Ik train ook als het regent PZC Gemeente Hulst huldigt sporters Hoek bezorgd om spitsen voor duel met Bennekom Ruime uitzege ZVH/Morres Zaalvoetballers Max Korting van slag Volleybalteam Hulst loopt fikse averij op ,20 -ï voorze Terneuzen hoopt op ommekeer tegen WVO Steven Seedo (28) bloeit op bij derdeklasser Roosendaal Ijshockeyers starten met nederlaag uitslagen agenda zaterdag 11 november 2000 VLISSINGEN - Terneuzen maakt in de eerste klasse C een mindere periode door. De Zeeuws-VIaamse formatie haalde uit de laatste drie duels slechts één punt. „Toch staan we nog steeds bovenaan", zegt trai ner Paul Telussa. Reden voor paniek is er daarom allerminst, vindt Telussa. „In acht wedstrijden was ons spel redelijk overtuigend, alleen af gelopen zondag tegen Deurne (5-2-verlies) hadden we een mindere dag. Zondag stuit Terneuzen op WVO, een ploeg die uit negen duels elf punten vergaarde. „Ik hoop van ganser harte dat de wedstrijd doorgaat", stelt Te lussa. „Dan kunnen we zo snel mogelijk de kater van de neder laag wegspoelen." Terneuzen moet Jos Kayser en Dennis de Kraker (beiden zijn geblesseerd) missen. Verder is het meespelen van Leo Kayser en Mike But onzeker. Leo Kay ser kampt wederom met een kuitblessure, terwijl But last heeft van zijn enkel. „Ondanks de personele problemen vind ik dat we gewoon van WVO moe ten winnen", aldus Telussa. Kapelle Kapelle kan op volle oorlogs sterkte aantreden in de uitwed strijd tegen Dinteloord. „Ik heb te maken met een ongekende luxe", zegt trainer Alexander van Keulen. „Ik had deze week 20 fitte spelers op de training. Ik zit zo ruim in de spelers dat ik er vijf aan het tweede heb kunnen afstaan. Dat schijnt in jaren niet te zijn gebeurd bij Kapelle. Het geeft aan hoe het leeft." Van Keulen beschouwt oppo nent Dinteloord als een outsi der. „De stand op de ranglijst (achtste) zegt me niet zo veel. Het is een ploeg waar vooral voorin de nodige kwaliteit rondloopt." door Eldridge Pentury ROOSENDAAL - In een grijs verleden had hi j de reputatie ge makzuchtige voetballer. Op het veld deed Steven Seedo waar hij zin in had en zijn mentaliteit liet te wensen over. „Als het regende zei iedereen: Seedo komt van daag niet trainen. En dat was ook wel een beetje zo", lacht de oud-speler van FC Dauwendae- le en Middelburg. „Maar hoe lang is dat al geleden? Ik train nu ook als het regent hoor." In navolging van zijn twee zus sen, zijn oudere broer, twee broertjes en moeder (die bijna vijf jaar geleden terugkeerde naar haar vaderland Suriname) heeft ook Steven Seedo (28) de provincie verlaten. Samen met zijn vriendin heeft hij een huis gekocht in het Brabantse, in Roosendaal-West. Ze zitten midden in de verbouwing. „Ik heb gezegd dat ik weg zou gaan wanneer Middelburg naar de vierde klasse zou degrade ren", vertelt Seedo terwijl hij met een verfroller de muur be strijkt. „Hoe hoger je voetbalt, hoe beter het voor een voetbal ler is. Bij Middelburg lopen nu spelers rond die gemakkelijk meekunnen in de tweede klasse, dat is toch zonde?" Toch was het niet Seedo's enige reden om vorig jaar te vertrek ken. „Het eerste en tweede jaar onder Cees Houtepen voetbalde ik met veel plezier. Als team voetbalden we goed, we pakten alleen net geen prijs. In de jaren daarna ging het minder. Bij een aantal spelers miste ik de wil om te winnen. 