19 11 1e-Laborant (m/v) PZC Receptionist m/v Exportmedewerker m/v GC DE JOIMG CONSTRUCTION BV VACATURES IJZERWERKER LASSER Secretaresse m/v Areeidsi 'ureau Ondernemende vakman en/of vakvrouw voor de exploitatie van een restaurant GEMEENTE MIDDELBURG IMlllVlJl! kabinetsmedewerker m/v VAN DER STRAATEN TIMMERLIEDEN DE KUYPER@ zaterdag 18 november 2000 STICHTING fêl, RESIDENTIE MË3t TERNEUZEN maakt deel uit van de Stichting Serviceflats Zeeland, die op non-profit basis serviceflats exploiteert. Daarvan staan er twee in Goes en een derde is gelegen aan de Scheldeboulevard in Terneuzen. Een serviceflat betekent zelfstandig en stijlvol wonen voor ouderen in een beschermde omgeving met daarnaast uitgebreide dienstverlening. De Residentie Terneuzen biedt werk gelegenheid aan circa 25 medewerkers, voor het merendeel part-timers. S\D E Ar raTTTi in Serviceflat Residentie Terneuzen vraagt: TerneuzeN voor nachtdiensten Profielschets De receptionist naar wie wij op zoek zijn, dient: een gediplomeerd verzorgende te zijn; een dienstvaardige en flexibele instelling te hebben; de handen uit de mouwen te kunnen steken. Taakinhoud Deze bestaat o.a. uit: verzorgende en licht huis houdelijke werkzaamheden; receptiewerkzaamheden. De stichting biedt een afwisselende functie; een goed salaris en secundaire arbeidsvoorwaarden; opname in PGGM- pensioenfonds; gemiddeld 4 nachten per 2 weken. Inlichtingen worden gaarne verstrekt door mevrouw A.M. Fernhout, manager. Telefoon: 0115-621778. Sollicitatiebrieven met recente f pasfoto binnen 10 dagen richten J aan: Stichting Residentie Terneuzen, J t.a.v. mevrouw A.M. Fernhout, Stuvesande 80,4532 MJ Terneuzen. I Ontop B.V. Postbus 135 a 4330 AC Middelburg Oude Veerseweg 23 a 4332 SH Middelburg Telefoon 0118-68 99 00 Telefax 0118-68 99 99 Ontop B.V. is al ruim 35 jaar een begrip op het gebied van rookgasafvoeren. Bij de organisatie in Middelburg worden hoogwaardige prefab schoorstenen, gasafvoeren, beluchtings systemen en industriële afvoeren ontworpen, geproduceerd en verkocht onder de naam Metaloterm. Ontop maakt momenteel een sterke internationale groei door. Meer dan 80% van de omzet wordt in het buitenland gerealiseerd. Naast onze dochterondernemingen in Duitsland en Frankrijk werken bij onze organisatie in Middelburg 129 vaste medewerkers, verdeeld over productie en kantoor. Voor onze afdeling Marketing Sales zijn wij op korte termijn op zoek naar een fulltime: Omschrijving van de werkzaamheden: verzorgen van de verkoop van A tot Z; inboeken van orders, controleren van de kwaliteit van de orders, maken van picklijsten, pakbonnen, facturen en exportdocumenten: regelen van transporten; bewaken van de order- en factuurportefeuille: behandelen van niet-technische klachten; zorgen voor een goede orderopvolging; verrichten van regelactiviteiten met betrekking tot projecten. Uw profiel: opleiding op MEAO-niveau; goede spreekvaardigheid in het Duits, Engels en Frans; goede administratieve vaardigheden; ervaring in een soortgelijke functie; ervaring met geautomatiseerde systemen; accuraat, vlot en stressbestendig (u vindt het een uitdaging om klanten snel en duidelijk te kunnen helpen en u houdt van regelen); affiniteit met techniek is een pré. Wij bieden: goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden; open en informele werksfeer. Ben u geïnteresseerd in deze functie, stuur dan uw sollicitatie met CV vóór 1 december 2000 naar: Ontop B.V., t.a.v. Dorita de Bruijn, Human Resources Manager, Postbus 135, 4330 AC te Middelburg. Voor nadere informatie kunt u contact opnemen met Ingrid Römer, Marketing Manager, telefoonnummer 