid) - gemotiveerd Telefonische sollicitaties: 0113-259294 Vacature 02: comm. buitendienst medewerker m/v Voor 36 uur per week, mogelijkheden tot doorgroei en vaste aanstelling. Functie-eisen: - beheersing Nederlandse taal (spreekvaardigheid) - in bezit van rijbewijs - HBO- of MBO-opleiding - ervaring in de buitendienst is een pre Wij bieden interne opleidingen, auto van de zaak, goede salaris- en pensioen voorzieningen, ondersteunend team. Telefonische sollicitaties: 0113-259294 vraagt nog diverse goed gemotiveerde "V. verpleegkundigen ziekenverzorgenden bejaardenverzorgenden vVv om ons team te versterken in de landelijk^ thuiszorg. Informatie: 0113-622291 of 06-22475023. stichting huiskamerproject voor druggebruikers De Stichting Huiskamerproject voor Druggebruikers is een dagcentrum voor harddruggebruikers. Doelstelling is bezoekers te stimuleren via beëindiging van of met hun verslaving een maatschappelijk geïntegreerd leven te leiden. Dit trachten we te bereiken met methadonverstrekking, opvang, hulpver lening, dienstverlening, zorgverlening, straathoekwerk en woonbegeleiding. In verband met het vertrek van de huidige arts zoeken wij voor de medische afdeling per 1 januari 2001 een voor 8 uur per week U bent belast met het verlenen van algemeen medische zorg vanuit het per spectief van de verslavingsgeneeskunde. U stelt cliënten in op methadon. U verricht somatisch onderzoek bij cliënten. U geeft medische ondersteuning bij het behandelbeleid en u draagt bij aan de ontwikkeling daarvan. Daarnaast behandelt u lichamelijke klachten ten gevolge van alcohol- en druggebruik en levert u een bijdrage aan de begeleiding van cliënten vanuit een multidiscipli naire samenwerking. De kerntaken van de medische afdeling zijn: methadonverstrekking, medisch spreekuur en spuitomruil. Rondom deze taken vinden tal van activiteiten plaats zoals: medisch onderzoek en medische handelingen, voorlichting geven over Soa/Aids, gezondheidsbevordering en ondersteuning van cliënten. De medische afdeling is drie ochtenden per week geopend. Het werken binnen het HKPD is werken in een klein betrokken team. Wij zoeken een enthousiaste arts met belangstelling voor de verslavingszorg ën psychiatrie. Intéresse in en/of ervaring met de doelgroep. Goede communicatieve eigenschappen en zowel zelfstandig als in teamverband kunnen werken. Wij.bieden aan de nieuwe medewerker een werkkring op tijdelijke basis van 8'üur per week, waarbij een vaste aanstelling tot de mogelijkheden behoort. Werken binnen het HKPD is werken met een actuele visie op verslavingszorg. Arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAO-GGZ; opname in persioenfonds PGGM; lidmaatschap WGN, salariëring; FWG 65, maximaal 8517,- bruto per maand op fulltime basis. Informatie kunt u vragen bij Ditty Smit (arts) of verpleegkundige 0118-419916. Sollicitaties kunt u richten aan het HKPD binnen drie weken na plaatsing van deze advertentie t.a.v. R. Haeck, directeur. C. Buskenstraat 99, 4381 LC Vlissingen. Bij NedTrain zorg je voor treinen... Treinen zo goed mogelijk laten rijden. Tegen de laagst mogelijke kosten. NedTrain is hierin één van de beste in z'n vak. Dat kan alleen, als je werkt met de beste specialisten. Ben jij zo'n (technisch) specialist? Geen 'ja-knikker', maar een vakman, die zelf keuzes maakt. Eigen verantwoordelijkheid kent? Dan biedt NedTrain je een uitdagende baan. Den Bosch, Eindhoven, Vlissingen en Roosendaal Je baan als Storingsmonteur Je gaat naar de treinen toe en controleert en herstelt materieel dat met een defect stilstaat. Ook voer je kleine herstelwerkzaamheden en onderhoud uit en verhelp je materieel- defecten op opstelterreinen en stations. Daarvoor moet je nogal wat in huis hebben WEB kwalificatieniveau 2, richting elektrotechniek (monteurs)ervaring op elektrisch/ elektronisch gebied kennis van verschillende typen treinen in staat zijn om zelfstandig te werken goed tegen stress kunnen Wie is NedTrain? NedTrain is een zelfstandig onderdeel van de Nederlandse Spoorwegen. Er werken ruim 3500 mensen. Verspreid over