De ommekeer komt er wel Hoek is op zoek naar versterking Achilles 1894 spant een kort geding aan tegen voetbalbond F ey enoord-aanhang mag naar Stuttgart Miljoenen voor onderzoek cricketfraude 23 Verdediger Edwin Meerman gelooft in kansen van Oostkapelle De Kunder blijft bij Zaamslag Delta Profronde stelt toekomst veilig Zaalvoetbalzege van Café Storm agenda uitslagen sbw zaterdag 18 november 2000 Terneuzen is gewaarschuwd VLISSINGEN - Terneuzen is gewaarschuwd. Opponent DBS mag dan geen hoogvlieger zijn in de eerste klasse C, het is toch een ploeg om rekening mee te houden. Vorige week zondag hield de formatie uit Eindhoven het sterke Papendrecht op een gelijkspel (0-0). „Ikben zelf bij die wedstrijd ge weest", vertelt Terneuzen-trai- ner Paid Telussa, ,,en ik heb moeten constateren dat Papen drecht de zaken iets te gemak-, kelijk opvatte. Ze hadden zoiets van: ach, het komt wel goed. Nou, dat was dus niet het geval. DBS had in de slotfase nog de beste kansen." Telussa: „Je komt het op elk ni veau tegen. Er zijn van die pe riodes dat de mentale weer baarheid wat minder wordt. Ik noem het altijd maar de onbe wuste gemakzucht. Die sluipt erin en is voor een trainer vaak ongrijpbaar. Ook wij hebben daar mee te maken. Ik heb het er deze week met het voorbeeld van Papendrecht in de hand uit gebreid over gehad. Hopelijk heeft het effect. We zullen tegen DBS heel scherp en geconcen treerd moeten spelen." Terneuzen moet het nog altijd idoen zonder Jos Kayser en D en- nis de Kraker Beiden zijn ge blesseerd. Bij Kapelle is Rob Oostrom ge ruime tijd uitgeschakeld. De en kelbanden van de speler zijn in gescheurd. Oostrom liep de blessure afgelopen week op in de oefenwedstrijd tegen het .Schouws elftal. Kapelle treft vandaag op eigen veld Geinoord. De Utrechtse formatie heeft de minste ver- liespunten in de eerste klasse C. „Het is één van de topploegen", meent Kapelle-trainer Alexan der van Keulen. „Toch heb ik welvertrouwen in een goede af loop. We spelen thuis en zijn in vorm. Bovendien is Geinoord een voetballende ploeg en dat ligt ons wel." van onze sportredactie VLISSINGEN - Hoek is op zoek naar versterking. De Zeeuws- Vlaamse hoofdklasser testte de afgelopen week in een oefen wedstrijd tegen het Belgische Adegem (2-0-zege) drie Brazili anen en een Belg. „We kijken nog verder, maar houden deze jongens wel in de peiling", zegt trainer Angelo Nijskens. De selectie van Hoek is na het tussentijdse vertrek van Mus tafa Hauari (veranderde werk omstandigheden) op minimale sterkte. Eerder al haakten Geert van Eenoo, Erwin van Wingen en Angelo Nijskens (hij volgde Frans Vermeulen als trainer op) af. „Als we te maken krijgen met blessures en schorsingen komen we krap te zitten", legt Nijskens uit. „Vandaar dat we aan het rondkijken zijn." Hoek gaat vandaag op bezoek bij Spakenburg, de kampioen van vorig jaar. Nijskens: „Het is een gerenommeerde ploeg. Een ploeg, die uit elf héél goede voetballers bestaat en normali ter weer de grote titelkandidaat is. Spakenburg is vooral sterk om zijn positiespel. We zullen zelf in elk geval heel georgani seerd en gegroepeerd moeten spelen. Nee, we hebben daar nog nooit gewonnen, maar