A M PERSONEEL PZC Parttime VESTIGINGSMEDEWERKER AANNEMERSBEDRIJF MESU B.V. METSELAAR MTS-ers en HTS-ers voor uitdagende engineeringsfuncties in de scheepsbouw Restaurantmedewerker (m/v) Dyude Roem van Yerseke ZglAND^RoEM Operator conserven (M/V) zaterdag 11 november 2000 Atlas Personnel Services BV is een in de maritieme sector gespecialiseerd uitzend- en detacheringsbu reau. Atlas richt zich al meer dan 14 jaar met name op de koopvaardij, de natte aannemerij en de olie- en gaswinning. Ons goed gemotiveerd en gekwalificeerd (tijdelijk) personeel, wordt op wereldwijde basis in gezet bij diverse toonaangevende opdrachtgevers. Ter versterking van ons team op de vestiging te Vlissingen zijn wij op zoek naar een: (m/v) Waar denken wij aan bij een vestigingsmedewerker (Maritiem) Je hebt affiniteit of denkt dat te kunnen hebben met de maritieme sector. Je hebt al enige ervaring als consulent in de uitzend/detacheringsbranche. Je bent onderne mend en actief en kan je goed uitdrukken in woord en geschrift. Je kunt goed zelfstandig werken in een klein team, verband uitmakend van een groter geheel. Je hebt commerciële feeling en hebt minimaal een MBO werk- en denkniveau. Wat kunnen wij je bieden Een zeer zelfstandige en boeiende functie. Een goed salaris, dito secundaire arbeidsvoorwaarden en mogelijkheden tot verdere scholing. Werken met enthousiaste en gemotiveerde collega's bij een zich snel expanderend bedrijf. Herken jij jezelf als de spoqtane, ambitieuze en assertieve collega die wij zoeken, schrijf dan binnen 3 weken je sollicitatiebrief met CV aan: Atlas Personnel Services bv t.a.v. Dhr. M.R. Hollemans Badhuisstraat 109-b 4381 LP Vlissingen e-mail mhollemans@atlasserv.nl Website www.atlasserv.nl Telefoon 0118 418 927 Fax 0118 418 329 Atlas heeft vestigingen te Amsterdam, Vlissingen, Rotterdam, Emmen en Den Helder Nieuwbouw Verbouw Onderhoud Restauratie Machinaal timmerwerk zoekt op korte termijn een ervaren SCHOTELWEG 6, 4333 GS MIDDELBURG Telefoon (0118) 61 30 98 k i n d e r opva n 9 DE BEVELANDEN Kinderopvang De Bevelanden biedt voor 0- tot 16-jarigen kinderopvang, buitenschoolse en naschoolse opvang, kleinschalige opvang, tleneropvang, gastouderopvang en thuisopvang in de vijf Bevelandse gemeenten. Ook het gastouderbureau is voortdurend op zoek naar gemotiveerde gast ouders en thuisopvangers voor haar werkgebied De Bevelanden. Met name geïnteresseerden In Goes, Kloetinge, Kapelle, Hein- kenszand, Lewedorp en 's Gravenpolder worden uit genodigd te reageren op telefoonnummer 0113- 228139. Vraagt u dan Johanna de Pagter of Kitty Kiezenberg. Kinderopvang De Bevelanden wil kinderopvangvoorzieningen ont wikkelen die zijn toegesneden op plattelandssituaties. Dit betekent flexibele kinderopvang dicht bij huis, van hoge kwaliteit en klein schalig van opzet. Voor een op te zetten kleinschalige kinderopvangvoorziening in 's-GravenpoIder nodigen wij ondernemende mensen uit om te sol liciteren naar de functie van groepsleid (st) er voor 18-28 uur per week (vac.nr. 201101) De nieuwe voorziening moet onderdak gaan bieden aan een groep kinderen in de leeftijd van 0 tol 12 jaar. Van deze groepsleidster wordt verwacht dat zij in staat is de werk zaamheden voor haar rekening te nemen in de voorbereidingsfase. Hierbij gaat het om zowel de opzet als de inrichting van de kinderop vangvoorziening. Vervolgens zul je in de samenwerking met (gast)ouders en scholen kinderen opvangen op (nog in te vullen) flexibele tijdstippen. Voor dit werk is het nodig dat je beschikt over: een (kindgerichte) opleiding op MBO-niveau; bij voorkeur ervaring in het werken met kinderen; een zelfstandige, ondernemende en creatieve instelling; goede communicatieve en pedagogische vaardigheden; minimum leeftijd 21 jaar. Zodra deze kinderopvangvoorziening daadwerkelijk start, is er be hoefte aan een tweede groepsleid(st)er voor 16-26 uur per week (vac.nr. 201102) Ook voor deze functie is hel nodig datje beschikt over een (kindge richte) opleiding op MBO-niveau en goede communicatieve en peda gogische vaardigheden. Voor vestigingen in Goes, Kloetinge en Heinkenszand zijn wij op zoek naar; 3 coördinerend groepsleid(st)ers voor 20 uur te Heinkenszand (vac.nr. 201103) voor 18 uur te Kloetinge (vac.nr. 