0118-689900. FEDUR® HIGH WEAR-RESISTANT PRODUCTS GC de Jong Construction B.V., gevestigd te Zierikzee, is wereldwijd actief op het gebied van hoog slijtvaste oplos singen voor met name toepassingen in de bagger-, slurry- en betonindustrie. Het eigen product FEDUR® geniet be kendheid binnen zowel de nieuwbouw van baggerschepen, als ook ter vervanging van bestaande leidingen en con structies tijdens reparaties. Gezien de onlangs gerealiseerde uitbreiding van de bestaande productiecapaciteit is 'i GCC per direct op zoek naar jonge enthousiaste medewerkers binnen de kleinmetaal. GCC beschikt over een gedi plomeerd praktijkbegeleider en biedt tevens bedrijfsschoolplaatsen aan. GCC is per direct op zoek naar ijzerwerkers/lassers. De werkzaamheden bestaan uit het walsen, persen, snijden, sa menstellen en aflasssen van buizen, bochten, kruisstukken en diverse andere vormstukken of constructies, in diame- ters variërend van 100 tot 2000 mm. Naast lassen behoren aanverwante activiteiten binnen de productie ook tot de mogelijkheden. Op de arbeidsovereenkomst voor bepaalde en onbepaalde tijd is de CAO voor het kleinbedrijf in de j metaal van toepassing FUNCTIE-EISEN Opleiding: VBO, LTS, MTS Ervaring MIG/MAG en CO iasproces, tekening lezen is gewenst, echter niet noodzakelijk INFORMATIE Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de heer R van Grootveld. G C. de Jong Construction BV, Deltastraat 23, 4301 RT Zierikzee Tel.: 0111-414212 (kantooruren). Fax: 0111-415876. E-mail: info@gcc-fedur.nl De Stichting Maatschappelijk Werk Oosterschelderegio is werkzaam op Noord- en Znid-Bcveland, Schouwen-Duivëfand. Tholen en Sint PhUipsland, De Stichting heeft 41) medewerkenden in dienst. Naast het Algemeen Maatschappelijk Werk en het werk van hel Bureau Sociaal Raadslieden als kerntaken, wor den er werkzaamheden verricht in het kader van: Bureau Jeugdzorg. Sociaal Medisch Teams binnen het voortgezet onderwijs, Detachering ten behoeve van derden. Q. Maatschappelijk Werk Oosterschelderegio De aanstelling is vooralsnog voor de duur van één jaar, waarna verlenging voor onbe paalde tijd tot de mogelijkheden behoort. Wij zijn op zoek naar een creatieve, flexibel inzetbare "meedenker", iemand die actief participeert in onze bedrijfsprocessen. Het is een nieuwe functie binnen onze organi satie. Dit vereist een grote mate van zelf standigheid en stelt hoge eisen aan de communicatieve vaardigheden. U werkt als secretaresse onder de verant woordelijkheid van de directie. De taken in deze functie zijn ondermeer, afhandeling postverkeer, tekstverwerking, agendabe heer, notuleren van vergaderingen, management ondersteuning, in noodsitu aties uitvoering receptiefunctie. Wij verwachten van u dat u minimaal een HAVO-diploma bezit, aangevuld met een relevante secretaresse-opleiding. Dat u tevens beschikt over een goede mondelin ge en schntelijke uitdrukkingsvaardigheid, kennis van de nederlandse taal, ruime erva ring hebt in het werken in Office 97 en in notuleren; bovendien vragen wij van u col legialiteit. Allochtonen worden met nadruk gevraagd te sollicteren. Wij bieden een prettige werksfeer, uitda gend en afwisselend werk De arbeidsvoor waarden zijn volgens de CAO-Welzijn, sala riëring 18-27. Informatie over de functie kunt u inwinnen bij de heer H.K. Teunissen, directeur of mevrouw B. van Amstel, teamhoofd, tele foonnummer 0113-221270. Uw sollicitatiebrief dient uiterlijk 30 novem ber 2000 in ons bezit te zijn. U kunt de brief richten aan Maatschappelijk Werk Oosterschelderegio, de heer H.K. Teünissen Postbus 310 4460 AS Goes. De Stichting Maatschappelijk Werk Oosterschelderegio heeft een vaca