'Seedo, jij moet meer brengen' zeiden mensen dan vaak tegen me. Ik kón ook meer brengen, maar ben ik iemand voor wie het ophoudt zodra an deren het laten afweten. Op een gegeven moment stelde ik me heel plichtmatig op. Dan stond ik om half drie op het veld en was ik om kwart over vier me teen weer weg." nieuwe club. „Toch was het een mooi seizoen", blikt Seedo te rug. „Ik kwam terecht in een goed team, met goede spelers. We speelden in de Rotterdamse klasse, tegen sterke ploegen. Het duel met DRL was typerend voor dat jaar. We stonden met 3- 1 voor maar verloren met 4-3. De degradatie was pure pech." Nu staat hij met Roosendaal bo venaan in de derde klasse A van het zondagvoetbal, de klasse waarin ook VC VIissingen, Bres- kens, RCS, Patrijzen, Goes en HW'24 spelen. Seedo heeft bij Roosendaal als rechtermidden velder een vrij rol. „De rechts- halfpositie is mijn lievelings plaats. De trainer heeft me op di e plek gezet en min of meer ge zegd: zoek het daar maar uit. Ik val aan wanneer het kan en ver dedig mee als het moet. Bij Roo sendaal voetbalt een andere Seedo dan ze in Zeeland ken nen. Ik voel me fijn bij Roosen daal en dat komt vooral omdat ik heel goede spelers om me heen heb. We staan terecht boven aan." Jan Poortvliet Hij gedijt in de Brabantse omge ving. „Maar aan het carnaval doe ik echt niet mee", verzekert Seedo met een grijns op zijn ge zicht. Dat hij nu in Roosendaal woont komt hem heel goed uit, legt Seedo uit. Terwijl hij met een makelaarsdiploma op zak naar een baan zoekt kan hij veel tijd spenderen aan het voetbal len. Want behalve Roosendaal bestaat ook nog het Belgische Brasschaat, waar hij op het hoogste niveau zaalvoetbal! Seedo woidt bij het team J&J gecoacht door FC Den Bosch trainer Jan Poortvliet en speelt er onder andex-en samen met de Belgische oud-international Patxick Vervoort. Vanuit Roo sendaal is Seedo binnen 25 mi nuten in Brasschaat. ,In het zaalvoetbal krijg j e meer ballen en heb je meer eeix-tegen- een-momenten", vindt Seedo die ooit in Oranje voetbalde. „Daarom vind ik het spelletje leuker dan veldvoetbal. Wat niet wil zeggen, dat ik op welke manier dan ook verzaak op het veld. Het valt nu prima te com bineren maar als ik zou moeten kiezen tussen hoofdklasse veld voetbal of hoogste klasse zaal, neem ik het laatste." Seedo traint op maandag in Brasschaat, op dinsdag bij Roo sendaal. Op woensdag zaal- voetbalt hij regelmatig bij het Middelburgse Tympaan en op donderdag traint hij weer bij Roosendaal. Vrijdag is de wed strijddag van Brasschaat en na een pauze op zaterdag moet Seedo op zondag weer aan de bak met Roosendaal. Een druk bezet schema. „Maar zoveel spoxlen is toch niet verkeerd? Ik ben nog maar 28, te veel stilzit ten is niet goed voor me. Stel je voor zeg, dan komt er langzaam een