mis schien wordt het vandaag de uitzondering die de regel beves tigt en kunnen we stunten." Hoek moet het vandaag stellen zonder Franky Standaert, die een schorsing van één duel moet uitzitten. Hij wordt vervangen door Danny Magito, Voor het overige kan Hoek op volle oor logssterkte aantreden. Mocht de wedstrijd worden af gelast, dan speelt Hoek vandaag in eigen huis een oefenduel met Rillandia. De aanvang is 14.30 uur. Kloetinge Kloetinge kent voor de thuis wedstrijd tegen Huizen de nodi ge personele problemen. De Be- velandse hoofdklasser kan niet beschikken over Björn Lange- veld, Erwin Dek (beiden zijn ge blesseerd), Niels Lodewijk (ziek) en Johan de Goederen (ge schorst). „We hebben een brede selectie, dus het is in die zin wel op te lossen, maar het vervelen de is dat je op veel posities met mensen moet schuiven", zegt Diederik Hiensch, de trainer van Kloetinge. Huizen is een tegenstander die Kloetinge wel ligt. De afgelopen twee seizoenen verloor Kloetin ge in eigen huis niet één keer van die ploeg. „Het is een team dat enorm goed kan voetballen, maar het soms ook ineens zomaar kan laten af weten", stelt Hiensch. „We ho pen maar dat dat laatste van daag het geval is. Aan de andere kant heeft Huizen natuurlijk wat recht te zetten na het verlies van vorige week zaterdag tegen ASWH." Bekende namen bij Huizen zijn Meivin Donleben, Niels Geren- stein, Werner Kooistra, Marice Ligeon en Pascal Jongsma. Hiensch: „Huizen was altijd ge wend om met drie spitsen te spe len maar daar is men dit seizoen vanaf gestapt. Joost Folmer heeft Huizen aan het werk ge zien en geanalyseerd. We weten genoeg, al is het gevaarlijk om daar helemaal op af te gaan. Na zo'n nederlaag van vorige week zaterdag bestaat de kans dat de trainer het toch weer helemaal omgooit." Oostkapelle Oostkapelle, de nummer voor laatst in de hoofdklasse B, be gint vandaag op eigen veld met een complete selectie aan het degradatieduel met Rijsoord, de hekkensluiter die aan negen wedstrijden slechts één punt heeft overgehouden. „Winnen is ontzettend belangrijk", zegt trainer Rens Griep. „In dat ge val slaan we niet alleen een groot gat met Rijsoord, maar kunnen we ook GVW en Achil les Veen weer onder ons krij gen." Rijsoord is een goede bekende van Oostkapelle. Vorig jaar werd de ploeg kampioen in de eerste klasse, waaruit het Wal- cherse team later via de nacom- petitie promoveerde. „Maar we moeten niet te veel naar de te genstander kijken", vindt Rens Griep. „We dienen van onze ei gen kracht uit te gaan. De afge lopen wedstrij den zijn we steeds aan individuele fouten ten on der gegaan. Die moeten we dit maal zien te voorkomen, zodat we Rijsoord onder druk kunnen zetten." doorEldridqe Pentury ARNEMUIDEN - Toen Oostka pelle een halfjaar geleden pro motie afdwong naar de hoofd klasse ging voor hem een droom in vervulling. De 31-jarige Ed win Meerman keerde eindelijk terug op het niveau waar hij ooit begonnen was. De hernieuwde kennismaking met het walhalla van het amateurvoetbal heeft sportief gezien echter nog maar weinig moois gebracht. Oostka pelle heeft pas één keer gewon nen en staat met vijf punten voorlaatste. De robuuste verdediger, woon