PERSONEEL TIXI:T[i oj A voor wie geen baan zoekt, maar een functie: PZC Directeur MEDEWERKER ONDERWIJSADMINISTRATIE Medewerker Bedrijfsbureau Controller Hoofd Administratie Assistent Controller Administrateur Salarisadministrateur Medewerker Financiële Administratie Hoofd Tourist Shop m/v Medewerker Technische dienst Stel uw toekomst veilig zaterdag 18 november 2000 Kinderdagverblijven peuterspeelzalen, buitenschoolse opvang, naschoolse opvang voor jongeren, gastouderopvang en thuisopvang voor 0 tot 16 jarigen in 23 locaties metzo'n 150 (parttime) medewerkers. Kinderopvang De Bevelanden is een dynamische onderneming die kinderopvang biedt in diverse vormen in de vijf Bevelandse gemeenten. Kenmerken van onze organisatie zijn: groei, ontwikkeling, kwaliteiten vernieuwing. Het centraal kantoor te Goes verzorgt management, administratie en facilitair beheer. Op korte termijn is hier plaats voor een daadkrachtige voor 30- 36 uur per week De functie omvat: het (verder) vormgeven aan de onderneming en haar dienstverlening, in het kader van groei, vernieuwing en bestendiging het leidinggeven aan de gehele onderneming op pedagogisch, organisatorisch, personeel en financieel terrein de verantwoording voor de ontwikkeling en uitvoering van het beleid van de stichting. Voor deze functie zoeken wij iemand met: een managementopleiding op HBO of academisch niveau kennis van en inzicht in: bedrijfvoering, financieel beleid, organisatieontwikkeling en ontwikkeling van strategisch beleid kennis en inzicht in de maatschappelijke positie van kinderopvang, met de daarbij behorende (bestuurlijke) netwerken persoonlijke eigenschappen als: analytisch denkvermogen, daadkracht, samenwerkingsgericht en een inspirerende managementstijl ervaring in een vergelijkbare organisatie Voor verdere informatie kunt u telefonisch contact opnemen met de heer J.F. Eijlander, bestuursvoorzitter, op telefoonnummer 0118-677680. De sollicitatiegesprekken zijn gepland op vrijdag 15 december Een assessment maakt deel uit van de selectieprocedure. Sollicitaties kunt u voor 30 november richten aan Kinderopvang De Bevelanden, t.a.v.Yolanda van Hekke, personeelsfunctionaris, Montgomerystraat 10, 4463 KC Goes. Voor inschaling wordt de CAO Welzijn gevolgd. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. SCHELDEMOND Scheldemond is een brede openbare scholengemeenschap met de opleidin gen VMBO, HAVO en VWO met Latijn. De school heeft ruim 1250 leerlingen en 130 medewerkers. Met ingang van zo spoedig mogelijk is de volgende functie vacant: (bij voorkeur volledige baan) Deze medewerker is belast met het invoeren en beheren van de leerlingen-, cijfer- en examenadministratie en het verzorgen van cijfermatige overzichten. Tevens wordt van deze medewerker verwacht een bijdrage te leveren bij ove rige administratieve processen. Contacten met het Ministerie van O, C en W en de Inspectie van het Onderwijs maken hier onderdeel van uit. Voor deze functie geven wij de voorkeur aan een kandidaat op MBO-niveau met ervaring in het onderwijs. Kennis van het schooladministratiepakket. Schoolfact van CMG strekt tot aanbeveling. Het salaris zal worden vastge steld afhankelijk van de opleiding en ervaring. Uw reactie zien wij graag tegemoet uiterlijk 1 week na het verschijnen van de ze advertentie. Voor nadere informatie over deze vacature kunt u terecht bij de heer H. Kramer, directeur algemene zaken, telefoon 0118-479400 of 0118-460057. Uw sollicitatie kunt u richten aan SSG Scheldemond, t.a.v. de heer drs. F. J. van der Avert, voorzitter centrale directie, Postbus 69 te 4380 AB VLISSINGEN. B-Flex B.V. is een dienstverlenende organisatie die medewerkers detacheert bij De Betho B.V. De Betho B.V. is de uitvoeringsorganisatie van de Wet sociale werk voorziening in de regio Noord/Zuid-Beveland en Tholen, die aangepaste werkgele genheid biedt aan 500 werknemers. Voor ons Industrieel Bedrijfsbureau te Goes zoeken wij een enthousiaste Functie-informatie: Het betreft een fulltime functie van 36 uur per week, voorlopig voor de duur van één jaar. De industriële organisatie van De Betho B.V. kent diverse industriële