N.V. DELTA Nutsbedrijven Mede\ n rustomer pwfppij Projectingenieur (m/v) Projectleider Gaswet (m/v) Medewerker Debiteurenadministratie (m/v) N.V. DELTA Nutsbedrijven (DELTA) streeft naar een optimale binding met haar klanten en wil dit bereiken door onder andere een uitstekende telefonische bereikbaarheid, het creëren van een één-ingangsprincipe, het verhogen van de servicegraad en ruimere openstellingstijden. Om hier inhoud aan te geven is een Customer Care Centre (CCC) in Middelburg ingericht, waarin alle telefonische klantencontacten geconcentreerd zijn. Het DELTA-CCC gaat binnenkort ook de eerstelijns helpdesk functie voor Internet-provider ZeelandNet uitvoeren. Daarom zoeken wij: N.V. DELTA Nutsbedrijven wil in Zeeland een sterke positie verwerven op de markt van telefonie, datatransmissie en audiovisuele dienstverlening. Dit brengt met zich mee dat de afdeling TeleCaiNetten (TCN) de activiteiten op het gebied van infrastructuur (glasvezel- en coaxnet), alsmede transmissiecapaciteit uitbreidt en aanpast. Binnen de groep Transmissie en communicatie te Middelburg is een vacature voor een: ÏSJ De functies kunnen zowel op fulltime als op parttime-basis (met een minimum van gemiddeld 20 uur per week) ingevuld worden. Het CCC is op werkdagen bezet van 8 uur 's morgens tot 8 uur 's avonds en op zaterdag van 9 uur 's morgens tot 1 uur 's middags. Je hoofdtaak bestaat uit het afhandelen van inkomende telefoongesprekken, waarbij het le jaar de nadruk zal liggen op ZeelandNet (Internetaansluitingen); Daarna zullen ook de gesprekken die betrekking hebben op DELTA (denk aan facturering, meteropname, betalingen, incasso, verhuizingen, storingen, verzoeken om voorlichting, klachten etc.) tot je werk gaan behoren. Een groot deel van deze telefoontjes handel je zelf af (waaronder het initiëren van vervolgwerkzaam heden), een deel wordt doorgesluisd naar de back office of naar een andere DELTA-afdeling. Afhankelijk van het aantal telefoongesprekken zal de werkbelasting variëren. In voorkomende gevallen verricht je daarom ook andere administratieve werkzaamheden, bijvoorbeeld ten behoeve van de backoffice. een HAVO/MBO- of vergelijkbaar werk- en denkniveau; minimaal enige jaren werkervaring waaronder ervaring in het onderhouden van klantencontacten; aantoonbare belangstelling van en bij voorkeur enige ervaring met Internet en de toepassing daarvan; ervaring in het werken met geautomatiseerde administratieve systemen; als persoonseigenschappen: accuratesse; een klantgerichte en dienstverlenende houding; luistervaardigheid; zelfstandigheid; een heldere telefoonstem; analytisch vermogen; teamgeest; stressbestendigheid. de bereidheid om op basis van een wisselend rooster en ook regelmatig in de avonduren en op zaterdagmorgen te werken. Uitgangspunt is dat je geen beperkingen hebt ten aanzien van de te werken dagen of dagdelen. Onderdeel van de selectieprocedure is een test, met name gericht op de voor deze functie vereiste attitude en capaciteiten. Wat bieden wij? Werken bij DELTA betekent een bijdrage leveren aan een ondernemend en veelzijdig bedrijf dat sterk in ontwikkeling is. Wij stellen daar tegenover: een goed en compleet pakket arbeidsvoorwaarden dat gebaseerd is op de CAO voor Energie- en Nutsbedrijven; een maximum salaris van 4.329,bruto per maand op basis van een fulltime dienstverband; een participatieregeling en bedrijfsspaarregelingen; mogelijkheden voor verdere ontwikkeling, waaronder opleiding en trainingen; volop ruimte voor eigen inbreng en initiatief in een informele organisatie met korte lijnen; een gedegen opleidings- en inwerktraject. Wil je meer informatie over deze functie, neem dan contact op met de heer S.J. Stegers, manager CCC, telefoonnummer: 0118-883951, of met de heer F. van de Vorle, supervisor CCC, telefoonnummer: 0118-882096. Sollicitaties, voorzien van een CV, kunnen binnen twee weken gericht worden aan onderstaand (e-mail) adres, ter attentie van het Secretariaat van de afdeling Personeel Organisatie. Geef in je brief s.v.p. duidelijk aan of je voorkeur uitgaat naar een fulltime- of parttimebaan. (fulltime) het installeren, in bedrijf