de 3 diensten: Services, Refurbishment Overhaul en Consulting. Als storingsmonteur werk je bij NedTrain Services. Daar wordt gewerkt in wisseldien sten. Zo zorgen we ervoor dat de treinen van onze klanten er altijd zijn als ze er moeten zijn. Voor en na de spits, maar ook bij onverwachte storingen. NedTrain biedt je prima arbeidsvoorwaarden Ben je - bijvoorbeeld - 27 jaar, dan verdien je, bij een 36-urige werkweek, een aanvangs salaris tussen fl. 3.100,- en fl. 3.500,- bruto per maand. Een eindejaarsuitkering en het vakantiegeld komen hier nog bovenop. Doorgroeien is mogelijk tot fl. 4.400,-of zelfs fl. 4.700,- bruto per maand. En dan zijn er ook nog een aantal andere aantrekkelijke arbeidsvoorwaarden, o.a.: 36-urige werkweek vergoedingen voor onregelmatig werk spaarmogelijkheden voor extra vakantie, geld of pensioen Geïnteresseerd? Kom bij NedTrain We kunnen je goed gebruiken. Dus aarzel niet en schrijf een brief met je gegevens naar: NedTrain Services Regio Zuid, t.a.v. mw. S. Bergen, postbus 6433, 5600 HK Eindhoven. Je kunt ook bellen: Voor de standplaatsen Den Bosch en Eindhoven met de heer B. Snater, manager techniek, tel 040-2334590 voor Roosendaal en Vlissingen met de heer J. Zondervan, servicemanager techniek, tel 0165-595410 www.nedtrain.nl Advies OAZ Advies heeft aan de basis gestaan van de invulling van een groot aantal personeelsvacatures in Zuidwest-Nederland. Een sterk groeiend aantal opdrachtgevers waardeert onze professionele en praktische aanpak op het gebied van personeelsbeoordeling en werving selectie. Tevens ondersteunen wij onze klantenkring met diverse vraagstukken op het gebied van personeel organisatie. ARBEIOSBEMIODEUNGSVERGJNNING A 910016 OAZ Advies zoekt voor één van haar relaties, een modern en goedlopend recreatiebedrijf in Zuid Beveland een fulltime Horecamanager (m/v) "een enthousiaste gastheer of -vrouw die méér wil" De functie: In deze zelfstandige functie ben je verantwoordelijk voor een goede gang van zaken bij alle horecafaciliteiten van het recreatiebedrijf. Je kunt hierbij denken aan een restaurant, café, partycentrum en snackbar. Samen met een jong team van medewerkers (die je op een inspirerende manier leiding geeft) streef je naar optimale kwaliteit, gastvriendelijkheid en goede resultaten. Gevraagd wordt: afgeronde SVH-opleiding en ervaring met leiding geven in de horeca; zelfstandig kunnen werken en goede organisatorische vaardigheden; flexibel in werkzaamheden en werktijden; spreekvaardigheid in de Duitse taal; uitstekend passen in een sfeer waarin kwaliteit, professionaliteit en vooral ook gezelligheid vanzelfsprekend zijn. Geboden wordt: een prettige werkomgeving waarin kwaliteit bovenaan staat; professionele ondersteuning en groeimogelijkheden; goede arbeidsvoorwaarden en een enthousiast team van collega's. Informatie en sollicitatie: Bent u toe aan deze zelfstandige functie, stuur dan uw brief en cv binnen 10 dagen aan OAZ Advies, t.a.v. Klazien Lanting of Edgar Zwanink, Schaepmanstraat 21 4463 SC GOES. U kunt hen bereiken op telefoonnummer 0113-256600 voor meer informatie. Fax: 0113-256610. E-mail: info@oaz.nl. detacherings-, wervings- en selectiebureau voor technisch personeel voor uitvoerend, midden en hoger kader zoekt contact met die zelf op zoek zijn naar meer spanning.... uitdagend werk... veel afwisseling... en goede arbeidsvoorwaarden! Voor meer informatie kunt u contact opnemen met John van Nunen, telefoon 0118-440199. Of per E-mail naarjnu@artifex.nl INTERIM Boulevard Bankert 160, 4382 AC Vlissingen Vragen een NOTARIEEL MEDEWERKER/NOTARISKLERK (M/V) Liefst met enige ervaring, maar ook zij die de opleiding tot notarisklerk nog volgen of de bereidheid daartoe hebben, worden uitdrukkelijk uitgenodigd te solliciteren. Geboden wordt: - dynamische en uitdagende functie binnen een modern notariskantoor met 10 medewerkers, waaronder 2 juristen en 3 gediplomeerde notarisklerken; - opleiding en bijscholing op hoog niveau: Gevraagd wordt iemand met: - een gezonde commerciële instelling; - stressbestendigheid; - communicatieve