achtig in Arnemuiden maar op gegroeid in Oostkapelle, heeft nauwelijks gedeeld in de malai se. Edwin Meerman deed mee toen Oostkapelle met vecht- voetbal een punt wegkaapte in Huizen, in de eerste wedstrijd van het seizoen (1-1) en hij was erbij toen Oostkapelle gelijk speelde tegen Beursbengels (3-3). Nadat hij door een enkel blessure was weggevallen won Oostkapelle alleen nog van GV- W, maar pakte verder geen punt meer. Tegen Kozakken Boys maakte Meerman zijn ren tree, maar bleef Oostkapelle weer met lege handen achter. Voor de zesde achtereenvolgen de keer. „Ik had me een mooiere rentree voorgesteld", zegt Meerman. „Maar het heeft helaas niet zo mogen zijn. Dat ik de afgelopen weken niet meevoetbalde, bete kende niet dat het me niets deed dat we verloren. Ik baalde zelfs dubbel. Ten eerste omdat ik niet kon meespelen en ten tweede omdat we steeds weer met lege ZAAMSLAG - Mare de Kunder is ook volgend voetbalseizoen trainer van Zaamslag. Beide partijen kwamen een nieuwe overeenkomst van een jaar overeen. De Kunder is aan zijn eerste seizoen bezig bij de zaterdag-vierdeklasser. Zowel het bestuur als de trainer is zeer tevreden over de huidige sa menwerking. handen stonden. "De kopkracht van Edwin Meerman - hét han delsmerk van de voetballer die ooit aanvaller was maar onder Stoffel Schipper werd omge turnd tot verdediger - had Oost kapelle in de afgelopen duels goed kunnen gebruiken. Maar meer nog zat de ploeg verlegen om een speler die van achteruit de boel op sleeptouw kan ne men. Meerman is zo iemand. Met zij n routine kan hij de j onge garde sturen en stevige duels - ook niet onbelangrijk in de ploeg die zo onder druk staat - gaat hij nooit uit de weg. „Het is een opeenstapeling van factoren", vindt Meerman. „Door blessures en schorsingen heeft de trainer in mijn ogen nog niet met zijn favoriete team kunnen spelen en we misten op bepaalde momenten steeds het geluk. Daarbij komt ook dat we achterin te veel fouten maken. Neem die vroege tegengoals die we de afgelopen weken incas seerden. In de hoofdklasse is el ke fout dodelij k, daar zijn we in middels wel achtergekomen." Oostkapelle zit in de hoek waar de klappen vallen, zoveel is dui delijk. Maar Edwin Meerman weigert de handdoek al na tien duels in de ring te werpen. Dat critici beweren dat Oostkapelle niks in de hoofdklasse te zoeken heeft? „Ach", reageert Meerman die in het dagelijks bestaan lo gistiek medewerker is bij een Vlissings bedrijf. „Eenpaar jaar geleden riepen mensen ook dat we niets te zoeken hadden in de eerste klasse toen we net waren gepromoveerd. In het eerste j aar speelden we degradatievoetbal, het jaar erop weer. Maar twee jaar later haalden we zelfs de nacompetitie maar liepen we promotie naar de hoofdklasse net mis. En wie had nou gedacht dat we nu in de hoofdklasse zou den spelen?" Ommekeer Hij hoopt nu op hetzelfde scena rio als een paar jaar geleden. Sterker nog: hij gelooft dat Oostkapelle de derde plaats van onderen moet kunnen halen. „We bekijken het van week tot week. Maar de ommekeer moet een keer komen, het kan niet an ders. De sfeer is goed, we trainen hard. Daar kan het in elk geval niet aan liggen. En dan