ture voor de functie van voor 20 uur per week Deze week bij het Arbeidsbureau MATRIJZENMAKER/BANKWERKER Voor een gespecialiseerde gereedschappen- en instrumentenfabriek zoeken wij een aankomend matrijzenmaker/bankwerker. De werkzaamheden bestaan uit het handmatig en machinaal vervaar digen van matrijsonderdelen. U hebt een lts- of mts-opleiding richting fijnmechanica of werktuig bouwkunde, u kunt secuur werken en u bent bereid cursussen te volgen. Het betreft een vaste fulltime baan. Meer informatie bij Anouk Verschuur, Arbeidsbureau Zierikzee, telefoon 0111-412953. Vacaturenummer 42224-00. COMMERCIEEL MEDEWERKER Voor een bedrijf op Schouwen-Duiveland zoeken wij een commercieel medewerker voor de buiten dienst. In deze functie bent u verantwoordelijk voor het rayon Zeeland en tevens bent u plaats vervanger van de vestigingsleider, U hebt minimaal een mbo-opleiding met aanvullende cursussen, een ruime ervaring in de bouwwereld en u bent in het bezit van een rijbewijs. U bent ondernemend en u beschikt over commerciële en adviserende vaardig heden. Het betreft een vast fullnme dienstverband. Meer informatie bij Anouk Verschuur, Arbeidsbureau Zierikzee, telefoon 0111-412953. Vacaturenummer 42225-00. WERKVOORBEREIDER Voor een bedrijf op Schouwen-Duiveland zoeken wij een gemotiveerde werkvoorbereider. De taken bestaan o.a. uit het opnemen van werkzaamheden, het voorbereiden van offertes, het inkopen van materiaal en nacalculatie. Het is afwisselend werk met ruimte voor eigen initiatieven. U hebt een opleiding mts-bouwkunde/KOB of een gelijkwaar dige opleiding en u bent bekend met automati seringsprogramma's. U bent in het bezit van het rijbewijs B. Ervaring in een soortgelijke functie is een pre. Het betreft een vast fulltime dienstverband. Meer informatie bij Cynthia van der Leek, Arbeidsbureau Zierikzee, telefoon 0111-412953. Vacaturenummer 42267-00. MEDEWERKER BOEKBINDERIJ Voor een boekbinderij zijn wij op zoek naar een handige, nauwkeurige medewerker. De werkzaam heden bestaan uit het bedienen van de snijmachine, het maken van boekbanden, het in elkaar zetten van boeken en andere voorkomende werkzaamheden. •Ervaring in de branche is een pre. Meer informatie bij Isabella Goeree, Arbeidsbureau Middelburg, telefoon 0118-683400. Vacaturenummer 41807-00. Voor alle vacatures geldt: m/v Het Arbeidsbureau staat voor u klaar. Remmers waal Accountants accountants belasting- en bedrijfsadviseurs Zoekt voor een van haar relaties, gevestigd in het centrum van een toeristische badplaats een: BENT li: Op zoek naar een nieuwe uitdaging en wilt u een restaurant met circa 70 plaatsen exploiteren? HEEFT U: Voldoende kennis, vakmanschap en ervaring om deze uitdaging waar te maken. Leidinggevende capaciteiten. Goede kennis van de Duitse en Engelse taal. Alle benodigde diploma's DAN: Kunt u schriftelijk uw interesse kenbaar maken en uw brief voor 4 december a.s. richten aan! Remmerswaal Accountants Postbus 22 - 4356 ZG Oostkapelle t.a.v. de heer J. Wisse (tel. 0118-583010) Regionaal Indicatie Orgaan Walcheren Het RIO Walcheren stelt de Indicaties voor thuiszorg, opname verpleging/verzorging en voorzieningen in het kader van de Wet Voorzieningen Gehandicapten. Wij zoeken een enthousiaste collega die binnen het RIO Walcheren de functie- aanmeldingsfunctionaris (MA/) 36 uur per week gaat vervullen. De aanmeldingsfunctionaris werkt op de afdeling aanmelding/planning. Deze afdeling is o.a. verantwoordelijk voor het ven/verken van de telefo nische aanvragen, bijhouden centraal archief en verde ling aanvragen over de indicatiestellers. Op de afdeling werken twee aanmeldingsfunctionarissen