rethinking YOUR FUTURE? vS» Ruimte voor p m POELWIJCK PZC 37 ArbeidswÈ Bureau bouwkundigTEKENAAR networkCONTROLLER tekenaar/CONSTRUCTEUR tekenaarWERKTUIGBOUWKUNDE rawBESTEKSCHRIJVER Verzorgenden m/v (vac.nr. eooosj Savelanden Verzorgende m/v (vac.nr. eooio) ZIEKENVERZORGENDE M/v zaterdag 11 november 2000 RESTAURANTMANAGER Voor een hotel in Vlissingen zoeken wij een ervaren en gekwalificeerde restaurantmanager. U gaat leidinggeven aan een team van 10 tot 20 mede werkers. U hebt een horeca-opleiding op mbo/hbo- niveau, wijnkennis, een goede beheersing van de moderne talen en relevante werkervaring. Bij goed functioneren wordt een fulltime vast dienstverband aangeboden met uitstekende arbeidsvoorwaarden en studiemogelijkheden. Meer informatie bij Maria Grims, Arbeidsbureau Vlissingen, telefoon 0118-421500. Vacaturenummer 42023-00. MEDEWERKERS HORECA Voor restaurants, hotels en strandpaviljoens op Walcheren zoeken wij gemotiveerde serveersters, afwashulpen, koks en kamermeisjes. Meer infor matie bij Maria Grims, Arbeidsbureau Vlissingen, telefoon 0118-421500. CONSTRUCTIEBANKWERKER/LASSER Voor een constructiebedrijf in Sint Annaland zoeken wij een constructiebankwerker/lasser. U hebt een lts-opleiding of u bent nog lerend hier voor. Het betreft een fulltime jaarcontract dat bij gebleken geschiktheid omgezet wordt in een vast dienstverband. Meer informatie bij LoesTreurniet ofHedwig Prins, Arbeidsbureau Sint Maartensdijk, telefoon 0166-664300. Vacaturenummer 40199-00. GRONDWERKER Voor een bedrijf in Zierikzee zoeken wij een gemotiveerde grondwerker. Ervaring in een soort gelijke functie is een pre. Het betreft een fulltime contract voor enkele maanden. Meer informatie bij Anouk Verschuur, Arbeidsbureau Zierikzee, telefoon 0111-412953. Vacaturenummer 42037-00. FILIAALMANAGER Voor een modezaak in Zierikzee zoeken wij met spoed een enthousiaste filiaalmanager. U geeft leiding aan de medewerkers en u bent verantwoor delijk voor de omzetresultaten, de presentatie van de winkel/etalage en de inkoop/voorraad. U hebt een mbo werk- en denkniveau, een commerciële instelling en affiniteit met mode. Het betreft een fulltime vaste baan met een goed salaris, interes sante secundaire arbeidsvoorwaarden en de mogelijkheid om interne cursussen te volgen. Meer informatie bij Anouk Verschuur, Arbeidsbureau Zierikzee, telefoon 0111-412953. Vacaturenummer 42147-00. INTERNATIONAAL CHAUFFEUR Voor een werkgever op Schouwen-Duiveland zoeken wij per direct een internationaal chauffeur voor palletvervoer naar Frankrijk, Spanje en Duits land. U hebt een rijbewijs BCE, een chauffeurs- diploma en relevante werkervaring. Bij voorkeur woont u in Zeeland. Bij gebleken geschiktheid wordt een vast fulltime contract aangeboden. Meer informatie bij Cynthia van der Leek, Arbeidsbureau Zierikzee, telefoon 0111-412953. Vacaturenummer 38161-00. Voor alle vacatures geldt: m/v Het Arbeidsbureau staat voor u klaar. Yacht is een nieuwe organisatie in professional services voor talentvolle mensen en bedrijven. Wij willen talenten en bedrijven helpen hun potentie en ambities te realiseren. Om dat te bereiken hebben wij ons als doel gesteld de beste werkgever van Nederland te worden. Bij Yacht kunnen gemotiveerde professionals werken bij verschillende bedrijven en organisaties. Wij zijn gespecialiseerd in Finance, ICT, Management en