zijn er nog de fouten die we achterin te veel maken. Dat moet eruit. Al moet ik erbij zeggen dat niet al les aan de slechte verdediging te wijten is. Als wij een bal naar voren brengen maar die per ke rende post weer terugkomt, is er natuurlijk meer niet goed." Zaterdag kan Oostkapelle een stap in de goede richting zetten. Rijsoord, de Zuid-Hollandse formatie die nog maar één punt heeft gepakt, komt dan op visi te. Meerman: „De trainer heeft gezegd dat we niet in de hoofd klasse thuishoren als we niet winnen van Rijsoord. Hij heeft gelijk door dat te zeggen. Ik weet ook dat alle spelers daar van doordrongen zijn. We weten wat ons te doen staat." Oostkapelle-verdediger Edwin Meerman: „De trainer heeft gelijk door te zeggen dat we niet in dé hoofdklasse thuishoren als we niet win nen van Rijsoord." foto Ruben Oreel GOES - Onder het toeziend oog van Tour vedette Erik Dekker (tweede van links) en de Zeeuwse oud-wereldkampioene Kee- tie van Oosten-Hage (rechts) is gister avond in Goes het sponsorcontract tussen Delta Nutsbedrijven en de Internationale Delta Profronde verlengd. Organisatie voorzitter Lieu we Rienstra (links) en Del ta-directeur Pieter Stoter (tweede van rechts) zetten hun handtekening onder de verbintenis, waarin is bepaald dat Delta Nutsbedrijven ook de komende drie jaar als hoofdsponsor verbonden is aan de eni ge Zeeuwse profkoers. Of Erik Dekker volgend jaar acte de présence geeft in de voormalige Ronde van Midden-Zeeland, kon en wilde de Rabo-renner niet bevesti gen. „Het is een leuke ronde, maar pin me er niet op vast. In dezelfde periode wordt namelijk ook de Ronde van Spanje gehou den." foto Willem Mieras van onze sportredactie ASSEN - De loting voor de achtste finales van de Amstel Cup - zonder Achilles 1894 - mag dan zijn voltooid, de Asser hoofdklasser laat zich door de KNVB niet zonder slag of stoot uit het toernooi zetten. Het be stuur van de amateurvoetbal club besloot donderdagavond een fax te sturen naar de KNVB. Daarin daagt Achilles de voet balbond voor de rechter. De club wil met het kort geding alsnog voor elkaar krijgen dat het bekerduel met FC Twente op de grasmat wordt uitgevochten. Burgemeester Van As verbood aanvankelijk de wedstrijd, om dat werd gevreesd voor vecht partijen tussen de supporters van FC Twente en FC Gronin gen. De bond wilde per se een nieuwe speeldatum hebben voor 17 november, omdat dan de loting zou zijn voor de vol gende ronde. Toen Achilles aan gaf pas op 9 december te kunnen spelen, besloot de KNVB de hoofdklasser reglementair als verliezer aan te wijzen en mocht FC Twente zonder te spelen een ronde verder. „Ten onrechte", aldus Achilles- voorzitter Harry Hulshof, „Want 9 december is ruim voor het begin van de volgende ron de, die pas in januari van het nieuwe jaar op de kalender staat. Bovendien zegt artikel 14 van het Amstel Cup-reglement dat er een uitwijkmogelijkheid van 30 dagen mogelijk moet zijn na de deadline, in dit geval 17 november. Dus 9 december valt nog ruim binnen die termijn. Nee, wat ons betreft is de kous nog niet af in deze zaak." GPD van onze sportredactie ROTTERDAM - Feyenoord heeft in overleg met de suppor tersvereniging besloten