vaardigheden; - minimaal MBO-niveau. bij voorkeur economisch/juridisch. Voor inlichtingen kunt u contact opnemen met notaris mr. J. van den Berg (buiten kantooruren: 0117-461313). Handgeschreven sollicitaties, vergezeld van een curriculum vitae gaarne binnen 14 dagen richten aan genoemd notariskantoor. Nieuwstraal 34 Postbus 44 Telefoon 0117-453851 E-mail: Oostburg 4500 AA Ooslburg Telefax; 0117-454278 nolarissen@vandenberg-merlens.knb.nl Rijkswaterstaat speelt al twee eeuwen lang een cruciale rol in de aanleg, het beheer en het onder houd van de Nederlandse infrastructuur. In de loop der tijd is deze rol echter sterk veranderd: stond vroeger slechts het technische aspect centraal, inmiddels is daar de maatschappelijke dimensie bijgekomen. Dat is niet verwonderlijk, gezien de kerntaken van Rijkswaterstaat: de bescherming tegen overstromingen,'de zorg voor rijkswegen, rijkswateren en duurzame en bruik bare watersystemen, en het bevorderen van de verkeersveiligheid. In totaal werken er bij Rijkswaterstaat momen teel zo'n 10.000 mensen, verdeeld over zeventien directies. Hoewel hun achtergronden zeer divers zijn, kenmerken onze medewerkers zich door gedegen kennis, een groot verantwoordelijkheids gevoel en respect voor de mening van anderen. Andere aspecten zijn een concurrerend salaris en prima secundaire arbeidsvoorwaarden. Dit combineren we met een open werksfeer en doorgroeimogelijkheden. Verder hebben we een uitstekende studiekostenregeling. Kinderopvang, deeltijdwerk en flexibele werktijden vinden we bovendien vanzelfsprekend. Kortom, we bieden u arbeidsvoorwaarden op maat. Voor overige vacatures kunt u kijken op onze internetsite: www.rijkswaterstaat.nl Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Medewerker beheersplannen v/m HTS'er Civiele Techniek Dienstkring Noord- en Midden-Zeeland. Goes Het betreft een aantrekkelijke functie bij de Directie Zeeland. Bij deze Directie - in het water rijke zuidwesten van Nederland - spelen economie, milieu en veiligheid een duidelijke rol in de keuzes die gemaakt moeten worden bij de uitvoering van onze taken. U gaat ais medewerker beheersplannen werken bij de dienstkring Noord- en Midden- Zeeland De dienstkring richt zich op onderhoud, verbetering en technisch beheer van de infra structuur op het gebied van weg- en waterbouw, zoals bruggen, viaducten, wegen en sluizen. Wat u gaat doen: In overleg met de centrale beleidsafdeling ontwikkelt en formuleert u de dienstkringvisie op het gebied van beheers- en onderhoudszaken. Deze liggen aan de basis van de plannen op nat en droog gebied (TISBO, BPN en WB2000). U zorgt voor de programmering van de activiteiten, bewaakt de voortgang van de lopende plannen en stelt deze bij indien nodig. In overleg met de dienstkringstaf maakt u afwegingen over de lokale beheersplannen, rekening houdend met de randvoorwaarden, en u adviseert het management over uw bevindingen. Wat u hebt gedaan: U beschikt over een HTS- opleiding Civiele Techniek of gelijkwaardig denk en werkniveau. Ervaring met projectmatig werken is vereist, bij voorkeur aangevuld met bedrijfs economisch inzicht en ervaring op het aandachts gebied. U bent een teamplayer pur sang met gevoel voor onderlinge verhoudingen. Ten laatste vragen wij analytische kwaliteiten, creatief ver mogen en een initiatiefrijke werkwijze. Salaris: Uw salaris bedraagt maximaal f 6.248,- 2,835) bruto per maand, exclusief 8% vakantiegeld Informatie: Voor nadere informatie kunt u contact opnemen met de heer P.H. Moonen, telefoon (0118) 68 63 83. Sollicitatie: U kunt bij ons op twee manieren solliciteren. Een schriftelijke sollicitatie, voorzien van curriculum vitae, kunt u binnen veertien dagen richten aan RWS-helpdesk, postbus 593, 1200 AN Hilversum, graag onder vermelding van vacaturenummer 51 /PZC op brief en envelop. Solliciteren per e-mail is ook mogelijk Stuur een bestand met daarin uw brief en c.v. aan: nAtshelpdesk@tmpw.nl Ministerie van Verkeer en Waterstaat Directoraat-Generaal Rijkswaterstaat

Provinciale Zeeuwse Courant | 2000 | | pagina 64