201104) voor 32 uur te Goes (vac.nr. 201105) Als coördinerend groepsleidster ben je verantwoordelijk voor de da gelijkse gang van zaken van de locatie. Je werkzaamheden bestaan uit: dagelijkse opvang van kinderen; inplannen van personeel; leiding geven aan de groepsleiding; contacten met ouders, waaronder de kennismakings- en intakege sprekken; beheer van het pand en de inventaris. Voor dit werk is het nodig datje beschikt over: aantoonbare ervaring met kinderen in de leeftijd van 0 tot 12 jaar; flexibele inzetbaarheid; een relevante opleiding op middelbaar niveau, uitstekende communicatieve vaardigheden; capaciteiten om een combi-functie te vervullen; capaciteiten om een bijdrage te kunnen leveren aan nieuwe ont wikkelingen in de kinderopvang. De functies voor coördinerend groepsleidster betreffen een tijdelijke aanstelling vooreen jaar. Door uitbreiding en nieuwbouw zijn groei mogelijkheden aanwezig. Alle functies worden ingeschaald volgens de CAO Kinderopvang. Wanneer je belangstelling hebt voor bovenstaande vacatures en in formatie wilt, kun je telefonisch contact opnemen met Hanneke Schoonen, sectormanager kinderopvang/bso, op woensdag 15 no vember a.s. van 09.00 tot 11.00 uur. telefoon 0113-228139. Schriftelijke reacties, voorzien van c.v. en onder vermelding van het vacaturenummer, kun je tol 23 november a.s. richten aan Kinderop vang De Bevelanden, t.a.v. Yolanda van Hekke. personeelsfunctio naris. Montgomerystraat 10, 4463 KC Goes. De vacatures zijn ook intern gepubliceerd. Bij gelijke geschiktheid hebben interne kandidaten voorrang. Op de afdeling werken circa 125 vaste medewerkers. In verband met de verdere versterking van de Engineeringscapaciteit, in het bijzonder voor het systeem-engineering werk, zijn wij op zoek naar enkele MTS-ers en HTS-ers die op korte termijn aan de slag kunnen. De volgende functies zijn vacant: Senior Engineer/Teamleider Scheepsbouw Uw taken omvatten onder meer het geven van leiding aan een multidisciplinair team van projectengineers en het opstellen van technische specificaties aan de hand van de bestek- en Klasse- eisen. Naast contacten met de opdrachtgever en leveranciers wor den ook zelfstandig scheepsbouwkundige berekeningen en teken werk uitgevoerd. Senior Engineer/Teamleider Werktuigbouw Uw taken omvatten onder meer het geven van leiding aan een multidisciplinair team van projectengineers en het opstellen v technische specificaties aan de hand van de bestek- en Klasse- eisen. Naast contacten met de opdrachtgever en leveranciers wor den ook zelfstandig werktuigkundige systeemberekeningen en tekenwerk uitgevoerd. Ontwerper/rekenaar Casco constructies U houdt zich voornamelijk bezig met het opzetten van staal, aluminium en kunststof constructies en het uitvoeren van constructieve berekeningen in de ontwerp- en systeemfasen t het proces. Voor deze functie is een opleiding HTS/T scheepsbouw vereist. Gewichtsbewaker U wordt ingeschakeld voor diverse projecten. U houdt zich bezig met het berekenen, inschatten en bewaken van het gewicht en het zwaartepunt van het schip en het uitvoeren van helling- proeven. Opleidingsniveau: HTS/MTS met ruime ervaring in de scheepsbouw. Schema-ontwerper Uw voornaamste taak zal zijn het ontwerpen van schema's ten behoeve van alle voorkomende scheepssystemen en het specificeren van de daarin voorkomende componenten. Opleiding: MTS/HTS. Casco constructeur/tekenaar Uw taak is het opzetten en detailleren van casco constructies met behulp van NUPAS 3D CAD. Opleidingsniveau: MTS. Ervaring in de cascobouw is een pre. Piping constructeur/tekenaar Uw taak is het uitwerken van de schema's naar de piping routing met behulp van CADMATIC 3D CAD. Opleidingsniveau: MTS. Vanzelfsprekend kunt u rekenen op uitstekende arbeidsvoor waarden, zoals goede opleidingsmogelijkheden. Informatie Nadere informatie omtrent deze functies kunt u inwinnen bij: de heer ir. R.J. de Gaaij, vakchef Engineering Scheepsbouw, tel. nr. 0118 48 24 27 of de heer ir. R.A. Viergever, vakchef Engineering Werktuigbouw, tel. nr. 0118 48 23 28. Ook kunt u onze website www.schelde.com bekijken. Solliciteren Enthousiast geworden voor één van de functies? Stuur uw schriftelijke sollicitatie met c.v. naar: KSG Maritieme