Technology. Hieronder vind je een selectie van onze functies. Waarbij we veel meer kunnen bieden dan alleen interessant werk. Als jouw opvattingen over werken en leven aan het veranderen zijn. Als je met je kennis wilt uitdagen en uitgedaagd worden, dan zijn wij klaar om je te ontmoeten. De uitdaging Je carrière een creatieve wending geven door in dienst te treden bij Yacht. Je bepaalt dan zelf met welke mate van zelfstandigheid en voor welke projecten je voorkomend bouwkundig tekenwerk verricht. Je profiel Aan de hts of tu heb je een bouwkundige opleiding gevolgd. Je hebt ervaring met geautomatiseerde tekensystemen als AutoCAD (GBA of Alfa) en/of Arkey (ASD of VmV) in zowel woning- als utiliteitsbouw. Je bent graag, onder leiding van architect of projectleider, betrokken bij het hele proces: van voorlopig ontwerp tot en met werktekening. Interesse? Ben je bereid je loopbaan een nieuwe wending te geven, stuur dan je sollicitatie, met c.v., naar Yacht Technology, t.a.v. Olaf Oosterbroek, De Gelderse Poort, Mr. E.N. van Kleffensstraat 4, 6842 CV Arnhem. Je kunt ook e-mailen: olaf.oosterbroek@nl.yachtgroup.com Voor meer informatie of het maken van een afspraak kun je bellen met Olaf Oosterbroek, (026) 389 9500. Interesse? Voor meer informatie of het maken van een afspraak kun je bellen met Gloria Power (030) 282 9850. Je sollicitatie met c.v. stuur je naar Yacht Technology, t.a.v. Gloria Power, Australiëlaan 13, 3526 AB Utrecht. Of per e-mail: gloria.power@nl.yachtgroup.com De uitdaging In dienst treden bij Yacht Technology als werktuigbouwkundig tekenaar/constructeur. Je wordt onder andere verantwoordelijk voor het tekenen van producten, constructies en/of onderdelen, waarbij je rekening houdt met de maakbaarheid en de voor het project vastgestelde normen en procedures. Daarnaast weet je technische oplossingen goed te onder bouwen met mechanische en sterkteberekeningen. Ook ga je je bezighouden met het verwerken van correcties en wijzigingen ten behoeve van de re-engineering. Je profiel Je hebt een hbo-opleiding richting Werktuigbouwkunde afgerond en al enige praktijkervaring opgedaan. Je hebt kennis van en ervaring met één of meer 2D en/of 3D CAD-pakketten en applicaties. Zowel zelfstandig als in teamverband kun je goed functioneren. Door je goede communicatieve vaardigheden kun je makkelijk contacten leggen met klanten en leveranciers. Je bent bereid te reizen en beschikt over eigen vervoer. Interesse? Als je op zoek bent naar een uitdagende functie, kun je voor meer informatie of voor een afspraak bellen, (038) 467 4600. Je sollicitatie met c.v. stuur je naar Yacht Technology, t.a.v. Arnold van Kuijk, Hanzeallee 10, 8017 KZ Zwolle. Je kunt ook e-mailen: arnold.van.kuijk@nl.yachtgroup.com De uitdaging Aan de slag gaan bij Yacht Technology als tekenaar werktuigbouwkunde. Je bent verantwoordelijk voor het detailleren van technische tekeningen. Ook ga je je bezighouden met het verwerken van correcties en wijzigingen ten behoeve van de re-engineering. Je profiel Aan de hts of tu heb je een werktuigbouwkundige opleiding gevolgd. Je hebt kennis van en ervaring met één of meer 2D en/of 3D CAD-pakketten. Je werkt nauwkeurig. Zowel zelfstandig als in teamverband functioneer je goed. Reizen is geen probleem voor jou en je beschikt over eigen vervoer. De uitdaging Als network controller aan de