buikje tevoorschijn. Nee, dat moet ik echt niet hebben." Pure pech De in Paramaribo geboren voet baller vertrok naar zondag tweedeklasser Roosendaal. Na de vele degradaties die hij met Middelburg beleefd had, gleed Seedo echter ook af met zijn VoetballerSteven Seedo: „Bij Roosendaal voetbalteen andere Seedo dan ze in Zeeland kennen." foto Eldridge Pentury door Jan Dagevos VLISSINGEN - Hoek kent aan de vooravond van de thuiswed strijd tegen Bennekom de nodi ge zorgen. Ronald van Sliedregt (hamstringblessure) en Franky Standaert (geschorst) zijn niet inzetbaar, terwijl er achter de namen van Ranxazan Yuruk (en kelkwetsuur) en Dave Gijsel (knieblessure) een groot vraag teken staat. „Het wordt puzze len'", zegt trainer Angelo Nijs- kens van Hoek. Kloetinge komt vandaag niet in actie. Het elftal van Diederik Hiensch moest de uitwedstrijd tegen koploper Spax*ta Nijkerk afwerken, maar kreeg gister avond bericht dat het duel is af gelast. Hiensch: „We zijn gebeld met de mededeling dat het veld helemaal blank stond. De ver wachting was ook niet dat het zo zou verbeteren, dat er nog op te spelen is." Bij Hoek heeft Dave Gijsel, die vorige week nog de winnende goal scoorde tegen Kloetinge, de hele week niet kunnen trainen vanwege een onwillige knie. De Belg moet hiervoor onder het mes, maar wil de ingreep uit stellen tot vlak voor de winter stop. Tot die tijd is het vooral pappen en nathouden. „In de wai'ming-up zal moeten blijken of hij kan spelen", legt Nijskens uit. Datzelfde geldt voor Ramazan Yuruk, die afgelopen donder dagavond de training met een enkelblessure voortijdig moest verlaten. Nijskens: „Hij heeft ex- vorige week zatexdag tegen Kloetinge een tik op gehad en donderdag begon de enkel weer op te spelen. Het is afwachten." „.Anderen zullen tegen Benne kom een kans krijgen", stelt Nijskens. „Ik heb er alle ver trouwen in. Die jongens zitten niet voor niks bij de selectie van Hoek", hierbij doelend op spe lers als Barry van der Hooft, Danny Magito, Frank de Wispe- laere en Djamel Buijse. Hoek krijgt de komende weken enkele loodzwax'e wedstrijden voor de kiezen. Dat begint van daag al met de thuiswedstrijd tegen Bennekom, waarna vol gende week Spakenburg wacht. Nijskens: „We hadden ons als doel gesteld om uit de wedstrij den tegen ASWH (2-2), Kloetin ge (1-0), Bennekom en Spaken burg vier punten te halen. Die punten hebben we na twee duels al binnen, dus moeten we de zaak maar iets bijstellen. Laat ik het zo zeggen: ik zou zeer on tevreden zijn als we uit de ko mende twee wedstrijden nul punten zouden halen." Oostkapelle Oostkapelle staat voor twee cruciale weken in de hoofdklas se B. De Walcherse formatie treft vandaag in de uitwedstrijd Kozakken Boys en volgende week wacht het ondex-aanstaan- de Rijsoord. „We krijgen de mo gelijkheid om wat weg te komen uit de onderste regionen", meent trainer Rens Griep. „We hebben de laatste weken veel verloren, het wordt tijd dat de negatieve spiraal eens wordt doorbroken." Oostkapelle moet het vandaag stellen zonder doelman Ramon Telussa (hij is