stellen en onderhouden van transmissie en communicatieapparatuur; het configureren en routeren van netwerkverbindingen; het verrichten van werkvoorbereidingstaken en het begeleiden van personeel van derden; het begeleiden van de ingebruikstelling van nieuwe systemen; medeverantwoordelijk voor het verwerken en terugkoppelen van technische en administratieve gegevens ten behoeve van vastlegging van deze gegevens; het zelfstandig en adequaat lokaliseren en opheffen van storingen; het verrichten van storingsdienst. een opleiding MTS-Elektrotechniek (eventueel in combinatie met een IT-achtergrond), bij voorkeur aangevuld met gerichte applicatiecursussen; werkervaring met digitale datatransport- en communicatiesystemen; bekendheid met hardwareconfiguraties van LAN's en WAN's; ervaring met projectmatig werken; beheersing van de Nederlandse en Engelse taal in woord en geschrift; voorts wordt veel waarde gehecht aan een zelfstandige en klantgerichte instelling. Verwacht wordt de bereidheid tot het deelnemen aan de storingswachtdienst en het volgen van opleidingen in optische- en digitale transmissietechnieken, alsmede netwerktoepassingen. Wat bieden wij? Werken bij DELTA betekent een bijdrage leveren aan een ondernemend en veelzijdig bedrijf dat sterk in ontwikkeling is. Wij stellen daar tegenover: een goed en compleet pakket arbeidsvoorwaarden dat gebaseerd is op de CAO voor Energie- en Nutsbedrijven; een participatieregeling en bedrijfsspaarregelingen; mogelijkheden voor verdere ontwikkeling, waaronder opleiding en trainingen; volop ruimte voor eigen inbreng en initiatief in een informele organisatie met korte lijnen. Wil je meer informatie over deze functie, neem dan contact op met de heer P.A.F. Geurts, hoofd TeleCaiNetten, telefoonnummer: 0118-883001, of met de heer A.J. Meulmeester, coördinator Transmissie& Communicatie, telefoonnummer 0118-883061. Sollicitaties, voorzien van een CV, kunnen binnen twee weken gericht worden aan onderstaand (e-mail) adres, ter attentie van het Secretariaat van de afdeling Personeel Organisatie. De afdeling Decentrale opwekking en Milieuprojecten heeft als kerntaak het realiseren van en beheren van warmtekrachtin stallaties (veelal geplaatst in de industriële en agrarische sector) en het oprichten en exploiteren van windenergieparken. Door het leveren van maatwerkoplossingen dragen wij bij aan het energiebeheer en -management (energie-kosten- optimalisatie) voor onze klanten en door de daaraan gekoppelde energiebesparing een bijdrage aan het milieu. Voor de afdeling Decentrale opwekking en Milieuprojecten binnen ons hoofdkantoor te Middelburg zoeken wij een: (fulltime) "r Kerntaken: de verantwoordelijkheid over de realisatie van met name warmtekracht- en windenergie-projecten, het, als projectleider, in nauw overleg met de klant, begeleiden van de onderzoeks-, de engineering- en de realisatiefase. het veelvuldig onderhouden van contacten met klanten, leveranciers en overheden, waarbij alle facetten van het projectmanagement aan de orde komen. het volgen van vakinhoudelijke ontwikkelingen en het leveren van een bijdrage in het verder ontwikkelen van onze producten. een HBO werk- en denkniveau, bij voorkeur HTS-werktuigbouw met afstudeerrichting energie- en warmtetechniek; tenminste 3 jaar ervaring met warmtekracht en/of windenergie; goede communicatieve vaardigheden; ervaring met projectmatig werken. Verder wordt veel waarde gehecht aan een resultaatgerichte instelling en een grote dosis zelfstandigheid. Wat bieden wij? Werken bij DELTA betekent een bijdrage leveren aan een ondernemend en veelzijdig bedrijf dat sterk in ontwikkeling is. Wij stellen daar tegenover: een goed en compleet pakket arbeidsvoorwaarden dat gebaseerd is op de CAO voor Energie- en Nutsbedrijven; een maximum salaris van 6.276,— bruto per maand; een participatieregeling en bedrijfsspaarregelingen; mogelijkheden voor verdere ontwikkeling, waaronder opleiding en trainingen; volop ruimte voor eigen inbreng en initiatief in een informele organisatie met korte lijnen. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selectieprocedure. Recent is de Gaswet van kracht geworden. Deze wet vormt de basis voor de liberalisering van de gasmarkt. Een belangrijke element in de gaswet is scheiding van levering van de commodity gas en het beheer van het gasnetwerk. In dit kader is binnen het hoofdkantoor in Middelburg de volgende vacature ontstaan: (fulltime) Kerntaken: het opzetten en bijhouden van een systeem voor transporttarieven; het jaarlijks publiceren van (aangepaste) tarieven netwerkbeheer en aansluitvoorwaarden; het opstellen van leveringszekerheidsanalyses en energierapportages; het opzetten en beheren dienstverleningsovereenkomsten; het opzetten en beheren van Lange Termijn Planning (investeringsplanning); het opstellen van aanbestedingsprocedures voor grote werken; het opstellen van offertes aan derden voor grote aansluitingen; het opstellen van rapportages over energiebesparing, informatievoorziening richting DTe (Dienst Uitvoering en Toezicht Energie). een opleiding op HBO-niveau (HTS of HEAO); bedrijfseconomische, commerciële en technische werkervaring; gewend zelfstandig te functioneren; goede schriftelijke, communicatieve en advies-vaardigheden. Wat bieden wij? Werken bij DELTA betekent een bijdrage leveren aan een ondernemend en veelzijdig bedrijf dat sterk in ontwikkeling is. Wij stellen daar tegenover: een goed en compleet pakket arbeidsvoorwaarden dat gebaseerd is op de CAO voor Energie- en Nutsbedrijven; een participatieregeling en bedrijfsspaarregelingen; mogelijkheden voor verdere ontwikkeling, waaronder opleiding en trainingen; volop ruimte voor eigen inbreng en initiatief in een informele organisatie met korte lijnen. De afdeling Kleinzakelijke Klanten en Huishoudens verzorgt onder andere de verwerking van betalingen, terugbetalingen en incasso. Voor de afdeling Debiteurenadministratie binnen het hoofdkantoor in Middelburg zoeken wij een: (fulltime) Kerntaken: de dagelijkse verwerking van betalingen en terugbetalingen; het uitvoeren van gegevensmutaties en controles; het behandelen van correspondentie, betalingsregelingen en incassozaken; het behandelen van faillissementen, oninbare vorderingen, afsluitopdrachten en vorderingen; het veelvuldig telefonische contacten onderhouden met klanten. een afgeronde opleiding MEAO-BA; uitstekende communicatieve vaardigheden; 1 klantgerichtheid; stressbestendigheid; zelfstandigheid. Wat bii Werken sterk in Wil je meer informatie over deze uitdagende functie, neem dan contact op met het hoofd van de afdeling Decentrale opwekking en Milieuprojecten, de heer C.E. van Gremberghe, telefoon 0118-882475. Sollicitaties, voorzien van een CV, kunnen binnen twee weken gericht worden aan onderstaand (e-mail) adres, ter attentie van het Secretariaat van de afdeling Personeel Organisatie. Wil je meer informatie over deze functie, neem dan contact op met de heer R. Harinck, sector personeelschef, telefoonnummer 0118-882127. Sollicitaties, voorzien van een CV, kunnen binnen twee weken gericht worden aan onderstaand (e-mail) adres, ter attentie van het Secretariaat van de afdeling Personeel Organisatie. bij DELTA betekent een bijdrage leveren aan een ondernemend en veelzijdig bedrijf dat ontwikkeling is. Wij stellen daar tegenover: een goed en compleet pakket arbeidsvoorwaarden dat gebaseerd is op de CAO voor Energie- en Nutsbedrijven; een maximum salaris van 4.329,— bruto per maand; een participatieregeling en bedrijfsspaarregelingen; mogelijkheden voor verdere ontwikkeling, waaronder opleiding en trainingen; volop ruimte voor eigen inbreng en initiatief in een informele organisatie met korte lijnen. Wil je meer informatie over deze functie, neem dan contact op met de heer W. Vermeulen, le medewerker Debiteurenadministratie, telefoonnummer 0118-882492. Sollicitaties, voorzien van een CV, kunnen binnen twee weken gericht worden aan onderstaand (e-mail) adres, ter attentie van het Secretariaat van de afdeling Personeel Organisatie. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Postbus 5048 4330 KA Middelburg tel. (0118) 882000 Internet: http://www.delta-zld.nl e-mail: vacatures@delta-zld.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2000 | | pagina 54