slag gaan in een wel zeer dynamische omgeving: de telecommarkt. Je gaat je bezighouden met de bewaking en het beheer van tele- en/of data-infrastructuren. Binnen jouw team analyseer je (ver)storingen in de netwerkdiensten en coördineer je de oplossingen daarvan. Met behulp van de modernste middelen ga je, na een intensieve opleiding actief aan het werk op het internationale datanetwerk. Je profiel Je hebt een opleiding op hbo-niveau in een technische richting. Je hebt kennis van datacommunicatie en de infrastructuur van huurlijnen, of wilt hierover snel veel kennis vergaren. Je bent praktisch ingesteld, denkt in oplossingen en je vindt het leuk om met en voor klanten te werken. Je beheerst de Engelse taal in woord en geschrift. Interesse? Voor meer informatie of het maken van een afspraak bel je (070) 337 0000. Je sollicitatie met c.v. stuur je naar Yacht Technology, t.a.v. Michiel Klijn, Westeinde 10, 2275 AD Voorburg. Je kunt ook e-mailen: michiel.klijn@nl.yachtgroup.com De uitdaging Je loopbaan onder handen nemen door in dienst te treden bij Yacht Technology. Als RAW-bestekschrijver ga je zelfstandig RAW- bestekken vervaardigen voor civieltechnische projecten, zoals het bouwen woonrijp maken van Vinex-locaties en stedelijke gebieden, de realisatie van weg- en rioolconstructies, bruggen, tunnels en viaducten. Je controleert de aangeleverde hoeveelheden aan de hand van zelfgemaakte of reeds beschikbare tekeningen. Je profiel Je hebt een hbo-opleiding Civiele Techniek afgerond. Daarna heb je al enige jaren praktijkervaring opgedaan en beheers je de RAW- systematiek. Kennis van AutoCAD is een pre. Interesse? Ben je op zoek naar een uitdagende functie? Bel dan voor meer informatie met Eelco Rumathé, (074) 255 2929. Je sollicitatie, met c.v., kun je sturen naar Yacht Technology, t.a.v. Eelco Rumathé, Mart 204, 7551 CJ in Hengelo. Je kunt ook e-mailen: eelco.rumathe@nl.yachtgroup.com Ons aanbod Interessante en uitdagende opdrachten bij verschillende bedrijven en organisaties. Een uitgebreid pakket aan employee benefits, een personal development plan dat je zelf kunt bijsturen, plus gerichte coaching en de mogelijkheid om inspirerende trainingen te volgen, houden je gemotiveerd en scherp. www.yachtgroup.com FINANCE ICT MANAGEMENT TECHNOLOGY Voor de diverse verpleeghuizen, op zowel psychogeriatrische als somatische zorgeenheden, zijn wij op zoek naar: kwalificatieniveau 3 dienstverband bespreekbaar Ruimte om te leven Voor het directiesecretariaat, lokatie ABG, zijn wij op zoek naar een: Directiesecretaresse m/v (vac.nr. E0009) 36 uur per week Binnen de V.A.A.Z. in ziekenhuis Lievensberg zijn wij op zoek naar een: kwalificatieniveau 3 20 uur per week Informatie over de functie: de heer E. Prince, Manager Poliklinische Zorgeenheid, telefoon 0164-288888. Stichting Savelanden bestaat uit drie verpleeghuizen: het ABG (Bergen op Zoom) De Lindenburgh (Steenbergen) Mariahove (Ossendrecht) acht zorgcentra: De Beukenhof (Putte) Heideduin (Hoogerheide) Mariahove (Ossendrecht) De Nieuwe Haven (Dinteloord) Onze Stede (Steenbergen) St. Elisabeth (Halsteren) St. Margaretha (Huijbergen) De Vossemeren (Nieuw-Vossemeer) VAAZ (Verpleeghuiszorg Afdeling Algemeen Ziekenhuis) Savelanden is een organisatie met drie verpleeghuizen, acht zorgcentra en een verpleeghuiszorg afdeling in een ziekenhuis in