en een indi catiesteller (achterwacht). De afdeling valt onder de directe leiding van de directeur. Wij vragen: - MBO b.v. Verpleegkunde A of MDGO verzorging of verpleging; - Ervaring in uitvoerend werk in de zorgsector; - Goede communicatieve vaardigheden en accuraat; - Flexibel en stressbestendig; - Ervaring met computers; - Een enthousiaste medewerker om deze nieuwe afdeling verder vorm te geven. Wij bieden: - De CAO-verzorgings- en verpleeghuizen is van toe passing, FWG functiegroep 30 maximum 4103,- - Werken in een enthousiast team, in een organisatie in ontwikkeling; - dienstverband van een jaar; - mogelijkheid van vast dienstverband aanwezig. Voor inlichtingen kunt u contact opnemen met dhr. J. A. Kollaart, directeur. Sollicitatiebrieven binnen 10 dagen te richten aan de directeur RIO Walcheren, Postbus 100, 4330 AC Middelburg. i Middelburg, een ondernemende stad met hart voor traditie De gemeente Middelburg heeft verstrekkende toe komstplannen laten ontwikkelen door het stedenbouw kundig bureau BVR. Deze zijn verwoord in de "Kwaliteitsatlas Middelburg 2030". De uit die atlas voortvloeiende plannen geven een krachtige impuls aan de leefbaarheid van Middelburg! Door die plannen groeit Middelburg uit lot een stad met nog meer dynamiek en met veel ruimte voor vernieuwing. Een moderne stad, waar mensen zich thuis moeten voelen en waar het uitste kend werken, wonen en leven moet zijn, Bestuur en medewerkers werken hard aan de realisering van de ambitieuze plan nen. Er wordt een beroep gedaan op de inzet en creativiteit van de medewerkers om de toekomstplannen te verwezenlijken. De gemeentelijke organisatie bestaat uit de Bestuursdienst en de diensten Maatschappelijke Zaken, Stadsbeheer en Stadsontwikkeling. De Bestuursdienst bestaat uit de afdelingen Concernbeleid, Communicatie, Financiële Zaken, Personeel, Organisatie en Automatisering, en Interne Zaken, Voor de per 1 augustus 2000 gevormde afdeling Concernbeleid zijn wij op zoek naar een voor 36 uur per week Functie-informatie: - u bent voor de burgemeester de eerste adviseur in kabinetsaangelegenheden, verzorgt de vertrouwelijke correspondentie, adviseert omtrent (koninklijke) onderscheidingen en huldeblijken en verzorgt de afhandeling hiervan; - u heeft de regie over ontvangsten en protocollaire aangelegenheden; - u verricht overige werkzaamheden passend binnen de doelstelling van de afdeling Concernbeleid. Functieprofiel: Wij vragen een kandidaat met een afgeronde hbo-opleiding, bijv. hba, dan wel heao (bestuurskundige of juridische richting), eventueel aangevuld met hbdo en: - enige jaren praktijkervaring; - een zeer goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid, organisa torische vaardigheden en gevoel voor bestuurlijke verhoudingen; - een representatieve en energieke persoonlijkheid met een flexibele werkhouding die bereid is om buiten reguliere werktijden werkzaam te zijn. Salaris: - afhankelijk van opleiding en ervaring een aanvangssalaris van minimaal f 3.758,- (indicatieve aanloopschaal 8) en maximaal f 6.181,- (indicatieve functieschaal 9) bruto per maand; - doorgroeimogelijkheden, afhankelijk van de personeelsbeoordeling, tot f 6.872,- (indicatieve uitloopschaal 10) bruto per maand. De salarisverhoging per 1 oktober 2000 van 1,5 is niet in bovenstaande bedra gen verwerkt. De gemeente kent een systeem van methodische personeelsbeoordeling. Definitieve waardering van deze functie dient nog plaats te vinden. Overige arbeidsvoorwaarden: De gemeente kent een eigentijds personeelsbeleid en uitstekende arbeidsvoor waarden zoals een 36-urige werkweek, variabele werktijden, de