nog altijd gebles seerd) en Marciano Tjauw A Hing, die een schorsing moet uitzitten. DANAUVAROS - Brian de Bruyn heeft met een nederlaag zijn debuut gemaakt als bonds coach van de ijshockeyers. On der leiding van de opvolger van Doug Mason verloor Oranje het eerste duel van het vierlanden- toernooi in Hongarije met 6-2 van het gastland. De periode standen waren 2-11-0 3-1. De treffers voor Nederland kwamen op naam van Mare Vis- schers en Sergio van Heeswijk. De ploeg van De Bruyn speelt het toernooi als voorbereiding op het WK B-landen volgend jaar april. Nederland moet het zaterdag opnemen tegen Polen. ANP door Ron de Waal VLISSINGEN - De zaalvoet ballers van FM Sranang hebben hun koppositie in de eerste klas se van het district Zuid 1 behou den. De topper tegen Van Ber gen werd met 4-3 gewonnen. Ook ZVII/Morres en Schouwse Boys boekten een knappe uit- overwinning. Matisse/Interspoi-t - DZV/Big- gelaar 3-6: Enkele verdedi- gingsfouten brachten Matisse al snel op een 2-0-achterstand, maar via Edwin Moens kwam de ploeg uit Goes nog voor rust te rug: 1-2. De bezoekers konden de voorsprong inde tweede helft uitbi-eiden tot 1-4, voordat Ed win Moens iets terug kon doen voor Matisse. Ook Moens' derde treffer kon niet voorkomen dat de thuisploeg met 3-6 verloor. Van Bergen - FM Sranang 3-4: De thuisploeg nam een 2-0- voorsprong, maar via Lionel Lord en Alex van de Hoven kwam Sranang weer knap langszij. Kort voor de rust de rust kwam Van Bergen op 3-2. Na de hervatting kon Sranang de thuisploeg snel op eigen helft vastzetten. Via Ramon Dahoe kwam Sranang daarna ver diend weer op gelijke hoogte, en tien minuten voor tijd door Lio nel Lord zelfs op voorsprong: 3- 4In de chaotische slotfase bleef Sranang eenvoudig overeind. ZV2000/Mulder Shoes - ZVH- /Morres 1-2: De doelpunten wa ren duur in Dinteloox-d. Morres, dat zonder wissels was afge reisd, nam via Jurgen Verbrae- ken een 0-1-voox-sprong. In de gelijkopgaande tweede helft kwam de thuisploeg langszij, maar het vroege storen van Moirés voorkwam meer tegen doelpunten. Toen Morres er te gen het einde van de wedstrijd conditioneel doorheen leek te zitten, schoot Jurgen Verbrae- ken het team uit Hulst naar de zege: 1-2. Emmaus/'t Pleintje - Schouwse Boys 6-11: Vooral tactisch was de ploeg uit Zierikzee de meer dere in Rucphen. Bij rust stond Schouwse Boys al met 4-2 vooi\ Na de hervatting kwam de thuisploeg terug tot 4-5. Daaima liep een ontketend Schouwse Boys via enkele snelle aanval len, en een eigen doelpxxnt van de thuisploeg, uit naar 6-11. Voor Schouwse Boys scoorden Serge Berrevoets (4x), Lesley Wolters (3x), Michiel Hootsen (2x) en Arnold van der Have. FC Dauwendaele - Jongepier Sport 6-7: Dauwendaele boog een 0-2-achtei'stand nog voor ï-ust om tot 3-2. Met nog tien mi nuten te spelen leidde de ploeg met 6-4. Dankzij doelpunten van aanwinst Paul Schipper be haalde Jongepier Sport echter alsnog de volle winst: 6-7. Voor Dauwendaele scoorden Angelo Geelhoed (3x), Robert Griep, Ricky Snoek en René de Nooijer, voor Jongepier Sport Paul Schipper (5x), Marco Schroe- vers en Benjamin Tuasela. van onze sportredactie HULST - Het volleybalteam van Van Waterschoot is kenne lijk ook niet onfeilbaar. Acht wedstrijden lang was de koplo per in de eerste klasse van de vrouwen in het bedrijfsvolley- bal Hulst zonder nederlaag ge bleven, maar in het duel met De Fikser werd de reeks abrupt on derbroken. De Fikser won met 2-1 en bracht Van Waterschoot daarmee het eerste verlies van dit seizoen toe. Onvex'diend was deze zege van de nummer drie van de ranglijst niet, wél zwaarbevochten. In de eerste en tweede set was het ver schil minimaal, maar beide ke ren trok De Fikser met 15-14 wel aan het langste eind. Daar na beperkte Van Waterschoot de nederlaag nog tot 2-1 door de derde set met 25-14 in zijn voor deel te beslissen. Dat ene punt bleek achteraf niet zonder bete kenis, omdat Zaman Sport te gen Cerestar Benelux niet ver der kwam dan 2-1 en zodoende de kans om de eerste plaats over te nemen onbenut liet: 15-9,15- 3 een 21-25. In de eerste klasse mannen be vestigde Luctor Banden 1 nog maar eens een belangrijke kan didaat voor de eerste plaats te zijn. De koploper versloeg RCS met 3-0 (15-1115-11 en 15-12) en kwam zodoende in een nóg rianter uitgansgpositie. Bridge van onze sportredactie HULST - De gemeente Hulst heeft gisteravond de spoilers in het zonnetje gezet. Tijdens een bijeenkomst in het Stadskan toor werden 87 sporters, die de voorbije periode een bijzondere prestatie hebben geleverd, ge huldigd. Het ging om individue le sporters en teams. De gehuldigde teams en spor ters zijn: volleybalploeg RCS; zaalvoetbalvex-eniging Premie- re-Zaman Sport; Tom Pieterse, Ruud Pieterse, Stephanie Rom- bout (allen zwemclub Koe wacht); handboogschutter Erik Merckx (St. Jan); atleet H. van Hauten, Daphne Bussens (ba ton-twirling); George Otto, Bas Gijsel, Alain van de Vloet (allen motorcross, Stichting Finland- circuit); de amazones Veerle de Cock en Eline Pauwels; atleten Sebastian Vonck, Max-jolein d'Hondt, Brian Boidin, Jessica Lexmout, Margo de Nijs, Ruud van den Bergen, Piet Vonck, Ronny van Acker, Jo van Waes- berghe, Patrick van Remortel, Gert-Jan Lauret, Rik van Laar hoven, Daniel Ward, Michel Willaert, Wouter Verdurmen, Wouter Saman, Bx-echje de Ruyck, Rebecca de Bakker, Yannick Boidin (alien RKHAV); tafeltennissers Dennis Verdur men, Martine Smolders, Marjo Janse, Noël Verdurmen, Hans Spitters, Benjamin de Maat, Henk van Wolffelaar, Paul Coolsen, Roderick den Ouden, Barrie Pietersz, Tsjung Yuen Zhang (alien ttv Reynaert); Pie- ter de Smit, Piet Heyman, Eug. Fassaert, Jordy Heyman (alien vogelvereniging Vogel vreugd); Willy Nachtegael, Paul Com- piet, Sander Compiet (allen w de Nachtgael); A. Rombout, H. Nicolaas en D. Segers (alien Vlaamse Gaai); eerste team ta feltennisvereniging St. Aloysi- us; zwemmer Marcel van Duyse; wandelaars Ineke Maas, B. R. M. Schuren en mej Menu; Edwin Maas, Hans Snouwaer, Bas Staal, Werner Neve en Sabine Weterings (Stichting Tragel). De Hulster burgemeester Kessén schudt tijdens de huldiging de hand van hardloper