om aan hangers mee te nemen naar de uitwedstrijd tegen VfB Stutt gart op 5 december. De Rotter damse club krijgt voor het Uefa Cup-duel duizend toegangs kaarten, die louter zijn bestemd voor fans die beschikken over oen Gold- of Silvercard. Feyenoord besloot bijna twee jaar geleden na de rellen in Leverkusen om niet langer sup porters mee te nemen naar bui tenlandse wedstrijden. Deson- ZIERIKZEE - Verrassingen in overvloed in de recreatieve Zie- ZaVo-competitie. De zaalvoetballers van Café Storm boekten een 5-1-zege op Even Buiten, terwijl in de twee de klasse koploper de Pupekop niet verder kwam dan een 5-5- gelijkspel tegen Neffen d' Eule. In de derde klasse behaalde De Melkkan het eerste punt. Tegen Plein Café werd het 3-3. danks reisden fans vorig seizoen hun club na tijdens de duels in de Champions League. Inciden ten deden zich niet voor, waarna voorzitter Van den Herik dit jaar het reisverbod introk. Duitsland was, gezien de pro blemen uit het verleden, het eni ge land dat nog reden kon zijn voor heroverweging van dat be sluit. Goed overleg met de Duit se autoriteiten en de politie in Stuttgart moet een ordentelijk verloop op 5 december garande ren. Willem Veenman, voorzitter van Feyenoords supportersvereni ging, is heel gelukkig met het besluit van Feyenoord. „We hadden dit niet verwacht. Duitsland was in wezen nog verboden terrein voor het le gioen. Dat het licht nu toch op groen is gezet, heeft waarschijn lijk te maken met het feit dat de supporters zich heel goed heb ben gedragen bij alle uitwed strijden van de afgelopen sei zoenen." Toch rekent Veenman zich nog niet rijk. Hij blijft bevreesd voor excessen. „Er zullen altijd figu ren blijven, die via andere we gen naar zo'n uitwedstrijd als Stuttgart gaan, die zich dus niet willen houden aan de adviezen van de club en de politie." GPD Tennis New York. Masters vrouwen, 5 miljoen gulden. Kwartfinales: Hingis (Zwi/1) - Tauziat (Fra/6) 6-1 6-7 (2-7) 6-2, Koerniko- va (Rus/7) - Martinez (Spa/4) 6-4 6-0. Parijs. Mannen, Masters Series, 7,5 mil joen gulden. Kwartfinales: Philippousis (Aus/13) - Prinosil (Dui) 4-6 6-4 7-6, Kuer ten (Bra/1) - Costa (Spa) 6-3 6-4, Safin (Rus/2) - Corretja (Spa/8) 7-6 6-3, Ferrero (Spa/12) - Santoro (Fra) 6-4 6-7 7-5. Halve finales: Kuerten - Philippoussis, Safin - Ferrero. Voetbal Eredivisie: Roda JC - FC Utrecht 2-1 (0-0). 57. Lawal 1-0, 67. Dombi 1-1, 84. Van der Luer 2-1. Scheidsrechter: Temmink (46. Gerrit sen). Aantal toeschouwers; 2.500. Stand aan kop: Vitesse 12-26, Feyenoord 10-25, PSV 11 -24, NEC 12-22, Ajax 12-21 Roda JC 12-21. België: Charleroi - Brugge 0-4. Stand aan kop: Brugge 13-39, Anderlecht 12-30, Standard 12-26, Charleroi 13-24, Moes- kroen 12-22. Duitsland: Stuttgart-1860 Munchen 2-2. Stand aan kop: Hertha BSC 12-24, Bay- ern M. 12-22, Leverkusen 12-22, Schal- ke'04 12-21, Kaïsersl. 