activitei ten, zoals hout- en metaalbewerking inclusief het spuiten van deze producten, ver- pakkings- en (elektro)montagewerkzaamheden. De aan te stellen medewerker wordt, samen met een aantal collega's, voor wat betreft bovengenoemde activiteiten verant woordelijk voor: Oderadministratie; Kostprijscalculaties; Werkvoorbereiding; Bewaking ordervoortgang; Nacalculaties Het Bedrijfsbureau wordt aangestuurd door de Bedrijfsmanager Industrieel Bedrijf. Functie-eisen: Een afgeronde MBO-opleiding of hieraan gelijkwaardig, bij voorkeur werktuig bouwkunde Meer specifiek: Enkele jaren ervaring in een soortgelijke functie; Affiniteit met geautomatiseerde gegevensverwerking; bereidheid tot het volgen van aanvullende cursussen. Geboden wordt: Een maandsalaris van minimaal 3.273,- (aanloopschaal 7) en maximaal 5.473.- per maand (functieschaal 8), afhankelijk van de mate waarin aan de vereisten wordt voldaan; Behoudens enkele uitzonderingen is de rechtspositieregeling van de Gemeente Goes van toepassing. Selectieprocedure: Belangstellenden worden uitgenodigd hun sollicitatie vóór 2 december 2000 te richten aan B-Flex B.V., Postbus 222, 4460 AE Goes, ter attentie van dhr. S F, Aarts; Na een eerste selectie op basis van de sollicitatiebrieven vindt de concrete selectie plaats middels gesprekken op 18 december 2000. Nadere informatie kan worden ingewonnen bij dhr. S F. Aarts, Manager Personele en Sociale Zaken, tel. 0113-233933, toestel 233. Alfa Delta Professionals is een snelgroeiende Jobconsultan- cy op het gebied van executive search, werving selectie en detachering binnen de disciplines Finance, Legal, Tax, HRM, ICT en Executive Support. Wij hebben het voorrecht om te mogen werken met een groeiend aantal interessante opdrachtgevers die kandidaten zoeken voor de volgende vaste posities: Grafische onderneming in reclame en handelsdrukwerk Noord-Brabant Moderne bouwonderneming Noord-Brabant salaris ca. fl. 100.000 Non-profit organisatie in Noord-Brabant Logistieke dienstverlener voor uitgevers van boeken etc. Noord-Limburg salaris ca. fl. 90.000 Uitdagende functies in de regio's Den Bosch en Breda salaris ca. fl. 55.000 - fl. 90.000 Allrounders voor administratiekantoor en logistieke dienst verlener in Noord-Brabant salaris ca. fl. 60.000 - fl. 80.000 Voor verschillende opdrachtgevers in Noord-Brabant salaris ca. fl. 55.000 - fl. 80.000 Gedreven MBO-ers voor de regio's Den Bosch en Tilburg salaris ca. fl. 45.000 - fl. 70.000 Indien u geïnteresseerd bent in één van bovenstaande func ties of meer informatie wenst, dan nodigen wij u van harte uit om te reageren. U kunt dit doen door het toesturen van uw gegevens, telefonisch contact met ons op te nemen of uw reactie te mailen naar: www.alfadelta.nl Alfa Delta Professionals finance legal tax let hrm AMSTERDAM DEN 80SCH DEN HAAG UTRECHT ALKMAAR T.a.v. Martin Hofenk'en/of Patrick Groothuis Emmaplein 2A 5211VW Den Bosch tel. 073-6154900 m.hofenk@alfadelta.nl en/of p.groothuis@alfadelta.nl Scheepswerf Van OsYerseke B.V. Ter uitbreiding van ons team zoeken wij: bankwerker inbouwer De bankwerker inbouwmonteur moet een be langrijke schakel worden in het servicepakket van de werf. Wij zoeken hiervoor een duizendpoot die naast de bankwerkerij en inbouwwerkzaamheden bekend is op het terrein van hydrauliek, pneumatiek en klein draaiwerk. Wij bieden een goed salaris en afwisselend werk. Indien u meent over voldoende kennis en inzet te beschikken kunt u vrijblijvend telefonisch of schrif telijk contact opnemen met: Scheepswerf Van OsYerseke B.V. T.a.v. dhr.J. Stuij Dregweg 6 4401 LD Yerseke Telefoon: 01 13-571447 Telefax 01 13-57443 I Tourist Shop Middelburg is een onderdeel van Roompot Zeeland Vakanties en is zowel een informatie- en boekingskantoor, alsook een winkel. Ter versterking van ons team zijn wij op zoek naar een enthousiast en gemociveerd 30 uur per week) Tot het takenpakket horen onder meer: de dagelijkse leiding over de Tourist Shop en haar medewerkers het te woord staan van bezoekers van de shop het aannemen en verwerken van boekingen het opzetten en uitvoeren van arrangementen het initiëren van nieuwe activiteiten