Daniël Ward, die nationaal kampioen werd op de honderd meter bij de B-junioren. foto Peter Nicolai door Aector Dooms HULST - De zaalvoetballers van Max Korting leden in de eerste klasse regio Zeeuws- Vlaanderen hun tweede opeen volgende nederlaag. Vervaet zette een 0-2 -achterstand om in een 3-2 overwinning. Daardoor is de ploeg uit Kloosterzande zijn koppositie kwijtgeraakt. De concurrentie, Premiere Za man Spoi*t en Smile Services, troffen elkaar in Hulst. De Hul ster ploeg kwam met 4-3 win nend uit de strijd tevoorschijn. Ploegaert verraste met een 8-4 zege tegen Arrow. Amstelhoek- je/Vdeco behaalde de score van de dag tegen Wentzler Pauwels: 12-8. Vervaet-Max Korting 3-2: Na de eerste helft verkeerde Max Koi*- ting met een 0-2-voorsprong, via treffers van Niki de Wolff en Alex de Klerk, in een riante po sitie. Na x-ust waren de rollen omgedraaid. De ploeg uit Kloosterzande zakte helemaal weg en gaf de voorsprong uit handen. Vervaet toonde veer kracht door aan zijn tegenstan der, dankzij twee doelpunten van Jochem Vervaet en één van Wim Steijns, de genadeklap uit te delen: 3-2. Wentzler Pauwels-Anxstel- hoekje/Vdeco 8-12: Een doel- puntrijke wedstrijd die in het voordeel van de Axelaax-s wex-d beslist. Bij de rust leidde Am- stelhoekje al met 7-3. In de tweede helft deed de thuisspe- lende ploeg er alles aan om de si tuatie recht te zetten via doel punten van de productieve Wim Delaere (4x), Patrick Vonk (2x), een eigen doelpunt van de Axe laars en Peter Vael. Antoine Thoen scoorde viemxaal voor Amstelhoekje. De rest van de pi'oductie werd verdeeld onder Henk Koekkoek (3x), Eric Deij (3x), Fré Bakker en Frank van Drongelen. De Gravin-GTI 5-2: Een terech te overwinning voor de ploeg uit Westdorpe. De Gravin was col lectief sterker. Dat resulteerde in vijf doelpuntenmakers: Ger- ben Dierickx, Bas van Waes, Danny van Puijvelde, Dennis Agterhuis en Theo Goethals. Voor het nog puntloze GTI scoorde Giovanni Verbraeken beide treffers. Schekle/Leugenboom-Red Roadhouse 7-9: De Hoekse ploeg kwam dit seizoen voor de zoveelste keer op achterstand. Het duel was evenwichtig, maar wederom kon Schelde/Leugen boom de opgelopen schade niet rechtzetten. Het scorend ver mogen was er wel met doelpun ten van Eddie Bx-eepoel (2x), Mi chel Mullaeit (2x), Mark la Grand (2x) en Johnny de Ritter, maar vex-dedigend werd er te veel ruimte weggegeven. Daar wist Red Roadhouse wel raad mee. Vooral Danny Passemiers was op schot met vijf treffers. Johnny Smits (2x), Marijn Taal man en Ergün Gümez waren eveneens succesvol voor de de butant. Premiere Zaman Sport-Smile Services 4-3De topper werd net in het voordeel beslist van de thuisclub. Premiere Zaman Sport kende een goede start en nam bij de rust een 3-1-voor- Terneuzen. Competitie BC Emergo: A- lijn: 1. Ds. Vogels/Otto 60,27%, 2. HH. Nieland/Timmermans 54,46%. B-lijn: 1. Mevr. Oggel/dhr. De Feijter 57,14%, 2. Echtpaar De Haan 56,25%. Axel. Herfstcompetitie BC Axel: A-lijn: 1 HH Ambrosini/Hamelink 57,41%, 2. Mevr. Van de Wagt/dhr. Schelleman 56,48%, 3. Gelijk