12-20. Frankrijk: Marseille - Metz4-1. Stand aan kop: Sedan 15-28, Bordeaux 15-26, Paris SG 15-25, Lille 15-23,Troyes 15-23. Zaalvoetbal 5-1. Van de Cingel 5 5 0 0 15 30-15 WIK 5 3 1 1 10 26-17 moToren Boys 5 3 0 2 9 13-21 Even Buiten 6 114 4 19-26 De Banjaard 5 1 0 4 3 9-16 Café Storm 6 2 0 4 6 14-16 Tweede klasse: Zeelandia-Stella Boys 5- 2, Garage Slager-Groenleer 5-0, De Pu- pekop-Neffen d'Eule 5-5. De Pupekop 7 5 1 1 16 34-25 Groenleer 7 4 1 2 13 28-22 Neffen d'Eule 7 4 1 2 13 42-25 Zeelandia 7 3 0 4 9 25-29 Garage Slager 7 2 2 3 8 19-21 Stella Boys 7 1 2 4 5 20-38 Braber Groenv, 6 114 1 20-28 Derde klasse: De Melkkan-Plein Café 3-3, Ankies Kadoshop-ProfileTyrec.RR 3-4. FC Kerkwerve 5 4 1 0 13 22- 8 SVDreischor 5 3 0 2 9 17- 8 Profile Tyrec. 6 3 2 1 11 17-20 Plein Café 6 2 2 2 8 15-21 Ankies Kados. 6 2 0 4 6 15-18 De Melkkan 6 0 15 1 11-22 „zaterdag Tafeltennis Mannen, eerste divisie: 'tZand/Maarten se-Schenker-BTL/SKF (Zandkuil Mid delburg, 15.00 uur). Derde divisie: SAR/Keukenvisie-Wanzl/Belcrum 2 (Kloosterzande, 17.30 uur). Vierde divi sie: Vriendenschaar 2-Arnemuiden (Gouda, 20.00 uur). Vrouwen, tweede di visie: FVT/Visser-'t Zand (Rotterdam, 14.00 uur), Maasbree-SAR/Keukenviste (Maasbree, 13.00 uur). Vierde divisie: Alexandria-esp-Middelburg-Zuid 2 (Rotterdam, 14,00 uur), RDT-De Mand (Lamswaarde, 13,00 uur), Docos 3-Mid- delburg-Zuid (Leiden, 16.00 uur). Meis jes A: SAR/Keukenvisie-VTV (Klooster zande, 14.00 uur). Jongens A: St. Hoger/TSB-'t Zand (Rijswijk, 15.00 uur). Jongens B: Irene-Middelburg-Zuid (Til burg, 14.00 uur). Jongens C: 't Zand 2-Middelburg-Zuid 2 (Zandkuil Middel burg, 15.00 uur). Biljarten Rilland. Districtskampioenschap derde klasse driebanden-groot Stand na 4 ronden: 1. Jan Westdorp (ALM) 6-0.516- 4,2. Leo Leijs (De Sportvisser) 6-0.426-4, 3. Eddy der Weduwe (BV Jacobs) 6- 0.421-4, 4. Frits van der Vliet (ONDA) 6- 0.416-5,5. Adrie Minnaard (BV Jacobs) 4- 0.416-4, 6. Jaap Snoep (ALM) 3-0.376-3, 7. Cees Westdorp (ALM) 1-0.335-3,8. Jan Schouten (ONDA) 0-0.290-3. van onze sportredactie LAHORE - Het bestuur van de internationale cricketbond (ICC) gaat de vermeende fraude op het hoogste wedstrijdniveau serieus onderzoeken. Voorzitter Malcolm Gray maak te vrijdag in de Indiase stad Lahore bekend dat de speciale anticorruptie-eenheid van de ICC de beschikking krijgt over een budget van tien miljoen gul den. De voormalige chef van de Londense politie, Paul Condon, zal de onderzoekscommissie lei den. Met het vrijgemaakte geld kan hij inspecteurs de hele wereld over sturen om bewijsmateriaal te vergaren. „Maar strafrechte lijk hebben we geen enkele be voegdheid", benadrukte voor zitter Gray. In april moet Condon voor de eerste keer verslag uitbrengen bij de ICC. Op basis van zijn rapportage gaat het bestuur wellicht tot actie over. Bonden, bestuursleden of spelers die de gedragscode hebben geschon den, kunnen meteen een voorlo pige schorsing krijgen. In de internationale cricketwe reld is het laatste maanden gro te opschudding ontstaan door een aantal corruptieschanda len. De voormalige Zuid-Afri kaanse captain Hansie Cronje bekende in de eerste strafzaak geld te hebben aangenomen van bookmakers in ruil voor infor matie. Eerder deze maand maakte een Indiase onderzoekscommissie in een tussenrapport melding van malversaties op grote schaal. Negen voormalige cricket-cap tains uit verscheidende landen worden in dat dossier in ver band gebracht met omkoping of met nauwe contacten die ze met Indiase