Voor deze functie vragen wij het volgende: relevante MBO-opleiding (b.v. MTRO) flinke dosis creativiteit zelfstandige instelling en verantwoordelijkheidsgevoel bij voorkeur winkel/receptie-ervaring goede kennis van de Duitse taal klantvriendelijkheid affiniteit met toerisme Salariëring gebeurt volgens de CAO verblijfsrecreatie. Interesse in deze functie? Stuur dan binnen een week uw sollicitatiebrief met c.v. aan: Roompot Zeeland Vakanties, t.a.v. Esther Biondina, Postbus 12, 4493 ZG Kamperland of per e-mail naar: biondina@roompot.nl. Voor vragen, bel 0113-374139. To u ri st Sh°p laroes loodgieters en installateurs vof Door uitbreiding van onze werkzaamheden, hebben wij op korte termijn plaats voor een lnstallatie/c.v monteur Onze gedachten gaan uit naar een kandidaat met ruime ervaring en kennis op het gebied van installatie en onderhoud- Sollicitatie: Schriftelijk of telefonisch binnen 10 dagen, Laroes Loodgieters en Installateurs vof Handelsweg 10 4387 PC Vlissingen Tel: 0118-465800 Bakkersland is een jonge concern- organisatie (ca. 2500 medewerkers) die begin 1999 is ontstaan door een fusie van 10 familie bakkerijgroepen, waarvan sommige met een historie van meer dan 100 jaar. Bakkersland Dominicus in Westkapelle maakt onderdeel uit van de Regio Zuidwest. In Westkapelle worden o.a. de volgende producten gemaakt: groot- en kleinbrood bolussen beschuitbolien Bakkersland Dominicus in Westkapelle is een •organisatie in ontwikkeling waarin altijd plaats is voor gedreven vakmensen. Voor Bakkersland Dominicus in Westkapelle zoeken wij een Wat wij bieden Een spilfunctie binnen een modern geautomatiseerde 24 uurs organisatie. Je houdt je in een twee ploegendienst bezig met het voorkomen en oplossen van storingen en je bent betrokken bij het opzetten van nieuwe- en het optimaliseren van bestaande productielijnen Jouw profiel Je hebt een technische opleiding gevolgd, bij voorkeur in de mechanische techniek en afgerond met een diploma Je bent bereid om storingsdiensten te draaien Je bent enthousiast en leergierig. Het volgen van (vakgerichte) cursussen maakt onderdeel uit van de functie Je bent flexibel en geen acht tot vijf type Heb je interesse in bovengenoemde functie? Voor meer informatie kun je terecht bij de Adrie Dominicus, Bakkerijmanager tel. 0118-571355. Jouw schriftelijke sollicitatie voorzien van c.v. kun je richten aan: Bakkersland Dominicus Westkapelle Postbus 6 4360 AA Westkapelle B-Flex B.V. is een dienstverlenende organisatie die medewerkers detacheert bij De Betho B.V. De Betho B.V. is de uitvoeringsorganisatie van de Wet sociale werk voorziening in de regio Noord/Zuid-BeVeland en Tholen, die aangepaste werkgele genheid biedt aan 500 werknemers. Voor onze vestiging te Goes zoeken wij een enthousiaste Werkmeester Montage/Inpakafdeling (afd. 09) F'unetie-informatie: Het betreft een fultime functie van 36 uur per week. Binnen de montage/inpakafdeling werken 25 werknemers, die voornamelijk mon tage- en inpakwerkzaamheden verrichten. De werkmeester geeft leiding aan deze groep werknemers en verricht zelf zijn werk zaamheden onder verantwoordelijkheid van de Productiechef Industrieel Bedrijf. Belangrijke onderdelen van de functie zijn. De verantwoordelijkheid voor de juiste uitvoering van het productiewerk, zowel kwalitatief als kwantitatief; De sociale begeleiding in de werksituatie en het creëren van een goede werksfeer; De verantwoordelijkheid voor de uitvoering van het milieu- en arbobeleid op de afdeling. Functie-eisen: Onze gedachten gaan uit naar iemand met goede leidinggevende capaciteiten en een op de praktijk gerichte vaktechnische kennis op MBO-niveau. Hierbij wordt speci fiek gedacht aan kennis van en inzicht in diverse montagetechnieken. Verder verwachten wij: Uitstekende sociale en organisatorische vaardigheden; Goede contactuele vaardigheden; Grote mate van zelfstandigheid: Goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid; Bereidheid tot het volgen van aanvullende cursussen. Geboden wordt: een maandsalaris van minimaal 2.907,- (aanloopschaal 6) en maximaal 4.831.