West-Brabant. Onder de mantel van Savelanden is elk huis een leefgemeenschap op zich met een eigen sfeer. Omdat Savelanden in zijn geheel een grote organisatie is, is er veel mogelijk. Binnen het werkklimaat dat getypeerd wordt door respect, openheid en betrokkenheid zijn wensen en ideeën op het gebied van werktijden, kinderopvang, oplei den enzovoort bespreekbaar. Meer informatie? Schriftelijke informatie kunt u aanvragen door te bellen met (0164) 28 88 90. Uw sollicitatie kunt u onder vermelding van het vacature nummer binnen 10 dagen richten aan: Savelanden, t.a.v. de dienst BPO, Postbus 73, 4600 AB, Bergen op Zoom. ZORGCENTRUM VOOR DE REGIO Algemene informatie De Stichting beheert het verzorgingshuis Poelwijck te 's-Heer Arendskerke, gemeente Goes. De Stichting Poelwijck heeft een protestants-christelijke grondslag, Het verzorgingshuis biedt plaats aan 105 bewoners, waarvan 20 plaatsen binnen een verpleegunit, In de aanleunwoningen wordt thulszórg geboden aan verzorgingshulsgeïndiceerden. Daarnaast vindt zorg- en dienstverlening plaats aan ouderen in het totale verzorgingsgebied van de Stichting. Als zorgcentrum is de Stichting verantwoordelijk voor de coördinatie van de zorg en het beheer van de gemeenschappelijke voorzieningen van het woonzorgcentrum Vorsvliet te 's-Gravenpolder en het woonzorgcentrum Meuleweie te Wolphaartsdijk. Bij het verzorgingshuis staan 41 aanleunwoningen. Tevens beheert de Stichting binnen de gemeente Borsele, in vijf woonkernen, 107 bejaardenwoningen met centrale voorzieningen en alarmering. Binnen zorgcentrum Poelwijck ontstaan, per 1 januari 2001, 2 vacatures van: met een vast dienstverband van 28 uur per week (uitbreiding eventueel bespreekbaar) Functie-inhoud: participeert in de verzorging en begeleiding van bewoners onderhoudt contacten met de bewoner en diens relaties coördineert en bewaakt het zorg- en begeleidingsproces werkt in teamverband en/of zelfstandig en in onregelmatige dienst draagt mede zorg voor een goede werk-, woon- en leefsfeer. Functie-eisen: diploma ziekenverzorgende of vergelijkbaar niveau (voorkeur gaat uit naar kandidaten met gerichte werkervaring) theoretische kennis van en praktische ervaring met de werkwijze van E.V.V. (bewonerstoewijzing) of eventueel bereid zich hierin te scholen kennis van sociale en lichamelijke verouderingsverschijnselen en de daaraan verbonden zorgbehoeften kennis van de werkorganisatie van de eigen afdeling uitdrukkingsvaardigheid voor het informeren van externe hulpverleners en het opstellen van rapporten en zorgplannen sociale vaardigheid voor een respectvolle omgang met ouderen en hun relaties zelfstandig kunnen uitvoeren van werkzaamheden en crisisbestendig. Arbeidsvoorwaarden: - salariëring en overige arbeidsvoorwaarden conform de CAO Verpleeg- en Verzorgingshuizen. Informatie en sollicitatie: Wilt u nadere informatie over bovenstaande functie dan kunt u contact opnemen met de heer D. C. Gorsse, afdelingshoofd team 2 of de heer F. Ivens, zorgmanager. Op werkdagen te bereiken tussen 09.00 uur en 16.00 uur. Telefoonnummer: 0113-561820. Belangstellenden worden uitgenodigd hun schriftelijke sollicitatie vóór 25 november a.s. te richten aan de afdeling Personeelszaken van Stichting Poelwijck, Slotstraat 15, 4458 BK te 's-Heer Arendskerke.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2000 | | pagina 37