Ds. Wolfert/Zaman en Mevr.Colsen/dhr. Arnoldi 54,17%. B-lijn: 1. Mevr. Knöpker/dhr. Breedijk 58,33%, 2. HH. Bisschop/De Maagt 56,77%, 3. Mevr. Stoelinqa/dhr. Van Asperen 55,80%. Hulst. A-lijn: 1. Snuverink-Beuzenberg; 2. De Waele-Stam; 3. Kint-Van Leeuwen. B-lijn: 1Van Gaever-Van Schoor; 2. echt paar Oudenniel; 3. Hillige-Kint. Schaatsen Den Haag. NK Afstanden. Mannen, eerste 500 meter: 1. Wenne- mars 36,60, 2. Bos 36,78, 3. Straathof 37,22, 4. Hairwassers 37,36, 5. Brusche 37,50. Tweede rit: 1. Wennemars 36,48, 2. Bos 36,59,3. Hairwassers 37,23,4. Van Velde 37,28,5. Straathof 37,35. Eindklassement: 1. Wennemars 73,080, 2. Bos 73,370,3. Straathof 74,570,4. Hair wassers 74,590, 5. Leeuwangh. 5.000 meter: 1. Romme 6.38,30, 2. Rits- ma 6.48,59,3. De Jong 6.49,04,4. Uytde- haage 6.49,67, 5. Verheijen 6.49,89, 6. Hersman 6.51,25,7. Brigt Rykkje 6.54,53, 8. Beulenkamp 6.54,54,9. T uitert 6.56,68, 10. Helling 6.58,06. Vrouwen, eerste 500 meter: 1. Nuyt 39,88, 2. Timmer 40,11, 3. Oonk 40,63, 4. Heins 40,70, 5. Thomas 41,26. Tweede rit: 1. Nuyt 40,02, 2. Timmer 40,70, 3. Leever 40,88, 4. Heins 40,99, 5. Thomas 41,00. Eindklassement: 1. Nuyt 79,900, 2. Tim mer 80,810, 3. Heins 81,690, 4. Oonk 81,760, 5. Leever 82,170, 6. Thomas 82,260. Berlijn. Duitse afstandskampioenschap pen. Vrouwen. 1e 500 m: 1. Garbrecht- Enfeldt 38,71. 3000 m: 1. Niemann 4.12,83. Mannen. 1e 500 m: 1. Künzel 36,55. 5000 m: 1. Dittrich 6.41,56. Schaken sprong. De Terneuzenax-en vochten zich na rust terug in de wedstx-ijd, maar kwamen aan het einde net iets tekort. Tristan van Acker, Nox-bert Baaxf, Jean- Claude Everaex-t en Peter Bou- man hadden hun aandeel in de winst. Voor Smile Services scoorden Paul Tjan-Asem, Mike van Rossem en Bert Wilting. Arrow-Ploegaert 4-8: Arrow is van slag. De ploeg speelde een kansloze wedstrijd tegen een gedisciplineerd spelend Ploe gaert. Max-nix Schieman beves tigde zijn reputatie als schutter door vier keer voor de ploeg uit Philippine te scoren. Harry Ver- meire, Paul de Putter, Dave en Jim de Jong waren verantwoor delijk voor de overige doelpun ten. Arrow had in Gino Vink (2x Michael de Block en Edwin Max-tens zijn doelpuntenma- kers. Istanbul. Schaakolympiade. Dertiende ronde: Mannen: Nederland - Hongarije 1- 3. Van Wely - Leko 1/2-1/2, Piket - Almasi 0-1, Van der Sterren -Polgar 0-1, Nijboer- Portisch 1/2-1/2. Vrouwen: Duitsland - Nederland 2-1. Kaciani-Gersinska - Peng 1 -0, Paehtz - Sziva 1-0, T rabert - Lanchava Sportprijsvragen Lucky Dag, vrijdag 10 november. 3-7-11-17-18-23-25-27-34-38-39- 40 - 43 - 46 - 56 - 59 - 62 - 64 - 72 - 80. (ondervoorbehoud) Tennis finale: Clement (Fra) - Sluiter (Ned) 6-33- 6 7-6, Agassi (VSt/2) - Kucera (Slw) 6-1 7- 5, Rafter (Aus/8) - Kuerten (Bra/1) 6-3 6-4. Dubbelspel, kwartfinales: Haarhuis/Stolle (Ned/Aus) - Gaudenzi/N- argiso(lta)4-6 6-3 7-5. Kuala Lumpur. Vrouwen, 450.000 gul den. Kwartfinales: Nagyova (Slw) - Mo- rariu (VSt) 5-7 6-3 6-2, Tanasugarn (Tha/3 - Kruger (ZAf) 6-3 5-7 6-3, Panova (Rus/6) - Sucha (Slw) 6-3 6-3, Majoli (Kro) - Nola (Bul) 1-6 