bookmakers zouden hebben onderhouden. RTR Advertentie De leukste St. Nicolaasgeschenken koopt u op onze inspirerende interieur- en kerstmarkt SSSgSSJSST 's-Heer Hendrikskinderen, 0113-215395 District Zeeland, parencompetitie, der de zitting (in procenten). Poule geel: echtpaar Meerman 67.36, dms. Gruber/Wouts 60.07, Cattoir/Klink 59.38, dms. Olyslager/Poppe 57.64, dms. Ingenegeren/Wiessner 54,17, echtpaar van der Laan 53.82, van der Kuijl/van Leerdam 52.08, Ie Clercq/Pijl 50.69, dms. de Baan/Cammelot 45.49, Coenen/van Veen 45.14, echtpaar Jetten 43.75, dms. Bremmers/Maas 39.93, mw. Krijger/Jon kers 39.58, dms. de Boer/van Willigen 30.90. Stand na 3 zittingen: dms. Ingene geren/Wiessner 60.14, echtpaar van der Laan 57.85, van der Kuijl/van Leerdam 55.69, Ie Clercq/Pijl 53.68, Cattoir/Klink 52.90, echtpaar Meerman 52.57, echt paar Jetten 51.67, dms. Olyslager/Poppe 51.67, dms. Gruber/Wouts 49.58, dms. de Baan/Cammelot 46.14, Coenen/van Veen 46.11, dms. Bremmers/Maas 45.72, echtpaar Treffers 44.12, echtpaar West- strate 43.82, dms. de Boer/van Willigen 43.63, mw. Krijger/Jonkers 39.41. Poule blauw: dms. van Dijk/van Heusden 60.42, dms. van Boven/Schuurman 60.12, dms. Dingemanse/Wijnen 59.82, mw. Tjin a Lien/invaller 58.04, dms. de Jonge/Vos 54.17, echtpaar Boter 53.86, dms. Klaassen/Portman 53.27, van der Kuijl/ïnvaller 52.08, de Koeyer/Scherp 51.49, Rijnberg/invaller 50.00, echtpaar Oreel 50.00, echtpaar Treffers 44.94, van Giezen/Veger 41.07, Hietbrink/Taal 38.99, echtpaar van Kempen 37.20. Stand na 3 zittingen: dms. van Boven- /Schuurman 56.90, mw. Tjin a Lien/van Dijk 55.66, de Koeyer/Scherp 54.79, dms. de Jonge/Vos 54.75, Provily/Rijnberg 53.01, dms Dingemanse/Wijnen 52.08, dms. van Dijk/van Heusden 51.09, echt paar Oreel 49.60, mw. Dispa/van der Kuijl 49 44, dms Klaassen/Portman 48,73, van Giezen/Veger 46.41, echtpaar van Kempen 45.47, echtpaar Boter 45.16, echtpaar Smolders 44.49, Hietbrink/Taal 42.92. Bridgeclub Zierikzee. Tweede periode, eerste avond: Rood: 1, dames v, Geesbergen-Sluyter 123.00-64.06, 2. heer Holty (C)-mw Holty (W) 110.00-57.29, 3. echtp. Zwart 109.00- 56.77, 4. heren Does-Eekman 109,00 56.77, 5. dames Geschiere-Heijboer 9600-50.00. Blauw: 1. heren Lems-Heijboer 126.00- 65.63, 2. echtp. Oostwoud-Wijdenes 117.00-60.94, 3. dames Delst-Stapel 108.00-56.25, 4. heren Eldik (C)-Eldik (J) 102.00-53.13, 5. heren Arends-v. Oost 99.00-51.56. Groen: 1. dames Jongmans-v.d. Zande (F) 133.00-69.27, 2. echtp. Kuipers 112.00-58.33, 3. dames Does-Eekman 102,00-53.13, 4. echtp. Dijkstra 98.00- 51.04, 5. heer 't Hart-mw Henderson 95.00-49.48. Geel: 1. echtp. v.d. Berg 109.00-68,13, 2 mw.Tuinman-heer Boele 108.00-67.50, 3. echtp. de Jongh 99.00-61.88,4. echtp. de Hollander 93.00-58.13, 5, dames v.d Mark-Steutel 84.00-52.50. Dammen Zoutelande. NK vrouwen. Vijfde ronde: Poepjes - Hoekman 0-2, Chub - Graas 2-0, Doumesh - Wanders 1-1, Van Lith - Fung 2-0, De Vos - Alink 2-0. Stand: 1Van Lith 8 punten, 2. Chub 7, 3. Doumesh, Hoek man en Wanders 6, 6. Alink 5, 7. Fung, Graas en De Vos 4,10. Poepjes 0. Sportprijsvragen Lucky day: 2-6-8-11-28-32-35-38-41-42-

Provinciale Zeeuwse Courant | 2000 | | pagina 23