mogelijkheid voor aan- en verkoop van verlofuren, ruime scholingsactiviteiten, een verhuis kostenregeling, een spaarloonregeling, betaald ouderschapsverlof, gesubsidieerde kinderopvang, een pc- en fietsregelïng en bedrijfsfitness. Inlichtingen: Nadere informatie over deze functie kunt u inwinnen bij de heer mr. W.J. van Kooten, afdelingshoofd Concernbeleid, telefoon (0118) 67 54 84 of bij de heer drs. T. van Gent, senior beleidsadviseur bij de afdeling Concernbeleid, telefoon (0118) 67 55 29. Procedure: - bij de selectieprocedure wordt een vertegenwoordiging van het personeel betrokken; - een assessment kan deel uit maken van de procedure; - de gemeente streeft ernaar meer vrouwen, gedeeltelijk arbeidsongeschikten en personen uit etnische minderheden te benoemen; - u kunt uw sollicitatie voor woensdag 29 november 2000 richten aan het college van burgemeester en wethouders van Middelburg, t a.v. mevrouw M.A.C. Raaijmakers, personeelsconsulent, Postbus 6000, 4330 LA Middelburg onder vermelding van vacaturenummer 2000/25 AANNEMINGSMAATSCHAPPIJ B.V Voor onze grote variatie aan werkzaamheden, waaronder waterbouwkundige constructies in hout, afval waterzuiveringen, bergingskelders, kades, enz. willen wij ons team gaarne versterken met enkele ervaren Ook jonge mensen die het vak willen leren nodigen wij uit te solliciteren. Voor eventuele telefonische inlichtingen kan contact worden opgenomen met dhr. F. Ars of dhr. E. Dek. Telefoon: 0113-38 25 10 Van der Straaten Aannemingsmaatschappij B.V. Postbus 5 4417 ZG Hansweert I éfca |f I ISO 9001 4üï KONINKLIJKE DISTILLATEURS Koninklijke De Kuyper is een gerenommeerde, financieel gezonde producent van jenevers, likeuren en advocaat. De producten van De Kuyper worden geproduceerd in haar vestigingen te Schiedam en Middelharnis en in ruim 90 landen verkocht. De Kuyper voert een sterk merkenbeleid en kenmerkt zich als een organisatie met korte communicatielijnen, kwaliteitsbewustzijn en is internationaal georiënteerd. Wegens uitbreiding in het laboratorium van onze vestiging in Middelharnis zijn wij op zoek naar een enthousiaste Functieomschrijving De kandidaat die wij zoeken wordt verantwoordelijk voor de dagelijkse gang van zaken in samenwerking met de collega's van het laboratorium en productontwikkeling. Naast routinematige werkzaamheden dient de laborant in staat te zijn zelfstandig onderzoek in gang te zetten, bij te sturen en te rapporteren. De laborant rapporteert aan de Manager Product ontwikkeling en Kwaliteit. Door nieuwe ontwikkelingen en veranderde klanteneisen zullen in de komende tijd nieuwe analyses en nieuwe procedures geïmplementeerd worden. De gevraagde laborant zal hier een belangrijke bijdrage in moeten kunnen leveren. Functie-eisen opleiding op MBO-plus niveau, bijvoorbeeld MLO/MAS aangevuld met relevante opleidingen en/of ervaring. een flexibele en initiatiefrijke instelling moet zelfstandig en nauwgezet kunnen werken ervaring met microbiologisch onderzoekswerk bij voorkeur enige jaren leidinggevende ervaring bij voorkeur bekend met kwaliteitszorgsystemen (HACCP/BRC) ervaring in de levensmiddelenbranche strekt tot aanbeveling ervaring met spreadsheetprogramma's (Quattro Pro) en tekstverwerkingsprogramma's (WordPerfect) strekt tot aanbeveling Voor verdere informatie over deze functie kunt u telefonisch contact opnemen met de heer G. van Stralen, Manager Productontwikkeling en Kwaliteit Middelharnis, tel. 0187-488011. Stuur uw sollicitatie naar Koninklijke De Kuyper B.V., Afdeling Personeelszaken, t.a.v. de heer C.B. de Munnik, Postbus 62, 3100 AB Schiedam,

Provinciale Zeeuwse Courant | 2000 | | pagina 11