7-5 6-1. Indeling halve finales: Nagyova - Tanasugarn, Panova - Majoli. Voetbal Eredivisie. RBC-Willem II2-1. Volleybal Bedrijfscompetitie Hulst. Eerste klassé mannen: Start/Smash 2000-CVC Doolae- ge 3-0, RCS 2-Commit Arbo 2-1, Luctor! Banden 1-RCS 1 3-0. Tweede klasse mannen: De Troubadour-Brandax 3-0, Rijk bv-Luctor Banden 2 3-0, Ambulo- ABN/Amro 1-2. Eerste klasse vrouwen: De Fikser-Van Waterschoot 1-2, Ferketen de Maat-VVC Rhodos 3-0, Cerestar Bene- lux-Zaman Sport 1-2, Verhulst woningin: richting-Voorwaarts 2-1. Tweede klasse vrouwen: Van Wesemael-Adviesbureau Haulze 0-3, Jong Morres 1-Wentzler Pau wels 0-3, SC Morres 2-SC Morres 1 1-2, Eurogroen-CVC 2-1. Derde klasse vrou wen: 't Hoeksken-De Bruijn 3-0, Jong Morres 2-De Sterre 2-1SC Morres 3-Ten-' ce 1-2. Stand. Eerste klasse mannen: 1. Luctor Banden 1 11-23; 2. Start/Smash 200010- 17; 3. RCS 1 9-16; 4. RCS 2 8-15; 5. CVC Doolaege 9-6; 6. Commit Arbo 10-4. Tweede klasse mannen: 1. Rijk BV 9-24, 2. Brandax 7-13; 3. De Troubadour 7-12, 4. Ambulo 8-8; 5. Luctor Banden 2 8-7;6; ABN/Amro 7-5. Eerste klasse vrouwen: 1. Van Waterschoot 10-24; 2. Zaman; Sport 10-24; 3. De Fikser 10-19; 4. Ver: hulst Woninginrichting 10-16; 5. Ceres tar Benelux 10-15; 6. Ferket en de Maat 10-14; 7. Voorwaarts 10-5; 8. WC Rhodos 10-2. Tweede klasse vrouwen: 1 SC Morres 1 9-23; 2. Haulez 9-18; 3. SC Mor res 2 9-17; 4. CVC 9-12,5. Eurogroen 9-11; 6. Van Wesemael 9-10; 7. Wentzler Pau wels 9-10; 8, Jong Morres 1 9-6. Derde klasse vrouwen: 1. Jong Morres 2 8-22,2. 't Hoeksken 8-15; 3. De Sterre 8-14; 4 Tence 8-12; 5. Total de Beule 7-10; 6, SC Morres 3 8-8; 7. De Bruijn 7-0. Zaalvoetbal Zeeuws-Vlaanderen. Eerste klasse: Wentzler Pauwels-Amstelhoekje/Vdeco 4-8; Vervaet-Max Korting 3-2; De Gravin- GTI 5-2; Schelde/Leugenboom-Red Roadhouse 7-9; Premiere Zaman Sport- Smile Services 4-3; Arrow-Ploegaert 4-8. Stand: 1. Premierre Zaman Sport 8-18,2, Max Korting 8-18,3. Smile Services7-15, 4. Vervaet 7-15, 5. Red Roadhouse 6-13, 6. Ploegaert Philippine 7-13, 7. Amstel- hoekje/Vdeco 7-12, 8. Arrow 8-9, 9. Wentzler Pauwels 7-6,10. De Gravin 7-5, 11 Schelde/Leugenboom 7-2,12. GTI 7-0. Philadelphia. Vrouwen, 1,4 miljoen gul den. Tweede ronde: Tauziat (Fra/4) - Han- tuchova (Slw) 7-5 6-4, Koernikova (Rus/6) - Pratt (Aus) 6-0 6-2, Parkinson (VSt) - Ru bin (VSt/9) walk over, Halard-Decugis (Fra)-Capriati (VSt/8)6-4 6-1. St. Petersburg Mannen, 2 miljoen gul den. Kwartfinale: Safin (Rus/1) - Schütt- ler (Dui) 6-4 1-6 6-3, Bjórkman (Zwe) - Palmer (VSt) 6-1 6-3, Hrbaty (Slw/3) - Voltsjkov (WRu) 6-2 4-6 6-4, Kafelnikov (Rus/2) - Calatrava (Spa) 6-3 6-4. Lyon. Mannen, 2 miljoen gulden. Kwart- zondag_ Windsurfen Hiwind Series. Eerste wedstrijd uit een serie van drie. Locatie: Surfcentrum De Schotsman, Kamperland. Aanvang; 11.30 uur. Organisatie: Zuid West Zeven. (Advertentie) De leukste St. Nicolaasgeschenken koopt u op onze inspirerende interieur- en kerstmarkt Europatuin Goes, Nw. Rijksweg 2D, 's-Heer Hendrikskinderen, 0113-215395

Provinciale Zeeuwse Courant | 2000 | | pagina 72