Bedrijven B.V. De heer A. Siereveld, Afd. Personeelszaken Postbus 555 4380 AN Vlissingen Koninklijke Schelde Groep Worldwide Hospitality Got.oen Tulip l' Escaut Werken voor fijne gastenmet mooie producten en leuke collega's, maar niet altijd in het weekend? Dat kan! Golden Tulip L'Escaut ligt aan het diepe vaarwater van de Westerschelde en de monding van het kanaal Gent-Terneuzen. L'Escaut is een stijlvol 4-sterren hotel met een restaurant-bar-zalen en Catering afdeling. Voor onze afdeling restaurant zijn wij op korte termijn op zoek naar een enthousiaste Vanaf 20 jaar die één is met het (jonge) team. Bij gebleken geschiktheid wordt u verder opgeleid bij de Golden Tulip Business School om zo het hotelvak volledig te beheersen. Indien u geïnteresseerd bent in bovenstaande functie kunt u uw sollicitatiebrief richten aan: Golden Tulip L'Escaut T.a.v. Siete Roffel Postbus 1089 4530 GB TERNEUZEN www.goldentulip-lescaut.nl Dyade Dienstverlening Onderwijs is een organisatie met zeven vestigingen in Nederland, te weten: Alkmaar, Amsterdam, Ede, Den Haag, Middelburg, Nieuwegein en Rotterdam Dyade is een onderwijsservice- bureau dat o.a. de financiële admini-stratie en de personeels- en salarisadministratie verzorgt van scholen in heel Nederland. Daarnaast biedt Dyade besturen en schoolleiding (beleidsmatige) ondersteuning bij bestuurlijke en managementtaken op het terrein van financiën en materiële zaken, juridische zaken, personeel, huls vesting en schoolautomatisering De vestiging Middelburg van Dyade Dienstverle ning Onderwijs beheert een vervangingspool. Daar uit worden leerkrachten ingezet op protestants- christelijke en reformatorische basisscholen en op scholen voor speciaal onderwijs in Zeeland. Wij zijn daarvoor op zoek naar inval-ieerkrachten Bent u bevoegd en wilt u enkele dagen (weer) voor de klas, meldt u dan aan. U kunt aangeven in welke groepen u het liefst wilt werken, op welke dagen en in welke plaatsen en/of regio. Met uw wensen en mogelijkheden wordt re kening gehouden. Uw reacties kunt u sturen naar mevr. A. Martine van der Meute, coördinatrice vervangingspool, p/a Dyade Dienstverlening Onderwijs, Dam 10, 4331 GJ Middelburg, Ook voor inlichtingen kunt u bij haar terecht: telefo nisch op donderdag van 8.30 - 16.30 uur (0118- 611159) of privé (0118-591301 Door voortdurend marktgericht te opereren en te vernieuwen in productiemethoden, producten, verpakkingen en communicatie is Roem van Yerseke B.V. uitgegroeid tot één van de meest toonaangevende mossel-, oester- en kokkelverwerkende bedrijven in de wereld. Ons bedrijf brengt deze producten vers, geconserveerd en diepgevroren op de markt. De producten worden afgezet via de traditionele visgroot- en detailhandel, de horeca en het supermarktkanaal. Wij zoeken een schelpdiergigant! Ter versterking van het team zijn wij op zoek naar: De functie: U werkt in een gezellig team aan de allerbeste conservenproducten. U bedient de kookinstallaties en inpakmachines, zoals de blikmachine en de gasverpakkingsmachine. Ook helpt u uw collega's aan de etiketteerlijn. Daarnaast assisteert u in voorkomende gevallen, alsmede bij ziekte of vakantie van collega's, bij andere productiewerkzaamheden. De kandidaat: In een enerverend seizóensbedrijf als Roem van Yerseke B.V. is een flinke dosis flexibiliteit en teamspirit zeer belangrijk. "Handen uit de mouwenis het credo. Ervaring in een soortgelijke productieomgeving is een pre. U bent gewend om te gaan met de strenge hygiënische eisen van de voedingsmiddelenindustrie en werkt nauwkeurig. Daarnaast bent u flexibel ingesteld en kunt u in principe alle voorkomende productiewerkzaamheden uitvoeren, alsmede kleine technische storingen aan de inpaklijn zelfstandig oplossen. Wij bieden: Een afwisselende functie in een bedrijf dat volop in beweging is. U kunt rekenen op een prima salaris en dito secundaire arbeidsvoorivaarden. Heeft u interesse? Stuur dan binnen 14 dagen uzv schriftelijke reactie met C.V. naar: Roem van Yerseke B.V., t.a.v. mevr. S. Dingemans, Postbus 25, 4400 AA Yerseke. Inlichtingen kunnen verkregen zvorden op telefoonnummer (0113) 577750; de heer Leo Leijs, bedrijfsleider conserven. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2000 | | pagina 44