- bruto per maand (functieschaal 7), afhankelijk van de mate waarin aan de vereisten wordt voldaan; Behoudens enkele uitzonderingen is de rechtspositieregeling van de Gemeente Goes van toepassing. Selectieprocedure: Belangstellenden worden uitgenodigd hun sollicitatie vóór 2 december 2000 te richten aan B-Flex B.V.. Postbus 222, 4460 AE Goes, ter attentie van dhr. S.F. Aarts. Na een selectie op basis van de sollicitatiebrieven vindt de concrete selectie plaats middels gesprekken op 14 december 2000. Nadere informatie kan worden ingewonnen bij dhr. S.F. Aarts, Manager Personele en Sociale Zaken. 0113-233933, toestel 233. Onder hetzelfde dak bevindt zich ook Olak: meubelen en accessoires kortom: Trendy wonen". Fixet Zierikzee is een jonge. snel groeiende onderne ming. Bij ons staat de klant centraal, sterker nog. bij ons mag de klant hogere eisen stellen. Deze aanpak is behoorlijk intensief, maar ook boeiend. Bewust van het waarborgen van de service die de klant van ons verwacht, en gezien de onstuimige groei die wij meemaken: zijn er een aantal vacatures ontstaan. Intern zijn er een aantal medewerkers doorgestroomd en. daarnaast, zijn wij op zoek naar een aantal nieuwe collega's. Nieuwe mensen die ons team op korte termijn kunnen komen versterken en met de capa citeit om deze unieke bouwmarkt verder te helpen ontwikkelen. Om aan de verwachting van de klant te kunnen voldoen zijn er vakbekwame mensen j nodig die er plezier in j hebben om hun inzicht 1 en/of vakkennis over te dragen, zonder daarbij de ervaring van de klani ie onderschatten. Wij zoeken twee fulltime verkoopadviseurs Meedenken, ideeën aandragen, maar vooral goed kunnen luisteren zijn eigenschappen die wij van je verwachten. Heb je een helder inzicht in de brede materie van onze bouwmarkt en denk je deze duidelijk te kunnen verwoor den? Heb je de persoonlijkheid om een klantenkring op te bouwen9 Dan ligt hier een mooie uitdaging! Kun je correct werken onder enige druk. zonder in paniek te raken. Ben je klantvriendelijk en beschik je over goede rekenvaardigheden? Dan is wellicht de parttime functie van cassiere iets voor jou! Je bent verantwoordelijk voor de kassa en zorgt aan het eind van de dag dat de kassa correct wordt geteld Weet je van aanpakken en pas je in een afwisselende functie? ais fulltime logestiekmedewerker liggen er volop mogelijkheden. Je taak is het assisteren van de collega logistiek. De volgende werkzaamheden zul je hierbij verrichten: laden en lossen van goederen, het klaar zetten en bezorgen van klantenbestellingen, helpen met uit pakken, assisteren op de tuinafdeling en schoonhouden van het terrein. deze functies geschikt te zijn, schrijf ons dan een overtuigen de brief met je gegevens en doe er een recente pasfoto bij Voor informatie kun je bellen JE MAAKT HET MET FIXET L Fixet Zierikzee, tel. 0111-454000 vraag dan naar Coert Walhout of Jan Deurloo Je brief stuur je naar: Postbus 163. 4300 AD Zierikzee ADT is sinds 1874 uitgegroeid lot de marktleider in veiligheid voor mens en bedrijf. AAA Security is gekozen als businesspartner door ADT bij de lancering van een nieuw concept. Deze innovatieve aanpak zal door ons in de markt geïntroduceerd worden. AAA Security is een jong en dynamisch marketingbedrijf, gespecialiseerd in het promoten van beveiligingssystemen met waarborg. Om onze leidinggevende positie te versterken zoeken wij: "mensen die het verschil maken Administratief personeel, marketing- promotiemedewerk(st)ers, buitendienstmedewerk(st)ers, technische dienst. Wij bieden een prima basissalaris met aantrekkelijke bonusstructuur en uitstekende arbeidsvoorwaarden. Bij een aantal functies kom je ook in aanmerking voor een bedrijfsauto en onkostenvergoeding. Je bent geschikt voor een van deze functies als je van nature communicatieve vaardigheden bezit, commerciële eigenschappen hebt en wil doorgroeien in een bedrijf dat toekomst biedt. Als jij je geroepen voelt om echt carrière te gaan maken dan zijn wij het juiste bedrijf voor jou. Investeer je tijd in een telefoontje en stel je toekomst veilig. Bel van maandag t/m vrijdag tussen 9.00 en 17.00 naar: 0800-6068 (gratis)

Provinciale Zeeuwse Courant | 2000 | | pagina 63